FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.049.888
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 20

Jel to nekom od Vas cilj?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 

 Za takve turnire se kvalificiras preko Weekend League. Prije je bilo top 32 mjesecni po konzoli ili nesto slicno, mislim da je ove godine drugaciji sistem ali i dalje, preko WL, dakle cim bolje igrace imas, tim veca sansa.

Postoje Casual i Hardcore igraci. Casual je netko tko ce u igru ubaciti par sati tjedno dok ce HC igraci baciti par sati dnevno, proucavati igru i natjecati se u istoj da dobiju cim bolje rezultate. Naravno, ovisno o igri i kontekstu.

 Sve to stoji...ali na kraju osvajaju u jednakim uvjetima... a ovo za kvalifikacije mos se slikat... nisam znao iskreno da se preko WL ulazi na neko natjecanje :)

 Je, ali se treba kvalificirati, a to je lakse ako bacis hrpu para nego ako ne bacis lipe. Nema rasprave da moras biti sposoban uz to, ali dva igraca jednakih sposobnosti gdje je jedan bacio hrpu para i ima tim prepun Ikona i 90+ igraca a drugi prosjecan tim, ovaj koji je bacio hrpu para ima daleko vece sanse kvalificirati se, sto samo po sebi znaci da igra nije kvalitetno balansirana za posteno natjecanje. Sada ce neki spomenuti i Ligu prvaka i Svjetsko prvenstvo, ali igrice su daleko slicnije Sahu nego pravom nogometu, zbog cega se sve stvarne E-Sports igre balansiraju tako da je sve ovisno o igracima koji igraju radije nego dodatnim elementima koje ti igraci mogu iskoristavati. Sah je npr napravljen od dvije jednake strane i igra se cesto u "Best of X" sistemima da bi se izravnale nejednakosti igranja bijelo/crno, dok su igre tipa FIFA napravljene na semu da jedan tim moze imati 14 pijuna, kralja i laufera dok je drugi sastavljen od 15 kraljica i kralja.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...

 Cek, sto sam ja sada procitao ovdje?

Pa u svakoj igri postoji sistem nagradivanja...

Koja bi mi bila motivacija igrati ako nemam nekih ingame nagrada..

 

U Fifi su to paketici i novcici.

U WOT-u su to krediti, obveznice itd.

U Apexu su to razni cool skinovi itd...

 

A svaka ali bas svaka igra ima u najmanju ruku jednu opciju da te gura naprijed...

 

Pa evo sam si potvrdio ono što ja govorim. Gameplay bi trebao biti ono što te gura naprijed da igraš igru, a ne nagrade. Čisti dokaz da je gameplay nebitan i zato EA ni ne ulaže truda da ga popravi i zato ga neće niti popraviti. 

15 godina
offline
FIFA 20

Kakav god da naprave gameplay uvijek će biti tih igrača koji abjuzaju nešto. Fifa je najveći pokazatelj toga i kolko su ljudi zapravo loši. Često se igra 1v1 pa to dolazi posebno do izražaja.

 

Pričam o tome kolko puta likovi zadržavaju da im ne zabiješ ili se koristi za širokim brzim krilima i 9 igrača u obrani. Onda neznaju igrati nego iskorištavaju igrin sistem i samo duge lopte naprijed od kojih je svaka savršena. Dok ja recimo se dodajem i kad pokušam nešto onda mi se igrač ponaša kao debil i konstantno šutira slabom nogom, ili bez razloga ne želi odmah udariti i sl. Ili pak kako se igrači sudare, recimo napadač u obrambenog i iz nekog razlog napadač ponovo uzme loptu i trci kao da ništa nije bilo. Taj gnjusni problem postoji još od FIFA12, dakle nekakav skill samo držiš naprijed i igraš kao da je lutrija. Low rish-high reward jer ipak ako ti uzmu loptu u napadu nikom ništa, a ako ti iskoristiš taj bug onda obično zabijaš.

 

 

Tako da ono što EA treba napraviti je, maknuti asisted pass, long ball i shoot. I staviti da sve bude manual isto kao što je obrana na manual. Nekako sad dolazi do disbalansa u obrani i napadu pa ljudi to koriste i večina mečeva završava 5-5

 

Na manual se igra puno bolji nogomet tako i teže je abusati neke stvari. Nema tih spamanja dugih lopti, dupli pas nije tako dobar, a i igra se opreznije/sporije.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

https://fifaforums.easports.com/en/discussion/506145/fifa-20-title-update-4/p1#Head

 

Novi patch... Prema opisu, trebao bi ispravit vrcinu toga o crm trubimo. Ono najbitnije... Radili su, na golmanina. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 2
10 godina
offline
FIFA 20

Dobra stvar sto su poceli slusati community krenuli odmah u startu popravljati bugove i glitcheve. Napokon nesto dobro od njih. Samo sto nigdje nisam vidio da su napisali da vise nece lopta prolaziti kroz stopala igraca i da ce smanjiti postotak odbijanja lopte od igraca prema protivnickom igracu kada se lopta uzme. Budem isprobao dns kakav je gameplay u 5,6 utakmica pa javim dojmove

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Aj hvala kurcu pa pokušavaju sredit pizdarije.

Čitao sam malo ovaj patch notes, ali nisam uspio do kraja jer ima masu toga... probat ćemo to u igri pa ćemo i bez čitanja znati jesu li popravili ili ne.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Jel mi moze netko preporuciti upgrejd ekipe...

 

Dakle trenutno imam 4-3-3 koji se pretvara u 3-5-2 ovisi o situaciji ali polazna formacija mi je 4-3-3 (obican)

 

Trentno imam u ekipi

 

Golman : Schmeichel

Obrana : Marcelo - Eder militao - Sanchez-Walker

Veza : Alli - Sissoko - Wijnaldum

Napad : Felipe Anderson - G. Jesus - B. Silva

 

 

Ako prodam Sissoka, Wijnalduma i B. Silvu + 150 k coinsa koje imam mogao bih uzeti

 

Pepea za RW, Eriksena za CM i Fabinha za CM

 

Iako me je malo straz za Pepea jer ima LOW za def a treba mi za 3-5-2 da ide prema obrani dosta.

Sto kazete?

 

U svakom slucaju htio bih napravit upgrejd koi bi mi onda trajao malo duze.. Zapravo nisam siguran da mi uopce vise ista drugo i treba nakon sto ovo napravim.

Mogao bih reko bih bez problema od prodaje igraca mozda skupiti i dosta vise Coinsa..

 

Ili cekat cetvrtak kada ce se otvarat packove pa mozda dobim nesto od toga pa pojeftine pojedinci?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2019 12:16 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

81 rated kartica je ocito nenadhebiva..

Pa zar je zaista Sissoko meta ? 

Pitanje je uopce dal mogu naprviti neki posten upgrejd.. mogu mozda samo Bernardo Silvu izvaditi i staviti nekog boljeg RW

 

I Sissoko, Wijnaldum i Delle su ocito mete..

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

https://fifaforums.easports.com/en/discussion/506145/fifa-20-title-update-4/p1#Head

 

Novi patch... Prema opisu, trebao bi ispravit vrcinu toga o crm trubimo. Ono najbitnije... Radili su, na golmanina. 

 Players were taking too long to retake control of the ball following a Let Ball Run action.

OVO! FALA KURCU! Svaki puta kada sam pokusao to sa Gabi Jesusom, sa njegovih 87 acc i 99 agility sa sniperom, frajer bi se okrenuo, pogledao loptu, razmotrio smisao zivota, zagrijao se i onda skuzio da je lopta na drugoj strani terena.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...
cicek kaže...
TheMaverick kaže....

 

Sve sto si nabrojao su musice i samo ostaje pitanje jesi li ti dovoljno sposoban da mimo svih stvari koje te jebu ipak nadjes put do pobjede. Jesi li duboko zaronio i shvatio kako igra funkcionira? Jesi li ikad osjetio kako je jahati kod igre i ostvariti ogroman niz pobjeda?

 

Trebao si jednostavno skratiti i napisati da si previse povrsan da bi se mogao bosti s rogatima.

 

Uhhhh, zaboravio sam, ti si od onih pehista, koji sve nabrojano dozivi u 10 tekmi za redom.

 

Hoces da ti ja kazem sto si ti i u koju kategoriju spadas?

 

 Nemoj mi rec da si ti s 2-3 tekme dnevno duboko zaronio u igru. Molim te nemoj bulaznit.

 

Ti si vjerojatno jedan od onih koji curu okrive da ima velike šake. ;)

 

Znas li ti od kada sam ja u cijeloj ovoj prici zvanoj fifa i fut? 

 

Najlakse je grlom u jagode. Nije ti palo na pamet, koliko netko moze odigrati trening tekmi, prije nego ode odigrati 2-3 tekme online.

 

Koji je vama kurac ljudi?

 

Jesi li ti ikad dozivio da te nazovu cheaterom, jer si pobjedio nekog na najnormalniji nacin?

 

 

 

 

 Decko da ti znas sto sam ja sve dozivio na ovoj igri. Od cviljenja na mikrofon nakon sto je pupusio tri gola od 3 udarca pa do nasih majmuna koji skidaju sve bogove s neba, al kad cuju da je netko usao u sobu se skamene i opet kad cuju zvuk vrata nastave baljezgati. Pa sam dobio i email od EA - "we need to talk" jos na fifi 17 da me netko reportao... To mi je bila prva WL u zivotu i zavrsio sam gold1 bez da sam kuzio pol kurca o cem se radi na futu. 

TheMaverick kaže...
Skilledžija kaže...
TheMaverick kaže...

 

Koliko obracas paznju na slicne detalje koji puno znace i prave razliku?

Vjerojatno svi više-manje gledaju na različite stvari i detalje, ali kad te igra jebe onda ti nema pomoći nikako.

Ovo što pišeš za puštanje pucanju slabijeg igrača ili sa slabijom nogom.

Ako te igra jebe onda ćeš dobiti gol škaricama iz kornera sa CB-om koji ima 30 shoting kao što sam ja nedavno dobio.

Ili pustit ćeš panja da sa Matuidijem puca s 20m sa desnom nogom pa će ti ga smjestiti pod rašlje itd.

Sve to super zvuči i većina nas gleda na te detalja i to je upravo razlog zbog čega nas ova igra toliko nervira - zbog toga što ponekad (prečesto) ne poštuje pravila koja je sama zadala.

Pošto je ovo arkada, a ne simulacija, onda ju ja tako želim igrati.

Hoću točno da u određenim situacijama, ako moji igrači imaju određene sposobnosti, odigraju onako kako sam ja to zamislio.

Od 100x hoću da svih 100x tako bude i nikako drugačije.

Ne može bezvezni polufaul od naprijed ili remplanje biti žuti karton, a uklizavanje u noge u šesnaestercu proći bez prekršaja samo zato jer sam ja bolji u tom trenutku ili mi se napunio adjustment bar do vrha pa igra popušta protivnicima.

Ne mogu ja dobiti žuti karton zato jer neki od mojih igrača koje ja ne kontroliram napravi faul (to mi se upravo jučer dogodilo) - to samo znači da igra nije isprogramirana kako treba ili da u igri postoji taj famozni adjustment koji regulira stvari po potrebi.

Kako da ja utječem na to pazeći na detalje?

 

Koliko ti dnevno odigras tekmi, pa da dozivis tolika sranja, a pogotovo ovo s stoperom i skaricama iz kornera?

 

Kada procitam onaj spjev onog povrsnog jopisa, ispada da je igra totalno disfunkcionalna. Da je to uistinu tako i u toj mjeri kao sto onaj povrsni zeli prikazati, pa ja prvi ne bi igrao to sranje od igre.

Zato sam i trazio da mu vidim ekipu i postavke jer imam neke sumnje.

 

Postoje razni parametri, a neki od njih su nevidljivi i postojali su nekad prije kao npr. moral koji je bio vidljiv, te stoga treba mudrovati i pokusati usmjeriti vodu na svoj mlin.

 

Kada bi krenuo pisati, sto osbno ja radim, ako primjetim da mi igraci igraju kao da su podeseni na semi-pro, trebalo bi mi pola dana da to sve lijepo i citko dokumentiram.

 

Ovaj cicko se uhvatio na moje 2-3 tekme online, a uopce se nije potrudio shvatiti, sto znaci odigrati 2-3 tekme koncentriran kao da si popio bacvu red bulla, s podesenom ekipom, te iskustvom dugogodisnjeg igranja fife, koje nosi znanje o tome kad nesto prolazi i kada tocno uputiti pravi pass itd...

 

Zamisli, da svaku oduzetu loptu naplatis s smislenim napadom. To mozes samo ako si 120% koncentriran u malom broju tekmi.

 

Neki lapani, kao da nikad nisu culi za statistiku i matematiku.

 

U picku materinu, s kim ja ovdje....necu dalje.

 

 

 

 Ajde molim te matematicaru samoprozvani. 120% koncentriran ocito mozes biti u samo malom broju tekmi, to necu komentirat, al daj mi reci jos ovo. Kako bi ti matematicki prikazao da u tekmi imam 20 udaraca, sto govori da si skoro pa svaku oduzetu loptu naplatio udarce po golu. Ail ti igra smjesti 10 udaraca u koji nema ju veze s nogometom nego vise s rugbijem, 5 stativa iz savrsenih 1na1 situacija(za 1na1 situaciju najcesce moras protivnika razigrat). I ostalih 5 ti dade da pucas u okvir ali samo po sredini. 

A imas opet i drugu tekmu u kojoj imas 5/5 i vodis 6:0 i lik ti prekine nakon 30 ingame min. Tekme naizgled iste al zasto dva razlicita ishoda iz istih sticuacija i inputa.

Daj mi malo te tvoje statistike skuhaj ovdje.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

 Daj dosta molim te... ako ti se igra ne svida nemoj je igrat..

Na kraju zbog toksicnih postova itd.. ljudi ne stignu odgovoriti onima koji zele igrati fifu bez obzira kakva je... reko si svoje misljenje i gotovo sve 5.. ali konstatno trubljenje kak igra nevalja nema smisla..

 

 

10 godina
offline
FIFA 20

Bas naprotiv ako nesto nevalja treba trubiti ako treba do smrti da se popravi platio je igru i ima pravo da se zali isto kao sto ti imas pravo da pises koje su kartice meta ako ti se netko ne svidja slobodno stavis u opcijama da ne vidis njegove poruke i rjesio si svoj problem.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Popis mogucih "popravaka" je ogroman. 

 

Radili su na:

 

Golmani - od bezveznih parada do hvatanje lopti ( vidit cemo, nadam se da je popravljeno) 

Igraci - on delaya zbog animacija do stvarnog delaya. Dakle, problem naseg, "delaya" nije u internetu nego u animacijama igraca. Ono kaj oni trebaju napravit je maknut sve te blesave animacije u ovakvoj, kompetetivnoj igri.

I ono najbitnijr 🤣 krilo na kick offu vise ne stoji na korneru... Hvala gospi na tome.

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
cicek kaže...

 Daj dosta molim te... ako ti se igra ne svida nemoj je igrat..

Na kraju zbog toksicnih postova itd.. ljudi ne stignu odgovoriti onima koji zele igrati fifu bez obzira kakva je... reko si svoje misljenje i gotovo sve 5.. ali konstatno trubljenje kak igra nevalja nema smisla..

 

 

 Pa lik mi prodaje muda pod bubrege, a ja nek sutim?

15 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

Bas naprotiv ako nesto nevalja treba trubiti ako treba do smrti da se popravi platio je igru i ima pravo da se zali isto kao sto ti imas pravo da pises koje su kartice meta ako ti se netko ne svidja slobodno stavis u opcijama da ne vidis njegove poruke i rjesio si svoj problem.

 Al zar ovdje na forumu? Slazem se da treba tu i tamo nesto reci ali konstatno nema smisla.

 

Imaju dedicirani forumi za to i gotovo.. meni to smeta... ne zelim ga staviti na ignore jer me nije uvrijedio niti ista...

Ali stalno ne njegovo nego bilo cije da nest ne valja cini mi sve nepregledno...

 

Ovdje ima 90% negativnih komentara i komentara koji citiraju navedeno..

Puno manje ima neceg pozitivnog itd...

 

evo prije 10 stranica mogu naci nesto o formacijama (netko linkao 3-5-2) i meni tolko puno pomogao da to ne mogu opisati...

Poslije toga rijetko i gotovo nikako si ne pisemo kako si mozemo pomoci u ovoj nesavrsenoj igri.

 

Jel bi mogli otvoriti zasebnu tekmu gdje bi pricali iskljucivo o igracima i taktici?

Npr netko posta formaciju itd pa se komentira igrac, pozicije instrukcije, chem style itd..

Sigurno postoje sheme koji igrac funkcionira bolje s XY bez obzira na 10 chem.. mora postojati nesto ispod same haube.

Ova tema onda nek ostane za sivilo :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2019 13:11 (toxic).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
The_K kaže...

Bas naprotiv ako nesto nevalja treba trubiti ako treba do smrti da se popravi platio je igru i ima pravo da se zali isto kao sto ti imas pravo da pises koje su kartice meta ako ti se netko ne svidja slobodno stavis u opcijama da ne vidis njegove poruke i rjesio si svoj problem.

 Al zar ovdje na forumu? Slazem se da treba tu i tamo nesto reci ali konstatno nema smisla.

 

Imaju dedicirani forumi za to i gotovo.. meni to smeta... ne zelim ga staviti na ignore jer me nije uvrijedio niti ista...

Ali stalno ne njegovo nego bilo cije da nest ne valja cini mi sve nepregledno...

 

Ovdje ima 90% negativnih komentara i komentara koji citiraju navedeno..

Puno manje ima neceg pozitivnog itd...

 

evo prije 10 stranica mogu naci nesto o formacijama (netko linkao 3-5-2) i meni tolko puno pomogao da to ne mogu opisati...

Poslije toga rijetko i gotovo nikako si ne pisemo kako si mozemo pomoci u ovoj nesavrsenoj igri.

 

Jel bi mogli otvoriti zasebnu tekmu gdje bi pricali iskljucivo o igracima i taktici?

Npr netko posta formaciju itd pa se komentira igrac, pozicije instrukcije, chem style itd..

Sigurno postoje sheme koji igrac funkcionira bolje s XY bez obzira na 10 chem.. mora postojati nesto ispod same haube.

Ova tema onda nek ostane za sivilo :)

 Nema smisla pricat o taktici dok je gameplay strgan. I dok je sisoko meta. Treba sredit gameplay onda mozemo pricat o taktikama. 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...

81 rated kartica je ocito nenadhebiva..

Pa zar je zaista Sissoko meta ? 

Pitanje je uopce dal mogu naprviti neki posten upgrejd.. mogu mozda samo Bernardo Silvu izvaditi i staviti nekog boljeg RW

 

I Sissoko, Wijnaldum i Delle su ocito mete..

Ja sam uvjeren da ekipa u EA-u umire od smijeha kad vidi da Sissoko ide po 70k.

Smiju se i sprdaju sa nama, boli ih kurac.

 

Pazi što će se uskoro dogoditi... stavit će neki SBC ili zadatke za složit Sissoka 85, a tek onda će krepat od smijeha kad u zahtjeve stave 89 rated ekipe i slične pizdarije.

Mogli bi komotno stavit da moraš imat 89 rated ekipu i jednu ikonu unutra i ekipa bi radila Sossoka k'o blesava.

 

Pa ja imam onog jebenog Maximina, 79 rated kartica - slučajno sam ga probao zbog zadatka i ne vadim ga iz ekipe od tada.

Kartica je jednostavno predobra da bih je se riješio tek tako.

A najbolja fora s tom karticom je što me uopće ne živcira kad promaši prazan gol ili dodavanje jer je to u biti loša kartica i ja sam toga svjestan.

Jest da me češće iznenađuje koje pizdarije ubaci u gol, a to i je razlog zašto ga koristim.

 

Sissoka još nisam probao - čekam da ga dobijem u packu :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
toxic kaže...
The_K kaže...

Bas naprotiv ako nesto nevalja treba trubiti ako treba do smrti da se popravi platio je igru i ima pravo da se zali isto kao sto ti imas pravo da pises koje su kartice meta ako ti se netko ne svidja slobodno stavis u opcijama da ne vidis njegove poruke i rjesio si svoj problem.

 Al zar ovdje na forumu? Slazem se da treba tu i tamo nesto reci ali konstatno nema smisla.

 

Imaju dedicirani forumi za to i gotovo.. meni to smeta... ne zelim ga staviti na ignore jer me nije uvrijedio niti ista...

Ali stalno ne njegovo nego bilo cije da nest ne valja cini mi sve nepregledno...

 

Ovdje ima 90% negativnih komentara i komentara koji citiraju navedeno..

Puno manje ima neceg pozitivnog itd...

 

evo prije 10 stranica mogu naci nesto o formacijama (netko linkao 3-5-2) i meni tolko puno pomogao da to ne mogu opisati...

Poslije toga rijetko i gotovo nikako si ne pisemo kako si mozemo pomoci u ovoj nesavrsenoj igri.

 

Jel bi mogli otvoriti zasebnu tekmu gdje bi pricali iskljucivo o igracima i taktici?

Npr netko posta formaciju itd pa se komentira igrac, pozicije instrukcije, chem style itd..

Sigurno postoje sheme koji igrac funkcionira bolje s XY bez obzira na 10 chem.. mora postojati nesto ispod same haube.

Ova tema onda nek ostane za sivilo :)

 Nema smisla pricat o taktici dok je gameplay strgan. I dok je sisoko meta. Treba sredit gameplay onda mozemo pricat o taktikama. 

 Ima smisla pricat o taktici i ima smisla pomagat. To kaj vecina vas jedini problem vidi u igri a nikada u sebi je drugi par rukava i htio bi da se vise prestane srati i trovat temu sranjima... Ako imas potrebu pisat kak te EA zajebo i pokral... Lijepo otvori word, napisi, sejvaj i baci u smece.

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Sissoka još nisam probao - čekam da ga dobijem u packu :)

 Iskreno mene se nije dojmio nist posebno.. Wijnaldum mi je bolji ako gledam..

Mozda sam stavio krivi chem na njega..

Ako pogledas njegove statse s svakim chem stylom moze postati totalno drugaciji tip igraca...

 

Sad ne znam jel da ga prodam ili ne ali ocito je bolji i od Fernandinha i Fabinha.. cak se bojim da je bolji i od nekih puno skupljih igraca...

 

Za Bernarda Silvu kazu da je vrh kao CAM a ja ga se isto hocu rijestiti.. Nemam pojma koji racku da radim..

 

10 godina
offline
FIFA 20

Mislio sam odigrati 5,6 tekmi ali morao sam odmah nakon jedne utakmice odustati koliko je sve strgano. Taj kick off glitch nisu ni dirali a vec 6 godina je problem a u ovoj fifi je dodatno izrazen jer igraci u obrani nista ne rade i jos kad uspijes uzet loptu lopta se vrati napadacima. Znaci zapocelo je tako sto sam zabio gol za 1-0 sa perisicem odmah krece kick off i ja uzimam loptu na nekih 30m i lopta se odbija nazad njemu i odigra duplo dodavanje i zabije gol. Nekih 10min poslije ja uspijem mu opet zabiti gol i krece kick off za njega i uzmem opet loptu na nekih 30m i lopta se odbija nazad njemu i ja nasrcem na tu loptu sa stoperom i on sa napadacem i onda se lopta odbija prema iza i ovaj je meni presao dva igraca tako sto je trcao ravno i zabije gol za 2-2. Onda ja zabijam gol iz kick offa isto mi je on trebao uzeti loptu na 30m ali se lopta odbila nazad meni i nakon duplog pasa zabijam gol. Krece njegov kick off i ja njega pustim da se priblizi sesnaestercu i onda mu krecem uzimati loptu ali lopta se odbija do njegovog drugog napadaca i zapuca iz prve i sva sreca moj golman obrani i ode lotpa u korner. On ubacuje na prvu stativu ali malo dalje od gola i on sa igracem salje loptu prema 5m i moj golman odjednom nije nista radio nije pokupio loptu vec je gledao kako je njegov igrac primio loptu, stopao i onda hodao jos nekih metar i tek onda zapucao a moj golman je samo gledao nista nikakva reakcija. Moj protivnik nije odmah pucao jer je mislio da ce moj golman pokupiti loptu nije ocekivao da ce moj golman samo gledati. Krene poluvrijeme ja imam kick off dodam prema iza i onda moj stoper umjesto da doda loptu on je tri sekunde samo hodao u stranu nije htio nista napraviti i onda on meni uzme loptu i krene sam prema golu i ja stiscem alt+F4 jer ja nisam mogao vise ovo igrati jednostavno nemam snage. Treba mi odmora od ove strgane igre. 

Jednostavno taj engine nije za nogometne igre i da popravljaju gameplay 10 godina i dalje ce biti problema koji ce utjecati na igru i da delay je i dalje prisutan. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2019 13:32 (The_K).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...

 Iskreno mene se nije dojmio nist posebno.. Wijnaldum mi je bolji ako gledam..

Mozda sam stavio krivi chem na njega..

Ako pogledas njegove statse s svakim chem stylom moze postati totalno drugaciji tip igraca...

 

Sad ne znam jel da ga prodam ili ne ali ocito je bolji i od Fernandinha i Fabinha.. cak se bojim da je bolji i od nekih puno skupljih igraca...

 

Za Bernarda Silvu kazu da je vrh kao CAM a ja ga se isto hocu rijestiti.. Nemam pojma koji racku da radim..

 

Ja imam na CDM-u Fernandinha i Ndidija - Fernandinho je bog i batina za Ndidija po svemu.

Dodavanja, postavljenje, tacklovi, ubacivanje u napad po potrebi, zabija golove - Ndidi je tu samo da smeta protivniku na terenu praktički jer mi se ne da ulagat novce u low rated kartice.

Ono što sam primjetio do sada - sve te low rated kartice koje imaju visok pace i tražena su roba su goli kurac naspram high rated karticama pa čak i dosta sporijim karticama od njih.

Jbga, jedina prednost kod tih "brzih" kartica je da s njima možeš uloviti brzog protivnika.

Ali ta kartica u principu ne radi ono što radi high rated kartica.

Što meni vrijedi brzina od van Anholta na LB kad ja kad ulovim protivnika s njim ne mogu ga odgurati, tackle jedva napravi, a obično ne uspije.

Zato je bolje imati sporiju karticu koja će odraditi posao pa i pod cijenu da joj ponekad neki brzanac pobjegne.

 

Ja bih te rado savjetovao vezano iz kartice, ali nisam probao niti jednu od navedenih.

Jedino znam da bih Fabinha želio imati u ekipi, a bogami i Kante bi mi sjeo k'o šaka na oko :)

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 20

Kupio sam Eriksena za 103k coinsa...

 

nista nisam prodavao jos.

Vdijet cu kak ce raditi, mislim da cu ga prodati za tu paru isto bez problema ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
toxic kaže...

 Iskreno mene se nije dojmio nist posebno.. Wijnaldum mi je bolji ako gledam..

Mozda sam stavio krivi chem na njega..

Ako pogledas njegove statse s svakim chem stylom moze postati totalno drugaciji tip igraca...

 

Sad ne znam jel da ga prodam ili ne ali ocito je bolji i od Fernandinha i Fabinha.. cak se bojim da je bolji i od nekih puno skupljih igraca...

 

Za Bernarda Silvu kazu da je vrh kao CAM a ja ga se isto hocu rijestiti.. Nemam pojma koji racku da radim..

 

Ja imam na CDM-u Fernandinha i Ndidija - Fernandinho je bog i batina za Ndidija po svemu.

Dodavanja, postavljenje, tacklovi, ubacivanje u napad po potrebi, zabija golove - Ndidi je tu samo da smeta protivniku na terenu praktički jer mi se ne da ulagat novce u low rated kartice.

Ono što sam primjetio do sada - sve te low rated kartice koje imaju visok pace i tražena su roba su goli kurac naspram high rated karticama pa čak i dosta sporijim karticama od njih.

Jbga, jedina prednost kod tih "brzih" kartica je da s njima možeš uloviti brzog protivnika.

Ali ta kartica u principu ne radi ono što radi high rated kartica.

Što meni vrijedi brzina od van Anholta na LB kad ja kad ulovim protivnika s njim ne mogu ga odgurati, tackle jedva napravi, a obično ne uspije.

Zato je bolje imati sporiju karticu koja će odraditi posao pa i pod cijenu da joj ponekad neki brzanac pobjegne.

 

Ja bih te rado savjetovao vezano iz kartice, ali nisam probao niti jednu od navedenih.

Jedino znam da bih Fabinha želio imati u ekipi, a bogami i Kante bi mi sjeo k'o šaka na oko :)

 Ja sam probao Fernandinha i mogu reci da mi se nije ni najmanje svidio. Torreira je i dalje bolji za mene. Pored Fernandinha su prolazile lopte kroz noge, pored njega, boli ga njonja. Torreira je pak ko Chiuaua, nemozes pojbeci od njega :)

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
cicek kaže...
toxic kaže...
The_K kaže...

Bas naprotiv ako nesto nevalja treba trubiti ako treba do smrti da se popravi platio je igru i ima pravo da se zali isto kao sto ti imas pravo da pises koje su kartice meta ako ti se netko ne svidja slobodno stavis u opcijama da ne vidis njegove poruke i rjesio si svoj problem.

 Al zar ovdje na forumu? Slazem se da treba tu i tamo nesto reci ali konstatno nema smisla.

 

Imaju dedicirani forumi za to i gotovo.. meni to smeta... ne zelim ga staviti na ignore jer me nije uvrijedio niti ista...

Ali stalno ne njegovo nego bilo cije da nest ne valja cini mi sve nepregledno...

 

Ovdje ima 90% negativnih komentara i komentara koji citiraju navedeno..

Puno manje ima neceg pozitivnog itd...

 

evo prije 10 stranica mogu naci nesto o formacijama (netko linkao 3-5-2) i meni tolko puno pomogao da to ne mogu opisati...

Poslije toga rijetko i gotovo nikako si ne pisemo kako si mozemo pomoci u ovoj nesavrsenoj igri.

 

Jel bi mogli otvoriti zasebnu tekmu gdje bi pricali iskljucivo o igracima i taktici?

Npr netko posta formaciju itd pa se komentira igrac, pozicije instrukcije, chem style itd..

Sigurno postoje sheme koji igrac funkcionira bolje s XY bez obzira na 10 chem.. mora postojati nesto ispod same haube.

Ova tema onda nek ostane za sivilo :)

 Nema smisla pricat o taktici dok je gameplay strgan. I dok je sisoko meta. Treba sredit gameplay onda mozemo pricat o taktikama. 

 Ima smisla pricat o taktici i ima smisla pomagat. To kaj vecina vas jedini problem vidi u igri a nikada u sebi je drugi par rukava i htio bi da se vise prestane srati i trovat temu sranjima... Ako imas potrebu pisat kak te EA zajebo i pokral... Lijepo otvori word, napisi, sejvaj i baci u smece.

 

 Ti ces mi govorit gdje cu ja i sta pisat, ajde momak biraj malo rijeci. Imas taktika na yutubeu mozes probat svaku tekmu drugu. Sta da ti sumiram video u postu? Da u meni je problem sto s istom taktikom jednom imam kineski zid u obrani, a jednom goli kurac. I u meni je problem sto mi igrac s 95 finishingom gada po 3 stative po tekmi iz zicera ili raslje s okreta? Tak da u meni problema nema, problem je iskljucivo u igri sto fino balansira sve na 50:50 da bi se ovi osrednji igraci zadovoljili time i kupili paketice. 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Ja sam probao Fernandinha i mogu reci da mi se nije ni najmanje svidio. Torreira je i dalje bolji za mene. Pored Fernandinha su prolazile lopte kroz noge, pored njega, boli ga njonja. Torreira je pak ko Chiuaua, nemozes pojbeci od njega :)

Nisam probao Torreiru... mogao bih ga baš stavit umjesto Ndidija za probu?

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

 Ti ces mi govorit gdje cu ja i sta pisat, ajde momak biraj malo rijeci. Imas taktika na yutubeu mozes probat svaku tekmu drugu. Sta da ti sumiram video u postu? Da u meni je problem sto s istom taktikom jednom imam kineski zid u obrani, a jednom goli kurac. I u meni je problem sto mi igrac s 95 finishingom gada po 3 stative po tekmi iz zicera ili raslje s okreta? Tak da u meni problema nema, problem je iskljucivo u igri sto fino balansira sve na 50:50 da bi se ovi osrednji igraci zadovoljili time i kupili paketice. 

 Lik, ohladi. Rekao si da si izbrisao igricu a i dalje na svaki drugi komentar sa istim negativnim stavom sa kojim si poceo. Sjedi dva dana, nemoj igrati fifu, nemoj udarati po forumima i razmisli jel ti se isplati ocito ovoliko zivcirati oko necega (budem ti ubrzao proces iskustvom, ne isplati se oko ikakve igre zivcirati).

Opalit cu samo komentar na "u igri sto fino balansira sve na 50:50 da bi se ovi osrednji igraci zadovoljili time". Ti su uvjeren da si vrhunski igrac? Ili nadprosjecan? Nemoj se zavaravati, kao i vecina forumske ekipe koja svakodnevno udara anegdote o "alt tab" i koja krivi sve na igru dok sa druge strane nije spremna priznati da im se dogada jednaka kolicina debilana nego je igrica uvijek protiv njih i to je EA napisao oskarovski scenarij da bi se njih sjebalo si, kao i skoro svaki drugi na forumu, osrednji ili u najboljem slucaju mrvu iznad. Ali stvarno mrvu.

Tako da sjedi, razbistri glavu i stani FUT igrati ako vidis da te samo zivcira.

6 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Ja sam probao Fernandinha i mogu reci da mi se nije ni najmanje svidio. Torreira je i dalje bolji za mene. Pored Fernandinha su prolazile lopte kroz noge, pored njega, boli ga njonja. Torreira je pak ko Chiuaua, nemozes pojbeci od njega :)

Nisam probao Torreiru... mogao bih ga baš stavit umjesto Ndidija za probu?

 Meni je odlican, tutnes mu Anchor i imas ludo agilnog i agresivnog CDMa, nije snazan ali sam ja valjda nesposoban pa ni sa snaznijim igracem ne mogu nekoga sastaviti na pod takitak.

15 godina
offline
FIFA 20

Nema me pola dana i pogubio sam se u komentarima. Tri stranice raznoraznih frustracija koje izaziva ovo smeće je dokaz da volimo nogomet i da nam je stalo da igra bude bolja? Svatko to objašnjava na svoj način. Jedino je bezveze da rasprava krene krivim tokom. Meni je ove godine sasvim svjedno kako tekme završe. Pobijedio ili izgubio, bio 4 divizija ili 7. Doslovce baš me briga. Složio sam si momčad po guštu i igram s guštom kada mi igra to dopusti, kada mi ne dopusti nasmijem se i otvorim pivu. Sbe je super sve je za pet...

Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
cicek kaže...

 Ti ces mi govorit gdje cu ja i sta pisat, ajde momak biraj malo rijeci. Imas taktika na yutubeu mozes probat svaku tekmu drugu. Sta da ti sumiram video u postu? Da u meni je problem sto s istom taktikom jednom imam kineski zid u obrani, a jednom goli kurac. I u meni je problem sto mi igrac s 95 finishingom gada po 3 stative po tekmi iz zicera ili raslje s okreta? Tak da u meni problema nema, problem je iskljucivo u igri sto fino balansira sve na 50:50 da bi se ovi osrednji igraci zadovoljili time i kupili paketice. 

 Lik, ohladi. Rekao si da si izbrisao igricu a i dalje na svaki drugi komentar sa istim negativnim stavom sa kojim si poceo. Sjedi dva dana, nemoj igrati fifu, nemoj udarati po forumima i razmisli jel ti se isplati ocito ovoliko zivcirati oko necega (budem ti ubrzao proces iskustvom, ne isplati se oko ikakve igre zivcirati).

Opalit cu samo komentar na "u igri sto fino balansira sve na 50:50 da bi se ovi osrednji igraci zadovoljili time". Ti su uvjeren da si vrhunski igrac? Ili nadprosjecan? Nemoj se zavaravati, kao i vecina forumske ekipe koja svakodnevno udara anegdote o "alt tab" i koja krivi sve na igru dok sa druge strane nije spremna priznati da im se dogada jednaka kolicina debilana nego je igrica uvijek protiv njih i to je EA napisao oskarovski scenarij da bi se njih sjebalo si, kao i skoro svaki drugi na forumu, osrednji ili u najboljem slucaju mrvu iznad. Ali stvarno mrvu.

Tako da sjedi, razbistri glavu i stani FUT igrati ako vidis da te samo zivcira.

 Jesam al to ne znaci da sam zaboravio kako izgleda, lik. Ajd se nemoj lovit za jedan post nego si uzmi truda kad se vec zelis mjesat u raspravu i malo preskrolaj po forumu pa pogledaj kakve screenove sam objavio, pa ce ti bit jasno. Ne tvrdim da ja da bi morao imao 30-0 nit nikve takve spike, ali da ja promasujem ciste prilike kad za to dode vrijeme dok na drugoj strani 79cdm realizira polusanse, e tu necu sebe krivit. 

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice