FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 871.291
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
zagid3 kaže...

 Trazim da je rating preko 80 i da su pozicije koje ce sigurno biti u ekipi, znaci CB,CM,ST.  Danas mi Romagnoli i Parolo djeluju kao dobra kupnja za 800-900 coinsa. Da ih se usnajpati za tu cijenu bez problema i na bidanju neki prođu za toliko.

 Ja sam uzima par argentinaca iz spanjolske lige npr. Garay 82 CB da se uvatit za 800,isao sam logikom kao i ti,ali cisto me zanima sta jos kupovat.

ps.amerikanac brooks cb 80 njemacka liga,uzmam i njega,da se uvatit isto za 800-900.

 Ja uzmem ujutro pa prodam odma popodne, da mi ne zauzimaju mjesto na transfer pileu dugo.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
DadoZG kaže...
TStefan91 kaže...

Ja ne znam da ulazem u igrace, ili kasno saznam ili kupim pogresne. Radim bronze pack metod, ali i on mi je sad los, jedva da nesto zaradim jer imam preko 2000 bronzanih igraca u klubu. I silver pack metod je bio dobar na pocetku, ali evo ulozio sam 50k a vratio jedva 30. Svi su poceli to da rade. 

 Te broncane (koji se ne prodaju) koje imas preko brozne upgrade sbc pretvori u silvere, pa te silvere u gold pa te gold u two players pack.. 

 Ili samo silver upgradee radis i onda kad ti se nakupe odradis league SBCe jeftino, ostale silver koje nisu iz tih liga naravno upgradeas u golde.

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Moze neko link od fb stranice za turnire? Ne mogu nac a vidio sam prije par dana da je netko ovdje napisao da je igrao..hvala 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

https://www.ea.com/games/fifa/fifa-19/news/fifa-19-pitch-notes-gameplay-responsiveness  

 

Nznm dali samo bacaju laznjak ili ce stvarno poraditi na tome, toplo se nadam.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Ajmo jedno tehničko pitanje

 

Prodat Van Dijka za 300k i kupit Varane-a za 100k uz bok Ramosu kojeg imam, ili slagat Kompany sbc trenutni pa prodat Ramosa? Inače mi je tim baziran na španjolcima (Junior, Griezman, Isco, Sarabia, Carvajal, Curtois...), ali nije problem prebacit se na premier ligaše, imam i njih dosta solidnih, ionako lijevu stranu imam iskombiniranu brazilcima (Alex Sandro, Douglas Costa, Hulk), pa mi tak svejedno. U dilemi sam, a vidim da Van Dijk ima opasnu cijenu sad i malo ih je na marketu, pa bi se brzo prodao, a ionako mi ulazi s klupe najčešće, a i ostalo bi mi 200k od njegove prodaje i kupnje Varane-a. Ili ima neki bolji buy defendera iz španjolske lige za stavit uz Ramosa? Nisam pametan...

1 prodaja Ramosa+Kompany sbc
6 prodaja VanDijka+kupnja Varane
1 treća opcija? koja?
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Sta je ovo oni hoce me sa jos jednim modom izluditi. Jebo ih taj online match konekcija je uzasna koda igram mrtvi WL stalno zapinje i sve je usporeno. Sa tim silverima je nemoguca misija zabiti gol a pocao sam sa obicnim udarcem,finese i onaj l1+r1+tipka za udarac zaboravio sam kako se zove koliko sam zivcan. Protivnicima nije problem zabiti sa silverom dodju jednom dva puta i zabiju a ja konjina dolazim dvadeset puta i ne mogu zabiti ako zabijem jedan mogu se lupat nogom u guzicu i sto je najgore kad ispromasim 5,6 cistih sansi i nadjem se opet 1na1 onda mi ekipa izadje prije nego sto lopta udje u gol i ja opet moram sve ispocetka to mi se dva puta desilo danas. Kad ce mene prokleti gameplay i mrtvi community prestat jebat u zdrav mozak

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Istina, iz nekog razloga je konekcija uzasna u Online Seasonu. 

 

Imam za sada 2 pobjede, jos 8 cu nagurat pa kak god... taj Talisca 88 je dusu dalo za SBC. Ima jedna shema, gdje krenete sa 11 brazilaca i u spicu naguras 2 silver francuza i trpas. Ako dobijes tekmu, 2 muhe jednim udarcom rokas. 


Makar sam jednu tekmu vodil 5-2, lik mi je u roku od 5min naguro 3 komada... povedem opet 6-5 i u 93min a 2min nadoknade majstor dobije penal. A penal je bil takav da je njegova akcija vec prestala, ja sam ispucal loptu a u tom trenu se njegov igrac popiknul preko mog :D :D :D Genijalno. Popusil tekmu na penalima na kraju.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Što je s Kompanyjem?

Nitko ništa ne piše... jel ga netko napravio... jel valja?

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Što je s Kompanyjem?

Nitko ništa ne piše... jel ga netko napravio... jel valja?

 I ja cekam da ga netko pohvali pa da ga napravim hahaha.

Sto se tice ovog online matcha toliko sam nisko pao da me je igra natjerala da shooting stavim na manual jer ja sa tim silverima gol nisam mogao zabiti na assisted. Sad sam napokon poceo zabijati golove unutar sesnaesterca a i ne zivciram se vise jer ako promasim znam da sam ja kriv a ne igrica. Ako netko ima problema sa zabijanjem golova sa silverima preporucam mu manual pucanje.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Lo Celso, Fazio, Pastore, Pezzela trenutno idu za 900-1000 na bidanju u 19h ce biti barem 1,5k-2k jer danas dobijamo argentinske sbc-eve. 

 
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Lo Celso, Fazio, Pastore, Pezzela trenutno idu za 900-1000 na bidanju u 19h ce biti barem 1,5k-2k jer danas dobijamo argentinske sbc-eve. 

 Ja uzeo jos jucer 50 mascherana po 800 coinsa

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Zasto je UCL Live Filipe Luis skočio za 50 000 coinsa u odnosu na jučer? Znam da igraju danas, al ipak...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
dr4zh3n kaže...

Zasto je UCL Live Filipe Luis skočio za 50 000 coinsa u odnosu na jučer? Znam da igraju danas, al ipak...

Kojih 50k? Jučer je išao za oko 95k coinsa sada ide na bidanju za 112k coinsa? Prodao sam danas jednog buy now za 118k coinsa. Nemoj gledati kolika je cijena istaknuta već po kojoj cijeni ljudi bidaju igrače. To je jedino mjerilo. Mogao sam ja svog staviti za 170k no to ne znači da ta kartica po toliko i ide. Bidanje ti je uvijek najbolji pokazatelj vrijednosti kartice.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2019 17:59 (movie).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Lo Celso, Fazio, Pastore, Pezzela trenutno idu za 900-1000 na bidanju u 19h ce biti barem 1,5k-2k jer danas dobijamo argentinske sbc-eve. 

Kupio sam oko 70 kartica i u klubu imam još 50 kartica argentinaca, no nisam kupio niti jednog lo celsoa jer je od ranog jutra na bidanju bio 1400 coinsa a buy now još i skuplji. Zadnja tri sata nisam gledao ali sumnjam da je sada pojeftinio. Na čemu si gledao te cijene? 

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
dr4zh3n kaže...

Zasto je UCL Live Filipe Luis skočio za 50 000 coinsa u odnosu na jučer? Znam da igraju danas, al ipak...

Kojih 50k? Jučer je išao za oko 95k coinsa sada ide na bidanju za 112k coinsa? Prodao sam danas jednog buy now za 118k coinsa.

 Mislim na Origin. PC. Drukčije su cijene. Juč je išao po 130 000 min...uzeo jednog ..danas je najeftiniji 179000... Kontam jel da ga utopim odmah ili da čekam tekmu... Mogao bi lagano preko 200.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
dr4zh3n kaže...

 Mislim na Origin. PC. Drukčije su cijene. Juč je išao po 130 000 min...uzeo jednog ..danas je najeftiniji 179000... Kontam jel da ga utopim odmah ili da čekam tekmu... Mogao bi lagano preko 200.

 To je drugi market pa ne znam a nisi napomenio. Mogao bi lagano preko 200k a još lakše bi mogao pasti na 100k ako spljugaju. To ti je kocka. Ako se voliš kockati samo naprijed. Inače te se kartice uzimaju tjedan dana ranije kada još nikome nisu interesantne. Cijene zadnja dva tri dana lagano rastu kako se bliži tekma.

15 godina
offline
FIFA 19

Tko trguje s argentincima sada je najbolji trenutak za staviti ih. SBC starta u 19h i gledajte da vam aukcije ističu najkasnije u 19h 10 minuta. Tada su vam kartice na početku i ekipa ih po inerciji uzima i najviše dobijete za njih a imate vremena staviti ih ponovno ako ne odu po nižoj cijeni. Sve je u timingu. U 19h 10 min dobijem za kartice i po 4k coinsa a one koje ne odu prodam u pola jeftinije kasnije da mi se ne vuku. Sve je gotovo u 19h 20 min. I tako svaki dan. Nikada ne stavljati max cijenu od 10k. Ovisno o kartici ja stavljam od 3k do 4k.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2019 18:13 (movie).
Moj PC  
5 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
zagid3 kaže...

Lo Celso, Fazio, Pastore, Pezzela trenutno idu za 900-1000 na bidanju u 19h ce biti barem 1,5k-2k jer danas dobijamo argentinske sbc-eve. 

Kupio sam oko 70 kartica i u klubu imam još 50 kartica argentinaca, no nisam kupio niti jednog lo celsoa jer je od ranog jutra na bidanju bio 1400 coinsa a buy now još i skuplji. Zadnja tri sata nisam gledao ali sumnjam da je sada pojeftinio. Na čemu si gledao te cijene? 

 Evo pogledao sam sad, pokupio sam samo 5 Lo Celsa i 3 sam snajpao, a dva na bidanju, my bad. Neznam kak su prosla ova dva, mozda kao sto tebi prođe Laporte za 1,5k a meni nece ni za 3k, dumb luck.

 

Gledao sad malo amerikance i osim Brooksa nisam vidio nista zanimljivo, mozda Bradley i Altidore jer imaju trostruki link. I mislio sam uzeti LB od Monchenglabalachcahcahcaha i Wolsburga jer povezu Johnsona(mislim da se tak zove) i Brooksa iz Bundeslige. 

 

Edit- jucer navecer gledao Bustosa(jedini rare gold argentinski Rb) reko uzet cu ga ujutro jer mi se nije dalo navecer, jutros zbog hypea dosao 2,5k sad je ispod 2k. Zato sam danas uzeo Brooksa vec pa cu ga ujutro u hypeu prodat.

 

Edit 2- Vidio sad ne twitteru Gomez SBC 90 rated izgleda odlicno, meni je i futmas kartica odlicna. Al ea se sjebao i stavio grb od Atlante iz mls-a umjesto Atalante. Nadam se da je fake leak.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2019 18:17 (zagid3).
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Njemacka,  well played EA.

 
3 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Eto, zato nikad ne ulazem. Baksuz. Inace, dao sam Van der sara za Zanettija i u jumbo rare players packu dobio Mandzukica. Sjajno.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Kakav zajeb. Gledam poslije 19h i odlazi mi samo mustafi po 3500 coinsa? Pogledam sbc i vidim traže se nijemci. Ha ga... Ode mi i brooks po 3k. Imao sam oko 70 kartica argentinaca i trideset ostalih. Sada ne mogu maknuti argentince s liste pa kako koji nijemac ode stavljam drugog. Mamu im...

No opet je dobro što su mi aukcije izašle u 19h 10 minuta pa sam mogao reagirati. Neće zarada biti niti približna ali ok, skupit će se...

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2019 19:35 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Kakav zajeb. Gledam poslije 19h i odlazi mi samo mustafi po 3500 coinsa? Pogledam sbc i vidim traže se nijemci. Ha ga... Ode mi i brooks po 3k. Imao sam oko 70 kartica argentinaca i trideset ostalih. Sada ne mogu maknuti argentince s liste pa kako koji nijemac ode stavljam drugog. Mamu im...

No opet je dobro što su mi aukcije izašle u 19h 10 minuta pa sam mogao reagirati. Neće zarada biti niti približna ali ok, skupit će se...

 Meni se Brooks ne prodaje po 2k...

Edit- otisli brooksi za 1,8 u prosjeku

 

Evo argentinski sbc haha

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2019 20:11 (zagid3).
15 godina
offline
FIFA 19

Hebo ih argentinski sbc. Kakav sbc, kakav reward, takvi i igrači u packu -.- PETI Savić iz reward packova u tjedan dana

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

 Meni se Brooks ne prodaje po 2k...

Edit- otisli brooksi za 1,8 u prosjeku

 

Evo argentinski sbc haha

U prvih par minuta mi sve otišlo. Nisam imao puno nijemaca na marketu jer sam stavio argentince. Kada mi se oslobodilo mjesta morao sam mustafia prodati po 1900 coinsa a brooks kako kažeš za 1.7/1.8 coinsa. To je to, ili prodaš u prvih par minuta ili si pušač. Zaradilo se ali niti približno kao ovih dana zato kaj su nas sjebali...

 

Ne trebam napominjati da sam u oba sbc dobio karinu, podrazumjeva se...

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2019 20:51 (movie).
12 godina
offline
FIFA 19

Ronaldo dobiva narančastu karticu, ali mene je oduševio Matuidi.

Bokte, al taj može trčat, to nije istina.

Gdje god je lopta bila večeras, nema veze na kojem dijelu terena, Matuidi je na njoj i juriša glavom kroz zid da ju osvoji.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
dr4zh3n kaže...

 Mislim na Origin. PC. Drukčije su cijene. Juč je išao po 130 000 min...uzeo jednog ..danas je najeftiniji 179000... Kontam jel da ga utopim odmah ili da čekam tekmu... Mogao bi lagano preko 200.

Nadam se da si ga prodao. Cijena mu se prepolovila, pa i više od toga. Ja sam ga se na vrijeme riješio i sada kupio drugog za trećinu cijene.

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Koga danas kupujemo? Ja sam mislio da uzmem gold non rare spance za po 500 na budanju pa da prodajem za po 1000 na buy now, mada danas je red na amerikance valjda?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
dr4zh3n kaže...

 Mislim na Origin. PC. Drukčije su cijene. Juč je išao po 130 000 min...uzeo jednog ..danas je najeftiniji 179000... Kontam jel da ga utopim odmah ili da čekam tekmu... Mogao bi lagano preko 200.

Nadam se da si ga prodao. Cijena mu se prepolovila, pa i više od toga. Ja sam ga se na vrijeme riješio i sada kupio drugog za trećinu cijene.

 nisam ga stigao prodat, imao nekih obveza, i pogledam pred kraj utakmice rezultat, 2-0, odem vidjet, i da - prepolovio se...sad ga se ne isplati ni prodavat odmah, nek igra dok mi ne zafali to nešto sitno coinsa koliko dođe

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jel moguce ?!Lezcano !

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ma da... Pogodi 5 stativa, nije problem. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice