FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.046.343
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
TheMaverick kaže...

 

Koliko moras biti jadan pa prizivati ukidanje pojedinih takticki postavki, koje su najnormalnije u nogometu?

 

.

Dok god nisu u stanju izbalansirat igru kako treba, trebali bi ukinuti neke od postavki pa bi se igra izbalansirala sama po sebi.

Prvo i osnovno što treba ukinut je presing od prve do zadnje minute zato jer ta postavka nije normalna.

Nije normalno da cijelu utakmicu njegovih trče k'o bijesni psi i da ti ne daju disat, a za to ne budu nimalo kažnjeni.

Pisao sam već, može presing, nemam ništa protiv, ali jedno poluvrijeme.

Nakon toga njegovi bi trebali biti bez stamine i puzat po terenu pa ako je igrač spreman na to, izvoli koristi presing.

Trenutna situacija je takva da stamina kao padne u 70', ali fora je što igrači kojima igra upravlja i dalje rade punom parom, tj. manjak stamine ne utječe na njih.

 

Ima još glupih taktika, tipa kad raspolove ekipu na dva dijela i sredina terena im ostane prazna.

Pa kad igraju svi u obrani i svi u napadu - to mi je isto debilana žešća.

Pogotovo što takva igra ne bude kažnjena kad im presiječeš napad jer se nekim čudom svi vraćaju u obranu brzinom svjetlosti.

 Ovo iskreno ne mogu reci da sam vidio. Ono sto sam vidio je da ekipa koristi Press after Possession loss. Pa te par sekundi sve stisce i onda opuste. To i sam koristim.
Plan mi je probati constant pressure uz moj nacin igranja. S obzirom na to da trenutno imam posjed lopte u prosjeku oko 60%, igraci ne bi trebali toliko cesto i dugo drzati snazan pritisak a s time bih mozda mogao stisnuti igrace koji napucavaju loptu na kontru i braniti se u biti iz napada. Ako igraci stiscu 35% utakmice radije nego 50%, logika bi rekla da nece toliko stamine gubiti. Samo je pitanje hoce li to raditi kako sam zamislio i da li je EA u svojoj vjecnoj mudrosti sastavio taktike tako da igraci gube staminu ovisno o taktikama ili o stvarnom vremenu provedenom u provodenju taktika.

Moji novci da je EA isao glupljom solucijom.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Ima tko ovdje da igra bas Meta nacin igre na PS4? Dakle kontre ko blesav? Htio bih probati taktiku bez rizika i gubljenja živaca u Rivalsima.

 

Na stranu, kako tko igra..., kad si većinom online pa da nas dvojica odigramo prijateljsku?

 

Meni je malo nezgodno, jer imam obitelj (žena i dvoje male djece), ali možda nam se poklopi.

 imam i ja isto ko i ti :)

mozemo veceras ako zelis... pa cu ja reci kolko si bolji :) hahah

 

ja ti mogu biti lagani trening za nest ozbiljnije.

Zaista nisam dobar.

14 godina
offline
FIFA 20

Ovaj presure nevrijedi nista ako vam to rade samo pucajte duge lopte na brzo krilo kad tad ce proci i kad dobije 2 gola onda ce prestati. Ova fifa je svaka tekma drugacija doduse i fifa 19 je bila ali ovdje se bas osjeti. Nekad obrana radi slabije zmaci moze silovat tackle ali nece uzet loptu pa ni faul napraviti a nekad radi odlicno. Isto tako je i pucanje nekad ulazi sve nekad nema sanse jedino sto mi uvijek ulazi je lob naravno ako dobro opucam ali kad nista nece uci lob preko golmana ide naravno morate igrat protiv nekog tko ce izletiti van naivno. Imam 2 2 trenutno u wl. Prve 2 izgubio smijesno ali nema veze mogu samo danas igrat i u ned. 2 sata pa da vidim koliko mogu uhvatiti.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
 imam i ja isto ko i ti :)

mozemo veceras ako zelis... pa cu ja reci kolko si bolji :) hahah

 

ja ti mogu biti lagani trening za nest ozbiljnije.

Zaista nisam dobar.

 

Koji ti je PSN ID?

The Commissioner of Football
12 godina
offline
FIFA 20

Ovo u slikama je ono kaj ja pricam. Kako utakmica moze zavrsit 3-2... Pogledajte "toplinsku" karticu kretnja njegovih spica i bekova. Ovo je komedija. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2019 10:47 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...
toxic kaže...
 imam i ja isto ko i ti :)

mozemo veceras ako zelis... pa cu ja reci kolko si bolji :) hahah

 

ja ti mogu biti lagani trening za nest ozbiljnije.

Zaista nisam dobar.

 

Koji ti je PSN ID?

 kako i prilici pro playeru :)

 

id: newbieonfire

 

 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Ovo iskreno ne mogu reci da sam vidio. 

Meni svako malo uleti takav igrač i onda kvitam jer protiv njega mogu igrati, ali protiv igre teško.

Ne znam kako to rade, ali situacija bude da kad se brane, svi njegovi igrači pokrivaju sve moje.

To se najbolje vidi kad ispucavam loptu s golmanom i kad su mi doslovno svi igrači pokriveni - na radaru sve točkice okupirane budu :)

Onda moram namjestiti obranu u opcijama da mogu dodavati bekovima jer kad god ispucam na nekog u sredini ili napadu taj ili izgubi duel glavom ili krivo doda dalje.

Ne igram s krilima i u napadu imam male igrače pa ne mogu nabacivati duge lopte, a dok gradim napad uvijek me po dvojica-trojica stišću gdje obavezno na izgubljenu loptu ili krivo dodavanje dobijam golove iz kontre.

Tu i tamo kad baš naletim na panja koji tako igra mogu ga izigrati, ali ako je preko netko tko iole zna, ja nemam šanse protiv presinga.

[19xx] 4ntraks
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
TheMaverick kaže...
toxic kaže...
 

Koji ti je PSN ID?

 kako i prilici pro playeru :)

 

id: newbieonfire

 

 

 

To je navlakuša. 

The Commissioner of Football
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

I evo skinuo ja opet igru ovaj put na SSD, jer možda je to bio problem.

 

I desilo se ovo što vidite na videu. (

)

 

Nisam stavio sve golove da ustedim vrijeme uploada na yt. Uglavnom, prvi gol je zabio z 2-3 min iz lopte u for na nacin na koji je meni nezamisliv, jer nikad, ali nikad takva lopta ne prođe jer se njegovi branici povlace, ali dobro sta je tu je. Drugi gol, golman se vec trecu akciju cudno ponasa, i vidi se sta je radio na korneru, van prostora i vremena u nekom svom filmu. Važno je napomenuti da golmana nisam micao s desnim analogom. Tu sam napravio promjenu golmana jer nešto ocito nije bilo kak spada. Treći gol, nema na replayu, ali arthur gubi loptu u polupadu prestiže mog modrica s hun chemom, i u sekundi kad se skorigirao brzinom munje ulijece u modrica oduzima loptu, zaljece se u moralesa, morales pada ovaj pici dalje. Lopta za dembelea koji sam samcat ide radit fintu koja pobuni mog branica kojeg je upravljao AI i on samoinicijativno(balaced sve u custom tact) izlijece van uzimat loptu, promasuje cijelog igraca, pa može se rec i teren na kojem se igra. Griezman cudom promasuje i lopta se od stative odbije k njemu i gol. Morao je biti s prve gol, al kad vec nije mogao je golman ovu loptu uhvatit, al eto nije bilo srece? I zadnji gol u 120'. Dembele titra ko svijetlo u disku, al trci. Ulazim u loptu s militaom i uzalud, lopta jos uvijek kod Dembelea. Ubacuje prizemnu loptu na zicer, moj igrac na poziciji, ali prilikom mog označavanja igrača igrac odmah krece u rikverc kako bi griezman ostao sam i zabio.

 

Ovu utakmicu njegovi branici su mi dozvoljavali igrat koliko su oni htjeli. Znaci ja sam imao napad i u jednom trenutku kad je njegov igrac odlucio da je dosta je krenuo iz obrane spreman na sve. Ako sam pritisnuo pass drugi je vec bio spreman presjeci loptu, ako sam pucao ovaj je blokirao, ako sam isao u dribling, ovaj me prizemljio ili pak loptu u for presjekao. Tri gola koje sam zabio zabio sam iskljucivo s zicer sansama gdje sam loptu doveo na 5 metara.

 

Eto pa nek mi netko tvrdi da je problem u meni nakon ove analize. Ostaje pitanje kako, zašto i zbog ceg se moj golman ponašao dizorjentirano i zasto je igrac u 120 odlucio ne presjeci loptu koja je išla na njega.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Odigrao sad prvu utakmicu WL koja je bila toliko izrežirana od FIFE da to nije istina.

Ispočetka sve počelo normalno, ja poveo, lik poluizgubljen neki.

I onda kreće šou... prvo on dobije crveni karton zbog NIČEGA, a onda kad je igra vidjela da je usrala motku, okreće vodu a njegov mlin.

Tip uopće nije skužio da ima igrača manje... igrao je 15-tak minuta bez desnog beka dok nije vidio da ga forsiram na tu stranu jer zjapi prazna - toliko o igraču koji mi je bio protivnik.

Ja sam odmah skužio da je crveni, ali mi ništa nije bilo jasno... pogotovo što sam odmah stiskao za nastavak igre pa nisam vidio što je nagnalo suca da svira isključenje.

No, nakon tog crvenog, njegov Neuer si je valjda ubrizgao adrenalin u guzicu i izigravao Flasha na golu - čuda je branio.

Lik mi izjednači negdje u 30-toj minuti jer njegova tiki-taka odjednom prolazi savršeno, moji naravno izgubljeni u vremenu i prostoru.

U 89' je imao odličnu šansu da pobijedi, ali se nije snašao zbog toga što je lošiji igrač, a da je nekim slučajem malo bolji, ja bih izgubio utakmicu koju sam trebao završiti na poluvremenu sa 5-0.

U produžecima je FIFA popustila sa sranjima i onda sam mu natrpao 3 komada i ipak pobijedio.

 

Ono, igramo jebenu vikend ligu, pa pusti nas da igramo sami, nemoj nas jebat.

 

Evo video i taj famozni faul za isključenje.

Inače, znaju me satirati s leđa u šesnaestercu, lomit po sredini terena bez faula, a onda ovo bude crveni?!?!

Pa jebem mu mater.

Da je meni ovo svirao ALT+TAB momentalno bi radio.

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Ne znam ekipa.

Ja cim vise analaziram i igram zaista vidim da je u meni problem... daleko od toga da igra zna odrediti neku putanju no medutim ne moze mi to raditi svaku drugu tekmu..

 

Vidim gdje grijesim.. kako sam prio koristio iskljucivo Contain tako sam o ovoj Fifi donekle nacio igrati manualnu obranu.. Sada trebam nauciti ne dobivati glupe golve i znati tocno unaprijed kako  zabiti gol iz pogreske igraca + prilagodba custom taktike u odnosu na protivnika..

Koristite vise driblanja (ne previse jer mi je to gadno za gledati) , koristiti drugu gljivu u napadu i obrani kontinuirano...

 

Ja cu to savladati do iznemoglosti kroz mjesec dana max a onda cu vidjeti tko koga hebe, do tada mogu pricati borbene kako me igra hebe ovako ili onako kad sam sam u racku...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Prvo poluvrijeme, kraj tekme i kraj produzetka. 

 

Tresem se od tekme... 3 pobjede od 3 je dosta za sad. Krenul je delay, ekipa dolazi igrat. Sad stajem. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Prvo poluvrijeme, kraj tekme i kraj produzetka. 

 

Tresem se od tekme... 3 pobjede od 3 je dosta za sad. Krenul je delay, ekipa dolazi igrat. Sad stajem. 

 Serveri blagi užas, tek večeras igram 

Who bolan cares
15 godina
offline
FIFA 20

Ono kad lik uvede crvenog Lewu i C.Ronalda pa ragequitta 10 min nakon toga jer je panj.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Prvo poluvrijeme, kraj tekme i kraj produzetka. 

 

Tresem se od tekme... 3 pobjede od 3 je dosta za sad. Krenul je delay, ekipa dolazi igrat. Sad stajem. 

Daj promijeni grb. Kaj još nisi skužio u čemu je problem?

15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Prvo poluvrijeme, kraj tekme i kraj produzetka. 

 

Tresem se od tekme... 3 pobjede od 3 je dosta za sad. Krenul je delay, ekipa dolazi igrat. Sad stajem. 

Daj promijeni grb. Kaj još nisi skužio u čemu je problem?

 Isto velim :)

6 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

I evo skinuo ja opet igru ovaj put na SSD, jer možda je to bio problem.

 

I desilo se ovo što vidite na videu. (

)

 Gol iz kornera se dogodi, jebi ga, sa tvoje strane je greska sto kad vidis da frajer ide ubacivati ne izletavas sa golmanom odmah.
Drugi gol ti ne mogu nista reci jer ne vidimo sa snimke kojeg si tocno igraca upravljao tako da ga mos jebat, ali ako si sa obrambenim krenuo u taj promasaj od tackle-a onda si sjebo ne u jednom segmentu nego u barem dva. Komprimirao si zadnju liniju i otvorio prostor za napadaca i uz to si fulao tackle i to masivno.
Treci gol si imao mrvu nesrece ali izgleda kao da si samo taknuo gumb za standing tackle umjesto da ga ciljas i sa L2 tijelo uneses u njegovog igraca i uzmes loptu.

I kao dodatno, necu ni komentirati to sto kenjas a imao si 3 suta na gol tokom cijele tekme i sva 3 su usla uz to sto je protivnik imao 14, 56% lopte i 86% tocnih dodavanja na tvojih 77%. Naravno, nikakav se zakljucak ne moze donjeti iz 40 sekundi highlightova, radije snimi cijelu tekmu pa tu postavi da vidimo kako igras i onda mozemo komentirati ko ljudi.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Dobar pocetak dana :)

 

https://imgur.com/a/mFxzoKv

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

I dalje nije igrivo. Delay osjetan. Popio gol radi njega jer mi je koulibaly dodal protivnickom Reusu ravno u noge dok sam ja htio vratit loptu svom golmanu. Nisu za nista drugo nego za javno lincovanje... Ne razumijem kako ne vide da je delay uzrok skoro svih njihovih problema... ljudi bi manje kenjali kad bi imal 99% tekmi fluidan gameplay.

Tekmu sam dobil 4-2... al bespotreban problem kad na 3-1 on iz nicega dode na 3-2.

 

EDIT: Ko se sjeca ovih pizdarija iz prijasnjih FIFA... ovo je bilo kaoticno. Da ne pricam kak se u noci znam dignut jer vidim Musu kak divlja po sobi. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2019 17:02 (SimeKZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

I dalje nije igrivo. Delay osjetan. Popio gol radi njega jer mi je koulibaly dodal protivnickom Reusu ravno u noge dok sam ja htio vratit loptu svom golmanu. Nisu za nista drugo nego za javno lincovanje... Ne razumijem kako ne vide da je delay uzrok skoro svih njihovih problema... ljudi bi manje kenjali kad bi imal 99% tekmi fluidan gameplay.

Tekmu sam dobil 4-2... al bespotreban problem kad na 3-1 on iz nicega dode na 3-2.

 

EDIT: Ko se sjeca ovih pizdarija iz prijasnjih FIFA... ovo je bilo kaoticno. Da ne pricam kak se u noci znam dignut jer vidim Musu kak divlja po sobi. 

 Ne razumijem problem sa ovime. Ako ista, sjetim se 1. sezone Chelsea po dolasku Mourinha :P

11 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

I evo skinuo ja opet igru ovaj put na SSD, jer možda je to bio problem.

 

I desilo se ovo što vidite na videu. (

)

 

Nisam stavio sve golove da ustedim vrijeme uploada na yt. Uglavnom, prvi gol je zabio z 2-3 min iz lopte u for na nacin na koji je meni nezamisliv, jer nikad, ali nikad takva lopta ne prođe jer se njegovi branici povlace, ali dobro sta je tu je. Drugi gol, golman se vec trecu akciju cudno ponasa, i vidi se sta je radio na korneru, van prostora i vremena u nekom svom filmu. Važno je napomenuti da golmana nisam micao s desnim analogom. Tu sam napravio promjenu golmana jer nešto ocito nije bilo kak spada. Treći gol, nema na replayu, ali arthur gubi loptu u polupadu prestiže mog modrica s hun chemom, i u sekundi kad se skorigirao brzinom munje ulijece u modrica oduzima loptu, zaljece se u moralesa, morales pada ovaj pici dalje. Lopta za dembelea koji sam samcat ide radit fintu koja pobuni mog branica kojeg je upravljao AI i on samoinicijativno(balaced sve u custom tact) izlijece van uzimat loptu, promasuje cijelog igraca, pa može se rec i teren na kojem se igra. Griezman cudom promasuje i lopta se od stative odbije k njemu i gol. Morao je biti s prve gol, al kad vec nije mogao je golman ovu loptu uhvatit, al eto nije bilo srece? I zadnji gol u 120'. Dembele titra ko svijetlo u disku, al trci. Ulazim u loptu s militaom i uzalud, lopta jos uvijek kod Dembelea. Ubacuje prizemnu loptu na zicer, moj igrac na poziciji, ali prilikom mog označavanja igrača igrac odmah krece u rikverc kako bi griezman ostao sam i zabio.

 

Ovu utakmicu njegovi branici su mi dozvoljavali igrat koliko su oni htjeli. Znaci ja sam imao napad i u jednom trenutku kad je njegov igrac odlucio da je dosta je krenuo iz obrane spreman na sve. Ako sam pritisnuo pass drugi je vec bio spreman presjeci loptu, ako sam pucao ovaj je blokirao, ako sam isao u dribling, ovaj me prizemljio ili pak loptu u for presjekao. Tri gola koje sam zabio zabio sam iskljucivo s zicer sansama gdje sam loptu doveo na 5 metara.

 

Eto pa nek mi netko tvrdi da je problem u meni nakon ove analize. Ostaje pitanje kako, zašto i zbog ceg se moj golman ponašao dizorjentirano i zasto je igrac u 120 odlucio ne presjeci loptu koja je išla na njega.

 Ne znam sta places, frajer te ubio po statistici, budi sretan da nisi sa vise razlike izgubio

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
14 godina
offline
FIFA 20

Izletio mi Lenglet iz ovog SBC a. Nije lose...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
CroVandal kaže...

Izletio mi Lenglet iz ovog SBC a. Nije lose...

Ja dobio nekou IF karticu koja stoji na marketu po početnoj cijeni. Znači, jedino je mogu obrisati da dođem do 9k coinsa...

 

Zahtjevi za Milnera po meni suluti. 3x 85 momčad za karticu ratinga 86?

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2019 21:59 (movie).
12 godina
offline
FIFA 20

Ja dobio Aubameyanga u jedom od scream paketa.

Jbga, sad Maximin ide na klupu, a žao mi ga jer je stvarno bio dobar.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
CroVandal kaže...

Izletio mi Lenglet iz ovog SBC a. Nije lose...

Ja dobio nekou IF karticu koja stoji na marketu po početnoj cijeni. Znači, jedino je mogu obrisati da dođem do 9k coinsa...

 

Zahtjevi za Milnera po meni suluti. 3x 85 momčad za karticu ratinga 86?

 Ma bezveze i jel nisu scream kartice da imaju 2 statsa po 99 koji se stalno mijenjaju. Na ovima to nevidim. Od tih scream kartica volio bih ibru da opet abjusam glavom ko prosle godine iako je sada teze mislim da bi ibra to zabijao. U Wl za sad 7 pobjeda 4 poraza 2 izgubio zbog svoje gluposti. Nadam se da cu imati vremena odigrati bar do gold 3 jel radim cijeli vikend...i kupio sam Salaha nadam se da ce biti dobar kao Loan i da trpa bar 1 po utakmici jel mi je loan trpao po 2 svaku.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2019 22:16 (CroVandal).
7 godina
offline
FIFA 20

Serveri opet u stanju neigrivosti. Ovaj delay najbolje odgovara onima koji bruse taktike u parkiranju buseva i kontriranju jer najmanje pati od ovog kašnjenja komandi. Ajd što kasni, ali što s vremena na vremene izbacuje iz utakmica. Ako igraš rivalse odoše skill pointsi, ako igraš vikend ligu, dobro ti podmazuje score u rankingu.

 

Nek samo poprave servere i do kraja fife ne moraju izbacit nikakav update u vezi bilo čega.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Na cemu igras? Meni bude delay na ps 4 ali me nikada neizbaci sa servera.

 

 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
cicek kaže...

I evo skinuo ja opet igru ovaj put na SSD, jer možda je to bio problem.

 

I desilo se ovo što vidite na videu. (

)

 Gol iz kornera se dogodi, jebi ga, sa tvoje strane je greska sto kad vidis da frajer ide ubacivati ne izletavas sa golmanom odmah.
Drugi gol ti ne mogu nista reci jer ne vidimo sa snimke kojeg si tocno igraca upravljao tako da ga mos jebat, ali ako si sa obrambenim krenuo u taj promasaj od tackle-a onda si sjebo ne u jednom segmentu nego u barem dva. Komprimirao si zadnju liniju i otvorio prostor za napadaca i uz to si fulao tackle i to masivno.
Treci gol si imao mrvu nesrece ali izgleda kao da si samo taknuo gumb za standing tackle umjesto da ga ciljas i sa L2 tijelo uneses u njegovog igraca i uzmes loptu.

I kao dodatno, necu ni komentirati to sto kenjas a imao si 3 suta na gol tokom cijele tekme i sva 3 su usla uz to sto je protivnik imao 14, 56% lopte i 86% tocnih dodavanja na tvojih 77%. Naravno, nikakav se zakljucak ne moze donjeti iz 40 sekundi highlightova, radije snimi cijelu tekmu pa tu postavi da vidimo kako igras i onda mozemo komentirati ko ljudi.

 Decko dal ti pratis mog golmana sta on radi? Drugi gol je ovaj igrac izletio sam van nisam lud da stiscem tackle na 3m. Ovu tekmu nisam mogao pas duzi od dva metra pogodit zato i imam 3 suta i 3 gola jer nisam sutirao ko konj u blokove nego sam odradio akciju do peterca. 

Cofinho kaže...
cicek kaže...

I evo skinuo ja opet igru ovaj put na SSD, jer možda je to bio problem.

 

I desilo se ovo što vidite na videu. (

)

 

Nisam stavio sve golove da ustedim vrijeme uploada na yt. Uglavnom, prvi gol je zabio z 2-3 min iz lopte u for na nacin na koji je meni nezamisliv, jer nikad, ali nikad takva lopta ne prođe jer se njegovi branici povlace, ali dobro sta je tu je. Drugi gol, golman se vec trecu akciju cudno ponasa, i vidi se sta je radio na korneru, van prostora i vremena u nekom svom filmu. Važno je napomenuti da golmana nisam micao s desnim analogom. Tu sam napravio promjenu golmana jer nešto ocito nije bilo kak spada. Treći gol, nema na replayu, ali arthur gubi loptu u polupadu prestiže mog modrica s hun chemom, i u sekundi kad se skorigirao brzinom munje ulijece u modrica oduzima loptu, zaljece se u moralesa, morales pada ovaj pici dalje. Lopta za dembelea koji sam samcat ide radit fintu koja pobuni mog branica kojeg je upravljao AI i on samoinicijativno(balaced sve u custom tact) izlijece van uzimat loptu, promasuje cijelog igraca, pa može se rec i teren na kojem se igra. Griezman cudom promasuje i lopta se od stative odbije k njemu i gol. Morao je biti s prve gol, al kad vec nije mogao je golman ovu loptu uhvatit, al eto nije bilo srece? I zadnji gol u 120'. Dembele titra ko svijetlo u disku, al trci. Ulazim u loptu s militaom i uzalud, lopta jos uvijek kod Dembelea. Ubacuje prizemnu loptu na zicer, moj igrac na poziciji, ali prilikom mog označavanja igrača igrac odmah krece u rikverc kako bi griezman ostao sam i zabio.

 

Ovu utakmicu njegovi branici su mi dozvoljavali igrat koliko su oni htjeli. Znaci ja sam imao napad i u jednom trenutku kad je njegov igrac odlucio da je dosta je krenuo iz obrane spreman na sve. Ako sam pritisnuo pass drugi je vec bio spreman presjeci loptu, ako sam pucao ovaj je blokirao, ako sam isao u dribling, ovaj me prizemljio ili pak loptu u for presjekao. Tri gola koje sam zabio zabio sam iskljucivo s zicer sansama gdje sam loptu doveo na 5 metara.

 

Eto pa nek mi netko tvrdi da je problem u meni nakon ove analize. Ostaje pitanje kako, zašto i zbog ceg se moj golman ponašao dizorjentirano i zasto je igrac u 120 odlucio ne presjeci loptu koja je išla na njega.

 Ne znam sta places, frajer te ubio po statistici, budi sretan da nisi sa vise razlike izgubio

 Hahah tebe necu ni komentirat jer vidim da mlatis jezikom prije nego procitas cijeli post. 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
Black and white kaže...

Serveri opet u stanju neigrivosti. Ovaj delay najbolje odgovara onima koji bruse taktike u parkiranju buseva i kontriranju jer najmanje pati od ovog kašnjenja komandi. Ajd što kasni, ali što s vremena na vremene izbacuje iz utakmica. Ako igraš rivalse odoše skill pointsi, ako igraš vikend ligu, dobro ti podmazuje score u rankingu.

 

Nek samo poprave servere i do kraja fife ne moraju izbacit nikakav update u vezi bilo čega.

 

 

CroVandal kaže...

Na cemu igras? Meni bude delay na ps 4 ali me nikada neizbaci sa servera.

 

 

 

 Mene prije pol sata - sat bacilo van usred igre na plejki. Al mislim da je bio namjerni reset jer su u weekly bronze ubacili icon swap karticu. Jasno, nakon reseta ostao samo XP.

Tko se na peticu opeko i na šesticu puše.
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Zahvaljujuci pesu, kojeg sam mnogo igrao prosle sezone, dodje mi da umrem od smijeha kada procitam da vecinu ovdje jebe delay u fifi. 

 

Ovo je kamilica od delay-a, kada se samo sjetim one patnje u myclub.

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice