FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.046.224
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Evo ja sam danas razgovarao s tehnicarom(bar mislim jer je bilo prespajanja) od ove bagre kanadske. I saznao sam da sam otvorio krive portove za fifu i jos jedna bitna stvar. Nisam iskljucio onaj IPv6 protokol za net. Nakon tog nema vise delaya za mene. Nazalost skriptu to ne mice, pa dok dobis lika koji ispegla mjesecno hrvatski minimalac dobis ovo dolje na slici.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Evo ja sam danas razgovarao s tehnicarom(bar mislim jer je bilo prespajanja) od ove bagre kanadske. I saznao sam da sam otvorio krive portove za fifu i jos jedna bitna stvar. Nisam iskljucio onaj IPv6 protokol za net. Nakon tog nema vise delaya za mene. Nazalost skriptu to ne mice, pa dok dobis lika koji ispegla mjesecno hrvatski minimalac dobis ovo dolje na slici.

 Jel to radis u postavkama rutera ili postavkama PS4? Ako ti nije problem da i nama pomognes?

Kovačić
13 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
SimeKZ kaže...

Nevjerovatan delay i nevjerovatan De Gea na njegovoj strani. Doveo sam se dl toga da mi je pozlilo tokom tekme. Hvala lijepo EA. Svaka cast. Stvarno, svaka cast. 

 E da pitam samo. Imas otvorene sve portove koje oni preporucaju ili nisi nista dirao?

 Imam ja sve otvorene portove ali isti vrag (PC) 

Who bolan cares
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Koji ti je NAT type kad testiras vezu preko PS a ja imam otvorene portove i pise type 2 sto bi trebalo biti ok ali type 1 nemogu nikako dobiti.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
FIFA 20

Nema apsolutno nikakvog smisla da bi portovi imali ikakve veze sa delayom. Jedino kod prijateljskih sa frendom, ako se netko ne može spojit na nekoga.

Tko se na peticu opeko i na šesticu puše.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

A preporuceno je od strane EA da su portovi otvoreni i da imas NAT type 2 kao 1 je kad su svi otvoreni bez firewalla. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
FIFA 20

Ovo neko mora detaljno objasnit kako napravit. Pa da probamo jel do toga. Makar sumnjam da je do toga jer i dalje lag kompenzacija postoji. Gdje ja ako imam bolju vezu imat usporeni gameplay kako bi "kto polska" ili "suka blyat" imalj bolji gameplay, pa me podrobi sa 2 udarca na gol. Majku im milu jebem, jel tak tesko stavit da se ljudi spajajh prvo prema ELO pa prema pingu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
acmilan2 kaže...
cicek kaže...

Evo ja sam danas razgovarao s tehnicarom(bar mislim jer je bilo prespajanja) od ove bagre kanadske. I saznao sam da sam otvorio krive portove za fifu i jos jedna bitna stvar. Nisam iskljucio onaj IPv6 protokol za net. Nakon tog nema vise delaya za mene. Nazalost skriptu to ne mice, pa dok dobis lika koji ispegla mjesecno hrvatski minimalac dobis ovo dolje na slici.

 Jel to radis u postavkama rutera ili postavkama PS4? Ako ti nije problem da i nama pomognes?

 U ruteru sam pod port farwarding dodao portove. Ja sam na kompu al nije problem ni za ps4 ili xbox. Samo na ea help pogledas koje portove treba otvoriti. Ja sam automacki otvorio iste ko i za fifu 19. Za PC je par portova dok je za ps4 nesto vise. Sad sam provjereno naucio kako se otvaraju portovi na tcomovom ruteru, a za ostale bi trebalo malo googlat. Ako nekom treba pomoc nek veli pa pokusamo nesto napraviti.

 

Isto tako sam u istom trenutku kad sam i portove otvarao maknuo u adapter propertis IPv6 protokol i ostavio samo IPv4. Moguce da je i to kljuc ali kako je jucer od 9 na dalje radilo sve kak spada nisam nista vise dirao. Sad dal ce biti problema kad izadu promo eventi i ostali naleti klijentele, stvarno ne znam. Al subota navecer je obicno bila katastrofa kad su svi doma i igraju.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
dejan1471 kaže...
cicek kaže...
SimeKZ kaže...

Nevjerovatan delay i nevjerovatan De Gea na njegovoj strani. Doveo sam se dl toga da mi je pozlilo tokom tekme. Hvala lijepo EA. Svaka cast. Stvarno, svaka cast. 

 E da pitam samo. Imas otvorene sve portove koje oni preporucaju ili nisi nista dirao?

 Imam ja sve otvorene portove ali isti vrag (PC) 

 Daj probaj pod adapter propertise maknutni kvacicu s IPv6 protokola pa javi, cisto da znam dal su me opet najebali ili sam ipak nesto napravio.

12 godina
offline
FIFA 20

Koji rating bude Messiev POTM imal nakon ovog HatTricka? Veliki je problem kaj imas igraca 94 rated a vec ima 90 vrsta njegovih kartica. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
acmilan2 kaže...
cicek kaže...

Evo ja sam danas razgovarao s tehnicarom(bar mislim jer je bilo prespajanja) od ove bagre kanadske. I saznao sam da sam otvorio krive portove za fifu i jos jedna bitna stvar. Nisam iskljucio onaj IPv6 protokol za net. Nakon tog nema vise delaya za mene. Nazalost skriptu to ne mice, pa dok dobis lika koji ispegla mjesecno hrvatski minimalac dobis ovo dolje na slici.

 Jel to radis u postavkama rutera ili postavkama PS4? Ako ti nije problem da i nama pomognes?

 U ruteru sam pod port farwarding dodao portove. Ja sam na kompu al nije problem ni za ps4 ili xbox. Samo na ea help pogledas koje portove treba otvoriti. Ja sam automacki otvorio iste ko i za fifu 19. Za PC je par portova dok je za ps4 nesto vise. Sad sam provjereno naucio kako se otvaraju portovi na tcomovom ruteru, a za ostale bi trebalo malo googlat. Ako nekom treba pomoc nek veli pa pokusamo nesto napraviti.

 

Isto tako sam u istom trenutku kad sam i portove otvarao maknuo u adapter propertis IPv6 protokol i ostavio samo IPv4. Moguce da je i to kljuc ali kako je jucer od 9 na dalje radilo sve kak spada nisam nista vise dirao. Sad dal ce biti problema kad izadu promo eventi i ostali naleti klijentele, stvarno ne znam. Al subota navecer je obicno bila katastrofa kad su svi doma i igraju.

 Ja imam onaj Tele 2 pokucni i ruter huawei b315.

Kovačić
14 godina
offline
FIFA 20

Evo ti za taj ruter inace samo googlaj naci ces kako nije tesko.

https://portforward.com/huawei/b315s-22/

Evo i koji se trebaju otvoriti ovisno o platformi

FIFA 20 - PC

  • TCP: 3569,9946,9988,10000-20000,42124
  • UDP: 3659,9000-9999

 

FIFA 20 - Playstation 4

  • TCP: 1935,3478-3480,3659,10000-10099,42127
  • UDP: 3074,3478-3479,3659,6000

 

FIFA 20 - Xbox One

  • TCP: 3074,3659
  • UDP: 88,500,3074,3544,3659,4500

 

Inace prodao Shevu i popusio nekih 60k ali nisam ga mogao trpit agilan je dovoljno i finesa mu je ok ali za tu cijenu mora zabijati 1 na 1 sanse gotovo uvijek i to me smeta uzeo ovog novog Mertensa za 460k da vidim njega.Overmarsa cu morati isto prodati da mogu ulozit sutra u kartice jel mi fali coinsa inace Overmars baby nije za zabijati cuda ali probijanje po boku i Centarsut mu je bolesno precizan.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 11:58 (CroVandal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
acmilan2 kaže...
cicek kaže...
acmilan2 kaže...
cicek kaže...

Evo ja sam danas razgovarao s tehnicarom(bar mislim jer je bilo prespajanja) od ove bagre kanadske. I saznao sam da sam otvorio krive portove za fifu i jos jedna bitna stvar. Nisam iskljucio onaj IPv6 protokol za net. Nakon tog nema vise delaya za mene. Nazalost skriptu to ne mice, pa dok dobis lika koji ispegla mjesecno hrvatski minimalac dobis ovo dolje na slici.

 Jel to radis u postavkama rutera ili postavkama PS4? Ako ti nije problem da i nama pomognes?

 U ruteru sam pod port farwarding dodao portove. Ja sam na kompu al nije problem ni za ps4 ili xbox. Samo na ea help pogledas koje portove treba otvoriti. Ja sam automacki otvorio iste ko i za fifu 19. Za PC je par portova dok je za ps4 nesto vise. Sad sam provjereno naucio kako se otvaraju portovi na tcomovom ruteru, a za ostale bi trebalo malo googlat. Ako nekom treba pomoc nek veli pa pokusamo nesto napraviti.

 

Isto tako sam u istom trenutku kad sam i portove otvarao maknuo u adapter propertis IPv6 protokol i ostavio samo IPv4. Moguce da je i to kljuc ali kako je jucer od 9 na dalje radilo sve kak spada nisam nista vise dirao. Sad dal ce biti problema kad izadu promo eventi i ostali naleti klijentele, stvarno ne znam. Al subota navecer je obicno bila katastrofa kad su svi doma i igraju.

 Ja imam onaj Tele 2 pokucni i ruter huawei b315.

 Kod otvaranja portova moras pripaziti dal igras na PC ili Ps... uglavnom ipconfig napisi u command prompt da izvuces ip adresu od uredaja na/prema kojem zelis otvoriti portove.

 

Ja sam jos za PC otvorio ove portove:

UDP   443
TCP   80, 443, 8080
Ako netko želi može testirati i ovaj UO tracer, pa mi posalje u private mssg ovaj txt dokument pa odmah pogledam ako je to to. U private mssg cisto zato jer prikazuje IP pa da se netko ne igra hakera na vama. Evo dolje na linku pise kako se koristi. Za konzole ne znam dal vrijedi, ali možemo zaobilaznom rutom da prvo pokrenes UOtracer, pa se otvoriju portovu za PC i opet se pokrene UOtracer, pa ako ima kakve razlike otvoris portove za platformu koju trebas.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 12:11 (cicek).
12 godina
offline
FIFA 20

Od svih routera bas mog ( Speedport W724V ) nema. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Od svih routera bas mog ( Speedport W724V ) nema. 

 Jel ti ovako izgleda sucelje?

 

https://portforward.com/ote/speedport-w-724v/

15 godina
offline
Re: FIFA 20
CroVandal kaže...

Messi opet IF iduci tjedan plus bit ce SBC sa njime.

Ne može biti u TOTW jer on izlazi u srijedu a TOTTG traje do petka. Dvije kartice jednog igrača ne mogu biti u packu.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
SimeKZ kaže...

Od svih routera bas mog ( Speedport W724V ) nema. 

 Jel ti ovako izgleda sucelje?

 

https://portforward.com/ote/speedport-w-724v/

 Yep, to je to. A IP adresu od PSa pogledam pod connection u settingsima? Psoto tamo imamo, ista pise na PSu i u postavkama routera jer ga imam spojenog preko LAN kabla. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 12:48 (SimeKZ).
14 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
CroVandal kaže...

Messi opet IF iduci tjedan plus bit ce SBC sa njime.

Ne može biti u TOTW jer on izlazi u srijedu a TOTTG traje do petka. Dvije kartice jednog igrača ne mogu biti u packu.

 Imas pravo osim ako EA odluci drugacije

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
cicek kaže...
SimeKZ kaže...

Od svih routera bas mog ( Speedport W724V ) nema. 

 Jel ti ovako izgleda sucelje?

 

https://portforward.com/ote/speedport-w-724v/

 Yep, to je to. A IP adresu od PSa pogledam pod connection u settingsima? Psoto tamo imamo, ista pise na PSu i u postavkama routera jer ga imam spojenog preko LAN kabla. 

 Ne znam kako se pogleda u ps meniu ip. Znam da imas na kompu izlistane IP i MAC adrese svih uredaja koji su povezani na ruter pa mozes tamo.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
SimeKZ kaže...
cicek kaže...
SimeKZ kaže...

Od svih routera bas mog ( Speedport W724V ) nema. 

 Jel ti ovako izgleda sucelje?

 

https://portforward.com/ote/speedport-w-724v/

 Yep, to je to. A IP adresu od PSa pogledam pod connection u settingsima? Psoto tamo imamo, ista pise na PSu i u postavkama routera jer ga imam spojenog preko LAN kabla. 

 Ne znam kako se pogleda u ps meniu ip. Znam da imas na kompu izlistane IP i MAC adrese svih uredaja koji su povezani na ruter pa mozes tamo.

 Connection status i onda imas tamo IP address. 

 

Malo je drugacije to kod mene nego na tom gore linku.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
cicek kaže...
SimeKZ kaže...
cicek kaže...
SimeKZ kaže...

Od svih routera bas mog ( Speedport W724V ) nema. 

 Jel ti ovako izgleda sucelje?

 

https://portforward.com/ote/speedport-w-724v/

 Yep, to je to. A IP adresu od PSa pogledam pod connection u settingsima? Psoto tamo imamo, ista pise na PSu i u postavkama routera jer ga imam spojenog preko LAN kabla. 

 Ne znam kako se pogleda u ps meniu ip. Znam da imas na kompu izlistane IP i MAC adrese svih uredaja koji su povezani na ruter pa mozes tamo.

 Connection status i onda imas tamo IP address. 

 

Malo je drugacije to kod mene nego na tom gore linku.

 aha vjerojatno su ova prva dva polja povezana crticom(minusom) za raspon portova. Tipa 9000-9999, a ovaj zadnji je za IP adresu na koju želis farwardati port. Ako ti je samo jedna port vrijednost kao na primjer 80. Tad pises i pocetni 80 i zavrsni 80.

 

Daj samo prvo pokreni onaj UO tracer da vidis kasnije hoce li biti kakve vidljive promjene zapisane u podatkovnom toku.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 13:17 (cicek).
6 godina
offline
FIFA 20

Nemaju vam portovi veze s time decki. Otvorio sam portove, stavio staticki IP na PS, jebo majke, jebo oceve, nije do IPa, nije do routera, do EAa je i mos ga jebat.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Nemaju vam portovi veze s time decki. Otvorio sam portove, stavio staticki IP na PS, jebo majke, jebo oceve, nije do IPa, nije do routera, do EAa je i mos ga jebat.

 Istina da je do nas onda bi imali problema u svim igrama a ne samo u fifi. Igram overwatch, csgo, rainbow six itd. nikad problema u tim igrama nisam imao sve lijepo glatko radi onako kako treba jedino u fifi vidjam lag i delay

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Nemaju vam portovi veze s time decki. Otvorio sam portove, stavio staticki IP na PS, jebo majke, jebo oceve, nije do IPa, nije do routera, do EAa je i mos ga jebat.

 Istina da je do nas onda bi imali problema u svim igrama a ne samo u fifi. Igram overwatch, csgo, rainbow six itd. nikad problema u tim igrama nisam imao sve lijepo glatko radi onako kako treba jedino u fifi vidjam lag i delay

 Sve to stoji, al jebiga ovo sto sam ja igrao je bilo katastrofa neigriva i jucer sam odlucio kontaktirat bagru da cujem sta se dogada. I nakon sto sam to napravio nisam delay osjetio. Istina je danas jednu tekmu pocelo nesto trokirati ali trajalo je nekih 2 min i prestalo. 

 

Velim mozda je do protokola. Zato sam rekao nekome tko je komentirao da ima portove otvorene a na PCu je da proba s time pa javi. Mozda je samo nalet dobre srece kod mene pa mislim da sam nesto popravio/podesio.

 

Vodio sam se logikom da ovi youtuberi isto placu na delay al opet drze neku svoju konstantu. Nije da se mjerim s njima al pa ako mogu oni onda bi morao postojati neki nacin da se to slozi da bude koliko toliko konstanta. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 14:03 (cicek).
12 godina
offline
FIFA 20

Evo, otvorio sam porotove za IP adresu svojeg PS4. Sad me zanima kak da provjerim to, posto mi na netu samo nudi provjeru moje IP adrese od kompa a ne od PSa. To me sad malo buni.

 

Jesam mozda trebal otvorit portove za PC? Posto sve to ide preko istog routera?

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 14:13 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
CroVandal kaže...
movie kaže...
CroVandal kaže...

Messi opet IF iduci tjedan plus bit ce SBC sa njime.

Ne može biti u TOTW jer on izlazi u srijedu a TOTTG traje do petka. Dvije kartice jednog igrača ne mogu biti u packu.

 Imas pravo osim ako EA odluci drugacije

 Nema sanse jer dolazi i potm messi koji bi mogao izazvati jos jedan veliki market crash

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Evo, otvorio sam porotove za IP adresu svojeg PS4. Sad me zanima kak da provjerim to, posto mi na netu samo nudi provjeru moje IP adrese od kompa a ne od PSa. To me sad malo buni.

 

Jesam mozda trebal otvorit portove za PC? Posto sve to ide preko istog routera?

 Ne znam kako se provjerava za ps. Zato sam ti i preporucio da prvo otvoris na PC-u bez obzira na to dal igras na njemu ili ne i lupis UOtrace prije i nakon otvaranja pa usporedis. Portove otvaras za uređaj, odnosno IP adresu routera.

 

 

Evo prva tekma s delayom, al nije bio problem delay koliko to sto ja nisam smio zabiti a on zabije tako sto si moj branic zbog delaya zastopa loptu prema natrag... I to je sve okej ako nece trajati sad 5 tekmi za redom. Ako i 5 tekmi po WL tako popusim a ostale imam normalno igranje bit ce u redu. Jebiga nije fer ali sta je tu je.

15 godina
offline
FIFA 20

Je li došao tko do 100k bodova u objectivesima? Nisam sve zadatke odradio ali došao sam do 95k bodova. Ovih 5k bi trebala biti formalnost u sljedeća dva tri dana bez velikog stresa. Uzet ću Oxladea. Upotrebljiva kartica kada se rasprodaju kartice iz kluba pa da se ima s čim igrati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Je li došao tko do 100k bodova u objectivesima? Nisam sve zadatke odradio ali došao sam do 95k bodova. Ovih 5k bi trebala biti formalnost u sljedeća dva tri dana bez velikog stresa. Uzet ću Oxladea. Upotrebljiva kartica kada se rasprodaju kartice iz kluba pa da se ima s čim igrati.

 Meni je jedino zao kaj necu stic rijesit ove pizdarije zbog paketica u tim obj. ovi igraci su nista posebno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Je li došao tko do 100k bodova u objectivesima? Nisam sve zadatke odradio ali došao sam do 95k bodova. Ovih 5k bi trebala biti formalnost u sljedeća dva tri dana bez velikog stresa. Uzet ću Oxladea. Upotrebljiva kartica kada se rasprodaju kartice iz kluba pa da se ima s čim igrati.

Ja sam jučer završio i uzeo Danila koji me nije nešto impresionirao tako da će vjerojatno završiti u nekom SBC-u.

[19xx] 4ntraks
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice