FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.185
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Reddit je suh sa informacijama oko toga. Mozda oko 8 po nasem vremenu, ko ce ga znat. Uostalom, razumije se da ako ne udes odma da mu se nece moc jos kojih 1h prismrdit radi navale. 


Isto tako, sta se tice ikona. Citam na redditu da su sve prime ikone odmah u paketicima.

 

EDIT: Ti movie opet kupio za PC i za PS4 ? 

Uzeo sam za PS4 a ovo sam sada platio mjesec dana origin accessa pa da vidim na što igra sliči. Sada daju igru na rentu i to najjaču verziju. Tko je na PC po meni se isplati uzeti na godinu dana za 99 eura i dobiješ sve te igre za igrati plus fifu od danas. Ja sam tu najjaču verziju za PS4 s popustom platio 674 kune tako da mi ovih 99 eura ne izgleda puno s obzirom što sve možeš igrati. Negdje na twitteru sam pročitao da ništa od web appa do sutra.

 JA sam uzeo na mjesec dana, ako kupim key nastavljam li gdje sam stao kad ga aktiviram ili moram sve iz početka

Who bolan cares
12 godina
offline
Re: FIFA 19
dejan1471 kaže...
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Reddit je suh sa informacijama oko toga. Mozda oko 8 po nasem vremenu, ko ce ga znat. Uostalom, razumije se da ako ne udes odma da mu se nece moc jos kojih 1h prismrdit radi navale. 


Isto tako, sta se tice ikona. Citam na redditu da su sve prime ikone odmah u paketicima.

 

EDIT: Ti movie opet kupio za PC i za PS4 ? 

Uzeo sam za PS4 a ovo sam sada platio mjesec dana origin accessa pa da vidim na što igra sliči. Sada daju igru na rentu i to najjaču verziju. Tko je na PC po meni se isplati uzeti na godinu dana za 99 eura i dobiješ sve te igre za igrati plus fifu od danas. Ja sam tu najjaču verziju za PS4 s popustom platio 674 kune tako da mi ovih 99 eura ne izgleda puno s obzirom što sve možeš igrati. Negdje na twitteru sam pročitao da ništa od web appa do sutra.

 JA sam uzeo na mjesec dana, ako kupim key nastavljam li gdje sam stao kad ga aktiviram ili moram sve iz početka

 Odgovoreno je na prosloj strani. Nastavljas gdje si stao.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
14 godina
offline
FIFA 19

haha movie žestok si.

Svake godine cviliš kako je igra smeće i da nećeš kupit,onda svake godine kupiš za dvije platforme . Sad ćeš se izmotavat kako nisi kupio za PC,ali jesi ,ako si odma platio 100e,samo se tješi to što bi mogao i ostale igre igrat jer nećeš ništa drugo osim fife.A Ako si uzeo mjesec dana ,uzet ćeš ionako na kraju cijelu igru jer će bit,kako i sam kažeš,jače od tebe. Sjećam se da si vikend ligu igrao i na PC i na PS,ja sam poludio samo na PC,kamoli da još imam i PS.

 

Al neka,svako ima svoje što ga veseli :)

 

Uzeo i ja za PC,skida se,sutra se nadam da ću uhvatit vremena zaigrati.

Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
online
FIFA 19

Super su to napravili. Godinama sve kartice u klub stavljaš s L2 a sada s L2 obrišeš sve kartice. Do sada se brisalo s R2. Zašto to rade? Ono, kada ne paziš i radiš stvari automatski ostaneš bez starter packa. Nisam ostao ali nisam ništa niti dobio. S obzirom da nisam prošle godine igrao na PC dobio sam samo dva packa u kojima sam dobio nula bodova. Gledam market i škvadra već daje 50k za kartice. Više od oola sata do isteka aukcije jesus je na bidanju 35k coinsa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
izvone kaže...

haha movie žestok si.

Svake godine cviliš kako je igra smeće i da nećeš kupit,onda svake godine kupiš za dvije platforme . Sad ćeš se izmotavat kako nisi kupio za PC,ali jesi ,ako si odma platio 100e,samo se tješi to što bi mogao i ostale igre igrat jer nećeš ništa drugo osim fife.A Ako si uzeo mjesec dana ,uzet ćeš ionako na kraju cijelu igru jer će bit,kako i sam kažeš,jače od tebe. Sjećam se da si vikend ligu igrao i na PC i na PS,ja sam poludio samo na PC,kamoli da još imam i PS.

 

Al neka,svako ima svoje što ga veseli :)

 

Uzeo i ja za PC,skida se,sutra se nadam da ću uhvatit vremena zaigrati.

 Pa rekao sam da sam uzeo origin access na mjesec dana. Obrati pozornost na prethodni post. Samo sam rekao da onaj tko je na PC da mu se isplati ueti pretplatu na godinu dana za 100 eura. Igram na PS4. Ovo sam uzeo na mjesec dana samo da probam. Igra je možda malo brža nego demo a sve ostalo je više manje isto. Ne vidim nikakvu razliku. Ekipa već ima solidne momčadi. Ja pokupovao sve loan kartice iz kataloga i boost coinse pa kolikko izguram u ovih par dana. Da, i dalje smatram da je igra smeće a ja neizlječiva budala koja je igra.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Super su to napravili. Godinama sve kartice u klub stavljaš s L2 a sada s L2 obrišeš sve kartice. Do sada se brisalo s R2. Zašto to rade? Ono, kada ne paziš i radiš stvari automatski ostaneš bez starter packa. Nisam ostao ali nisam ništa niti dobio. S obzirom da nisam prošle godine igrao na PC dobio sam samo dva packa u kojima sam dobio nula bodova. Gledam market i škvadra već daje 50k za kartice. Više od oola sata do isteka aukcije jesus je na bidanju 35k coinsa.

 Potpuno normalno. Jer vidim po redditu ekipu sa 26k FP... sve prodaju ili diskardaju... Ja samo cekam WebApp da vidim kaj sam dobio za svojih skoro 1000 tekmi i da prve SBCove rjesim.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
12 godina
offline
FIFA 19

kad bu taj web app se zna?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
tomislavivic kaže...

kad bu taj web app se zna?

 Danas bi trebo, e sad kad... do ponoci ima vremena 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
12 godina
offline
FIFA 19

pretpostavljam da budu odgodili cim do sad nije..:D

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

sta mislite jel se ispati perisic za 15-20k uzet? btw. od "jacih" dobio benatiu, nainggolana i milinkovic savica (ove godine najvj igram talijansku ligu , jbg moram tog penalda dobit)
i sta mislite za nainggolana, trenutno ide za 100-120k, prodati ili ostaviti?

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 21:22 (pleyr).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
pleyr kaže...

sta mislite jel se ispati perisic za 15-20k uzet? btw. od "jacih" dobio benatiu, nainggolana i milinkovic savica (ove godine najvj igram talijansku ligu , jbg moram tog penalda dobit)

 Sad se nista ne isplati. Cijene su previsoke za bilo sta. Jedino se isplati prodati, prodati i prodati... krene igra, cekas flooding marketa i onda kupis relativno jeftino.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 21:23 (SimeKZ).
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
pleyr kaže...

sta mislite jel se ispati perisic za 15-20k uzet? btw. od "jacih" dobio benatiu, nainggolana i milinkovic savica (ove godine najvj igram talijansku ligu , jbg moram tog penalda dobit)

 Sad se nista ne isplati. Cijene su previsoke za bilo sta. Jedino se isplati prodati, prodati i prodati... krene igra, cekas flooding marketa i onda kupis relativno jeftino.

 znaci da ovih 800+ igraca koje imam u klubu sve prodam? (jbg otvaram packove s pointsima, sta ces kad sam debil)

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 21:29 (pleyr).
15 godina
online
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Potpuno normalno. Jer vidim po redditu ekipu sa 26k FP... sve prodaju ili diskardaju... Ja samo cekam WebApp da vidim kaj sam dobio za svojih skoro 1000 tekmi i da prve SBCove rjesim.

Znači, ekipa u startu uloži 200 eura? Pa nije loše..  Dobit ćeš isto što i ja za 2000 tekmi i kao onaj s 4000 tekmi. 5 packova a unutra drži fige. U prvim sbc sam dobio standardno karu. Riješio sam ih desetak. Ne da mi se više. Odoh gledati ligu prvaka...

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Znači, ekipa u startu uloži 200 eura? Pa nije loše..  Dobit ćeš isto što i ja za 2000 tekmi i kao onaj s 4000 tekmi. 5 packova a unutra drži fige. U prvim sbc sam dobio standardno karu. Riješio sam ih desetak. Ne da mi se više. Odoh gledati ligu prvaka...

 
hmm, imam trenutno ~50k FP, imao sam 72000 (6*12k) ali kupio sam ih za fifu 18 na g2a je bilo ~40€ 12k pointsa, pa sam ih sada samo prebacio na 19, malo otvaram malo igram draft jbg samo ne znam sta da radim, ostavljam ili samo coinse da punim

15 godina
online
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
pleyr kaže...

sta mislite jel se ispati perisic za 15-20k uzet? btw. od "jacih" dobio benatiu, nainggolana i milinkovic savica (ove godine najvj igram talijansku ligu , jbg moram tog penalda dobit)

 Sad se nista ne isplati. Cijene su previsoke za bilo sta. Jedino se isplati prodati, prodati i prodati... krene igra, cekas flooding marketa i onda kupis relativno jeftino.

 Kada krene igra i kada se svi uključe cijene će kao i svake godine otići gore. Prvi pad cijena će ako je suditi po prošloj godini biti za crni petak. No tko zna kako će market reagirati ove godine? Po prošloj godini perišić bi se isplatio uzeti jer po startu igre ne bi bio ispod 30k coinsa.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
pleyr kaže...
movie kaže...

Znači, ekipa u startu uloži 200 eura? Pa nije loše..  Dobit ćeš isto što i ja za 2000 tekmi i kao onaj s 4000 tekmi. 5 packova a unutra drži fige. U prvim sbc sam dobio standardno karu. Riješio sam ih desetak. Ne da mi se više. Odoh gledati ligu prvaka...

 
hmm, imam trenutno ~50k FP, imao sam 72000 (6*12k) ali kupio sam ih za fifu 18 na g2a je bilo ~40€ 12k pointsa, pa sam ih sada samo prebacio na 19, malo otvaram malo igram draft jbg samo ne znam sta da radim, ostavljam ili samo coinse da punim

 Cek, ne kuzim.... mozes FP sa 18 na 19 ? To nisam znao.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
online
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Cek, ne kuzim.... mozes FP sa 18 na 19 ? To nisam znao.

 Oduvijek su se FP mogli prebacivati ali samo iz igre. Ne i preko web appa.

15 godina
online
Re: FIFA 19
pleyr kaže...

 znaci da ovih 800+ igraca koje imam u klubu sve prodam? (jbg otvaram packove s pointsima, sta ces kad sam debil)

 Ja bih to sve prodao. Što ne mogu prodati, obrisao bih. Samo da dođem do što veće količine coinsa. Izaberi ligu prati cijene i kupuj igrače koji nešto vrijede. Sve ove godine kada su se uključili svi igrači cijene su porasle. Recimo prije izlaska igre de bruyne je koštao 80k coinsa, po izlasku igre 200k coinsa a u roku mjesec dana je otišao na preko 300k. coinsa. Odluči sam na čemu ćeš zaraditi. Pratiš talijansku ligu i sam znaš što će se tražiti. Interesantan je IF RB. Dva dobra stopera svatko treba. Baš kao i fora. Gledaj i sam odluči u što ćeš učožiti coinse. Gle, to je posao. Imaš pun kufer igrača i cjelodnevni posao praćenja stanja na marketu.

10 godina
offline
FIFA 19

Samo cas,ovo sto pricate da ste vec kupili ili profali to je sve na pcu?

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

PC/Xbox je sve to. 

 


PS4 ekipa ceka da proradi WebApp. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

izasao je web app samo mene zajebava neki acess code denied

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
tomislavivic kaže...

izasao je web app samo mene zajebava neki acess code denied

 

 Da. Tebe i još par milijuna drugih...

12 godina
offline
FIFA 19

Treba oricekat da sad par milijuna ljudi otvori pakete i ode... jos jedno 1-2h 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

sad mi je puno lakse kad su i drugi u k****..:D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Instalirajte Hola VPN, stavit UK i udite u webapp... provjereno radi, ja sam uso. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Instalirajte Hola VPN, stavit UK i udite u webapp... provjereno radi, ja sam uso. 

 Hvala care, evo proradilo na ovu foru.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
12 godina
offline
FIFA 19

Nema frke. Ocito je da su otvorili za odredena podrucja a nama zakljucali. 

 

 

Evo i ekipe kaj se dobilo u paketima. Za pocetak sasvim pristojno. Jos su tu Diaara, Hart, Luis Gustavo.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Ja dobio Riberya i onog TOTW golmana iz Lazia. Not bad. To cu prodat tamo oko prve WL.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 19

Evo, radi web app bez ikakvih kemija...

Otvorio na oba acc i sve smeće što sam dobio. Nema ništa vrijednog spomena.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2018 0:18 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

nema šanse da se prijavim na ea sports stranicu, nece da pošalje sigurnosni kod na e-mail, ili je jos preoptereceno ili je do mene, bez toga ne mogu uci u web app..

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice