FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 871.265
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 19

Aj pogledajte situaciju na 3min 17 sek. Dakle on s jednim igračem trči i markira tri protivnička igrača. Na igrača dolazi jednako brzo kao i lopta i onda trečeg igrača pregazi i oduzme loptu. Zar to ne bi trebao biti prekršaj? Zbog ovakvih stvari je ova igra smeće.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Nagrade iz ova 2 natjecanja 8 packova + 5 packova sa SBC-a, ukupno 13 packova, sad otvarao, mega, rare, gold pičke materine:

- otvorim 4 boarda i to Viviano, DeRossi, William Carvalho i Carrasco hahahhaha skupa ne vrijede 5k coinsa

- od ostalih nositelji packova bili Consigli, Candreva, Lerma, Skrtel i ostala buranija, u ovih 13 packova najjači igrači skupa ne vrijede 15k coinsa ima da se upucam, objesim, zakoljem i onda opet sve ispočetka, jebem ti mrtvu igricu, ubijaju me u pojam, debilana za poludit.

 

 

 

A mislim moraš otvarat packove, ja sam sad došao do nivoa da imam onako solidnu premierligašku ekipu 84 ratinga, sljedeći korak da upgradeam ovo što imam su igrači preko 300k coinsa, ako ću čekat tjedan za tjedan da uzimam tih 50-ak coinsa nagrada + utakmice trebalo bi mi otprilike po mjesec dana za jednog igrača, pa neću godinu dana ekipu slagat, tako da moraš otvarat packove i mora ti se posrečit, drugačije ne ide.

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

Ja nisam izgubio od jučer popodne. Tek prekjučer odigrao placemente, 3-1-1 imao i bacilo me u 5. Na početku mi trebalo malo da pohvatam, a od jučer popodne nanizao valjda 15 pobjeda, evo sad prvi draw. 

 Nadzire se novi pro fifa player 😛😀

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Grisha kaže...

Ovo gore mi je trenutna ekipa. Imam 200k coinsa na raspolaganju i planiram ih potrošiti na 2-3 pojačanja. Razmišljao sam da mi sigurno treba novi golman i lijevo krilo. Golman bi bio Handanovič (60k), a krilo Douglas Costa (110k, jučer je bio oko 90) ili Perišić (65k). Onda bi možda još uzeo stopera i dvojba je Bonucci (20k) ili Chiellini (cca 70k).

 

Ili mislite da bi pametnije bilo na nešto drugo potrošiti?

Baci sam pogled na futhead pa vidi što će tebi više odgovarati. Perišić je meni jebena kartica a duplo jeftinija od coste. Tu za mene dileme ne bi bilo. Perišić slabija noga 5* i skill 4*

Golman ti je najmanja briga. Njega kupuješ ako imaš sve ostalo riješeno i višak coinsa pa eto želiš Handanoviča. Kada ga budeš imao nećeš osjetiti neku razliku. Što se stopera tiče, svi su mi čelavi, zato i nisu ove godine skupi kao prošlih godina. Po meni opet, visoki, čvrsti, dobre stamine, solidne brzine i dodavanja te poželjnog w/r pa koji to sve ima toga odaberi.

 

deathlegend kaže...

Jesu li cijene ovakve zbog Wl nagrada ili ce ostat ovakve

Isplati li se prodavat sta od ovoga

Ja sam tako radio zadnje dvije godine. Četvrtkom počnem prodavati igrače a kupujem ih nazad nedjeljom poslijepodne. Zarada garantirana i to jako dobra. No zamorno je čekati kada možeš za karticu dobiti najviše te kada je možeš kupiti najjeftinije. Onda fulam kada je najjeftinije pa se grizem što nisam još čekao i tako.. Ne da mi se više tako raditi. Da se razumijemo, to sam radio samo s najskupljim karticama tipa aguero, de gea, de bruyne, pogba i tako. Razlika je znala biti po 50k coinsa u par dana. Evo baš gledam. Pogba je sada skuplji oko 40k coinsa nego što je bio ujutro. Tko ima coinsa u jedno poslijepodne zaradi za pogbu

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2018 22:54 (movie).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Znaci da prodajem? 

7 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Aj pogledajte situaciju na 3min 17 sek. Dakle on s jednim igračem trči i markira tri protivnička igrača. Na igrača dolazi jednako brzo kao i lopta i onda trečeg igrača pregazi i oduzme loptu. Zar to ne bi trebao biti prekršaj? Zbog ovakvih stvari je ova igra smeće.

 

 Pa to je pravi prikaz online fife 19. Jednim igračem ganjaš loptu, ostali kontrolisani od strane AI-a rade poso za tebe. Još se igrač na zemlji hvata za glavu jer je dobio lakat tj. stavili su mu animaciju za te stvari, ali nisu stavili komandu sudiji da svirne faul. I ovo je preblago kakvi sve kunfu potezi prolaze bez sankcija.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
deathlegend kaže...

Znaci da prodajem? 

Ako želiš ući u tu beskrajnu igru i postati rob marketa onda da. Do sada se market tako ponašao. Cijene rastu uoči WL a padaju nedjeljom poslijepodne. Možda treba pratiti ovaj vikend pa vidjeti kako će se ponašati market ove godine tijekom WL pa ćeš znati za ubuduće ako nisi ziher što će se dogoditi.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
Grisha kaže...

Ovo gore mi je trenutna ekipa. Imam 200k coinsa na raspolaganju i planiram ih potrošiti na 2-3 pojačanja. Razmišljao sam da mi sigurno treba novi golman i lijevo krilo. Golman bi bio Handanovič (60k), a krilo Douglas Costa (110k, jučer je bio oko 90) ili Perišić (65k). Onda bi možda još uzeo stopera i dvojba je Bonucci (20k) ili Chiellini (cca 70k).

 

Ili mislite da bi pametnije bilo na nešto drugo potrošiti?

Baci sam pogled na futhead pa vidi što će tebi više odgovarati. Perišić je meni jebena kartica a duplo jeftinija od coste. Tu za mene dileme ne bi bilo. Perišić slabija noga 5* i skill 4*

Golman ti je najmanja briga. Njega kupuješ ako imaš sve ostalo riješeno i višak coinsa pa eto želiš Handanoviča. Kada ga budeš imao nećeš osjetiti neku razliku. Što se stopera tiče, svi su mi čelavi, zato i nisu ove godine skupi kao prošlih godina. Po meni opet, visoki, čvrsti, dobre stamine, solidne brzine i dodavanja te poželjnog w/r pa koji to sve ima toga odaberi.

 

 Kad ovo usporednim, još mi iz Serie A najbolji bude Škriniar.

 

Visina: Skriniar 187 - Bonucci 190 - Chiellini 187

Pace: Skriniar 82 - Bonucci 61 - Chiellini 67

Stamina: Skriniar 77 - Bonucci 70 - Chiellini 61

Strength: Skriniar 83 - Bonucci 83 - Chiellini 87

Passing: Skriniar 57 - Bonucci 69 - Chiellini 82

10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

Manolas?Kouliably?

This time next year we'll be millionaires
11 godina
offline
FIFA 19

Jucer izgubio jedno 10 utakmica u nizu.

Spajalo me sa samim Iconama, Ronaldima i pickim materinama i sto je najbolje bio sam al pari sa vecinom i onda gubio tekme u 90toj plus.

Svaku akciju koju sam izradio i dosao 1vs1 na golmana pogodio bi ga u glavu ili bi pogodio precku.

Sljedeci njegov napad bi dobio gol i tako 10 puta.

Ispao iz 4te u 5tu diviziju tik tak.

Sve ono sto je Skilledžija pisao meni je bilo X2 jucer na ps4 nakon ovog famoznog updatea.

Doslo mi je da sve prodam u picku milu mater i plejstejšn.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.10.2018 8:24 (C3c1l).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Meni ova FIFA polako gubi smisao... mislim konkretno na online igranje.

Isti kurac kao da igram protiv PC-a, a to mi je dosadno.

Svaki jebeni igrač ove jebene igre igra jebeno ISTO - svi udare presing od prve minute i onda se naganjate po terenu 90 minuta.

Svi igraju ping-pong od golmana do napadača i onda što Bog da, a često im da odbijance i pizdarije iz kojih zabijaju i meni dižu živce.

Ide mi na kurac što ja 90% golova zabijem iz izrađenih akcija i bez odbijanaca, a dobijem brat-bratu 50% (ako ne i više) golova tako da se lopta krivo odbije, ili tacke napravim pa se lopta odbija protivniku dok ne zabije.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

 

Ide mi na kurac što ja 90% golova zabijem iz izrađenih akcija i bez odbijanaca, a dobijem brat-bratu 50% (ako ne i više) golova tako da se lopta krivo odbije, ili tacke napravim pa se lopta odbija protivniku dok ne zabije.

Istina ziva.

Sto "ljepse" igram, dodavanja, razradene akcije to me vise igra jebe.

Pa ja sam jucer dobio par golova ponovno na L1+trokut i nema pomoci, vidim i znam sto ce lik napravit, krenem u tackle i tocno se vidi da sam kratak za vrh kopacke ili je cak i uspijem uzet ne pola sekunde jer se lopta odbije od mojeg igraca kao od zida i ode ravno njegovom napadacu koji je okruzen sa 3-4 moja igraca.

Ne bi se kurva odbila lijevo ili desno, NE, nego ravno njemu u prostor. I tako svaki put!

Svaka tekma je sreca, ako je momentum na mojoj strani moze on imati sve icone, đabe mu, dao sam covjeku 7 golova u 7 udaraca.

S druge strane izgubio sam tekmu od lika koji je imao 2 udarca i posjed lopte 30%, ja sam imao tu tekmu 16 udaraca u OKVIR gola!

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.10.2018 9:56 (C3c1l).
15 godina
offline
FIFA 19

Idem probati, možda pomogne..

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Oglas hahaha

Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 19

Movie, lepoto, ajde me savjetuj, imam 100k coinsa, gdje i u sto da ulazem?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

Movie, lepoto, ajde me savjetuj, imam 100k coinsa, gdje i u sto da ulazem?

 

u pakete.

11 godina
offline
Re: FIFA 19

Moze sve drugo, samo ne pakete jer ce od tih 100 000 na kraju imati 15 kad proda sve sto je dobio...

 

Kovačić
11 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Igram protiv lika koji ima Hazarda i Aguera totalno je znao igrat. Frajer samo trci sa Hazardom ravno i moji igraci prolaze izmedju njega i lopte a kad mu uzmu loptu onda im on redovno uzme loptu nazad iste sekunde i nastavi trcat ravno. Moj leno ima samo jednu obranu dok njegov ederson 9 sto je dosta smijesno usporedjujuci udarce jer je on pucao samo 4 puta unutar sesnaesterca dok sam ja pucao samo jednom izvan sto znaci po nekoj logici moj golman bi trebao imati vise obrana jer je on pucao samo iz daljine dok sam ja pucao sa 5m (moji udarci su zelene boje dok njegovi plave).

 

Igrica je toliki pay to win da je odvratno koliko je ocito frajer me polomi uzme loptu krene trcat ravno zabije se u mog obranbenog i sudac svira penal??? Alo majmune glupi sto tako glupo programiras ako je on napravio prekrsaj i ti to ne sudis i onda se on samo zabije u mene i ti si u program unio da je to penal? Ne kuzim, EA pogledajte molim vas pogledajte barem jednu nogometnu utakmicu jer vam fali uzasno puno znanja o nogometu ovo izgleda koda je igricu radio covjek koji je cijeli zivot igrao hokej. 

 

U prvom videu mozete viditi L1+trokut,L1+trokut i tipka za udarac samo je to potrebno da zabije? Kako? Ako je tako lako zabiti gol zasto je njegov Ederson branio udarce kao Spiderman sa 7m udaljenosti.

 

Dok u drugom videu mozete vidjeti kako frajer pritisne R3 i stisne kocku za udarac i bum to je dovoljno da Aguero zabije gol sa skaricama sa 30m jako realno ja stalno vidjam u utakmicama kako igraci sami sebi nadignu loptu i opale je sa skaricama sa 30m. Bravo EA, odlican posao, svaka cast.

 

 

 O tome sam ja pricao. Lakse je ove godine zabit tako da si na 30m dignes na skarice nego obican tap-in sa 5 metara. Ovo je arkadetina da ne moze bit veca. 

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
11 godina
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

Moze sve drugo, samo ne pakete jer ce od tih 100 000 na kraju imati 15 kad proda sve sto je dobio...

 

 

nisi PRO ako svaki tjedan ne otvoris pakete za 100k coinova 

10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Evo krenio ovu weekend ligu 7 utakmica 4 pobjede 3 poraza....

 

2 puta sam quitao na 2 ili 3 0 jer nema smisla igrati proti debila.

 

Uglavnom moras rovat za svaki gol a onda ga primas ko od sale.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ja sam neki dan skupio bodove i aktivirao vikend ligu, ali mislim da to neću igrati jer nema smisla.

Vjerojatno ću probati jednu-dvije tekme baciti, ali čisto sumnjam da će biti bolje nego online.

Tako sam i lani bacio jednu vikend ligu i poslije nisam igrao mada sam par puta imao upad.

Jednostavno mi se ne da toliko živcirat za ništa na kraju, jer koje god nagrade otvarao dobijem kurac u principu.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Tko je najvise skupiop pobjeda u WL na forumu?

 

Može li se skupiti 20+ pobjeda?

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Tko je najvise skupiop pobjeda u WL na forumu?

 

Može li se skupiti 20+ pobjeda?

 od 30 tekmi da imas 20+ pobjeda?

 

lol, ne.

6 godina
offline
FIFA 19

Ja sam udario G1 prosli vikend tako da 20 pobjeda. Ali sam bio mentalno nestabilan nakon toga.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

kako doci do ovih kartica fut swap deals? Dobio odnekud 2 i 3. mi fali da bi uzeo paca. Gledam sbc,rjesavam dailyi weekly objectives al nigdje naci/dobiti

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
izvone kaže...

kako doci do ovih kartica fut swap deals? Dobio odnekud 2 i 3. mi fali da bi uzeo paca. Gledam sbc,rjesavam dailyi weekly objectives al nigdje naci/dobiti

 svaki tjedan izlaze, do sada su 3 komada izbacili.

6 godina
offline
Re: FIFA 19
izvone kaže...

kako doci do ovih kartica fut swap deals? Dobio odnekud 2 i 3. mi fali da bi uzeo paca. Gledam sbc,rjesavam dailyi weekly objectives al nigdje naci/dobiti

 cuvaj radije za nesto bolje, tipa sharaawy ili sl.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja stavio sad Balea na prodaju. Za 510k otišao, a kupio ga za 450k. Neću igrat preko vikenda pa ako mu se cijena u ponedjeljak vrati na 450, uzmem ga možda natrag. Ako ne, ko ga jebe, ne vrijedi te pare. 

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 19

Kako je ovaj fut komedija, znaci rastavim lika ali nmg dati gol a on iz dva kornera i jedne kontre vodi 3:0 jos provocira proslavama gola jos u statistici pise da je dva puta sutnuo u gol 😂. Sto je neko rekao toliko se trudis da izgradis napad i stvoris sansu da bi tako lako primao golove. Jedva cekam da izadje RDR2 i da prestanem igrati ovo govno. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

Movie, lepoto, ajde me savjetuj, imam 100k coinsa, gdje i u sto da ulazem?

Nemam pojma. Uopće više ne pratim market. No uvijek se da nešto naći. Neki dan slažem onaj marquee s grcima i idem kupiti ST i CM a ono idioti bidaju kartice koje vrijete 300 coinsa na 5000 coinsa. Reko, nema šanse da to kupim. Bacim pogled i nađem tri grka s CAM pozicijom. Stavim ih i sve štima, čak im se nije morala niti pozicija mijenjati. Zajedno sam ih platio 1800 coinsa. Onda mi padne na pamet da ih sve pokupujem i pretvorim u ST jer su ljudi očito glupi. I kupim 20 komada i presložim ih i svakog prodam po 3200 coinsa. Potrošim 18k i zaradim 64k coinsa u pola sata. Više mi se nije dalo, tj. žena vrišti. Drugi dan već su ih prokljuvali pa srušili cijenu i nema smisla se jebati za parsto coinsa jer im se stalno rušila cijena. Prevelik rizik.

 

Zašto ti ovo pričam? Zato što uvijek imaš takvih fora samo ih trebaš pronaći. Izašao je novi marquee. Nisam ga gledao ali ziher ima slična priča. Jebi ga, da bi okretao coinse moraš stalno visiti na marketu a više mi se ne da. Slučajno sinoć igram na drugom acc i treba mi promjena pozicije LM u LW. Odem na market i na bidanju uzmem nekoliko komada po 150 coinsa, max 300 coinsa. Toliko su brzo dolazile da ih ekipa nije stigla sve bidati jer se otvaralo puno packova. Pogledam buy now idu za 800 coinsa. Opet ih sve kupujem koliko ih ima i sve sam ih prodao u roku keks. Imao sam prije toga na drugom acc 15k coinsa a sada imam 47k coinsa i to samo od jebene kartice pozicije. I ove godine se može dobro zaraditi samo trebaš biti rob marketa. Danas se sigurno ne isplati kupovati igrače jer su cijene otišle gore. Probaj u nedjelju poslijepodne kada ekipa počne završavati s WL. Izaberi si jednu ligu i prati cijeli dan kako se cijene kreću danas pa kakve će biti u nedjelju.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice