FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.050.610
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

E ovo je glavni problem kod fife.

Znači jucer nisam izgubio ni jednu tekmu, da bi mi se danas desio ovo. 4 Stative sam imao i njegova obrana je igrala doslovno sama, ignorirala SM od mojih igraca i AI je gađao samo loptu bez da ga on upravlja. Cuortoa nije taknuo loptu cjelu tekmu jer je bio na Amateur postavci zbog DDA. To se vidi ko ne vidi ili je glup ili sam sebe laze. Da se razumijemo lik je imao smisla za igru nisu to bili odbijanci neki lijepo je on na tap in doveo situacije, ali slobodno bekovi prate ove koji trce na krilima, a ne da skipaju tek tolko. A lopte u for su prolazile ko vruci noz kroz maslac. I tu sam se ja mogao jebat. Ne mogu ja tolko udaraca imati po tekmi koliko on može zabiti. Kad je došao u napad pritisnuo je loptu u for i rasparo obranu s pol kurca, dok sam ja razvlacio njegove po terenu i kad bih došao pred gol, šamar u vidu stative ili neobjašnjiov šutra po sredini gola. Ovaj suarez je moj igrac i on je bio man of the match, pazi moj suarez koji je zabio jedan gol, dok je njegov kane zabio hat-trick. Vidi se i po statsima da bome 7 golova i nije morao zabiti, ali vjerojatno je jadničak izgubio 5-6 komada prije, pa ga spojili sa mnom jer kako sam ja jucer imao dosta winova mogu prožvakat ovaj poraz da njega malo smire. Znači moj AI, pokrivanje prostora i otvaranje u napadu je bio ravan amateur tezini na SB, znate i samo kako se tad ponašaju igraci. Ovaj lik je dobro igrao i ne tvrdim da bi pobjedio da nije bilo tog šta je bilo, ali jebemu mater najlakše je tuđim kurcem po koprivama mlatit.

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20

Postavis ih u 4-3-3 (5). Kada si u igri promijenis ili mentality ili formaciju.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Postavis ih u 4-3-3 (5). Kada si u igri promijenis ili mentality ili formaciju.

 kuzim ali ne kuzim koju postavu si si zamislio :)

 

6 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Postavis ih u 4-3-3 (5). Kada si u igri promijenis ili mentality ili formaciju.

 kuzim ali ne kuzim koju postavu si si zamislio :)

 

 https://www.futwiz.com/en/fifa20/squad/62590

https://www.futwiz.com/en/fifa20/squad/62594

https://www.futwiz.com/en/fifa20/squad/62597

12 godina
offline
FIFA 20

Drop back i pimplanje po kurcu bez smisla i ideje - to je stil igre većine igrača protiv koji igram.

Onda ih ja jebem i branim se s napadačima pa su u kurcu jer nemaju kome dodat, ali nema problema, na silu dodavanja i trčanje po bokovima prolazi jer je to FIFA 20.

Oduzmem im loptu i krenem gradit napad sa smislom i idejom, ali kurac, ovo je FIFA 20, posere se na moju ideju tako što me jebe u mozak s krivim dodavanjima.

Ovo više nije normalno, pretjerali su jebo im pas mater.

Gotovo sigurna pogreška u dodavanjima, u režiji igre, je kad me panjevi stišću i pod presingom idem mijenjat stranu.

Znači, bek mi je na 25m od korner linije, a vezni na toj strani na 60m i ja prebacujem loptu na beka - neću pretjerati ako kažem da 7/10 puta lopta ide na veznog igrača.

Toliko često mi se to događa da me jednostavno strah prebaciti stranu više i ako baš ne moram, ne radim to.

 

Nadalje, dodavanje lopte golmanom, rukom kad dodaje loptu... ja ne znam da li sam u svim FIFAMA do sada, a igram aktivno od FIFE 15, imao jedno pogrešno dodavanje rukom.

U ovoj FIFI je to svako malo... obično ta lopta bude jaka i pun kurac udaljena od igrača kojem je upućena da ju ovaj ne može stići.

 

Općenito, dodavanja su prečesto pogrešna u ovoj FIFI.

Prošlu FIFU su bila takva kad bih dodavao zadnji pas za gol šansu ili kad bi me momentum jebao u mozak, a u ovoj FIFI je to konstantno, bilo gjde na terenu, bilo koji igrač može pogriješiti, čak i oni koji imaju po statistikama odlična dodavanja.

Jako rijetko dodajem na silu i iz očaja, razumio bih da takva dodavanja ne prolaze, ali ja napravim sve po pravilima igre i onda budem kažnjen.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
toxic kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Postavis ih u 4-3-3 (5). Kada si u igri promijenis ili mentality ili formaciju.

 kuzim ali ne kuzim koju postavu si si zamislio :)

 

 https://www.futwiz.com/en/fifa20/squad/62590

https://www.futwiz.com/en/fifa20/squad/62594

https://www.futwiz.com/en/fifa20/squad/62597

 Mogo bi nesto skombinirat s onom ekipom gdje je psg obrana natrag jer imam mendya lb pa kimpembea prebacim na lijevi cb

 

no fora je sto ce mi ostati mozda i vise od 100k coinsa na raspolaganju.

 

Sada imam Wijnalduma, Llorisa, Fernandinha, Sanchoa, Alderweidera, Sokratia, Wan Bisaku + Felipe Andersona, Kanea, Mendya i Allia

 

 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

E ovo je glavni problem kod fife.

Znači jucer nisam izgubio ni jednu tekmu, da bi mi se danas desio ovo. 4 Stative sam imao i njegova obrana je igrala doslovno sama, ignorirala SM od mojih igraca i AI je gađao samo loptu bez da ga on upravlja. Cuortoa nije taknuo loptu cjelu tekmu jer je bio na Amateur postavci zbog DDA. To se vidi ko ne vidi ili je glup ili sam sebe laze. Da se razumijemo lik je imao smisla za igru nisu to bili odbijanci neki lijepo je on na tap in doveo situacije, ali slobodno bekovi prate ove koji trce na krilima, a ne da skipaju tek tolko. A lopte u for su prolazile ko vruci noz kroz maslac. I tu sam se ja mogao jebat. Ne mogu ja tolko udaraca imati po tekmi koliko on može zabiti. Kad je došao u napad pritisnuo je loptu u for i rasparo obranu s pol kurca, dok sam ja razvlacio njegove po terenu i kad bih došao pred gol, šamar u vidu stative ili neobjašnjiov šutra po sredini gola. Ovaj suarez je moj igrac i on je bio man of the match, pazi moj suarez koji je zabio jedan gol, dok je njegov kane zabio hat-trick. Vidi se i po statsima da bome 7 golova i nije morao zabiti, ali vjerojatno je jadničak izgubio 5-6 komada prije, pa ga spojili sa mnom jer kako sam ja jucer imao dosta winova mogu prožvakat ovaj poraz da njega malo smire. Znači moj AI, pokrivanje prostora i otvaranje u napadu je bio ravan amateur tezini na SB, znate i samo kako se tad ponašaju igraci. Ovaj lik je dobro igrao i ne tvrdim da bi pobjedio da nije bilo tog šta je bilo, ali jebemu mater najlakše je tuđim kurcem po koprivama mlatit.

 Najvise mrzim kad udem u WL i od 7 poraza... minimalno 4 budu na ovakav nacin. On mi metne 5 komada, jer eto... ja pokusavam igrat nogomet... on igra FIFAu :D

 

Meni je tuzno da ja ne mogu igrat sa otvorenim, napadackim bekovima. Kad sam igral tak... imal sam puno vise opcija u napadu. Samo kaj te igra kaznjava na taj nacin, jer jednostavno ti ostajes na 2 CBa. Bez obzira kaj meni Kessie ima Stay back opciju, on stoji naprijed. Majstor presjece loptu, jer jedan od njih 9 u 16m bude uzel loptu i ide nabijanje na krilo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.10.2019 13:01 (SimeKZ).
11 godina
offline
Re: FIFA 20
Jack Sparrow kaže...

Adama zabio 2 gola Cityu. Pripremite se za ovo

 

 Pripremite se za ocjene shootinga s kojim ne moze ni more iz camca pogodit.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
miikaa77 kaže...

Jel iko igrao sa Suarezom? Ono 89 kartica za 84k mi se cini prejeftino, 89 shooting 84 phy, samo ga taj pace zafrkaje, da li mu ovo dvoje moze to ponistit ili se to bas toliko osjeti pa da je kartica 84k?

 Slozis mu da je target men, stay forward i stay central... I to je to. Je da je pace mama ove fife, al nije sve u njemu. 

 Imao bih u paru s njim Inakia Williamsa. Sad su mi on i Benzema s tim da bi prodao Benzemu a ostavio Inakia zajedno sa Sukijem

11 godina
offline
Re: FIFA 20
Mortiis kaže...
Cofinho kaže...
Mortiis kaže...
footballer kaže...

Igra li itko offline Career mode? Meni je već nekoliko godina dosta očaja kojeg zovu FUT pa sam se prebacio na to. Sve do ovog zadnjeg update-a igra je bila koliko toliko igriva, a sada je ovo stvarno smiješno. Inače uvijek igram na najtežem nivou i uspijem izvući pobjedu više manje 80% utakmica (AC Milan) te mi se na početku 20-ka svidjela puno više od 19-ice, i to sve do update-a. Nakon update-a moja obrana kao da ne postoji, Lukaku ih dribla k'o panjeve, a ja ne mogu ni 2 dodavanja u protivničkih 30 metara spojiti bez da netko nešto ne zajebe od mojih. Ni sam ne znam zašto, no vidim da se ljudi žale jer je stvarno dosta toga išlo dolje od update-a, toliko da Lukaku ima savršen first touch i pretrči Bellerina bez previše problema. 

 

sa pravim career mode cekam da prvo isprave vecinu onih bugova koje u njemu postoje pa ga zato jos nisam krenio igrat...

ali igram svih 5 top europskih liga apsolutno sve utakmice u svakoj ligi...sto bi bilo oko 1.800 utakmica ukupno

poluvrijeme 8min...na world class...i uvijek igram sa domacinom tako da svi imaju iste uvijete...

i to mi je 100 puta zanimljivije i bolje za igrat nego fut-ovi i ostala sranja...

i nas 10ak igramo cesto pro clubs...ako ima nekoga da bi igrao s nama slobodno nek se javi u inbox pa ga dodamo u nasu whatsapp grupu

 Igrate pro na plejki ili?

 da

 Aj ja sam igro pro clubs na svim fifama redovito. Znao sam igrat CDM-a, CB-a i RB-a ove zadnje fife pa bi mogli bacit ako ste redoviti.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

E ovo je glavni problem kod fife.

Znači jucer nisam izgubio ni jednu tekmu, da bi mi se danas desio ovo. 4 Stative sam imao i njegova obrana je igrala doslovno sama, ignorirala SM od mojih igraca i AI je gađao samo loptu bez da ga on upravlja. Cuortoa nije taknuo loptu cjelu tekmu jer je bio na Amateur postavci zbog DDA. To se vidi ko ne vidi ili je glup ili sam sebe laze. Da se razumijemo lik je imao smisla za igru nisu to bili odbijanci neki lijepo je on na tap in doveo situacije, ali slobodno bekovi prate ove koji trce na krilima, a ne da skipaju tek tolko. A lopte u for su prolazile ko vruci noz kroz maslac. I tu sam se ja mogao jebat. Ne mogu ja tolko udaraca imati po tekmi koliko on može zabiti. Kad je došao u napad pritisnuo je loptu u for i rasparo obranu s pol kurca, dok sam ja razvlacio njegove po terenu i kad bih došao pred gol, šamar u vidu stative ili neobjašnjiov šutra po sredini gola. Ovaj suarez je moj igrac i on je bio man of the match, pazi moj suarez koji je zabio jedan gol, dok je njegov kane zabio hat-trick. Vidi se i po statsima da bome 7 golova i nije morao zabiti, ali vjerojatno je jadničak izgubio 5-6 komada prije, pa ga spojili sa mnom jer kako sam ja jucer imao dosta winova mogu prožvakat ovaj poraz da njega malo smire. Znači moj AI, pokrivanje prostora i otvaranje u napadu je bio ravan amateur tezini na SB, znate i samo kako se tad ponašaju igraci. Ovaj lik je dobro igrao i ne tvrdim da bi pobjedio da nije bilo tog šta je bilo, ali jebemu mater najlakše je tuđim kurcem po koprivama mlatit.

 Najvise mrzim kad udem u WL i od 7 poraza... minimalno 4 budu na ovakav nacin. On mi metne 5 komada, jer eto... ja pokusavam igrat nogomet... on igra FIFAu :D

 

Meni je tuzno da ja ne mogu igrat sa otvorenim, napadackim bekovima. Kad sam igral tak... imal sam puno vise opcija u napadu. Samo kaj te igra kaznjava na taj nacin, jer jednostavno ti ostajes na 2 CBa. Bez obzira kaj meni Kessie ima Stay back opciju, on stoji naprijed. Majstor presjece loptu, jer jedan od njih 9 u 16m bude uzel loptu i ide nabijanje na krilo. 

 Ja sam primjetio da instrukcije ne znace apsilutno nista. Zato sam i prodao balea jer ne mislim 180k placat igraca koji ce mi ubacivat s slabijom nogom. Cut inside ne radi jednostavno, a i kad startas s krilima nekim cudom kod izvodenja centra odu u tvoj korner. 

6 godina
offline
Re: FIFA 20
Cofinho kaže...
Mortiis kaže...
Cofinho kaže...
Mortiis kaže...
footballer kaže...

Igra li itko offline Career mode? Meni je već nekoliko godina dosta očaja kojeg zovu FUT pa sam se prebacio na to. Sve do ovog zadnjeg update-a igra je bila koliko toliko igriva, a sada je ovo stvarno smiješno. Inače uvijek igram na najtežem nivou i uspijem izvući pobjedu više manje 80% utakmica (AC Milan) te mi se na početku 20-ka svidjela puno više od 19-ice, i to sve do update-a. Nakon update-a moja obrana kao da ne postoji, Lukaku ih dribla k'o panjeve, a ja ne mogu ni 2 dodavanja u protivničkih 30 metara spojiti bez da netko nešto ne zajebe od mojih. Ni sam ne znam zašto, no vidim da se ljudi žale jer je stvarno dosta toga išlo dolje od update-a, toliko da Lukaku ima savršen first touch i pretrči Bellerina bez previše problema. 

 

sa pravim career mode cekam da prvo isprave vecinu onih bugova koje u njemu postoje pa ga zato jos nisam krenio igrat...

ali igram svih 5 top europskih liga apsolutno sve utakmice u svakoj ligi...sto bi bilo oko 1.800 utakmica ukupno

poluvrijeme 8min...na world class...i uvijek igram sa domacinom tako da svi imaju iste uvijete...

i to mi je 100 puta zanimljivije i bolje za igrat nego fut-ovi i ostala sranja...

i nas 10ak igramo cesto pro clubs...ako ima nekoga da bi igrao s nama slobodno nek se javi u inbox pa ga dodamo u nasu whatsapp grupu

 Igrate pro na plejki ili?

 da

 Aj ja sam igro pro clubs na svim fifama redovito. Znao sam igrat CDM-a, CB-a i RB-a ove zadnje fife pa bi mogli bacit ako ste redoviti.

 Kradem komentar da se prijavim za isto.

15 godina
offline
FIFA 20

Otvorim danas one packove od nations sbc na koji sam potrošio oko 120k coinsa. Nazad sam dobio 50k coinsa. Najbolja kartica neko IF govno koje sam prodao za 10k coinsa. Potom otvorim ova dva tjedna packa i u njima najbolja kartica rare fitness kartica. Sa SB dva rare mega packa nastavlo sam gdje sam stao s prijašnjim packovima. Nula bodova. Onda krenem malo igrati, trgam lika ali ne mogu zabiti a on 4 puta nakon mog krivog dodaavanja na centru samo po sredini ide ravno na moj gol a moji stoperi trče jedan lijevo a drugi desno. Ja ne mogu stići njegovog Leva a on hvata mojeg Manea i Salaha s pola kite sa stoperima pacea 64. Naravno kako netko kaže meni sve u stativu a njemu sve u gol. Evo što mogu sve promašiti kada igra neće da zabijem. Već sljedeću je sve ulazilo, krumpir do krumpira. Stvarno smiješno. Igra van svakog balansa, ili sve zabiješ ili sve promašiš.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Evo i druge danas. Nek mi netko kaze da je slucajnost da kad gađas stative iz zicera u istoj tekmi njemu svaka lopta u for je sansa. Ajde molim te competetive play. Prije kompetetive gambling jer stvarno nema smisla uopce igrat ako znam da ne smijem pobijediti. Tako mi je drago sto sam odjavio ovo smece. Svaki dan idem da se razuvjerim i da pronađem u sebi gresku al trazim na krivom mjestu.

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Vec mi se kenja od ove kartice. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Vec mi se kenja od ove kartice. 

 Nemoj zaboraviti ponijeti papir u wc 

Who bolan cares
12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

stvarno nema smisla uopce igrat ako znam da ne smijem pobijediti. 

Meni su se ALT i TAB tipke izlizale koliko sam ih u FIFI 19 koristio, a bogami ni u FIFI 20 nisu besposlene :)

[19xx] 4ntraks
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
cicek kaže...

stvarno nema smisla uopce igrat ako znam da ne smijem pobijediti. 

Meni su se ALT i TAB tipke izlizale koliko sam ih u FIFI 19 koristio, a bogami ni u FIFI 20 nisu besposlene :)

 Haha ma ja pokusavam neke nove opcije tad koristiti al uzalud kad nis ne radi kak spada :D

15 godina
offline
FIFA 20

Kaj im je opet sve palo? Ne mogu ući u igru, companion aplikaciju, niti web app. Nigdje...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 20

Nista im ne radi kako treba

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Rade li serveri
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Neradi nista sve im je palo opet.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
FIFA 20

Danas sam puko ko kokica sa stoperima i odlučio sam ih zamijeniti. Jednu tekmu sve štima a već drugu tako se pozicioniraju da dobijem slom živaca. Bez obzira kako podesio stoje preširoko i obično nakon krivog dodavanja na centru protivnik samo pošalje dugu loptu po sredini a njih dvojca čuvaju aut linije i lik mi samo okomito odšprinta na gol i zabije. S paceom 64 nisu niti brzi da bi nekoga stigli. Uglavnom radi se o Laporetu i Alderweireldu. Ne mogu nikoga s njima stići kada krenu u šprint a s druge strane ja rijetko kada nekome pobjegnem. Najviše me jebe ta rupa između njih. Rekli su da su na tome poradili ove godine ali ja to ne primjećujem. Najbolja fora kaj mi se to ne događa svaku tekmu pa ni sam ne znam u čemu je fora? Uglavnom prije nego im je sve crklo kupio sam Ramosa pa ću probati s njim a pridodat ću mu Lindelofa dok ne skupim za Van Dijka. Ako ništa brži su, agilniji a i neka promjena uvijek dobro dođe. Sad ću na RB morat staviti Carvajala što mi nije drago ali tješim se da ima solidne statse i da bi trebao biti ok. Ništa, budem sutra testirao pa ako ne valja nazad s njima na market.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Danas sam puko ko kokica sa stoperima i odlučio sam ih zamijeniti. Jednu tekmu sve štima a već drugu tako se pozicioniraju da dobijem slom živaca. Bez obzira kako podesio stoje preširoko i obično nakon krivog dodavanja na centru protivnik samo pošalje dugu loptu po sredini a njih dvojca čuvaju aut linije i lik mi samo okomito odšprinta na gol i zabije. S paceom 64 nisu niti brzi da bi nekoga stigli. Uglavnom radi se o Laporetu i Alderweireldu. Ne mogu nikoga s njima stići kada krenu u šprint a s druge strane ja rijetko kada nekome pobjegnem. Najviše me jebe ta rupa između njih. Rekli su da su na tome poradili ove godine ali ja to ne primjećujem. Najbolja fora kaj mi se to ne događa svaku tekmu pa ni sam ne znam u čemu je fora? Uglavnom prije nego im je sve crklo kupio sam Ramosa pa ću probati s njim a pridodat ću mu Lindelofa dok ne skupim za Van Dijka. Ako ništa brži su, agilniji a i neka promjena uvijek dobro dođe. Sad ću na RB morat staviti Carvajala što mi nije drago ali tješim se da ima solidne statse i da bi trebao biti ok. Ništa, budem sutra testirao pa ako ne valja nazad s njima na market.

 Imam Carvajala i top mi je s obzirom da mi pace ne igra ulogu kod bekova na koje sam stavio stay back while attacking

10 godina
offline
FIFA 20

Jedina dobra stvar koju fifa prozivede su ove rage kompilacije da nema fife nitko ne bi gledao ljude kako lude od bijesa 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Igra je sluzbeno izasla 27.09. Danas je 07.10. Dakle, igra je za veliku vecinu FIFA populacije vani ravno 10 dana. Vecina tih ljudi nema vremena igrat i trejdat unutar igre ili snajpat igrace koliko imaju odredeni youtuberi, pro igraci ( koji su valjda 2% ukupne populacije FIFA Communitya ) i neki kikaci koji mlate ovu igru. 

Kaj naprave. Prvo izbace MOTM Lewu - 150k, nesto manje pri kraju. Sad izbace Walcotta - 120+k. Ono kaj mene zanima, ko ima para za ovo? Ja imam ekipu koja prema futbinu  vrijedi 152k coinsa... kad bi pribrojil klub to je oko 200k coinsa. Dakle, ja da bi kompletiral tog Walcotta, trebal bi prodat kompletnu ekipu. 

 

Gdje je tu logika, osim u tome da SBC koji barem malo vrijede su tu s razlogom da se kupuju FP. Jel nije zalosno da nemaju bas nista za ''malog'' igraca. Za nekog tko bi si mozda nekaj zgrindal ( poput Ndombelea ). 

 

Kad sam vec krenul prdit, osvrnul bi se na zadatke, odnosno sezonu I koju trenutno igramo. 40lvl necemo nikad stic, osim ako ne igras dan noc, zrtvujes svoj rank u DRu i izvodis pizdarije sa ekipom kaj na kraju dovodi do frustracija. Da bi ti konacna nagrada bila jedan od 3 ponudena igraca koja vec sad nisu iskoristive kartice. Sa druge strane, sve ono kaj grindas na putu do njih je potpuno bezvrijedno i uopce nije vrijedno tog grinda. Iskreno, zivo me puca kurac za tifose i ostala sranja koja niko ne gleda. 

Objectivsi koje radimo kako bi prikupili XP takoder nemaju smisla. Kad ih obavis i ''predas'' zadatak, dobijes 500XP i to ako je objective bio jebeno tezak. Zasto za kompletiranje takvog zadatka ne dobijes 2-3k XPa. Da ne pricam kak za 25 pobjeda i 50 pobjeda u rivalsima dobijes jebeni two players pack. Koje ruganje u facu. 

 

Sad kad ne mogu igrat jer sam bio naivan pa najvjerovatnije cijeli isfrustriran od hebene igre usel u raspravu sa klincem, gledam te youtubere i to su ljudi koji ne uzivaju u igri. Nitko ziv od njih ne uziva u igri osim mozda Nicka RTFM jer covjek voli trejdat i igrat se sa marketom ( brijem da bi mu bolje bilo da se primi dionica :D ). Svi oni igraju igru za svrhu kontenta. Ona budaletina Castro, AA9 i MattHD su next lvl ljigavci bez kicme koje stvarno ne vrijedi uopce pratit niti slusat jer su katastrofalno usli u EA supak do te mjere da im sisu zuc ko jednorogovo mlijeko.

 

 

Kaj je najbolje od svega temeljni gameplay ovogodisnje FIFAe je odlican, mozda cak i najbolji unazad par godina. Al' usrati onako golmane, park the bus taktike i ostalo stvarno nema smisla... i nije mi jasno da nitko tamo ne vidi.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Igra je sluzbeno izasla 27.09. Danas je 07.10. Dakle, igra je za veliku vecinu FIFA populacije vani ravno 10 dana. Vecina tih ljudi nema vremena igrat i trejdat unutar igre ili snajpat igrace koliko imaju odredeni youtuberi, pro igraci ( koji su valjda 2% ukupne populacije FIFA Communitya ) i neki kikaci koji mlate ovu igru. 

Kaj naprave. Prvo izbace MOTM Lewu - 150k, nesto manje pri kraju. Sad izbace Walcotta - 120+k. Ono kaj mene zanima, ko ima para za ovo? Ja imam ekipu koja prema futbinu  vrijedi 152k coinsa... kad bi pribrojil klub to je oko 200k coinsa. Dakle, ja da bi kompletiral tog Walcotta, trebal bi prodat kompletnu ekipu. 

 

Gdje je tu logika, osim u tome da SBC koji barem malo vrijede su tu s razlogom da se kupuju FP. Jel nije zalosno da nemaju bas nista za ''malog'' igraca. Za nekog tko bi si mozda nekaj zgrindal ( poput Ndombelea ). 

 

Kad sam vec krenul prdit, osvrnul bi se na zadatke, odnosno sezonu I koju trenutno igramo. 40lvl necemo nikad stic, osim ako ne igras dan noc, zrtvujes svoj rank u DRu i izvodis pizdarije sa ekipom kaj na kraju dovodi do frustracija. Da bi ti konacna nagrada bila jedan od 3 ponudena igraca koja vec sad nisu iskoristive kartice. Sa druge strane, sve ono kaj grindas na putu do njih je potpuno bezvrijedno i uopce nije vrijedno tog grinda. Iskreno, zivo me puca kurac za tifose i ostala sranja koja niko ne gleda. 

Objectivsi koje radimo kako bi prikupili XP takoder nemaju smisla. Kad ih obavis i ''predas'' zadatak, dobijes 500XP i to ako je objective bio jebeno tezak. Zasto za kompletiranje takvog zadatka ne dobijes 2-3k XPa. Da ne pricam kak za 25 pobjeda i 50 pobjeda u rivalsima dobijes jebeni two players pack. Koje ruganje u facu. 

 

Sad kad ne mogu igrat jer sam bio naivan pa najvjerovatnije cijeli isfrustriran od hebene igre usel u raspravu sa klincem, gledam te youtubere i to su ljudi koji ne uzivaju u igri. Nitko ziv od njih ne uziva u igri osim mozda Nicka RTFM jer covjek voli trejdat i igrat se sa marketom ( brijem da bi mu bolje bilo da se primi dionica :D ). Svi oni igraju igru za svrhu kontenta. Ona budaletina Castro, AA9 i MattHD su next lvl ljigavci bez kicme koje stvarno ne vrijedi uopce pratit niti slusat jer su katastrofalno usli u EA supak do te mjere da im sisu zuc ko jednorogovo mlijeko.

 

 

Kaj je najbolje od svega temeljni gameplay ovogodisnje FIFAe je odlican, mozda cak i najbolji unazad par godina. Al' usrati onako golmane, park the bus taktike i ostalo stvarno nema smisla... i nije mi jasno da nitko tamo ne vidi. 

 Sve si upravu sto si napiso. Prvi ja nikad nisam trejdovo, visio na marketu i necu da se zamaram s tim. Ekipa mi je isto oko 150k coinsa i to sam sve zaradio igranjem, preko SB, Rivalsa, WL sad za vikend. U ekipi mi je Inaki Williams najskuplja kartica od 30k i skupio sam eto 14 pobjeda ostale jos 2 tekme WL koje nisam ni igro. Bilo bi i vise pobjeda da me nije spajao s igracima koji u ekipi imaju Mbappea, Neymara, Drogbu itd. Ali sta je tu je. Valjda bude nesto u packovima u cetvrtak

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

je l su proradili serveri, ja i dalje ne mogu da udjem u FUT?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20
Twitter: @GoldCookiez
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 20

Sta mislite za slozit ovu ekipu?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice