FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 875.478
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
manipulator kaže...

 Da, ali od jutros sam prodao 6 Piquea i 4 Azpiliquete, bilo je i boljih zarada..

Pa evo  pošto si ti tako dugo u ovome, coinsi itd, ajde mi daj neku preporuku sta kupit da bih zaradio. Čitam sad prethodne stranice za te brončane, provjerio sam sad na marketu, to je već završena priča... 

Nemam pojma, dva tjedna ne igram a niti trgujem. No recimo ove tri kartice se uvijek mogu naći po početnoj cijeni a onda ih prodati po višestruko većoj cijeni. Znao sam ovog brazilca uzimati za 200 coinsa a prodavati za 5k coinsa. Ova dva brončana su išla bez problema za 3k coinsa a uzimao sam ih nerijetko po početnoj cijeni. Sada su pali cijenom ali se još uvijek mogu prodati za 1400 coinsa što je opet puno više nego što ti zaradiš na kartici koju su platio 22500 coinsa a rizika nema nikakvog. Ove tri kartice ako nisam prodao bar 200 puta onda nisam niti jednom. Imao sam ih sejvane i onda tijekom dana bacim pogled i samo uzimam ako su bile povoljne.

 Ne vidim razloga zašto je rizik ?

Evo od jutros od 8 sati do 12 sati sam zaradio 8 tisuća na kupnju/prodaju Piqea i Azpilicuete vjerovao ili ne...

 

Azpilicueta je oko 18,500 najjeftiniji na marketu, ja sam bio te sreće da sam ubo jednog na Buy Now za 14,500 coinsa i stavio ga za 18,000 odma i prodao u roku od 10 minuta . 

12 godina
offline
FIFA 19

Rizik je zato jer ulozeno/dobiveno nije u nekim marginama ''sigurnog''. Previse je to vremena ulozenog za tako mali profit. Puno je profitabilnije otvarati bronze paketice i prodavat, ostalo kaj se ne proda lupati u SBC. To je ono kaj ti movie hoce rec'. 

 

Razlika je isto kaj tebi sad 10k coinsa zvuci puno. A dok pogledas, to su 10tak utakmica odigrane u WL ili rivalsima... ili odigras draft i dodes minimalno do polufinala. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Rizik je zato jer ulozeno/dobiveno nije u nekim marginama ''sigurnog''. Previse je to vremena ulozenog za tako mali profit. Puno je profitabilnije otvarati bronze paketice i prodavat, ostalo kaj se ne proda lupati u SBC. To je ono kaj ti movie hoce rec'. 

 

Razlika je isto kaj tebi sad 10k coinsa zvuci puno. A dok pogledas, to su 10tak utakmica odigrane u WL ili rivalsima... ili odigras draft i dodes minimalno do polufinala. 

 Shvaćam ja sve to šta je rekao čovjek i cijenim mišljenje, pogotovo u ovome trenutku kad sam sad kao početnik.

Ali na poslu nekad od dosade, snajpam, ubodem dobar deal i zaradim. 

Prije 5 minuta kanea kupio za 41,500 tisuće coinsa, najjeftiniji trenutno 49  zašto ne bih iz zajebancije zaradio par tisuća od dosade?

 

Btw jel se zna sta koji su slijedeci sbc igrači za uložiti  ? 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 12:54 (manipulator).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...

Rizik je zato jer ulozeno/dobiveno nije u nekim marginama ''sigurnog''. Previse je to vremena ulozenog za tako mali profit. Puno je profitabilnije otvarati bronze paketice i prodavat, ostalo kaj se ne proda lupati u SBC. To je ono kaj ti movie hoce rec'. 

 

Razlika je isto kaj tebi sad 10k coinsa zvuci puno. A dok pogledas, to su 10tak utakmica odigrane u WL ili rivalsima... ili odigras draft i dodes minimalno do polufinala. 

 Shvaćam ja sve to šta je rekao čovjek i cijenim mišljenje, pogotovo u ovome trenutku kad sam sad kao početnik.

Ali na poslu nekad od dosade, snajpam, ubodem dobar deal i zaradim. 

Prije 5 minuta kanea kupio za 41,500 tisuće coinsa, najjeftiniji trenutno 49  zašto ne bih iz zajebancije zaradio par tisuća od dosade?

 

Btw jel se zna sta koji su slijedeci sbc igrači za uložiti  ? 

 Ceka se fut birthday koji dolazi sutra. Vele da dolazi 21 igrac u paketima, 21 igrac u sbc i 6 igraca u weekly. Kolko je istina, vidit cemo sutra.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...

 Ceka se fut birthday koji dolazi sutra. Vele da dolazi 21 igrac u paketima, 21 igrac u sbc i 6 igraca u weekly. Kolko je istina, vidit cemo sutra.

 Dali ce biti 21 sbc za igrace ili ce biti 21 sbc, ja sam razumio da ce biti 7 sbc-a za igrace, 7 sbc-a za pakete i 7 optimus prime icon sbc-a? Možda sam krivo shvatio.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Evo da si sam odgovorim na pitanje

https://www.ea.com/games/fifa/fifa-19/ultimate-team/news/fut19-birthday?utm_campaign=fifa19_hd_ww_ic_soco_twt_ffs-tw-200319&utm_source=twitter&utm_medium=social&cid=57640&ts=1553191302727

 

detalji o Fut birthdayu, bas me zanima hocemo li dobiti masne ikone poput Vieire ili cemo nastavit dobivat škart.

 

Edit- mislim da ce za svakog biti ponesto i nebi bilo lose napuniti klub sa sbc karticama

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 19:14 (zagid3).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 19

Mogli bi dati nešto za godine provedene u futu. Stresno je godinama igrati ovo govno pa bi bilo ok nagraditi nas što godinama uništavamo zdravlje igrajući . Ne znam ima li tko ovdje stariji od mene. Ja sam se prvi put regao u fut početkom 2012. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
FIFA 19

Ima li kakvih turnira po Zagrebu ko kak je prošle godine bilo u zugu, il ak ima kakva ekipa koja igra 1 tjedno. Moji su odjebali fifu i nismo se našli ove godine niti jednom još, a u zugu sam pito konobara kaj je s fifom tam, veli nis ove god, možda iduće. Lagano mi fali kick off akcije.

Odigram godišnje par tisuća tekmi tak da nisam nub al ne pizdim ak izgubim. Anybody? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Sto mislite jeli se isplati pokupovati za sutra 83,84 i 85 rating kartica sto je vise moguce ili im se vec cijena digla i sad je prekasno?

Eto dobio de vrija i luis alberta u red pickovima taman za neki sbc a ostale packove cuvam za sutra premda mislim da cu se sjebati jer ce najvjerojatnije smanjiti pack luck zbog promoa ali nema veze jednom se zivi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Mogli bi dati nešto za godine provedene u futu. Stresno je godinama igrati ovo govno pa bi bilo ok nagraditi nas što godinama uništavamo zdravlje igrajući . Ne znam ima li tko ovdje stariji od mene. Ja sam se prvi put regao u fut početkom 2012. 

 Ja trenutno imam account od 2012. godine, no FUT sam prvi put zaigrao 2011, ali taj acc sam izgubio kada su hakirali playstation network i nisam ga uspio vratiti (jer sam imao GB account, a nije bilo podrske za HR ili je bila ogranicena sto se psn-a ticalo)

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Danas sam napakirao iniestu i if richarlisona kojeg sam bas htio isprobati i bomba je kartica. Kad puca imam osjecaj da lopta ima nekvu tezinu. Za sad ima 4 gola u 2 utakmice,a usao je kao super sub na poluvremenu.I da, crveni losi ko obicno.

 

Vidim da nas sutra cekaju nekvi packovi, a sad kako sam smanjio igranje samim time i logiranje u fifu mislim da mi je ultimate pack promaknuo, vidjet cemo.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
cicek kaže...

Danas sam napakirao iniestu i if richarlisona kojeg sam bas htio isprobati i bomba je kartica. Kad puca imam osjecaj da lopta ima nekvu tezinu. Za sad ima 4 gola u 2 utakmice,a usao je kao super sub na poluvremenu.I da, crveni losi ko obicno.

 

Vidim da nas sutra cekaju nekvi packovi, a sad kako sam smanjio igranje samim time i logiranje u fifu mislim da mi je ultimate pack promaknuo, vidjet cemo.

 I ja sam voda zadnja dva tjedna. Valjda sam dovoljno natukao sati do tada?

12 godina
offline
FIFA 19

Do sada je EA dao dva ultimate packa, u oba nisam dobio nista... Ak neka, lijepo je dobit. 

 

Bilo bi lijepo od njih da kazu koji ce igraci bit u SBC da se mozemo pripremit. Jednoga bi si htio slozit to je jasno. Zato i cuvam 84 i 85 kartice. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

 I ja sam voda zadnja dva tjedna. Valjda sam dovoljno natukao sati do tada?

 Mozda se uspije nekvi sbc slozit... Nekvi cam bi dobro dosao. Ili 10cm visi owen. :P

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Što bi voljeli vidjeti od ovih  "FUT favourites" igraca ili kako oni kazu najpamtljivijih u zadnjih 10 godina u SBC-ima? Mislim realno cemo ih napraviti i samo ce stajat u klubu jer je igra drlog no opet što bi voljeli vidjeti? 

 

Ja bih volio vidjeti Emenikea i Wellintona iz Fife 13, znam da ih nema vise u igri no neka budu kao ikone fut-a.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Kad ce packovi ?

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2019 7:26 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

Kad ce packovi ?

 

 Verovatno u 19h. Ispravice me neko ako gresim. A ti packovi, da li su tradable ili untradeable?

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2019 8:10 (TStefan91).
15 godina
online
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

 

 Verovatno u 19h. Ispravice me neko ako gresim. A ti packovi, da li su tradable ili untradeable?

A što misliš da će ti dati kartice s kojima možeš na market? Uvijek do sada su bile untradeable kartice.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
TStefan91 kaže...

 

 Verovatno u 19h. Ispravice me neko ako gresim. A ti packovi, da li su tradable ili untradeable?

A što misliš da će ti dati kartice s kojima možeš na market? Uvijek do sada su bile untradeable kartice.

 Ne znam, do sada sam jednom dobio free pack, prvi put igram ultimate team. 

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Opsjednut sam Fifom gore nego Golum prstenom.

Stvarno sam budala nevidjena.

Zena je za sve u pravu...

Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Danas je dobar dan..

Kupio i preprodajom Kanea zaradio 5000 coinsa. Uložio u bronze pakete od 400,tu sam još zaradio,malo mi se posrecilo sa 2 igrača koja su po 7 000 na marketu .  :)

 

Počeo onaj pravit sbc Marque matchup, malo se mučio i onda se sjetim zašto ne bih pogledao na YouTube jel ima Tutorijal, i naravno ima, lik za skoro svaki taj sbc ima build i koliko košta svaki posebno .  :)

Pa evo ako nekome zatreba, a vjerujem da hoce . 

 

Čeka se 19 sati .. Bit će ludnica . 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Danas je dobar dan..

Kupio i preprodajom Kanea zaradio 5000 coinsa. Uložio u bronze pakete od 400,tu sam još zaradio,malo mi se posrecilo sa 2 igrača koja su po 7 000 na marketu .  :)

 

Počeo onaj pravit sbc Marque matchup, malo se mučio i onda se sjetim zašto ne bih pogledao na YouTube jel ima Tutorijal, i naravno ima, lik za skoro svaki taj sbc ima build i koliko košta svaki posebno .  :)

Pa evo ako nekome zatreba, a vjerujem da hoce . 

 

Čeka se 19 sati .. Bit će ludnica . 

 @movie evo zasto neki bronze skoce na 2k u sat vremena, ocito ljudi gledaju ovake videe umjesto da razmisle minutu. 

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja sam juce napravio oko 20k na bronze igracima, neverovatno mi je da ljudi traze resenja za SBC gde imas neogranicen izbor igraca, samo ih slazes po naciji.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
manipulator kaže...

Danas je dobar dan..

Kupio i preprodajom Kanea zaradio 5000 coinsa. Uložio u bronze pakete od 400,tu sam još zaradio,malo mi se posrecilo sa 2 igrača koja su po 7 000 na marketu .  :)

 

Počeo onaj pravit sbc Marque matchup, malo se mučio i onda se sjetim zašto ne bih pogledao na YouTube jel ima Tutorijal, i naravno ima, lik za skoro svaki taj sbc ima build i koliko košta svaki posebno .  :)

Pa evo ako nekome zatreba, a vjerujem da hoce . 

 

Čeka se 19 sati .. Bit će ludnica . 

 @movie evo zasto neki bronze skoce na 2k u sat vremena, ocito ljudi gledaju ovake videe umjesto da razmisle minutu. 

 Ja sam većinu imao tih kartica, neke slične sam ubacio na mjesta koja isto pašu  ne mora biti baš taj isti igrač kao na videu, a neke sam morao kupiti.. Ja sam zadovoljan uglavnom  par packova za otvaranje a nisam platio ništa . 

12 godina
offline
FIFA 19

Mislim da je ovo kraj moje WL i da ova igra jednostavno ne vrijedi zivciranja. Konekcija uzas, izgubim na penale jer mi igra ne registrira komande. Ja sa golmanom lijevo on ostane na sredini, ja udarac po sredini on promasi kompletan gol udarom u desnu stranu. Startat WL sa dva poraza je automatski eliminacija iz elite. Igrat za smijesne nagrade i uzasan totw nema smisla. 

Mislim da je to, to. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Chemistry kartice i position change kartice su trenutno jeftine, a one uvijek poskupe tokom ovakvih promoa jer ljudi dovode nove igrace i isprobavaju ih.

Anchor i hawk nisu lose investicije trenutno. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

 Ne znam, do sada sam jednom dobio free pack, prvi put igram ultimate team. 

I sad ćeš dobiti isti pack kao i mi koji igramo 8+ godina. Nije fer. Za ovakav jubilej trebali su igrače nagraditi prema godinama vjernosti. Da bar imam neku satisfakciju zašto sam manje normalan i zdrav zadnjih osam godina.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
TStefan91 kaže...

 Ne znam, do sada sam jednom dobio free pack, prvi put igram ultimate team. 

I sad ćeš dobiti isti pack kao i mi koji igramo 8+ godina. Nije fer. Za ovakav jubilej trebali su igrače nagraditi prema godinama vjernosti. Da bar imam neku satisfakciju zašto sam manje normalan i zdrav zadnjih osam godina.

 Slazem se, ali i 10 besplatnih packova ne bi promenilo nista, ima ova igra mnogo vece probleme koje se ne resavaju besplatnim packovima.

12 godina
offline
FIFA 19

Movie je mislio da mu za svaku godinu igranja daju jedan Ultimate Pack i da u tih 10 komada ne dobije board down... tako da mu zakucaju i onaj zadnji nail in the coffin. 

 

Ja sam si uzeo The Division 2. Skida se... 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

 Slazem se, ali i 10 besplatnih packova ne bi promenilo nista, ima ova igra mnogo vece probleme koje se ne resavaju besplatnim packovima.

Ma zajebavam se. Tak svejedno. Igra je smeće i ja se polako opraštam od nje. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice