FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 875.459
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
FIFA 19

Kad ce fifa imati ovakve pro igrace koji javno iskazuju ono ste ne valja, jedini koji se usudi nesto reci je Kurt a ovi ostali nemaju muda. Da vecina pro igraca otvoreno krene pricati o problemima EA bi morao poceti djelovati i poceti ispravljati stvari

https://www.index.hr/sport/clanak/osvojili-sveucilisno-fortnite-prvenstvo-pa-objasnili-zasto-ga-vise-nece-igrati/2083281.aspx

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Onda kad ti isti pro igraci prestanu teski exploit igre, shvate da su zapravo oni kolektivno krivci za stanje u igri i kad prestanu uzimati keš od EA za promociju. 

Nitko drugi nije kriv za stanje u igri osim communitia. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Da nije smiješno bi bilo tužno.

Vikend liga je u pitanju - I love this game <3

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Da nije smiješno bi bilo tužno.

Vikend liga je u pitanju - I love this game <3

 

 

 

Ne spominji mi ništa. Igram maloprije protiv nekog imam5ikonainemampojmaoničem klinca, vodim uredno 3-0, udarci na poluvremenu, u okvir, 15 ja 3 on, i dobije lik 3 odbijanca i zabije 3 gola, ja povedem opet 4-3, on još napravi penal, moj benzema koji je do sad zabio 100 penala najmanje odjednom promaši gol za 2m. Ajd dobro, reko ovo je the game of the day. Kad, ima toga još, lik krene u napad nakon penala, moja obrana se nekom fantazijom razmakne, i on zabije za 4-4, lagano neometano. Ja stisnem attack taktiku, i bum, drugi penal. Promijenim na D.Villu, kad vidi čuda, fula i on. I naravno da nakon svega toga nije moglo drukčije završit nego da u 118oj produžetaka lik zabije gol tako što je pucao sa 35m i odbila se lopta pravo na noge njegovom napadaču između mojih 2 drvosječa koji su stajali ispred njega i bliže lopti...

Nema, kad te ova sasrana igra jebe onda te jebe i nećeš pobijedit da si 22x bolji. Udarci u okvir na kraju tekme 20 mojih, 5 njegovih. Extra.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

 

Ne spominji mi ništa. Igram maloprije protiv nekog imam5ikonainemampojmaoničem klinca, vodim uredno 3-0, udarci na poluvremenu, u okvir, 15 ja 3 on, i dobije lik 3 odbijanca i zabije 3 gola, ja povedem opet 4-3, on još napravi penal, moj benzema koji je do sad zabio 100 penala najmanje odjednom promaši gol za 2m. Ajd dobro, reko ovo je the game of the day. Kad, ima toga još, lik krene u napad nakon penala, moja obrana se nekom fantazijom razmakne, i on zabije za 4-4, lagano neometano. Ja stisnem attack taktiku, i bum, drugi penal. Promijenim na D.Villu, kad vidi čuda, fula i on. I naravno da nakon svega toga nije moglo drukčije završit nego da u 118oj produžetaka lik zabije gol tako što je pucao sa 35m i odbila se lopta pravo na noge njegovom napadaču između mojih 2 drvosječa koji su stajali ispred njega i bliže lopti...

Nema, kad te ova sasrana igra jebe onda te jebe i nećeš pobijedit da si 22x bolji. Udarci u okvir na kraju tekme 20 mojih, 5 njegovih. Extra.

 Da si ti bio bolji pobjedio bi... 

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
FIFA 19

Jebem mater pokvarenu idioti koju se sjetio staviti u rivalse ovakav zahtjev. Koja smijurija jbt led. Jedva nekako uteram sa jebeni Seedorfom, vodim 1-0 da bi mi u 94min zabio za 2-2... Pa daj me poseri barem malo da rijesi to u miru. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&amp;page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Dobio sam zelju za nogometom i upalim igru vidim zahtjeve da trebam zabiti sa nizozemcem kupim Scream Dosta koji ima 99 pace i 99 shooting, stavio sam ga u napad i ima 7 chemistry. Odigrao sam 5 utakmica svih 5 pobjedio i zabio samo jednu utakmicu sa Dostom ja ne vjerujem da ta kartica ima 99 finishing jer sam promasio sigurno 5,6 sansi 1na1 frajer koda je uklet uspijem prodati laznjak sa njime i sjebem protivnika i udjem u slobodan prostom taman da opalim loptu ulijece moj Perisic i pokupi loptu. Dost ostane sam na 5m ja mu ubacim na glavu iz nicega se stvori Son i pobere loptu i zabije gol hahhaha, ne kuzim zasto mu nitko od mojih neda da zabije gol. Uspio sam sa njime jedva zabiti gol sa glavom ali to sam i mogao sa njegovom obicnom karticom. Iskreno mrzim tako igrati da forsiram samo jednog igraca ajde sto ga forsiram ali on promasuje svoje sanse pa me to tjera da igram normalno pa tko zabije zabije ali fora je u tome sto on kao jedini moj napadac nikad ne zabije a ima 99 finishing hahaha. Mislio sam uzeti jos gold Depaya jer mi ocito treba jos jedan nizozemac da bi uspio izvrsiti zadatak jer mi se neda igrati toliko puno utakmica ali njega nema na PC marketu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ja sam sa Depayem riješio taj zadatak.

Sva sreća pa nije promašivao nego baš začudo bio je prilično ubojit tih par utakmica koje sam ga koristio.

 

BTW

Imao sam slučajno 2 Depaya i oba otišla za 10k :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Ja imam Locadia u klubu uspio sam 2 riješiti znaci jos 1 trebam. Taktika je da igram normalno dok nezabijem 2 gola(zbog drugog zadatka) i onda ubacujem njega na st jos mu naljepim all atributes ili shooting Training karticu. Probao sam i van dijk stavit na st znaci nema sanse da zabijem puca 100puta glavom svaki put fula a inace iu kornera sam zabijao sa njime bez problema al ajde rijesit ce se. Fut swap je ok ali zanima me sto se krije u rare players packu... 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Evo za ovo sam igral skoro 2h. Hvala EA. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&amp;page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

14/29. Dosta za ovu WL u ponedjeljak navečer.

Valjda će nešt uletit u četvrtak u packovima ili player picku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Ja sam tek stigao sinoc malo upalit, od 7 utakmica svih 7 pobjeda, gledam na sat ponoc a još 23 utakmice ostale a valja na sljaku ujutro ..  :(

Baš mi je krivo bilo jer sam zadnju utakmicu rabio lika koji je imao 8 ikona u timu, vodio je 2:0,ali se nisam predao jer sam znao da će mi doći radi EA skripte i tako je i bilo. Kad mi je igra dozvolila uz pressing zabio sam mu 2 gola, išli smo u produžetke, tamo sam ga onda dokrajčio sa još 3 komada.

Imam podeseno 5 formacija sa različitim taktikama,, kad sam u produžetku ubo 41212 sa bočnim overlap jednostavno sam ga ubio u pojam lik je izgubio dominaciju u sredini a i sa strane sam ga Walkerom i Robertsonom silovao.. 

 

Nakon toga odigrao u rivalsima još jednu tekmu, krenuo sa 4231,poceo gubiti, prebacio se opet na tu formaciju sa tom taktikom i pobijedio 5:3,jednostavno je ova formacija sa pravom kombinacijom igraca i taktikom game changer.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
U SB se krije jedna FUT kartica, ali tek od elite
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Upalim smece igra bude skroz usporena jedva nekako zabijem gol sa onim Dostom. Protivnik nabaci visoku loptu ja pokupim sa Cechom loptu ali moj Cech zbog nekog razloga proklizi van sesnaesterca i sudac svira slobodni udarac. To njegovo klizanje je izgledalo uzasno nerealno jer se nije zaletio vec samo uhvatio loptu i proklizao par metara u desno. I protivnik normalno zabije iz tog nevazeceg slobodnog udarca i ja normalno stiscem alt+F4 jer mi je igra digla tlak i sada opet uzimam pauzu od par tjedana. Igrica je NE IGRIVA

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Uspio sam rijesiti sve zadatke, dobio pogbu jedino steta sto je untradable i jos par 84 kartica. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Gerro kaže...
U SB se krije jedna FUT kartica, ali tek od elite

 Od silver 3, ko svaki put. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&amp;page=24
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2019 21:41 (SimeKZ).
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Barca iskusila hendikep i momentum na svojoj koži

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
DoctorEvil kaže...

Barca iskusila hendikep i momentum na svojoj koži

 Nisu iskusili niti hendikep niti momentum jednostavno su igrali jako lose a u polufinalnim utakmicama LP se to kazni i zasluzeno su ispali.

13 godina
offline
FIFA 19

Ovo je najvece smece od glupe igre, skriptirano i namjesteno. Igra tacno zna sta zelim postici i sabotira me.

 

U jednoj utakmici sa Aubameyangom MoTM 3 puta pogadjam stativu, fula loptu na metar od gola, ima 10 suteva ne moze dati gol, a dodje lik sa Anderom Herrerom obicnim mi daje gol s 30 metara s igracem na ledjima, i jos jedan gol voleom s otprilike iste udaljenosti. Pa nije realno ba.

 

3 utakmice zaredom primam gol u sudijskoj nadoknadi. Van Dijk sa 16 metara glavom preko trojice daje gol.

 

A tek penali za nista, stoje igraci nista se ne desava i najednom penal.

 

Zali Boze para i vremena utrosenog, nikad vise.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
The_K kaže...
DoctorEvil kaže...

Barca iskusila hendikep i momentum na svojoj koži

 Nisu iskusili niti hendikep niti momentum jednostavno su igrali jako lose a u polufinalnim utakmicama LP se to kazni i zasluzeno su ispali.

Iskreno, niti liverpool nije igrao puno bolje no za razliku od prve tekme gotovo sve im je ušlo a barci ništa. Promašili su nekoliko jako dobrih šansi a alisson je izvrsno branio. Kada ti golman u pobjedi 4-0 bude najbolje ocijenjen igrač znači da nisu oni s druge strane bili bez šansi.

10 godina
offline
FIFA 19

Idem izvrsiti ovaj zadatak i u timu imam tri igraca ajaxa, tri igraca spursa i tri uefa champions league rare igraca. Odigrao sam jedan online single match i nakon rezultata od 3-0 u 20min protivnik je izasao iz igrice i meni se pisala pobjeda ali ovdje u objektivima meni se nije pisalo da sam ispunio zadatak jednom od dva. Moze li mi netko reci radim li nesto krivo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Ja sam igrao rivale i radilo je normalno pisala mi se svaka pobjeda tamo, probaj rivale odigrat. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
FIFA 19

Ja sam isto to riješio u Rivalsima.

Što se ekipe tiče, meni izgleda sve OK.

Probaj Rivalse odigrat.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

U rivalsima dvije utakmice pobjedim u oba dvije zabijem sa Dostom a u WO mi nisu nista priznali hahahahahaha ovi sto rade za EA bi se trebali ubiti ne znam sto da im vise kazem 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Pitaj ea support nekuzim meni je bez problema radilo

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
offline
FIFA 19

Upalio sam companion na mobu pa primjetim da imam obavijest da sam ipak rjesio WO izgleda da treba proci neko vrijeme ili se to vidi samo na companionu

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Idem izvrsiti ovaj zadatak i u timu imam tri igraca ajaxa, tri igraca spursa i tri uefa champions league rare igraca. Odigrao sam jedan online single match i nakon rezultata od 3-0 u 20min protivnik je izasao iz igrice i meni se pisala pobjeda ali ovdje u objektivima meni se nije pisalo da sam ispunio zadatak jednom od dva. Moze li mi netko reci radim li nesto krivo?

 Igrači su ti CL common. Trebaju biti i tri CL RARE igrača.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
soft kaže...
The_K kaže...

Idem izvrsiti ovaj zadatak i u timu imam tri igraca ajaxa, tri igraca spursa i tri uefa champions league rare igraca. Odigrao sam jedan online single match i nakon rezultata od 3-0 u 20min protivnik je izasao iz igrice i meni se pisala pobjeda ali ovdje u objektivima meni se nije pisalo da sam ispunio zadatak jednom od dva. Moze li mi netko reci radim li nesto krivo?

 Igrači su ti CL common. Trebaju biti i tri CL RARE igrača.

 Pa i imam tri UCL rare igraca Naingollana, Burkia i Brozovica

12 godina
offline
FIFA 19

Najgore vrijeme za igrat Rivalse. Sa kakvim me ekipama spaja to je strasno. Jedan je imal Prime Icon Moments Gullita, Van Bastena, Bergakampa, Maldinia, Besta i ostale... izgubim 4-0, sva 4 mi pikne van Basten sa glavom. Sa druge strane ja ga ne mogu zabit niti da hocu... ostala dva protivnika komplet TOTY ekipe. Ocito je CreditCard Wednesday.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&amp;page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Hehehe, nakon milijun tekmi u sqb, dobijem i nekog našeg

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice