FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.323
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Deadeye kaže...

Neznam imam filing da dosta ljudi igra na zivot i smrt i preozibljno dozivljava ovu igru. Ja sam pokusao vidit do kud mogu napredovat u diviziji odnosno pobjedama u Wl da sam bas dao sve od sebe, mozda i pretjerivao sa zlostavljanjem nekih stvari ali sam vidio da je to vodilo samo frustracijama jer onda isplivaju sranja od strane igre i sl. Nakon sto si smanjim nekakva ocekivanja i oduzmem bilo kakav pritisak ispada da mi je puno bolje usporit gameplay, lagano igrat i uzivat u nekom svom stilu. Desi se neko ea sranje tu i tamo ali u tom slucaju mi to bude smjesno. Recimo ja nemogu opisat zadovoljstvo kad ti dođu neki nabrijani klinci pa krenu forsirat ili kasnije uklizavat na svaku loptu pa onda kad ih iznerviras rage quitaju i slicno.

 To mi nikad nije bilo jasno kad bi tu procitao da neko veli usporit gameplay. Kad sam ja probao usporit gameplay, istog trenutka bi mi se 3-4 igraca nacrtala na 2-3 metra i dvoje bi krenulo djelit batine, a jedan cekao da presjece pas, po mogucnosti u punom sprintu.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Deadeye kaže...

Neznam imam filing da dosta ljudi igra na zivot i smrt i preozibljno dozivljava ovu igru. Ja sam pokusao vidit do kud mogu napredovat u diviziji odnosno pobjedama u Wl da sam bas dao sve od sebe, mozda i pretjerivao sa zlostavljanjem nekih stvari ali sam vidio da je to vodilo samo frustracijama jer onda isplivaju sranja od strane igre i sl. Nakon sto si smanjim nekakva ocekivanja i oduzmem bilo kakav pritisak ispada da mi je puno bolje usporit gameplay, lagano igrat i uzivat u nekom svom stilu. Desi se neko ea sranje tu i tamo ali u tom slucaju mi to bude smjesno. Recimo ja nemogu opisat zadovoljstvo kad ti dođu neki nabrijani klinci pa krenu forsirat ili kasnije uklizavat na svaku loptu pa onda kad ih iznerviras rage quitaju i slicno.

 Uz to sve kaj si navel, problem je kaj se niti jedan poraz ne pridoda svojem losem igranju. Nego je za sve kriva igra, ja razumijem da se igra uplete u jedan poraz, maksimalno dva... ali da svaki tvoj poraz mora bit igra kriva, to je apsurdno i samo govori koliko samokritike fali. 

 

Frsutracija takoder dolazi do prevelikih ciljeva za WL. Neki sebi ne mogu dokazat da nisu bolji od G3 i da dalje od toga, ako se ne potrude naci svoj stil i igrat ga... odnosno nauciti igrati igru... da od toga nece biti nista. Najbolje je kad neko kaze, ja sam elite igrac, a najblize elite je 14 pobjeda. To je smijesno. Jos jedna stvar je da WL nije obican mod. To je najblize natjecateljskom nacinu igranja kaj imas u toj igri. Svaka pobjeda je bitna a svaki poraz boli... jer doslovno taj poraz te udaljava od dobrog plasmana i dobrih nagrada. Ja primjerice kad igram division ne osjecam toliki pritisak i frsutraciju kad izgubim, dok u WL je drugacija prica... 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
FIFA 19

Koji god mod igram ja osjecam frustraciju pobjedio ili izgubio nebitno je jer jednostavno mi digne tlak sva ta nelogicnost. Mrzim gledati kako mi tuku igrace a sudac ne reagira na to, mrzim gledati kako kad presjecem loptu lopta prodje mom igracu kroz noge, mrzim gledati kada napravim standing tackle lopta se vrati nazad protivniku i tako 2,3 puta za redom dok ne zabije gol, mrzim kad moji protivnici trce ravno i zabiju se u mog igraca i dobiju prekrsaj i to ne da se desava svaku 4,5 utakmicu to se desava ama bas svaku utakmicu ja niti jednu utakmicu nemam mira stalno silovanje. I da zaboravio sam napomenut prolazak lopte kroz nogu ali ajde to se ne desava svaku utakmicu vec svaku 4,5.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...
Deadeye kaže...

Neznam imam filing da dosta ljudi igra na zivot i smrt i preozibljno dozivljava ovu igru. Ja sam pokusao vidit do kud mogu napredovat u diviziji odnosno pobjedama u Wl da sam bas dao sve od sebe, mozda i pretjerivao sa zlostavljanjem nekih stvari ali sam vidio da je to vodilo samo frustracijama jer onda isplivaju sranja od strane igre i sl. Nakon sto si smanjim nekakva ocekivanja i oduzmem bilo kakav pritisak ispada da mi je puno bolje usporit gameplay, lagano igrat i uzivat u nekom svom stilu. Desi se neko ea sranje tu i tamo ali u tom slucaju mi to bude smjesno. Recimo ja nemogu opisat zadovoljstvo kad ti dođu neki nabrijani klinci pa krenu forsirat ili kasnije uklizavat na svaku loptu pa onda kad ih iznerviras rage quitaju i slicno.

 To mi nikad nije bilo jasno kad bi tu procitao da neko veli usporit gameplay. Kad sam ja probao usporit gameplay, istog trenutka bi mi se 3-4 igraca nacrtala na 2-3 metra i dvoje bi krenulo djelit batine, a jedan cekao da presjece pas, po mogucnosti u punom sprintu.

Mozda je to do formacije i taktike unutar nje, trebao bi probat koja ti varijanta najbolje odgovara za taj nacin igre. Ja trenutno igram 433(5) di vjerovatno mogu bolje razvuc protivnika i zadrzat loptu kod sebe i to mi odgovara. Prije nje igrao sam 41212(2) ali sam doso do zakljucka da je dosta brza i da s njom cesto silujem i sebe i protivnika iako mi se cini da sam najbolje rezultate imao bas s njom. Isto barem meni uvijek je bilo bitno u vezi imat ljude koji imaju dobar pas i skil a da mogu igrat i obranu po potrebi.

Ovo mi je trenutni tim, ako te zanima

https://www.futhead.com/19/squads/526901/

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 

Jos jedna stvar je da WL nije obican mod. To je najblize natjecateljskom nacinu igranja kaj imas u toj igri. Svaka pobjeda je bitna a svaki poraz boli... jer doslovno taj poraz te udaljava od dobrog plasmana i dobrih nagrada. Ja primjerice kad igram division ne osjecam toliki pritisak i frsutraciju kad izgubim, dok u WL je drugacija prica... 

Slazem se sa vecinom, komentirao bi samo ovo zadnje.

Kod mene razlika između DR i WL je mozda u zadnjih 10 tekmi WL di se ipak pokusam potrudit da dosegnem visi rank ako ide ide.

Posto volim kalkulirat  i isprobavat pizdarije doso sam do nekog zakljucka da je onaj elo trenutni skor u Wl kod mene dosta oslikava kakve protivnike dobivam.

Obicno prvih tih 20 tekmi igram laganini i vrtim se između -1 i +2 skora i onda zadnjih 10 tekmi dodam malo gasa i pokusam dohvatit gold2 koji je +4 sto bi znacilo (17-13).

Od kad sam malo upgrejdao tim i doveo neka pojacanja prosli vikend ispalo je da sam bez problema doso do 17 pobjeda jer mi je ostalo jos par tekmi.

Zanimljivo tih 10 zadnjih tekmi sam odigrao u nedelju i ko da su bili nesto laksi protivnici nego inace.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Deadeye kaže...
cicek kaže...
Deadeye kaže...

Neznam imam filing da dosta ljudi igra na zivot i smrt i preozibljno dozivljava ovu igru. Ja sam pokusao vidit do kud mogu napredovat u diviziji odnosno pobjedama u Wl da sam bas dao sve od sebe, mozda i pretjerivao sa zlostavljanjem nekih stvari ali sam vidio da je to vodilo samo frustracijama jer onda isplivaju sranja od strane igre i sl. Nakon sto si smanjim nekakva ocekivanja i oduzmem bilo kakav pritisak ispada da mi je puno bolje usporit gameplay, lagano igrat i uzivat u nekom svom stilu. Desi se neko ea sranje tu i tamo ali u tom slucaju mi to bude smjesno. Recimo ja nemogu opisat zadovoljstvo kad ti dođu neki nabrijani klinci pa krenu forsirat ili kasnije uklizavat na svaku loptu pa onda kad ih iznerviras rage quitaju i slicno.

 To mi nikad nije bilo jasno kad bi tu procitao da neko veli usporit gameplay. Kad sam ja probao usporit gameplay, istog trenutka bi mi se 3-4 igraca nacrtala na 2-3 metra i dvoje bi krenulo djelit batine, a jedan cekao da presjece pas, po mogucnosti u punom sprintu.

Mozda je to do formacije i taktike unutar nje, trebao bi probat koja ti varijanta najbolje odgovara za taj nacin igre. Ja trenutno igram 433(5) di vjerovatno mogu bolje razvuc protivnika i zadrzat loptu kod sebe i to mi odgovara. Prije nje igrao sam 41212(2) ali sam doso do zakljucka da je dosta brza i da s njom cesto silujem i sebe i protivnika iako mi se cini da sam najbolje rezultate imao bas s njom. Isto barem meni uvijek je bilo bitno u vezi imat ljude koji imaju dobar pas i skil a da mogu igrat i obranu po potrebi.

Ovo mi je trenutni tim, ako te zanima

https://www.futhead.com/19/squads/526901/

 

 Sigurno je, a i ovu wl sam iskoristio tako da sam u svakoj tekmi izmjenio barem tri taktike rucno plus napunio sam one defanzivne i napadacke. Tako da sam vise manje probao sve. Veliki dio problema je i u meni jer mi je igra doslovno isisala svo strpljenje koje sam imao za nju, a imao sam mnogo, vjeruj mi. Nikad nisam imao taj stav da je igra kriva kad bi me on razigrao, jer i cilj je da se razigra osoba ili AI svejedno. Ali nakon ovog patcha i te drop deep obrane ja ne kuzim kako to treba igrati a da mi se ne digne svaka dlaka na glavi od komedija koje gleda. Najvise od sveg me smeta to sto vidim da se moji igraci ne ponasaju isto ili barem slicno ko nejgovi. Dok njegovi sjeku lopte, luduju, trce po terenu, moji mi serviraju malaksavu predstavu koja me u konacnici kosta zivaca, a uzela mi je i svu volju za igranjem.

Dodavanja su mi uzasna nakon patcha, neprecizna u pm. Znalo se dogodit da sam promasio prvo dodavanje nakon izvodenja centra. Znaci kad mi je igrac bio sam i necuvan ovaj je loptu dodao da je ne moze stici. Komedije zesce. A da me govorim o iskoristavanju gol sansi koje sam barem 70% promasio, a da nisam komplicirao neznam sta, jednostavni sut unutar 16m mi je isao neobjasnivo po sred gola ili negdje bogu iza nogu. Loptu zagraditi nisam mogao ni da hitlera dignem da napravi bunker oko nje, opet bi dosao bilo koji igrac, alposolutno bilo koji i oduzeo je bez obzira dal se ja gradim ili ne. Napravio sam danas kompletni format kompa, pa nemam vise instaliranu i necu je do sutra intalirat da vidim sta cu dobit u pakovima, nebi me iznenadilo da mi daju sad nekog icona da me navuku natrag skidat to smece.

 

 

Ekipa ti je mocna, to si trejdao ili nagrade od WL i slicno?

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Deadeye kaže...
SimeKZ kaže...

 

Jos jedna stvar je da WL nije obican mod. To je najblize natjecateljskom nacinu igranja kaj imas u toj igri. Svaka pobjeda je bitna a svaki poraz boli... jer doslovno taj poraz te udaljava od dobrog plasmana i dobrih nagrada. Ja primjerice kad igram division ne osjecam toliki pritisak i frsutraciju kad izgubim, dok u WL je drugacija prica... 

Slazem se sa vecinom, komentirao bi samo ovo zadnje.

Kod mene razlika između DR i WL je mozda u zadnjih 10 tekmi WL di se ipak pokusam potrudit da dosegnem visi rank ako ide ide.

Posto volim kalkulirat  i isprobavat pizdarije doso sam do nekog zakljucka da je onaj elo trenutni skor u Wl kod mene dosta oslikava kakve protivnike dobivam.

Obicno prvih tih 20 tekmi igram laganini i vrtim se između -1 i +2 skora i onda zadnjih 10 tekmi dodam malo gasa i pokusam dohvatit gold2 koji je +4 sto bi znacilo (17-13).

Od kad sam malo upgrejdao tim i doveo neka pojacanja prosli vikend ispalo je da sam bez problema doso do 17 pobjeda jer mi je ostalo jos par tekmi.

Zanimljivo tih 10 zadnjih tekmi sam odigrao u nedelju i ko da su bili nesto laksi protivnici nego inace.

 Laksi protivnici iz razloga jer je vikend gotov. Onaj koji to igra da bude sto bolji je sve odradil vec u subotu ujutro. Ostaju samo ljudi koji ganjaju rank jer su cekali da se svi dobri igraci maknu. 

 

Meni primjerice do nekog skora od 12-2, 12-3 ide sve kako treba. Makar i ti porazi dodu na knap. Sve poslije toga je teretana, jer krecu dolaziti igraci sa bolesnim ekipama i drop back taktikama gdje se trebas puno vise oznojit da bi nekaj napravil nego u prvih 15 tekmi. tU krenem gubit tekme i gubit elite status. Gold 1 mi je vec postalo normalno. I prosli vikend bi bil gold 1, samo da sam imal vremena odigrat tekme. Makar sve manje osjecam neku privlacnost da igram FIFAu, u paketima ne dobivam nista. Od Felipe Andersona kao red pick ( 87 rating ) nisam dobio ama bas nista... I ne vidim neki razlog igranja osim da sebi dajem neke ''zadatke i ciljeve'', a tog je sve manje jer imam sve manje vremena. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

U Fifi 15,16,17,18 sam bar ulazio u 5. div ,u ovoj iz 7. div ne izlazim.

Vrtim se stalno oko 500 poena.

Malo igram ali opet  jbg,za mene najgora fifa . :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...

 Sigurno je, a i ovu wl sam iskoristio tako da sam u svakoj tekmi izmjenio barem tri taktike rucno plus napunio sam one defanzivne i napadacke. Tako da sam vise manje probao sve. Veliki dio problema je i u meni jer mi je igra doslovno isisala svo strpljenje koje sam imao za nju, a imao sam mnogo, vjeruj mi. Nikad nisam imao taj stav da je igra kriva kad bi me on razigrao, jer i cilj je da se razigra osoba ili AI svejedno. Ali nakon ovog patcha i te drop deep obrane ja ne kuzim kako to treba igrati a da mi se ne digne svaka dlaka na glavi od komedija koje gleda. Najvise od sveg me smeta to sto vidim da se moji igraci ne ponasaju isto ili barem slicno ko nejgovi. Dok njegovi sjeku lopte, luduju, trce po terenu, moji mi serviraju malaksavu predstavu koja me u konacnici kosta zivaca, a uzela mi je i svu volju za igranjem.

Dodavanja su mi uzasna nakon patcha, neprecizna u pm. Znalo se dogodit da sam promasio prvo dodavanje nakon izvodenja centra. Znaci kad mi je igrac bio sam i necuvan ovaj je loptu dodao da je ne moze stici. Komedije zesce. A da me govorim o iskoristavanju gol sansi koje sam barem 70% promasio, a da nisam komplicirao neznam sta, jednostavni sut unutar 16m mi je isao neobjasnivo po sred gola ili negdje bogu iza nogu. Loptu zagraditi nisam mogao ni da hitlera dignem da napravi bunker oko nje, opet bi dosao bilo koji igrac, alposolutno bilo koji i oduzeo je bez obzira dal se ja gradim ili ne. Napravio sam danas kompletni format kompa, pa nemam vise instaliranu i necu je do sutra intalirat da vidim sta cu dobit u pakovima, nebi me iznenadilo da mi daju sad nekog icona da me navuku natrag skidat to smece.

Ekipa ti je mocna, to si trejdao ili nagrade od WL i slicno?

Gle meni se cini da je puno toga u glavi odnosno pristupu, treba igrat lezerno pa koliko ide ide. Mozda bolje da se spustis malo sa rankom ako neide nego da te igra nervira. Probaj igrat i gradit neku skil igru i poteze. Barem meni tako bude zabavnije nego silovanje neke ping pong pas igre i agresivne obrane. Neznam kakva ti je konekcija i net, dali imas lag jer on sigurno ubije igru i preciznost. Ja hvala bogu od kad sam nabavio novi gamepad na PC-u lag nemam uopce. Na WL i DR mi je konekcija uvijek 4 crtice i cesto prebacuje na 5-tu iako nisam na optici ni u gradu. Iskreno nakon novog patcha meni se cini da mi ide malo lakse nego prije u WL, barem nemoram strahovat od svakog finese udarca iz daljine.

Sto se tice ekipe samo od nagrada DR i Wl se lagano moze skupit 100k coinsa tjedno plus paketi od WL ako imas srece i pomalo nadograđujes. Ja sam mislim samo modrica dobio od skupljih. Na pocetku sam znao jeftino trgovat na relaciji cet-subota jer mi je to bilo jednostavno, sad mi se neda vise. Par igraca sam uspio usput isnajpat i na min buy cijeni zaradio mozda nekih 500k i to je to.

5 godina
offline
FIFA 19

Imao sam Dembele osnovnu karticu (82) na RW poziciji, kupio sam bolju karticu (84), ali nisam skuzio da je LW. Jel moguce kak poziciju transformirat iz LW -> RW jer sam se naviknuo igrat s njim desno?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Naravno da nije. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Samo cu ovo ostavit tu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Moze li pomoc, kako otvorit portove da mogu online friendlies sa frendom ? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
intelpro kaže...

Moze li pomoc, kako otvorit portove da mogu online friendlies sa frendom ? 

 Moras nazvati svog operatera da ti on otvori

14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
intelpro kaže...

Moze li pomoc, kako otvorit portove da mogu online friendlies sa frendom ? 

 Moras nazvati svog operatera da ti on otvori

 Ne žele.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Samo cu ovo ostavit tu.

Ne znam na što ciljaš ali meni prvo upada u oči besmislenost pozicioniranja cijele obrambene momčadi. 8 igrača stoji na hrpi i nitko nikoga ne čuva a dva stoje lijevo držeći se za ruke. I onda se čudimo kako ova dva jedina napadača u tvojih 16m zabiju gol. Mene to užasno živcira i smatram da me na taj način prave budalom.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 20:40 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Samo cu ovo ostavit tu.

Ne znam na što ciljaš ali meni prvo upada u oči besmislenost pozicioniranja cijele obrambene momčadi. 8 igrača stoji na hrpi i nitko nikoga ne čuva a dva stoje lijevo držeći se za ruke. I onda se čudimo kako ova dva jedina napadača u tvojih 16m zabiju gol. Mene to užasno živcira i smatram da me na taj način prave budalom.

 Ekipa je u takvom rasporedu jer je frisko vratio loptu nazad od tog napadaca. Jer cim je lopta dosla do napadaca svi su na njega magrnuli ko osice.

 

Htio sam pokazat da se pogleda ekipa kojoj 11 igraca stoji u 16m. Kako protiv toga? Ne znam, jos ovaj nije imo ne znam kakve igrace... Sad zamisli 11 idiota a pola ih je ikona a pola toty. Uzas zivi. Moraju to pokrpat pod hitno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
FIFA 19

Trcis samo ravno i lopta ce ti se odbijat nazad u noge ili ces dobiti penal, EASY

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Samo cu ovo ostavit tu.

Zanimljivo da, mozda nemam dobro pamcenje ali ja se stvarno nemogu sjetit da mi je neko zadnju vikend ligu radio probleme sa drop back taktikom i tim povlacenjem u 16m.

Dali nisam dobivao takve protivnike u svom ranku ili sam ih jednostavno sa svojih 433 izvuko van cuvanjem i vracanjem lopte ili pak forsirao udarce sa 20m koji mi i dalje cesto prolaze nemam pojma :)

 

Da nadodam, mozda i iz ocajne srece u packovima trenutno malo testiram teoriju zavjere da cu dobiti bolje packove sutra ako se nisam spajao u igru neko vrijeme tj od nedelje.

Za bolji test mislim da bi trebao produziti to na barem tjedan dana ali s obzirom na ovisnost o igri i vikend ligi mislim da je to nemoguce.

S druge strane bar sam se odmorio od igre i prek vikenda ce mi nadam se biti veci gust igrat.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 21:26 (Deadeye).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Trcis samo ravno i lopta ce ti se odbijat nazad u noge ili ces dobiti penal, EASY

 To samo dok ti igras. Onda su sve snage EA protiv tebe. Koda si utjelovljenje krasia jbt 🤣🤣🤣

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
FIFA 19

Pozdrav..ajde mi pliz nes samo objasnite..nemam nes previše vremena za fifu ali uspio sam skupit bodove za WL. E sad kad hoću registrirati momčad.. piše mi da ne mogu jer imam training items na igračima.. jel se računaju i ovi chem styles pod to traning items pa zbog toga nemrem momčad registrirati? Hvala na pomoći

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
guzda22 kaže...

Pozdrav..ajde mi pliz nes samo objasnite..nemam nes previše vremena za fifu ali uspio sam skupit bodove za WL. E sad kad hoću registrirati momčad.. piše mi da ne mogu jer imam training items na igračima.. jel se računaju i ovi chem styles pod to traning items pa zbog toga nemrem momčad registrirati? Hvala na pomoći

 Ne... 

 

Racunaju ti se one kartice koje daju boost od +10. Bilo koja takva kartica se ne smije stavljati na igraca. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

UEL Kondogbia se spustio na 430k u roku od 2-3 sata, zasto sada takav pad? Jucer sam prodao svog na svu srecu.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

UEL Kondogbia se spustio na 430k u roku od 2-3 sata, zasto sada takav pad? Jucer sam prodao svog na svu srecu.

 

 Zato jer sutra ide EL i promjena drzavljanstva se isto ocekuje. Samo nek ide dolje. Viera za siromasne. Uskoro ga utrpam u ekipu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

UEL Kondogbia se spustio na 430k u roku od 2-3 sata, zasto sada takav pad? Jucer sam prodao svog na svu srecu.

 

 Zato jer vise nije Francuz sad je neka nacionalnost iz Afrike

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
zagid3 kaže...

UEL Kondogbia se spustio na 430k u roku od 2-3 sata, zasto sada takav pad? Jucer sam prodao svog na svu srecu.

 

 Zato jer vise nije Francuz sad je neka nacionalnost iz Afrike

 Kad je promjenio naciju je vec pao za 100-150k, kolega Movie je vec pisao o tome.

 

A europa liga kartice se tek upgradeaju ako ekipa prode u 16inu finala za razliku od UCL kartica koje ce se upgradeat za pobjedu sada i kad ekipa prode u osminu finala.

 

 

Edit- digao se za 50k...

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 23:06 (zagid3).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Deadeye kaže...
SimeKZ kaže...

Samo cu ovo ostavit tu.

Zanimljivo da, mozda nemam dobro pamcenje ali ja se stvarno nemogu sjetit da mi je neko zadnju vikend ligu radio probleme sa drop back taktikom i tim povlacenjem u 16m.

Dali nisam dobivao takve protivnike u svom ranku ili sam ih jednostavno sa svojih 433 izvuko van cuvanjem i vracanjem lopte ili pak forsirao udarce sa 20m koji mi i dalje cesto prolaze nemam pojma :)

 

 Nije problem to probit problem je zabiti 5,6 zicera koja dobijes tijekom utakmice. Meni se desavalo da sam presao golmana i svejedno promasio gol doslovno sam u par utakmica mogao zabiti samo tako sto doslovno udjem gol dok oni zabiju golove isto koliko i imaju udaraca iz bilo koje pozicije. Zato sam i odustao od WL ovaj vikend nisam mogao vise to podnijeti kad sve to zbrojis sa ostalim stvarima koje sam naveo u postu iznad. Igrica je preiritantna i bolje je igrati nesto drugo gdje si nagradjen ako napravis nesto dobro.

15 godina
offline
FIFA 19

Ha, ha... sve sam krivo danas odigrao. Prodao sam auriera i sancheza koji su u međuvremenu porasli za 60k coinsa a i dalje čuvam kondogbiu koji je dodatno izgubio na vrijednosti. Ako mu promijene nacionalnost sve ću prodati kaj imam i to je za mene kraj ove fife. Popizditis ću dobiti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 

 Zato jer sutra ide EL i promjena drzavljanstva se isto ocekuje. Samo nek ide dolje. Viera za siromasne. Uskoro ga utrpam u ekipu. 

 Do sada to nisu radili. Kada je diego costa promijenio nacionalnost u pola igre sve do tada izašle kartice nisu dirali, samo su izdali novu rare karticu s novom nacionalnošću. Nabijem ih ako sada promijene kondogbiji nacionalnost. Definitivno prestajem igrati. Iz protesta naravno.

8 godina
offline
FIFA 19

Nabijem na onu stvar fifa web app, to je smece za ne vjerovat.

Svaki put kad me netko nadbida, ne mogu kliknut make bid, tj.izbaci mi crveni error. Odem u squad ili bilo gdje, vratim se opet isto. Zasad mi je jedino rijesenje to da refresham browser, ne znam da li drugi imaju takav problem? Ako nemaju, koji browser koristite? Ja sam trenutno na chromeu...

 

BTW slozim UCL i dobijem Davinson Sancheza 

I am over 9000!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 23:40 (Shivi).
 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice