FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 875.866
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
FIFA 19

Odigrao ove sedmice SB došao do gold 1 i u nagradama najjači igrač 79 rated. Užas 

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Stavi if Lala na RB plus viera da ti mbape ima full chem ili pogba umjesto modrica dok slazes. 

 Da lalu isto gledam uzet zbog mbapea najvise jer ovaj carvajal mi je tu skoro od pocetka a igra mi odlicno..a viera ce uc umjesto rodria tesko ce modric ispast iz ekipe..

14 godina
offline
Re: FIFA 19

Pa dobro modrica prebacis lijevo a desno ikonu i dobro u igri mozes zamjeniti kako hoces

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Pa dobro modrica prebacis lijevo a desno ikonu i dobro u igri mozes zamjeniti kako hoces

 Dada. Tak sam i mislo napravit

14 godina
offline
FIFA 19

Nisam bas odusevljen,  otici ce za 24 rare players pack

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Ja sam dobio Besta nazalost bude bio samo super sub jer je losiji od fut birthday Perisica

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Ja htio besta 😵😵😵 nego napravio 2 81 bundesliga upgrade i 2. Pack

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Nisam bas odusevljen,  otici ce za 24 rare players pack

 To fut swap deals?

Meni fali jedan igrač, imam 13, nije mi jasno gdje sam jednog popušio

 

Edit: Glupson, trebao sam prije postanja samo uć u igru i pogledat...

Evo složio, dobar ulov, obožavao sam ga kao igrača, nek stoji u klubu, zatrebat će

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2019 23:17 (jopis).
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Danas SBC izasao  ili si fulao koji objektiv

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
FIFA 19

Prošli mjesec Maradona 91, sad ovo, fakat su me pripazili :)

You better run, you better take cover!
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Opet otvorio 2 81 plus paketa i 3 informa sad noram smisliti sta cu sa jednim 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
offline
FIFA 19

Dobio sam Schulz-a u ovom garantiranom packu premda mu se statsi ovako na prvu cine odlicni za lijevog beka postoji jedna velika mana kartice a to da je visok oko 180cm i ima mali jumping oko 70 sto znaci da nije kartica za prvu diviziju i za WL u zavrsnim utakmicama jer kao sto svi znamo svi forsiraju na vecem rangovima pirueta pa ubacaj i sa Schulzem je nemoguce se izboriti za header pored igraca tipa Ronaldo, Ibra, brazilski ronaldo itd. Nadam se samo da ga necu dobiti opet u crvenom picku u cetvrtak

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Ja ne mogu vjerovati. U community tots sbc dobijem golamama. U engleskom tots sbc dobijem golmana. U nos tots sbc dobijem golmana i naravno sada u bundesligi tots sbc dobijem opet jebenog golmana. Pa koja je to vjerojatnost?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Ja opet dobio istog kao iz upgrade packa utrpao ga u SBC za besta kao sad ce mi izaci kao player pick opet isti vec vidim

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Ja sam debil iskorostio jednu fut swap karticu za neki sbc bez da sam primjetio pa sam uzeo Walkera nije los.
Leo
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Bit ce top sub jer mi se ne cini ko bolja kartica od lacazetta.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
dinamozg95 kaže...

Bit ce top sub jer mi se ne cini ko bolja kartica od lacazetta.

Super si dobio. Bio bih presretan da sam dobio slično. Navijao sam za nekog veznog igrača a po četvrti put dobijem jebenog golmana. Meni je ipak Lacazette draži. Skill 4* i slabija noga 4* uvijek dobro dođu kod napadača. No daleko od toga da s klupe ne može ući i donijeti prevagu pred kraj tekme.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
dinamozg95 kaže...

Bit ce top sub jer mi se ne cini ko bolja kartica od lacazetta.

Super si dobio. Bio bih presretan da sam dobio slično. Navijao sam za nekog veznog igrača a po četvrti put dobijem jebenog golmana. Meni je ipak Lacazette draži. Skill 4* i slabija noga 4* uvijek dobro dođu kod napadača. No daleko od toga da s klupe ne može ući i donijeti prevagu pred kraj tekme.

 A ni ja nisam dobio postene kartice cijelu fifu ali ajde za sad u ove dvije top lige se ne mogu zalit..vrhunske igrace sam dobio..werner moze upast jedino ak mi u cetvrtak u picku ili bundes packu uleti sancho..

12 godina
offline
FIFA 19

Onaj aboubakar i soares iz lige NOS. Kakve su to zvijeri. Zajedno u 7 tekmi preko 15 komada. 

 

Polako se nakupljaju high rated Tots igraci, mogo bi uskoro Desalia kompletirat

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Ja ne mogu je*eni ni jedan SBC za TOTS napraviti jer nemam ni jednog TOTS igraca da ubacim u postavu... Pa tko je to slagao tako glupo...

Kovačić
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

Ja ne mogu je*eni ni jedan SBC za TOTS napraviti jer nemam ni jednog TOTS igraca da ubacim u postavu... Pa tko je to slagao tako glupo...

Rješavaj tjedne zadatke pa ćeš ih imati.

Bude po 2-3 komada za pobrat svaki tjedan bez većih problema.

[19xx] 4ntraks
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Izvučem Brandta u TOTS, rekoh ajd da napravim i onaj upgrade, i u njemu bude Demirbay. Stavio sam mu shadow, tip je jebena zvijer, ako ga netko od vas izvuče zadržite ga svakako, stvarno je zvijer.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
acmilan2 kaže...

Ja ne mogu je*eni ni jedan SBC za TOTS napraviti jer nemam ni jednog TOTS igraca da ubacim u postavu... Pa tko je to slagao tako glupo...

Rješavaj tjedne zadatke pa ćeš ih imati.

Bude po 2-3 komada za pobrat svaki tjedan bez većih problema.

 Nisam bio u mogucnosti igrati na ps, samo ovako na mobu. Budem onda za sljedeci tjedan stisnuo posto je danas vec srijeda... Hvala!

Kovačić
12 godina
offline
FIFA 19

Jos stignes Brahimia i onog u SBu uzet. Prelagano je. 

 

Upravo igram, protiv nekog debila madarskog. Full TOTS prem plus gullit. Uzas za igrat. Al ajde, vodim 3-1. Poluvrijeme... Stisnem resume... Odbroji do 2... Zbloka i sad stoji resuming match i to je to. 

Ako se meni bude pisao DNF, idem na support odma. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Jos stignes Brahimia i onog u SBu uzet. Prelagano je. 

 

Upravo igram, protiv nekog debila madarskog. Full TOTS prem plus gullit. Uzas za igrat. Al ajde, vodim 3-1. Poluvrijeme... Stisnem resume... Odbroji do 2... Zbloka i sad stoji resuming match i to je to. 

Ako se meni bude pisao DNF, idem na support odma. 

Nemoj uopće trošit vrijeme na to.

Ja sam jednom tako dobio poraz u WL i išao se žalit Ahmedu.

Na kraju me lik uvjerio da je kod njih sve super i da meni internet ne valja.

Posl'o ga u kurac i prekinuo chat.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

Jos stignes Brahimia i onog u SBu uzet. Prelagano je. 

 

Upravo igram, protiv nekog debila madarskog. Full TOTS prem plus gullit. Uzas za igrat. Al ajde, vodim 3-1. Poluvrijeme... Stisnem resume... Odbroji do 2... Zbloka i sad stoji resuming match i to je to. 

Ako se meni bude pisao DNF, idem na support odma. 

Nemoj uopće trošit vrijeme na to.

Ja sam jednom tako dobio poraz u WL i išao se žalit Ahmedu.

Na kraju me lik uvjerio da je kod njih sve super i da meni internet ne valja.

Posl'o ga u kurac i prekinuo chat.

 Neces vjreovat al sam dobil WIN. Ocito je lik prekinul na poluvremenu al se meni zblokalo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

Jos stignes Brahimia i onog u SBu uzet. Prelagano je. 

 

Upravo igram, protiv nekog debila madarskog. Full TOTS prem plus gullit. Uzas za igrat. Al ajde, vodim 3-1. Poluvrijeme... Stisnem resume... Odbroji do 2... Zbloka i sad stoji resuming match i to je to. 

Ako se meni bude pisao DNF, idem na support odma. 

Nemoj uopće trošit vrijeme na to.

Ja sam jednom tako dobio poraz u WL i išao se žalit Ahmedu.

Na kraju me lik uvjerio da je kod njih sve super i da meni internet ne valja.

Posl'o ga u kurac i prekinuo chat.

 Neces vjreovat al sam dobil WIN. Ocito je lik prekinul na poluvremenu al se meni zblokalo. 

 I meni se zblokalo al lik je stisnuo pauzu i uopce nije odbrojavalo 30 sec. Kako sam prckao po mobu za vrijeme pauze mi je bilo cudno sto tako sugo to sve skupa traje i vidim da je samo stalo na pauzi. Kamera i dalje fino mjenja kutove i to sve al nemos natrag u igru. Alt f4 i vidimo se sutra nakon 10h.

7 godina
offline
FIFA 19

Jel se može ovaj tots moments Paco Alcacer stavit u TOTS sbc, jel se on racuna ko tots? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Neracuna jel ja imam neki drugi moments i nije islo. Ali mozea kupiti jeftino neke lose tots kartice

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Neracuna jel ja imam neki drugi moments i nije islo. Ali mozea kupiti jeftino neke lose tots kartice

Zašto kupovati kada će u petak opet biti tri tots kartice u tjednom zadatku.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice