FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.045.955
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Jeste slagali Wiliana? Po meni je malo preskup za složit cca 210k. Ja sam jučer slagao i onaj sbc hybrid nation i league\puzzle master i uvijek mi fali chemistry i moram odigrat s tom momčadi 10 tekmi za loyalty da dignema taj chem znači luuud s kakvom momčadi moram igrat 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Jos 6 i pol sati do objave TOTW. Ocekuje se Messi u TOTW tako da treba dobro razmisliti koji vam je od 79-81 ovr crvenih koje cete izvuci najmanje gadan za gledati.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Jos 6 i pol sati do objave TOTW. Ocekuje se Messi u TOTW tako da treba dobro razmisliti koji vam je od 79-81 ovr crvenih koje cete izvuci najmanje gadan za gledati.

 A kaj se dešava kad se objavi totw?da li kartice igrača koji završe u totw poskupe?

 

evo jedan video kaj sam našao na fejsu samo je pitanje jel to radi ili je prevara?

https://www.offrenow.com/fifa/

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 9:30 (ZeNGe_CRO-mt).
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Kako ti uvijek fali mislim da samo na zadnjem trebas chem i to nije problem slozis ekipu i odes na squad battles gdje igras protiv totw ekipe i krenes igrat pa izades iz fife znaci ako si na PCu alt f4 ako si na PS4 odes u meni od ps a i ugasis fifu i onda tako 10 puta i dobit ces chem kroz 15min. I nece ti pisati poraze. Willian se meni ne isplati Pepe mi je bolji recimo.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
6 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Jos 6 i pol sati do objave TOTW. Ocekuje se Messi u TOTW tako da treba dobro razmisliti koji vam je od 79-81 ovr crvenih koje cete izvuci najmanje gadan za gledati.

 A kaj se dešava kad se objavi totw?da li kartice igrača koji završe u totw poskupe?

 

evo jedan video kaj sam našao na fejsu samo je pitanje jel to radi ili je prevara?

https://www.offrenow.com/fifa/

 

 

 Ajde kriticki razmisli i odluci.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 9:41 (sexytoiletpaper).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Jeste slagali Wiliana? Po meni je malo preskup za složit cca 210k. Ja sam jučer slagao i onaj sbc hybrid nation i league\puzzle master i uvijek mi fali chemistry i moram odigrat s tom momčadi 10 tekmi za loyalty da dignema taj chem znači luuud s kakvom momčadi moram igrat 

 Upisi loyalty glitch u YT. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
FIFA 20

Sry unaprijed ako cu biti naporan sa spammom iducih par dana.

https://www.toornament.com/en_GB/tournaments/3031649726770159616/information link za prijateljsku Bug.hr ligu. Mozemo postaviti neka svoja pravila, odigrati par tekmi tjedno jedni protiv drugih, baciti neke savjete itd. 

Moja sugestija sto se tice pravila je 1 Ikona i 1 igrac sa 90+ ovr. Dodatno, moglo bi mozda biti interesantno igrati ligu na "Max Chem" postavkama sto bi omogucilo raditi tim od svih mogucih liga i linkova. Mozemo probati sto su i radili u Australskoj FIFA ligi gdje su igraci morali cijelo vrijeme u igri imati barem jednog igraca iz Australske lige, naravno ili za igrace iz HR ili Dinama.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 10:22 (sexytoiletpaper).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Sry unaprijed ako cu biti naporan sa spammom iducih par dana.

https://www.toornament.com/en_GB/tournaments/3031649726770159616/information link za prijateljsku Bug.hr ligu. Mozemo postaviti neka svoja pravila, odigrati par tekmi tjedno jedni protiv drugih, baciti neke savjete itd. 

Moja sugestija sto se tice pravila je 1 Ikona i 1 igrac sa 90+ ovr. Dodatno, moglo bi mozda biti interesantno igrati ligu na "Max Chem" postavkama sto bi omogucilo raditi tim od svih mogucih liga i linkova. Mozemo probati sto su i radili u Australskoj FIFA ligi gdje su igraci morali cijelo vrijeme u igri imati barem jednog igraca iz Australske lige, naravno ili za igrace iz HR ili Dinama.

 Sve paše. Ljudi su ovdje vecinom frustrirani od igre i smatram da bi velika vecina htjela ovo iskoristit kao opustanje a ne kao tesku kompeticiju.

 

Ako trebas pomoc, posalji PP. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
movie kaže...
CroVandal kaže...

100 posto je tako da nebi slucajno na brzinu rijesio objektiv. Nemoguce meni 82 rated golmani skidaju agueru udarce kao nista bez obzira na mjesto pucanja. I Aubi moji branici kao da ih nema netreba ni skill move samo se zabije u njih i prode. Brojao sam 7 puta tackle na loptu i svaki put lopta nazad protivniku u 1 njegovom napadu. Kad ja napadam on stisne tackle ja gradim loptu rusi me bez lopte uzme igra dalje nema faula nista. Jos malo i gotovo debili i njihovi objektivi u online modovima. 

Evo danas, vodim 4-1 i lik pošalje loptu u prostor. Ja sam prvi na njoj, zagradim se i nema problema, ili ipak ima. Popijem bezveze gol i 4-2 i sve se okrene kontra mene. Ne mogu se više dodati točno, ne mogu ništa. Lik napada kao da ima 20 igrača. Na kraju jedva izvukao 4-3. Kako je moguće da igrač koji je iza mog igrača tako ga u koraku zaobiđe kao da ga nema? Takve stvari me i dalje mogu razjebati.

 

 Nemoj se graditi. Nauci vratiti loptu golmanu i zivot ce ti biti puno laksi. Je da je zajeb do igre, ali ovakve stvari se i u stvarnom zivotu vracaju golmanu. Prva stvar koju ucis kao igrac je "nikada ne driblati u obrani".

 Dodavanje lopte u ovoj situaciji je isto riskantno kao gradjenje. Hrpu puta mi se desilo da u ovoj situaciji moj igrac ide dodati ali on promasi loptu ili ne stigne dovoljno brzo opaliti jer je vec suparnicki igrac prosao kroz njega. Najbolje u toj situaciji je izbiti loptu odmah zbog nekog razloga puno je manja vjerojatnost da ce lopta proci kroz tebe ako ides odmah izbijati loptu nego ides dodavati premda se i dalje moze desiti da kada ides odmah izbiti da suparnicki igrac prodje kroz tebe i uzme ti loptu ali sanse su puno manje nego u nabrojanim situacijama. Jednostavno igra je strgana.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

 

Pozdrav ekipa, evo i našeg drugog videa pa tko želi i ima volje neka pogleda.

 

https://www.youtube.com/channel/UC4nWZGlmUj1XDSzXk2ak8Hg?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Onaj osjecaj kada sa Suarezom dva puta promasis prazan gol i pogodis dvije stative a on zabije dva gola sa Salahom i Aubameyangom tako sto puukne iz okreta sa 25m udeljnosti i pogodi raslje neprocjenjivo. Smece je ne igrivo

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

Onaj osjecaj kada sa Suarezom dva puta promasis prazan gol i pogodis dvije stative a on zabije dva gola sa Salahom i Aubameyangom tako sto puukne iz okreta sa 25m udeljnosti i pogodi raslje neprocjenjivo. Smece je ne igrivo

FIFA in nutshell 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Evo me nakon nesto vise od dva tjedna na forumu. I kakvo je stanje isplati li se ponovo aktivirat origin access ili ne? Su porpavili sta ili isto govno gdje u odredenim tekmama zouma stize atomski ubrzanu cesticu u cernovom akceleratoru? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Evo me nakon nesto vise od dva tjedna na forumu. I kakvo je stanje isplati li se ponovo aktivirat origin access ili ne? Su porpavili sta ili isto govno gdje u odredenim tekmama zouma stize atomski ubrzanu cesticu u cernovom akceleratoru? 

 Nista nisu popravili uzmi si jos dva tjedna odmora. Prolistaj malo zadnjih 4,5 stranica i vidjet ces da je sve isto

15 godina
online
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Nemoj se graditi. Nauci vratiti loptu golmanu i zivot ce ti biti puno laksi. Je da je zajeb do igre, ali ovakve stvari se i u stvarnom zivotu vracaju golmanu. Prva stvar koju ucis kao igrac je "nikada ne driblati u obrani".

 Moram se zagraditi da bih mogao vratiti loptu jer me inače lik pregazi i uzme loptu bez beda. I uvijek je sve ok dok fifa ne kaže drukčije. Koliko sam puta isto tako vraćao od prve pa loptu idealno servirao liku za gol jer kada ti lik visi na leđima ne možeš se normalno dodati. Pogotovo kada stisnes dodavanje a ništa se ne dogodi.

 

Evo danas, nisam snimio jer sam bio preživčan. 86 minuta, vodim 4-3. Lik u mojih 16 m, pokušava me driblati. Uzmem mu loptu i hoću je izbiti na tribine a igrač ne želi izbiti već radi neki smiješan međukorak i lik ponovno uzima loptu dodaje igraču i gol. Ili ovo što sam snimio, bilo je prije toga pa nisam bio toliko živčan. Znači igra me krade. Imam 2 asistencije sa švicarcem i treba mi još jedna. Zakaria izvodi korner, lew zabija, ja pobjeđujem i ne bilježi se asistencija? Zašto? Sljedeću tekmu opet imam korner, opet zabijam i asistencija se priznaje. Tko je tu lud?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 15:23 (movie).
14 godina
offline
FIFA 20

Napokon rijesio online dio za ikone. Nebi zabio nema sanse a protivnici sve zabijaju. Pao na dno 6. divizije ali bas me briga. Sad cu jos rijesiti squad battles uzetio Rio Ferdinanda. I nepocinjem vise nikakve zadatke nek se nose. Imam bar 30000 bodova u rivalima nemoram mislit hocu li imati dosta. Interesantno je kad igram sa normalnom ekipom nikakvih problema za zabijanjem ili obranom.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
cicek kaže...

Evo me nakon nesto vise od dva tjedna na forumu. I kakvo je stanje isplati li se ponovo aktivirat origin access ili ne? Su porpavili sta ili isto govno gdje u odredenim tekmama zouma stize atomski ubrzanu cesticu u cernovom akceleratoru? 

 Nista nisu popravili uzmi si jos dva tjedna odmora. Prolistaj malo zadnjih 4,5 stranica i vidjet ces da je sve isto

 Od ponedjeljka sam u nocnoj pak cu taj tjedab izlistat malo, da vidim sta se pise. Vidio sam da su nekvi problemi bili s pro igracima i discordom. Al nisam gledao videe. Ako sam dobro skuzio. Povrsni zakljucak bi bio da ako EA oce izac van iz tog cistog obraza morao bi banati 80% pro igraca.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Stigao novi totw, po meni fali Walker kao GK 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Stigao novi totw, po meni fali Walker kao GK 

Ne može faliti jer nije branio u engleskoj ligi. Liga prvaka je drugo natjecanje koje se ne računa za totw.

14 godina
offline
FIFA 20

Prosli Orsic IF je bio dobar kao super sub. Ovaj ce kidati. Ima nenormalne stattse.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Orsic ikona

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Kad se igra trudi da jadnik dadne gol pa mu u produžetku pusti slobodnjak i da izvede korner, al ni to ga nije spasilo na kraju.

Korner je dodavao umjesto da je nabacio jer bi 100% zabio, al jbga, kad je neiskusan.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 20

Stvarno je igra u banani. Ganjam još dvije asistencije s obrambenim igračem i Carlos proigra Aguera na petercu i lik me pobere s leđa i dobijem penal. Infarkt sam dobio. Konačno sam u šansi asistirati s obrambenim i lik me odere i ne zabijem gol. Zabijem gol iz penala i lik izađe iz igre, pogledam Carlosu se priznaje asistencija za ne znam što i meni pobjeda što je ok jer sam vodio 1-0. Kad asistiraš ne prizna ti, kad ne asistiraš prizna ti igra... Svašta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Ja nekako ocekujem da cu sutra dobiti crvenog Messia samo zato jer vec imam obicnog untradable 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Asistencija za penal hahah. Nevjerujem da ce mi doci Messi, Crveni Orsic ce mi biti dosta ako ne opet ga moram kupit ima vise in game statsa od Neymara. Ako bude jos 2x IF bit ce na Totts razini.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Mislite da ce pasti sutra cijena igracima, tj Agueru?! Gledo ujutro bio 170K, a sad ga ima za 160K.. jer bih onda iso na coinse, ne pakete..
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Mislite da ce pasti sutra cijena igracima, tj Agueru?! Gledo ujutro bio 170K, a sad ga ima za 160K.. jer bih onda iso na coinse, ne pakete..

 nece

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
15 godina
online
FIFA 20

Treba riješite one objectives s online tekmama tipa mystery ball a to mi se uopće ne igra. Sjetim se onda skiledžije i njegove gumice. Evo, poluvrijeme a lik rola baca skilove ali nikako da zabije. Izgleda da se gumica bolje brani od mene..

 

što se marketa tiče nisam više u ništa ziher iako su cijene ponedjeljkom niže nego četvrtkom. Mogao sam u ponedjeljak militaoa uzeti za 430k, danas je već preko 500k. Mislim si, bit će u četvrtak niža cijena a znam da neće, no opet... a lagano sam mogao u dva dana uzeti 100k. Starim.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 21:05 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Treba riješite one objectives s online tekmama tipa mystery ball a to mi se uopće ne igra. Sjetim se onda skiledžije i njegove gumice. 

Te gluposti skoro nitko ne igra nego se spradju ili stave gumicu.

Fino staviš gumicu i čačkaš po mobitelu dok partija ne završi :)

 

Mene jebe lofted cross - ili ja krive tipke stišćem ili isto kao i tebi neće da mi prizna?

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 20

Ovaj EFL objective na legendary je cisto trovanje mozga. Svaku tekmu dok igram refresham tako da dobijem bronze ekipe sa malo chema da se ne patim. Al' kako ti spanaju dok su na legendary. Cudo kak igraju igraci na 1 chem :D :D 

Bodovi i nagrade me ne peru pa udaram poslije svake refresh. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice