FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.045.263
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
FIFA 20

Za one koji jos nisu rijesili Early Access objective - kada se svi objectivi rijese, dobivate pack u kojem je 1 loan TOTW na 10 utakmica i 1 player pick izmedu 80-84 ovr.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
jopis kaže...

Upravo završio friendly online s nekim našim, vepar1911. 

Lik ima tim kakvih se ne bi posramili na kraju igre a ne na izlasku, ronaldo, g.jesus, fernandinho, itd., ali zato igra, po mojoj procjeni ili ima 13-14 godina ili je takav mentalni sklop. Samo la croquete i ostala sranja sa ronaldom. Igra kao igra, nigdje veze, nabij loptu kako god do ronalda, vrti ringišpil i pucaj. Jad i bijeda. 

Izgubio sam 3-2 jer moj tim je smijeh naspram takvih pa moja dodavanja idu svagdje samo ne gdje sam stisnuo i zamislio, ali kaznila ga je igra/bog za svo lacroquetanje u meču, tak da mi nije žao, pogodio je lik jedno 10 stativa u svom tom vrtenju i napucavanju bez smisla i veze. Ja bi gamepad raspolovio već u pol tekme da me tak igra prca s takvim igračima. Znači doslovno 10 stativa od 12-13 udaraca.

 Zao mi je sto ga nisi pobjedio jer lik sigurno cita ovaj forum. A stari mu ima firmu uspjesnu koju ovaj misli nasljediti, pretpostavljam neku obrtnicku pa lik misli da nece radit za uspjeh. Djeco draga, govorim svima, i onima koji se tako osjecaju, znanje i samo znanje nema youtuba vise nakon osamnaeste. Jedino ako ti stari ima firmu koju nebres zajebati onda supac. Ostalo je samo rad, red i stega. Bar u hr. Ako ides u au ili de ostaje onaj osjecaj bljutavi u ustima da si svagdje stranac i to nejde dole s zvakacom ko bambus. 

 

Al za zabavu se da zajebavat s fifom. 

Ps. Jos nisam igrao pa nemam misljenje osim o demo verziji.

 Tek sam si sad uspio skupit sve potrebno za snimati i sad ces mi rec da nakon kaj prodes 18g postojanja nema niceg.

Eno lik otvara pokemon karte a prije je bil odvjetnik u 5 renomiranih firmi, malajski tapir je moje godiste, thekie, eeeries i ostala bagra 30+.... 

Tak da, to ne stoji kaj si rekel. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
FIFA 20

Zna li netko koliko stoji FIFA 20 preko ruskog VPN-a i je li region locked?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Evo moj osvrt na fifu nakon jedno 40tak odigranih tekmi.. inace fifu nisam posteno igrao od 15ke i to je zadnja fifa koju mogu rec da sam se zabavljo i da je bila zanimljiva, ove sve nove koliko god izgledale "realnije" bile su dosadne i skill gap je otiso u k****.

A evo sto mislim o novoj fifi: 

Pace se napokon osjeti i imas taj zadovoljavajuci feeling kad nekoga predriblas i poslje te nemoze stici :). Opcenito pace je odradjen na zanimljiv nacin npr L1+T i duge lopte po podu dok napadac trci prema lopti on nije toliko brzi od tvog obrambenog tako da se ti mozes dobro postavit sa svojom obranom, ali zato kad primi loptu i ako te cimne u jednu stranu a ti odes u drugu vise ga nemozes stic. E sad mozda nije realno da je brzi s loptom nego bez nje ali definitivno dodaje tu car u igri di osjetis kad je neki igrac brzi od drugog a nije OP ako se znas branit od driblinga. 

Sto se tice obrane po meni su pogodili taman da kombiniras i AI i manualno obranu i da jednostavno u trenutcima kad ide napadac na tebe nemozes ostavit AI da se brani jer ce ga ovaj bez problema pretrcat/predriblat znaci moras se manualno branit od onih key momenata sto normalno cini obranu puno zabavniju i dodaje na skill gapu sto je strava :D

Dodavanje je po meni sasvim okej pogotovo to sto L1+T i duge lopte nisu OP.. znaci moze neka savrsena lopta proc u prostor da napadac nemora nikoga driblat samo PACE! ali vecinom su to lopte di ako pokret/dribling lose odradis izgubit ces loptu. Dodavanja iz okreta vise nema! kad god si suprotno okrenut igracu kojem mislis dodat lopta ce ic ili pre sporo ili u krivom smjeru znaci nema vise nerealne TIKA TAKE :)

Udarci su savrseno odradjeni! vecinom je takav tempo igre da nema smisla pucat sa vise od 25m, po finishingu se najvise osjeti razlika od igraca do igraca jednostavno kad imas dobru spicu 1v1 sa golmanom se s lakocom rijesava dok ako ides sa nekim veznjakom 1v1 dovoljno je veca sansa da ce fulat. Finesse je odlicno odradjen nit je OP nit lopta leti negdje bzvz bas je taman. Sto se tice udaraca iz okreta paa vise ih i nema bas i dalje se moze desit koji ali vecinom takvi udarci ne idu nigdje.

A sad sto se tice glava, voleja i ubacaja.. Znaci volej sad mozes dobro pogodit samo sa igracem koji ima visok volley a ne sa nekim obrambenim na odbijancu od kornera znaci takvih odbijanaca vise nema i glava takodjer vise nema, sto mi se jako sviđa. U 40tak tekmi sam zabio mozda 3 glave i primio 2. Ubacivanja ko ubacivanja na glavu mozete zaboravit dok niske lopte po podu u 16m i dalje mogu proci ali igraci puno teze zabijaju iz takvih situacija sto je isto dosta balansirano i opcenito tako neki odbijanci unutar 16m golman cesto brani pa realno nema glupih golova.


Neznam koliko sam citko ovo sve slozio vjerojatno sam i nesto izostavio ali ugl od fife 15 ovo je prva fifa koja mi je pruzala slicnu kolicinu zabave i moje misljenje je da se Fifu 19 i fifu 20 jednostavno nemoze usporedjivat, ovo je daleko bolja igra i samo se nadam da ce takva i ostat da ju patchevi ne uniste :) 

Trenutno sam divizija 4 sa ovim squadom.

EDIT: Kick off glitcha vise nema!

PSN: Chov1ch
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.9.2019 23:16 (Encyanix).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Encyanix kaže...

Znaci volej sad mozes dobro pogodit samo sa igracem koji ima visok volley a ne sa nekim obrambenim na odbijancu od kornera znaci takvih odbijanaca vise nema

Tebe ili momentum/adjustment gadno mazi ili si imao sreće pa još nisi okusio prave čari ove FIFE?!

Ja sam jučer dobio gol upravo takav kakav si gore napisao da je nemoguće.

Igrač je bio Keane CB 80 rating koji ima volej 40, lik je s njim opalio na odbijenu loptu iz prve izvan šesnaesterca - lopta je hladno u rašljama završila.

 

Ima još štošta o čemu bih mogao pisati, ali je prekasno i umoran sam.

Možda drugom prilikom...

[19xx] 4ntraks
14 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
Encyanix kaže...

Znaci volej sad mozes dobro pogodit samo sa igracem koji ima visok volley a ne sa nekim obrambenim na odbijancu od kornera znaci takvih odbijanaca vise nema

Tebe ili momentum/adjustment gadno mazi ili si imao sreće pa još nisi okusio prave čari ove FIFE?!

Ja sam jučer dobio gol upravo takav kakav si gore napisao da je nemoguće.

Igrač je bio Keane CB 80 rating koji ima volej 40, lik je s njim opalio na odbijenu loptu iz prve izvan šesnaesterca - lopta je hladno u rašljama završila.

 

Ima još štošta o čemu bih mogao pisati, ali je prekasno i umoran sam.

Možda drugom prilikom...

 Taj isti igrac bi i u pravom nogometu mogao zabit tako nesto, neznaci sto je CB da je invalid, ali ugl u fifi 19 je bilo uzasno kako svaki igrac pogodi savrsen volej, a ovdje se ful osjeti kako rijetko kad volej sjedne kako treba pogotovo sa nekim losijim igracima.. mozda sam se malo grubo izrazio u postu iznad ali s razlogom jer po meni volej bio OP u fifi 19.

PSN: Chov1ch
15 godina
offline
FIFA 20

Meni za sad status igre ide na bolje, što dalje igram. Zašto?

Zato što sam u rivalse krenuo s ciljem da potrošim prvo ove loan igrače, da ih se riješim, a sq battleove sam igrao sa svojim igračima u cijelom timu.

I zaključak - za sad, za početak igre, nekakva dobitna formula (meni, tj za moj stil igre) - dobar golman i napadač koji može sam činit razliku. Ja imam Aguera na loanu, to je čudo od igrača. Koliko je Ben Yedder TOTS bio brutalan u f19, toliko je Aguero sada. Znači cijeli dijapazon golova prolazi, s 20 metara lijevom, desnom nogom, iz 16m po zemlji, visoke pod prečku, pogađa u 9 od 10 situacija, a fizički je moćan, bez obzira na ne prevelike ocjene u tom dijelu, Van Dajka otrese ko malu macu, pošto je on najčešći u ekipama drugih igrača.

Uz golmana i dobrog napadača, bekove samo što brže, defending nije presudan jer svi koji igraju na krila igraju sa brzacima koji imaju mali phy. Zanimljivo, ali cb-ovi 80-82 ocjene igraju maltene bez greške. Više mi kudikamo ispada VVD, i to na driblinge protivnika ili leti naprijed u vezu a nisam mu to zadao u formacijskim postavkama. Bio mi je kudikamo bolji u f19. Po meni puno bitnije za start je dobar napadač i golman nego obrambeni ili veznjak. Štoviše, igram sa jednim 79 cdmom i jednim cm-om i večeras sam tek kupio 82 muniaina, do tad sam imao nekog 78cm-a iz la lige. Jedina razlika koju vidim/osjetim je da je Muniainov veći pace od avg cm/cam-ova itekako vidljiv, dodavanja, driblinzi, sve ostalo je jednako dobro/loše kao kod ovih sirotana sa avg 78-79 ocjenom.

Golman mi je Casillas i za sad brani predobro. Imao sam par 79-81 golmana prije njega, razlika je drastična, a ovaj ima samo 83 ocjenu, ali je dobar skroz. Za sad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

kupiti standard edition ili champions edition hmm?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 20

Jel mi se moze javiti ovdje u poruke igrac sa PS4 Botinec 1964? Hvala! 

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.9.2019 8:34 (acmilan2).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

Meni za sad status igre ide na bolje, što dalje igram. Zašto?

Zato što sam u rivalse krenuo s ciljem da potrošim prvo ove loan igrače, da ih se riješim, a sq battleove sam igrao sa svojim igračima u cijelom timu.

I zaključak - za sad, za početak igre, nekakva dobitna formula (meni, tj za moj stil igre) - dobar golman i napadač koji može sam činit razliku. Ja imam Aguera na loanu, to je čudo od igrača. Koliko je Ben Yedder TOTS bio brutalan u f19, toliko je Aguero sada. Znači cijeli dijapazon golova prolazi, s 20 metara lijevom, desnom nogom, iz 16m po zemlji, visoke pod prečku, pogađa u 9 od 10 situacija, a fizički je moćan, bez obzira na ne prevelike ocjene u tom dijelu, Van Dajka otrese ko malu macu, pošto je on najčešći u ekipama drugih igrača.

Uz golmana i dobrog napadača, bekove samo što brže, defending nije presudan jer svi koji igraju na krila igraju sa brzacima koji imaju mali phy. Zanimljivo, ali cb-ovi 80-82 ocjene igraju maltene bez greške. Više mi kudikamo ispada VVD, i to na driblinge protivnika ili leti naprijed u vezu a nisam mu to zadao u formacijskim postavkama. Bio mi je kudikamo bolji u f19. Po meni puno bitnije za start je dobar napadač i golman nego obrambeni ili veznjak. Štoviše, igram sa jednim 79 cdmom i jednim cm-om i večeras sam tek kupio 82 muniaina, do tad sam imao nekog 78cm-a iz la lige. Jedina razlika koju vidim/osjetim je da je Muniainov veći pace od avg cm/cam-ova itekako vidljiv, dodavanja, driblinzi, sve ostalo je jednako dobro/loše kao kod ovih sirotana sa avg 78-79 ocjenom.

Golman mi je Casillas i za sad brani predobro. Imao sam par 79-81 golmana prije njega, razlika je drastična, a ovaj ima samo 83 ocjenu, ali je dobar skroz. Za sad.

 A gle... Bjtno je pogledat kakve statse ima taj igrac. Rating odavno nema veze s mozgom u ovoj igri.

Ima brdo gemova za otkrit. Samo treba dobro "skautirat". 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

Još jedna potvrda kako ustvari igramo FIFU 19 je u ovom videu dolje.

Adjustment je bio jak kod mog protivnika tako da mi nije pomogla niti činjenica da sam u tom trenutku gubio 0-1.

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Još jedna potvrda kako ustvari igramo FIFU 19 je u ovom videu dolje.

Adjustment je bio jak kod mog protivnika tako da mi nije pomogla niti činjenica da sam u tom trenutku gubio 0-1.

 

 za takav start, identičan sam ja dobio crveni u šestoj minuti, ali je bio klizeči na sredini terena. Druga utamica ukližen sa strane, kod korner zastave isto crveni. Ugasio igru, uninstall i zatražui refund za EA acess premier.

Nemam volje trgati si živac.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.9.2019 11:59 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Jack Sparrow kaže...

 za takav start, identičan sam ja dobio crveni u šestoj minuti, ali je bio klizeči na sredini terena. Druga utamica ukližen sa strane, kod korner zastave isto crveni. Ugasio igru, uninstall i zatražui refund za EA acess premier.

Nemam volje trgati si živac.

Pa to je to, kad je ajdustment na tvojoj strani možeš raditi što hoćeš, a igra će te obilato nagrađivati.

Kad je protiv tebe, onda si najebo k'o žuti, ustvari tvoji živci.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
Re: FIFA 20
Encyanix kaže...

Evo moj osvrt na fifu nakon jedno 40tak odigranih tekmi.. inace fifu nisam posteno igrao od 15ke i to je zadnja fifa koju mogu rec da sam se zabavljo i da je bila zanimljiva, ove sve nove koliko god izgledale "realnije" bile su dosadne i skill gap je otiso u k****.

A evo sto mislim o novoj fifi: 

Pace se napokon osjeti i imas taj zadovoljavajuci feeling kad nekoga predriblas i poslje te nemoze stici :). Opcenito pace je odradjen na zanimljiv nacin npr L1+T i duge lopte po podu dok napadac trci prema lopti on nije toliko brzi od tvog obrambenog tako da se ti mozes dobro postavit sa svojom obranom, ali zato kad primi loptu i ako te cimne u jednu stranu a ti odes u drugu vise ga nemozes stic. E sad mozda nije realno da je brzi s loptom nego bez nje ali definitivno dodaje tu car u igri di osjetis kad je neki igrac brzi od drugog a nije OP ako se znas branit od driblinga. 

Sto se tice obrane po meni su pogodili taman da kombiniras i AI i manualno obranu i da jednostavno u trenutcima kad ide napadac na tebe nemozes ostavit AI da se brani jer ce ga ovaj bez problema pretrcat/predriblat znaci moras se manualno branit od onih key momenata sto normalno cini obranu puno zabavniju i dodaje na skill gapu sto je strava :D

Dodavanje je po meni sasvim okej pogotovo to sto L1+T i duge lopte nisu OP.. znaci moze neka savrsena lopta proc u prostor da napadac nemora nikoga driblat samo PACE! ali vecinom su to lopte di ako pokret/dribling lose odradis izgubit ces loptu. Dodavanja iz okreta vise nema! kad god si suprotno okrenut igracu kojem mislis dodat lopta ce ic ili pre sporo ili u krivom smjeru znaci nema vise nerealne TIKA TAKE :)

Udarci su savrseno odradjeni! vecinom je takav tempo igre da nema smisla pucat sa vise od 25m, po finishingu se najvise osjeti razlika od igraca do igraca jednostavno kad imas dobru spicu 1v1 sa golmanom se s lakocom rijesava dok ako ides sa nekim veznjakom 1v1 dovoljno je veca sansa da ce fulat. Finesse je odlicno odradjen nit je OP nit lopta leti negdje bzvz bas je taman. Sto se tice udaraca iz okreta paa vise ih i nema bas i dalje se moze desit koji ali vecinom takvi udarci ne idu nigdje.

A sad sto se tice glava, voleja i ubacaja.. Znaci volej sad mozes dobro pogodit samo sa igracem koji ima visok volley a ne sa nekim obrambenim na odbijancu od kornera znaci takvih odbijanaca vise nema i glava takodjer vise nema, sto mi se jako sviđa. U 40tak tekmi sam zabio mozda 3 glave i primio 2. Ubacivanja ko ubacivanja na glavu mozete zaboravit dok niske lopte po podu u 16m i dalje mogu proci ali igraci puno teze zabijaju iz takvih situacija sto je isto dosta balansirano i opcenito tako neki odbijanci unutar 16m golman cesto brani pa realno nema glupih golova.


Neznam koliko sam citko ovo sve slozio vjerojatno sam i nesto izostavio ali ugl od fife 15 ovo je prva fifa koja mi je pruzala slicnu kolicinu zabave i moje misljenje je da se Fifu 19 i fifu 20 jednostavno nemoze usporedjivat, ovo je daleko bolja igra i samo se nadam da ce takva i ostat da ju patchevi ne uniste :) 

Trenutno sam divizija 4 sa ovim squadom.

EDIT: Kick off glitcha vise nema!

 Ja sam odigrao petnaestak utakmica i sa sigurnoscu mogu reci da kick off glitch postoji jer svaku utakmicu primim gol iz kick offa i svaku drugu zabijem. Dodavanja iz okreta postoje jer to kad krene iz kick offa ne moguce je zaustaviti samo se roka po X a igraci dodavaju savrseno bez obzira na polozaj i kad uspijem nekako presjeci onda se lopta vrati protivniku. DDA i dalje postoji, jucer je bio preocit u jednoj tekmi. Znaci vodim 3-2 80min i samo njegovi navijaci krenu divljati i kaze komentator kako navijaci zele gol 10 sec poslije nakon 3 odbijanca ja primam gol doslovno nista nisam mogao svaki put blokiram lopta se odbije njemu savrseno. I dalje ne kuzim kada sa golmanom dodam dugo dodavanje prema svom igracu lopta se odbije 2m od njega svaki put ali kad mi protivnik napuca igraca moj igrac stopa loptu tako da se odbije jedva metar od njega. Koja je to logika??? I dalje stoji da je igra bolja od fife 19 ali ona ima i dalje neke svoje probleme koji ce svremenom sve vise rasti kada youtuberi budu poceli objavljivati propuste

12 godina
offline
FIFA 20

Ako netko zeli, kad vec igram ovo... krenuo sam snimat neke sitne klipove. 

 

LInk - 

 

Neki lagani RTG ide na kanalu, koji jednostavni tutorial... pa da vidimo kako ce se to razvit. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Ako netko zeli, kad vec igram ovo... krenuo sam snimat neke sitne klipove. 

 

LInk - 

 

Neki lagani RTG ide na kanalu, koji jednostavni tutorial... pa da vidimo kako ce se to razvit. 

 Rijesi si audio/mic jer glas siba samo iz desnog zvucnika. 

PSN: Chov1ch
14 godina
offline
FIFA 20

Neznam dali mi igramo istu fifu, ali u ovih 40tak tekmi nisam osjetio scripting toliko izrazen da je ocit.. kad sam trebao izgubit izgubio sam kad sam trebao pobjedit pobjedio sam.. Vecinu golove koje sam primio sam bas primio radi svoje greske nisam osjetio da mi je "namjesteno", a od fife 13 do 15 vjv sveukupno imao preko 5000h igre tak da znam o cemu pricam :D

Kakve squadove imate i koji ste division? Ja dok nisam slozio neki decent gold squad sam imao dosta "bugova" u obrani i neke stvari nisu drzale vodu bila je patnja za igrat, ali sto sam dalje poboljsavao squad igra se puno vise balansirala..

1 Div 1
0 Div 2
0 Div 3
3 Div 4
2 Div 5
3 Div 6
0 Div 7
0 Div 8
0 Div 9
0 Div 10
PSN: Chov1ch
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Encyanix kaže...
SimeKZ kaže...

Ako netko zeli, kad vec igram ovo... krenuo sam snimat neke sitne klipove. 

 

LInk - 

 

Neki lagani RTG ide na kanalu, koji jednostavni tutorial... pa da vidimo kako ce se to razvit. 

 Rijesi si audio/mic jer glas siba samo iz desnog zvucnika. 

 Snimam zvuk sa mobitelom,al evo... Stavio sam slusalice i iz oba zvucnika ide zvuk/glas. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Encyanix kaže...

Neznam dali mi igramo istu fifu, ali u ovih 40tak tekmi nisam osjetio scripting toliko izrazen da je ocit.. 

Gore sam stavio video koji dokazuje suprotno.

Kažem ti, imaš sreće ili te adjustmen mazi.

 

Mada, ako se dobro sjećam, pisao si da si pauzirao od FIFE 15 pa je to možda razlog zašto ne kužiš kad te igra jebe, a kad ti pomaže.

Mi koji smo prošli pakao FIFE 19 adjustment namirišemo izdaleka.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Još jedna potvrda kako ustvari igramo FIFU 19 je u ovom videu dolje.

Adjustment je bio jak kod mog protivnika tako da mi nije pomogla niti činjenica da sam u tom trenutku gubio 0-1.

 

 Ja tu ne vidim razloga za živciranje.

Ja igram jučer rivalse, 2 tekme moji igraju ok, pobjedim glat, treću tekmu nijedno dodavanje ne ide u noge, D.Costa odjednom ima 30 phy a ne 80, gubim na poluvremenu 1-4. Ništa, vidim šta je na stvari, da se protiv adjusmenta ne može, nabijem si lijepo sam još 2 gola i trčkaram bezveze po terenu da tekma prođe, da čovjeku ne uništim čar pobjede, kad ga već igra mazi. Al kad se to učestali, bit će opet alttabanja ko i u 19ici i mir za živce. Bmk za discq. ratio i sve ostalo, igram radi sebe. Kad ide ide, kad ne ide ne ide, al kad jebe igra, alttab i amen.

Fauli su inače specijalna stvar u ovoj igri. Ukliže mi lik se leđa, odnese me 2 metra, mojom nogom je izbio loptu 20 metara, ništa, ni faul. Ja uđem kockom u remplanje (igram ko na pesu kocka šut krug centaršut, jebg, navika od 20 godina), lik se baci, meni žuti. Krenemo igrat, on opet ukliže na centru s leđa, ništa, ni faul, opet.... I tak je većinu tekmi, remplanja su žuti, krvnička uklizavanja nisu ni faul. U svim tekmama do sad, jedan jedini penal sam vidio, i to jer je lik uklizo ko debil 2 sekunde ranije pa moj igrač nije imao kud nego past preko njega kad sam loptu već gurnuo u for u stranu. Inače, bar kontra mene, protivnici mogu uklizavat kak hoće, nema ni faula, kamoli penala ili kartona.

6 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
Encyanix kaže...
SimeKZ kaže...

Ako netko zeli, kad vec igram ovo... krenuo sam snimat neke sitne klipove. 

 

LInk - 

 

Neki lagani RTG ide na kanalu, koji jednostavni tutorial... pa da vidimo kako ce se to razvit. 

 Rijesi si audio/mic jer glas siba samo iz desnog zvucnika. 

 Snimam zvuk sa mobitelom,al evo... Stavio sam slusalice i iz oba zvucnika ide zvuk/glas. 

 znam da je sitna stvar sime, ali nije "Lojaliti" nego "Lojalti"

14 godina
offline
FIFA 20

Ako je tko voljan bacit koju na pc-u ovo je moj nick: GalebUbica

PSN: Chov1ch
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Jel netko možda kao i ja ne može pristupiti web appu? U igri mi je došla obavjest da sam dobio pristup i da od sada mogu koristiti web app i companion, no i dalje mi govori da ne mogu, da moram kupiti igru, prijaviti se na konzoli i re logirati se u app/companion.

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Je, vec su mi rekli par njih... Znam da je, al je interna fora od nas u drustvu za frenda koji je uporno tak ponavljal. 

Vec sam dobil po nosu za sprdnju, ne brini 🤣

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
Po meni puno bitnije za start je dobar napadač i golman nego obrambeni ili veznjak.

Golman mi je Casillas i za sad brani predobro. Imao sam par 79-81 golmana prije njega, razlika je drastična, a ovaj ima samo 83 ocjenu, ali je dobar skroz. Za sad.

Golmani su mi fetiš i uvijek ih isprobam sve a obično imam onog koji je meni drag jer ja tvrdim da svi golmani više manje u ovoj igri brane isto i ako nemaš coinsa golman je zadnja pozicija u momčadi na koju se troše coinsi. Po meni, prva opcija je dobar napadač a onda i dobar veznjak koji će dobrom napadaču podvaliti loptu. Sve ostalo može pričekati. Kao i svake godine problem je balans ili igre ili igrača, ili svega vezanog za igru.

 

Znači ja sam frustriran kako golmani brane lopte po travi jedan na jedan bez obzira na rating kartice. Uvijek ga lopta pogodi u vrh kopačke. S druge strane ne mogu uhvatiti jebenu loptu koja u visokom luku pada na dva metra od gol linije. To obavezno boksaju i to uglavnom loše. Leno je po tom pitanju katastrofa. Taj ništa ne hvata. Ederson nije puno bolji. Na golu ništa posebno a na centaršut nešto bolji od Lena ali ne toliko da bi opravdao trenutnu cijenu. Za Llorisa isto vrijedi što i za Edersona. Recimo, jedan Romero od 500 coinsa po svim golmanskim pitanjima nije ništa lošiji od navedenih golmana. Jedini golman koji se ističe od navedenih je Alisson i on bi mogao ove godine biti ono što je De Gea bio zadnjih godina.

 

No niti on nije cijepljen na bezazlene centaršute u njegovoj blizini. Ja to ne mogu shvatiti. Pa ne bi jedan Alisson vrijedio 80 milja da ne može bez ometanja uhvatiti balon na par metara od gola, već takve lopte uglavnom boksa što uvijek može dovesti do nezgodne situacije po tvoj gol. Doduše, on to radi rijeđe od svih navedenih. Što se samog branjenja tiče svi su podjednaki. Nit smrde nit mirišu. Svi će braniti čuda i primati neshvatljive golove. Alisson nešto rijeđe od ostalih uz nekoliko prekrasnih animacija izlaska na centaršut koje nisam vidio kod drugih golmana, kao i branjenja na crti. U odnosu na sve navedene golmane baš se ističe. Sadašnja cijena od 65k coinsa će sigurno uskoro biti podebljana za bar duplo.

 

Što se same igre tiče, ima tu neke magije. Lijepo je vidjeti let lopte u raznim lukovima dok ulazi u gol. Nekih novih animacija u samoj igri pri postavljanju igrača. No i dalje ima problema u lošem AI koji ti postavlja igrače van svake nogometne logike. I dalje mi je neshvatljivo da u 2019 godini tvoja 3 igrača stoje na centru dok par metara ispred njih stoji sam napadač. Svaka nasumično izbijena lopta pada uvijek na tog napadača koji onda bez problema može proći jednog obrambenog i imati otvoren put prema golu bez obzira što si ti na centru s 3 igrača koja su stoje van svake nogometne logike. O prebacivanju s igrača na igrača nema smisla pričati jer je netko već pričao ali imam osjećaj da je to recimo u fifi 15 bilo dva puta bolje izvedeno. Dok ničija lopta pada, uvijek mi prebaci na daljeg igrača od te lopte a ne na bližeg. Dok ti prebaciš prošao vlak s kolačima. Standardno i za ovu fifu su situacije kada guraš napadača u zicer a igra odluči dodati sasvim drugom igraču.

 

Uz par jednostavnih intervencija u igri ova fifa bi se mogla pozicionirati nakon fife 12 kao najbolja fifa. Pitanje je samo koliko motiva imaju programeri EA sportsa za to i koliki je utjecaj igračke zajednice da im se kao i svake godine do sada udovolji vraćajući neke elemente igre nakon jednog ili dva patcha za koje smo upravo pomislili da ih nećemo više vidjeti. Za ovih 10 sati igranja rekao bih da je ocjena igre 7.5/10

12 godina
offline
FIFA 20

Popodne sam tražio, a i upravo sada Mertensa na marketu i niti jednog mi nije našlo - na PC-u igram.

Da li možete pogledati na PS-u da li ga ima na merketu ili su opet u EA-u nešto sjebali?

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20

nema ni na ps4

11 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Popodne sam tražio, a i upravo sada Mertensa na marketu i niti jednog mi nije našlo - na PC-u igram.

Da li možete pogledati na PS-u da li ga ima na merketu ili su opet u EA-u nešto sjebali?

 Nema ga vec od rano popodne danas... Jbg, u utorak igra dolazi, ko je imao je kupio da si podupla...

Kovačić
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Golmani vode neke cudne bitke sa ubacajima, boksaju loptu direkt u zrak i ona pada u peterac skroz mi je to nejasno. Zbog toga sam izgubio zadnji rivals placement match, no ajde nije 4/5 pobjeda lose  1375 rivals ocjena nije daleko od div4.

 

Kramaric se pokazao kao strasan napadac, konzistentan u napadu, a cijena bagatela, ljudi ga podcjenjuju zbog 73 pace no ako dobije loptu u pravo vrijeme ne osjeti se nedostatak brzine. Hladnokrvan je pred golmanom, opravdao je 85 shooting rating.

 

Gameplay na terenu je zabavan to je najbitnije, nakon sto sam nagrebao 20k i slozio si momcad nisam ni pogledao market, dok sam prosle god visio na njemu jer mi se nije dalo igrati. Neka poprave reakciju golmana na ubacaje i jos neke sitnice i tjt, veliki napradak od onog flipera prosle godine.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.9.2019 22:47 (zagid3).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Bome EA me voli ove godine :D..  Nakon utrosenog vremena na SBC isplatilo se :D

PSN: Chov1ch
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice