FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 875.563
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Dobijamo uskoro SBCeve sa RTTF, TOTGS, UCLMOTM karticama. Vidim da su dns vec malo jeftinije RTTF kartice

 

https://twitter.com/FutWatch/status/1115789359985430528

Izgleda da je to ovaj UCL premium upgrade? Ako je to onda ok, nije tako strašno i neće previše srušiti cijenu kartica. Dva dana ću izdržati. Mislio sam prodati kartice ali sam odustao. Čekam uzvratne tekme.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Napravio ovaj UCL SBC gdje treba 11 UEFA kartica 83 rating...

 

Dobio sam RTTF Hummelsa.

[teta bolje da je neki jeftiniji igra; kojeg bi koristio nego ovako ali eto.

 

Evo i ja sam to napravio i dao sam 2x85 jer nisam mogao drugo sloziti.. sve u nadi da ce mi dati nesto 

I dao mi je, DAO MI JE LIPU KURCINU U USTA.

 

slika u prilogu.

da vidim Movie dali mozes bolje od ovog

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja dobio Kimpembea. Eee da sam ga dobio pre 2 meseca. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

 

Evo i ja sam to napravio i dao sam 2x85 jer nisam mogao drugo sloziti.. sve u nadi da ce mi dati nesto 

I dao mi je, DAO MI JE LIPU KURCINU U USTA.

 

slika u prilogu.

da vidim Movie dali mozes bolje od ovog

Neću slagati jer nemam u klubu kartica a i bojim se da ne dobijem onog lika ratinga 71 kaj je bio motm. Ma nema ovo smisla slagati ako nemaš sve kartice u klubu pa isprobaš sreću jer ti te kartice ionako ne trebaju.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
C3c1l kaže...

 

Evo i ja sam to napravio i dao sam 2x85 jer nisam mogao drugo sloziti.. sve u nadi da ce mi dati nesto 

I dao mi je, DAO MI JE LIPU KURCINU U USTA.

 

slika u prilogu.

da vidim Movie dali mozes bolje od ovog

Neću slagati jer nemam u klubu kartica a i bojim se da ne dobijem onog lika ratinga 71 kaj je bio motm. Ma nema ovo smisla slagati ako nemaš sve kartice u klubu pa isprobaš sreću jer ti te kartice ionako ne trebaju.

 i ovaj sto sam ga ja dobio nije daleko od tog tvog 71 :)

11 godina
offline
FIFA 19

.  . 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.4.2019 8:19 (manipulator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Dobio neka dva mrtvaca od ove WL i napravio onaj 86+ upgrade pa mi vratio što sam plakao ovih 5 tjedana da ništa nisam dobio :)

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

Dobio neka dva mrtvaca od ove WL i napravio onaj 86+ upgrade pa mi vratio što sam plakao ovih 5 tjedana da ništa nisam dobio :)

 Messi mi je stvarno top igrac na igrici,koju razliku pravi na terenu bar meni to je nemoguce.Ima sam i Balea,Arthura 90 ratinga itd...i vecina takvih mi je isti k...imao ih ili ne,ali messi je top on i modric bas mi rade razliku.

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
FIFA 19

Sve sam prodao. Ostavio samo rashforda 88. Pričekat ću s njim vikend. Možda nešto odigra pa mu poraste cijena, ako ne ode i on sljedeći tjedan. Neću previše čekati. Još sljedeći tjedan WL i nakon toga mogli bi svi početi razmišljati o totsima i počet se rješavati kartica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Sve sam prodao. Ostavio samo rashforda 88. Pričekat ću s njim vikend. Možda nešto odigra pa mu poraste cijena, ako ne ode i on sljedeći tjedan. Neću previše čekati. Još sljedeći tjedan WL i nakon toga mogli bi svi početi razmišljati o totsima i počet se rješavati kartica.

Sta tada tocno novo bude?

Ako sam shvatio dobro za svaku ligu izadje 11 igraca izabrani za tim sezone koji dobiju nove kartice ili?

Novi sbc-ovi?Budu li vrlo skupe te nove kartice?

 

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

Sta tada tocno novo bude?

Ako sam shvatio dobro za svaku ligu izadje 11 igraca izabrani za tim sezone koji dobiju nove kartice ili?

Novi sbc-ovi?Budu li vrlo skupe te nove kartice?

 

Za razliku od totya u totsu budu i rezerve tako da izađu 23 kartice igrača pojedine lige. Tijekom totsa bude hrpa promocija. Uglavnom to je zadnji trzaj postojeće igre. Koliko god igra bila smeće no svi se veselimo i pripremamo za ono što slijedi. To je mjesec dana dobre zabave u kojoj se najmanje bude igralo.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

složim marquee i dobijem za redom Verattija, Ozila, Benzemu, Navasa...nije nešto, ali s obzirom kako su loši packovi, solidnih 100 000 cca

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Dobio sam MOTM Sanea u ovom premium UCL. Sad, zanima me da li te kartice dobijaju upgrade ako prodje City, da znam za koga da navijam. :D Taman umesto Nedveda neka igra.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
dr4zh3n kaže...

složim marquee i dobijem za redom Verattija, Ozila, Benzemu, Navasa...nije nešto, ali s obzirom kako su loši packovi, solidnih 100 000 cca

Istina nije nesto eto ja sam bio puno sretniji i dobio sam Kagawu i Casteelsa po ne znam koji put stvarno te zalim sto si tako lose srece

11 godina
offline
FIFA 19

Jučer sam vec počeo gubiti volju za igranjem . Igram u zadnje vrijeme samo rivals, ali jučer skupim malo volje da odigram na single playeru onaj draft, sat vremena zijevanja i dosade na world class, 4 pobjede, otvorim paket i dobijem ovog miša ..

 

Sad to mijenja malo stvari ..  :) 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2019 7:16 (manipulator).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Sto duze neigram bolji paketi... 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Danas ajd reko da probam onaj marque sbc i ispalio se i to dobrano . 

Od boljih Cuardado, neka crna kartica u vrijednosti od 25000 neki Tsygankov,

De Vrij, Khedira, par komada po 3 do 5 000 coinsa, i dosta ovih po 1000 coinsa, sve u svemu odlično i još Messi sinoc ..  :)

 

Jbt sinoc kad sam Messija dobio gledam kako da ga ne obrisem ili quick sell  Hahahah

 

Sad bas razmišljam, nisam siguran da prodam Messija pa da si kupim 4 do 5 igraca po 100 tisuća coinsa koje ja želim  pogotovo što Messija ne volim jer navijam za Real  a opet sa druge strane dobar je a i. Imam par igrača iz Barce ivec u timu pa mi pase .

 

Sta vi mislite  ? Evo ekipa pa ako ima tko kakav prijedlog, slobodno, jako sam zadovoljan trenutnom ekipom  ne sjećam se kad sam izgubio u rivalsu sa njima, pobjedim timove sa ikonama bez problema . Ne želim sad nešto preuvelicano nadogradjivati jer će me igra ubiti sa skriptiranjem, mada me sinoc lik ubio sa Lukaku na cdm kartici  jedva sam x izvukao .. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2019 13:29 (manipulator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Danas ajd reko da probam onaj marque sbc i ispalio se i to dobrano . 

Od boljih Cuardado, neka crna kartica u vrijednosti od 25000 neki Tsygankov,

De Vrij, Khedira, par komada po 3 do 5 000 coinsa, i dosta ovih po 1000 coinsa, sve u svemu odlično i još Messi sinoc ..  :)

 

Jbt sinoc kad sam Messija dobio gledam kako da ga ne obrisem ili quick sell  Hahahah

 

Sad bas razmišljam, nisam siguran da prodam Messija pa da si kupim 4 do 5 igraca po 100 tisuća coinsa koje ja želim  pogotovo što Messija ne volim jer navijam za Real  a opet sa druge strane dobar je a i. Imam par igrača iz Barce ivec u timu pa mi pase .

 

Sta vi mislite  ? Evo ekipa pa ako ima tko kakav prijedlog, slobodno, jako sam zadovoljan trenutnom ekipom  ne sjećam se kad sam izgubio u rivalsu sa njima, pobjedim timove sa ikonama bez problema . Ne želim sad nešto preuvelicano nadogradjivati jer će me igra ubiti sa skriptiranjem, mada me sinoc lik ubio sa Lukaku na cdm kartici  jedva sam x izvukao .. 

 Igram sa La Ligom + sam dobio untradable Mbappe, Lala i kupio Cavanija i uklopio ih sa Varaneom. Napravi ovaj SBC Benzema jer je lik zvijer. Meni u 5 utakmica dao 11 golova. Onda igrac koji je must have u la liga ekipi je Modric, sut ima odlican, pass, obrambeno dobar i dosta brz. Meni Umtiti nije sjeo nekako dok opet Ramos je fantastican, svaki skok je njegov, agresivan do bola i kod kornera samo njega gadaj. Imao sam i Griezmanna i Suareza i nije mi nijedan od njih dvojice sjeo, al to je do stila igra vjerujem. 

15 godina
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Danas ajd reko da probam onaj marque sbc i ispalio se i to dobrano . 

Od boljih Cuardado, neka crna kartica u vrijednosti od 25000 neki Tsygankov,

De Vrij, Khedira, par komada po 3 do 5 000 coinsa, i dosta ovih po 1000 coinsa, sve u svemu odlično i još Messi sinoc ..  :)

 

Jbt sinoc kad sam Messija dobio gledam kako da ga ne obrisem ili quick sell  Hahahah

 

Sad bas razmišljam, nisam siguran da prodam Messija pa da si kupim 4 do 5 igraca po 100 tisuća coinsa koje ja želim  pogotovo što Messija ne volim jer navijam za Real  a opet sa druge strane dobar je a i. Imam par igrača iz Barce ivec u timu pa mi pase .

 

Sta vi mislite  ? Evo ekipa pa ako ima tko kakav prijedlog, slobodno, jako sam zadovoljan trenutnom ekipom  ne sjećam se kad sam izgubio u rivalsu sa njima, pobjedim timove sa ikonama bez problema . Ne želim sad nešto preuvelicano nadogradjivati jer će me igra ubiti sa skriptiranjem, mada me sinoc lik ubio sa Lukaku na cdm kartici  jedva sam x izvukao .. 

Loš trenutak za kupnju igrača ali dobar za prodaju.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Evo napokon da se oko neceg slazem s EA.

 

The cost of some Prime ICON Moments are above the threshold that we aim for an ICON SBC. The feedback from the community has been that you want to progress towards getting your favourite ICONS and therefore we made the decision to release them as Prime SBCs.

 

Radije cu si slozit prime Vieiru za 1,5mil nego da prime icone moram platiti 5mil (on mi je bio velika zelja ove god). Ne zelim ni misliti koliko bi kosta Prime moments Ronaldo(97) da naprave sbc, ovako je postena cijena za 96 karticu.

 

 

Edit- i dalje mislim da su sjebali sa Prime icon moments i da su nepotrebne, no ovako bar imam sanse za viditi reci Vieiru i Ronalda u ekipi uz bok 99 Modrica. I moci cu uzivat u predivnom gameplayu

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2019 19:49 (zagid3).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Evo napokon da se oko neceg slazem s EA.

 

The cost of some Prime ICON Moments are above the threshold that we aim for an ICON SBC. The feedback from the community has been that you want to progress towards getting your favourite ICONS and therefore we made the decision to release them as Prime SBCs.

 

Radije cu si slozit prime Vieiru za 1,5mil nego da prime icone moram platiti 5mil (on mi je bio velika zelja ove god). Ne zelim ni misliti koliko bi kosta Prime moments Ronaldo(97) da naprave sbc, ovako je postena cijena za 96 karticu.

 

 

Edit- i dalje mislim da su sjebali sa Prime icon moments i da su nepotrebne, no ovako bar imam sanse za viditi reci Vieiru i Ronalda u ekipi uz bok 99 Modrica. I moci cu uzivat u predivnom gameplayu

Rađe ću si kupiti 11 tots engleza ili španjolaca, nebitno,  i odigrati još mjesec dana ovo sranje od igre i gameplaya nego kupovati i slagati bilo koju iconu. Ja ne znam jesam li ja ovdje jedini debil koji ne vidi način kako složiti vieru za 1.5 milja? Baš gledam, da ga idem slagati ne znam bi li mi bilo dosta 3 milje? Pa samo zadnji zahtjev momčad 89 došla bi me oko milju, a gdje je ostalih 10? Meni je sve to neisplativo, pogotovo za karticu s kojom se vjenčam.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Evo napokon da se oko neceg slazem s EA.

 

The cost of some Prime ICON Moments are above the threshold that we aim for an ICON SBC. The feedback from the community has been that you want to progress towards getting your favourite ICONS and therefore we made the decision to release them as Prime SBCs.

 

Radije cu si slozit prime Vieiru za 1,5mil nego da prime icone moram platiti 5mil (on mi je bio velika zelja ove god). Ne zelim ni misliti koliko bi kosta Prime moments Ronaldo(97) da naprave sbc, ovako je postena cijena za 96 karticu.

 

 

Edit- i dalje mislim da su sjebali sa Prime icon moments i da su nepotrebne, no ovako bar imam sanse za viditi reci Vieiru i Ronalda u ekipi uz bok 99 Modrica. I moci cu uzivat u predivnom gameplayu

 Nisu sjebali, jednostavno su unistili ikone sa svim ovim dodatnim karticama. Ikone kao zadnje, end game kartice su postale prelose za ono kaj se nudi za manje love.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
zagid3 kaže...

 

Rađe ću si kupiti 11 tots engleza ili španjolaca, nebitno,  i odigrati još mjesec dana ovo sranje od igre i gameplaya nego kupovati i slagati bilo koju iconu. Ja ne znam jesam li ja ovdje jedini debil koji ne vidi način kako složiti vieru za 1.5 milja? Baš gledam, da ga idem slagati ne znam bi li mi bilo dosta 3 milje? Pa samo zadnji zahtjev momčad 89 došla bi me oko milju, a gdje je ostalih 10? Meni je sve to neisplativo, pogotovo za karticu s kojom se vjenčam.

 Po futbinu je 2,5mil i to trenutno kada ga svi slazu. 89 ekipu mogu sloziti od untradeable kartica u klubu Courtois, Thiago silva, FB Sturidge... untradeable ikonu imam koju sam tokom toty-slozio za 200k, to je vec nekih 700k manje, do 84 ekipe sve slozim bez problema od škarta iz kluba. Imam untradeable IF od swap dealsa to je vec 300k manje(Humble beginings do 84 tima+IF). Žive coinse cu morati dati za 86-88 ekipe,a za njih imam IF kartice, tako da ce me izaci malo manje nego na Futbinu. Ako malo snajpam i imam strpljenja moglo bi pasti i do 1mil coinsa.

 

Inace ni ja nisam za slaganje ikona ovako kasno, no Vieira je kompletan paket za cdm-a, i tesko ce ga koji TOTS nadmasiti, nije ni proslih godina. Jednostavno ima staturu koju ima rijetko koji igrac. Da je gameplay dobar vrijedilo bi ga i vise slagati.

SimeKZ kaže...
zagid3 kaže...

 

 Nisu sjebali, jednostavno su unistili ikone sa svim ovim dodatnim karticama. Ikone kao zadnje, end game kartice su postale prelose za ono kaj se nudi za manje love.

 Dali nam stvarno treba 4 verzije jedno te iste ikone?

15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Nisu sjebali, jednostavno su unistili ikone sa svim ovim dodatnim karticama. Ikone kao zadnje, end game kartice su postale prelose za ono kaj se nudi za manje love.

Kad izađu totsi opet će biti preloše i preskupe kartice jer će većina tots kartica biti preko 95. Zamisli pogbu 98 ili aubu 96 ili aguera 98 i da dalje ne nabrajam. Još ako nas zatrpaju sa svim i svačim pa cijena totsa bude na razini prošle godine, icone neće biti konkurentne jer su preskupe. Morat će opasno izgubiti na cijeni. No kako rekoh, više se veselim tots pogbi, agueru, dijku i ostalim karticama nego bilo kojoj iconi.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Nisu sjebali, jednostavno su unistili ikone sa svim ovim dodatnim karticama. Ikone kao zadnje, end game kartice su postale prelose za ono kaj se nudi za manje love.

Kad izađu totsi opet će biti preloše i preskupe kartice jer će većina tots kartica biti preko 95. Zamisli pogbu 98 ili aubu 96 ili aguera 98 i da dalje ne nabrajam. Još ako nas zatrpaju sa svim i svačim pa cijena totsa bude na razini prošle godine, icone neće biti konkurentne jer su preskupe. Morat će opasno izgubiti na cijeni. No kako rekoh, više se veselim tots pogbi, agueru, dijku i ostalim karticama nego bilo kojoj iconi.

 A sta ce se desit tada s karticam npr. messi,neymar obicne kartice itd... ?pada cijena ili ?

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

 A sta ce se desit tada s karticam npr. messi,neymar obicne kartice itd... ?pada cijena ili ?

Prošle godine su sve kartice debelo izgubile na vrijednosti, nema razloga da tako ne bude i ove godine.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Pozdrav , upravo sada pokušavam rijesiti SBC UCL Premium Upgrade... Pripremio sam kartice koje su vecinom ocjene 83 i kada ih pocnem traziti na marketu nema nijedne... Moze netko objasniti sta se desava?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Fifa19Lover kaže...
Pozdrav , upravo sada pokušavam rijesiti SBC UCL Premium Upgrade... Pripremio sam kartice koje su vecinom ocjene 83 i kada ih pocnem traziti na marketu nema nijedne... Moze netko objasniti sta se desava?

 Ljudi su kupili i iskoristili sve tradable kartice i zato ih nema na marketu. Moras cekati slijedeci UCL MM da bi se igraci napunili sa tradable ucl karticama i onda ce doci na market

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Znaci nista od challengea...
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Opet gold 3 u vikend ligi 😂 krenem super 10-4 i onda pocinje me spajat sa prebolesnim ekipama i krecu porazi.,, jbga ☺ igrao sam sa ovom ekipom

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice