FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 870.994
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Kakvo smeće dobijem u ovim UCL packovima pa to je strašno. Nisam dobio karticu ratinga 80. Pa ja bih trebao otvoriti bar 300 packova pa da skupim momčad ratinga 83 da odigram onaj premium ucl sbc. Strašno kako me mrze.

 Ja se nadam da ću ga odigrat do 19h danas, jer sam jutros čekao malog da završi s vježbama i potrošio sve ove glupaste gold igrače low rated koje sam imao u klubu i nadobivao se 83-85 kartica u onim duo packovima. Sad mi fali još jedan 85 rated napadač i imam kompletan tim 83 rated za premium ucl sbc, pa sam stavio sterlinga na bubanj da mogu kupit ovog, iz čiste znatiželje hoću dobit šta 'pametno'. Valjda će se sterling prodat do predvečer

14 godina
offline
Re: FIFA 19

Kako je modric poskupio, znao sam ga kupiti za 80 90k sad oko 160k na PCu. Varan sa druge strane samo tone sa cijenom isto kao bale. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
FIFA 19

Ova igra je izgubila svaki smisao. Koja je svrha marketa ako mi EA ne da da trgujem na njemu? Valjda je svrha marketa da kupim jeftino i prodam skuplje?  Na bidanju sam uzeo 50 romagnolia po 700 coinsa i istu sekundu ih prodao po1400 coinsa. Onda sam osvojio na bidanju još 20 kartica i sve su otišle odmah. Idem dalje lupati po bidanju ali gle vraga, više ne mogu bidati niti jednu karticu romagnolia. Ne daju mi. Ok, to je kokošarenje ali što njih briga ako se meni da zajebavati s tim? Uzeo sam 40k coinsa u par minuta i u sat vremena bih uzeo bar 400k ali pederi mi ne daju. Kada se mogu nikad lakše pobrati coinsi oni ti ne daju. Sramota. Ne igram, u packovima dobijam samo karu, sada neka me onemoguće da trgujem i fakt ću dići ruke od ovog smeća. Kako da dođem do coinsa ako me ometaju u zarađivanju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Ova igra je izgubila svaki smisao. Koja je svrha marketa ako mi EA ne da da trgujem na njemu? Valjda je svrha marketa da kupim jeftino i prodam skuplje?  Na bidanju sam uzeo 50 romagnolia po 700 coinsa i istu sekundu ih prodao po1400 coinsa. Onda sam osvojio na bidanju još 20 kartica i sve su otišle odmah. Idem dalje lupati po bidanju ali gle vraga, više ne mogu bidati niti jednu karticu romagnolia. Ne daju mi. Ok, to je kokošarenje ali što njih briga ako se meni da zajebavati s tim? Uzeo sam 40k coinsa u par minuta i u sat vremena bih uzeo bar 400k ali pederi mi ne daju. Kada se mogu nikad lakše pobrati coinsi oni ti ne daju. Sramota. Ne igram, u packovima dobijam samo karu, sada neka me onemoguće da trgujem i fakt ću dići ruke od ovog smeća. Kako da dođem do coinsa ako me ometaju u zarađivanju?

 Prestani igrati ako te igra samo frustrira, što drugo reci. Nema smisla trošiti vrijeme na frustracije.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

 Prestani igrati ako te igra samo frustrira, što drugo reci. Nema smisla trošiti vrijeme na frustracije.

 Pa ne igram već više od mjesec dana. Samo rješavam sbc a danas sam htio malo trgovati nakon što se počelo otvarati dosta packova no gamad mi niti to ne dopušta.

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jel igra ko carrer mode?

 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: FIFA 19
maminho #74 kaže...

Jel igra ko carrer mode?

 Ja sam igrao prije jos, odigrao sam sezonu i nesto sitno sa Parmom pa sam odustao jer mi je dosadio mod

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2019 10:49 (The_K).
15 godina
offline
FIFA 19

Ova igra je dno dna, em igra, em igrači. Sad igram protiv nekog mađarskog smeća, 5 ikona+gnojmessi i zubavi u napadu, 1-1, ja pred kraj tekme sa mojim timom koji je jad naspram njegovih ikona, izigram mu pol obrane i dodam samom benzemi na 10m, pucam i frajer prekine -.- Smeće i dno dna. Što je još jadnije, sama igra, koja mi je dodijelila coinse za draw, ali counter odigranih igara je ostao kao da nisam ni igrao već dobivenu tekmu, što znači da mi fifa 'poklanja' novu tekmu, koju mogu popušit jer će doć novi klinjo 'imam 5 ikona i tim 90+ rejtinga i igram drop back+fast counter' i zgazit me jer će mu igra poklonit 2 penala i 3 odbijanca.... Retarfifadacija.

 

Btw, dobio sam 87 fekira iz onog premium lp sbc-a. Niš specijalno kad vidim kakve igrače je ekipa dobivala, ali poslužit će za uć s klupe kad se mata i sarabia umore.

Btw2, da malo movie-a još zbediram, počeo sam redovito u ovim jadnim packovima dobivat 1-2 84 rated igrača svaki put, što mi se nije događalo mjesecima, nego neke jade samo dobivao 78-79...

Btw3, ne da mi vrag mira i odem sad na chat, da vidim šta će retosi iz supporta napisati - kako je moguće da ako igraš sq battle i disconnecta ti se net ili slučajno alt taba se igra, dobiješ lost bez bemti, makar vodio 5-0. Kako onda ako imaš 1-1 u wikend ligi i frajer ti diskonekta, ne možeš TI dobit pobjedu, nego k...c u zube i reset tekme? Frajer meni prvo krene prodavat kako suosjeća s tim kao gejmer, bla bla bla, onda me krene pilit s tim da ja moram popravit svoju internet konekciju, ako imam wifi da se prebacim na žično, da očistim game cache, itd., pa se neće događat diskonekcije. Pitao sam ga jel retardiran ili šta? On nastavlja spiku o konekciji i cacheu...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Rijesio Marque i dobio Kroosa po 4. put neznam zasto ali kako nisam 2 3 mjeseca upalio igru bas mi daje dobre pakete, svaki 3 4 paket neka high rated kartica. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Nisam povuko dobrog igraca od Stoickhova... kaj je vec smijesno polako. 

 

Udem u DIV1 jucer, malo da si odigram neki nogomet. vodim 2-0, pocne drugo poluvrijeme on od kick offa zabije za 2-1 i tu sam znal da cu tekmu izgubit. I naravno 4-2 popusio :D Koji su to genijalci tamo u EA, to stvarno treba picka rodit.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja jucer u wl povedem 3-0 i fulam penal i lik mi u 65 zabije gol i dodje mi na 3-3, krenu produzetci i povedem 4-3 i fulam jos dva mrtvaca i lik mi zabije za 4-4, u 116.min opet penal za mene i obrani mi i naravno onda idemo na penale i izgubim, jedna od ludjih utakmica u fifi 19

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

4-0 gubio do 60 min i na kraju pobjedio u produzecima..lik se nakon 4-2 kaj sam smanjio usro u gace i samo se dodavo iza ko picka udario mu team press i izjednacio..da ne pricam da je kod svakog gola sslavio sa usutkavanjem i dabanjem al sam mu s gustom 5. Gol poroslavio sa williamsom:)...trenutno na 14-6 dosta za ovaj vikend ...

 
0 0 hvala 0
10 godina
online
FIFA 19

Prebacite na 7:50 i uzivajte, ova igra je takva bljuvotina hahahaha 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

 Frajer meni prvo krene prodavat kako suosjeća s tim kao gejmer, bla bla bla, onda me krene pilit s tim da ja moram popravit svoju internet konekciju, ako imam wifi da se prebacim na žično, da očistim game cache, itd., pa se neće događat diskonekcije. Pitao sam ga jel retardiran ili šta? On nastavlja spiku o konekciji i cacheu...

Tako je i meni neki dan Pharshat isti spiku prodavao.

Ja mu poslao 3 screenshota gdje se vidi da sam pobijedio partiju i da sam nakon toga dobio poruku da serveri od EA ne rade i da me izbacilo iz igre i računalo poraz na kraju.

Isto kao tebi, da je moj net sjeban, da je vikend pa da su svi gore i pičke materine... još mi je poslao mejl na 2 stranice kako trebam obrisat maltene sve s kompa i novu instalaciju winsa i svega napravit.

Jebo im pas smrdljivu mater pokvarenu da im jebo.

Šupčine imaju skriptu i kad odgovaraju na chatu pizda im materina.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Nisam povuko dobrog igraca od Stoickhova... kaj je vec smijesno polako. 

 

Zar stvarno? Ja nisam od izlaska igre dobio karticu vrijednu četvrtine stoickhova. To nije smiješno, to je tragično.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Nisam povuko dobrog igraca od Stoickhova... kaj je vec smijesno polako. 

 

Zar stvarno? Ja nisam od izlaska igre dobio karticu vrijednu četvrtine stoickhova. To nije smiješno, to je tragično.

 Ma dobro, tvoj slucaj je vec za otvorit reddit podsekciju i napisati esej. Al' ovo sam ozbiljno mislio, odi na reddit i otvori thread... napisi unutra i nek ljudi citaju do kojeg se intenziteta jebanja ide. Mislim da FIFAu udaras duze nego ja... i da ne mozes dobiti nista je vec preslo svaku jebeno mjeru. Fascinantno mi je da uopce vise poksuavas, ja bi izbriso igru odavno... jer veze sa nogometom nema, a paketici su nuzno zlo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Prebacite na 7:50 i uzivajte, ova igra je takva bljuvotina hahahaha 

 Za njega mi je drago da ga prca, samo nek ga jebe igra... koliko taj moze srat, to je preslo razinu ovog foruma :D kakvih se on golova nazabijal kroz WL to je bogu plakat... al dok njega drka jednu tekmu odma drama... samo nek ga jebe.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Ma dobro, tvoj slucaj je vec za otvorit reddit podsekciju i napisati esej. Al' ovo sam ozbiljno mislio, odi na reddit i otvori thread... napisi unutra i nek ljudi citaju do kojeg se intenziteta jebanja ide. Mislim da FIFAu udaras duze nego ja... i da ne mozes dobiti nista je vec preslo svaku jebeno mjeru. Fascinantno mi je da uopce vise poksuavas, ja bi izbriso igru odavno... jer veze sa nogometom nema, a paketici su nuzno zlo. 

Ovih dana sam si razmišljao zakaj je to tako? Onda se sjetim da sam u par navrata na EA forumu srao protiv fife. Ustvari nisam srao već sam realno govorio o sranjima unutar igre. Možda su me bacili na crnu listu da me discipliniraju? Zezam se ali tko zna...

14 godina
offline
FIFA 19

Kupujte sad 83 rated ucl igrace ako vam se neda raditi sbc kad bude ucl premium sve cete moci prodat po max cijeni. Inace meni izletio Neto 85 rated... 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Kupujte sad 83 rated ucl igrace ako vam se neda raditi sbc kad bude ucl premium sve cete moci prodat po max cijeni. Inace meni izletio Neto 85 rated... 

 Meni Mata 84, najbolje kaj sam dobio u zadnja tri mjeseca. 12k coinsa, ludilo... Inače, tko zna što će biti za dva tjedna? Možda više ne daju taj sbc s ucl rare karticama pošto budemo u to vrijeme već u totsima? Nikad ne znaš s njima. Uzeo sam nekih dvadesetak kartica za nekih 100k. Neću propasti. Možda oprobam sreću u sbc ako bude. Čisto da vidim je li mogu dobiti najgoru karticu koja će se nuditi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2019 21:20 (movie).
14 godina
offline
FIFA 19

Ja igru nisam stvarno tako 2 3 mjeseca cak i na mobu rijetko i onda bilo ono FUT BD i ajd složim 1 sbc izleti pavard od onda mi kao da se okrenila sreca sa paketima svako malo dobijem nesto dobro neznam koliko ce trajati al je lijepo kad napokon nesto i dobijem u paketima. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Greskom sam Modrica umesto 100k platio 150k. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Pepe-a ili Wernera iz fut swap dealsa, pitanje je sad?

Imam dobar i napad (92 Villa, 90 Benzema, 92 Junior, 89 Falcao) i desnu stranu (85 Baluta (opako brz i dobar šut) i 88 Vela), a neću imat 7 za zamjenit za Meuniera, mada i tu imam 89 Vidala, a on (meunier) mi je jedini pametan izbor da mi baš treba u timu kao backup, pa se mislim uzet Pepea ili Wernera, za njih ću imat, tj jednog od njih, al ne mogu se odlučit koji je pametniji pick. Wernera sam imao običnog, onako, brz ali ništa specijalno, a i ne paše mi u tim, nemam nijednog švabu, ali opet, nemam ni za Balutu nikog za chem, pa je opet standardan jer igra ko lud, a iz istog razloga mi je Pepe logičniji izbor, na krilo i nek leta, jebeš chem. No svejedno sam neodlučan, pa pomagajte drugovi.

 

 

1 Pepe 87
3 Werner 87
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Kakvo je Fifa iskustvo na kompu? Čitam da je gameplay dosta bolji, ali da su playerbase, cijene igrača i market općenito puno bolji na kozolama, ali zanima me vaše mišljenje. Također mi treba savjet za kontroler. Je li xbox/ps joystick najbolji izbor, ili možda postoji jeftinija solucija?

 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: FIFA 19
Martin_Škrtel kaže...

Kakvo je Fifa iskustvo na kompu? Čitam da je gameplay dosta bolji, ali da su playerbase, cijene igrača i market općenito puno bolji na kozolama, ali zanima me vaše mišljenje. Također mi treba savjet za kontroler. Je li xbox/ps joystick najbolji izbor, ili možda postoji jeftinija solucija?

 Najbolji joystick za PC ti je od Xbox-a on je najkompatibilniji i neces morati namjestati kontrole. Imas manje igraca nego na konzolama ali to ne utjece kada trazis protivnika jer ga nadje za sekundu ili dvije jedino utjece na market jer je dosta manji nego na konzolama. Gameplay je isto strgan kao na konzolama.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
Martin_Škrtel kaže...

Kakvo je Fifa iskustvo na kompu? Čitam da je gameplay dosta bolji, ali da su playerbase, cijene igrača i market općenito puno bolji na kozolama, ali zanima me vaše mišljenje. Također mi treba savjet za kontroler. Je li xbox/ps joystick najbolji izbor, ili možda postoji jeftinija solucija?

Kako može gameplay igre rađen na istom engineu biti bolji na jednoj platformi nego na drugoj? Radi se o identičnom proizvodu a razlike su samo u broju igrača na pojedinoj platformi. Iz te brojke onda proizlazi veći market, veći izbor te niže cijene kartica. Koliko je govno igra na PS4 ili xbox-u, toliko je govno i na računalu.

14 godina
offline
Re: FIFA 19

Za DS4 nemoras nikakve kontrole namjestati sve radi odlicno. Fifa isto govno na svim platformama jedino na playki je market veci i sa time jeftinije kartice. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
FIFA 19

Sad me FIFA sramotno progurala za 14 pobjedu.

Tip je imao štošta u ekipi, od ikona do crvenih Ronalda i Mbapea (jebem ga sretnog u guzicu), ali ništa mu nije pomoglo jer ga je igra tako jako isprcala da to nisu istine.

Ja sam se pretežno branio, a on je napadao k'o tasmanijska neman, omjer udaraca, on 23-13, a ja 13-7.

Poveo je odmah na početku i tu je sve stalo za njega.... koliko god se jadnik trudio, njegovi su promašivali mrtvace ili je moj Courtois branio nemoguće - malo me bilo sram u jednom trenutku :)

Utakmica je završila 1-1 i u produžecima mi zabije odmah na početku za 2-1 i sve isto kao u normalnom dijelu utakmice - on napada, ja se branim i u 119' mu nekako prođem centar, produžim loptu na Socratesa i sam izbijem pred golmana za 2-2.

I kod penala je bila jedna vrlo sumnjiva situacija - prvi penal on puca u sredinu, ja stisnem da se bacim u desnu stranu, a Courtois ostane u sredini i obrani mu penal.

Ista situacija koju sam neki dan imao - Courtois ne sluša moje naredbe nego sam brani.

Osjećaj nakon ove pobjede je ravnodušje - zadovoljan sam što ne moram više igrati jer sam došao do golda, ali ovako pobijediti me ne veseli uopće.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

To kod penala je jako sumnjivo ja se znao baciti u stranu nakraju mi golman nogama obrani znaci bas cudno. Doduse nista me necudi vise igra je cista skripta i mislim da Movie nista nedobije u paketima jel puno coinsa je tradeom zaradio i namjerno mu onda igra neda pakete sve je to skriptirano da i pocetnici budu dobri kao i ostali iako neznaju igrati. Neki dan igrao lik samo nabacuje i first time finess sa 25m i dok ja nisam poveo nije ni blizu bio ja povedem odjednom svaka finessa mu ulazi. Kod mene Bale fula 100 puta mrtvace ljevom nogom jednom iz zajeb. Opalim finesu opuca desnom i obrise paucinu iz suprotnog kuta...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
FIFA 19

Nakon one poklonjene partije u WL, sad me baš jako prca u rivalsima.

Izgubio sam dvije zaredom ni kriv ni dužan.

Identično kako je lik od mene izgubio - ja stišćem i udaram po golu, a protivnici zabijaju iz svakog udarca kad slučajno pređu polovicu.

Čak mi je sad sudilo penal s igračem kojim nisam upravljao.

Jbga, sad treba opušteno odigrat dok skripta ne okrene na mene - nema druge.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice