FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.045.332
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
FIFA 20

Opet ti trabunjas sa tih 30-0 ljudi imaju 30-0 jer iskoristavaju propuste igre i koriste glitcheve da bi dosli do pobjede, ne pobjedjuju jer igraju bolji nogomet jer da igraju nogomet sakupili bi max 22,23 pobjede jer ovih 7,8 utakmica gdje ih DDA jebe ne bi mogli pobjediti jer se sa nogometom DDA ne pobjedjuje. I imaju 30-0 jer nitko od njih ne igra u gostima i tako izbjegnu ljude koji igraju na istoj razini kao sto su oni.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

Opet ti trabunjas sa tih 30-0 ljudi imaju 30-0 jer iskoristavaju propuste igre i koriste glitcheve da bi dosli do pobjede, ne pobjedjuju jer igraju bolji nogomet jer da igraju nogomet sakupili bi max 22,23 pobjede jer ovih 7,8 utakmica gdje ih DDA jebe ne bi mogli pobjediti jer se sa nogometom DDA ne pobjedjuje. I imaju 30-0 jer nitko od njih ne igra u gostima i tako izbjegnu ljude koji igraju na istoj razini kao sto su oni.

 Nick - RTFM dogura do Elite 1 bez da gleda jel igra doma ili vani, bez da koristi glitcheve i igra nogomet. Ne razumijem. BorasLegend igra skoro identicnu taktiku mojoj, lik pomeo. Nije mi jasno zasto ja trabunjam a ti si u pravu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
The_K kaže...

Opet ti trabunjas sa tih 30-0 ljudi imaju 30-0 jer iskoristavaju propuste igre i koriste glitcheve da bi dosli do pobjede, ne pobjedjuju jer igraju bolji nogomet jer da igraju nogomet sakupili bi max 22,23 pobjede jer ovih 7,8 utakmica gdje ih DDA jebe ne bi mogli pobjediti jer se sa nogometom DDA ne pobjedjuje. I imaju 30-0 jer nitko od njih ne igra u gostima i tako izbjegnu ljude koji igraju na istoj razini kao sto su oni.

 Nick - RTFM dogura do Elite 1 bez da gleda jel igra doma ili vani, bez da koristi glitcheve i igra nogomet. Ne razumijem. BorasLegend igra skoro identicnu taktiku mojoj, lik pomeo. Nije mi jasno zasto ja trabunjam a ti si u pravu. 

 A ti si bas gledao svih njihovih 30 utakmica i vidio da nisu opalili niti jednom iz daljine iz okreta da nisu niti jednom iskoristili la kroketu. Boras je pro igrac i pro igraci moraju koristiti glitcheve da bi zavrsavali redovno u top100 nogometom se to ne postize jer kad god sam upalio onaj stream pro natjecanja u prvih 5min gledanja vidio sam sve osim nogometa igra je izgledala previse ogavno u njihovim rukama. Sad sam poklikao par videa od nicka i nije bas da zavrsava u elite 1 zmirecki najcesce je zavrsavao elite 2, cak nekoliko puta gold 1 uostalom i on je isto pricao kako je igra u problemima i kako se ne igra nogomet. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2019 0:59 (The_K).
13 godina
offline
FIFA 20

Previše ljudi je ovisno o FIFA gameplayu. I ja ih razumijem jer zna biti zarazno. Ali je činjenica da nema veze nikakve sa nogometom. Znači igra iz godine u godinu izgleda sve arkadnije. Padaju golovi kakve na nogometnoj utakmici nitko nikad nije vidio. Meni se to jednostavno gadi jer je igra napravljena za djecu. A posebno mi se gadi zato što sami smatraju i uvjeravaju ljude da rade igru koja želi prikazati nogomet kakav je u stvarnosti, ili bar nešto blizu tome. A gameplay ima više sličnosti sa hokejem na ledu. Prebrzi fliper, primanje lopte savršeno svaki put bez obzira kakvo dodavanje je u pitanju, ne prepoznaješ one najbolje svjetske igrače po njihovim pokretima, svi su isti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
antimadridista kaže...

Previše ljudi je ovisno o FIFA gameplayu. I ja ih razumijem jer zna biti zarazno. Ali je činjenica da nema veze nikakve sa nogometom. Znači igra iz godine u godinu izgleda sve arkadnije. Padaju golovi kakve na nogometnoj utakmici nitko nikad nije vidio. Meni se to jednostavno gadi jer je igra napravljena za djecu. A posebno mi se gadi zato što sami smatraju i uvjeravaju ljude da rade igru koja želi prikazati nogomet kakav je u stvarnosti, ili bar nešto blizu tome. A gameplay ima više sličnosti sa hokejem na ledu. Prebrzi fliper, primanje lopte savršeno svaki put bez obzira kakvo dodavanje je u pitanju, ne prepoznaješ one najbolje svjetske igrače po njihovim pokretima, svi su isti.

 Ne mozes napraviti nogometnu simulaciju i tocka. Arkada mora biti i uvijek ce fifa biti arkada i tako je najpostenije za sve. Da uvode simulaciju igra se pretvara u kockarnicu jos vecu nego je trenutna i na kraju ces s simulacijom dobiti paradu skripte gdje svaki tvoj potez ovisi o nekom kodu(skripti). Na simulaciji bi se igrac u random vrijeme morao poskliznuti i te seme. To nikom ne treba.

13 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
antimadridista kaže...

Previše ljudi je ovisno o FIFA gameplayu. I ja ih razumijem jer zna biti zarazno. Ali je činjenica da nema veze nikakve sa nogometom. Znači igra iz godine u godinu izgleda sve arkadnije. Padaju golovi kakve na nogometnoj utakmici nitko nikad nije vidio. Meni se to jednostavno gadi jer je igra napravljena za djecu. A posebno mi se gadi zato što sami smatraju i uvjeravaju ljude da rade igru koja želi prikazati nogomet kakav je u stvarnosti, ili bar nešto blizu tome. A gameplay ima više sličnosti sa hokejem na ledu. Prebrzi fliper, primanje lopte savršeno svaki put bez obzira kakvo dodavanje je u pitanju, ne prepoznaješ one najbolje svjetske igrače po njihovim pokretima, svi su isti.

 Ne mozes napraviti nogometnu simulaciju i tocka. Arkada mora biti i uvijek ce fifa biti arkada i tako je najpostenije za sve. Da uvode simulaciju igra se pretvara u kockarnicu jos vecu nego je trenutna i na kraju ces s simulacijom dobiti paradu skripte gdje svaki tvoj potez ovisi o nekom kodu(skripti). Na simulaciji bi se igrac u random vrijeme morao poskliznuti i te seme. To nikom ne treba.

 Naravno da ne treba potpuna simulacija. Ali bome ne treba niti ovakva arkada kakvu imamo trenutno. Ovo je smijeh živi na što ta igra liči. Može se valjda naći neka sredina. Ali oni to ne žele jer im onda djeca od 13 godina neće trošiti pare na kartice.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
TheMaverick kaže....

 

Sve sto si nabrojao su musice i samo ostaje pitanje jesi li ti dovoljno sposoban da mimo svih stvari koje te jebu ipak nadjes put do pobjede. Jesi li duboko zaronio i shvatio kako igra funkcionira? Jesi li ikad osjetio kako je jahati kod igre i ostvariti ogroman niz pobjeda?

 

Trebao si jednostavno skratiti i napisati da si previse povrsan da bi se mogao bosti s rogatima.

 

Uhhhh, zaboravio sam, ti si od onih pehista, koji sve nabrojano dozivi u 10 tekmi za redom.

 

Hoces da ti ja kazem sto si ti i u koju kategoriju spadas?

 

 Nemoj mi rec da si ti s 2-3 tekme dnevno duboko zaronio u igru. Molim te nemoj bulaznit.

 

Ti si vjerojatno jedan od onih koji curu okrive da ima velike šake. ;)

 

Znas li ti od kada sam ja u cijeloj ovoj prici zvanoj fifa i fut? 

 

Najlakse je grlom u jagode. Nije ti palo na pamet, koliko netko moze odigrati trening tekmi, prije nego ode odigrati 2-3 tekme online.

 

Koji je vama kurac ljudi?

 

Jesi li ti ikad dozivio da te nazovu cheaterom, jer si pobjedio nekog na najnormalniji nacin?

 

 

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2019 6:29 (TheMaverick).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

Koji je to točno delay da igrača sa 93 paceom STIŽE I PRESTIŽE igrač sa 60 paceom?

Koji je to točno delay ako ja ništa drugo nisam napravio nego stisnuo naprijed i dodavanje, a on dodaje NATRAG DESNO?

Koji je to točno delay ako sam ja SEKUNDU prije na lopti i samo tapnem ispucavanje, a on štopa, okreće se, pa se tek onda sjeti da sam stisnuo ispucavanje?

 

O čemu pričat više, neki ljudi ovdje su ili toliko zaluđeni igrom ili ona druga kategorija koju sam ranije naveo pa im je sve super sjajno bajno....

 

A ovaj s mušicama bi mogao počet trošit malo manje bijelog....

 

Tko je napisao da je sve bajno i krasno?

 

Okaci nam svoju ekipu i taktiku, jer me zivo zanima tvoj izbor igraca i takticke postavke.

 

Uostalom, zasto si napaljen toliko i ne mozes povjerovati da netko u ovom kaosu moze naci balans zbog svog nacina igre?

 

Btw.,

 

Kako komentiras ovu priliku na 0:43, dole u videu? Obrati paznju na prednost.

 

 

Preneseno u fifu, Rice s paceom 62, sustize ga kao iz picke, ali ti to ne mozes shvatiti, jer ocito ne znas kako stvari funkcioniraju.

Kljuc je u reakciji Marcusa poslije starta, gdje izgledao kao da je sprintao s loptom u 88. min.

 

Ajde molim te napisi nam koliko si puta svjesno pustio protivnickog igraca da u poluizglednoj prilici sutira, jer znas da je prisiljen da sutira slabijom nogom i da su mu male sanse da ce zabiti i to iskoristio da zatvoris prostor.

 

Koliko obracas paznju na slicne detalje koji puno znace i prave razliku?

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2019 7:01 (TheMaverick).
15 godina
offline
FIFA 20

Jutro ekipa...

Jucer vjerovali ili ne sam napravio predah od igranja ali sam radio SBCove ne hybrid nation itd.. dobiju se oni mega packovi itd... vidim ljudi izvlacili fakat dobre igrace..tipa Van Dijk

E sad ne mogu reci da nisam dobio nista

 

Dobio sam :

 

Edera Militaoa - imao sam vec kupljenog pa sam kupljenoga prodao kako bi mi ovo bio First Owner :)

Navasa - prodao

Neka srot dva igraca TOTW - svaki prodao za cca 10 k coinsa tj quick sell jer im je cijena nikakva

Dobio sam dosta onih igraca po 8-10 k coinsa popust

Stonesa itd..

Da ne pricam koliko sma dobio ovih igraca sto cu prodati za 1000 coinsa imam ih pun kufer...

 

Potrosio sam ukupno nekih 30k coinsa na sve + svoje igrace koji su bili netrzivi itd...

Jos imam one dvije misije di dobis po 13k coinsa i neki netrzivi pack, jel se to isplati uopce?

 

E da ovo sam radio od 22h navecer do 01h.. ode vrijeme u pm..

 

Bernardno Silva 87 vs Saint Maxim 79 na RW poziciji.?. Saint Maxima sam dobio u packovima a Silvu sam kupio od prije

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2019 8:16 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

 

Koliko obracas paznju na slicne detalje koji puno znace i prave razliku?

Vjerojatno svi više-manje gledaju na različite stvari i detalje, ali kad te igra jebe onda ti nema pomoći nikako.

Ovo što pišeš za puštanje pucanju slabijeg igrača ili sa slabijom nogom.

Ako te igra jebe onda ćeš dobiti gol škaricama iz kornera sa CB-om koji ima 30 shoting kao što sam ja nedavno dobio.

Ili pustit ćeš panja da sa Matuidijem puca s 20m sa desnom nogom pa će ti ga smjestiti pod rašlje itd.

Sve to super zvuči i većina nas gleda na te detalja i to je upravo razlog zbog čega nas ova igra toliko nervira - zbog toga što ponekad (prečesto) ne poštuje pravila koja je sama zadala.

Pošto je ovo arkada, a ne simulacija, onda ju ja tako želim igrati.

Hoću točno da u određenim situacijama, ako moji igrači imaju određene sposobnosti, odigraju onako kako sam ja to zamislio.

Od 100x hoću da svih 100x tako bude i nikako drugačije.

Ne može bezvezni polufaul od naprijed ili remplanje biti žuti karton, a uklizavanje u noge u šesnaestercu proći bez prekršaja samo zato jer sam ja bolji u tom trenutku ili mi se napunio adjustment bar do vrha pa igra popušta protivnicima.

Ne mogu ja dobiti žuti karton zato jer neki od mojih igrača koje ja ne kontroliram napravi faul (to mi se upravo jučer dogodilo) - to samo znači da igra nije isprogramirana kako treba ili da u igri postoji taj famozni adjustment koji regulira stvari po potrebi.

Kako da ja utječem na to pazeći na detalje?

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 20
antimadridista kaže...

 Naravno da ne treba potpuna simulacija. Ali bome ne treba niti ovakva arkada kakvu imamo trenutno. Ovo je smijeh živi na što ta igra liči. Može se valjda naći neka sredina. Ali oni to ne žele jer im onda djeca od 13 godina neće trošiti pare na kartice.

Ma kog briga, vidiš da svake godine ova tema ima sve više igrača, a doslovno svaki post je sranje po gameplayu, a opet svi igraju. Jednostavno ih je EA navukao na taj koncept igranja nagrađivanjem packovima, samo si to ne žele priznati. Gameplay je tu sporedan. Bitno je odigrat još jednu da se uđe u bolji rank zbog boljih nagrada, riješiti još jedan challenge za nagradu, riješiti još jedan SBC za bolju nagradu. EA im baca keks za svaku novu utakmicu  
A tako se to i radi danas u svim igrama, gameplay i kvaliteta igre su u drugom planu. 

Ja još od FIFA-e 14 igram samo prvih mjesec dana dok mi se ne zgadi igra i onda čekam sljedeću godinu. Ove godine ista stvar. 

15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Realno kako je tebi tako je i drugima... Ja sam se isto zivcirao radi ovakvih stvari i jos ponekad znam ali je poanta da nema smisla..

 

A i priznaj bilo bi ti dosadno da samo pobjedujes :)

12 godina
offline
Re: FIFA 20
Cordas kaže...
antimadridista kaže...

 Naravno da ne treba potpuna simulacija. Ali bome ne treba niti ovakva arkada kakvu imamo trenutno. Ovo je smijeh živi na što ta igra liči. Može se valjda naći neka sredina. Ali oni to ne žele jer im onda djeca od 13 godina neće trošiti pare na kartice.

Ma kog briga, vidiš da svake godine ova tema ima sve više igrača, a doslovno svaki post je sranje po gameplayu, a opet svi igraju. Jednostavno ih je EA navukao na taj koncept igranja nagrađivanjem packovima, samo si to ne žele priznati. Gameplay je tu sporedan. Bitno je odigrat još jednu da se uđe u bolji rank zbog boljih nagrada, riješiti još jedan challenge za nagradu, riješiti još jedan SBC za bolju nagradu. EA im baca keks za svaku novu utakmicu  
A tako se to i radi danas u svim igrama, gameplay i kvaliteta igre su u drugom planu. 

Ja još od FIFA-e 14 igram samo prvih mjesec dana dok mi se ne zgadi igra i onda čekam sljedeću godinu. Ove godine ista stvar. 

 Svaki post od 3 ista covjeka.

Lose je kaj te igra nagradi jer igras igru? Malo kompeticije... To je sve lose. 

Igralo se prije kad nisi dobival nikakve nagrade igra se i danas sa nagradama. DR i WL ne postoje tak dugo.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
FIFA 20

Ajde ekipa, malo polaganije i puno smirenije. Gameplay je ok, da moze biti daleko bolji, moze, ali necemo se varati, ako ste D6,5 onda ste debelo, bez uvrede, prosjecan igrac FUTa. D4,3 su malo iznad a 2 i 1 je ekipa koja igra. Jel ima veze sa nogometom ili ne je nebitno, pricamo o igrici.

Cisto zato sto sam vidio maloprije nekoga da komentira spam Croquete, ove godine je beskorisna, ball roll je daleko bolji skill move a i moja baka ga moze izvesti :)

Daleko bih radije da balansiraju igru kao sto bi trebalo. Daj svakom playstyleu dobru i losu stranu.

Fast build up - Brze kontre, veca potrosnja stamine igracima koji se moraju zaletavati iz obrane.

Possession - Nikakva sansa za kontre ali igraci ne trose hrpe stamine i inteligentno otvaraju prostor (gledam tebe Firmino, supku retardirani sto stojis u obrani dok mi Jesus i Silva pokusavaju proigrati 8 igraca u protivnickom 16ercu a krila stoje na korner zastavicama i dijele autograme)

Balanced - Ni vrit ni mimo, nista specificno dobro, nista specificno lose.

Long Ball - Stvarno ne znam.

Uz to, mislim da treba povecati nakupljavanje fatigue-a za igrace koji sprintaju ko blesavi. Je, nogomet je postao daleko intenzivniji u zadnjih 10 godina, ali ne mozes mi naci igraca koji je sposoban napraviti sprint svakih 5 minuta i idalje biti svjez na kraju tekme kao da je tek izasao iz tusa.

Ali evo, samo da poprave ponasanje igraca dok igras possession strategiju i generalno da igraci u 16ercu ne stoje u stavu mirno dok pokusavas naci prostor i sve ok. Na zalost, ni to nece rjesavati jer su cisto nesposobni, nesto sto je lako vidjeti iz toga kako se L1 utrcavanja ponasaju. Frajer ce juriti u ravnoj liniji pa makar ispred njega bio i parni valjak. Nema tu inteligentnog trcanja u prostor.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2019 9:31 (sexytoiletpaper).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Svaki post od 3 ista covjeka.

Lose je kaj te igra nagradi jer igras igru? Malo kompeticije... To je sve lose. 

Igralo se prije kad nisi dobival nikakve nagrade igra se i danas sa nagradama. DR i WL ne postoje tak dugo.

Prijatelju, činjenica je da nitko od vas ne bi upalio FIFA-u da nema packova i raznih nagrada. Ako tebe treba netko nagrađivati da bi igrao igru, to nikako nije dobro. 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
Cordas kaže...

Prijatelju, činjenica je da nitko od vas ne bi upalio FIFA-u da nema packova i raznih nagrada. Ako tebe treba netko nagrađivati da bi igrao igru, to nikako nije dobro. 

FIFU 15 kad sam počeo aktivno sa FIFOM sam igrao preko 1000 sati.

Nije bilo WL, Rivalsa, paketića i silnih pizdarija.

Igrao sam, grindao, mešetario na marketu - 1000 sati.

 

To je neki benchmark kod mene... svaku FIFU igram 1000 sati, koji sat gore-dolje.

Tako da ti te priče o paketićima ne drže vodu.

Vjerujem da je slično i s ostalim igračima na forumu... igrali smo prije, igramo sad - psovali smo prije, psujemo i sad.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
Cordas kaže...

Prijatelju, činjenica je da nitko od vas ne bi upalio FIFA-u da nema packova i raznih nagrada. Ako tebe treba netko nagrađivati da bi igrao igru, to nikako nije dobro. 

FIFU 15 kad sam počeo aktivno sa FIFOM sam igrao preko 1000 sati.

Nije bilo WL, Rivalsa, paketića i silnih pizdarija.

Igrao sam, grindao, mešetario na marketu - 1000 sati.

 

To je neki benchmark kod mene... svaku FIFU igram 1000 sati, koji sat gore-dolje.

Tako da ti te priče o paketićima ne drže vodu.

Vjerujem da je slično i s ostalim igračima na forumu... igrali smo prije, igramo sad - psovali smo prije, psujemo i sad.

Da, u početku je to bilo još i igrivo. Sad više nije. I sto posto sam siguran da ne bi ova tema imala ni 10% postova što sad ima da nije igra organizirana kroz nagrađivanje packovima. 

I u starim FIFAama je bilo packova, nešto manje modova, ali i dalje je koncept bio isti. Zašto bi uostalom itko igrao igru koja mu nije dobra? Zašto svi konstantno igraju igru za koju baš svi kažu da je smeće i da je broken gameplay? Evo objasnite mi jer ozbiljno pitam. 

Činjenica je da iz godine u godinu svi su nezadovoljni igrom, a igrača je sve više. Kako to objasniti? Očito je da EA nešto dobro radi, a gameplay to nije očito. Dakle - sve osim gameplaya, odnosno packovi jer sve ostalo je i smišljeno da bi se otvarali packovi. 

6 godina
offline
Re: FIFA 20
Cordas kaže...
Skilledžija kaže...
Cordas kaže...

Prijatelju, činjenica je da nitko od vas ne bi upalio FIFA-u da nema packova i raznih nagrada. Ako tebe treba netko nagrađivati da bi igrao igru, to nikako nije dobro. 

FIFU 15 kad sam počeo aktivno sa FIFOM sam igrao preko 1000 sati.

Nije bilo WL, Rivalsa, paketića i silnih pizdarija.

Igrao sam, grindao, mešetario na marketu - 1000 sati.

 

To je neki benchmark kod mene... svaku FIFU igram 1000 sati, koji sat gore-dolje.

Tako da ti te priče o paketićima ne drže vodu.

Vjerujem da je slično i s ostalim igračima na forumu... igrali smo prije, igramo sad - psovali smo prije, psujemo i sad.

Da, u početku je to bilo još i igrivo. Sad više nije. I sto posto sam siguran da ne bi ova tema imala ni 10% postova što sad ima da nije igra organizirana kroz nagrađivanje packovima. 

I u starim FIFAama je bilo packova, nešto manje modova, ali i dalje je koncept bio isti. Zašto bi uostalom itko igrao igru koja mu nije dobra? Zašto svi konstantno igraju igru za koju baš svi kažu da je smeće i da je broken gameplay? Evo objasnite mi jer ozbiljno pitam. 

Činjenica je da iz godine u godinu svi su nezadovoljni igrom, a igrača je sve više. Kako to objasniti? Očito je da EA nešto dobro radi, a gameplay to nije očito. Dakle - sve osim gameplaya, odnosno packovi jer sve ostalo je i smišljeno da bi se otvarali packovi. 

 Iz istog razloga zasto ja i dalje navijam za Arsenal koji samo propada iz godine u godinu a Man City je poceo igrati stil koji bih odusevljeno gledao Arsenal kako igra, dok kako trenutno stvari stoje, jedina stvar koju izvucem iz Arsenala i preselim u FIFA igre je kompliciranje ispred gola da bi na kraju samo predao loptu. Jer se voli nogomet i uziva i da ga jebes, vecini ljudi ovdje PES otkako se maknuo sa PS2 ne sjeda. Nije da ga nisam probao igrati. I FM zadnji koji sam igrao je 2012, trenutno u sezoni 51/52 :), sada se poceo lomiti jer ga igram od bozica 2016.

Jebiga, EA je nasao dvije stvari koje se mogu iskoristiti samo tako, najpopularniju igru na svijetu i najpopularniji nacin zabave u svijetu. Nogomet i igrice.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2019 9:37 (sexytoiletpaper).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
TheMaverick kaže...

 

Koliko obracas paznju na slicne detalje koji puno znace i prave razliku?

Vjerojatno svi više-manje gledaju na različite stvari i detalje, ali kad te igra jebe onda ti nema pomoći nikako.

Ovo što pišeš za puštanje pucanju slabijeg igrača ili sa slabijom nogom.

Ako te igra jebe onda ćeš dobiti gol škaricama iz kornera sa CB-om koji ima 30 shoting kao što sam ja nedavno dobio.

Ili pustit ćeš panja da sa Matuidijem puca s 20m sa desnom nogom pa će ti ga smjestiti pod rašlje itd.

Sve to super zvuči i većina nas gleda na te detalja i to je upravo razlog zbog čega nas ova igra toliko nervira - zbog toga što ponekad (prečesto) ne poštuje pravila koja je sama zadala.

Pošto je ovo arkada, a ne simulacija, onda ju ja tako želim igrati.

Hoću točno da u određenim situacijama, ako moji igrači imaju određene sposobnosti, odigraju onako kako sam ja to zamislio.

Od 100x hoću da svih 100x tako bude i nikako drugačije.

Ne može bezvezni polufaul od naprijed ili remplanje biti žuti karton, a uklizavanje u noge u šesnaestercu proći bez prekršaja samo zato jer sam ja bolji u tom trenutku ili mi se napunio adjustment bar do vrha pa igra popušta protivnicima.

Ne mogu ja dobiti žuti karton zato jer neki od mojih igrača koje ja ne kontroliram napravi faul (to mi se upravo jučer dogodilo) - to samo znači da igra nije isprogramirana kako treba ili da u igri postoji taj famozni adjustment koji regulira stvari po potrebi.

Kako da ja utječem na to pazeći na detalje?

 

Koliko ti dnevno odigras tekmi, pa da dozivis tolika sranja, a pogotovo ovo s stoperom i skaricama iz kornera?

 

Kada procitam onaj spjev onog povrsnog jopisa, ispada da je igra totalno disfunkcionalna. Da je to uistinu tako i u toj mjeri kao sto onaj povrsni zeli prikazati, pa ja prvi ne bi igrao to sranje od igre.

Zato sam i trazio da mu vidim ekipu i postavke jer imam neke sumnje.

 

Postoje razni parametri, a neki od njih su nevidljivi i postojali su nekad prije kao npr. moral koji je bio vidljiv, te stoga treba mudrovati i pokusati usmjeriti vodu na svoj mlin.

 

Kada bi krenuo pisati, sto osbno ja radim, ako primjetim da mi igraci igraju kao da su podeseni na semi-pro, trebalo bi mi pola dana da to sve lijepo i citko dokumentiram.

 

Ovaj cicko se uhvatio na moje 2-3 tekme online, a uopce se nije potrudio shvatiti, sto znaci odigrati 2-3 tekme koncentriran kao da si popio bacvu red bulla, s podesenom ekipom, te iskustvom dugogodisnjeg igranja fife, koje nosi znanje o tome kad nesto prolazi i kada tocno uputiti pravi pass itd...

 

Zamisli, da svaku oduzetu loptu naplatis s smislenim napadom. To mozes samo ako si 120% koncentriran u malom broju tekmi.

 

Neki lapani, kao da nikad nisu culi za statistiku i matematiku.

 

U picku materinu, s kim ja ovdje....necu dalje.

 

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2019 9:53 (TheMaverick).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Iz istog razloga zasto ja i dalje navijam za Arsenal koji samo propada iz godine u godinu a Man City je poceo igrati stil koji bih odusevljeno gledao Arsenal kako igra, dok kako trenutno stvari stoje, jedina stvar koju izvucem iz Arsenala i preselim u FIFA igre je kompliciranje ispred gola da bi na kraju samo predao loptu. Jer se voli nogomet i uziva i da ga jebes, vecini ljudi ovdje PES otkako se maknuo sa PS2 ne sjeda. Nije da ga nisam probao igrati. I FM zadnji koji sam igrao je 2012, trenutno u sezoni 51/52 :), sada se poceo lomiti jer ga igram od bozica 2016.

Jebiga, EA je nasao dvije stvari koje se mogu iskoristiti samo tako, najpopularniju igru na svijetu i najpopularniji nacin zabave u svijetu. Nogomet i igrice.

Slažem se s tim svim, ali opet - da vam se svima isključivo igra zbog tog što volite nogomet, bio bi veći postotak igrača u seasonsu, a ovako je 100% ljudi na ovoj temi u FUT-u, 0% u seasonsu, gdje je čak malo i bolji gameplay uvijek. Da ti se igra nogomet onda bi povremeno upalio seasons, odigrao sa svojim omiljenim klubom i to je to, a ne cijelu godinu grindao i vijao kartice. Just saying. 


PES ne bih miješao u ovo. Iako mi je tamo gamplay miljama ispred ovog arkadnog shita u FIFA-i, PES je iz drugih razloga neigriv. 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
Cordas kaže...
SimeKZ kaže...

 Svaki post od 3 ista covjeka.

Lose je kaj te igra nagradi jer igras igru? Malo kompeticije... To je sve lose. 

Igralo se prije kad nisi dobival nikakve nagrade igra se i danas sa nagradama. DR i WL ne postoje tak dugo.

Prijatelju, činjenica je da nitko od vas ne bi upalio FIFA-u da nema packova i raznih nagrada. Ako tebe treba netko nagrađivati da bi igrao igru, to nikako nije dobro. 

 Cinjenica je da sam igrao FUT dok su jos formacije bile dio kartice igraca, kada nije bilo niceg osim gold, silver i bronze turnira, kad su se igrali pink slipsi, kad je silver kartica mogča vrijediti po par milijuna coinsa.

Igralo se kad nagrada nije bilo... Igra se i sad. Ako uz igranju mogu "zaradit" nagrade, naravno da je to dobra stvar. 

 

Kazes gore "u pocetku je to jos bilo igrivo". Jelda... Bilo je igrivo? Nije ti tad smetao pace whoring ili taktike sa 5 igraca odozada koje su bile neprelazne? 

Pa dajte prestanite bubat napamrt ako igrali niste ili se ne sjecate kak je nekad bilo. Fifa 20 je naspram 19 med i mlijeko... 

 

 

Nemoj pricat napamet i gurati nest kaj nije istina. Igram ono kaj hocu i kaj je po mom misljenju bolje. 10+ milijuna igraca kaze da je ovo bolje. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2019 9:50 (SimeKZ).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Cordas kaže...
 Evo objasnite mi jer ozbiljno pitam. 

 

E stvarno ne znam odgovor na ovo pitanje.

Valjda zato jer volimo igrati neki kurac pa iz navike i zato jer nema bolje igre na tržištu tog tipa.

 

Recimo, BF4 koji je meni neigriv bio prvih godinu dana sam više igrao nego bilo koji BF, čak više od BF3 koji mi je najbolji nastavak u serijalu.

Isto tako i PUBG - to govno imam valjda preko 800 sati, a igra je pokvarena do srži. Jbga, zarazna je zbog timske igre, zbog kao neke HC realnosti, šta ja znam?

Većina današnjih igara je prilično sjebana tako da gdje god se okreneš nagaziš u govno.

 

A to što pljujemo i kukamo, jbga, to nam je jedino ostalo, jedini ispušni ventil da se izjadamo jedni drugima, ili čak pohvalimo nekim postignućima i karticama.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

 

Koliko ti dnevno odigras tekmi, pa da dozivis tolika sranja, a pogotovo ovo s stoperom i skaricama iz kornera?

 

 

 

 

To što ti odigraš u tjedan dana ja riješim u dva ili manje :P

Ne znam sad točno, preko 300 valjda... napisat ću popodne ako se sjetim točan omjer pobjeda i poraza.

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Cordas kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Iz istog razloga zasto ja i dalje navijam za Arsenal koji samo propada iz godine u godinu a Man City je poceo igrati stil koji bih odusevljeno gledao Arsenal kako igra, dok kako trenutno stvari stoje, jedina stvar koju izvucem iz Arsenala i preselim u FIFA igre je kompliciranje ispred gola da bi na kraju samo predao loptu. Jer se voli nogomet i uziva i da ga jebes, vecini ljudi ovdje PES otkako se maknuo sa PS2 ne sjeda. Nije da ga nisam probao igrati. I FM zadnji koji sam igrao je 2012, trenutno u sezoni 51/52 :), sada se poceo lomiti jer ga igram od bozica 2016.

Jebiga, EA je nasao dvije stvari koje se mogu iskoristiti samo tako, najpopularniju igru na svijetu i najpopularniji nacin zabave u svijetu. Nogomet i igrice.

Slažem se s tim svim, ali opet - da vam se svima isključivo igra zbog tog što volite nogomet, bio bi veći postotak igrača u seasonsu, a ovako je 100% ljudi na ovoj temi u FUT-u, 0% u seasonsu, gdje je čak malo i bolji gameplay uvijek. Da ti se igra nogomet onda bi povremeno upalio seasons, odigrao sa svojim omiljenim klubom i to je to, a ne cijelu godinu grindao i vijao kartice. Just saying. 


PES ne bih miješao u ovo. Iako mi je tamo gamplay miljama ispred ovog arkadnog shita u FIFA-i, PES je iz drugih razloga neigriv. 

 Igrao sam ja Seasons u 17 i 18, ali je tamo pak drugi problem jer cim uzimas tim od 4.5 do 5. Zvjezdica, imas Barcu, Real i Liverpool za protivnike. U 90% tekmi, i idalje je gameplay ista shema. Tutni na brze igrace i trci cim brze.

FUT je fora jer ti daje "competitive" mode. Nisam ga stavio u apostrofe jer je competitive nego zasto sto i nije pretjerano natjecateljski sastavljen. Ali mozes napraviti ekipu kakvu hoces i generalno ces naletavati na timove jednake tvojima. Nema rasporave da Packovi rade razliku i kod nas koji ne placaju za FPove. I dok u Overwatchu uopce ne gledam lootboxeve, ovdje mijenjaju nacin igranja pa rade razliku i mos ga jebat, moras ih gledati. Ali npr, da EA odluci sastaviti "Online Lige" gdje svatko od igraca moze uzeti klub, podijele igrace i od tamo pa nadalje izgleda kao stvarna nogometna liga, bez P2W, bez kartica, iu biti Online Football Manager ali FIFA, pa igrao bih to od jutra do sutra, ali dok EA ne skuzi kako takvo nesto monetizirati, necemo takvo sto vidjeti.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
Cordas kaže...
SimeKZ kaže...

 Svaki post od 3 ista covjeka.

Lose je kaj te igra nagradi jer igras igru? Malo kompeticije... To je sve lose. 

Igralo se prije kad nisi dobival nikakve nagrade igra se i danas sa nagradama. DR i WL ne postoje tak dugo.

Prijatelju, činjenica je da nitko od vas ne bi upalio FIFA-u da nema packova i raznih nagrada. Ako tebe treba netko nagrađivati da bi igrao igru, to nikako nije dobro. 

 Cek, sto sam ja sada procitao ovdje?

Pa u svakoj igri postoji sistem nagradivanja...

Koja bi mi bila motivacija igrati ako nemam nekih ingame nagrada..

 

U Fifi su to paketici i novcici.

U WOT-u su to krediti, obveznice itd.

U Apexu su to razni cool skinovi itd...

 

A svaka ali bas svaka igra ima u najmanju ruku jednu opciju da te gura naprijed...

 

6 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
Cordas kaže...
SimeKZ kaže...

 Svaki post od 3 ista covjeka.

Lose je kaj te igra nagradi jer igras igru? Malo kompeticije... To je sve lose. 

Igralo se prije kad nisi dobival nikakve nagrade igra se i danas sa nagradama. DR i WL ne postoje tak dugo.

Prijatelju, činjenica je da nitko od vas ne bi upalio FIFA-u da nema packova i raznih nagrada. Ako tebe treba netko nagrađivati da bi igrao igru, to nikako nije dobro. 

 Cek, sto sam ja sada procitao ovdje?

Pa u svakoj igri postoji sistem nagradivanja...

Koja bi mi bila motivacija igrati ako nemam nekih ingame nagrada..

 

U Fifi su to paketici i novcici.

U WOT-u su to krediti, obveznice itd.

U Apexu su to razni cool skinovi itd...

 

A svaka ali bas svaka igra ima u najmanju ruku jednu opciju da te gura naprijed...

 

 Ne nuzno i veoma ovisno o razlogu zasto igras. CSGO, Overwatch, LOL, Dota, sve su igre koje su primarno natjecanje izmedu igraca. Ako te igre igras zbog "nagrada" koje ti daju, onda spadas u casual igrace radije nego njihovu ciljanu publiku koja je ekipa koja se zeli natjecati među sobom za visi rank itd.

Problem u FIFA igrama je to sto je cijeli natjecateljski mode ovisan o nagradama koje dobijes. Nitko na profesionalnoj sceni se ne pokusava ozbiljno natjecati sa timom od 50k coinova. Svi bace hrpu para da bi dobili cim bolje ekipe da bi povecali sanse za pobjede zbog natjecateljske prirode. Tako da razlog zasto svi gledaju u nagrade u FIFI je zato sto ili moras baciti hrpu para ili drzati fige da dobijes dobre kartice koje ce ti omoguciti da igras malo bolje.

Ako u drugim igrama ocekujes nagrade da bi igrao, onda si defaultno casual igrac.

Ako u FIFA igrama ocekujes nagrade, onda cesce nego ne, nisi spreman baciti 5000 dolara godisnje na P2W sustav.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 

 Ne nuzno i veoma ovisno o razlogu zasto igras. CSGO, Overwatch, LOL, Dota, sve su igre koje su primarno natjecanje izmedu igraca. Ako te igre igras zbog "nagrada" koje ti daju, onda spadas u casual igrace radije nego njihovu ciljanu publiku koja je ekipa koja se zeli natjecati među sobom za visi rank itd.

Problem u FIFA igrama je to sto je cijeli natjecateljski mode ovisan o nagradama koje dobijes. Nitko na profesionalnoj sceni se ne pokusava ozbiljno natjecati sa timom od 50k coinova. Svi bace hrpu para da bi dobili cim bolje ekipe da bi povecali sanse za pobjede zbog natjecateljske prirode. Tako da razlog zasto svi gledaju u nagrade u FIFI je zato sto ili moras baciti hrpu para ili drzati fige da dobijes dobre kartice koje ce ti omoguciti da igras malo bolje.

Ako u drugim igrama ocekujes nagrade da bi igrao, onda si defaultno casual igrac.

Ako u FIFA igrama ocekujes nagrade, onda cesce nego ne, nisi spreman baciti 5000 dolara godisnje na P2W sustav.

 +Koliko sam ja pratio turnire (prave turnire) tamo nema po profilu ko je koliko bacio para takve ce momcadi imati..

Vec si sami mogu sloziti ekipu kakvu hoce...pricamo o PRO turnirima i lanovima..??

 

Smatram da je svatko Casual igrac ko nema zarade od igre

Pro igraci su igraci kojima je to primarni izvor zarade i igraju Fifu po desetak sati dnevno a nekad i vise...

 

Fifu igram zbog prestiza, dakle natjecao bih se u igri bez obzira na sve...

Tako igram i Mortal Kombat ali opet napominjem meni je super ako jos nesto dodatno mogu dobiti... skinovi su mi u igrama zakon, otkljucavanje raznih skillova i dodatnih mogucnosti..

 Dakle ne mora to nuzno biti p2w sistem ali on ocito donosi  najvise love i mos se slikat :)

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2019 10:38 (toxic).
6 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 

 Ne nuzno i veoma ovisno o razlogu zasto igras. CSGO, Overwatch, LOL, Dota, sve su igre koje su primarno natjecanje izmedu igraca. Ako te igre igras zbog "nagrada" koje ti daju, onda spadas u casual igrace radije nego njihovu ciljanu publiku koja je ekipa koja se zeli natjecati među sobom za visi rank itd.

Problem u FIFA igrama je to sto je cijeli natjecateljski mode ovisan o nagradama koje dobijes. Nitko na profesionalnoj sceni se ne pokusava ozbiljno natjecati sa timom od 50k coinova. Svi bace hrpu para da bi dobili cim bolje ekipe da bi povecali sanse za pobjede zbog natjecateljske prirode. Tako da razlog zasto svi gledaju u nagrade u FIFI je zato sto ili moras baciti hrpu para ili drzati fige da dobijes dobre kartice koje ce ti omoguciti da igras malo bolje.

Ako u drugim igrama ocekujes nagrade da bi igrao, onda si defaultno casual igrac.

Ako u FIFA igrama ocekujes nagrade, onda cesce nego ne, nisi spreman baciti 5000 dolara godisnje na P2W sustav.

 +Koliko sam ja pratio turnire (prave turnire) tamo nema po profilu ko je koliko bacio para takve ce momcadi imati..

Vec si sami mogu sloziti ekipu kakvu hoce...pricamo o PRO turnirima i lanovima..??

 

Smatram da je svatko Casual igrac ko nema zarade od igre

Pro igraci su igraci kojima je to primarni izvor zarade i igraju Fifu po desetak sati dnevno a nekad i vise...

 

Fifu igram zbog prestiza, dakle natjecao bih se u igri bez obzira na sve...

Tako igram i Mortal Kombat ali opet napominjem meni je super ako jos nesto dodatno mogu dobiti... skinovi su mi u igrama zakon, otkljucavanje raznih skillova i dodatnih mogucnosti..

 Dakle ne mora to nuzno biti p2w sistem ali on ocito donosi  najvise love i mos se slikat :)

 

 Za takve turnire se kvalificiras preko Weekend League. Prije je bilo top 32 mjesecni po konzoli ili nesto slicno, mislim da je ove godine drugaciji sistem ali i dalje, preko WL, dakle cim bolje igrace imas, tim veca sansa.

Postoje Casual i Hardcore igraci. Casual je netko tko ce u igru ubaciti par sati tjedno dok ce HC igraci baciti par sati dnevno, proucavati igru i natjecati se u istoj da dobiju cim bolje rezultate. Naravno, ovisno o igri i kontekstu.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 

 Za takve turnire se kvalificiras preko Weekend League. Prije je bilo top 32 mjesecni po konzoli ili nesto slicno, mislim da je ove godine drugaciji sistem ali i dalje, preko WL, dakle cim bolje igrace imas, tim veca sansa.

Postoje Casual i Hardcore igraci. Casual je netko tko ce u igru ubaciti par sati tjedno dok ce HC igraci baciti par sati dnevno, proucavati igru i natjecati se u istoj da dobiju cim bolje rezultate. Naravno, ovisno o igri i kontekstu.

 Sve to stoji...ali na kraju osvajaju u jednakim uvjetima... a ovo za kvalifikacije mos se slikat... nisam znao iskreno da se preko WL ulazi na neko natjecanje :)

12 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 

 Za takve turnire se kvalificiras preko Weekend League. Prije je bilo top 32 mjesecni po konzoli ili nesto slicno, mislim da je ove godine drugaciji sistem ali i dalje, preko WL, dakle cim bolje igrace imas, tim veca sansa.

Postoje Casual i Hardcore igraci. Casual je netko tko ce u igru ubaciti par sati tjedno dok ce HC igraci baciti par sati dnevno, proucavati igru i natjecati se u istoj da dobiju cim bolje rezultate. Naravno, ovisno o igri i kontekstu.

 Sve to stoji...ali na kraju osvajaju u jednakim uvjetima... a ovo za kvalifikacije mos se slikat... nisam znao iskreno da se preko WL ulazi na neko natjecanje :)

 Sa 27 pobjeda u WL ti se verificira acount i imas pravo igrat njihove sluzbene turnire... A kasnije kvalifikacije za svjetsko. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice