FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.183
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Iz prvog paketa Witsel iz drugog Mata. Danas sam preko 40 paketica otvorio nisam dobio walkout. Juce iz 10 paketica 3 walkouta.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Ne treba vracati finnese glitch jer to nije realno a niti nema skilla u tome svaka budala je mogla puknuti sa bilo kojim igracem sa 30m iz okreta i pogoditi raslje. Toliko sam golova znao primati od stopera a i ja sam sam zabio sa Boatengom iz bayerna. To treba ostaviti u proslosti i vise nikad ne vracati i treba se okrenuti buducnosti i ispraviti sve greske. Znaci treba nerfati obranu AI i buffati manual branjenje, treba buffati udarce 7m od gola i buffati 1na1 prilike da se to cesce zabija a ne da su ti sanse 40% da zabijes. A finnese iz daljine i dalje mozes zabiti jer sam ja uspio zabiti sa Shevom, Sonom, Mkhtariyanom, Naingolanom i Kroosom. Samo se trebas dobro namjestiti na igracevu jacu nogu na nekih 20m i moguce je da ce lopta uci u gol.

 

Kvaliteta utakmice iz rivalsa i WL je nebo i zemlja odigrao sam ovaj vikend 16 utakmica i imao 9 pobjeda u svih 16 utakmica ja sam se borio protiv igrice u vise od pola njih sam mogao zabiti jedino gol da se usetam u gol a ako sam slucajno pucao kada sam presao golmana onda bi promasio gol kao sto mi se dva puta desilo. Odigrao sam tri tekme u rivalsima danas i igrao sam protiv mnogo boljih igraca od ovih u 16 tekmi jedina razlika je bila sto nisam igrao protiv igrice. U rivalsima sam vidio da je moj Neuer imao vise od 2 obrane po utakmici, vidio sam to da Sheva moze zabiti 1na1 jedino su sudjenja jako losa ali uglavnom skripta je puno slabija u rivalsima nego u WL. Ne znam zasto gameplay nije isti u oba dva moda.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/1095049866282061824  

 

 

sto reci na ovaku glupost...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/1095049866282061824  

 

 

sto reci na ovaku glupost...

 Shvatili su da Ikone nemaju nikakvu vrijednost izlaskom FFS i ostalih picki materina da su napravili ovaj potez..

 

Zanimljivo ce bit vidit kaj ce bit s tim, isto ko i sa prime ikona a koje trebaju izbacit.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 19

Slozio sam Howarda i Cecha za kojih 70k coinsa. Odlicne dvije kartice za SBC. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Shvatili su da Ikone nemaju nikakvu vrijednost izlaskom FFS i ostalih picki materina da su napravili ovaj potez..

 

Zanimljivo ce bit vidit kaj ce bit s tim, isto ko i sa prime ikona a koje trebaju izbacit.

Mislim da su oni shvatili da ako žele uzeti budalama još nešto novca, igru živom moraju održavati samo izdavanjem novih i novih kartica. Jebe se njima ima li bilo koja icona bilo kakvu vrijednost. Jedina vrijednost koju oni poznaju je profit. Dok on nije onakakv kakav su si oni zamislili do tada će biti ovakvih izmišljotina. Definitivno su se pogubili i definitivno je ova igra izgubila svaki smisao. Ne mogu vjerovati do kada ćemo pušiti ovakve idiotarije. Danas sam prodao kompletnu jednu momčad. Ostalo mi 12 kartica za igranje. Previše. Ako se kojim slučajem poklope rezultati i nadogradnja kartica bude na vidiku prodat ću i ove i onda sam miran a oni neka izmišljaju nova sranja na odvratnom gameplayu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2019 22:28 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Shvatili su da Ikone nemaju nikakvu vrijednost izlaskom FFS i ostalih picki materina da su napravili ovaj potez..

 

Zanimljivo ce bit vidit kaj ce bit s tim, isto ko i sa prime ikona a koje trebaju izbacit.

Mislim da su oni shvatili da ako žele uzeti budalama još nešto novca, igru živom moraju održavati samo izdavanjem novih i novih kartica. Jebe se njima ima li bilo koja icona bilo kakvu vrijednost. Jedina vrijednost koju oni poznaju je profit. Dok on nije onakakv kakav su si oni zamislili do tada će biti ovakvih izmišljotina. Definitivno su se pogubili i definitivno je ova igra izgubila svaki smisao. Ne mogu vjerovati do kada ćemo pušiti ovakve idiotarije. Danas sam prodao kompletnu jednu momčad. Ostalo mi 12 kartica za igranje. Previše. Ako se kojim slučajem poklope rezultati i nadogradnja kartica bude na vidiku prodat ću i ove i onda sam miran a oni neka izmišljaju nova sranja na odvratnom gameplayu.

 U jednu ruku i to je istina, al nema sanse da su bas toliki idioti. Shvatili su da reddit gori sa postovima u kojima stalno seru po ikonama i karticama. Contenta ima, svega ima, samo nema postenog gameplaya i servera. Cak i nebi reko da su se pogubili, nego je to FUT u kojem su kartice glavna spika. Sto vise kartice = vise contenta = vise grindanja = vise FP.

 

Sve mozes postic bjesomucnim grindom ili jednostavnom uplatom na racun EA.

 

To je tak. Steta je jedino kaj nema vise nacina zarada coinsa, makar je i ovako jako lagano doci do neke postene ekipe.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2019 23:07 (SimeKZ).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/1095049866282061824  

 

 

sto reci na ovaku glupost...

 AHAHAHHAHAHAHAHAHAHA nisam znao da je stanje toliko lose evo samo za njih sam ovo napravio 

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ovaj cech ce biti curtoa s prem lige. Ima visinu, napumpane ocjene, sve sto cini dobrog golmana u ovoj fifi.

Ocito su odustali od gameplaya pa su odlucili cisto otic na pack i sbc simulator.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Stigao novi patch od 600 ili 800 MB zaboravio sam uglavnom ronaldo vise nije na coveru vec su neymar,kdb i dybala. Donijeli su neke vizualne promjene i dodali portrete igracima. Nista u vezi gameplay nisu dirali ali  to je EA i svi znamo da je moguce da su nesto sjebali bez da nam kazu. Budem odigrao par tekmi pa vidio stanje

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Eh gameplay je i dalje strgan kao i prije odigrao dvije utakmice oba dvije pobjedio u oba dvije bio zivcan. Takvih glupih golova sam se naprimao ali sva sreca pa su moji igraci zabijali golove. Primio sam gol iz kornera tako sto sam sa Cuadradom dosao prvi do lopte i onda je on sa glavom pogodio suprotni kut i zabio sam sebi gol. Zabio sam sam sebi sa godinom gol tako sto sam isao blokirat udarac od Neymara i pogodi njega lopta u prsa i odbije se tocno u raslje. Idem presjec loptu sa naingolanom lopta se odbije jos jace od mene i dolazi do njegovog kantea od kojeg se isto odbija lopta i na kraju lopta udje u 5m gdje je stajao njegov ronaldo i zabije gol koda sam jebeni fliper igrao koliko je bilo odbijanja i onda sam jos dva gola primio tako sto sam napravio standing tackle i uzeo loptu ali nisam je uzeo i onda jos jednom standing tackle i uzeo loptu ali mu nisam uzeo loptu i onda on pukne i zabije gol. Ja samo ne kuzim kako ja ne uspijem zabijati takve golove a svaku utakmicu ih primam kako moji protivnici znaju da ce lopta proci kroz mog igraca to me uvijek muci? Otkud im hrabrosti ici samo ravno u mog igraca ili pucati u njega ja uvijek pokusavam zaobici ili ici na poigravanje

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 19

Prodao sve live kartice osim tri. Nisam se htio kockati i čekati rezultate tekmi jer mi je iovako zarada jako dobra. Ostali mi kondogbia koji nikako da poraste cijenom nakon što je neki dan pljusnuo za 100k. Valjda će nešto porasti do četvrtka. Nadam se da mogu izvući dobar rezultat koji bi mu sigurno podignuo cijenu. Dvojac iz Liverpoola dijka i fabinha nisam htio prodati jer s njima igram. Dijk je kandidat za zimsku nadogradnju i to 2+ pa će mu samim time cijena još porasti, bar se nadam. Neka za sada stoje u klubu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 17:38 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Prodao sve live kartice osim tri. Nisam se htio kockati i čekati rezultate tekmi jer mi je iovako zarada jako dobra. Ostali mi kondogbia koji nikako da poraste cijenom nakon što je neki dan pljusnuo za 100k. Valjda će nešto porasti do četvrtka. Nadam se da mogu izvući dobar rezultat koji bi mu sigurno podignuo cijenu. Dvojac iz Liverpoola dijka i fabinha nisam htio prodati jer s njima igram. Dijk je kandidat za zimsku nadogradnju i to 2+ pa će mu samim time cijena još porasti, bar se nadam. Neka za sada stoje u klubu.

 

Kakav je De Bruyne? Razmisljam da ga dovedem posto jos nemam za Modrica.

 

EA objavila da ce bit SBC-i i za ove Prime Prime ikone (neznam kak da ih nazovem)............................

12 godina
offline
FIFA 19

Pogotovo za nas koji smo slozili SBC prime ikone a oni najave ovo 🤣🤣

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Pogotovo za nas koji smo slozili SBC prime ikone a oni najave ovo 🤣🤣

 Prime ikone ce biti potrebne za Prime Prime ikone koliko sam ja skontao tweet, nadam se da ce pokriti bar 70% cijene SBC-a. Iako ih necu napraviti haha.

Jedina koju sam htio je Raul, a Campbell, Keane i Nedved cekaju Henrya.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 18:41 (zagid3).
12 godina
offline
FIFA 19

Ima jedan zanimljiv thread na redditu koji govori kako na pucaju ocjenu golmanima u totw, FB i tome... Ak reactions, ostave iste i onda imas skart golmana... Ko Lafont i ekipa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 19

Ovo mi izgleda kao dobra kupnja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

 

Kakav je De Bruyne? Razmisljam da ga dovedem posto jos nemam za Modrica.

 

EA objavila da ce bit SBC-i i za ove Prime Prime ikone (neznam kak da ih nazovem)............................

Ono što se na prvu vidi je to da je neusporedivo brži i jači. U obrani puno korisniji. Udarac kada se namjestiš strašan. Dodavanja meni kao i rare kartica. Ima takvih krivih jednostavnih dodavanja da mi je to smiješno s obzirom na statse. Sve u svemu moćna kartica za onog tko je zna dobro iskoristiti, ja sigurno nisam taj ali daje mi određenu sigurnost u kombinaciji s fabinhom i guendouziem na sredini terena. Još ako te malo igra pogura, teško je probiti tu sredinu. Uhvatio sam ga jako povoljno tako da ga ne mislim prodavati. Mogao sam ovaj vikend na njemu zaraditi 250k coinsa ali neki put nije sve u tome tako da će do daljnjeg biti u momčadi.

11 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Ovo mi izgleda kao dobra kupnja?

 Ufff netko se gadno zajebo a? Kako to da si uspio prije autobuyera uzeti??

15 godina
online
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
movie kaže...

Ovo mi izgleda kao dobra kupnja?

 Ufff netko se gadno zajebo a? Kako to da si uspio prije autobuyera uzeti??

 Ma nisam. Samo sam bidao karticu a tada vidiš za koliko ju je lik kupio. Volim bidati kartice i gledati za koliko,ljudi kupe pa prodaju kartice. Što ćeš, svaka budala ima neko veselje.

 

Nego, je li netko dobio gori UCL pack od mene. Brijem da je to jako teško. Dakle, kod mene ništa novog.

12 godina
offline
FIFA 19

Ovo je utakmica koju moram podijeliti sa vama. Nesto najbolje kaj sam, igro do sad 🤣🤣🤣 ( sarkazam ). 

Sve kaj vidite je neka vrsta jace kartice, vecinom Toty i IF. 

 

Tekma je pocela tak da je moj kick off bio prvi a lik nije pipnuo svoje igrace. Ja nisam mogao jebeno vjerovat kako se njegova obrana kretala. Doslovno mu nisam mogo nista,svaki,moj malo riskantniji pas je bio presjecen. 

Kad je primio joystick u ruke, nikad losijeg igraca nisam vidio, doslovno nikad losiji igrac u mojih 700+ tekmi u div 3 mi nije dosao. Kako je jebeno moguce da je u div 3 i kako je jebeno moguce da ima takvu ekipu. 

E sad, kak sam dobio dva gola 🤣🤣 to je tek prica za sebe. Doslovno vidis da ga moras primit. Prvi gol, felipe Anderson iz mrtvog kuta bez timed finishinga, bez felsa, gada suprotnih 90. Drugi gol, jos gora komedija... 15 odbijanaca i gol. 

Njegova taktika je doslovno bila 424 od pocetka, constant pressure i deri. 

 

 

Meni nije i dalje jasno da ovo postoji, da mi ovo igramo i da nam ovo uzima vrijeme. Ja sam ovu tekmu mogo hladno izgubit da nisam bio barem malo usredotocen na ono kaj radim. Mislio sam odigrat par tekmi, cisto da ocuvam Rank II, ali nema sanse. Nek bude kaj bude. Apex se pici sad. 

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19
Goreg napadaca od Wernera IF 85 nisam vidio.

Taj u 3 tekme promasi 10ak zicera.

3 tekme , ide odma na prodaju skupa sa IF Gnabry.
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 19

Kako sanchez potone 100k u par minuta... Lijepo sam ga se riješio na vrijeme...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Ima jedan zanimljiv thread na redditu koji govori kako na pucaju ocjenu golmanima u totw, FB i tome... Ak reactions, ostave iste i onda imas skart golmana... Ko Lafont i ekipa. 

 Zar nije reactions stat za igrace, a za golmane je refleks ekvivalent?

 

Koliko vidim na EA stranici svi statsi koji se ticu igraca su isti na sve 3 verzije Cecha, dok mu se mjenjaju statsi za golmane. Mozda nesto nisam shvatio?

12 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
SimeKZ kaže...

Ima jedan zanimljiv thread na redditu koji govori kako na pucaju ocjenu golmanima u totw, FB i tome... Ak reactions, ostave iste i onda imas skart golmana... Ko Lafont i ekipa. 

 Zar nije reactions stat za igrace, a za golmane je refleks ekvivalent?

 

Koliko vidim na EA stranici svi statsi koji se ticu igraca su isti na sve 3 verzije Cecha, dok mu se mjenjaju statsi za golmane. Mozda nesto nisam shvatio?

 Kolko sam istrazival po netu, nije. Reaction je za sve isto, makar je nebulozno da refleksi ne znace isto. Al' je shema da opet postoji reaction kod golmana koji se ne mijenja, zato refleksi ne stimaju kak treba. Zato golmani sa najboljom reaction ocjenom su meta u igri.

 

To kaj se nije dizalo u svim boljim verzijama Cecha je problem odnosno nesto na kaj nisu u EA racunali. Zato TOTW golmani i ostale jace verzije ne brane ''bolje'' od obicne verzije.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 23:31 (SimeKZ).
10 godina
offline
FIFA 19

https://www.futhead.com/19/players/?sort=reactions&group=gk&bin_platform=ps

Znaci kad izadje Yahin i Lehmann vrijedilo bi napraviti jednog od njih premda mislim da uz reakcije da je jako vazna visina nekako imam osjecaj da su mi visi golmani uvijek bolje branili

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Dva dana nisam igrao ovo smece i reko ajde vidim da je dosao novi update pa da vidim to cudo.

 

Odigrao sam tri utakmice, pobjeda, remi i zguba. Cinjenica je da moji igraci ne reagiraju isto ko i nejgovi i da svaka situacija ide u protivnikovu korist, bilo odbijanac ili ispucavanje glavom lopta je njegova i u punoj kontroli. Kad mog igraca njegov drzi/navlaci ja nemam sta se okretat ili neznam koje finte radit jer ce nac najmanju rupu da mi oduzme loptu i krene u kontru dok moj fino radi animaciju spoticanja. Presjecem loptu takoder njegov krene pun sprint na nju dok moj lagano trckara i daje si vremena. Nikad, ali nikad nece moj igrac kojeg ja ne upravljam napast njegovog(mislim na tackle, ne na 2nd man press), jedino ce pecnut loptu ako se ovaj zaleti u mene. Neznam koja je to magija da dvojica njegovih krenu direktno na mene, odnosno na loptu jer je uzmu bez prekrsaja. Pun mi je kurac vise precki i promasaja na 6 i manje metara. Sanse nisu iste, a bogami preko noci da se ja mucim s svakim jebenim protivnikom nije realna situacija i u to me ne moze nitko i nista uvjeriti.

Nakon tih svih sranja lijepo sam samom sebi pucao u nogu i odustao od tog sranja, delite i dovidenja, da se barem podavili u tih 70e sta sam im dao. Ciao!

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 1:51 (cicek).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

stvarno ne znam koliki psihički bolesnik moraš bit za ovo na što su ljudi spremni u ovoj igri...igram protiv lika, dobra momčad, Rijkaard i još neke ikone, vodim na poluvremenu 4-o...e sad kreće psihijatrija...počinjue drugo poluvrijeme lik ne igra...ja zabijem 4 komada...nakon toga lik počne igrati ali svaki kick off vraća golmanu i zabija si autogol...ništ, ja vremena imam..nakon toga, tri puta za redom pauzira...i tek onda negdje u 80-oj minuti quita..ja ne znam koji je kurac tim ljudima

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
dr4zh3n kaže...

stvarno ne znam koliki psihički bolesnik moraš bit za ovo na što su ljudi spremni u ovoj igri...igram protiv lika, dobra momčad, Rijkaard i još neke ikone, vodim na poluvremenu 4-o...e sad kreće psihijatrija...počinjue drugo poluvrijeme lik ne igra...ja zabijem 4 komada...nakon toga lik počne igrati ali svaki kick off vraća golmanu i zabija si autogol...ništ, ja vremena imam..nakon toga, tri puta za redom pauzira...i tek onda negdje u 80-oj minuti quita..ja ne znam koji je kurac tim ljudima

 To nisu ljudi, odrasli, to su klinci koji ne podnose poraze niti pod razno. To je rage na svaki kurac i onda ne zna kaj bi pa ide to radit, jer misli da on tebe jebe 🤣🤣 a zapravo si trosi vrijeme u nista.

Kaj dok krenu sa dodavanjima po zadnjoj liniji u 60min a vode 1-0... Pa posisaju 2 komada u 5min jer presjeces loptu. Smeh. Ne mozes tu nista kad je 90% communitya klinci koji nemaju vise od 14g i samo to pikaju. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Neznam imam filing da dosta ljudi igra na zivot i smrt i preozibljno dozivljava ovu igru. Ja sam pokusao vidit do kud mogu napredovat u diviziji odnosno pobjedama u Wl da sam bas dao sve od sebe, mozda i pretjerivao sa zlostavljanjem nekih stvari ali sam vidio da je to vodilo samo frustracijama jer onda isplivaju sranja od strane igre i sl. Nakon sto si smanjim nekakva ocekivanja i oduzmem bilo kakav pritisak ispada da mi je puno bolje usporit gameplay, lagano igrat i uzivat u nekom svom stilu. Desi se neko ea sranje tu i tamo ali u tom slucaju mi to bude smjesno. Recimo ja nemogu opisat zadovoljstvo kad ti dođu neki nabrijani klinci pa krenu forsirat ili kasnije uklizavat na svaku loptu pa onda kad ih iznerviras rage quitaju i slicno.

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice