FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.561
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 19
robif kaže...

igramo na mobitelu,android

Market igrate na androidu, a kad igrate nogomet na čemu igrate?

Jer ako ste na različitim platformama onda ništa od dilanja.

Da pojasnim... ako si ti na PC-u, a on na PS4 - market za te dvije platforme je različit.

[19xx] 4ntraks
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

ma nee,sve radimo na mobitelu

znaci platforma je ista

 

robi
11 godina
online
Re: FIFA 19
robif kaže...

igramo na mobitelu,android

 Ako oboje igrate na mobitelu, nema vam pomoci decki... 

Kovačić
12 godina
offline
Re: FIFA 19
robif kaže...

ma nee,sve radimo na mobitelu

znaci platforma je ista

 

Prva stvar koju moraš napraviti kad se digneš ujutro je popiti terapiju.

Tek nakon toga pališ kompjuter i sudjeluješ u raspravama na forumu jer ova konverzacija dalje nema smisla.

[19xx] 4ntraks
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Steta,mada ne kuzim, svi ti igraci sto se prodaju 

tko ih postavlja na market?

odreduje cijenu i td.

robi
13 godina
offline
Re: FIFA 19
robif kaže...

igramo na mobitelu,android

 Hahaha a sumnjam da ovdje itko igra mobile verziju fife 

Who bolan cares
10 godina
online
Re: FIFA 19
robif kaže...

Steta,mada ne kuzim, svi ti igraci sto se prodaju 

tko ih postavlja na market?

odreduje cijenu i td.

 Nemoj vise pisat,dobro je...ne moze ti ntiko pomoc ovdje i to je to.

Trazi na drugoj temi ili forumu gdje netko igra fifu na mobitelu.

Origin_Steam: hrka11
11 godina
online
Re: FIFA 19
robif kaže...

Steta,mada ne kuzim, svi ti igraci sto se prodaju 

tko ih postavlja na market?

odreduje cijenu i td.

 Ajde ovako, ja cu biti taj koji ce probat izvuc bolji kraj.

 

Postoji FIFA Mobile i postoji FIFA XX (XX su brojevi fife od EA Sports koja je izasla koje godine ili ime, kao naprimjer mi ovdje raspravljamo za FIFA 19).

To sto ti i tvoj prijatelj igrate je najvjerojatnije FIFA Mobile i ona uopce nema veze s time sto mi ovdje igramo jer FIFA Mobile, kao sto i sam naziv govori, je samo za mobilne uređaje, odnosno smartphone koji imaju Android ili iOS.

FIFA 19 se moze igrati na Playstationu, Xbox-u ili PC-u ako se kupi (online igranje) te je zasebna od ove za koju ti najvjerojatnije govoris.

 

 

Kovačić
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Hvala na strpljenju i objasnjenju

pozdrav

robi
15 godina
offline
FIFA 19

Jaooo složim Tots sbc, i sjedne ko budali šamar odmah iz prve Robertson 94 rated. Sad Digne 88 i M.Alonso 91 mogu u penziju malo.

Sve me strah slagat dalje da neću dobit neko sranje kad sam iz prve dobio extra igrača i to onog koji mi taman paše u sq. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
FIFA 19

Ja danas rijesio weekly challenge za flashback Pato i za future stars playera, u future stars dobio Ferlanda Mendya (inace imam serie A squad). Onda sam jos ulozio 80k coinsa reko napravit cu flashback Ibrahimovica jos.

Lijepe 3 kartice za subs u jednom danu.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

Ja danas rijesio weekly challenge za flashback Pato i za future stars playera, u future stars dobio Ferlanda Mendya (inace imam serie A squad). Onda sam jos ulozio 80k coinsa reko napravit cu flashback Ibrahimovica jos.

Lijepe 3 kartice za subs u jednom danu.

 To sam sve završio odma prvi dan. Ja sam u fut.stars sbcu dobio onog francuskog golmana, 90 rated, i on je odlično poslužio danas za jedan sbc, jer imam već Calvert-Levine-a fut.stars, a i dobar je za rješavat ovaj weekly za asistove.

Pata ću sad iskoristit za ovaj novi sbc sa KDB-om, taman mi sjeda u engleski vezni red ko avion, a Ibro će ostat, imam i njega i Rooney-a za backup napad, a obojica su iz mls-a, mada imam ravno 10 napadača sa preko 90 rejtingom, a nemaju svi kad igrat, morat će otić još pokoji u sbc-ove da ne smeta. Dobro me sralo u packovima ovih 2-3 dana tak da sam sve sbc-ove složio koje sam htio bez previše troška coinsa, sad ću se morat malo isprsit za De Bruynea ili ću se riješit nekog od ovih šarenih untradeable high rated kartica.

 

Evo da Moviea malo zajebavam - jedan bezveze 12/6 rare players pack.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2019 19:44 (jopis).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
robif kaže...

Stavio je igraca na prodaju npr ovr 75 po cijeni od npr 500.000 i ja ga onda trazim na marketu i nema ga.Stavio sam da trazi ovr 74 do 76 i sa cijenom od 400.000 do 600.000 i tada se nade mozda 3 takva igraca ali ne i njegov

 Kako igrač ratinga 75 može koštat 500k kada mu je max cijena 10k?

15 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

 

Evo da Moviea malo zajebavam - jedan bezveze 12/6 rare players pack.

 

 Slikom na sliku. Sve rare mega packovi, rare player packovi, prime player packovi... pa ti vidi.

15 godina
offline
FIFA 19

Tak je meni bilo jedno mjesec dana kad sam onim majmunima indijskima 2 dana jebao sve po spisku u chatu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
jopis kaže...

 

Evo da Moviea malo zajebavam - jedan bezveze 12/6 rare players pack.

 

 Slikom na sliku. Sve rare mega packovi, rare player packovi, prime player packovi... pa ti vidi.

 Tako su i moji tradable pakovi izgledali. 

14 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
robif kaže...

Stavio je igraca na prodaju npr ovr 75 po cijeni od npr 500.000 i ja ga onda trazim na marketu i nema ga.Stavio sam da trazi ovr 74 do 76 i sa cijenom od 400.000 do 600.000 i tada se nade mozda 3 takva igraca ali ne i njegov

 Kako igrač ratinga 75 može koštat 500k kada mu je max cijena 10k?

 Prica o fifi mobile tamo nema limita na cijene.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

 Prica o fifi mobile tamo nema limita na cijene.

 Da, poslije sam vidio... 

12 godina
offline
FIFA 19

Kad naučite otvarat pakete onda ćete i vi ovako dobivat :P

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Napokon dovrsena i Liverpool ekipa, tjt. za ovu godinu 3 ok ekipice.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Kad naučite otvarat pakete onda ćete i vi ovako dobivat :P

 Pitanje je kako se osjeca kolega movie kad vidi ovakve packove od uvijek istih pojedinaca.

 Dajem ruku u vatru da u ovoj skriptiranoj igri postoji i neki dodatni pack weight koji je promjenjiv i utjece na svakog korisnika drugacije.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Deadeye kaže...

 Pitanje je kako se osjeca kolega movie kad vidi ovakve packove od uvijek istih pojedinaca.

 Dajem ruku u vatru da u ovoj skriptiranoj igri postoji i neki dodatni pack weight koji je promjenjiv i utjece na svakog korisnika drugacije.

Ma kakvi... sve ti je u prstu... pravilan odabir brzine i jačine stiskanja tipke prilikom otvaranja paketa.

Jbga, neki su tu tehniku doveli do savršenstva, a neki imaju debele prste pa nikako ne mogu :P

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
Deadeye kaže...

 Pitanje je kako se osjeca kolega movie kad vidi ovakve packove od uvijek istih pojedinaca.

 Dajem ruku u vatru da u ovoj skriptiranoj igri postoji i neki dodatni pack weight koji je promjenjiv i utjece na svakog korisnika drugacije.

Ma kakvi... sve ti je u prstu... pravilan odabir brzine i jačine stiskanja tipke prilikom otvaranja paketa.

Jbga, neki su tu tehniku doveli do savršenstva, a neki imaju debele prste pa nikako ne mogu :P

 Trebao bi na yt izbaciti neki tutorijal kako otvarati paketice pa da i mi smrtnici nesto dobijemo 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

 Trebao bi na yt izbaciti neki tutorijal kako otvarati paketice pa da i mi smrtnici nesto dobijemo 

Složit ću tutorial az FIFU 20 jer je ova na izdisaju pa nema smisla da se mučim bezveze :P

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
FIFA 19

Evo i kod mene je bilo prvi put sretnije otvaranje paketa

Uglavnom od weekend lige, silver 1 dostigao, izabrao od 3 igrača Ederson 94

A na otvaranju Laporte 94 :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

I ja sam čuda dobio jutros od sq battlea i wl.

Plavi tots igrač, ljubičasti otw, uefa cl rare, narančasti, itd., u 5 paketića, 6 šarenih rare kartica, da ih rasprodam za budzašto, min. 100.000 coinsa. Lijep ulov.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
FIFA 19

Napravio sve SBC-eve onog winter refresha + nagrade iz WL - TOTS Gomez 95, TOTS Ibrahimovic 95, TOTS Zapata 94 i neki turcin 88. Onda tu jos Rebic ona Europa League kartica, Goncalo Guides, bas me danas pogodilo...

Kovačić
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Jos su dolje 3 sarene kartice sve iz danasnjih SBC a ovog fabiana sam prije 3 tjedna prodao za 200k sad vrijedi 38k...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

I kod mene slično, ja sam već izvukao iz 3 prodana igrača 150.000 coinsa, i ovi su ostali dolje na ove dvije slike, to je sve od danas, s tim da sam još 3 šarene uvalio u de bruyne sbc. Znači cca 300.000 coinsa samo iz današnjih 6 packova. Strašno je kak sere ovaj tjedan, svaki drugi pack su bar 2 šarene kartice.

 

Edit: Opako sam ostao iznenađen danas, record breaker, ona šarena crvena kartica sa najčešće beskorisnim igračima iz žnj liga, ima quick sell value od 70.000 coinsa (87 rated), a ovaj izzo tots kartica 93 rated ima q.sell value 11300.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.8.2019 21:47 (jopis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice