FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.691
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
cicek kaže...

Je mozda ko napravio ovog fasnickog rudigera? Meni je predobar. Morao bi se zvati petar kolko je cvrst. On i VVD su mi u obrani trenutno i decki su bedem. Zamisli da je umjesto VVD-a ovaj ludi fb luiz, gol vise nebi nikad primio. :D

Ovo mi je sjajno ali samo dok se EA ne umješa u tekmu. Tada je svejedno tko je u obrani. Doduše, i ovako mi je svejedno jer sam uzeo pauzu do totsa.

 To je jos bolje. :D A kako ti je de gea? Ja ga isto imam i neznam imam osjecaj ko da mi je onaj prvi gold alisson 85 bio bolji nego bilo koji drugi golman, a glupo mi je sad mjenjat de geu kad je ajmo rec najbolji golman u igri. Dobio sam jos crvenog alisona 86 je bio mi se cini, al on mi je bio rupa kakve nema pa je zavrsio u sbcu.

15 godina
online
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

 Kada kupis previse kartica u kratko vrijeme dobijes market ban na neko vrijeme, ili time-out neznam kako da to tocno nazovem. Kupio sam previse kartica (200tinjak) u manje od sat vremena pa sam poceo dobivati error kad pokusam bidati ili kupiti karticu.

To rade da bi sprijecili botove da masivno kupuju kartice.

To mi se dogodilo par puta da sam dobio error ali nisam znao zašto. Doduše ban nisam dobio. Znao sam u danu isto uzeti po 200 kartica. Stvarno bezveze. Po meni jedino rješenje je ukinuti web app jer je on izvor svih problema. U zadnje vrijeme me izbacuje iz futa čim brzo počnem premotavati stranice. Jebi ga, moram doći do 59 minute i onda me izbaci pa ona verifikacija itd. Sve rade da mi otežaju život a farmeri i dalje farmaju.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
zagid3 kaže...

 Kada kupis previse kartica u kratko vrijeme dobijes market ban na neko vrijeme, ili time-out neznam kako da to tocno nazovem. Kupio sam previse kartica (200tinjak) u manje od sat vremena pa sam poceo dobivati error kad pokusam bidati ili kupiti karticu.

To rade da bi sprijecili botove da masivno kupuju kartice.

To mi se dogodilo par puta da sam dobio error ali nisam znao zašto. Doduše ban nisam dobio. Znao sam u danu isto uzeti po 200 kartica. Stvarno bezveze. Po meni jedino rješenje je ukinuti web app jer je on izvor svih problema. U zadnje vrijeme me izbacuje iz futa čim brzo počnem premotavati stranice. Jebi ga, moram doći do 59 minute i onda me izbaci pa ona verifikacija itd. Sve rade da mi otežaju život a farmeri i dalje farmaju.

 Ti auto buyeri/farmeri me sekiraju vidis karticu na 60:00 i netko ju je vec uzeo...

Plan mi je bio potrositi sve coinse na 83-84 kartice i onda ih prodati kad poskupe, cekao bi do tots-a ako treba, jer mi se neigra vise i onda se probudi židov u meni i odma ih moram prodati... 

15 godina
online
Re: FIFA 19
cicek kaže...

 To je jos bolje. :D A kako ti je de gea? Ja ga isto imam i neznam imam osjecaj ko da mi je onaj prvi gold alisson 85 bio bolji nego bilo koji drugi golman, a glupo mi je sad mjenjat de geu kad je ajmo rec najbolji golman u igri. Dobio sam jos crvenog alisona 86 je bio mi se cini, al on mi je bio rupa kakve nema pa je zavrsio u sbcu.

Meni su ti svi golmani u igri jednako loši.  Da na ovoj kartici piše Kelava rekao bih ok. Ipak je to kelava pa nije čudo što tako pljuga. Ovaj de gea pljuga kao i svaki golman u igri. Nisam skužio da je po ičemu bolji od bilo koga.  Imao sam OTW Alissona i to mi je bila bolja kartica, no de gea mi je trebao zbog full che kada sam igrao s ovim karticama

10 godina
offline
FIFA 19

Eto moja update-ana momcad. Mislim da mi je sljedeci korak sparati za novo desno krilo ili novi cdm umjesto torreire. Klub sam si skroz ocistio od high rating kartica i jos sam potrosio 200k coinsa na Puyola a u paketima sam dobio Benzemu i Asensia. Dok sam otvarao pakete cuo sam smijeh u pozadini.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
cicek kaže...

 To je jos bolje. :D A kako ti je de gea? Ja ga isto imam i neznam imam osjecaj ko da mi je onaj prvi gold alisson 85 bio bolji nego bilo koji drugi golman, a glupo mi je sad mjenjat de geu kad je ajmo rec najbolji golman u igri. Dobio sam jos crvenog alisona 86 je bio mi se cini, al on mi je bio rupa kakve nema pa je zavrsio u sbcu.

Meni su ti svi golmani u igri jednako loši.  Da na ovoj kartici piše Kelava rekao bih ok. Ipak je to kelava pa nije čudo što tako pljuga. Ovaj de gea pljuga kao i svaki golman u igri. Nisam skužio da je po ičemu bolji od bilo koga.  Imao sam OTW Alissona i to mi je bila bolja kartica, no de gea mi je trebao zbog full che kada sam igrao s ovim karticama

 Evo sad kad sam te to pitao sam krenuo igrat i ko da me de gea cuo i poceo braniti ko lud. Znaci ovo nisam jos dozivio. Vodio sam neznam kolko i bilo mi je svejedno i trcao je jedan na jedan lik i ja sam slao de geu van i kako golmani van 16 ili oklizi pa skine s rukom makar je van 16 ili uopce ne reagira na lopu. E moj de gea je ISAO U BLOK i blokirao je lik udarac xD Znaci ja gledam koji kurac je ovo. U maniru VVD-a i Luiza je lik nogom blokirao udarac. Da se to meni desilo isao bi delete odma istog trena. U ovoj igri stvarno vise nema uma ni razuma, ako te igra oce oce te i to je to, ako ne mozes ti pisat krv i na trepavicama stajat, ali neces pobjediti nema sanse.

10 godina
offline
FIFA 19

AHAHAHAHAHAHAHA da mi je znati koji je ovo skill move

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

AHAHAHAHAHAHAHA da mi je znati koji je ovo skill move

 Mene nista vise ne razljuti nego onaj iniesta move po rubu korner linije. Kad mi likovi to pocnu spamat da udu u 16, loptu im ne mozes uzet jednostavno, a kontrola lopte kod triblinga je na max.

10 godina
offline
FIFA 19

Ja ne znam zasto su oni u ovoj fifi makli snimku prekrsaja svaku utakmicu mi se desi da ja uzmem loptu i na drugom dijelu terena se sudi prekrsaj a ja nemam pojma sto sam napravio ili sto je moj AI napravio. Zasto poslije prekrsaja ne puste snimku pa da vidim sto se desilo i u one highlightse isto trebaju staviti prekrsaje tako da se sve to moze lijepo snimiti i ukazati na greske. U pesu19 su stavili da kada zavrsi utakmica mozes spremiti snimku cijele utakmice i onda poslije mozes cijelu utakmicu pogledati i sve pogresne i strgane situacije izvaditi i poslije staviti na youtube tako da ljudi vide a i da sam EA vidi na sto im igra lici.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...
The_K kaže...

AHAHAHAHAHAHAHA da mi je znati koji je ovo skill move

 Mene nista vise ne razljuti nego onaj iniesta move po rubu korner linije. Kad mi likovi to pocnu spamat da udu u 16, loptu im ne mozes uzet jednostavno, a kontrola lopte kod triblinga je na max.

 Ta animacija je preruzna povuku tu svoju nogu kao lopatu i onda to ponavljaju 5 puta za redom F U J. Iniesta kad je radio taj skill napravio ga jednom i to je to a nije mahao nogom koda kopa zemlju

15 godina
offline
FIFA 19

Cirkus

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2019 4:22 (jopis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ako moze bez podjebavanja.

 

Koji od ova 3 igraca na LW ,naravno prelazim u 4231 i ide na LCAM

 

Mane,Sane ili A Sanchez .

 

Nemam coinse i ne mogu da experimentisem .

Igram polako tako da mi pace ne znaci puno .

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Doslovno bilo koji. Ja bi iso na Manea jer sam, ga koristil 300 tekmi i pokqzo mi se odlican. Cesto vidim Sanea u ekipama u zna radit frku. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja imam manea i odlican je al samo ko prijetnja zbog brzine ovako zna dosta promasit ili pucat po sredini. Sane-a nisam probao al od onog sta sam vidio mi se cinio konkretniji.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Ajmo sad stat na loptu i nastavit po starom.

Glupo je da se svađamo oko pokvarene igre - nema smisla.

 

Evo, da prvi krenem... imao sam 7/7 i kao svaki put do sada 8. pobjeda je uvijek tvrd orah.

4 komada sam popušio zaredom, ali znam zašto.

Jedino ne znam kako se protiv toga boriti - to me jebe :)

 

Dakle, u prvih 7 utakmica sam imao samo jednog protivnika koji je igrao presing, ali je bio puno lošiji od mene pa mu ni to nije pomoglo.

Ove 4 što sam popodne popušio - svi do jednog su igrali full presing.

Osim tog presinga jedan je igrao taktiku svi u obrani i svi u napadu - jedan je raspolovio ekipu - 4 u napadu - ostali se brane.

Ma nije meni problem kako oni stoje na terenu nego kad igraju taj jebeni presing onda su njegovi igrači jebeno bolji.

Palio sam i ja presing nakon 30-te minute da im barem malo kontriram i tada bi se igrala potpuno drugačija igra, ali što mi vrijedi kad bih do tada primio 2-3 komada i onda se teško vratiti.

Nisu ti protivnici puno bolji od mene pa da me razbijaju - tu smo negdje, ali taj presing i ostale taktike koje rade meni su totalni bauk i ne znam kako se braniti od toga.

Pogotovo što tada sve odbijene lopte idu protivniku i vrlo često tacklovi završavaju tako da se lopta odbije njegovom igraču ili ostane onom na kojem je tackle napravljen u nogama.

 

Što da radim kad mi igraju presing?

Ima li uopće kontra za to?

 Jedina kontra ti je da se maksimalno koncentriras u obrani i cekas kontre. Druge nemas. Ako ces ici graditi akciju doletit ce ti branic i presjeci loptu. Tak da moras biti na nivou u obrani i cekat da mu se potrose ili da on skuzi da ce mu se potrosit pa makne presing.

 

 

E da pitam ako ko koristi aubu? Meni je na klupi i ulazi umjesto owena, al lik mi je cudan nekako mi se cini agilniji kod kretnji al je pred golom ko da ima ima tremu. Cesce promasi nego zabije i jos vidim da je na marketu ovaj updejtani 88 verzija za nekih 100k i kusur. Sta se dogada s njim? Znam da je prije 87 verzija isla za 300k pa cak i vise.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Doslovno bilo koji. Ja bi iso na Manea jer sam, ga koristil 300 tekmi i pokqzo mi se odlican. Cesto vidim Sanea u ekipama u zna radit frku. 

 ok,koji chem da trazim ?

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Znaci igram zadnju za G3, i onda se desi ovo.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
FIFA 19

Ima perioda kad pobjedjujem bez problema, a ima i perioda kad se moram znojit za pobjedu. Evo vec 2 dana gadjam po par precki ili stativi po tekmi. Cim lopta toliko ocito ide u precku ili stativu znam da ce biti jako tesko pobjediti, znam da ce protivnik imat 1 ili 2 kontre di ce mi zakucat gol bez obzira sto ima 3 suta na gol cijelu tekmu. Igra je tolika kurcina nastimana da je to strasno, ne pada mi na pamet vise kupit taj drek bezobrazni. Jel me igra jebe jer nisam centra potrosio na faking pointse ili di je caka. Zas toliko varira od dana do dana, ide mi to na kurac, svaki put mi se ruke znoje razmisljajuci oce me igra karat ili ne.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2019 12:44 (Tkozna).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Stvorim 5 puta priliku 1na1 sve promasim imam 3 udarca sa 5m sve promasim on mi zabije iz prvog udarca u 70min tako sto mom Puyolu prodje lopta kroz nogu, ja sam poludio stavio sam sve u napad umjesto da jednostavno stisnem alt+f4 i prestanem se zivcirati zabijem gol iz nekog toliko retardiranog odbijanca da me glava zabolila i onda mi on iz kick offa zabije tako sto sam stisce x i sve prolazi onda zadnje dodavanje njegovom ronaldu prodje lopta kroz lijevu nogu tako da mu savrseno sjedne na desnu nogu za udarac i zabije gol sa 20m iz drugog udarca i ja sam uspio stvoriti jos dvije prilike sa 7,8 metara ali normalno sve sam promasio. Zasto jebena igra gura tog frajera trebao sam ga pobjediti 11-2 koliko mu je obrana curila jer covjek nije znao jednostavno igrati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Sad sam igrao protiv lika koji ima CIJELU momčad od crveno-zlatnih kartica. Kako pobogu...

 

I jedno pitanje. Logičko pitanje koje traži nelogičan odgovor. Razumijem da je ovo samo igra, razumijem da je retardirana, zbuggana, skriptana, ali KAKO, KAKO POBOGU može defender koji ima speed i acceleration MANJI OD 65, nakon što KASNI 3 koraka za mojim napadačem koji ima oboje PREKO 90, STIĆI ga i ladno mu uzet loptu???? Kako?!?!?!?!!? Naravno i jasno ko dan da moj obrambeni koji ima 80+ speed i acc, NE MOŽE stići protivničkog napadača koji ima 70ak. NARAVNO.

Sve mi jasnije postaje zašto sam igrao pes 20 godina a fifu tu i tam kod ekipe na plejki jer nemaju pes -.- Pa fifa 94 je imala neke stvari logičnije nego ovo smeće.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

 

I jedno pitanje. Logičko pitanje koje traži nelogičan odgovor. Razumijem da je ovo samo igra, razumijem da je retardirana, zbuggana, skriptana, ali KAKO, KAKO POBOGU može defender koji ima speed i acceleration MANJI OD 65, nakon što KASNI 3 koraka za mojim napadačem koji ima oboje PREKO 90, STIĆI ga i ladno mu uzet loptu???? Kako?!?!?!?!!? Naravno i jasno ko dan da moj obrambeni koji ima 80+ speed i acc, NE MOŽE stići protivničkog napadača koji ima 70ak. NARAVNO.

Sve mi jasnije postaje zašto sam igrao pes 20 godina a fifu tu i tam kod ekipe na plejki jer nemaju pes -.- Pa fifa 94 je imala neke stvari logičnije nego ovo smeće.

 To je i meni najveci misterij. Cak sam se pomirio da je to cisto psihicki ko ona fora da ako stojis u redu i red porkaj je uvijek brzi. Mozda i ja tako dostizem pa ne primjecujem, neznam...

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

Cirkus

 

 

 Ovaj drugi video di golman zavrsi na koljenima... Tu animaciju prvi put vidim.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...
jopis kaže...

Cirkus

 

 

 Ovaj drugi video di golman zavrsi na koljenima... Tu animaciju prvi put vidim.

 Ne znam šta mi je smiješnije ili jadnije od svega - retardirani žuti zbog ničeg, to kako je golman pao, ili to što je povlačio kao seljačina mog igrača rukom za glavu dok je padao... Zato velim, cirkus...

 

Btw, završio sam već sve weekly-e :/ Dosadno će bit igrat bez nekog cilja 5 dana

12 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

Btw, završio sam već sve weekly-e :/ Dosadno će bit igrat bez nekog cilja 5 dana

Možeš zsi zadati višu diviziju kao cilj.

[19xx] 4ntraks
15 godina
online
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

 ok,koji chem da trazim ?

Onaj koji je tebi najbitniji za tvoj stil igre, a ako tražiš općenito najbolji za određenu ooziciju isprobaj ih sve preko futheada pa vidi koji je najbolji.

15 godina
offline
FIFA 19

Ode Van Dijku sad cijena dolje😂

Ovakav  fail se nece oprostit jednom takvom razvikanom igracu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

Ode Van Dijku sad cijena dolje😂

Ovakav  fail se nece oprostit jednom takvom razvikanom igracu.

 A da mu je glavom moga je vatat u ruke,koji k je radio nije mi jasno.

Eto im sad naslov jebo ih tito

Origin_Steam: hrka11
14 godina
offline
Re: FIFA 19
Upravo osvojio valjda najteže trofeje u FIFA 19 :)
Nakon par dana mučenja s A rankom na svim skill gamesima izglitcho sam nekako u samo 10 minuta i trofej "hoop of dream".
Sada imam apsolutno sve offline trofeje koje mogu osvojiti. Nažalost nemam ps+ da bi platinirao igru, iako je sada sve lako ostalo.
15 godina
online
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

.

 A da mu je glavom moga je vatat u ruke,koji k je radio nije mi jasno.

Eto im sad naslov jebo ih tito

Mogao je karu hvatat. Dao je kratku loptu. Golman nije ništa kriv. Onako mlaka i kratka lopta se ne vraća golmanu. Svatko pogriješi. Vrlo brzo im je protivnički golman vratio gol.

10 godina
offline
Re: FIFA 19

Ako je bio prsima na lopti moga je i rukam...ali srica oenal na drugoj strani odma pa je nebitno sada.

Origin_Steam: hrka11
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice