FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.046.390
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Jbg, ti ne dobijes nista. Eno pola one FBC grupe vadi Totgs De Bryune i ostale. Ne mozes tu nista. Onaj neki lik tamo ima punu ekipu ikoN, totgs i ostaloga jer nema dana kad ne izvadi nekaj od 300+k coinsa. 

 

Movie nije povuko nista od linije na woodstocku, mozes ga jebat stari moj. 

 Osim Mbappea i Maradone, da. Nista. Da.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
TheMaverick kaže...

Zna li netko kad krece nadogradnja RTTF kartica?

 Vidio sam da na redditu i futbinu komentiraju da krece tek sa prvim kolom knockouta.

Mislim da nije tako. Nadogradnje kreću po završetku svake faze natjecanja. Jedna je iza nas i logično je da se kartice nadograde. To je prošle godine bilo odmah u petak ako se ne varam. One kartice koje iz lige prvaka prelaze u uefa ligu  ne dobijaju nadogradnju. Dobit će je tek ako na proljeće prođu osminu finala natjecanja.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
SimeKZ kaže...

Jbg, ti ne dobijes nista. Eno pola one FBC grupe vadi Totgs De Bryune i ostale. Ne mozes tu nista. Onaj neki lik tamo ima punu ekipu ikoN, totgs i ostaloga jer nema dana kad ne izvadi nekaj od 300+k coinsa. 

 

Movie nije povuko nista od linije na woodstocku, mozes ga jebat stari moj. 

 Osim Mbappea i Maradone, da. Nista. Da.

O čemu ti pričaš? Kakav jebeni mbappe i maradona? Iconu nisam do sada nikada dobio. Nisam dobio niti mbappea. Najjača kartica koju sam ove godine dobio je kartica ratinga 87 i to je son. Sve ostalo nula bodova a odigrao sam sve sbc do sada, svaku SB elite 1 i svaki tjedan rivalse rating 2. U rivalsima do sada nisam dobio karticu vrijednu 5k coinsa.

 

Edit: ako se ne varam maradonu i mbappea je dobio manipulator

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2019 10:08 (movie).
14 godina
offline
FIFA 20

Dobio napokon walkout doduse smece ali walkout. Danas nakon nagrada krenem igrat odjednom igra radi opet normalno. Moji trce normalno pace opet ima vaznost. Sutevi opet pogadaju vise gol nego okvir, Mertens ponovno agilan radi trikove nemoze mu ni VVD nista, neznam sto se desava ali nije to normalno. Inace igrao protiv lika ima Crvenog VVD Crvenog Messia i Crvenog Mbape i naguzim ga 5 2 jel je igra radila normalno da nije bilo bi obratno.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...
SimeKZ kaže...

Jbg, ti ne dobijes nista. Eno pola one FBC grupe vadi Totgs De Bryune i ostale. Ne mozes tu nista. Onaj neki lik tamo ima punu ekipu ikoN, totgs i ostaloga jer nema dana kad ne izvadi nekaj od 300+k coinsa. 

 

Movie nije povuko nista od linije na woodstocku, mozes ga jebat stari moj. 

 Osim Mbappea i Maradone, da. Nista. Da.

O čemu ti pričaš? Kakav jebeni mbappe i maradona? Iconu nisam do sada nikada dobio. Nisam dobio niti mbappea. Najjača kartica koju sam ove godine dobio je kartica ratinga 87 i to je son. Sve ostalo nula bodova a odigrao sam sve sbc do sada, svaku SB elite 1 i svaki tjedan rivalse rating 2. U rivalsima do sada nisam dobio karticu vrijednu 5k coinsa.

 

Edit: ako se ne varam maradonu i mbappea je dobio manipulator

 Hajde onda zbroji 2 i 2, ocito ne pricam o tebi.

Uz to, Son je sto, 500k? To nije uopce losa kartica za izvuc.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2019 10:15 (sexytoiletpaper).
12 godina
offline
FIFA 20

Son je ubojica. Full mi je drago sam da sam povuko, makar untr. 191 gol ima iz 180 tekmi. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Hajde onda zbroji 2 i 2, ocito ne pricam o tebi.

Uz to, Son je sto, 500k? To nije uopce losa kartica za izvuc.

Zbrojio sam 2 i 2 i vidim da citiraš šimu koji spominje mene a ne nekog drugog. Što sam trebao zaključiti? Nije loše? U nekoliko stotina packova jedna kartica ratinga 87 nije loše. Fakat je super. Nisam do sada dobio niti jednu IF karticu većeg ratinga od 80. Nisam dobio niti jednu specijalnu karticu od početka igre tipa scream, otw, tottgs i ne znam što je još bilo. O iconi da ne pričam. Nisam je dobio u tri godine a otvorio sam iznadprosječno puno packova. Da zbrajamo koliko je tko coinsa dobio kroz packove ja sam ubjedljivo među tri najgora ovdje na grupi. Neću reći najgori jer eto vidimo da maverick nije dobio niti to.

6 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Hajde onda zbroji 2 i 2, ocito ne pricam o tebi.

Uz to, Son je sto, 500k? To nije uopce losa kartica za izvuc.

Zbrojio sam 2 i 2 i vidim da citiraš šimu koji spominje mene a ne nekog drugog.Što sam trebao zaključiti? Nije loše? U nekoliko stotina packova jedna kartica ratinga 87 nije loše. Fakat je super. Nisam do sada dobio niti jednu IF karticu većeg ratinga od 80. Nisam dobio niti jednu specijalnu karticu od početka igre tipa scream, otw, tottgs i ne znam što je još bilo. O iconi da ne pričam. Nisam je dobio u tri godine a otvorio sam iznadprosječno puno packova. Da zbrajamo koliko je tko coinsa dobio kroz packove ja sam ubjedljivo među tri najgora ovdje na grupi. Neću reći najgori jer eto vidimo da maverick nije dobio niti to.

 A kome Sime odgovara?

Jbg, ja sam dobio Crvenog Ben Yeddera i Robertsona, Untr. IF Kroosa (ne vrijedi u igri, mozda za SCB kasnije), RTTF Handanovica, OTW T. Hazarda, OTW Joelintona, OTW Hallera.

Od kartica koje sam okrenuo neki profit - Dybala. Tu mozemo stati, to je 50k. Jebes ga, igras dok ti se igra, kaj dobijes u paketicu dobijes i ides dalje. Skidati bogove je beskorisno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2019 10:36 (sexytoiletpaper).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ovaj vikend nisam odigrao jer sam bio na putu ali od svih silnih sbca koje sam složio eto dao mi je Chiellinija i Raketu.

jel ima možda kakvih naznaka za Messija?kaj će tražit?

di pratite novosti ili neke insajderske informacije vezano za fifu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Danas popodne ces sve saznat, samo polako. Sve ostalo su puka nagadanja. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

Zavrsio gold3 izvukao u pickovima Reusa....Bilo je i vrijeme prva kartica ove godine.Sad prelazim na bundesligu definitivno

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

U rivalsima dobio lopeza 85 i gomeza 85. Dvije najbolje kartice nakon dugo vremena. Doduše, zajedno vrijede nategnutih 20k ali eto, veseli.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Zar je moguce da je Ramos toliko los? Taj  se zabija u moje defanzivce i napravio mi je takvu pomutnju da sam sjebo sve dobro sto sam jucer napravio.

 

Danasnji cirkus u odbrani jos nisam dozivio od kad igram ovu fifu.

 

Sreca pa sam ga uspio utopiti za vise nego sam ga platio.

 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Meni je Ramos bio odlican. Van Dijk ga je zamjenil. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

Zar je moguce da je Ramos toliko los? Taj  se zabija u moje defanzivce i napravio mi je takvu pomutnju da sam sjebo sve dobro sto sam jucer napravio.

 

Danasnji cirkus u odbrani jos nisam dozivio od kad igram ovu fifu.

 

Sreca pa sam ga uspio utopiti za vise nego sam ga platio.

 

 

Ja sam nedavno dobio plavog Ramosa i zadovoljan sam s njim.

Izbacio je Ria Ferdinanda u talijansku ekipu.

Ipočetka je malo zujao lijevo-desno, pokušavao je Piquea izgurat na desnu poziciju, ali s vremenom su se njih dvojica uskladili i više nemam takvih problema.

[19xx] 4ntraks
16 godina
offline
FIFA 20

Bolesno neigriva. Do prije par dana vrhunska igra, od sad nemoguće je igrati. Svaku, ali baš svaku utakmicu. Dobio sam tikove, kako igra trza tako i ja glavom. Tužit ću EA. 

Tehnika narodu!!!! ...narod kaže: Tko ne pije! Virovat mu nije! ...
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Ocito nisam jedini kojemu je tako vec sam mislio da sam poludio. U 7 dana mozda 2 3 normalne utakmice ostalo smece.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Cini mi se da ce ovaj Messi sbc bit skuplji od tradeable 96 kartice na marketu, samo ona 3 89 rated ekipe su 500k svaka... bas me zanima sto ce Futbin reci

 

Edit- hrvatska zastava na loading screenu od futmasa

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2019 19:07 (zagid3).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Koji zahtjevi za messia. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...

Cini mi se da ce ovaj Messi sbc bit skuplji od tradeable 96 kartice na marketu, samo ona 3 89 rated ekipe su 500k svaka... bas me zanima sto ce Futbin reci

 Ja sam izračunao u grubo oko 2.1 milijun i od packova imaš nazad oko 100 k, po meni se ovo ne isplati ali fanovi i zaljubljenici Messija će ga napravit ja neću sigurno. Ako budem htio Messija kupit ću onoga za 1.2 mil

10 godina
offline
FIFA 20

Napisao sam neki dan da sam kupovao Busqetsa, Piqea, Oblaka... 

E pa dečki vrijeme je za profit..  :)

15 Piques, 10 Busqeutsa i 12 Oblaka,7 Alderweild i 8 Laportea.  :) 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20

Moje skromno misljenje je da od ovih sve sto si nabrojio, znaci ovako:

 

TRENUTNO:

15 Pique = 34k * 15 = 510k

10 Busquets = 43k * 10 = 430k

12 Oblak = 62k * 12 = 744k

 

itd itd itd...

 

 

Uglavnom, mislim da neces imati ni 150k profita od svih ovih sto imas...

Sretno!

Kovačić
12 godina
offline
FIFA 20

Nema profita nekog velikog jer su svi stedili za njega. Ea ga je najavik i ljudi se pripremili. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Wan Bissaka IF je po meni trenutno najbolji RB u igri ,neuključuji ikone . 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
manipulator, probaj TOTW Walkera, masina tip
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

Evo od zadnjih 15 utkamica ako sam pobjedio 3 dobro je...

 

89 Reus se okrece ko brod u portu, weak foot odnosno udarac lijevom jedva dode do gola...

Sramotna igra odjednom me levati pobjeduju.

 

2 utakmice zaredom izgubom 2-1 od likova koji su sveskupa imali 4 suta.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Jel mozda netko probao larssona 86? Vec sam kupio stoichkova al nije zadovoljio. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...
SimeKZ kaže...

Jbg, ti ne dobijes nista. Eno pola one FBC grupe vadi Totgs De Bryune i ostale. Ne mozes tu nista. Onaj neki lik tamo ima punu ekipu ikoN, totgs i ostaloga jer nema dana kad ne izvadi nekaj od 300+k coinsa. 

 

Movie nije povuko nista od linije na woodstocku, mozes ga jebat stari moj. 

 Osim Mbappea i Maradone, da. Nista. Da.

O čemu ti pričaš? Kakav jebeni mbappe i maradona? Iconu nisam do sada nikada dobio. Nisam dobio niti mbappea. Najjača kartica koju sam ove godine dobio je kartica ratinga 87 i to je son. Sve ostalo nula bodova a odigrao sam sve sbc do sada, svaku SB elite 1 i svaki tjedan rivalse rating 2. U rivalsima do sada nisam dobio karticu vrijednu 5k coinsa.

 

Edit: ako se ne varam maradonu i mbappea je dobio manipulator

 Aj realno kaj bi ti? Cuj samo Son, 600k je vjerojatno dosao u vrijeme kad si ga izvuko. Em ne igras wl i ne skidas bogove cijeli vikend na jebenom delayu. Sta bi mi trebali rec koji smo igrali sve wl do sad a vjecito dobivamo sranja? Meni je najbolji pick bio if Ben Yedder od 200k i to sad neki dan. Msm da malo previse serete.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
16 godina
offline
FIFA 20

NAstavak kalvarije :-(

 

Čisto da upozorin ako netko pokuša kupiti VPN da ne troši lovu jer neće dobiti ništa.

 

Imam dva servera na Digital Ocean (Frankfurt i Amsterdam). Namjestio sam popodne OpenVPN na jednom, spojio bridge preko laptopa. Veza je OK, provjerio na DNS leak i javlja mi da sam iz Frankfurta. Brzina ništa manje nego direkt na routeru, ali igra je isto neigriva. Isti problem. Štekali ga šteka. 

 

Inače to je potrvdilo moju tvrdnju da VPN ne pomaže u igranju. Jedino može smanjiti broj hopova. 

 

 

Tehnika narodu!!!! ...narod kaže: Tko ne pije! Virovat mu nije! ...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Imam ja VPN za druge stvari i mogao sam ti reci da ti nista nepomaze ja sam u DE pa me spaja sa turcima. Inace rijesio Marquee i izleti ovo najbolji pack do sada isprobat cu Halanda kao super sub.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice