FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 874.551
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Deadeye kaže...
SimeKZ kaže...

 

Ja u zadnje vrijeme igram 41212, pressure on heavy touch sa 5 crtica depth i wide. Dok za napad koristim fast build UP, wide skoro do kraja i igraci u zavrsnici 3 ili 4 bara od kraja. Jednostavno sam shvatio da od nekog possesion igranja nema smisla ako ides na kompletan bunker, jer je cilj uloviti ga nespremnog nakon oduzimanja lopte i opteretiti ga u obrani da ne zna kud ce. 

Ja sam nedavno napustio 433 te isto preso na 41212 i po mom misljenju to bi mogla bit najbolja formacija.

Moram isprobat ove pojedine taktike sta mi najvise odgovara. Uz to dinamicna je i zanimljivo mi je igrat s njom. 

Sta se tice igraca mislim da je cam kljucan i opcenito mi odgovara da prednja trojka bude okretna i brza.

Ostali igraci jedan pravi cdm i 2 box to box vezna i deri.

 Sta radis sa RB i LB ? Ostaju nazad ili kako vec ?

Sta znaci box to box ?WR H/H ili M/M ili kako vec ?

10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19
Slazem se , odkad sam otisa na 41212 otisao sam u 4.diviziju sa sugavom ekipom gdje mogu ulupati jos 600000 coinsa a ne telim jer mi dobro ide.

Ja igram sa talijanima IF mertens i Insigne na ST su odlicni.
Pogotovo Mertens.
This time next year we'll be millionaires
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...
Slazem se , odkad sam otisa na 41212 otisao sam u 4.diviziju sa sugavom ekipom gdje mogu ulupati jos 600000 coinsa a ne telim jer mi dobro ide.

Ja igram sa talijanima IF mertens i Insigne na ST su odlicni.
Pogotovo Mertens.

 Taktika ?Postavke ako moze  :)

za 41212-2 .

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2019 14:41 (goust78).
10 godina
offline
FIFA 19

Mislim da sam sad složio Španjolce ok, sve se zeleni  mada ne mora ali ja sam to htio,zadnjeg sam kupio Saula za Cm,, jedva čekam doći kući malo da testiram prvo offline pa onda koju online . 

Imate vi šta nadodati za ovu moju momčad ?

Naravno idealno bi bilo Isca još stavit, imo sam Casemira ali sam ga danas utržio za 37 k.. :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Evo ekipe... Mislim da cu krenut raditi Cannavara. Neki dan sam odigro par tekmi u WL protiv njega i to je cudo kako majstor ide. Nisam mogo skoka dobit kraj njega a da ne pricam kako leti po igralistu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Mislim da sam sad složio Španjolce ok, sve se zeleni  mada ne mora ali ja sam to htio,zadnjeg sam kupio Saula za Cm,, jedva čekam doći kući malo da testiram prvo offline pa onda koju online . 

Imate vi šta nadodati za ovu moju momčad ?

Naravno idealno bi bilo Isca još stavit, imo sam Casemira ali sam ga danas utržio za 37 k.. :) 

 Ja bi gimeneza umjesto nacha i desno na RM dembelea,ostalo kako ti coinsi zapovide.

Origin_Steam: hrka11
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Mislim da sam sad složio Španjolce ok, sve se zeleni  mada ne mora ali ja sam to htio,zadnjeg sam kupio Saula za Cm,, jedva čekam doći kući malo da testiram prvo offline pa onda koju online . 

Imate vi šta nadodati za ovu moju momčad ?

Naravno idealno bi bilo Isca još stavit, imo sam Casemira ali sam ga danas utržio za 37 k.. :) 

 Nemoj da te povuku overall ocjene. 85 rated kartica moze bit losija od 82.

 

 Ja bi stavio Promesa umjesto Asensia, Kondogbiu umjesto Illaramendia, Dembelea umjesto Vazqueza, Paulistu umjesto Piquea, Netoa na gol, Ben Yedder Cam i u napad Rodriga ili Williamsa.

To su se sve kartice koje su "meta", a jeftine sa slicnom ekipom sam igrao ovu vikend ligu i imao 11-3.

 

10 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
manipulator kaže...

Mislim da sam sad složio Španjolce ok, sve se zeleni  mada ne mora ali ja sam to htio,zadnjeg sam kupio Saula za Cm,, jedva čekam doći kući malo da testiram prvo offline pa onda koju online . 

Imate vi šta nadodati za ovu moju momčad ?

Naravno idealno bi bilo Isca još stavit, imo sam Casemira ali sam ga danas utržio za 37 k.. :) 

 Ja bi gimeneza umjesto nacha i desno na RM dembelea,ostalo kako ti coinsi zapovide.

 Imam obojicu, ali kad ih stavim onda mi nisu sve zelene poveznice, znam da to nije big deal ali je meni gust,vjerojatno će me držati jedno par dana..

Gimenez i Dembele su na klupi, tj stavio sam bio Dembelea na transfer markt  pa sam se sjetio da je u Barceloni, tj španjolska liga pa mi paše u ekipi, za sat vremena ističe, valjda ga nitko ne kupi. 

A ionako imam Aspasa još na klupi, tako da, prezadovoljan sa njime . 

 

Da napomenem još ova companion aplikacija za fifu je odlična stvar. Kad sam vani, upalim je malo squad, malo transferi itd

13 godina
offline
Re: FIFA 19

Jel se negdje mogu vidjet statistike acca? Prije je bilo za fifu 14 ili 15 na webu da se gledaju rezultati zadnjih utakmica u seasonsu ako se ne varam.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
TheMaverick kaže...

 

Frendu bojim se da je to mit i prolazi samo kod amatera. Držati samo x protiv igrača s crnom značkom dok igraš odbranu može imati za posljedicu samo jedno, a to je masakr u rezultatskom smislu.

Kada sam ja igrao bilo je uglavnom tako (tamo neke 2010 god) a tako kaže i lik u postu iznad.  Kako je danas ne znam. Naravno da tada nisam igrao online niti je bilo igrača s crnom značkom pa nije bilo niti masakra. Isto tako kužim da se ljudi koji se prvi put sretnu s ovom vrstom obrane u fifi malo pogube. Sve u svemu više ne igram ništa pa mi svejedno kako je. 

15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Evo ekipe... Mislim da cu krenut raditi Cannavara. Neki dan sam odigro par tekmi u WL protiv njega i to je cudo kako majstor ide. Nisam mogo skoka dobit kraj njega a da ne pricam kako leti po igralistu. 

Logično da pored njega nisi skoka mogao dobiti jer ipak lik ima 176 cm.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...
Deadeye kaže...

Ja sam nedavno napustio 433 te isto preso na 41212 i po mom misljenju to bi mogla bit najbolja formacija.

Moram isprobat ove pojedine taktike sta mi najvise odgovara. Uz to dinamicna je i zanimljivo mi je igrat s njom. 

Sta se tice igraca mislim da je cam kljucan i opcenito mi odgovara da prednja trojka bude okretna i brza.

Ostali igraci jedan pravi cdm i 2 box to box vezna i deri.

 Sta radis sa RB i LB ? Ostaju nazad ili kako vec ?

Sta znaci box to box ?WR H/H ili M/M ili kako vec ?

Da, stay back za RB, LB i CDM. Dva vezna tj LCM i RCM su na balanced. Bitno je da imaju stamine i da mogu igrat u oba pravca, obranu i napad.

Meni trenutno tu igraju bozicni firmino i bruyne ali to mozda moze biti previse napadacki za nekog. Na WR negledam toliko vec da imaju neki pristojan defending i strength.

13 godina
offline
Re: FIFA 19

Meni najbolje funkcionira 4-4-2 sa Modricem i Rakiticem u vezi. U zadnjih 20ak utakmica imam 3-4 poraza. Jedine instrukcije koje imam su na cm cover center, rb/lb stay back, rm/lm stay wide, come back i st get behind i stay forward.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2019 16:19 (JohnnyBlaze).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Evo ekipe... Mislim da cu krenut raditi Cannavara. Neki dan sam odigro par tekmi u WL protiv njega i to je cudo kako majstor ide. Nisam mogo skoka dobit kraj njega a da ne pricam kako leti po igralistu. 

Probao sam ga ja čim je izašao 10 utakmica i svidjela mi se kartica.

Prve 2-3 utakmice se nije ničim isticao, ali kasnije je jebavao majke svima oko sebe.

To što je nizak mu ne predstavlja problem - koliko se sjećam jedanput je nadskočio Arnautovića.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

Evo ekipe... Mislim da cu krenut raditi Cannavara. Neki dan sam odigro par tekmi u WL protiv njega i to je cudo kako majstor ide. Nisam mogo skoka dobit kraj njega a da ne pricam kako leti po igralistu. 

Probao sam ga ja čim je izašao 10 utakmica i svidjela mi se kartica.

Prve 2-3 utakmice se nije ničim isticao, ali kasnije je jebavao majke svima oko sebe.

To što je nizak mu ne predstavlja problem - koliko se sjećam jedanput je nadskočio Arnautovića.

 Tocno to mi je bila najveca boljka, visina. Citao sam o njemu i svi ga hvale. Kad sam jos malo prosao po forumima, odlucio sam startat Desalia. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Tocno to mi je bila najveca boljka, visina. Citao sam o njemu i svi ga hvale. Kad sam jos malo prosao po forumima, odlucio sam startat Desalia. 

Koga god misliš napraviti najbolje ti je uzeti karticu na probu pa vidiš iz prve ruke kako se ponaša.

Za Cannavara je bio zahtjev 82 rated tim što nije puno, a bolje da ga probaš prije nego u njega utrpaš masu kartica i coinsa.

 

Ove jače kartice su 83 rated team, ali mislim da ni to nije puno s obzirom koliko se možeš zajebat ako složiš karticu koja ti ne odgovara.

[19xx] 4ntraks
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Dennis Bergkamp odlicna ikona, i ne previse skupa. Vec imam Crespa, nisam siguran da je toliko bolji, ali se dvoumim. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Je li netko mozda koristio ikonu Laudrupa?

Citam po futheadu i futbinu da je zvijer,a nije previse skup.

I koja je razlika izmedju modrica plavog i if verzije?Gledam brojeve,sitno nesto po brojevima,ne kuzim,a u cijeni ima razlike.Kontam ih obojicu nabavit pa pitam.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Dennis Bergkamp odlicna ikona, i ne previse skupa. Vec imam Crespa, nisam siguran da je toliko bolji, ali se dvoumim. 

Što znači, ne previše skupa? Inače, opet su nešto sjebali pa su ga maknuli iz sbc.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2019 21:17 (movie).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
TStefan91 kaže...

Dennis Bergkamp odlicna ikona, i ne previse skupa. Vec imam Crespa, nisam siguran da je toliko bolji, ali se dvoumim. 

Što znači, ne previše skupa? Inače, opet su nešto sjebali pa su ga maknuli iz sbc.

 Na sbc-u je bila slika Kluiverta a pisalo Berkgamp, loan verzija je bila Berkgamp zato su maknuli... koliko oni mogu sjebat....................

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Moze li neko da mi zavrsi tim?Da mi je na lcm neki igrac kao Nainggolan. Firmino moze ili Alle ali da mi je neki tipa Paulinha,Goretzka ili sl . a da bude chem.  sa Aubom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
TStefan91 kaže...

Dennis Bergkamp odlicna ikona, i ne previse skupa. Vec imam Crespa, nisam siguran da je toliko bolji, ali se dvoumim. 

Što znači, ne previše skupa? Inače, opet su nešto sjebali pa su ga maknuli iz sbc.

 Nije potrebno mnogo TOTW igraca. Mada ipak mislim da se ne isplati, pogotovo pred fut birthday. Vi koji imate Seedorfa, na kojoj poziciji vam igra? CAM ili CM? Kako inace igrate, jedan CDM ili dvojica? 

13 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

Moze li neko da mi zavrsi tim?Da mi je na lcm neki igrac kao Nainggolan. Firmino moze ili Alle ali da mi je neki tipa Paulinha,Goretzka ili sl . a da bude chem.  sa Aubom.

 De Gea, IF Bailly, Pogba i kog hoces na LB. Ili Van Dijk, Alisson, Pogba i na LB Mendy.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2019 21:30 (JohnnyBlaze).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

 Na sbc-u je bila slika Kluiverta a pisalo Berkgamp, loan verzija je bila Berkgamp zato su maknuli... koliko oni mogu sjebat....................

Znam, zato i kažem da su opet sjebali... i nije im prvi put. Nevjerojatna šlampavost.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
JohnnyBlaze kaže...

 De Gea, IF Bailly, Pogba i kog hoces na LB. Ili Van Dijk, Alisson, Pogba i na LB Mendy.

  Fabinho mu onda nije na full che. Recimo lijevo od fabinha firmino ili fernandinho. Stoper van dijk, golman handanović i lijevi bočni robertson...

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2019 22:05 (movie).
13 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
JohnnyBlaze kaže...

 De Gea, IF Bailly, Pogba i kog hoces na LB. Ili Van Dijk, Alisson, Pogba i na LB Mendy.

  Fabinho mu onda nije na full che. Recimo lijevo od fabinha firmino ili fernandinho. Stoper van dijk, golman handanović i lijevi bočni robertson...

 .

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2019 22:17 (JohnnyBlaze).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
JohnnyBlaze kaže...

 De Gea, IF Bailly, Pogba i kog hoces na LB. Ili Van Dijk, Alisson, Pogba i na LB Mendy.

  Fabinho mu onda nije na full che. Recimo lijevo od fabinha firmino ili fernandinho. Stoper van dijk, golman handanović i lijevi bočni robertson...

 Imam Firmina ali sam mislio nekog tipa Nainggolano zbog defendinga. Jbg ako ne moze ne moze, sta cu. Firmino neka ide..

15 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

 Imam Firmina ali sam mislio nekog tipa Nainggolano zbog defendinga. Jbg ako ne moze ne moze, sta cu. Firmino neka ide..

Sasvim ok, bez brige.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...
movie kaže...
TStefan91 kaže...

Dennis Bergkamp odlicna ikona, i ne previse skupa. Vec imam Crespa, nisam siguran da je toliko bolji, ali se dvoumim. 

Što znači, ne previše skupa? Inače, opet su nešto sjebali pa su ga maknuli iz sbc.

 Nije potrebno mnogo TOTW igraca. Mada ipak mislim da se ne isplati, pogotovo pred fut birthday. Vi koji imate Seedorfa, na kojoj poziciji vam igra? CAM ili CM? Kako inace igrate, jedan CDM ili dvojica? 

 Meni igra na CAMu u 4231 ili na LCM u 41212. Free roam i to je to. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 19

Upravo sam dobio welcome pack... Nicim izazvano... Jel jos neko dobio? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice