FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 871.225
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Isto opet nisam nista dobio. Imam filing da svake god sve vise muljaju sa pack weightom. Od sad skupljam packove i otvaram dok se ne otvori neka kombinacija da nema nikakvog proma i da nisam bio logiran koji dan.

Nikako da se drzim takve kombinacije ali moram probat. Smrt skripti.

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: FIFA 19
Deadeye kaže...

Isto opet nisam nista dobio. Imam filing da svake god sve vise muljaju sa pack weightom. Od sad skupljam packove i otvaram dok se ne otvori neka kombinacija da nema nikakvog proma i da nisam bio logiran koji dan.

Nikako da se drzim takve kombinacije ali moram probat. Smrt skripti.

 Pack weight je tesko smece, ko kaze drugacije je smijesan. Kad vidim da movie ne moze meda povuc, nije mi jasno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 19

Ja jučer popodne bio sam doma pa iz dosade išao odigrat do golda.

Znači, ondaj Masseo Talijan što vrišti je bio goli kurac za mene u par navrata :)

Jedino što nisam lupao kao on, samo sam vikao.

 

Strašno je to kako ova igra prca... pogledao sam u zadnje vrijeme par kompilacija ragea na FIFI 19 i iste stvari se svima događaju, a EA ne jebe živu silu nego dere po svome.

Moja memorija je slaba, ali mislim da ovako nije bilo prije - ispravite me ako griješim?

Sad igra ima prevelik utjecaj na ishod, što mi se čini prije nije bilo tako.

Pogotovo mi to smeta u vikend ligi... pa jebo ga led, ako je natjecanje onda nas pusti da se natječemo, a ne da vrtimo gljive i gledamo kako igra igra za protivnika ili za nas.

 

Pisao sam jučer... zabio sam s Ronaldom 5 komada u jednoj utakmici i još 2-3 komada s ostalima.

A ovo s Ronaldom je bio živi smijeh jer sam skužio odmah da lik nema šanse jer igra radi za mene.

I onda sam namjerno lupao kako god sam mogao s Ronaldom i majko mila kakvi su golovi ulazili... iz okreta, iz mrtvog kuta pod prečku, lijeva-desna - ma samo opališ i lopta ulazi.

Ne da mi se tako uopće igrat - nije zamiljivo niti kad pobjeđujem, a bogami niti kad gubim.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Eto slozio sam i ja Davida Luiza u packovima nisam dobio ni board najjaci igrac guedes ovi ostali su imali cak manji rating i od njega. Stvarno je tuga da u mega packu, rare mega packu i prime gold players packu ne mozes dobiti igraca veceg od 82

Stari, ja danas otvorim 4 rare mega packa, jedan mega pack i jedan prime player pack. To je oko 300k u packovima. Najbolji igrač jebeni Kepa kojeg sam prodao za 8200 coinsa. Ostale kartice niti jedna ne vrijedi preko 2000 coinsa. Pa je li to normalno? Ovaj tjedan nisu mi dali nešto pretjerano niti fitness kartica. Dobio sam ih kao prošli tjedan a otvorio duplo više packova. Kada ne daju, ne daju i mogu ja dubiti na glavi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 12:54 (movie).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Stari, ja danas otvorim 4 rare mega packa, jedan mega pack i jedan prime player pack. To je oko 300k u packovima. Najbolji igrač jebeni Kepa kojeg sam prodao za 8200 coinsa. Ostale kartice niti jedna ne vrijedi preko 2000 coinsa. Pa je li to normalno? Ovaj tjedan nisu mi dali nešto pretjerano niti fitness kartica. Dobio sam ih kao prošli tjedan a otvorio duplo više packova. Kada ne daju, ne daju i mogu ja dubiti na glavi.

 Nece te i govoto...

Ja otvorim paketica 3 sto sam dobio od squad b. dobijem par igraca koji idu za 3-5k i higuaina u onom paketicu di dodju 3 rare.

Ode za 50k.

Nego niko ne spominje nista,da minjam umtitija ili godina za varanea?

ps.imam sada skoro 600k nez da kupim messija ili da ulozim u nesto?

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 13:06 (hrka11).
11 godina
offline
FIFA 19

Prodao sam OTW Andersona za 370k, kupio sam ga za 110. 

Posto imam istog 88 rating ali crvenog reko nek ovaj ode u tri pizde materine, toliko je propala kartica od kada su nerfali fines da to nije normalno.

Ne moze dodati loptu na pol metra a o promasivanju mrtvaca sa par metara da niti ne pricam..uzas

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

 Nece te i govoto...

Ja otvorim paketica 3 sto sam dobio od squad b. dobijem par igraca koji idu za 3-5k i higuaina u onom paketicu di dodju 3 rare.

Ode za 50k.

Nego niko ne spominje nista,da minjam umtitija ili godina za varanea?

ps.imam sada skoro 600k nez da kupim messija ili da ulozim u nesto?

Pa sad kada je cijena pala složi si stoperski par ramos varane. Mislim da će cijena još pasti kada dođu španjolske nadogradnje pa oni upgrade sbc španjolske lige. Ljudi će ih dobijati u sbc pa će ovog iz kluba htjeti što prije prodati. Meni vrag nije dao mira i sada uzmem ovog crvenog rashforda. Danas igraju FA cup i za to ide MOTM kartica pa se nadam da bi lik mogao nešto zabiti pa kojim slučajem dobiti MOTM ili proigrati sljedeći vikend inače će brzo početi padati cijena kartice i budem spušio na njemu. Uzeo i SIF Pogbu po dobroj cijeni. Za njega se nadam da neće ništa odigrati bar dva tjedna dok malo ne poraste cijena kartice da je frknem.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Pa sad kada je cijena pala složi si stoperski par ramos varane. Mislim da će cijena još pasti kada dođu španjolske nadogradnje pa oni upgrade sbc španjolske lige. Ljudi će ih dobijati u sbc pa će ovog iz kluba htjeti što prije prodati. Meni vrag nije dao mira i sada uzmem ovog crvenog rashforda. Danas igraju FA cup i za to ide MOTM kartica pa se nadam da bi lik mogao nešto zabiti pa kojim slučajem dobiti MOTM ili proigrati sljedeći vikend inače će brzo početi padati cijena kartice i budem spušio na njemu. Uzeo i SIF Pogbu po dobroj cijeni. Za njega se nadam da neće ništa odigrati bar dva tjedna dok malo ne poraste cijena kartice da je frknem.

Ti pratis to i znas u detalje dobro,prci ga ja ne znam sta ce i kad bit zato pitam.

Igram sa spanjolcima od pocetka jer sam suareza plavog dobio na pocetku i steta da ta kartica stoji,zato kontam messia na cam pa u in game promjenit da imam par suarez,messi naprid.

A godin mi je odlican nazat,mada ako ostane para pa ramosa ubacim?

Varanea sam uzeo,umtitija cu vjerovatno prodat.

Origin_Steam: hrka11
7 godina
offline
FIFA 19

Ima te netko na forumu kome se klub zove rambo fc, cini mi se da sam vidio kod nekog to ime, ali se ne mogu sjetit kod koga..

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Ja jučer popodne bio sam doma pa iz dosade išao odigrat do golda.

Znači, ondaj Masseo Talijan što vrišti je bio goli kurac za mene u par navrata :)

Jedino što nisam lupao kao on, samo sam vikao.

 

Strašno je to kako ova igra prca... pogledao sam u zadnje vrijeme par kompilacija ragea na FIFI 19 i iste stvari se svima događaju, a EA ne jebe živu silu nego dere po svome.

Moja memorija je slaba, ali mislim da ovako nije bilo prije - ispravite me ako griješim?

Sad igra ima prevelik utjecaj na ishod, što mi se čini prije nije bilo tako.

Pogotovo mi to smeta u vikend ligi... pa jebo ga led, ako je natjecanje onda nas pusti da se natječemo, a ne da vrtimo gljive i gledamo kako igra igra za protivnika ili za nas.

 

Pisao sam jučer... zabio sam s Ronaldom 5 komada u jednoj utakmici i još 2-3 komada s ostalima.

A ovo s Ronaldom je bio živi smijeh jer sam skužio odmah da lik nema šanse jer igra radi za mene.

I onda sam namjerno lupao kako god sam mogao s Ronaldom i majko mila kakvi su golovi ulazili... iz okreta, iz mrtvog kuta pod prečku, lijeva-desna - ma samo opališ i lopta ulazi.

Ne da mi se tako uopće igrat - nije zamiljivo niti kad pobjeđujem, a bogami niti kad gubim.

 Ja sam poceo igrati online od fife14 i mislim da je tad bila skripta ali nije bila toliko ocita mogao si se boriti protiv toga ali onda otkad je u fifi17 dosao frostbite engine da je od tada igra skroz pukla i svake godine bude sve gore i gore, skripta je preocita vidio sam ljude kako promasuju kompletno prazne golove ja sam promasivao kompletno prazne golove. Imao sam osjecaj da jedino ako se usetam u gol mogu zabiti dok protivnik sa bilo koje pozicije moze zabiti i obrnuto. Igrica je smece i u totalnom kurcu i sramota je to sto je esport po meni fifa ne bi smjela prismrdit esport natjecanju. Sam dokaz su one kompilacije sa natjecanja na svakom natjecanju se desi neko sranje a oni bez sramote to ne poprave i nastave sa natjecanjem. Ne kuzim kako se to ljudima uopce da gledat to jest mislim da im se ni neda da 80% njih je tamo samo da dobije besplatnu ikonu da se ne dijeli nista sumnjam da bi skupili dovoljan broj gledatelja

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Jel moguce da su izbacili tako OP smecarsku karticu u ovakvo stanje sa gameplayom? Svaka mrtva ekipa na koju sam naiso danas je imala tog idiota u ekipi na CDM, to je nesto odvratno za gledat. Jebo im ibrahimovic i david luiz mater svima tamo u EA. 

 Zasto ga neslozis ako je OP?

12 godina
offline
FIFA 19

Opet ja nešto razmišljam pa da to podijelim s vama :)

 

Ovaj put nije u pitanju broken igra nego igrači koji ju igraju, odnosno dresove koje imaju izabrane.

Primjetio sam da jako puno ljudi ima slična dva dresa i zanima me kako, ako uopće, igraju vikend ligu?

Naime, oni vikend ligu igraju sa svoja dva dresa pa mi nije jasno zašto sami sebe jebu u mozak kad odaberu dva vrlo slična dresa.

 

Osim toga ljudi mi jako često stisnu dres koji je nijanse kao moj.

Ja imam jedan crni dres (onaj tigrasti od Mančestera) i jedan bijeli (prije sam imao onaj specijalni od Juvea, a sad imam od Francuske repke).

Znači, jako često uđem u partiju i biramo dresove, ja recimo imam odmah taj crni i tip ima neki tami sličan mome, ali svejedno stisne za dalje.

Pa kako pobogu da igramo igru ako nećemo lako razaznati tko je tko?

Da li oni to namjerno rade da zbune protivnika ili ih jednostavno boli kurac i dok čačkaju muda i po mobitelu samo stišću dugme za dalje?

 

Evo jedan primjer kompleta dresova koje sam snimio od jednog lika.

Sad vi meni recite kako on s ovim dresovima igra vikend ligu.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
SimeKZ kaže...

Jel moguce da su izbacili tako OP smecarsku karticu u ovakvo stanje sa gameplayom? Svaka mrtva ekipa na koju sam naiso danas je imala tog idiota u ekipi na CDM, to je nesto odvratno za gledat. Jebo im ibrahimovic i david luiz mater svima tamo u EA. 

 Zasto ga neslozis ako je OP?

 Ako je OP ne znaci i da ga zelim. Ako je drop back OP ne znaci da ga igram. To je problem u ovoj igri, nitko ne igra ono kaj voli, nego ono kaj mora... Da youtuber kaze da treba pojest govno prije svake tekme, vecina bi jela govno prije tekme. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 19:11 (SimeKZ).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Opet ja nešto razmišljam pa da to podijelim s vama :)

 

Ovaj put nije u pitanju broken igra nego igrači koji ju igraju, odnosno dresove koje imaju izabrane.

Primjetio sam da jako puno ljudi ima slična dva dresa i zanima me kako, ako uopće, igraju vikend ligu?

Naime, oni vikend ligu igraju sa svoja dva dresa pa mi nije jasno zašto sami sebe jebu u mozak kad odaberu dva vrlo slična dresa.

 

Osim toga ljudi mi jako često stisnu dres koji je nijanse kao moj.

Ja imam jedan crni dres (onaj tigrasti od Mančestera) i jedan bijeli (prije sam imao onaj specijalni od Juvea, a sad imam od Francuske repke).

Znači, jako često uđem u partiju i biramo dresove, ja recimo imam odmah taj crni i tip ima neki tami sličan mome, ali svejedno stisne za dalje.

Pa kako pobogu da igramo igru ako nećemo lako razaznati tko je tko?

Da li oni to namjerno rade da zbune protivnika ili ih jednostavno boli kurac i dok čačkaju muda i po mobitelu samo stišću dugme za dalje?

 

Evo jedan primjer kompleta dresova koje sam snimio od jednog lika.

Sad vi meni recite kako on s ovim dresovima igra vikend ligu.

 

 

Mene više od toga jebe kada sudac ima isti dres kao i ja. Obično se to događa kada imam crveni dres. I sudac ima crveni dres. Kako? Zar igra ne može generirati da sudac bude u trećoj boji od dva protivnika. Isto me živcira kada moj golman ima dres iste boje kao protivnik. Ja u 16m ne razlikujem u igri svog golmana i protivničke igrače. Zar je problem da golman ima rezervni dres kao i momčad i ako je protivnik recimo crveni da moj golman bude recimo žuti? Zašto mi igra otežava igranje? Kužim što hoćeš reći, ljudi su idioti ali igra je zato tu da bude bar malo pametnija a ona je isto mutava do boli.

10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Kakva je shema sa ovim zamjenama za OTW?

 

Koji su igrači u ponudi da ih mogu dobiti kao reward za taj sbc?

 

 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Kakva je shema sa ovim zamjenama za OTW?

 

Koji su igrači u ponudi da ih mogu dobiti kao reward za taj sbc?

 

 

 Google: Fifa 19 summer OTW

Google2: fifa 19 list of OTW cards

 

 

Dobio Promesa. Solidno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 19

Neću igrati jer znam da bih dobio Dembelea.

 

Gledam sada tekmu. Pogba asist i gol. Ovaj tjedan je u totw i baš me interesira hoće li u petak dobiti motm? Kada je u pitanju bio promes nije dobio jer to nikada ne rade ali sada je u pitanju pogba maneken igre pa ćemo vidjeti. Rashford asist. Bilo bi dobro da sada zabije i gol pa možda njemu daju. Uglavnom najcrnja mora. Što sada sa SIF karticom? Neću je prodavati jer će sada svi spuštati cijenu u panici. Možda niti ne bude ovaj petak motm kartica jer su jedino englezi igrali kup. Tko ga jebe... čekat ćemo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 21:37 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
FIFA 19

Svaka cast programerima u EA. Da ja moram izgubit utakmicu od kompletnog nooba. Dokle vise ovakve gluposti. Lik je 2 tacklea napravil u citavoj tekmi. Da ne pricam kak je napunjeni toty igracima i ikonama. Kako jebem ti zivot, kako je to moguce!!!

Kako je igra low reward za sve koji igraju normalno. Covjek je imal 4 kontre, od toga je 2 gola zabio iz odbijanca. Da ne pricam da je prvi gol pao tak da je de gea imal cistu loptu za ulovit, al je odlucil boksat njegovom Mbappe na nogu. Pa jebem ti zivot. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Svaka cast programerima u EA. Da ja moram izgubit utakmicu od kompletnog nooba. Dokle vise ovakve gluposti. Lik je 2 tacklea napravil u citavoj tekmi. Da ne pricam kak je napunjeni toty igracima i ikonama. Kako jebem ti zivot, kako je to moguce!!!

Kako je igra low reward za sve koji igraju normalno. Covjek je imal 4 kontre, od toga je 2 gola zabio iz odbijanca. Da ne pricam da je prvi gol pao tak da je de gea imal cistu loptu za ulovit, al je odlucil boksat njegovom Mbappe na nogu. Pa jebem ti zivot. 

 Cekaj dok ti pocne de gad plivat na svakom drugom korneru.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

danas nisam ni odigral tekmu a uspjeli su me razjebat :D Reko ajde napravim jedan any otw i dobim smolova, dobro ocekivano. I onda idem riskiram napravim jedan summer i nadam se pa barem ce me zaobici ovi losiji igraci jednom u zivotu da dobim nesto sta mogu koristit ili barem prodat da budem nekaj sitno u plusu. I dobim ja onog napadaca s lyona, fino sam ga stavio za minimalni buy now. Nek netko drugi proba napravit za bagatelu taj sbc pa ce mozda imat vise srece, a ja si tih 15-20k budem zaboravil. :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ja sam napravio 3 komada i dobio redom Golovin, Dembele (iz Lyona) i Smolov (valjda se tako zove neki Rus iz ruske lige).

Fora je u tome što sam kad su izbacili te kartice kupio upravo Golovina i Dembelea, jer su bili jeftini, u nadi da ću ih za par mjeseci prodati kad ih upgrejdaju.

Prodao sam ih nedavno i čak nešto sitno zaradio, ali ni približno koliko sam se nadao.

I onda mi danas uvalja iste dvije kartice - namjerno me prca igra.

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
FIFA 19

Vele za tog demebelea da je cudo kartica. 2* WF, al vele da mete. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

ALERT

 

Znači danas sam prvi put u životu se prebacio na stranu glitchera.

Budući da mi je ova FIFA kanta zbog AI defendinga rekoh idem igrat 424 pa makar davati golova.

 

Skill rating mi je bio ispod 1200 a sad je 1400...

Odigrao sam mislim 8 utakmica...

Od toga sam 5 pobjedio jednu x i 2 izgubio...

 

Bez imalo truda samo nabijem loptu Mbappeu i Griezmannu i tjt.

 

Pobjedio sam momčadi koje su imale Messija i par ikona u ekipi.

Ali dzaba im sve kad igram ovako.

 

Ako želite da budete u onoj situaciji kad vaši igrači samo nalijeću kao debili na loptu a protivnik ne može izaći sa svoje polovice onda je ovo formacija za vas.

Dat ćete minaimlno 4-5 golova prosjecnim igračima a i boljii igrači će primiti barem 1-2 gola.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

Ma guglao sam ali bilo mi je čudno da ove stare OTW daju.

 

Dobio Promesa OTW u onom weekly chalange-u.

 

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FIFA 19

Meni je falilo par 83 kartica da rjesim summer otw isao sam raditi onaj sbc 81-86 mislio sam si da ga jebes moram dobiti bar 3 83 rating kartice od 5 pokusaja. Dobio 3 puta 82 jednom 83 i jednom 85 rating Witsela ubacio njega u taj otw sbc i dobio necete pogoditi nikada 87 rating Witsela hahahaha koje su sanse da se to desi. Kartica mi nece koristiti za igru ali je dobar za neki sbc zanimljivi u buducnosti tako da sam sretan izvucenim

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Ma guglao sam ali bilo mi je čudno da ove stare OTW daju.

 

Dobio Promesa OTW u onom weekly chalange-u.

 

 Nisam najbolje shvatio taj objective da li trebam imati cijeli tim od totw kartica ili mi je dovoljna jedna totw kartica ili sa tom jednom totw moram zabiti gol?

10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

Možeš sa samo jednom.Ja sam imao IF ben yedera i IF Dembelea i brzo sam uspio.

 

Ako ti nije stalo toliko do ratinga udaris neku bolesnu ofanzivnu formaciju i tjt.

Bitno je zabiti gol taman da izgbuis i 50-1.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FIFA 19

Eto nakon 5,6 dana idem odigrat tekmu da si skupim za rivalse i odmah sam se nazivcirao frajer me pobjedio tako sto je dodao sa ronaldom prema figu i u tom trenutku njegov figo je proklizao 1m koda je na ledu a ne na travi lopta mu je prosla kroz petu lijeve noge i zapucao savrseno sa desnom nogom iz prve. Kako je to posteno da igrica lomi ljudske sposobnosti i pretvara figa u covjeka sa super mocima samo da bi on meni mogao zabiti gol i ja uspijem nekako izjednaciti i onda on meni iz kick offa zabije tako sto je poslao dugu loptu i ja uspijem nekako sa davidom luizom nadskociti njegovog ronalda i uspijem dodati pri tom duelu oba dvojica su zavrsili na podu i normalno david luiz nije dodao mom igracu vec protivnickom i taj protivnicki igrac je dodao glavom prema ronaldu i davidu luizu koji su lezali na podu ali odjednom ronaldo kao zec skoci u vis koda je na federima bio i doda njegovom mahrezu koji je bio sam zato jer sam ja uzeo taha misleci da ce ta lopta otici iza jer su jebeni ronaldo i david bili na podu nisam ocekvao da ce se ronaldo odbiti od poda tocno u tom trenutku kad njemu lopta prolazi iznad glave. Jednostavno fizicki nije moguce tako skociti u tako kratom vremenu a i sam skok je izgledao skroz neprirodno izgledalo je strgano. Sve bi to snimio ali zbog nekog razloga nisam mogao upaliti snimac.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Ma guglao sam ali bilo mi je čudno da ove stare OTW daju.

 

Dobio Promesa OTW u onom weekly chalange-u.

 

Ne znam što je čudno jer je svake godine tako bilo? I prošle i pretprošle...

15 godina
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Možeš sa samo jednom.Ja sam imao IF ben yedera i IF Dembelea i brzo sam uspio.

 

Ako ti nije stalo toliko do ratinga udaris neku bolesnu ofanzivnu formaciju i tjt.

Bitno je zabiti gol taman da izgbuis i 50-1.

 Zar nije da moraš s totw karticom zabiti gol u  svakoj od 7 pobjeda? Uvijek je tako bilo do sada jer ovako je prelagano. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice