FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 870.944
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Ma da... Pogodi 5 stativa, nije problem. 

 Trebali bi uvesti jos jednu statistiku koja prikazuje koliko si puta pogodio stativu i precku za vrijeme utakmice jer je to puno lakse pogoditi nego citav gol

10 godina
online
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

Jel moguce ?!Lezcano !

 zajeba se neko...desilo se i meni da se zajebem :D ali se desilo i drugim na mojim karticam. 

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
SimeKZ kaže...

Ma da... Pogodi 5 stativa, nije problem. 

 Trebali bi uvesti jos jednu statistiku koja prikazuje koliko si puta pogodio stativu i precku za vrijeme utakmice jer je to puno lakse pogoditi nego citav gol

 Jos dvije pobjede trebam za taliscu. 3 tekme za redom gubim 1-0,lik se dodaje po zadnjoj liniji, ja presjecem, solo na gol... Stativa. Tako 3 puta. 3 stative.

Community je uzasan, katastrofalan sve rade za pobjedu. Gade mi se jbt. 25mib game on se dodaje po zadnjoj liniji. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 19

Odeee 

 

Sad cu vidit, Varane, ili neki Barcin CB uz Ramosa...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Rijesio Taliscu i Ben Arfu. Nadam se sutra necem psotenom u nagradama. Ide div2 Rank 3 i G1 WL... Valjda nekaj bude, da napokon kompletirao seedorfa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Kupio 10 Amerikanaca po 1k svi otisli po 3-4k, nije lose 30k profita. Nisam smeo vise da kupujem :D Koja nacija je sutra?

 
0 0 hvala 0
10 godina
online
FIFA 19

Koja karina s amerikancima,imao sam ih oko 20ak u klubu kontam zaradio sam prodao ih po 1800,sada ha nema ispod 5500 jebo te pas.

Sada idju spanjolci i to je to?

 

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Amerikanci su bili idealna prilika za zaradu jer su retki, danas ce biti tesko, ako imate neki predlog recite. Inace, iz rivalsa i fut championsa Vardy u player picku, osim njega jos Ozil i Dzeko. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Nikad lošije nisam dobio u nagradama kao danas.

Nisam dobio walkout a niti bordove.

12 paketa player i mega pack i ovo je najbolje što sam dobio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Napokon Henry-Raul u napadu

 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Predobar mi je taj tvoj sareni tim. Ja jedva cekam kompletirati tog seedorfa. Bas bude dalo boost za igranje. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Predobar mi je taj tvoj sareni tim. Ja jedva cekam kompletirati tog seedorfa. Bas bude dalo boost za igranje. 

 Meni su Henry i Raul bili želja na pocetku igre, nakon dugo vremena mi se igra vikend liga.

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Seedorf je monstrum, nerealan igrac. Jedva cekam da zavrsim 87 i 88 squad na Zanettiju pa da imam vezni red Rijkaard Zanetti Seedorf. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Amerikanci su bili idealna prilika za zaradu jer su retki, danas ce biti tesko, ako imate neki predlog recite. Inace, iz rivalsa i fut championsa Vardy u player picku, osim njega jos Ozil i Dzeko. 

 Ja sam za dns kupovao Odriozolu, Grimalda, Cazorlu i Herreru.

 

Ocekujem neki SBC kao sto smo imali za talijane, nagrada je bila rare players pack, a zahtjevi su bili 85 kemija,2 talijana, 8 rare igraca i maksimalno 4 igraca iz iste lige.

Mozda ce za ovaj biti rating umjesto kemije, npr rating preko 80.

Pa sam se sa Grimaldom(81) i Herrerom(82) pokrio za rating i ako ce nam trebati vise lige, a kupovao sam ih skoro za discard value pa rizika skoro ni nema.

Cazorla CM , rating 80, iz La lige za 650 coinsa pa reko zasto ne, i skontao sam da Odriozola(80 rating) cesto bude skup, a i za ove SBC-eve bekovi budu skupi i on je iso za 650 pa rekao zasto ne i njega uzeti.

 

A i potajno se nadam Carnibal Herreri, jer je prosle godine imao dobru karticu, pa bih volio i ove godine da dobije neku nadogradnju.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Jel vam uopće gušt igrati kad imate 4-5 ikona i ostale monstrume u ekipi?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Gerro kaže...
Jel vam uopće gušt igrati kad imate 4-5 ikona i ostale monstrume u ekipi?

Naravno..

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Gerro kaže...
Jel vam uopće gušt igrati kad imate 4-5 ikona i ostale monstrume u ekipi?

Ja na početku partije napravim izmjene i ikone i Ronalda zamijenim za brončane.

Imam ih samo za pokazivanje.

[19xx] 4ntraks
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Gerro kaže...
Jel vam uopće gušt igrati kad imate 4-5 ikona i ostale monstrume u ekipi?

 Bas sam o tome razmisljao pre nekoliko dana. Ja sam Fifu 18 kupio otprilike aprila meseca, nisam znao sta je SBC, mislio sam da su ikone rezervisane samo za igrace koji kupuju FIFA pointse, i resio sam da FIFU 19 zaigram od pocetka. Nisam kupio preorder, igru sam uzeo 2 nedelje od izlaska mislim. U FIFI 18 najbolja kartica koju sam imao je IF Sane koliko se secam. Tada sam mislio da je to vrhunac i prestao sam da igram juna jer nisam video poentu dalje nadogradnje ekipe za koju sam mislio da je dobra. Ove godine sam krenuo i radio bukvalno svaki SBC jer sam mislio da EA izbacuje content dosta sporije pa sam mislio da su flashback kartice u stvari end game kartice. Takodje, kada sam dobio Dybalu na pocetku igre mislio sam da ce mi igrati do kraja sezone. Sada mi je neki plan da igram do juna meseca recimo, nisam u fazonu da igram preko leta ovu igru. Nisam bio ucinkovit sa coinsima, preplacivao sam igrace, kupovao pakete coinsima i uprkos tome imam po meni odlicnu ekipu, sa izuzetkom Auriera. E bas taj Aurier me vuce da igram dalje, ali EA toliko brzo izbacuje content da ni ikone vise nisu ne znam kakva prednost. Po meni, treba imati 2,3 ikone u ekipi a ostatak da budu tredable igraci jer se na njima najmanje gubi. E da, jos jedna stvar. Ja sam mislio da je poenta imati nekih 20ak igraca, nove igrace sam kupovao cim izadje SBC i na taj nacin sam mnogo gubio. Ja ne volim da menjam previse, tako da sada imam ekipu sa kojom igram i u kojoj retko ko ima manje od 400 utakmica, i ove igrace koje koristim za SBC. Recimo Talisca mi nije odigrao ni minut, Bonaventura ni minut, Cech nesto malo itd itd. Pricao sam o tome da mi smeta sto platim karticu po 200k a za 2 nedelje ona vredi 150k, ali to je EA. 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Gerro kaže...
Jel vam uopće gušt igrati kad imate 4-5 ikona i ostale monstrume u ekipi?

 Ne, gust mi je imat najlosije igrace i gledat kako me se gazi. Jel moguce da postavljas takvo pitanje?? 

Za kaj igram? Da se zabavljam u igri i koristim najdraze igrace iz djetinjstva. Ako si napokon igranjem mogu priustit Seedorfa, Nestu i takve igrace, zasto nebi ih imao? 

 

Sumnjam da bi ovakvo pitanje napiso da sam imas 4-5 ikona.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Pitam upravo iz tog razloga sta imate bolesne ekipe, i opet jedno te isti seru ovdje kad gube.. o tome se radi. Uvijek vam igrica kriva ovo ono, ne nije igrica kriva, vi ste nesposobni!!
 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Gerro kaže...
Pitam upravo iz tog razloga sta imate bolesne ekipe, i opet jedno te isti seru ovdje kad gube.. o tome se radi. Uvijek vam igrica kriva ovo ono, ne nije igrica kriva, vi ste nesposobni!!

Pa napisao sam ti gore da ove bolje kartice zamijenim sa bronačnima.

Zato i gubim stalno jer igram sa 7 bronačnih.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Gerro kaže...
Pitam upravo iz tog razloga sta imate bolesne ekipe, i opet jedno te isti seru ovdje kad gube.. o tome se radi. Uvijek vam igrica kriva ovo ono, ne nije igrica kriva, vi ste nesposobni!!

 Ma jasno da smo nesposobni, nesposoban si jer od 30 tekmi izgubis 8. Jer protivnik pukne 2 puta na gol i dobije tekmu. Ma jasno, nesposobni. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19
To si dobro rekao.

Imaju po 5 ikona u ekipi a drugim igracima ide momemtum....

Sa takvim igracima ljudi budu u top 100.
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...
To si dobro rekao.

Imaju po 5 ikona u ekipi a drugim igracima ide momemtum....

Sa takvim igracima ljudi budu u top 100.

 Top 100 si mozes zaboraviti bez TOTY igraca ili top ikona. To kaj neko ima 5 ikona ne znaci da su to meta ikone. Nitko ovdje nema Gulita, Vieru, Eusebia i ostale. Malo treba razlikovat igraca. Nisu sve ikone toliko OP. 

 

Kaj se tice nagrada - Brdo 84 i 85 kartica, jedan IF ( francuski golman 84 ) i Carneval Icardi. Od red pickova 86 Leno i isti francuski golman :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
7 godina
offline
FIFA 19

Ljudi ne znaju isprogramirat ovakve stvari, a šta onda očekivat od igre.

Ista stvar je i za goal line tehnologiju. Ako pređe 51% lopte, a 49% bude na crti, gol je.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Nakon svega viđenog ove godine TOTS kartice će imati malo smisla. Svi ćemo do petog mjeseca imati sve igrače ocjene preko 92. Da li imam hazarda 95 ili TOTS  97 nije neka razlika kao prijašnjih godina. Sa svim ovim šarenim karticama sjebali su igru. No jednostavnije im je bilo smišljati nove kartice nego rješavati probleme unutar igre.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Da su sjebali igru, nisu... Content je content. Da su sjebali s tim da Ikone ne vrijede nista pa moras izmisljavat prime ikonu, to da. 

Igra u smislu gameplaya je sjeban od pocetka. Odnosno manjak komunikacije sa communitiem i pro igracima. 

 

Pogledaj apex, ljudi su dosli i trazili savjete od ljudi poput shrouda koji imaju sate i sate u fpsu. Kaj su dobili? Fenomenalan proizvod. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Problem ove igre je što je toliko izrežirana da si promatrac/suvozac 50% utakmica.

U wl mi je draže igrati protiv ekipa sa Toty karticama nego sa nekim gold momcadima jer nemam hendikep i igraci igraju normalno.

 

Dynamic difficulty i hendikep su uvijek bili u fifi (mislim da su to i priznali u fifi 12-13, zato ljudi i stavljaju broncane na klupu), ali ove godine je to toliko izraženo da to nije realno. 

 

Edit- i problem je sto oni nmg isprogramirat igru tako da je lopta objekt u igri koji ima svoje zakone po kojima se ponasa, vec imaju skripte koje određuju kako se ona ponasa, tj gdje se odbija nakon duela, gdje ju sutnes...

     

 

    zato lopta i prolazi kroz stopala, buteve, stative i pi*ke materne, zato se odbija na komicne nacine (cesto igraci uđu u duel, a lopta se odbije 10 metara u zrak i 30 metara ispred njih iako ju igraci jedva taknu)

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 16:05 (zagid3).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Slozim 88 rated... I dobijem Piquea i Thiaga 87, izvucem si Susa iz swap playersa i kupim samo Isca i Diega Costu za kompletiranje 87 rated. 

 

Seedorf za cca 300k coinsa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 

Seedorf za cca 300k coinsa. 

Dam ti ja 300k coinsa pa da mi ga složiš?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice