FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 871.837
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: FIFA 19
Protivnik ima korner i moj golman uhvati loptu,protivnikov Cavani se sudari s njim i srusi ga. Golman se dize s poda drzeci loptu u rukama i iz nekog razloga kojeg ni Einstein ni Tesla nebi znali objasniti gura ruke u gol prilikom tog svog podizanja i paf- autogol godine. I ova igra bi trebala biti nogometna simulacija ??
Leo
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Ja malo na marketu gubionvrijeme, ne igram. Preko moba trgujem i onda odjednom ne mogu bidati. Gledam kako nekoliko carvajala 85 odlazi od 1900 do 3500 coinsa jer očito nitko nije mogao bidati. Još nekoliko drugih kartica imalo je isti problem. Odlaze u bescjenje. Koja je uopće svrha ovakvog napola funkcionalnog web appa? Niti jedan dio ove igre nema smisla jer se sve bazira na prevari umotanoj u hrpu glitcheva i ostalih kenja.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Ajd mi vi koji igrate duže ovo smeće od igre pojasnite kako mogu retardi upalit laggcheat i ostala sranja koja se mogu kupiti za ovu igru kad imaš kompleks malog pimpeka i još manjeg mozga, ako alt-tab automatski disconnecta meč? Preko teamviewera da ima laptop kraj kompa i pali gasi govna od čitova po potrebi? Sad sam nastavio niz sranja od jučer i jutros, prvu tekmu gubim 5-3 jer je liku sa ikonama logično igra dosudila ni manje ni više nego PET penala za pet golova na moja 3. Drugu igram, krenem normalno, povedem, odjednom likovi igrači (tim rejting 83 btw) počnu trčat po terenu kao da sve i jedan imaju najmanje 150 pace i meni počne lagg. Gotovo, pušiona odmah, gol za golom jer moji stoje, a imam preko nekoliko 90+ pace igrača u ekipi, ali njegovi koji imaju 75-80 ih pretrčavaju u napadu/sustižu u obrani ko dobar dan... Strašno koliko kompleksaši čine da bi pobijedili.

Dođe mi da si otvorim novi origin acc, uzmem fifu, platim fino 15-20€ za čit i jebem ekipu tako u zdrav mozak malo, da svoj odmorim od takvih kretena debilnih.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

Ajd mi vi koji igrate duže ovo smeće od igre pojasnite 

Stoji ovo za lag što pišeš jer se i meni to događa, a vjerujem i mnogima, ali ako hoćeš savjet kako unaprijediti svoju igru/ekipu onda momentalno makni ona dva Lukakua iz ekipe jer ti oni donose više štete nego koristi.

Stavi umjesto njih Chielinija i Bonuccija pa ćeš dobivati manje golova - ako tražiš pace onda imaš opciju Manolas, ali pace ti neće pomoći koliko sljedeće karakteristike: visina - snaga - defending.

 

Isto tako mi se ne sviđa niti formacija koju igraš, a bogami ni većina ostalih igrača koje imaš.

Sredina ti je praktički ostala na leđima Vidala - ja bih njemu dodao partnera.

 

I ono najvažnije - chem - znam da si pisao da ti nije važan, ali nije baš tako.

Razmisli malo kako je kad igraš SB protiv sličnih ekipa po ratingu, ali kad jedna ekipa ima chem 50, a druga 100.

Ja itekako osjetim razliku i lakše tamburam ekipe s manjim chemom u SB-u.

[19xx] 4ntraks
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jeli EA objavila da ce biti Guaranteed TOTS SBC? Nisam igrao zadnjih mjesec i pol pa nisam ni pratio sto se događa, nadam se da ce biti kao prosle godine nedjeljom i utorkom SBC kao prosle godine gdje dobijemo TOTS kartice za ligu koja je u paketicima taj tjedan.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
jopis kaže...

Ajd mi vi koji igrate duže ovo smeće od igre pojasnite 

Stoji ovo za lag što pišeš jer se i meni to događa, a vjerujem i mnogima, ali ako hoćeš savjet kako unaprijediti svoju igru/ekipu onda momentalno makni ona dva Lukakua iz ekipe jer ti oni donose više štete nego koristi.

Stavi umjesto njih Chielinija i Bonuccija pa ćeš dobivati manje golova - ako tražiš pace onda imaš opciju Manolas, ali pace ti neće pomoći koliko sljedeće karakteristike: visina - snaga - defending.

 

Isto tako mi se ne sviđa niti formacija koju igraš, a bogami ni većina ostalih igrača koje imaš.

Sredina ti je praktički ostala na leđima Vidala - ja bih njemu dodao partnera.

 

I ono najvažnije - chem - znam da si pisao da ti nije važan, ali nije baš tako.

Razmisli malo kako je kad igraš SB protiv sličnih ekipa po ratingu, ali kad jedna ekipa ima chem 50, a druga 100.

Ja itekako osjetim razliku i lakše tamburam ekipe s manjim chemom u SB-u.

 Fala na konstruktivnoj kritici.

Lukakuovce imam jer sam imao prije njih Pique 91-Varane ili Pique-xx cb iz španjolske lige, isprobavao cb-ove. Pušio golove jer su bili prespori i ova ekipa sa sane-mane-jesus/vardy me je pretrčavala ko dobar dan. Otkad njih imam to se ne događa ali si u pravu, nadskaču me lakše sa Vardyem i sličnim napadačima. Uostalom, ko da si znao da slažem ovog Barzaglia u sbc-u, i kontam kog bi mu dodao na cb-a još.

 

Formaciju sam promijenio, igram 4-3-3, benzema me živcirao jer jednu tekmu igra super, 5 katastrofa, pa sam stavio kak sam prije igrao junior lw, villa st, ovaj novi meksikanac ludi, mena, rw, sredina mata cm-vidal cdm-sarabia cm. Lakše se tako obranit a ofenzivno su isto ok jer napad dobro razvuče obranu pa ostane sredina za utrčavat mati i sarabii.

 

Na chemu radim, vidim koliko me igra jebe u mozak ovih dana, a između ostalog prije sam imao chem 88-90, sad je 60-70. Vidjet ću kad složim barzaglia 90 i uzmem još jednog cb-a iz serie a kako ću dalje slagat, ionako mi je tim lagano dosadio i naživcirao me ova dva dana, skupa s igrom. Samo ja se ne slažem s tobom za chielinia ili bonuccia, mene je najviše namučio khoulibaly ili kak se već piše da ne tražim, mislim da ću njega sparit u obranu i lijevo uzet alex sandra opet (imao sam ga i bio zadovoljan skroz) i obrana je onda na mjestu.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...
Samo ja se ne slažem s tobom za chielinia ili bonuccia, mene je najviše namučio khoulibaly ili kak se već piše da ne tražim, mislim da ću njega sparit u obranu i lijevo uzet alex sandra opet (imao sam ga i bio zadovoljan skroz) i obrana je onda na mjestu.

Ako ćeš slagati talijane onda obavezno ALex Sandro na LB.

Na CB može i Kulibali - ja sam ti dao samo okviran primjer.

Što se Barzaglija tiče, gledao sam njegovu recenziju jer sam ga mislio složiti, ali ga lik nije baš nahvalio pa sam odustao.

Recimo za CB ako biraš između Chielinija i Bonuccija onda je po meni ovaj drugi bolji zato jer sam s njim često zabijao iz kornera - govorim o zlatnom.

Kasnije sam uzeo onog šarenog Bonuccija i nije tako ubojit iz kornera kao zlatni.

 

U vezu probaj iskombinirati Nainggolana - talijanska ekipa bez njega nema smisla.

Meni je ta kartica već godinama omiljena, a ako ju probaš, shvatit ćeš brzo zašto.

Ako nemaš coinsa, za početak možeš talijanskog Lukakua stavit na LB jer je to ustvari njegova prirodna pozicija, a i dobit ćeš odličan link za Nainggolana.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 19

Kako izgleda kad igra odluči da panj zabije gol pogledajte u priloženom videu.

 

BTW

Ovako je igrao cijelu partiju, a na moju sreću, bonus je ispucao odmah na početku pa više nije zabio niti jedan gol, a da mu se vraćala lopta često - vraćala mu se.

Ovaj lik je klasični primjer njubare koja zahvaljujući igri ponekad zabije gol, a ponekad i pobijedi.

Samo roka sa 20m pa će se na kraju odbiti jedna lopta u gol - to je filozofija takvih igrača.

Da je igra napravljena kako treba, odbila bi mu se možda jednom svakih 10 pokušaja, a dotle bi ga netko tko kombinira i traži izrađeni šut trpao k'o majmuna.

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Kako izgleda kad igra odluči da panj zabije gol pogledajte u priloženom videu.

 

BTW

Ovako je igrao cijelu partiju, a na moju sreću, bonus je ispucao odmah na početku pa više nije zabio niti jedan gol, a da mu se vraćala lopta često - vraćala mu se.

Ovaj lik je klasični primjer njubare koja zahvaljujući igri ponekad zabije gol, a ponekad i pobijedi.

Samo roka sa 20m pa će se na kraju odbiti jedna lopta u gol - to je filozofija takvih igrača.

Da je igra napravljena kako treba, odbila bi mu se možda jednom svakih 10 pokušaja, a dotle bi ga netko tko kombinira i traži izrađeni šut trpao k'o majmuna.

 

 Nema nista gore nego kad svaka jebena lopta ide njemu u noge. Ili jos gore, gok pogledas kako ti vezni red stoji unutar 16m. Kako god da namjestis oni ce se naguzit unutra i cekat. Nije mi to jasno... a jednostavno da ta dva zadnaj vezna stoje na 20-25m od gola, pola ovih udaraca i dodavanja nebi ni proslo, odnosno uopce nebi niti doslo do toga jer bi najvjerovatnije pokupil nest od toga.

 

FIFA 20 im je biti ili ne biti. Community je jak, al sumnjam da je dovoljno blesav da odrzava ovakvu ''kupovnu moc'' igre. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 19

Evo prvog tots sbc koji garantira tots karticu. Zahtjevi prihvatljivi. Momčad ratinga 83. Dobro će doći za kasnije sbc

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Ja dobio onog golmana 83 rated... 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Ja dobio onog golmana 83 rated... 

 Što sam sve mogao dobiti ovo je super...

10 godina
offline
FIFA 19

Takvo smece od igre

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Sva sreca negledam cesto te snimke nebi mogao spavati 😂😂😂

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Takvo smece od igre

 Ti si magnet za skupljanje svih sranja u igri. Lijepe se na tebe ko muha na govno.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
The_K kaže...

Takvo smece od igre

 Ti si magnet za skupljanje svih sranja u igri. Lijepe se na tebe ko muha na govno.

 Jos se citavu utakmicu pitam kako je lopta prosla pored Luiza mislim si, trazim neku logiku zavrsi tekma idem pogledati snimku i imam sto vidjeti ni ne znam kako bi to nazvao

15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

 Jos se citavu utakmicu pitam kako je lopta prosla pored Luiza mislim si, trazim neku logiku zavrsi tekma idem pogledati snimku i imam sto vidjeti ni ne znam kako bi to nazvao

Kaj se fife tiče, to je normalan dan u uredu..

10 godina
offline
FIFA 19

Prva utakmica dns i ovo me doceka

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Prva utakmica dns i ovo me doceka

Mislim da je to do tvog starog monitora. Kupi novi i sve će biti ok.

10 godina
offline
FIFA 19

Isao igrati drugu utakmicu frajer stalno puca iz prve na 25m ja mu sve blokiram i tako 4,5 puta ali njemu se svaki put odbije i onda sesti put lopta se odbije meni i ja je idem pokupiti sa Kanteom i lopta neobjasnjeno prolazi kroz njega i dolazi do protivnika stisnuo sam odmah alt+f4 premda sam vodio 1-0 nisam ja budala da pustim protivniku da zabije ne zasluzen gol ako EA zeli da ja ne igram onda necu igrati nema potrebe da mi igraci postanu bestjelesni moze mi samo poslati upozorenje kad upalim igru tipa "Hey, Cro-K-Justice please dont play fifa19 today." i ja bi rekao dobro necu igrati budem samo pogledao jeli ima neki sbc jer ovo stvarno nema smisla.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: FIFA 19
Zasto je Rabiot dobio flashback karticu?...
Leo
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Dzem1234 kaže...
Zasto je Rabiot dobio flashback karticu?...

 Zato jer je EA najbolja firma koja proizvodi igrice i napravili su odlicnu realnu nogometnu simulaciju

15 godina
offline
Re: FIFA 19
Dzem1234 kaže...
Zasto je Rabiot dobio flashback karticu?...

 Ide dečko u mirovinu s nepune 24 godine. Nije uspio pronaći novi klub a iz PSG su ga potjerali, i njegovu mamu također. Najbahatija mama i sin u nogometnom svijetu.

 

Inače FB na prošlogodišnju TOTS karticu je vrhunac idiotizma kanđana. Tko zna što nas još čeka?

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.5.2019 22:04 (movie).
14 godina
offline
FIFA 19

Flashback modric nam treba

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Isao igrati drugu utakmicu frajer stalno puca iz prve na 25m ja mu sve blokiram i tako 4,5 puta ali njemu se svaki put odbije i onda sesti put lopta se odbije meni i ja je idem pokupiti sa Kanteom i lopta neobjasnjeno prolazi kroz njega i dolazi do protivnika stisnuo sam odmah alt+f4 premda sam vodio 1-0 nisam ja budala da pustim protivniku da zabije ne zasluzen gol ako EA zeli da ja ne igram onda necu igrati nema potrebe da mi igraci postanu bestjelesni moze mi samo poslati upozorenje kad upalim igru tipa "Hey, Cro-K-Justice please dont play fifa19 today." i ja bi rekao dobro necu igrati budem samo pogledao jeli ima neki sbc jer ovo stvarno nema smisla.

 Baš sam to htio komentirati ovih dana. Sbc-ovi su postali ne neisplativi nego banana totalna. Nemaš više iole zanimljivog sbc-a da ne traži 2 ili čak 4 totw igrača. 2 84 totw igrača su 35-50.000 svaki, znači slažeš sbc za 88 rated igrača, ko fol nizak kriterij - tim 83 rated (sa 2 totw) i tim 84 rated (isto sa 2 totw). I da imaš oba tima da ne kupuješ ništa (što je iznimna rijetkost jer su zahtjevi obično 85 chem, a teško da u timu imaš baš 2 tima komplet uvijek za toliki visok chem) osim totw igrača, opet te ispadne minimalno 140.000 (plus trošak 18ak igrača 83-84 ratinga svaki).

A ja prodao Aguera 89 rated za manje od 80.000 jer je takva cijena.

I sad ti slaži sbc... Aha...

12 godina
offline
FIFA 19

Od ovog vikenda pa na dalje, nagrade za WL ne budu vise red pickovi totw nego tots iz tekuceg tjedna. 

Ajde da su poslusali nekaj. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Znaci čovjek je sve objasnio detaljno..

Nisam nikada pogledao film na YouTube duži od 40 minuta  sad sam maloprije pogledao njegov od 2 sata i mogu vam reći da je to po meni jedan od  najboljih i najbitnijih videa o fifi na YouTube ...

Cijeli sistem kako grindati,, zaraditi, kako uložiti itd.. 

 

Evo koga zanima neka pogleda . 

Ja znam da ću fifu 2020 na ovaj način krenuti . 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Od ovog vikenda pa na dalje, nagrade za WL ne budu vise red pickovi totw nego tots iz tekuceg tjedna. 

Ajde da su poslusali nekaj. 

To se nikada do sada nije dogodilo i dobar pokazatelj koliko je igra u kurcu kada na ovaj način pokušavaju zadržati igrače. Dobra stvar je što će ti pickovi smanjiti vrijednost tots kartica u packovima ako je to nekome još bitno. Ovoliko mali broj kartica na marketu nije nikada bio u vrijeme totsa. Prošle godine je to išlo do 10 milja a sada jedva dođe do 4 milje. Vidjet ćemo koliko će porasti kada izađu englezi jer je to pik cijele sezone.

10 godina
offline
FIFA 19

Pa svi su odustali od igre jer su te kartice nevazne eto recimo da sljedeci tjedan dobijem tots Van Dijka u paketicu koji ce mi on kurac ako igrica odluci da cu primit gol ja tu ne mogu nista lopta ce proci kroz njegovo stopalo,koljeno i tako je svejedno tko stoji iza tots Van Dijk ili gold Lovren kad igrica odlucuje sto ce se desiti a ne bolji igrac. Jednostavno ne vidim smisao u karticama ako je gameplay strgan

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Malo samo googlao navodno postoji bot koji igra za vas ne samo singleplayer fut nego i online, sad su mi neke stvari jasnije kod fut drafta i championsa kad nemogu do lopte jel ovaj igra svaki pass kao profi. Isto postoje i trade botovi znaci tko ima para nema frke

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice