FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 871.292
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Znaci čovjek je sve objasnio detaljno..

Nisam nikada pogledao film na YouTube duži od 40 minuta  sad sam maloprije pogledao njegov od 2 sata i mogu vam reći da je to po meni jedan od  najboljih i najbitnijih videa o fifi na YouTube ...

Cijeli sistem kako grindati,, zaraditi, kako uložiti itd.. 

 

Evo koga zanima neka pogleda . 

Ja znam da ću fifu 2020 na ovaj način krenuti . 

 

 

Nisam nikada pogledao klip te tematike niti jednu minutu. Ovako samouk iz zajebancije sam ove godine zaradio nešto preko 20 milja. Bio sam na marketu gotovo upola manje nego u prošloj fifi. Naravno da to nisu neke cifre ali s obzirom na kvalitetu igre i količinu vremena provedenog igrajući više mi nije niti trebalo. 

 

Na prvu sam mislio da je klip bitan jer je lik objasnio zašto je ova igra sranje i što treba napraviti da igra ponovno privuče igrače koji su ove godine odustali od igre ranije nego ikad prije. Naravno, ništa od toga. Njihov posao nije kritiziranje igre i ukazivanje na probleme već privlaćenje igrača da igraju ovo govno jer su za to plaćeni. Nisu ovdje da misle.

 

Ja znam da ću fifu 2020 jednostavno preskočiti. Bit će isto govno kao fifa 19 iz jednostavnog razloga što je to zadnja fifa na konzolama ove generacije. U razvoju je fifa za konzole sljedeće generacije koje izlaze krajem sljedeće godine. Stoga ne treba očekivati nikakva vidna poboljšanja već samo ušminkavanja prije dolaska po meni ključne fife 21 koja će odrediti smjer u kojem će igra krenuti. Moćne konzole dat će tvorcima igara više slobode u kreiranju igri nego što je to do sada ikada bilo. Neće biti ograničenja niti razloga da konačno ne dobijemo kvalitetan naslov. Fifa 20 će samo popuniti tu prazninu dok ne dođe fifa 21. Stoga, ne hvala. Ja to preskačem.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Od ovog vikenda pa na dalje, nagrade za WL ne budu vise red pickovi totw nego tots iz tekuceg tjedna. 

Ajde da su poslusali nekaj. 

To se nikada do sada nije dogodilo 

 Prosle godine su isto presli sa totw u tots za nagrade od wl (samo sto nisu bile tjedne vec mjesecne i nije bio pick nego random pack). Ocekivalo se da ce to biti. 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

 Prosle godine su isto presli sa totw u tots za nagrade od wl (samo sto nisu bile tjedne vec mjesecne i nije bio pick nego random pack). Ocekivalo se da ce to biti. 

Jep, ako si mjesečno bio u gold nagradi ili kojoj već, dobivao se mjesečni random TOTS.

Ja sam dobio Nainggolana i zato se sjećam jer je ta kartica bila ubitačna :)

 

Kad smo već kod TOTS kartica... uđem malo prije u igru i dobijem poruku da se ispričavaju i da me čeka neki item za uzet.

Dobio TOTS Sissoka, a nisam rješavao njegov SBC?

Jedino ako je to zbog onog što su neki dan zajebali pa sam u packu dobio Sissoka pa su ga sad zamijenili za TOTS?

[19xx] 4ntraks
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Da zbog toga je, ja dobio sule 90 tots u sbc u

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
FIFA 19

Ja dobio onanu kojeg imam iz tjednog zadatka. Pa ne mogu vjerovati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Ja sam ulozio onanu i dobio oscara koji ce ici usljedeci tots sbc

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Ja sam ulozio onanu i dobio oscara koji ce ici usljedeci tots sbc

 Ja se zajebao. Racunam onana 88 a onaj drugi iz 2 eng lige 86 pa da se njega riješim. Tko bi pomislio od toliko kartica da će doći onana. Sada imam dvije u klubu i moram se jedne riješiti da je ne brišem.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Dobio Ndombelea, mozda i zaigram ovu wl pa da ga isprobam, djeluje ok kartica i mogu ga nekako smjestiti u tim.

 

Jako glupa odluka da kartice koje mozes osvojiti putem SBC-a i tjednih objektiva stave u pakete, dosada to nije bila praksa. Stavis Onanu i 10 kartica i dobijes Onanu...

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.5.2019 22:12 (zagid3).
 
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

Upravo to.

 

Ako je igra odlučila svoje ne važno je koja je kartica.

 

 

 

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
FIFA 19

Razmišljam da složim valenciju i ubacim onanu. Došao bi me sve zajedno 130k coinsa. Nije neka cifra a brijem da ne može biti toliko loša kartica?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Meni je zamijenio Lalu nakon 300+ tekmi i mogu rec da vrijedi. Od kad igram sa balanced bokovima zabijam vise golova i Valencia uz Grimalda FFS radi ko podmazan. Svakako vrijedi ako mislis igrat. 

 

Ja sam u Community TOTS SBC ubacil nekog škota kaj sam dobil u EFL SBCu i povuko Felipea..  Bude zavrsil u Prem SBCu ko ga jebe jer kraj Neste i Ramosa jos nisam nasel zamjenu a Desaliy mi i dalje stoji na 6/10. 

 

Nadam ae samo da mi baby ikona nece izmaknut radi ovog mutavog objectiva dabse zabiue sa TOTW u rivalsima i pobijedi.

To morajz promijeniti jer nema nikakvog smisla. Jucer naletim na full icon squad sa totw u spici. Zabiie on gol i nakon toga uvodi jos jednu ikonu. Pa kako jbt. Taj squad vrijedi preko 20m coinsa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ja ubacio Onanu u onaj SBC za TOTS i dobio Emre Cana.

Probao ga jednu utakmicu - zlatni Naingolan od protivnika mu je radio malu djecu.

Probat ću ga još koju utakmicu, ali prvi dojam je jako loš - Naingolan je doktor nauka za njega iz viđenog.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Meni je zamijenio Lalu nakon 300+ tekmi i mogu rec da vrijedi. Od kad igram sa balanced bokovima zabijam vise golova i Valencia uz Grimalda FFS radi ko podmazan. Svakako vrijedi ako mislis igrat. 

 

Ja sam u Community TOTS SBC ubacil nekog škota kaj sam dobil u EFL SBCu i povuko Felipea..  Bude zavrsil u Prem SBCu ko ga jebe jer kraj Neste i Ramosa jos nisam nasel zamjenu a Desaliy mi i dalje stoji na 6/10. 

 

Nadam ae samo da mi baby ikona nece izmaknut radi ovog mutavog objectiva dabse zabiue sa TOTW u rivalsima i pobijedi.

To morajz promijeniti jer nema nikakvog smisla. Jucer naletim na full icon squad sa totw u spici. Zabiie on gol i nakon toga uvodi jos jednu ikonu. Pa kako jbt. Taj squad vrijedi preko 20m coinsa. 

Meni je to bezveze. Pogotovo kada sa srebrnom momčadi moraš dobiti recimo pet online tekmi. Kako? Moraš se jebati 20 tekmi za to. Nema smisla. Trebaš zabiti gol a peder ti izađe iz tekme. Dobiješ penal i peder ti izađe iz tekme, i da dalje ne nabrajam. Trebali bi staviti bez obzira na rezu da onaj koji ostane u igri dobija pobjedu. Ovo je čista frustracija, pogotovo kada sa srebrnima naletiš na icone pa ti dobi. Trebali bi vratiti mod u kojem možeš igrati samo sa srebrnim, brončanim i zlatnim karticama a ona da se ti tjedni zadaci rješavaju unutar tih modova a ne ovako. Igraš da se zabaviš i usput riješih neki zahtjev a ne da se rješavanje tog zahtijeva pretvori u frustraciju.

10 godina
offline
FIFA 19

Ti sa ikonama su mi najdraži postali i najviše sam sretan kad me spoji sa njima jer 80% njih nema pojma da igra .

Znaci uzeo sam 2 dana vježbao samo driblinge, kupio igrače u napadu da imaju barem 4 zvjezdice i sad počinje perverzija.. 

Bitno mi je samo da kad dodjem do 16 m, to je u većini slučajeva onda gol. 

 

Btw moja trenutna ekipa  skupljam novac za ikonu Van Nistelroy 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

 

 

Btw moja trenutna ekipa  skupljam novac za ikonu Van Nistelroy 

 Jedino ako ga jako voliš.

 

Meni je najdraži napadač uniteda i imao sam ga no 3* lijeve noge su baš problem. Mislim, trpa lik al brijem da je aguero bolji.

Ja sam svog zamijenio s CR7 jedan vikend da vidim kolko je bolji i pun k je bolji ronaldo. (imao sam 92 Ruuda)

14 godina
offline
FIFA 19

Del piero Prime najbolji za Cam, LW, RW, ST uglavnom najbolja kartica sa kojom sam igrao. Jedva rijesio ono sa totw imam za sada sve kartice bas hocu icon paket da vidim sto ce izaci al kakve sam ja srece dobit cu nakatu. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Meni je zamijenio Lalu nakon 300+ tekmi i mogu rec da vrijedi. Od kad igram sa balanced bokovima zabijam vise golova i Valencia uz Grimalda FFS radi ko podmazan. Svakako vrijedi ako mislis igrat. 

 

Ja sam u Community TOTS SBC ubacil nekog škota kaj sam dobil u EFL SBCu i povuko Felipea..  Bude zavrsil u Prem SBCu ko ga jebe jer kraj Neste i Ramosa jos nisam nasel zamjenu a Desaliy mi i dalje stoji na 6/10. 

 

Nadam ae samo da mi baby ikona nece izmaknut radi ovog mutavog objectiva dabse zabiue sa TOTW u rivalsima i pobijedi.

To morajz promijeniti jer nema nikakvog smisla. Jucer naletim na full icon squad sa totw u spici. Zabiie on gol i nakon toga uvodi jos jednu ikonu. Pa kako jbt. Taj squad vrijedi preko 20m coinsa. 

Meni je to bezveze. Pogotovo kada sa srebrnom momčadi moraš dobiti recimo pet online tekmi. Kako? Moraš se jebati 20 tekmi za to. Nema smisla. Trebaš zabiti gol a peder ti izađe iz tekme. Dobiješ penal i peder ti izađe iz tekme, i da dalje ne nabrajam. Trebali bi staviti bez obzira na rezu da onaj koji ostane u igri dobija pobjedu. Ovo je čista frustracija, pogotovo kada sa srebrnima naletiš na icone pa ti dobi. Trebali bi vratiti mod u kojem možeš igrati samo sa srebrnim, brončanim i zlatnim karticama a ona da se ti tjedni zadaci rješavaju unutar tih modova a ne ovako. Igraš da se zabaviš i usput riješih neki zahtjev a ne da se rješavanje tog zahtijeva pretvori u frustraciju.

 Igrica je smece. Ti silver igraci su 10 puta gori od gold specijalnih kartica. U prvih 10min stvorim 1na1 gdje moj igrac sve promasi i onda stvorim akciju gdje treba napraviti tap in sa 5m udaljenosti od gola moj igrac to promasi i onda stvorim opet 1na1 i frajer me okine sledja sudac svirao penal cudio sam se inace se dopusta da mi se lome igraci i onda mi frajer izadje iz igrice vise necu ni igrati to sa silverima. A ovo da trebam zabiti 6 gola sa spanjolcem da bi dobio tots karticu ja ne kuzim gdje je njima logika takve zadatke stavljati u kompetetivan mod gdje se ljudi bore za bodove i sto bolje nagrade onda bi netko sebe trebao deklasirati i staviti u momcad karticu koja se ne slaze sa njegovim timom da bi izvrsio zadatak. Ti objektivi bi se iskljucivo morali izvrsavati preko online single matcha jer nema smisla da ja kupim in form Williamsa i onda svaki put moram gledati da njemu namjestim da zabije gol a kad mu namjestim da zabije on promasi i onda se opet vracam na pocetak i tako u krug dok mog protivnika boli k tko ce zabiti bio to ronaldo ili gullit ili netko treci

14 godina
offline
Re: FIFA 19

Ja kupio diega costu i santi mina if i doslovno popizdio sve sto sam opucao nije ulazilo opalim sa del pierom sve ulazi jedva nakupio 3 pobjede i to sam u jednoj penal pucao. Od kartice sam odustao jel ne ulazi

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: FIFA 19
Od jutros ne mogu uci u FUT s mobitela, prijavi mi ovo:
You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Smucek kaže...
Od jutros ne mogu uci u FUT s mobitela, prijavi mi ovo:

I kod mene ista stvar na mobitelu i na webappu.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Ja kupio diega costu i santi mina if i doslovno popizdio sve sto sam opucao nije ulazilo opalim sa del pierom sve ulazi jedva nakupio 3 pobjede i to sam u jednoj penal pucao. Od kartice sam odustao jel ne ulazi

 Naviko si se ko i dosta vas sa uber timovima da sve mora uc. Ja sam rijesio challenge u 7 utakmica i to jer sam jednu tekmu izgubio. Bez ikakvih problema. Drugi ovaj za 3 totw player gola rijesio u sklopu prvog challengea bez ikakvih problema. Kupio najjeftinijeg 81 rated  totw napadaca i cim bi Villa ili veznjaci zabili, vadim jednog van i stavim totw st-a. 

Smucek kaže...
Od jutros ne mogu uci u FUT s mobitela, prijavi mi ovo:

 Tak tesko guglat? Scheduled maintenance, 06-09h gmt.

Jest da je pederski bas kad trebaju rewardsi doc, al et, tak je kak je.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
Smucek kaže...
Od jutros ne mogu uci u FUT s mobitela, prijavi mi ovo:

Naravno da ne možeš jer imaju redovno održavanje i sve je dolje do daljnjeg.

12 godina
offline
FIFA 19

4 mega packa - 3 walkouta - veratti, aubameyang i tots Sule

3 rare players packa - nisam dobio igraca vise od 82 rating. 

 

Dokaz kolko su paketi smece. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Idem kupit joaquina za ovaj challenge sa spanjolcima... Zasteka jebeni mebi sa igracem, ja odem na bid now a zapravo je oznacilo buy now opciju i kupim ga za 50k. Ode 25k coi aa u nista. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Idem kupit joaquina za ovaj challenge sa spanjolcima... Zasteka jebeni mebi sa igracem, ja odem na bid now a zapravo je oznacilo buy now opciju i kupim ga za 50k. Ode 25k coi aa u nista. 

Još ćeš dobiti ban zbog preplaćivanja igrača zbog moguće trgovine coinsima. Već je bilo ekipe koja se isto tako zajebala pa popila ban. Ok, bili su u igri veći coinsi ali sa šupcima nikad ne znaš.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

4 mega packa - 3 walkouta - veratti, aubameyang i tots Sule

3 rare players packa - nisam dobio igraca vise od 82 rating. 

 

Dokaz kolko su paketi smece. 

 Šta se buniš. Ja u 6 packova jedan jedini 84 igrač, sve ostalo 78-79, strašno. Čak sam dobio i totw nekog jadnika 78 rated....

Al sam zato u onom cirkusu od community tots sbc-a dobio mousu sissokoa, kojeg sam taman krenuo slagat. Bar neki vrag danas da me potrefio od svega.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...
SimeKZ kaže...

4 mega packa - 3 walkouta - veratti, aubameyang i tots Sule

3 rare players packa - nisam dobio igraca vise od 82 rating. 

 

Dokaz kolko su paketi smece. 

 Šta se buniš. Ja u 6 packova jedan jedini 84 igrač, sve ostalo 78-79, strašno. Čak sam dobio i totw nekog jadnika 78 rated....

Al sam zato u onom cirkusu od community tots sbc-a dobio mousu sissokoa, kojeg sam taman krenuo slagat. Bar neki vrag danas da me potrefio od svega.

 Nisam se bunil nego kazem kako iz paketa koji teoretski ima najmanje sanse da baci nest baci "sve" a onda tamo di imas samo igrace i svi rare, dobijes nista. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 19

Cijeli tjedan lijepo lagano i bez sranja od ove sasrane igre igram rivalse, krene wl, kao da je grom pukao.

Sad već vidim u prvih 10 minuta utakmice jel se isplati igrat ili ne. Prekidam odmah i ne jebem više živu silu, boli me ona stvar za wl i skor i nagrade kad je igra za maloumne i retardirane balavce sa 5 ikona i 2 driblinga s kojim su bogovi igre.

U prvih 10 minuta tekme ako vam igrači sa 90+ passingom dodaju lopte drito u noge protivniku a ne 10 metara u lijevo gdje držite, i tako 5x, ili ako vam igrač sa 90+ finishingom u prvih 10 minuta unutar 16erca sam promaši cijeli gol ili gađa prečku 2x za redom, nemate šta igrat tekmu, samo će vas natrpat. Ako tekma krene normalno bez takvih sranja, onda igram, inače alt-tab, doviđenja. Žalosno je što se takva govna u rivalsima događaju 1 u 20-30 tekmi, a u wl se događaju 5x u 1 tekmi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

Cijeli tjedan lijepo lagano i bez sranja od ove sasrane igre igram rivalse, krene wl, kao da je grom pukao.

Sad već vidim u prvih 10 minuta utakmice jel se isplati igrat ili ne. Prekidam odmah i ne jebem više živu silu, boli me ona stvar za wl i skor i nagrade kad je igra za maloumne i retardirane balavce sa 5 ikona i 2 driblinga s kojim su bogovi igre.

U prvih 10 minuta tekme ako vam igrači sa 90+ passingom dodaju lopte drito u noge protivniku a ne 10 metara u lijevo gdje držite, i tako 5x, ili ako vam igrač sa 90+ finishingom u prvih 10 minuta unutar 16erca sam promaši cijeli gol ili gađa prečku 2x za redom, nemate šta igrat tekmu, samo će vas natrpat. Ako tekma krene normalno bez takvih sranja, onda igram, inače alt-tab, doviđenja. Žalosno je što se takva govna u rivalsima događaju 1 u 20-30 tekmi, a u wl se događaju 5x u 1 tekmi.

 Kad je igra besramno skriptirana. To jest da svatko dobije neki dio kolaca. Sad ovi koji ne zasluzuju ni mrvice su zadovoljniji od ovih koji misle da zavrijeduju vise, a oboje su na istom rangu zaslugom skripte. E taj pristup im pridobije vise ovih losijih igraca nego sto ovih boljih izgube. Uglavnom genijalna politika, puno je lakse pridobiti slabijeg igraca boljim nagradama nego izgubiti boljeg s slabijim nagradama. Zbig jednog jedinog razloga. Losiji igrac se nada cudu u boljim nagrada, znaci jaci grind, dok si bolji igrac i ovako i onako slozi tim kojeg zeli, mozda u nesto duze vremena nego je bilo prije al nema veze. Reklo bi se kruha i igara.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...
jopis kaže...

Cijeli tjedan lijepo lagano i bez sranja od ove sasrane igre igram rivalse, krene wl, kao da je grom pukao.

Sad već vidim u prvih 10 minuta utakmice jel se isplati igrat ili ne. Prekidam odmah i ne jebem više živu silu, boli me ona stvar za wl i skor i nagrade kad je igra za maloumne i retardirane balavce sa 5 ikona i 2 driblinga s kojim su bogovi igre.

U prvih 10 minuta tekme ako vam igrači sa 90+ passingom dodaju lopte drito u noge protivniku a ne 10 metara u lijevo gdje držite, i tako 5x, ili ako vam igrač sa 90+ finishingom u prvih 10 minuta unutar 16erca sam promaši cijeli gol ili gađa prečku 2x za redom, nemate šta igrat tekmu, samo će vas natrpat. Ako tekma krene normalno bez takvih sranja, onda igram, inače alt-tab, doviđenja. Žalosno je što se takva govna u rivalsima događaju 1 u 20-30 tekmi, a u wl se događaju 5x u 1 tekmi.

 Kad je igra besramno skriptirana. To jest da svatko dobije neki dio kolaca. Sad ovi koji ne zasluzuju ni mrvice su zadovoljniji od ovih koji misle da zavrijeduju vise, a oboje su na istom rangu zaslugom skripte. E taj pristup im pridobije vise ovih losijih igraca nego sto ovih boljih izgube. Uglavnom genijalna politika, puno je lakse pridobiti slabijeg igraca boljim nagradama nego izgubiti boljeg s slabijim nagradama. Zbig jednog jedinog razloga. Losiji igrac se nada cudu u boljim nagrada, znaci jaci grind, dok si bolji igrac i ovako i onako slozi tim kojeg zeli, mozda u nesto duze vremena nego je bilo prije al nema veze. Reklo bi se kruha i igara.

 Da, tak nekak. Zato sam smanjio živciranje i prekinem odmah u 10-15min ak vidim da me jebe u mozak i mir.

Vrh mi je bio jutros, 2 tekma wl odmah, frajer MENI ukliže, loptu vidio nije, moj mata pada, diže se, faul. Reko super. Kad ono, Mati žuti karton i frajeru faul na 20m od mog gola.... 5.a minuta igre. Extra. To mi je top situacija nakon onog suđenog ofsajda na MOJOJ polovici prošli vikend.

Ili kad mi 65 physique igrači nadskaču i odguruju barzaglia, companya, r.lukakua....

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice