FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 871.024
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
JohnnyBlaze kaže...

 Sad imam optiku. Ping mi je u doti 13-16, a prije na onom obicnom netu od 50-80. Puno je vaznije za fifu da su brze reakcije pa vjerujem da i to igra ulogu.

 E i ja bi optiku ali tcom veli da nece tako skorije u mom zavicaju. :D Al opet mislim da mi je internet cisto dobar za igranje normalnog gejma u fifi, ili je barem bio do sad.

Naletio sam jednom na nekvog lika koji se bas kuzi u detalje u te pizdarije, hoop-ove, loop-ove i pitaj boga sta jos. I lik je napravio istrazivanje zasto je uvijek 4-5 konekcija kad nas poveze, a u tekmi uvijek lagira. Zanimalo ga je dal je samo vizualni bug ili nest trece, jer ako je vizualni bug onda nas svjesno lazu... E i lik je otkrio da ima cak 9 hoop-ova na savrsenoj konekciji ako si udaljen odredeni broj kilometara (neznam tocnu brojku, pa da sad ne nagadam) od francuskog servera i onda se pojavljuje taj delay i lag. On je otkrio da su najbolji serveri u nizozemskoj i postoji neka fora kako provjeriti na koji server te veze pa ako te baca na francuski samo prekines onaj pocetni zaslon kod matchmakinga i tako dok ne dobijes nizozemski.

Dosta mi je ta njegova teorija bila zanimljiva. Plus, lik je sve podkrijepio dokazima tako da nije bilo bezvezno filozofiranje nego lik zna sta prica.

12 godina
offline
FIFA 19

Ja sam stavio taj link sa reddita nema dan jedan. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

E onda sam tu vidio :D

 

Evo sad sam povezao glivice i otiso zapalit nek lik odigra sam tekmu do kraja. 

Imao sam gold 3 i jedna pobjeda. Ostalo mi 8 tekmi i fino idwm da vidim dal su se ljudi maknuli s servera.  I lijepo fino pocne tekma, nakon dva dana muke isusove nema delaya... Prva tekma lik los da losiji nemoze biti, ali navas se razbranio ja to jos nisam nikad vidio. Zavrsilo 3:1 ibra rijesi situaciju. U redu idem dalje nema veze. druga tekma 5vratnica u prvom poluvremenu i da napomenem auba jos bez gola ovu wl... Izgubim 3:2, jebiga... I stigla treca sreca, aubu dostize varane, rusi me kod suta, nista. Govno kovrcavo suti. Sljedeci napad rivaldo na 8m sam samcat nigde nikog. Pogodim zeleno ali curtoa brani bez po muke, nis novo. Sljedeca akcija trci mali coutinho, uhvatim ga s VVD-om, ma jebe se njemu sto je ovaj duplo tezi. Bam prvi kut lagana lopta, de gea izvodi onu lijepu animaciju di se razmase i ja popusim tekmu. Sansa za gold 1 osla, ozbiljno razmisljam da obrisem to govno i da se rjesim muke i sam se sebi poserem u usta sto su me opljackali za tih 70eura.

10 godina
offline
FIFA 19

Eto ja sam silver 2/ div2 igrac ja ne mogu vise igrat ovo smece koliko sam im prilika samo dao a meni EA non stop kurac od 30 cm gura u supak. Stalno jebeni odbijanci stalno jebeno lopta prolazi kroz noge ili jos gore kroz nogu, lopta nece ici u gol sa 4m udaljenost vec se stalno moram usetat u gol koda ragbi igram, sudac nikad ne sudi silovanja nad mojim igracima ali zato uredno sudi protivnicima prekrsaje koje ja nisam napravio vec moj AI ali ja ni ne znam sto je napravio moj AI jer nikad ne prikazu usporenu snimku samo se sudi prokleti prekrsaj. Bezveze sam spiskao 350k Mbappea a sranje od igraca i sad cu spusiti zbog poreza negdje oko 30k coinsa. Lucas mi je bio bolji od njega mislio sam da kartica od 300k ce mi zabijati poluprazne golove i 1na1 ali k zabio je samo dva gola koja nisu bila priznata jer je protivnik dva puta napravio prekrsaj izvan sesnaesterca ali bila bi pustena prednost i ja sam tokom te prednosti zabio gol i onda bi se sudio prekrsaj i lopta bi se vratila na 20m bez da mi se racuna gol a i onaj Lala 84 inform je isto za kurac ali njega hvala bogu nisam kupio vec sam ga dobio jako davno u untradable packu onaj visoki crnac iz bundeslige je 5 puta bolji RB od njega. Ali sveukupni dojam igrica je ogromno S M E C E i nema joj spasa oni jebeni gameplay prikrivaju farbanjem kartica a na to jedino klinci mogu nasjest. Igrica treba potpuni rework i ne moze je nista spasiti kratkoreceno igrica je mrtva. A onaj savjet da treba vratit loptu iza i cuvat je isto uzasno los opet mi se desilo da u krugu od 20m nema nikoga i onda moj igrac stopa loptu tako sto je nabije prema protivniku tako da on napravi kontru

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Nek si nas ti roki rijesio muke u pizdu materinu.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Dva rare mega packa i najvrijednije u njima je 12 rare fitness kartica. Igrači niti 900 coinsa nisu vrijedni koje sam dobio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19

Ma svima dođe jednom nešto dobro u packu.

Hebiga, nekome nažalost dođe tek na kraju "sezone" kada je vrijednost te kartice iznimno mala.

Ove godine ja sam dobio samo jednog igrača vrijednog spomena i vrijednosti iznad 120k, Moora 89. Otvorio sam apsolutno sve SBC paketiće, sve lige, sve MM, svaki promo sam složio, nekoliko flashbackova, 7 SBC ikona... Tako da "znam" da me će me za TOTS EA pomaziti s nekoliko bombončića ;)

 

movie: meni se ona druga momčad s Edenom i Socratesom više sviđa, nego Ballack-Sturridge.

 

Meni je ovaj vikend bio baš gušt igrati WL. Lako moguće da sam uživao jer nije bilo debilnih utakmica i protivnika, nego baš ekipa koja lijepo igra. Zasad apsolutni thumbs up za ovaj posljednji patch.

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja sam juce radio ove leagues SBC, i uradio sam sledece, napisacu vam koje paketice i okvirno sta sam dobio. Hyundai A-league uradio sam 1; Serie A uradio sam 6, i to sledece klubove: Fiorentina, Inter, Juventus, Milan, Roma, Udinese; Liga NOS uradio sam 2, Porto i Sporting; MLS uradio sam 2, Real Salt Lake i NY red bulls; Bundesliga uradio sam 5, Dortmund, Frankfurt, Hertha, Hoffenheim, Werder; Premier league uradio sam 6, Chelsea, Burnley, Liverpool, Man UTD, Tottenham i Watford; La Liga uradio sam 6, Athletic, Leganes, Betis, Sevilla, Valencia i Villareal, Turska liga uradio sam 2, Besiktas i Galatasaray. Otvorio sam ukupno 30 paketica, a najbolje mi se pokazao Rare electrum pack od 30k. Iz svih ovih paketica dobio sam sledece igrace: Godin, Veratti, Lukaku, Visca TOTW, Miranda, Fabinho, Savic, Bauman i mozda jos 2,3 igraca koji su overall 83. Ono sto je bitno da uglavnom gledam SBC koji ima cenu do 12,13k. Ima i nekoliko skupljih kao sto je Juventus recimo. Ne mogu bas da odredim koliko sam zaradio, jer sam u hodu prodavao i kupovao igrace. Otprilike od prodaja sam uzeo oko 250k, a otprilike isto toliko i ulozio. Ono gde ja mislim da sam profitirao je sam broj igraca koji imaju overall manji od 82. Pre pocetka imao sam otprilike 170 igraca manje nego sada. To su uglavnom gold i silver igraci. Eto, bio sam malo konfuzan, izvinjavam se, ali nadam se da imate okvirno cene i profit pa procenite da li vam se isplati da radite ovo. Takodje, ako je neko radio nesto slicno, neka napise njegov profit ili gubitak. Meni je cilj da uradim ovog Dumfriesa, ali tu je problem Utreht, jer nekih igraca nema, kao ovaj stoper koji kosta 35k. Proverite klubove, mozda ga neko od vas ima. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
soft kaže...

Meni je ovaj vikend bio baš gušt igrati WL. Lako moguće da sam uživao jer nije bilo debilnih utakmica i protivnika, nego baš ekipa koja lijepo igra. Zasad apsolutni thumbs up za ovaj posljednji patch.

 Onda si morao snimat cijelu WL jer to sto si dozivio je ravno cudu iz medugorja.

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Uspio sam ovaj vikend doci do gold2 i 17 pobjeda jer sam odigrao sve tekme za ozbiljno ali nakon toga zadnjih par tekmi se vec osjetila razlika u protivnicima i momcadima i tu vise nisam imao sanse.

U smislu nagrada neznam dal se isplati gold2 uz nesto vise truda al ako nista sad se dobije 45k sigurnih coinsa i kad se prodaju sve gluposti iz 3 rare paketa moglo bi bit vise zarade.

Ono sta sam primjetio kad bi igrao na noz i poceo forsirat onda bi krenule pizdarije od strane igre i nerviranja.

Cim sam usporio i poceo lezerno igrat bila je sasvim druga prica a rezultat isti.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

E sad. Ocjene i savjeti i overall i chemistry style.

Imam sad valjda dosta i za Trezegueta 88 i za Vierija 90, kojeg preporucate?

Ima li netko vierija? Talijan je i uklopio bi se dobro sa mojim Immobileom naprijed na ST, dao bih mu Hunter karticu pa me zanima onda kakav bi bio. Hvala!

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

17 pobjeda i 5 tekmi mi je bilo ostalo. Nisam imao zivaca to zavrsit. Jednostavno ako nemam sanse za elite necu ni igrat. Jbt led startam 12-3 i onda pobjeda, poraz, pobjeda, poraz... Sve igraci koji ne zalsuzuju ekipe kakve imaju po gameplayu kakav prikazuju. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Evo da ja ostavim svoj osvrt od pocetka fife pa sve do sad.

 

Kad sam pokrenuo demo po prvi puta nakon dva dana sam preorderao igru, tolko me se dojmio. Drugacije od fife 18, u pozitivnom smislu. Neki pasevi(threaded trugh balls i running in behind od strane napadaca) su bili toliko lijepi i logicni da sam pomislio konacno nesto malo manje proizvoljno i nesto vise osobonije od ovih ostalih izdanja. Ali cim sam pokrenuo cijelu verziju ostajao mi je dojam da je slicnije fifi 18 nego ovom demo izdanju. Mislio sam okej, igrao sam s realom, spursima pa vjerojatno zato. Ovi bronze igraci su ipak samo bronze, izgradit cu ja tim pa vidit... Gradio sam ja polako tim, doduse puno brze i lakse sam dolazio do ovih kvalitetnijih kartica nego u proslim fifama, a i imao sam podosta srece u gold upgrade sbc-u.

Kad nije bilo ovih boljih kartica, dele ali i mhiki su gradili napade, a UCL benzema je pospremao. Uvijek pocinjem s njim u napadu u svakoj fifi jer mi je jedan od drazih napadaca u stvarnom svijetu, pa onda kad se adaptiram na igru samo od sebe se namece da tezim prema ovim boljim karticama u napadu.

Nakon druge, trece WL sam skuzio da timed finese do nekih 20m su ubojito oruzje i razlog protivniku da prekine s deep obranom i da krene igrat obranu. Adaptirao sam se na to, puno lakse nego sto sam ocekivao jer me u sljedecih nekoliko dana pomazila sreca i upecao sam KDB-a takoder iz gold upgrade paketica. I to silovanje, ko sto mnogi vole nazvat, a ja bi rekao logicno pucanje timed finesa s ruba 16m je bilo oruzje protiv duboke obrane i AI bloka. Cesto ni timed finese nije bilo dovoljno kad bi se umijesale vratnice ili bi AI imao posebno dobar dan. Jer po meni je sasvim normalna stvar kako u igri tako i u stvarnom svijetu pucat s ruba 16m, ako ti igrac ima potrebne kvalitete koje se traze od pucaca. Sigurno nece KDB trazit aguera ili jesusa kad ima savrsenu poziciju za potegnut s 16-20m, a i sam zna da je u stanju pospremit barem 40% takvih suteva. I ti finese su trajali nekih 4 mjeseca. Istina je da su ovi "pro igraci"/youtuberi iskoristavali te finese i cudili se kad bi icon promasio finese sa 20m, jer su ga ubiti i zato kupili da gada te dalekometne finese. Al opet, najbolji u svakom podrucju, bilo fifa ili bilo koja druga igra/zanimanje/sport, iskoristavaju svaku "rupu", nedostatak ili prednost u svoju korist kako bi postigli sto bolje rezultate, a oni najbolji medu najboljima postignu vanserijske rezultate i postanu game-changeri u fifi, a u stvarnom zivotu inovatori.

E, a sad za taj timed finese je trebalo i malo skila u "napetoj" situaciji kad su te ganjala dva AI defendera i jos CM/CDM kojega je upravljao igrac. To se sve desilo u par sekundi i trebalo je i malo mirnoce da se izigra taj CDM i da se u tih par stotinki igrac koji puca pozicionira i jos da pogodi zeleno (ili zuto, s ovim boljim igracima) na timed finesu. A tu mirnocu neces kupiti fifa pointsima, to se dobije samo kako bi dida Toni rekao, vjezbom. Takoder za te timed finese nisu trebali igraci koji vrijede miljune i miljune coinsa. Bilo je dosta igraca koji su rasturali timed finese ko da long shoot imaju 90+. Samo je trebalo malo izrotirati igrace po marketu i isprobati koji najbolje odgovara tvom stilu igre. Na primjer meni je odgovarao Fred s ManUtd-a, Mhiki i Lacazette s Arsenala, pa cak i Fernandinho. Opet s druge strane nije mi odgovarao Dele Ali za kojega sam bio siguran da oce kad sam ga kupovao.

I tu dolazi novi patch.

Taj novi patch koji je imao samo jedan cilj. A taj cilj je da omoguci igracima koji su rastalili karticu od majke/oca/svoju da budu sto konkurentniji u igri. To jest da im omoguce da te ikone igraju sto je vise moguce umjesto njih, a da oni beru slag sa torte kad im ronaldo zakuca glavom povrh dva obrambena igraca. Nakon tog patcha, svi su primjetili da nas obasipaju kontentom. Sto prije nije bio slucaj jer za bozic je grinch prosetao EA odajama. Znaci, dali su im povoljan gameplay, maknuli su jedino oruzje protiv duboke obrane i AI defendinga, i jos su smanjili sanse unutar 16m da vecina udaraca ide po sredini ili pokraj gola. I sad ih trpaju sarenim karticama da ovi zadovoljni, jer su postali bolji preko noci, jos vise drmaju po fifa pointsima i rade petu, sestu ekipu jer im je konacno zabavno "igrat".

 

I da zakljucim dojmove o ovoj WL. Odigrao sam 28 utakmica. Obicno su mi barem 10 utakmica prekinuli kad bi vidli da nemaju sanse i nasli se u 3+ zaostatku prije poluvremena. U ovih 28 utakmica nisam, iznudio ni jedan rage quit, ali ne zato jer sam ja lose igrao, a jesam losije nego obicno kad sam isfrustriran svim time. Nego zato jer ono sto je prije bio gol je sad cesce zavrsavalo u stativi nego u golu. Tako da ova WL nije bila nista drugo nego cista lutrija. Barem za mene.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2019 13:30 (cicek).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Da, sto ljudi sto čudi, no meni ono prije nije imalo nikakvog smisla. Nitko nije igrao nogomet već se sve svodilo na to tko će se prije namjestiti na 20m i opaliti po golu. Neki put se nije trebalo niti namještati. Ulazilo je iz prve, iz okreta, iz zajebancije, bilo kako. Igra je stoga i dobila primjeren naziv fifa 19 finesse simulator. Koja je uopće svrha takvog nogometa? Ja uvijek igram isto i boli me kita što je ove godine OP. Igram jer volim igrati, ne igram da bih koristio propuste igre. U deset tekmi sam znao jednom opaliti finesse. Niti se ne sjetim jer uvijek gledam kako dodati, stvoriti višak, nešto odigrati.

 

WL ne igram jer vikendom fifu općenito ne igram. Odigram svaki dan par tekmi rivalsa i SB. OK, nisam jedinica vrijednosti jer igram malo i bez ikakvih ambicija. Na koji način sam gradio akciju u fifi 2012 tako je gradim i u fifi 2019. Ne prilagođavam se igri. Jedne godine zato imam više problema a druge manje, ovisi kako su igru unakazili. Imam previše godina da bih se prilagođavao igri niti me to ineteresira. Znam što volim i kako shvaćam nogomet te ga tako i igram. Svjestan sam da sam zato danas osjetno lošiji igrač nego prije recimo tri godine. Ne smeta mi. Stalno slušam onu mantru igra igra za protivnika. Kako nikada ne igra za mene jer takve idiotske golove znam popiti da je to smiješno. Kada naletim na dobrog igrača lik me strga. Mislim da se niti jedan nije bunio da je moja obrana sama igrala a ja samo držao gamepad. Jebote, likovi me razvuku, stvore višak i za tren su ispred mog golmana, neometani. Ista stvar je kada ja naletim na lošijeg igrača. Kod podjednakih igrača problem je bilo što stovoriti ali obično se pogriješi bar jednom tijekom tekme. E sada, ja recimo njegovu pogrešku spremim u stativu a on moju u mrežu. Tko je kriv? Naravno da nam je igra uvijek kriva i onda kada je stvarno kriva i onda kada nije kriva.

 

Ne možemo zanemariti činjenicu da se neki put događaju neobjašnjive stvari. Uvijek imamo osjećaj da se događaju protiv nas. Zabijem gol, lik krene s centra i zabije. Potom 40 minuta nema šanse pa onda opet zabijem gol i lik krene s centra pa opet zabije. Koji je smisao toga? Liku izbijem loptu i uvijek mu se vrati. U boljem slučaju liku izbijem loptu ali samo do nekog drugog njegovog igrača i tako u krug dok ne popijem gol. Čim krenu takve situacije znam što će se dogoditi na kraju. Po meni to su problemi igre koje treba rješavati a ne plakati za finesse simulatorom. Na kraju krajeva hoće li netko igrati s 11 igrača u obrani ili s 11 u napadau njegov je izbor. I u stvarnom nogometu recimo mourinho parkira autobus i smije mu se cijeli svijet i sprda s njegovim shvaćanjem nogometa. No on i dalje tako igra. Pep ima posve drugu filozofiju igre baš kao i Klopp. Meni je samo žao što sve te stilove igre ne vidimo unutar igre. Naravno ne mislim na FUT.

 

Najveći problem ove igre je balans. Uvijek odu u jednu krajnost. Normalno je da KDB može zabiti gol s 20m jer ga zabija i u stvarnosti. Nije normalno da to radi Jesus jer teško zabija i s 5 metara. Još je nenormalnije da to radi iz okreta, iz prve, iz pizde materine. Nije normalno da moja 4 igrača stoje na centru a protivnički sam ispred njih desetak metara i nasumično izbijena lopta uvijek dolazi k njemu, prolazi jednog mog igrača i odjednom ispadaju sva četiri moja igrača jer stoje u liniji? Halo? Jesu li oni ikada čuli za pozicioniranje, koji igrač u kojoj fazi čuva i na koji način protivničkog igrača? Zašto svaku jebenu loptu izbijenu glavom izbijam na protivničkog igrača? Zašto moram gledati sumanuti fliper? Dobro je da su sjebali taj finesse udarac. Još kada bi riješili ove probleme koi mene smetaju dobili bi iz moje perspektrive sasvim solidnu igru. No nemojmo biti naivni. To se neće nikada dogoditi. Stoga, ja se polako opraštam od ove igre. Neću reći 100% ali 90% sam uvjeren da ne sljedeću fifu neću potrošiti više od 1h tjedno. Otprilike toliko i zaslužuje moju pozornost.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Da, sto ljudi sto čudi, no meni ono prije nije imalo nikakvog smisla. Nitko nije igrao nogomet već se sve svodilo na to tko će se prije namjestiti na 20m i opaliti po golu. Neki put se nije trebalo niti namještati. Ulazilo je iz prve, iz okreta, iz zajebancije, bilo kako. Igra je stoga i dobila primjeren naziv fifa 19 finesse simulator. Koja je uopće svrha takvog nogometa? Ja uvijek igram isto i boli me kita što je ove godine OP. Igram jer volim igrati, ne igram da bih koristio propuste igre. U deset tekmi sam znao jednom opaliti finesse. Niti se ne sjetim jer uvijek gledam kako dodati, stvoriti višak, nešto odigrati.

 

WL ne igram jer vikendom fifu općenito ne igram. Odigram svaki dan par tekmi rivalsa i SB. OK, nisam jedinica vrijednosti jer igram malo i bez ikakvih ambicija. Na koji način sam gradio akciju u fifi 2012 tako je gradim i u fifi 2019. Ne prilagođavam se igri. Jedne godine zato imam više problema a druge manje, ovisi kako su igru unakazili. Imam previše godina da bih se prilagođavao igri niti me to ineteresira. Znam što volim i kako shvaćam nogomet te ga tako i igram. Svjestan sam da sam zato danas osjetno lošiji igrač nego prije recimo tri godine. Ne smeta mi. Stalno slušam onu mantru igra igra za protivnika. Kako nikada ne igra za mene jer takve idiotske golove znam popiti da je to smiješno. Kada naletim na dobrog igrača lik me strga. Mislim da se niti jedan nije bunio da je moja obrana sama igrala a ja samo držao gamepad. Jebote, likovi me razvuku, stvore višak i za tren su ispred mog golmana, neometani. Ista stvar je kada ja naletim na lošijeg igrača. Kod podjednakih igrača problem je bilo što stovoriti ali obično se pogriješi bar jednom tijekom tekme. E sada, ja recimo njegovu pogrešku spremim u stativu a on moju u mrežu. Tko je kriv? Naravno da nam je igra uvijek kriva i onda kada je stvarno kriva i onda kada nije kriva.

 

Ne možemo zanemariti činjenicu da se neki put događaju neobjašnjive stvari. Uvijek imamo osjećaj da se događaju protiv nas. Zabijem gol, lik krene s centra i zabije. Potom 40 minuta nema šanse pa onda opet zabijem gol i lik krene s centra pa opet zabije. Koji je smisao toga? Liku izbijem loptu i uvijek mu se vrati. U boljem slučaju liku izbijem loptu ali samo do nekog drugog njegovog igrača i tako u krug dok ne popijem gol. Čim krenu takve situacije znam što će se dogoditi na kraju. Po meni to su problemi igre koje treba rješavati a ne plakati za finesse simulatorom. Na kraju krajeva hoće li netko igrati s 11 igrača u obrani ili s 11 u napadau njegov je izbor. I u stvarnom nogometu recimo mourinho parkira autobus i smije mu se cijeli svijet i sprda s njegovim shvaćanjem nogometa. No on i dalje tako igra. Pep ima posve drugu filozofiju igre baš kao i Klopp. Meni je samo žao što sve te stilove igre ne vidimo unutar igre. Naravno ne mislim na FUT.

 

Najveći problem ove igre je balans. Uvijek odu u jednu krajnost. Normalno je da KDB može zabiti gol s 20m jer ga zabija i u stvarnosti. Nije normalno da to radi Jesus jer teško zabija i s 5 metara. Još je nenormalnije da to radi iz okreta, iz prve, iz pizde materine. Nije normalno da moja 4 igrača stoje na centru a protivnički sam ispred njih desetak metara i nasumično izbijena lopta uvijek dolazi k njemu, prolazi jednog mog igrača i odjednom ispadaju sva četiri moja igrača jer stoje u liniji? Halo? Jesu li oni ikada čuli za pozicioniranje, koji igrač u kojoj fazi čuva i na koji način protivničkog igrača? Zašto svaku jebenu loptu izbijenu glavom izbijam na protivničkog igrača? Zašto moram gledati sumanuti fliper? Dobro je da su sjebali taj finesse udarac. Još kada bi riješili ove probleme koi mene smetaju dobili bi iz moje perspektrive sasvim solidnu igru. No nemojmo biti naivni. To se neće nikada dogoditi. Stoga, ja se polako opraštam od ove igre. Neću reći 100% ali 90% sam uvjeren da ne sljedeću fifu neću potrošiti više od 1h tjedno. Otprilike toliko i zaslužuje moju pozornost.

 To sto su finesi ulazili s okreta nije greska tog sto su bili op finesi, jer i sad ulaze golovi s okreta. To je greska koja se niti ne moze zvat greskom jer je produkt koda. Igrac nije covijek od krvi i mesa, kod nema bioloske granice koje su definirane anatomijom. Te udarce s okreta jednostavno ne mogu satrat, jer digitalni igrac ne osjeca okret, ne osjeca napor, on se samo ponasa tako kako mu kod naredi. Nisam ni ja s jesusom pucao finese s distance jer mi je logika vukla nagon da s njim samo finisiram. Ali kad sam si namjestio ove svjetski poznate sutere onda naravno da sam iskoristavao taj aspekt igre u kojoj sam imao prednost pred ostalim prosjecnim gold karticama. Treba uzet u obzir da igra nema element da KDB-u lopta moze proci preko noge u nekoj situaciji kao u stvarnosti(osim kod tog timed finesa kojeg opet mi triggeramo, ako ga ne koristis neces ni dozivit to preko noge, nego los sut), pa on promasi loptu jer je lopta poskocila milisekundu prije. U igri vrijede odredene vrijednosti i te vrijednosti ostaju kakve jesu i ne mijenjaju se. Oni su nesto radili s tim da ako dodajes pod 180 stupnjeva da lopta gubi na preciznosti i brzini, ali igra nezna sta je 180 stupnjeva. Ona ima definiranu sablonu kako se ponasati kad odredena situacija se prepozna kao 180 stupneva dodavanje. Meni se mnogo puta desilo da mi je normalno dodavanje koje je moralo imati normalnu brzinu i tocnost otislo u strininu zato jer je igra prepoznala tu situaciju kao 180 stupnjeva. To njih muci da nisu dosljedni, nema zakonistosti. Puno situacija je cista sreca i opet produkt koda. Na primjer kad oces uzet loptu i tvoj pecne loptu i napravi animaciju kako spada, dok njegov ni ne reagira na dodir s tvojim igracem i samo protutnji, nekad i doslovno kroz tvog igraca.

 

A ovo kad murinho parkira bus. On vrlo cesto iz tog pogleda popusi i bodove. Jer igraci kad nisu u posjedu lopte se trose vise nego kad imaju posjed lopte i nemaju snage ko ovi na fifi trcat 15 kontri i igrat cjelu tekmu na drop back i pritom ukljuceni team press. A i opet prime u velikoj vecini utakmica gol iz distance. Istina da je manje golova nego na fifi, al tu opet dolazim do tog da kod nezna za krticnjak ili za kap znoja koja padne u oko priliko suta. Kod ima true i false, i ako je zadovoljen true isporicuje ono sto se od njega trazi znaci sut koji odgovara parametrima koji su definirani u statsima igraca. Ako je 90+ long shoot onda naravno da ce 90% udaraca ici u gol, ako je manje manji postotak ce ici u okvir gola. A ako je false igra bira jednu od animacija kojom ce poslati loptu na tribine ili kamo vec.

Takoder taj obrambeni murinhov nogomet kao sto se vidi iz njegovih uspjeha nije mu dao na slavi, naprotiv. Nije nista napravio s realom kad je bio tamo, a sad jos manje s manchesterom, jer nemozes ti igrat aktivnu bunker obranu svih 90 min i istrcat 15 kontri ko na fifi. Takoder kod velike vecine golova ima velik utjecaj osobna pogreska u obrani igraca zajedno s dobro odradenom akcijom. U fifi to nemozes isimulirat nikako, jer kod ne grijesi, AI nema taj ljudski faktor koji je sklon pogreskama. Igrao sam protiv igraca koji je doslovno odlozio jojstik u obrani i imao oznacenog salaha na centru i obrana je vise nego dobro napravila svoj zadata. Sjebalo ga je sto je pritiskao 2nd man press jer u toj situaciji igrac izletava. Da to nije drzao nebi ja vidio njegov gol, ma kako ga got razigrao.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...
 Nije nista napravio s realom kad je bio tamo, a sad jos manje s manchesterom

S Realom je prekinuo dominaciju Barcelone, a to nije bilo lako jer je tada Barcelona bila vjerojatno najjača + ne može se reći da je s Realom igrao bunker kad je jednu sezonu oborio rekord lige s preko 100 golova.

S Mančesterom je igrao pizdunski to je istina, ali im je donio kup UEFA koji je do tada bio jedini trofej koji im je nedostajao.

Jbga, može se njemu prigovarati svašta, ali mu se trofeji i rekordi oduzeti ne mogu.

[19xx] 4ntraks
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
cicek kaže...
 Nije nista napravio s realom kad je bio tamo, a sad jos manje s manchesterom

S Realom je prekinuo dominaciju Barcelone, a to nije bilo lako jer je tada Barcelona bila vjerojatno najjača + ne može se reći da je s Realom igrao bunker kad je jednu sezonu oborio rekord lige s preko 100 golova.

S Mančesterom je igrao pizdunski to je istina, ali im je donio kup UEFA koji je do tada bio jedini trofej koji im je nedostajao.

Jbga, može se njemu prigovarati svašta, ali mu se trofeji i rekordi oduzeti ne mogu.

 Ma dobro real je tu sezonu igrao na ronalda. Tu je murinho u custom tactics namjestio umjesto drop deep, find ronaldo. :D

 

Istina, mozemo mi sad tu ko u kaficu pravit se izborinici ko zna sta, covijek zna zanat.

10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19
Preporuka za LB?LW?
Igram sa BPL momcadi
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Nitko nista na Vierija OVR 90?

Ja ga kupio pa cemo isprobati kako ide s njim. Bila je dilema Trezeguet 88 i Vieri 90, cijenovno razlike 50k coinsa i prevagnule su ocjene na kraju, ali i bolja povezanost u napadu (ST Immobile ST Vieri CAM Cutrone future stars)

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Nije meta kartica pa niko ne koristi. Jbg. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19

A jbg, ja hocu uvijek nesto bolje, nadam se da nisam bezveze se mucio skupljati za njega :)

Budem napisao za njega kad odigram par tekmi ako mi internet dozvoli.

Kovačić
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ljudi kad se dobivaju nagrade sa Fut Champions? Sad gledam ne piše mi ništa, a ušao sam u silver 1.

No pain no gain
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Četvrtak u 09:00
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19
Imam 20 IF 84 Joan-a u klubu...

Ima li kakvih naznaka iloli dogadaja da bi mogao zatrebati u skoro vrijeme za neki SBC?

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...
Imam 20 IF 84 Joan-a u klubu...

Ima li kakvih naznaka iloli dogadaja da bi mogao zatrebati u skoro vrijeme za neki SBC?

 Imam ih ja 40tak,4k po kartici u plusu da ih prodam sad, no nigdje ne gori pa cekam. Imao sam ih 50tak, i 10 ih je otislo za 32k.

Nikad neznas sto bi moglo izaci.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

U subotu imao 3-3 u WL, uzas, nisam nikad imao 3 poraza od 10 tekmi , a ne od 6.

U nedjelju doveo Pogbu i Kondgobiu, kao sto sam napisao, dosao na 17-5.

 

Mislio odigrati do 20, odmah prva tekma igram do 120.min 2-2 sa likom koji je imao 2 suta na gol i to u prvih 10 min i vodio je 2-0. I onda u 121.min Fifa izvodi svoju tragikomediju i moj stoper zakucava loptu bez pritiska u moje raslje. Hvala lijepa dosta za mene.

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Stoperi su mi Varane i VVD, sad razmisljam da uradim Cech-a, ali bi bio na 8 chem. Sta mislite? Trenutno mi brani Lloris.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Stoperi su mi Varane i VVD, sad razmisljam da uradim Cech-a, ali bi bio na 8 chem. Sta mislite? Trenutno mi brani Lloris.

 Cech kosta 100k cca, 91 kartica na marketu 80k. I jos packova dobijes. Znaci 2 dobra packa i kartica 91 za sbc, koja ti ustedi 80k.

 

Howard cca 30k, 89 kartica na marketu 53k. 

 

Po meni oba vrijedi napraviti, i ako se nesvide kasnije ih zviznes u neki sbc i tjt.

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Hvala. A pretpostavljam da dobijamo i David Luiz SBC, pa cu onda imati 10 chem i Cech i Marcelo i VVD.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
TStefan91 kaže...

Stoperi su mi Varane i VVD, sad razmisljam da uradim Cech-a, ali bi bio na 8 chem. Sta mislite? Trenutno mi brani Lloris.

 Cech kosta 100k cca, 91 kartica na marketu 80k. I jos packova dobijes. Znaci 2 dobra packa i kartica 91 za sbc, koja ti ustedi 80k.

 

Howard cca 30k, 89 kartica na marketu 53k. 

 

Po meni oba vrijedi napraviti, i ako se nesvide kasnije ih zviznes u neki sbc i tjt.

 Iz prvog paketa od Cecha Lukaku i jos par ok kartica, iz drugog Hazard...

Znaci oba puta vidim walkout i presretan sto je napokon neki walkout, kad ono EA mi odlucila dns dat nesto vrijedno

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice