FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 870.942
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Je li netko slagao prime gullita? Onako od oka sam računao, sve zajedno bi me došlo oko 3.6 milijuna. Nekako mi je to puno za dati. Neću s njim biti bolji, jedino neki gušt.. No i frustracija kada me netko natovari pa se onako sprda...

Ja sam slagao Vieiru zato jer sam imao puno untradable kartica u klubu.

Sve nagrade od Rivalsa uzimam untradable pa se nakupilo.

Još sam rješavao sve SBC sa flash igračima koji su bili povoljni upravo za slaganje ikone.

 

Ako nemaš untradable kartice, već misliš ulagati coinse, bolje si kupi 93 Gullita pa ako ti se ne sviđa ga utopiš.

Vidim na PS-u mu je cijena 3,4 milijuna.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Ja sam slagao Vieiru zato jer sam imao puno untradable kartica u klubu.

Sve nagrade od Rivalsa uzimam untradable pa se nakupilo.

Još sam rješavao sve SBC sa flash igračima koji su bili povoljni upravo za slaganje ikone.

 

Ako nemaš untradable kartice, već misliš ulagati coinse, bolje si kupi 93 Gullita pa ako ti se ne sviđa ga utopiš.

Vidim na PS-u mu je cijena 3,4 milijuna.

 Ne mogu uzeti 93 gullita jer nema novih kartica. Ne dam za rabljenu karticu 1000 coinsa a kamo li 3.5 milje. Ne bih mogao spavati.. Sada sam bacio sve na papir. S obzirom na trenutne cijene morao bih kupiti igrača za 2.4 milje.  Ostalo imam. Dobije se 7/8 ozbiljnih packova pa računam da bih morao nešto dobiti nazad. Pogotovo sada kada su totsi i kada je igra pri kraju. Budem još razmislio pa ću vidjeti u ponedjeljak kada cijene malo padnu, pa onda u četvrtak i tako. Planirao sam uzeti tots aubu, aguera, eriksena, fernandinha, robertsona, arnolda i onda će mi gullit biti na knap ako ništa ne dobijem u packovima.

 

Edit: evo složio ga kada sam pročitao na fejs balkan grupi da ga je lik složio i u jednom packu dobio tots hazara i laporteaa u drugom arnolda. Na kraju me izašao sa svim karticama koje sam uložio u sbc 2.7 milja plus svi ovi packovi. Valjda ću nešto dobiti u njima da se nešto i vrati. Sada me strah otvarati da se ne razočaram.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.5.2019 10:44 (movie).
16 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

imam na ps4 accountu preko milju i pol coinova, volio bih to prodat s obzirom na to da sam teska sirotinja i nemam za ps plus. je li moguce prodat account i kako?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Ha, ha... otvorio packove. Pet packova od 100k coinsa i najbolje u njima jedan alba i dva gundogana te neki if koji vrijedi 12k coinsa. 12 packova od gullita koji vrijede oko 800k coinsa a u njima nisam dobio sve zajedno 200k coinsa. Sve bezvezne kartice koje sam znao dobiti po tri duplića u 12 packova. Strašno. Lik dobije u jednom packu dva totsa a ja ne mogu u 12 mega iber packova dobiti karticu vrijednu 30k coinsa.

Moj PC  
4 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Ha, ha... otvorio packove. Pet packova od 100k coinsa i najbolje u njima jedan alba i dva gundogana te neki if koji vrijedi 12k coinsa. 12 packova od gullita koji vrijede oko 800k coinsa a u njima nisam dobio sve zajedno 200k coinsa. Sve bezvezne kartice koje sam znao dobiti po tri duplića u 12 packova. Strašno. Lik dobije u jednom packu dva totsa a ja ne mogu u 12 mega iber packova dobiti karticu vrijednu 30k coinsa.

 Evo mene sad kad igram 5 gameova tjedno pomazila igra Fernandinhom iz marque matchupsa. Valjda me zele natrag navuci.

12 godina
offline
FIFA 19

Došao do gold 3, još 7 utakmica mi ostalo, ali to ne igram ni u ludilu.

Par zanimljivosti iz ove vikend lige:

- 3-2 za mene, 93' od produženih 3 minute, protivnik napada po desnom boku, ja ga blokiram s Alex Sandrom, lopta se odbija u peterac, golman hvata, čuje se fućkaljka, reko, hvala kurcu, dobio sam ga - PENAL!!!

Chielini, s kojim nisam upravljao, uklizao protivniku s leđa HAHAHAHAHA

Sva sreća pa sam pogodio stranu, inače bi bilo lupanja po stolu :)

 

- Izgubio sam nekoliko partija zahvaljujući EA-u, ali ova (slika u prilogu) je bila fantastična.

Znači, dečko zna igrat i tako se igra ova igra, a ne ja koji nabijam k'o budala loptu.

Pređeš triput centar, dvaput opališ na gol i to je to.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Pozdrav ekipa, nabavio sam bas PS4 i sad me zanima kako igrat da imam 2 kluba u Ultimate teamu, npr jedan za mene i jedan za brata? Jel moramo imat ps+ obojica ili? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
axest kaže...

Pozdrav ekipa, nabavio sam bas PS4 i sad me zanima kako igrat da imam 2 kluba u Ultimate teamu, npr jedan za mene i jedan za brata? Jel moramo imat ps+ obojica ili? 

 Napravis sub account na ps4, taj account ce moci koristiti tvoj ps+ i to je to.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.5.2019 16:56 (zagid3).
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

 Ne mogu uzeti 93 gullita jer nema novih kartica. Ne dam za rabljenu karticu 1000 coinsa a kamo li 3.5 milje. Ne bih mogao spavati.. Sada sam bacio sve na papir. S obzirom na trenutne cijene morao bih kupiti igrača za 2.4 milje.  Ostalo imam. Dobije se 7/8 ozbiljnih packova pa računam da bih morao nešto dobiti nazad. Pogotovo sada kada su totsi i kada je igra pri kraju. Budem još razmislio pa ću vidjeti u ponedjeljak kada cijene malo padnu, pa onda u četvrtak i tako. Planirao sam uzeti tots aubu, aguera, eriksena, fernandinha, robertsona, arnolda i onda će mi gullit biti na knap ako ništa ne dobijem u packovima.

 

Edit: evo složio ga kada sam pročitao na fejs balkan grupi da ga je lik složio i u jednom packu dobio tots hazara i laporteaa u drugom arnolda. Na kraju me izašao sa svim karticama koje sam uložio u sbc 2.7 milja plus svi ovi packovi. Valjda ću nešto dobiti u njima da se nešto i vrati. Sada me strah otvarati da se ne razočaram.

Tio ti bas dat savjet da se odlogiras i odmoris od fife nekih 4,5 dana i onda u petak otvoris sve pakete.

Meni ova kombinacija da otvaram pakete od nagrada dan poslje izlaska odnosno u petak da ga jebes skoro uvijek donese srecu.

Naravno od nedelje navecer do tada je odmor, nema grindanja ni marketa ni gejmova kao u prvih par mjeseci igre.

Evo u player picku ovaj tjedan 2x 86 a za gold3 WL 2x 86 i 2x 85 igraci sto nisam nikad zajedno dobio u nagradama.

Inace kad otvaram cetvrtkom mi je klasika dobit max jednog ili dva 83 i za player pick one 81 i 82 jadnike.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
Deadeye kaže...

Tio ti bas dat savjet da se odlogiras i odmoris od fife nekih 4,5 dana i onda u petak otvoris sve pakete.

Meni ova kombinacija da otvaram pakete od nagrada dan poslje izlaska odnosno u petak da ga jebes skoro uvijek donese srecu.

Naravno od nedelje navecer do tada je odmor, nema grindanja ni marketa ni gejmova kao u prvih par mjeseci igre.

Evo u player picku ovaj tjedan 2x 86 a za gold3 WL 2x 86 i 2x 85 igraci sto nisam nikad zajedno dobio u nagradama.

Inace kad otvaram cetvrtkom mi je klasika dobit max jednog ili dva 83 i za player pick one 81 i 82 jadnike.

 Ma nema veze. Sve sam već isprobao. Čak mi je i žena otvarala packove, a ti su bili još gorih od mojih packova. Sve je to igra. Danas sam popizdio i potrošio gotovo sve coinse. Još moram uzeti sona ali zacrtao sam iznad koje cijene ga ne kupujem. Kupio što me interesiralo i jebe mi se što će sutra ili prekosutra još malo pasti cijena. Tamo vamo 200k u ovom smeću nije vrijedno sjedenja na marketu. Budem sada odigrao par rivalsa tjedno i to je to. Bez živciranja a onda krajem ljeta ode fifa u povijest.

6 godina
offline
FIFA 19

Meni klinci napravili onaj gold upgrade pack i ugrabili TOTS Wijnalduma. 😁 Kakav proser vrhunski! Btw, kartica je vrhunska, nabio sam mu anchora i na CDM da rovari po terenu. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Došao do gold 3, još 7 utakmica mi ostalo, ali to ne igram ni u ludilu.

Par zanimljivosti iz ove vikend lige:

- 3-2 za mene, 93' od produženih 3 minute, protivnik napada po desnom boku, ja ga blokiram s Alex Sandrom, lopta se odbija u peterac, golman hvata, čuje se fućkaljka, reko, hvala kurcu, dobio sam ga - PENAL!!!

Chielini, s kojim nisam upravljao, uklizao protivniku s leđa HAHAHAHAHA

Sva sreća pa sam pogodio stranu, inače bi bilo lupanja po stolu :)

 

- Izgubio sam nekoliko partija zahvaljujući EA-u, ali ova (slika u prilogu) je bila fantastična.

Znači, dečko zna igrat i tako se igra ova igra, a ne ja koji nabijam k'o budala loptu.

Pređeš triput centar, dvaput opališ na gol i to je to.

 

 

 Cekaj sad dok izade fifa20 i ako nefaju AI i sloze 1na1 sanse. Rezultati ce biti ko na rukometu kad niko nije mrdnuo s obranom cijele godine, a ovi koji i jesu su davno prestali igrat zbog lopti koje su se dematerilizirale i prolazile kroz kineski zid ako treba. E to ce biti komedija. Ovi jutuberi ce dobit hemeroide od grindanja da opet nauce obranu igrat.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...

 

 Cekaj sad dok izade fifa20 i ako nefaju AI i sloze 1na1 sanse. Rezultati ce biti ko na rukometu kad niko nije mrdnuo s obranom cijele godine, a ovi koji i jesu su davno prestali igrat zbog lopti koje su se dematerilizirale i prolazile kroz kineski zid ako treba. E to ce biti komedija. Ovi jutuberi ce dobit hemeroide od grindanja da opet nauce obranu igrat.

Bojim se da se neće ništa mijenjati jer fifa 20 je zadnja fifa prije izlaska novih konzola sljedeće godine. Naveliko rade na fifi 21 tako da će fifa 20 biti samo igra koja će popuniti rupu do izlaska fife na novoj generaciji konzola.Ako se ne želimo živcirati iznova pametnije bi bilo jednu godinu puzirati jer fifa na jesen neće ponuditi ništa bitnog i novog. 

10 godina
offline
FIFA 19

Eto uspio sam nekako izgurati do gold 2 samo da dobijem vrazji tots pick ostalo mi jos 7 tekmi ali nemam volje vise igrati tekken/fliper igrati. Moji protivnici svi isto igraju pirueta i ubacaj ili pucanje sa 30m pa molit boga da se odbije njima lopta nazad a ja sam zabio 60% istih golova tako sto izadjem 1na1 golman mu obrani ili ja pogodim stativu i lopta se odbije mom drugom igracu gdje on zabija prazan gol eh kanadjani moji ako vam se igrao fliper mogli ste onda napraviti fliper igricu a ne mjesati ga sa nogometom

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Ja sam ostao na silveru i nemam živaca više. Slika u prilogu je s kakvim degenima me spaja, ovaj je rus. Nema čovjek veze s igrom i ne zna spojit 2 dodavanja, ali ima 10 ikona u timu (s ovima s klupe koji su još ušli), i logično je da se sve lopte njemu odbijaju.

Da ne pričam da tekmu prije, lik s faking butraguenom, 64 phy. ima, DVAPUT mi nadskoči barzaglia i bonuccia i zabije gol glavom, lik je metar i žilet i krcav ko čačkalica, i 1 se odrempla s barzagliem i logično za fifu doda loptu samom Nedvedu (ovaj nije imao 10 ikona, al je imao 5 u prvom sastavu) od kojeg su moja 3 obrambena pobjegli jer šta bi oni stajali na svojim pozicijama, i ovaj logično zabije gol. Strašno nešto. Nakon svih sranja koja mi je ova igra napravila, i dalje se iznenadim koliko debilna i jadna može bit kad navlači i ne da ti igrat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 19

Ovaj vikend sam otvorio preko 150 paketića, što od zadnje tri WL što od ligaških SBCeva... nijedan BPL TOTS. I kako mi je TL bila krcata idem dupliće složiti u gold upgrade... i walkout, blue, Arentina, ST... :)

TOTS Eriksen mi je na klupi dok ovaj Bernardo Silva je definitivno najbolji centralni CAM s kojim sam igrao.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Zao mi je kaj je ovakvo stanje u igri. Tako sam htio zavrsiti g1 u WL al nema teoretske sanse. Protiv kakvih ljudi sve igras, to je otuzno i opet ponavljam... Kolko je EA kriv za ruglo od igre tolika je i krivica od communitia koji je kaotican i kancerogen sam po sebi. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Zao mi je kaj je ovakvo stanje u igri. Tako sam htio zavrsiti g1 u WL al nema teoretske sanse. Protiv kakvih ljudi sve igras, to je otuzno i opet ponavljam... Kolko je EA kriv za ruglo od igre tolika je i krivica od communitia koji je kaotican i kancerogen sam po sebi. 

 EA je korijen problema i dok se oni ne promijene nece ni community. Kad se tako jedna kompanija ponasa prema svojim korisnicima nije ni cudo sto su svi toksicni bilo bi tek cudno da smo normalni

13 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Zao mi je kaj je ovakvo stanje u igri. Tako sam htio zavrsiti g1 u WL al nema teoretske sanse. Protiv kakvih ljudi sve igras, to je otuzno i opet ponavljam... Kolko je EA kriv za ruglo od igre tolika je i krivica od communitia koji je kaotican i kancerogen sam po sebi. 

EA je napravio da su ljudi takvi zadnji par godina, pogotovo ove. Previše natjecanja. Meni najviše fale oni obični gold turniri koji igraš čisto iz gušta. Ovo sad je koma, ne sjećam se kada sam zadnji puta igrao DR a da mi protivnik nije barem jednom u poluvremenu išao el tornado cross napraviti. Zapravo se najviše guštam prvih 15 utakmica WL.

12 godina
offline
FIFA 19

Nema mi nista mrskije nego dok dode balavac ( ocito) i glumata po igralistu. Ubijas ga, ne mozes zabit gol... On dode iz jedne kontre zabije gol i onda gleda kompletan replay. Pa jebem ti mater jesi tolko toksican, da niti ne vidis kako te igra gura. Meni je to ocajno. 

Ocajan je i EA, pogledaj WO. Obavljaj mutavi objective u modu gdje se boris za svaki bod. Pao sam sa 2300 na 1980 jer ganham objective. Koji je problem ostavit da sve bude unutar SBa i samim tim omogucis casual igracima da dodu do, dobrih kartica. Bzvz kaj izvode jbt. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Istina takav fail su napravili sa objektivima doslovno tapkaju u mraku a mogli su samo kopirati fortnite tamo imate objektive gdje ih mozete ispuniti u bilo kojem online modu zamislite koliko bi epic games dobio hejta da stave da se u kompetetivnom modu samo racunaju objektivi. EA je trebao staviti da se objektivi zaradjuju u SB i online single matchu a ne u kompetetivnom modu a kad su vec stavili da se moraju u rivalsima mogli su i ukljuciti da se i WL racuna isto kao rivalsi jer ipak 40% igraca igra to i potrose sav vikend na tih krvavih 30 utakmica pa su mogli staviti da se i racunaju objektivi. Evo ja bi npr. vec imao tri gola sa flashback igracem jer sam sa Luizom zabijao golove iz kornera i imao bi pet asistencija sa obranbenim igracem jer mi Alonso izvodi kornere sad se ja moram muciti i preko tjedna sa time jer se oni nisu sjetili da mi igramo 30 utakmica preko vikenda

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
soft kaže...

Ovaj vikend sam otvorio preko 150 paketića, što od zadnje tri WL što od ligaških SBCeva... nijedan BPL TOTS. I kako mi je TL bila krcata idem dupliće složiti u gold upgrade... i walkout, blue, Arentina, ST... :)

TOTS Eriksen mi je na klupi dok ovaj Bernardo Silva je definitivno najbolji centralni CAM s kojim sam igrao.

 

 

 Šta imaš na klupi kad ti je tim rejting tak mali, 86?

Ja imam ohohoho lošiji tim pa mi je rejting 89-90, ovisi kog stavim na klupu.

10 godina
offline
FIFA 19

Ovaj mrtvi SB jos gori mod od WL pa kakvi to gadovi moraju biti da mi nedaju gol sa 5m udaljenosti i 6 puta 1na1 onaj smrdljivi rashford ne moze zabiti jebeni gol da mu zaprijetis smrcu cijele obitelj a onaj sturidge mislis si da samo ne zna igrati desnom nogom ali isto tako ne zna  ni igrati ni lijevom nogom. Golmani na world class su pre OP sve brane dok igraci igraju isto kao na ultimate tezini u carrer modu naprave nekoliko dodavanja iz prve i onda je razvale iz nicega iz okreta iz tako glupog kuta lopta izgleda koda je poslana iz topa a ne da je pucana iz mutavog kuta.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
soft kaže...

Ovaj vikend sam otvorio preko 150 paketića, što od zadnje tri WL što od ligaških SBCeva... nijedan BPL TOTS. I kako mi je TL bila krcata idem dupliće složiti u gold upgrade... i walkout, blue, Arentina, ST... :)

TOTS Eriksen mi je na klupi dok ovaj Bernardo Silva je definitivno najbolji centralni CAM s kojim sam igrao.

 

 

Ja sam danas složio tih dvadesetak i najbolje kaj sam dobio je jebeni veratti. Sve kaj imam sam ili kupio ili  složio. Nisam ništa dobio u packu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2019 23:22 (movie).
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Movie ti ni netrebas vise nista bolju ekipu ni nemozes sloziti. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jel igra netko pro clubs ? Poceo jucer igrat ..bas mod za opustanje za razliku od UT...ak oce netko igrat da nas se skupi pa napravimo klub...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Ja sam danas složio tih dvadesetak i najbolje kaj sam dobio je jebeni veratti. Sve kaj imam sam ili kupio ili  složio. Nisam ništa dobio u packu.

Ja nešto kontam da zamijenim Kantea s Fernandinhom pa me zanimaju tvoji dojmovi o kartici.

S Kanteom sam zadovoljan što se defenzivnog dijela tiče.

Jedino zašto bih ga zamijenio je činjenica da mu je pas zakurac - jako puno lopti u bunar prospe.

 

Jučer sam čak probao ovog Ricea umjesto Kantea koji se dobije za asistencije s Englezima.

Odigrao sam samo jednu utakmicu tako da još uvijek nemam konkretno mišljenje o njemu, ali za prvu utakmicu je odigrao čisto OK.

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

 Šta imaš na klupi kad ti je tim rejting tak mali, 86?

Ja imam ohohoho lošiji tim pa mi je rejting 89-90, ovisi kog stavim na klupu.

 47 rejting igrače :) zlu ne trebalo.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Ja nešto kontam da zamijenim Kantea s Fernandinhom pa me zanimaju tvoji dojmovi o kartici.

S Kanteom sam zadovoljan što se defenzivnog dijela tiče.

Jedino zašto bih ga zamijenio je činjenica da mu je pas zakurac - jako puno lopti u bunar prospe.

 

Jučer sam čak probao ovog Ricea umjesto Kantea koji se dobije za asistencije s Englezima.

Odigrao sam samo jednu utakmicu tako da još uvijek nemam konkretno mišljenje o njemu, ali za prvu utakmicu je odigrao čisto OK.

Nisam objektivan jer meni su aguero i fernandinho abeceda bez koje ne mogu godinama. Nisam s tots karticom previše igrao, samo par tekmi. Zadovoljan sam. No pravo mi je iznenađenje bernardo silva u tih par tekmi. Ima sve. Brzinu, viziju, dodavanja, pozicioniranje te udarac po golu. Kompletna kartica za relativno malo novca. Mislim da savršeno paše u 4-1-2-1-2(2) zbog svog wr te kompletnih statsa. Za sada jedini minus mu je skok igra.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Istina takav fail su napravili sa objektivima doslovno tapkaju u mraku a mogli su samo kopirati fortnite tamo imate objektive gdje ih mozete ispuniti u bilo kojem online modu zamislite koliko bi epic games dobio hejta da stave da se u kompetetivnom modu samo racunaju objektivi. EA je trebao staviti da se objektivi zaradjuju u SB i online single matchu a ne u kompetetivnom modu a kad su vec stavili da se moraju u rivalsima mogli su i ukljuciti da se i WL racuna isto kao rivalsi jer ipak 40% igraca igra to i potrose sav vikend na tih krvavih 30 utakmica pa su mogli staviti da se i racunaju objektivi. Evo ja bi npr. vec imao tri gola sa flashback igracem jer sam sa Luizom zabijao golove iz kornera i imao bi pet asistencija sa obranbenim igracem jer mi Alonso izvodi kornere sad se ja moram muciti i preko tjedna sa time jer se oni nisu sjetili da mi igramo 30 utakmica preko vikenda

 Odradio Ricea sa Wilsonom, Nelsonom i Townsendom u 2 tekme. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice