FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 871.798
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Imao sam ucl pique al mi nije sjeo nikako. Sbc ramos odlican bolji mi je nego ucl VVD 94 rated. Probao sam sve golmane koji postoje Obicni courtuis i Carnibal lloris su mi najbolji odnosno ulazi ono sto mora ovi drugi pa cak i ikone brane nemoguce a ulaze neki smjesni golovi totts enderson mi je bio katastrofa svaka finesa mu je ulazila. Trenutno imam obicnog varana i sbc ramosa i courtuis na golu i league sbc casemiro cdm tako mi nekako najmanje prolaze iako kad igra hoce mozes imati sta hoces ali opet budu rupe

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.6.2019 17:58 (CroVandal).
12 godina
offline
FIFA 19

Posto me ostali TOTSi koji dolaze ne interesiraju uopce i krecu ispiti, mislim da je to, to kaj se tice ekipe. Klupa nikad jaca po ratingu. 

Po ikonama se vidi da skupljam legende AC Milana. Za ostale nemam para 😂

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
Cruyff za kojeg bi trebao pricekati sljedeci tjedan da nakupim jos tots i crvenih igraca i Petit jer nisam siguran jeli bolji od Viere.

 

Ja sam ove godine probao dosta ikona, što one koje sam u packu dobio, što kupio ili napravio SBC i dobio ih na probu 10 utakmica (sve ikone koje sam probao su bile prime ili optimus prime osim baby Pelea):

- Zanetti na RB - nije me oduševio kao lani.

- Nedved LW - na LW sam igrao sa Neymarom pa sam Nedveda tutnuo u sredinu - kao da imam igrača manje.

- Del Piero LW - njega sam stavio ST tako što sam mu promijenio poziciju u LF, ali nije mi bio dobar.

- Best RW - on mi je bio dobar, ali davno sam igrao s njim pa ne znam zašto :)

Od napadača koje sam probao: Shearer, Kluivert, Bergkamp i baby Pele.

Od ovih iz SBC-a ako bih nekog preporučio onda je to Bergkamp, ali baby Pele dere njega i sve što sam probao jako - možda najbolja kartica koju sam imao u napadu, a imam i Cristiana Ronalda tako da ti to sve govori.

Pele je zanimljiv iz više razloga... osim što zabija češće od ostalih kartica, ima odičan pas i tu ga jako koristim jer često navlačim protivničke igrače na njega i onda turnem na slobodnog preciznu loptu.

Sličan igrač Peleu je TOTS Ben Yedder - praktički klonirani Pele s boljim balansom, okretniji i brži čak - za nekoga tko zna skillove Ben je pun pogodak.

Ali i ovako je odlična kartica, brz k'o munja, često zabija i često asistira + bonus lijeva noga 5*

- Socrates - nisam probao Seedorfa jer mi pored Socratesa nije bila potreba za ikakvim eksperimentiranjem.

Za ovu karticu ću napisati samo da će to vrlo vjerojatno biti prva ikona koju budem kupovao ili radio SBC u FIFI 20.

- Vieira - o njemu sam godinama slušao hvalospjeve od raznih jutubera i to mogu potvrditi iz prve ruke.

Otkad njega imam u veznom redu moja igra je puno opuštenija i sigurniji sam puno, oduzimanje lopti, dodavanja, glava, snaga - ma sve.

Usporedbe radi, Kante je super kartica, ali jebem mu mater pas ima nikakav - koliko je samo lopti taj dodao u bunar.

Vieira ima sve što i Kante, ali dodaje besprijekorno točne lopte.

Jedino gdje Vieira nije dobar je u zabijanju golova - to što on može promašit - majko moja :)

Ali ja ga niti ne koristim za to pa mi ne smeta - on je CDM i tamo mu je mjesto. Kad povremeno dođe u napad, nikako pucat s njim, samo dodavanje :)

[19xx] 4ntraks
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Krenuo igrat, trebao mi jedan gol s UCL igracem za smrdljivi rare gold pack, al mislim si ajde rare gold fitness ako nis drugo. 2 tekme ja ne mogu s UCL 90 Benzemom pogoditi gol. I onda 88' druge tekme savrsena lopta pod 45 stupnjeva sa krila benzema sam samcat na metar i pol desno od bijele tocke, lik mice golmana u benzemin blizi kut, punim sut, benzema puca, ali promasuje cijelu loptu. Tog nema nigdje. I ti likovi imaju u rezimeju "Developer at EA". Sad cu si ja stavit da sam jebeni astronaut jer sam igrao igricu u svemiru.  Pa jebemu mater. Da je bar sutnuo loptu u aut ili bilo di, al promasiti cijelu loptu je apsurd nad apsurdima. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...

Krenuo igrat, trebao mi jedan gol s UCL igracem za smrdljivi rare gold pack, al mislim si ajde rare gold fitness ako nis drugo. 2 tekme ja ne mogu s UCL 90 Benzemom pogoditi gol. I onda 88' druge tekme savrsena lopta pod 45 stupnjeva sa krila benzema sam samcat na metar i pol desno od bijele tocke, lik mice golmana u benzemin blizi kut, punim sut, benzema puca, ali promasuje cijelu loptu. Tog nema nigdje. I ti likovi imaju u rezimeju "Developer at EA". Sad cu si ja stavit da sam jebeni astronaut jer sam igrao igricu u svemiru.  Pa jebemu mater. Da je bar sutnuo loptu u aut ili bilo di, al promasiti cijelu loptu je apsurd nad apsurdima. 

 Benzema je teski drlog od kartice. Bas je lik prelos. Imo sam ga u LaLiga ekipi sa kojom sam obavljal Stuania... taj ne moze meda pogodit. 

 

Jeste vidjeli FUT Swap? Meni osobno odlican... TOTW Marquinhos, Liga NOS TOTS Guar., Luka Modric 92, Bundesliga TOTS Guar., Headliners Alex Sandro, FUT birthday Sane i Mid Icon pack.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Krenuo igrat, trebao mi jedan gol s UCL igracem za smrdljivi rare gold pack, al mislim si ajde rare gold fitness ako nis drugo. 2 tekme ja ne mogu s UCL 90 Benzemom pogoditi gol. I onda 88' druge tekme savrsena lopta pod 45 stupnjeva sa krila benzema sam samcat na metar i pol desno od bijele tocke, lik mice golmana u benzemin blizi kut, punim sut, benzema puca, ali promasuje cijelu loptu. Tog nema nigdje. I ti likovi imaju u rezimeju "Developer at EA". Sad cu si ja stavit da sam jebeni astronaut jer sam igrao igricu u svemiru.  Pa jebemu mater. Da je bar sutnuo loptu u aut ili bilo di, al promasiti cijelu loptu je apsurd nad apsurdima. 

 Benzema je teski drlog od kartice. Bas je lik prelos. Imo sam ga u LaLiga ekipi sa kojom sam obavljal Stuania... taj ne moze meda pogodit. 

 

Jeste vidjeli FUT Swap? Meni osobno odlican... TOTW Marquinhos, Liga NOS TOTS Guar., Luka Modric 92, Bundesliga TOTS Guar., Headliners Alex Sandro, FUT birthday Sane i Mid Icon pack.

 Meni je do sad zabio sve sto je morao zabit. 

 

15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Krenuo igrat, trebao mi jedan gol s UCL igracem za smrdljivi rare gold pack, al mislim si ajde rare gold fitness ako nis drugo. 2 tekme ja ne mogu s UCL 90 Benzemom pogoditi gol. I onda 88' druge tekme savrsena lopta pod 45 stupnjeva sa krila benzema sam samcat na metar i pol desno od bijele tocke, lik mice golmana u benzemin blizi kut, punim sut, benzema puca, ali promasuje cijelu loptu. Tog nema nigdje. I ti likovi imaju u rezimeju "Developer at EA". Sad cu si ja stavit da sam jebeni astronaut jer sam igrao igricu u svemiru.  Pa jebemu mater. Da je bar sutnuo loptu u aut ili bilo di, al promasiti cijelu loptu je apsurd nad apsurdima. 

 Benzema je teski drlog od kartice. Bas je lik prelos. Imo sam ga u LaLiga ekipi sa kojom sam obavljal Stuania... taj ne moze meda pogodit. 

 

Jeste vidjeli FUT Swap? Meni osobno odlican... TOTW Marquinhos, Liga NOS TOTS Guar., Luka Modric 92, Bundesliga TOTS Guar., Headliners Alex Sandro, FUT birthday Sane i Mid Icon pack.

 Lol, da drlog.... Lik je fizički dovoljno jak, kupi masu odbijanaca i zabija 3/4 šansi.

 

cicek kaže...
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Krenuo igrat, trebao mi jedan gol s UCL igracem za smrdljivi rare gold pack, al mislim si ajde rare gold fitness ako nis drugo. 2 tekme ja ne mogu s UCL 90 Benzemom pogoditi gol. I onda 88' druge tekme savrsena lopta pod 45 stupnjeva sa krila benzema sam samcat na metar i pol desno od bijele tocke, lik mice golmana u benzemin blizi kut, punim sut, benzema puca, ali promasuje cijelu loptu. Tog nema nigdje. I ti likovi imaju u rezimeju "Developer at EA". Sad cu si ja stavit da sam jebeni astronaut jer sam igrao igricu u svemiru.  Pa jebemu mater. Da je bar sutnuo loptu u aut ili bilo di, al promasiti cijelu loptu je apsurd nad apsurdima. 

 Benzema je teski drlog od kartice. Bas je lik prelos. Imo sam ga u LaLiga ekipi sa kojom sam obavljal Stuania... taj ne moze meda pogodit. 

 

Jeste vidjeli FUT Swap? Meni osobno odlican... TOTW Marquinhos, Liga NOS TOTS Guar., Luka Modric 92, Bundesliga TOTS Guar., Headliners Alex Sandro, FUT birthday Sane i Mid Icon pack.

 Meni je do sad zabio sve sto je morao zabit. 

 

 Ne baš sve, al veliku većinu u mom slučaju.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Krenuo igrat, trebao mi jedan gol s UCL igracem za smrdljivi rare gold pack, al mislim si ajde rare gold fitness ako nis drugo. 2 tekme ja ne mogu s UCL 90 Benzemom pogoditi gol. I onda 88' druge tekme savrsena lopta pod 45 stupnjeva sa krila benzema sam samcat na metar i pol desno od bijele tocke, lik mice golmana u benzemin blizi kut, punim sut, benzema puca, ali promasuje cijelu loptu. Tog nema nigdje. I ti likovi imaju u rezimeju "Developer at EA". Sad cu si ja stavit da sam jebeni astronaut jer sam igrao igricu u svemiru.  Pa jebemu mater. Da je bar sutnuo loptu u aut ili bilo di, al promasiti cijelu loptu je apsurd nad apsurdima. 

 Benzema je teski drlog od kartice. Bas je lik prelos. Imo sam ga u LaLiga ekipi sa kojom sam obavljal Stuania... taj ne moze meda pogodit. 

 

Jeste vidjeli FUT Swap? Meni osobno odlican... TOTW Marquinhos, Liga NOS TOTS Guar., Luka Modric 92, Bundesliga TOTS Guar., Headliners Alex Sandro, FUT birthday Sane i Mid Icon pack.

 Lol, da drlog.... Lik je fizički dovoljno jak, kupi masu odbijanaca i zabija 3/4 šansi.

 

cicek kaže...
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Krenuo igrat, trebao mi jedan gol s UCL igracem za smrdljivi rare gold pack, al mislim si ajde rare gold fitness ako nis drugo. 2 tekme ja ne mogu s UCL 90 Benzemom pogoditi gol. I onda 88' druge tekme savrsena lopta pod 45 stupnjeva sa krila benzema sam samcat na metar i pol desno od bijele tocke, lik mice golmana u benzemin blizi kut, punim sut, benzema puca, ali promasuje cijelu loptu. Tog nema nigdje. I ti likovi imaju u rezimeju "Developer at EA". Sad cu si ja stavit da sam jebeni astronaut jer sam igrao igricu u svemiru.  Pa jebemu mater. Da je bar sutnuo loptu u aut ili bilo di, al promasiti cijelu loptu je apsurd nad apsurdima. 

 Benzema je teski drlog od kartice. Bas je lik prelos. Imo sam ga u LaLiga ekipi sa kojom sam obavljal Stuania... taj ne moze meda pogodit. 

 

Jeste vidjeli FUT Swap? Meni osobno odlican... TOTW Marquinhos, Liga NOS TOTS Guar., Luka Modric 92, Bundesliga TOTS Guar., Headliners Alex Sandro, FUT birthday Sane i Mid Icon pack.

 Meni je do sad zabio sve sto je morao zabit. 

 

 Ne baš sve, al veliku većinu u mom slučaju.

 Meni je kraj Mbappea, Felipe Anderson... sada Aspasa jednostavno drlog. 

 

Lik se ne krece nikako, skok ne moze dobit... sposoban je zagradit se, al nije sposoban odigrat pas. Meni je drago da tebi pase, meni je dobro dosao za 87 rating team u SBCu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Krenuo igrat, trebao mi jedan gol s UCL igracem za smrdljivi rare gold pack, al mislim si ajde rare gold fitness ako nis drugo. 2 tekme ja ne mogu s UCL 90 Benzemom pogoditi gol. I onda 88' druge tekme savrsena lopta pod 45 stupnjeva sa krila benzema sam samcat na metar i pol desno od bijele tocke, lik mice golmana u benzemin blizi kut, punim sut, benzema puca, ali promasuje cijelu loptu. Tog nema nigdje. I ti likovi imaju u rezimeju "Developer at EA". Sad cu si ja stavit da sam jebeni astronaut jer sam igrao igricu u svemiru.  Pa jebemu mater. Da je bar sutnuo loptu u aut ili bilo di, al promasiti cijelu loptu je apsurd nad apsurdima. 

 Benzema je teski drlog od kartice. Bas je lik prelos. Imo sam ga u LaLiga ekipi sa kojom sam obavljal Stuania... taj ne moze meda pogodit. 

 

Jeste vidjeli FUT Swap? Meni osobno odlican... TOTW Marquinhos, Liga NOS TOTS Guar., Luka Modric 92, Bundesliga TOTS Guar., Headliners Alex Sandro, FUT birthday Sane i Mid Icon pack.

 Lol, da drlog.... Lik je fizički dovoljno jak, kupi masu odbijanaca i zabija 3/4 šansi.

 

cicek kaže...
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Krenuo igrat, trebao mi jedan gol s UCL igracem za smrdljivi rare gold pack, al mislim si ajde rare gold fitness ako nis drugo. 2 tekme ja ne mogu s UCL 90 Benzemom pogoditi gol. I onda 88' druge tekme savrsena lopta pod 45 stupnjeva sa krila benzema sam samcat na metar i pol desno od bijele tocke, lik mice golmana u benzemin blizi kut, punim sut, benzema puca, ali promasuje cijelu loptu. Tog nema nigdje. I ti likovi imaju u rezimeju "Developer at EA". Sad cu si ja stavit da sam jebeni astronaut jer sam igrao igricu u svemiru.  Pa jebemu mater. Da je bar sutnuo loptu u aut ili bilo di, al promasiti cijelu loptu je apsurd nad apsurdima. 

 Benzema je teski drlog od kartice. Bas je lik prelos. Imo sam ga u LaLiga ekipi sa kojom sam obavljal Stuania... taj ne moze meda pogodit. 

 

Jeste vidjeli FUT Swap? Meni osobno odlican... TOTW Marquinhos, Liga NOS TOTS Guar., Luka Modric 92, Bundesliga TOTS Guar., Headliners Alex Sandro, FUT birthday Sane i Mid Icon pack.

 Meni je do sad zabio sve sto je morao zabit. 

 

 Ne baš sve, al veliku većinu u mom slučaju.

 Dobro, promasi i cr7 mrtvace kad dode vrijeme za to :D al opet raspravljamo o ruletu. Nema tu zabija ili ne zabija. Dok me ide i onako mi je svejedno tko mi je u napadu jer sve ulazi.

12 godina
offline
FIFA 19

Pa jebo mu pas mater... Ovaj petak se stvarno ne isplati igrat. Tolika kolicina jebenih klinaca to nije normalno. 

Da ja dvije pocetne tekme gubim od ovakvih protivnika, to nije normalno. Svaki put povedem, pocne drugo poluvrijeme, on, navije dvije lopte naprijed, opuca, moj obrani i nazad njemu u noge i gol. On sa Bailyem jebenim meni zabije iz mrtvog kuta... Ja sa Aspasom nisam okvir gola pogodil. U 10min,ingame mi okrene tekmu i onda glumata pas igru sa drop back na 1 i ultra def. 

Krenes sa dva poraza i za kaj da sad igram?

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Svaka vam cas dok jos zivaca imate za igrat to smece. 

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
5 0 hvala 1
10 godina
offline
FIFA 19

Koja picka materina jebo im pas mater kanadsku nesposobnu. Zabijem gol za 1-0 frajer izvede centar i odjednom prekine utakmicu i pise da ce se pregledati utakmica, izbaci me u izbornik futa nije me izbacilo u izbornik fife kao obicno kada me je disconnectalo sa servera sto znaci da je mene netko izbacio iz utakmice protiv moje volje i ja dobijem poraz. Aloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo alooooooooooooooooooooooooooo seljacine glupe nesposobne  9 mjeseci je igra vani i serveri su im dalje sjebani. Nisam imao disconnect vec mjesec ili dva, internet mi uredno radi, ruter mi se resetira u 23h. Zasto bi ja izlazio kad bi zabio gol za 1-0. Tek sam poceo igrati jebenu WL i odmah su me poceli jebati. 

E da jos mi je fitnes kod igraca bio potrosen znaci racunalo se da sam ja igrao tu utakmicu ali sam izasao iz nje ali nisam bas skroz izasao jer onda bi imao 99 fitness na igracima ja ne znam sto se oni meni napravili

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.6.2019 17:35 (The_K).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Krenuo igrat prva tekma ce mi bit i zadnja do daljnjeg. Lik nije imao normalnu akciju cijelu tekmu samo duge lopte na krila i epiletpicni ubacaj. 69% tocnih dodavanja i ja popusim kurac. Prvi gol mi je zabio s onim iniesta govnom ko ga izprogramirao nek krepa. Onda zabijem za 1-1 i nakon tog pogodim dvije stative. Lik u 70' vodi loptu po centru i visca metar i zilet utrcava u moj 16 , lik da malaksavu loptu u for po zraku i visca od jebeni metar i zilet nadskoci tots edersona. Pa ko je tu lud. I jos secer na kraju ista situacija ko jucer s benzemom, al ovaj put sane u glavnoj ulozi i promasi cijeli gol u 88'. Da je bila 90' sto posto bi zabio, evo kurac rezem ako sam u krivu. Jebem im skriptu, logiku i kanadu. Da im se barem prsti osusili.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Pazi ovo igrao danas draft neigram to cesto al ajde imao coinse i htio pakete da mi mozda uleti nesto. Prvi draft srusi se igra al vrate mi token. Drugi prvog dobijem 2. Moji stoje kao drveca lopta prolazi pokraj toty varane on gleda ja stiscem da ispuca nista lik me dobije. Ajde idem 3. Put igrat i super ekipu slozim dobio i 4 ikone pa nije problem složiti chem. Zadnja tekma vodim 2:0 zabijem gol sa 16m za 3:0 sa totta Ben yederom hattrick prica komentator sve ok vidim rez. I dalje 2 0 izvodi on a centra pise 2 0. Onda onda moji opet kao stupovi ili se razmicu od njegovih napadaca nakraju popusio na penale pucam po sredini ramos opali lijevo i fula cijeli gol. Nakraju dobio icardia znaci koliko ulozio toliko dobio ali zivce mi nemogu vratiti vec 2. Put da zabijem gol i nebroji se ovaj put jos sa centra se lopta izvodi. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
FIFA 19

Nemojte sad igrat jer je veza katastrofalna. Nije jebeno igrivo.

 

Kome treba popusit kurac da bi tekma zavrsila kak treba. Svi udarci unutar 16m... Od 16 njih 5 je mbappe zakucal u precku. Napunis 1 bar, on silji nebu pod oblake. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.6.2019 20:08 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Sutra navečer je predstavljanje nove fife 20. Najavljuju revoluciju

Navodno se uvode neke bitne novosti u serijal. Ajde da i to vidimo...

Tko je ove godine na redu da otvori novu temu?

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.6.2019 21:31 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Sutra navečer je predstavljanje nove fife 20. Najavljuju revoluciju

Navodno se uvode neke bitne novosti u serijal. Ajde da i to vidimo...

Tko je ove godine na redu da otvori novu temu?

 Vec je kolega C3c1l otvorio https://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/fifa-20/268848.aspx

15 godina
offline
FIFA 19

Evo moda u kojem je sve moguće i u kojem nećete moći pizditi na nemoguće. Mene ovo uopće ne interesira.

 

https://www.ffa.hr/vijesti/stigao-novi-fifa-20-teaser-i-mozemo-se-okladiti-da-u-igru-dolazi-pravi-fifa-street-mode/

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Evo moda u kojem je sve moguće i u kojem nećete moći pizditi na nemoguće. Mene ovo uopće ne interesira.

 

https://www.ffa.hr/vijesti/stigao-novi-fifa-20-teaser-i-mozemo-se-okladiti-da-u-igru-dolazi-pravi-fifa-street-mode/

 Ni mene, tu fifu street nisam ni igrao puno sa frendovima sjecam se samo da smo vrtili gljivicu bezveze i divili se trikovima ali tad smo bili djeca pa nas je veselilo ali nije za dugo igrali smo to dan dva onda smo se vratili klasicnom pesu ili fifi jer nam je ipak na kraju pravi nogomet bio puno zanimljiviji. Moje misljenje da ce taj "fifa street" biti aktualan tjedan dana i da ce se onda svi vratiti klasicnom nogometu koji ce biti strgan jer iznenadjenje oni nisu mogli popraviti gameplay jer su dodali novi mode u igricu i trebali bi biti sretni jer to su oni napravili u godinu dana

10 godina
offline
FIFA 19

Nakon 2-3mj ne igranja kontam odo odograt jednu i sprasit ovih 480k sto imam necu ni igrat vise igru.

Otvorim 2 paketica od 100k odma i prvom dobijem ovog pedera.

 

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Igram sada protiv elite igraca a znao sam da je elite jer je imao tri crvena igraca iz engleske lige wijnalduma, laportea i robertsona. Iskreno ne cudi me sto je frajer elite koliko mu igra pomaze ja promasim sa perisicem sa 6m udaljenosti on zabije sa dembeleom iz prve sa 25m. Ja stvorim akciju imam 2na1 na golmana i idem dodati drugom igracu da pospremi loptu u prazan gol, sudac zaustavlja igru i svira prekrsaj koji se desio na 30m frajer umjesto da pusti prednost oni su meni cisti gol ponistili. Dynamic difficulty adjustment tamo u dokumentu pise da mi igraci to ne primjecujemo alo ludi kanadjani ako zelite da to ne primjetimo onda nemojte krasti ljudima ciste golove. Sve ih treba na kolac nabit 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Frajer napuca dva puta iz okreta dva puta pogadja raslje ja samo zaglavim gljivicu jer mi se neda u takvim uvjetima igrat. Budem na mobu nakon par minuta podignem glavu pogledam monitor vidim svog igraca kako trci u koso prema dolje jer sam tako zaglavio gljivicu protivnik me napada sa gullitom i frajer se zabije u mene padne i sudac svira prekrsaj znaci taj dynamic difficulty adjustment mu radi cak i ako ja ne igram hahahahahaha pa koji su to biseri u kojem normalnom svijetu bi to bio prekrsaj za njega ako je on mene udario a ne ja njega 

 

Odigrao tekmu poslije toga puknuo sam dva puta dva puta zabio i protivnik izasao a zabio sam jedan gol golmanu kroz noge sto je tragikomicno. Oni mogu popraviti sve glitcheve i bugove u fifi 20 ali ako ostave dynamic difficulty adjustment igrica ce biti i dalje sjebana jedan igrac ce uvijek biti zakinut u tekmi bez obzira kakva igra bila

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.6.2019 11:41 (The_K).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Imam preko 20 udaraca 80minuta je vodim frajera jedva 3-2 on nema pojma igrati imao je samo dva udarca ali i dva gola. Moj golman katastrofa a njegov je u formi zivota.Uglavnom niti jedan njegov igrac vise nema stamine nista im nije ostalo jedva se vuku po terenu i to od 60minute ja samo stvaram sanse ali golman sve brani ili moji promase i kad ono bum u 80minuti ja dobijem disconnect gledam internet sve radi, na mobitelu sam u tom trenutku gledao jeli mi slucajno nestalo ali sve radi. Jeli to postoji neki cheat da disconnectas protivnika? Dosta za dns ovog kanadskog smeca subota je bas najgori dan za igrati

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Imam preko 20 udaraca 80minuta je vodim frajera jedva 3-2 on nema pojma igrati imao je samo dva udarca ali i dva gola. Moj golman katastrofa a njegov je u formi zivota.Uglavnom niti jedan njegov igrac vise nema stamine nista im nije ostalo jedva se vuku po terenu i to od 60minute ja samo stvaram sanse ali golman sve brani ili moji promase i kad ono bum u 80minuti ja dobijem disconnect gledam internet sve radi, na mobitelu sam u tom trenutku gledao jeli mi slucajno nestalo ali sve radi. Jeli to postoji neki cheat da disconnectas protivnika? Dosta za dns ovog kanadskog smeca subota je bas najgori dan za igrati

 Haha uzas kako ti je dan poceo xD al znam kako ti je kad jako cesto i ja bio u slicnim situacijama. XD

 

Al evo jucer nisam mogao spavati i reko idem prodam sve sta se prodati da i napravim neku ikonu za kraj. I gle ovo. Odigrao sam nakon te jos jednu pa mu je najnoviji score 3 tekme 10 golova. Za sad je zabio doslovno sve. Nekako voljan igrati lik mada ima medium/medium work rate. 

Edit: iz nekog razloga mi ne zeli uploadati sliku. Uglavnom pim van basten 

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.6.2019 12:20 (cicek).
12 godina
offline
FIFA 19

Ja se danas nisam mogel sastat sa pobjedom. Imam udaraca kolko hoces, 5 i vise igraca sa ovjrnom 9 i vise... Al nejde. 6-6 sam. Nema nikakvog smisla. Vodim 3-0 balonja iz 3 kontre zabije 3 komada, 4. Gol mi zabije nakon 6 ldbijenih lopti na korneru... I onda mi daba. Pa da mi je blizu, zabio bi mu joystick u oci. 

Popodne jednostavno nije vrijedno igrat, sve je ouno klinaca koji nista drugo ne znaju osim exploit, exploit, exploit. Ogavno je igrat. 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Otvorio danas nekoliko paketića i dobio dva plavca ova iz Serie A. Mislim da svi možete pogodit koja dva... :p

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Ja se danas nisam mogel sastat sa pobjedom. Imam udaraca kolko hoces, 5 i vise igraca sa ovjrnom 9 i vise... Al nejde. 6-6 sam. Nema nikakvog smisla. Vodim 3-0 balonja iz 3 kontre zabije 3 komada, 4. Gol mi zabije nakon 6 ldbijenih lopti na korneru... I onda mi daba. Pa da mi je blizu, zabio bi mu joystick u oci. 

Popodne jednostavno nije vrijedno igrat, sve je ouno klinaca koji nista drugo ne znaju osim exploit, exploit, exploit. Ogavno je igrat. 

 

 Ja sam sad jednu posisao 4:2. Do 87 min nisam mogao zabiti gol ni kad bi lopta bila na crti. Lik je imao ikona na travnjaku i jos tolko u izmjenama. Vidlo se da ima nekog smisla za razliku od velike vecine s kojima igram. Nije izvodio el pizdarije vec normalna pas igra. Vvd i ramos su se doslovno bacali ko golmani u blokove na drop deep. Al kako mu se ter stegen pozicionirao cijelu tekmu to je bilo cudo nevideno. Svaki moj sut njegov ter stegen je vec bio negdje blizu peterca i sve skidao. Da je netko iz pistolja zapucao ovaj bi uhvatio metak. Imao sam 3-4 100% sanse i nekim cudom sve sam pucao po sredini, jebiga. Jest lik dobar bio i bilo bi napeto da su barem i moji branici blokirali ko njegovi. Mozda bi zavrsilo 2:0, a ne da ter stegen luduje a ja primam golove s 20 metara kroz noge branica. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
MBuda kaže...

Otvorio danas nekoliko paketića i dobio dva plavca ova iz Serie A. Mislim da svi možete pogodit koja dva... :p

 Ronaldo je prvi zicer, a za drugog nisam siguran 

12 godina
offline
FIFA 19

Ja sam jutros malo igrao i umjesto da sam 4-0 s pobjedama, na kraju sam 4-2.

Bio mi je cilj doći do 4 pobjede pa zato :)

 

Uglavnom, igrao sam jednu utakmicu, valjda jednu od 100 u kojoj se momentum nije miješao u rezultat utakmice.

Na kraju sam izgubio 1-2, ali nisam se uopće nervirao jer nije bilo apsolutno nikakvih pizdarija tijekom igre.

Protivnik je također bio više nego korektan, bez presinga i ostalih sranja je igrao.

Jbga, u 80' je iz kornera pogodio TOTS Van Dyka u glavu i to je to.

Doduše, cijelu utakmicu je gađao isključivo njega, a ja uporan branio prvu stativu - jbga, sam sam kriv i nije mi problem izgubiti na takav način.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Krenulo je... navali dok ima...

 

Kick off your FIFA 20 career 3 days early by pre-ordering the Ultimate Edition.

Features bonus content to boost your FIFA Ultimate Team with up to 24 Rare Gold Packs, a Ones to Watch Player* and a five-match player loan.

Also includes special edition FUT kits and PS4™ theme.

Play FIFA 20 from 24 September with the Ultimate Edition.

*available until 5.8.19

Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice