FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.048.285
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
zagid3 kaže...
nedac96 kaže...

WL zavrsena, gold 1 i ostale jos 3 utakmice neodigrane, dosta za ovaj vikend. Valjda u packovima izadje sta dobro i vrijedno, prosli vikend je to bio Grizemann

 Daj stisni jos te 3 tekme, jednu po jednu. Probaj uhvatit taj elite, nemaš što za izgubiti.

 Ima, zivce

 eh upravu si drug, nema se vise zivaca pa makar i te 3 ostale utakmice dobio, zeznuli su igru haos, pa je gameplay po meni haos, mnogo se zivaca izgubi...

15 godina
offline
FIFA 20

Za sad sredio za Petera Schmeichela..

Moram vidit sto sada odigrat Squad ili Rivale... nekak m ise cini da mi je bolje kupiti 11 MLS igraca i odigrati 5 partija na WC nemam pojma..

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...

Za sad sredio za Petera Schmeichela..

Moram vidit sto sada odigrat Squad ili Rivale... nekak m ise cini da mi je bolje kupiti 11 MLS igraca i odigrati 5 partija na WC nemam pojma..

 

 Ja se mislim uzeti Guardiolu, imam tokene ali nisam još siguran uziamti ili ne

Who bolan cares
15 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...

Za sad sredio za Petera Schmeichela..

Moram vidit sto sada odigrat Squad ili Rivale... nekak m ise cini da mi je bolje kupiti 11 MLS igraca i odigrati 5 partija na WC nemam pojma..

 

Ja sam odradio sva 4 zahtjeva iz SB. Sada su mi ostali ovi iz rivalsa. Tu ću odraditi tri zahtjeva jer nemam za svaku ligu 7 igrača kojima sam prvi vlasnik tako da se neću s tim zamarati. Znači skupit ću 7 swaps kartica. Prvo sam odigrao SB tako da mogu prodati kartice za dobre novce jer se ekipa s WL prebacuje na ovo sranje. Oči su mi ispale dok nisam odigrao tih 20 utakmica za 4 kartice. Čisto maltretiranje igranje nečega što nema smisla a moraš to odraditi.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
toxic kaže...

Za sad sredio za Petera Schmeichela..

Moram vidit sto sada odigrat Squad ili Rivale... nekak m ise cini da mi je bolje kupiti 11 MLS igraca i odigrati 5 partija na WC nemam pojma..

 

Ja sam odradio sva 4 zahtjeva iz SB. Sada su mi ostali ovi iz rivalsa. Tu ću odraditi tri zahtjeva jer nemam za svaku ligu 7 igrača kojima sam prvi vlasnik tako da se neću s tim zamarati. Znači skupit ću 7 swaps kartica. Prvo sam odigrao SB tako da mogu prodati kartice za dobre novce jer se ekipa s WL prebacuje na ovo sranje. Oči su mi ispale dok nisam odigrao tih 20 utakmica za 4 kartice. Čisto maltretiranje igranje nečega što nema smisla a moraš to odraditi.

 Ja ako odradim SB do kraja imam ti cu taman 9 kartica...

Ne znam samo jel uzeti Nestu ili Giggsa a mozda cak i Gurdiolu...

 

Iako lagao bih kada bih rekao da mi se da igrat SB (15 pobjeda mi treba...) a golmana bih s ikonom rijesio za sva vremena..

 

Ovaj 86 Peter je dobar?

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
nedac96 kaže...
The_K kaže...
zagid3 kaže...
nedac96 kaže...

WL zavrsena, gold 1 i ostale jos 3 utakmice neodigrane, dosta za ovaj vikend. Valjda u packovima izadje sta dobro i vrijedno, prosli vikend je to bio Grizemann

 Daj stisni jos te 3 tekme, jednu po jednu. Probaj uhvatit taj elite, nemaš što za izgubiti.

 Ima, zivce

 eh upravu si drug, nema se vise zivaca pa makar i te 3 ostale utakmice dobio, zeznuli su igru haos, pa je gameplay po meni haos, mnogo se zivaca izgubi...

 Evo i mene u istom polozaju haha. Trenutno nemam volje ni ja, možda bude budenja u 7 i igranja

12 godina
offline
FIFA 20

Nisam još definitivno odlučio, ali naginjem ka tome da odmah uzmem Nestu i onda u drugoj turi kad sve tokene skupim (valjda ću uspjet) Ballacka ili Keanea.

Mada mi i Roberto Carlos izgleda solidno.

 

BTW

Kako sam igrao s igračima s kojima još nisam, a vjerojatno ni ne bih da nije bilo ovih zadataka, probao sam iz svake lige po nešto zanimljivo, ali od svih mi je najviše zapeo za oko Delaney iz Bundeslige.

Čak me ni Suarez nije toliko impresionirao da bih na tren pomislio oko njega složiti ekipu, ali bogami Delaney mi je dao misliti.

Još kad se sjetim da sam na samom početku dobio u packu IF Delaneya i prodao ga isti čas za 50k (sada je oko 80k) padne mi mrak na oči 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Nisam još definitivno odlučio, ali naginjem ka tome da odmah uzmem Nestu i onda u drugoj turi kad sve tokene skupim (valjda ću uspjet) Ballacka ili Keanea.

Mada mi i Roberto Carlos izgleda solidno.

 

 Kako si to zamislio s obzirom da tokene mjenjas.

Dakle kad uzmes ikonu, tokeni nestaju i nemas ih vise..

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...
nedac96 kaže...
The_K kaže...
zagid3 kaže...
nedac96 kaže...

WL zavrsena, gold 1 i ostale jos 3 utakmice neodigrane, dosta za ovaj vikend. Valjda u packovima izadje sta dobro i vrijedno, prosli vikend je to bio Grizemann

 Daj stisni jos te 3 tekme, jednu po jednu. Probaj uhvatit taj elite, nemaš što za izgubiti.

 Ima, zivce

 eh upravu si drug, nema se vise zivaca pa makar i te 3 ostale utakmice dobio, zeznuli su igru haos, pa je gameplay po meni haos, mnogo se zivaca izgubi...

 Evo i mene u istom polozaju haha. Trenutno nemam volje ni ja, možda bude budenja u 7 i igranja

 ja sam ipak odigrao i ostale 3 tekme i sreca me je pratila pa sam dobio sve 3, zadnja jedva, gol u 86 minuti, zivci pucali haha

15 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
Skilledžija kaže...

Nisam još definitivno odlučio, ali naginjem ka tome da odmah uzmem Nestu i onda u drugoj turi kad sve tokene skupim (valjda ću uspjet) Ballacka ili Keanea.

Mada mi i Roberto Carlos izgleda solidno.

 

 Kako si to zamislio s obzirom da tokene mjenjas.

Dakle kad uzmes ikonu, tokeni nestaju i nemas ih vise..

Pa moraju ponuditi 23 tokena. Za sada ih nema toliko što znači da će se tek pojaviti. Mislio je na to.  Gledam, markt je dosta pao. Bezveze sam se večeras natovario karitcama ratinga 84, 85. Bilo mi glupo ne kupiti ih po sadašnjim cijenama. Bruno fernandes 85 rating za 6k. Kupio dva. Telles za 4900 coinsa... itd.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...

 Kako si to zamislio s obzirom da tokene mjenjas.

Dakle kad uzmes ikonu, tokeni nestaju i nemas ih vise..

Sezona za ove ikone je podijeljena na dva mjeseca.

Prvi mjesec su ovi zadaci koje rješavamo i ima ih 12, isto tako će biti i drugi mjesec 12 zadataka što znači da ćemo moći skupiti ukupno 24 swap kartice.

Kod swap ikona piše da su aktivne 60 dana, a Drogba vrijedi 23 swap kartice ako me pamćenje ne vara, a to znači da će sve kartice koje skupimo u ta dva mjeseca vrijediti za ponuđene ikone.

Zato ja kombiniram da odmah uzmem Nestu za 9 kartica, a poslije koliko uspijem skupiti pa ću odlučiti što i kako.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 20

Šta ste svi zapeli za Nestu? Jer je jeftin? Ja bi opet da se može, ali ne bu išlo obzirom na broj tokena, slagao Rio Ferdinanda i Ian Wrighta, nekako su mi najzanimljiviji njih 2 od ovih trenutnih ikona.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Nakon 7 dana bana napokon opet in game.. kreno prvi draft i osvojio ga.. nadam se da me nece opet banat haha

PSN: Chov1ch
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Uzeo sam si pauzu i opet sebe okrivio sto gađam bar 4-5 precki po tekmi. Odigrao WL gold 3, 9 tekmi na lageru ostalo. Igra je smece. Ako protivnika razigras se zivciras jer te jebe finish, ako te ide uopce ne moras igrat, doslovno možes pobjediti koristenjem samo 4 tipke. Smjer, sprint, lopta u for i naravno sut, jer ti sve lopte u for prolaze i odjednom se igrac ponasa u skladu s svojim ocjenama. Ako te ne ide đabe ti sve u 90' ti ne gine gol za poraz, znaju potegnuti i do 96' ako igras protiv panja koji muku muci. 1na1 sansa ne znaci nista, jer prvo igra mora dozvoliti uopce pucanje  u stranu, zatim mora onesposobiti golmana da prati tvoju svaku kretnu savrsenim pozicioniranjem i jos onda moras izjebat ježa da ti Suarez pogodi gol. Jebote ko da klavir sviras nogama, a ne trcis s jednim od najboljih finisera na svijetu na golama 2. ili 3. klase. I to bi bilo sve okej da se istu tu tekmu ne jebes s obranom njegovom koju ne zanima nista osim lopte i gazi ko huni europu po mojim napadacima, sve po ps-u ravno u loptu bez obzira na sve. Kupio Isca cisto da ga probam i prvih 4 tekme zabije sve što je morao zabiti(unutar 16m) i onda sljedece 3 tekme nije mogao pogoditi gol van 5 metara, dok mu je unutar 5 metara trebala molba da puca.

 

Igra je obrisana, bogu hvala.

 

Zaljucak:

Ne možeš zaključiti dal si pobjedio jer si bolji ili zato jer su ti kanađani dopustili. Zato jer nemas objasnjenja zasto ti igrac ne može u istim uvjetima na istoj poziciji pucati dva puta isto.(ovo je arkada, a ne simulacija, tak da one pizdarije u stvarnosti nije uvijek isto ne priznam)

Igra glavom je lutrija veca od eurojackpota. To mi se cak i sviđa, al jebemu mater da mi branic koji je solo i ima 80 heading acc, ne može dodati loptu glavom svaki puta tocno igracu 2m od njega, e to ne mogu razumijeti.

Custom tactics ne radi u 98% slucajeva. Možes mjenjat svaku postavku u jednoj tekmi igraci se ponasaju isto. Kad bi dok moras pobjediti odjednom radili sve po "nalogu".

Fifa19 je bila igretina prema ovoj.(prije patcha je ova bila sasvim pristojna igra. Zato i samo zato jer kad si razigrao lika si zabio gol. Iako si primio kickoff odmah nakon, opet si imao sansu zabiti budali jer covjek nezna igrat i rezultati su bili smjesni, al to je skripta bila kriva, a ne gameplay.) Fifa 19 je bila igretina samo zato jer ti je bilo zabavnije igrat, makar gađao stative, barem si znao da su sanse 1na1 na 50%, a ne tu di tvrde da su kao fixali.

 

Pratit cu jos malo forum da vidim sta cete rec nakon patcha, ak barem malo dovedu stvari u red placam im opet 100kn, a do tada rađe cu gajbu kupit svaki mjesec i bit sretan nego ovo sranje igrat i ocelavit od muke.

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
toxic kaže...

 Kako si to zamislio s obzirom da tokene mjenjas.

Dakle kad uzmes ikonu, tokeni nestaju i nemas ih vise..

Sezona za ove ikone je podijeljena na dva mjeseca.

Prvi mjesec su ovi zadaci koje rješavamo i ima ih 12, isto tako će biti i drugi mjesec 12 zadataka što znači da ćemo moći skupiti ukupno 24 swap kartice.

Kod swap ikona piše da su aktivne 60 dana, a Drogba vrijedi 23 swap kartice ako me pamćenje ne vara, a to znači da će sve kartice koje skupimo u ta dva mjeseca vrijediti za ponuđene ikone.

Zato ja kombiniram da odmah uzmem Nestu za 9 kartica, a poslije koliko uspijem skupiti pa ću odlučiti što i kako.

Ja sam se shebo jucer, bio sam uvjeren da imam 6 ikona da mogu uzete Petera, ali onaj vrah di imas dvije misije daje samo jednu karticu pa sam isao na brzaka sklopiti 11 igraca iz niz. lige da izgrindam Petera i uspio..

 

A ovo dalje cu vidjeti, nije da me se neki igraci previse dojme... Nije bas jednostavno imati 7 prvih igraca iz svih liga, traze da kupim packove a jako tesko cu sa 75 rated karticama neki racku napraviti u rivalima... sto je previse je previse..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2019 7:54 (toxic).
15 godina
offline
FIFA 20

Kupio sam Walkera za 71k coinsa

 

Nisam siguran da sam to trebao napraviti... ali jedina opcija za upgrade mi je jer na desnom beku imam 79 rated Auriera. a prelazim u 3-5-2 iz 4-3-3

A Walker to moze dobro odigrati...

 

Jel sam napravio sranje?

I moze li ovo nekako bolje? 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2019 8:37 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Uzeo sam si pauzu i opet sebe okrivio sto gađam bar 4-5 precki po tekmi. Odigrao WL gold 3, 9 tekmi na lageru ostalo. Igra je smece. Ako protivnika razigras se zivciras jer te jebe finish, ako te ide uopce ne moras igrat, doslovno možes pobjediti koristenjem samo 4 tipke. Smjer, sprint, lopta u for i naravno sut, jer ti sve lopte u for prolaze i odjednom se igrac ponasa u skladu s svojim ocjenama. Ako te ne ide đabe ti sve u 90' ti ne gine gol za poraz, znaju potegnuti i do 96' ako igras protiv panja koji muku muci. 1na1 sansa ne znaci nista, jer prvo igra mora dozvoliti uopce pucanje  u stranu, zatim mora onesposobiti golmana da prati tvoju svaku kretnu savrsenim pozicioniranjem i jos onda moras izjebat ježa da ti Suarez pogodi gol. Jebote ko da klavir sviras nogama, a ne trcis s jednim od najboljih finisera na svijetu na golama 2. ili 3. klase. I to bi bilo sve okej da se istu tu tekmu ne jebes s obranom njegovom koju ne zanima nista osim lopte i gazi ko huni europu po mojim napadacima, sve po ps-u ravno u loptu bez obzira na sve. Kupio Isca cisto da ga probam i prvih 4 tekme zabije sve što je morao zabiti(unutar 16m) i onda sljedece 3 tekme nije mogao pogoditi gol van 5 metara, dok mu je unutar 5 metara trebala molba da puca.

 

Igra je obrisana, bogu hvala.

 

Zaljucak:

Ne možeš zaključiti dal si pobjedio jer si bolji ili zato jer su ti kanađani dopustili. Zato jer nemas objasnjenja zasto ti igrac ne može u istim uvjetima na istoj poziciji pucati dva puta isto.(ovo je arkada, a ne simulacija, tak da one pizdarije u stvarnosti nije uvijek isto ne priznam)

Igra glavom je lutrija veca od eurojackpota. To mi se cak i sviđa, al jebemu mater da mi branic koji je solo i ima 80 heading acc, ne može dodati loptu glavom svaki puta tocno igracu 2m od njega, e to ne mogu razumijeti.

Custom tactics ne radi u 98% slucajeva. Možes mjenjat svaku postavku u jednoj tekmi igraci se ponasaju isto. Kad bi dok moras pobjediti odjednom radili sve po "nalogu".

Fifa19 je bila igretina prema ovoj.(prije patcha je ova bila sasvim pristojna igra. Zato i samo zato jer kad si razigrao lika si zabio gol. Iako si primio kickoff odmah nakon, opet si imao sansu zabiti budali jer covjek nezna igrat i rezultati su bili smjesni, al to je skripta bila kriva, a ne gameplay.) Fifa 19 je bila igretina samo zato jer ti je bilo zabavnije igrat, makar gađao stative, barem si znao da su sanse 1na1 na 50%, a ne tu di tvrde da su kao fixali.

 

Pratit cu jos malo forum da vidim sta cete rec nakon patcha, ak barem malo dovedu stvari u red placam im opet 100kn, a do tada rađe cu gajbu kupit svaki mjesec i bit sretan nego ovo sranje igrat i ocelavit od muke.

 

Diskreditirao si se s ovim: "FIFA 19 je bila igretina". Ovo da custom taktika ne šljaka, apsolutno nije istina. FIFA 20 se da igrati jako lijepo, bez obzira na neke mušice. 

 

Treba znati rasporediti tekme, ovisno o pojedincu. Osobno, dnevno pripremim maximalno 2-3 tekme raspoređenih u različito doba dana, u kojim pazim na dosta sitnica. 

 

Glavni problem većine je što forsira, jer postanu opijeni porivom da što dalje doguraju, kako bi mogli otvoriti što bolje nagrade.

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2019 9:03 (TheMaverick).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
 Nije bas jednostavno imati 7 prvih igraca iz svih liga, traze da kupim packove a jako tesko cu sa 75 rated karticama neki racku napraviti u rivalima... sto je previse je previse..

 

 

Ovo sam sklepao za Francuze i odigrao s njima dvije utakmice i obje pobijedio.

6. divizija je u pitanju i tu se može dobiti svakoga s glupim ekipama, a ako te igra pomazi još ih i razbiješ k'o beba zvečku :)

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=j8ZIoat4nRDRH:FFA20PCC

 

Ja ću prije propustiti swap karticu u zadacima gdje se mora SB igrati jer mi je to mučenje.

Jučer sam završio Erstediviziju i to sam birao samo protiv brončanih ekipa da igram.

Mislim da ću s MLS i CSL mlade dobit jer sam sklepao ekipe ubi bože :)

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

 

Ovo sam sklepao za Francuze i odigrao s njima dvije utakmice i obje pobijedio.

6. divizija je u pitanju i tu se može dobiti svakoga s glupim ekipama, a ako te igra pomazi još ih i razbiješ k'o beba zvečku :)

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=j8ZIoat4nRDRH:FFA20PCC

 

Ja ću prije propustiti swap karticu u zadacima gdje se mora SB igrati jer mi je to mučenje.

Jučer sam završio Erstediviziju i to sam birao samo protiv brončanih ekipa da igram.

Mislim da ću s MLS i CSL mlade dobit jer sam sklepao ekipe ubi bože :)

 imam vremena...

mozda izvucem koje 80+ rated igrace u ligama pa cu i to izvrsit.

 

Dakle sad sam dao 6 tokena za petera ostaje mi jos ukupno 16 tokena na raspolaganju pa cu vidjeti... ima i dosta do isteka..

Necu vise forsirati...

 

12 godina
offline
FIFA 20

Dao si 6 tokena za karticu koja je u rangu 10k coinsa golmana... zasto?

 

U reward packu izade nas maestro.

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Dao si 6 tokena za karticu koja je u rangu 10k coinsa golmana... zasto?

 

U reward packu izade nas maestro.

 

1. Peter mi je zakon.

2. Ne moram vise razmisljati o pozitivnom chemu itd.

3. Prva ikona ikad pa sam htio imati cim prije.

 

Nisam ga jos vidio u akciji pa ne mogu reci kakav je.

Na kraju krajve skupiti cu jos 8 kartica za nekog veznog (Guardiolu valjda) da mi je lakse sve to povezati

 

I jos jedno pitanje za tebe... kakve veze ima jel neka kartica od 10k coinsa bolja ili ne?

Pa ikone su skoro pa uvijek skuplje od obicnih igraca s slicnim ili nizim statsima a ljudi kupuju..

Za mene Ikona ima drugi znacaj od statsa u igri.

1. Uzmes igraca koji ti se svida u proslosti.

2. Chem

 

Npr ja bih sve dao za Zanettia i pravog Ronalda, ostalo mi ne treba.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2019 9:40 (toxic).
6 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
SimeKZ kaže...

Dao si 6 tokena za karticu koja je u rangu 10k coinsa golmana... zasto?

 

U reward packu izade nas maestro.

 

1. Peter mi je zakon.

2. Ne moram vise razmisljati o pozitivnom chemu itd.

3. Prva ikona ikad pa sam htio imati cim prije.

 

Nisam ga jos vidio u akciji pa ne mogu reci kakav je.

Na kraju krajve skupiti cu jos 8 kartica za nekog veznog (Guardiolu valjda) da mi je lakse sve to povezati

 

I jos jedno pitanje za tebe... kakve veze ima jel neka kartica od 10k coinsa bolja ili ne?

Pa ikone su skoro pa uvijek skuplje od obicnih igraca s slicnim ili nizim statsima a ljudi kupuju..

Za mene Ikona ima drugi znacaj od statsa u igri.

1. Uzmes igraca koji ti se svida u proslosti.

2. Chem

 

Npr ja bih sve dao za Zanettia i pravog Ronalda, ostalo mi ne treba.

 A gle, za ovaj tim koji si stavio bi ti netko tipa Alisson bio vjerojatno bolji, isti chem dobije, ne trosis Swap kartice a kosta 50k :/ Za razliku od nekoga tipa Zanetti koji ti onda postaje defaultni RB cijelu FIFU ili Butrageno, Ferdinand, Roberto Carlos, Gerrard koji bi ti dugo vremena bili jebacki korisni.

No manje bitno, na kraju je glavno ako si ti sretan sa igracem kojega si htio :D

Ja drzim fige da u nekom trenu dobijem Henrya ili Bergkampa. Ili oba, sa Vieirom i Piresom :D

15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 A gle, za ovaj tim koji si stavio bi ti netko tipa Alisson bio vjerojatno bolji, isti chem dobije, ne trosis Swap kartice a kosta 50k :/ Za razliku od nekoga tipa Zanetti koji ti onda postaje defaultni RB cijelu FIFU ili Butrageno, Ferdinand, Roberto Carlos, Gerrard koji bi ti dugo vremena bili jebacki korisni.

No manje bitno, na kraju je glavno ako si ti sretan sa igracem kojega si htio :D

Ja drzim fige da u nekom trenu dobijem Henrya ili Bergkampa. Ili oba, sa Vieirom i Piresom :D

 Pa nije nist propalo u zemlju...

ja ionako necu zauvijek imati ovaj tim, vec sam promijeno hrpu ekipa...

Velim imam potencijalnih 16 kartica... ako sklepam jos nekih 12 bit cu i vise nego zadovljan... vjerujem da to mogu sad kad nije bitno...

 

Mislim meni kad netko spomene golmane itd... uvijek cu reci slijedece..

 

Taffarel

Van Der Sar

Barthez

Peter Schmeichel

Toldo

Kahn

 

Tu meni Allison nikako ne spada kolko god da veliku ocjenu imao i bio super.

Da pace niti jedan golman danasnjice mi nije dovoljno dobar da bih ga uopce mogao dovesti u kontekst s gore navedenima..

Tako da def. mi je srce na mjestu i nije mi krivo koliko god da on u statsima bio losiji radije cu ga imati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2019 9:55 (toxic).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
SimeKZ kaže...

Dao si 6 tokena za karticu koja je u rangu 10k coinsa golmana... zasto?

 

U reward packu izade nas maestro.

 

1. Peter mi je zakon.

2. Ne moram vise razmisljati o pozitivnom chemu itd.

3. Prva ikona ikad pa sam htio imati cim prije.

 

Nisam ga jos vidio u akciji pa ne mogu reci kakav je.

Na kraju krajve skupiti cu jos 8 kartica za nekog veznog (Guardiolu valjda) da mi je lakse sve to povezati

 

I jos jedno pitanje za tebe... kakve veze ima jel neka kartica od 10k coinsa bolja ili ne?

Pa ikone su skoro pa uvijek skuplje od obicnih igraca s slicnim ili nizim statsima a ljudi kupuju..

Za mene Ikona ima drugi znacaj od statsa u igri.

1. Uzmes igraca koji ti se svida u proslosti.

2. Chem

 

Npr ja bih sve dao za Zanettia i pravog Ronalda, ostalo mi ne treba.

 Nisam ja mislio nista lose u svom komentaru. Samo je shema kaj je ova kartica Petera baby ikona.

Tak da ono... Robi Carlos, Zanetti u kasnijoj fazi i ostali dragi igraci su tu. To je bio cilj komentara.

Jer u ovim futswap ikonama ima end game kartica. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
FIFA 20

Prednarucio sam fifu 2020 ultimate ,gdje je pisalo lijepo 2 gold packs svakih tjedan dana 12 tjedana . Ti packovi se dobijaju nedjeljom, ali ja ih nisam jos dobio . Ne znam sta da radim i kome da se obratim za taj problem.

Kontaktirao sam ea nije do njih kao moram playstation store za to kontaktirati.  Oso sam na tu playstation store stranicu, ispunio onaj obrazac i napisao da ne dobivam pakete  medjutim nema odgovora vec 5 dana . 1

Netko je spomenuto da ih moras skinuti kao dlc ili sta ?? 

 

Savjeti? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže....

 Nisam ja mislio nista lose u svom komentaru. Samo je shema kaj je ova kartica Petera baby ikona.

Tak da ono... Robi Carlos, Zanetti u kasnijoj fazi i ostali dragi igraci su tu. To je bio cilj komentara.

Jer u ovim futswap ikonama ima end game kartica. 

 E ovo je smijesna strane price... Kada sam ga uzeo u "Walkout" je izasao stari Peter :) Dakle ko da ima 40+

BTW ako ne izvucem bilo kakvu drugu ikonu golmana ovaj ostaje za stalno prvotimac osim ako ce mi se pokazati kao katastrofalno los ali sumnjam da to moze biti..

 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
SimeKZ kaže....

 Nisam ja mislio nista lose u svom komentaru. Samo je shema kaj je ova kartica Petera baby ikona.

Tak da ono... Robi Carlos, Zanetti u kasnijoj fazi i ostali dragi igraci su tu. To je bio cilj komentara.

Jer u ovim futswap ikonama ima end game kartica. 

 E ovo je smijesna strane price... Kada sam ga uzeo u "Walkout" je izasao stari Peter :) Dakle ko da ima 40+

BTW ako ne izvucem bilo kakvu drugu ikonu golmana ovaj ostaje za stalno prvotimac osim ako ce mi se pokazati kao katastrofalno los ali sumnjam da to moze biti..

 

 Sve tri imaju isti ''skin'' u igri... tak da ti je to, to.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
toxic kaže...
SimeKZ kaže....

 Nisam ja mislio nista lose u svom komentaru. Samo je shema kaj je ova kartica Petera baby ikona.

Tak da ono... Robi Carlos, Zanetti u kasnijoj fazi i ostali dragi igraci su tu. To je bio cilj komentara.

Jer u ovim futswap ikonama ima end game kartica. 

 E ovo je smijesna strane price... Kada sam ga uzeo u "Walkout" je izasao stari Peter :) Dakle ko da ima 40+

BTW ako ne izvucem bilo kakvu drugu ikonu golmana ovaj ostaje za stalno prvotimac osim ako ce mi se pokazati kao katastrofalno los ali sumnjam da to moze biti..

 

 Sve tri imaju isti ''skin'' u igri... tak da ti je to, to.

 E jbga onda...:)

 

Nego od SB-a danas nisam dobio nista posebno 83 rated karticu neku bezveze..

Sad cekam izvlacenje za Rivale i FUT..

 

7 godina
offline
FIFA 20

Evo da vam se pridrzužim komentiranju prikupljanja tokena za ikone. Uspio sam sastaviti sve sastave potrebne za objectives, tako da 12 tokena je goal. Jedino ne razumijem zašto je Drogba 23 tokena, jel stvarno tako dobar? Nisam ga imao priliku još koristiti, FUT Draft sam par puta odigrao i došao mi je CF 95 Pele (bogovska kartica), Pirlo, Zanetti, Ferdinand. Mada me nijedan od njih nije toliko oduševio.

U SB rewardu sam dobio Rashforda sad, nije loše. Zamijenit će Pukki-a, a i trebat ce mi englez ST jer planiram skupit pare da kupim Sterlinga. LW mi Coman pa treba englez neki na RW.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Meni je Promes koji kosta 2000k coinsa i manje bolja kartica od Felipe Andersona koji kosta 42 tisuce...

 

Pls ako znate neke nize kartice koje su zapravo bolje od ovih skupih javite ovdje...

Gabriel Jesus mi je na kraju na zalost zamjenio Kanea jer sam s njim fleksibilniji... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice