FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.048.401
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
cicek kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Ekipa, bez uvrede ali gori ste od ekipe koja je uvjerena da je ulje majcine dusice valjani lijek protiv raka.

Ponekad imas dobar dan, ponekada igras lose. Ponekad imas srece, ponekad te nece pa nece. Sto god radis u zivotu, koju god igru igras. Dajte malo samokritike radije nego kriviti skripte, DDA, kanadane ili Marka iz Siska.

 Inace bih te istog trena sterao u kurac, al necu, prvo cu argumentirati tekmom upravo odigranom a tek onda cu dalje... 

 

Znaci igramo 2:0 vodim na poluvremenu lik ima 0 udaraca i 75% passing. Znaci nemamo sta pricat. I krene drugo poluvrijeme i jedina moja greska je sto sam zabio 3 gol. U 66' sam zabio za 3:0 i u tom trenutku vise loptu nisam mogao normalno dodati. U 69' primam prvi gol i 3:3 zavrsi tekma. Nikvi pressing nisam imao upaljeni ni nista, a igraci mrtvi zadnjih 10 minuta a decki svi redom 85+ stamine. I dobro stavim ja svjeze igrace unutra i likovi stoje na mjestu dok je on napadao. Jebeno stoje! Oznacim ga i pokrijem s njim prostor i u meduvremenu oznacim drugog igraca i ovaj moj s kojim sam pokrio prostor stoji i lopta prolazi 2mm pokraj njegove noge ali on stoji. Pa kako pobogu? Sta se ipak desilo da ja odjednom nakon 3. Gola pocnem losije igrati? Gdje da trazim gresku? Ako sam postigao 3 gola na te iste "greske"? Glupi su mi ti naleti dobre volje nakon par dobiveih tekmi.

Igraci su mu treperili ko bozicne lampice kako su bili potroseni al su svejedno trcali vise nego moji koji ne bi smjeli biti istroseni ali su bili. Covjek nije do 69 minute spojio pas, da bi nakon 3. Gola odjednom sve prolazilo pokraj igraca. Dokle se takve stvari dogadaju niko me nece uvjeriti da trazim greske, niti cu ih traziti u sebi. 

 

Ako mi ne vjerujes da je to moguce odigraj prvo jednu tekmu SB-a na najtezoj razini i onda si stavi nakon tog na najlaksu i to se zove dificulty adjustment. E sad kad ti igra poglupi i potupi igrace nakon 66' tad dobijemo na dinamici. I tad se desavaju cuda veca od onih u medugorju.

 Cicek, vec si barem 5 puta igru deinstalirao do sada. Da, jebes ga, dogodi se to da ne mozes naci zadnje dodavanje, dogodi se da protivnik nade. Ne znam koga sam vec trazio da nasnimi utakmicu ili dvije, bacimo ovdje pogled, moze ti sime nesto predloziti, mogu ja, moze ti predloziti nesto lik koji je usao u Elite rankove. Ne kosta te nista, mozda ti netko kaze nesto pametno.

 Nisam pet puta nego jednom. E vidis di je problem sad. Ja ne razmisljam o trenutnoj situaciji dal sam ja pobijedio ili izgubio. Mene jebe generalna situacija a to je da je igra korumpirana vise nego banski dvori zajedno. Snimku cu kad tad staviti. Ali imam problem sto zaboravim staviti prije snimat, jer nije bas da razmisljam o tome kako cu sad snimit i zalit se. Idem igrat i onda popusim govno kao sto sam ti prije opisao. 

 

E i da je sad do tog da ne mogu naci pas ne bi reako jednu rijec. Ali nije to. Nego je problem da mojim igracima lopta prolazi na doslovno 2mm od njega. Dva milimetra od njega, a ne dva milimetra na ekranu. I taj isti moj igrac ne reagira, cak ni ne kuzi da se lopta uopce nalazi na tereni jer ima animacije slicne ko kod ispucavanja golmana.(sto je stoji i zuri u prazno)

 

Nisam glup ni retardiran da ne znam kad je netko bolji od mene ili da sam sebi lazem da sam bio bolji. Znam kad me igra jebe i tocka. I mozes ti bit elite ili prvi u svijetu i tvrdit suprotno i ja cu ti rec da razgulis. 

 

Ovo sto se rpg spominje u kontekstu s fifom. Znaci govorio si o nekvim stitovima koji se spusti bas u vrijeme kad ovaj pocne pucat i popusis headshot. I gle to je peh i los tajming. Ali se taj stit barem digao jer si ti pritisnuo da se jebeno digne, a ne da ti stisces a stit se ne digne. E to je problem u fifi.U fifi moj igrac ni ne reagira pa ne mozemo o losoj sreci pricat jer za losu srecu treba bacit "kockice", a stajanje na mjestu se ne moze zvat losa sreca, nego apsolutna 0 iltiga nista sto i sam igrac radi. 

 

I za kraj. Kad nema delaya udem u gold1, nikad nisam dirao elite jer jos nisam odigrao svih 30 tekmi od wl. Jednostavno nemam vremena, to jest vrijeme rade iskoristim za nes drugo nego da sam sebe radim budalom. A jbg kad ima delaya onda se vrtim oko gold 3 s cca 10 tekmi na lageru, kako kada.(znam i prekidat na 0:0 ako vidim da me jebe a nedjelja je i proslo je 1h u noci).

 

Tak da sori al ove pizdarije da moram trazit gresku u sebu ne priznam i vrijedaju me samo zato jer u 90 posto slucajeva nisam ja kriv nego igra. Ono kad sam ja kriv to vidim i za to me boli fifi. Cak me ni promasaji ne smetaju koliko me smetaju rupe u obrani, koje su plod fife a ne mog loseg igranja obrane.

7 godina
offline
FIFA 20

Igra u kojoj jedna strana od druge ima veći lag/delay ili nazovi to kako hoćete nije igra već obična frustracija. Ko god to opravdava na bilo kakav način zapravo podržava EA politiku da su serveri i veza 2 igrača najmanji problem iako su oni primarni i gorući problem mimo svih ovih patcheva koji uglavnom ne popravljaju skoro pa ništa.

 

Tačno vidiš kad si superiorniji od protivnika prvenstveno jer on ima lag koji je veći od tvog. Isto tako vidiš kad ti moraš da patiš. Nemoguće igrat odbranu, nemoguće napad, neovisno kakav je protivnik. Jednostavno ne možeš uradit standing tackle, čak i kad perfektno uradiš i postaviš se, na tvom ekranu model njegovo igrača prođe kroz model tvog igrača bez ikakve kolizije, bez ikakvog gubitka balansa, kao da se nisu sreli u putu, a lopta se nekako izodbija od nevidljivi zrak i nastavi zajedno sa protivničkim igračem da ide. I onda shvatiš da niti pravovremeno startanje na loptu ti ne donosi ni 10% šanse da ćeš ti sprečiti opasnost. Da li vrijedi rizikovati i ući u 100% pravovremen tackle koji će 90% da bude neuspješan ne zato što ga nisi uradio kako treba, već zato što postoji desinhonizacija između tebe i protivnika. Ne vrijedi. Ali ne isplati se ni druge opcije jer je defending komplet pod palicom laga. Šta ćeš pokrivati prostor kada će proći lopta pored tebe kao da ne postojiš.

 

I takve stvari kao što su problemi standing tacklea možeš prekopirat u svaki drugi segment. Tvoja dodavanja koja idu iza leđa tvom igraču iako on gleda loptu, ali prvo trči par koraka viška pa se vraća na istu jer kasno se sve to povezuje na serverima. Pozicija lopte i igrača nije onakva kakvu ti vidiš na monitoru. Isto npr. kada protivnik šalje loptu koja prolazi pored vrha kopačke tvog igrača, a tvoj igrač treba samo da ispravi nogu u koljenu da tu loptu uzme u posjed, ali neće jer opet se dešava desinhronizacija. To što ti vidiš nije isto što vidi protivnik i što je na serveru aktuelno.

 

I sam pass assist je srozan pod uticajem laga. Zašto ? Lopte u prostor su programirane da im preciznost ovisi o pravovremenom tajmingu igrača koji treba da bude negdje u liniji sa protivničkom odbranom. S obzirom na desync tvoj igrač iako na tvom ekranu je perfektno postavljen biva registrovan na serveru koji korak nazad i igra asistira kao da si dodavao u prostor dok je još tvoj igrač bio par koraka od zadnje linije i sam assistance je odron u tim situacijama jer ti igra pomaže kao da si prijevremeno dodao, a nisi... Itd. Itd.

 

I onda kako pri takvim uvjetima igrat svoju igru koju želiš i pokazat skill koji posjeduješ. Treba imat jaku volju, izbrisat igru i završit sa njom za sva vremena jer napredak u infrastrukturi ove indie kompanije na polju servera neće nikad da se ostvare...

 

 

 

 
5 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Black and white kaže...

Igra u kojoj jedna strana od druge ima veći lag/delay ili nazovi to kako hoćete nije igra već obična frustracija. Ko god to opravdava na bilo kakav način zapravo podržava EA politiku da su serveri i veza 2 igrača najmanji problem iako su oni primarni i gorući problem mimo svih ovih patcheva koji uglavnom ne popravljaju skoro pa ništa.

 

Tačno vidiš kad si superiorniji od protivnika prvenstveno jer on ima lag koji je veći od tvog. Isto tako vidiš kad ti moraš da patiš. Nemoguće igrat odbranu, nemoguće napad, neovisno kakav je protivnik. Jednostavno ne možeš uradit standing tackle, čak i kad perfektno uradiš i postaviš se, na tvom ekranu model njegovo igrača prođe kroz model tvog igrača bez ikakve kolizije, bez ikakvog gubitka balansa, kao da se nisu sreli u putu, a lopta se nekako izodbija od nevidljivi zrak i nastavi zajedno sa protivničkim igračem da ide. I onda shvatiš da niti pravovremeno startanje na loptu ti ne donosi ni 10% šanse da ćeš ti sprečiti opasnost. Da li vrijedi rizikovati i ući u 100% pravovremen tackle koji će 90% da bude neuspješan ne zato što ga nisi uradio kako treba, već zato što postoji desinhonizacija između tebe i protivnika. Ne vrijedi. Ali ne isplati se ni druge opcije jer je defending komplet pod palicom laga. Šta ćeš pokrivati prostor kada će proći lopta pored tebe kao da ne postojiš.

 

I takve stvari kao što su problemi standing tacklea možeš prekopirat u svaki drugi segment. Tvoja dodavanja koja idu iza leđa tvom igraču iako on gleda loptu, ali prvo trči par koraka viška pa se vraća na istu jer kasno se sve to povezuje na serverima. Pozicija lopte i igrača nije onakva kakvu ti vidiš na monitoru. Isto npr. kada protivnik šalje loptu koja prolazi pored vrha kopačke tvog igrača, a tvoj igrač treba samo da ispravi nogu u koljenu da tu loptu uzme u posjed, ali neće jer opet se dešava desinhronizacija. To što ti vidiš nije isto što vidi protivnik i što je na serveru aktuelno.

 

I sam pass assist je srozan pod uticajem laga. Zašto ? Lopte u prostor su programirane da im preciznost ovisi o pravovremenom tajmingu igrača koji treba da bude negdje u liniji sa protivničkom odbranom. S obzirom na desync tvoj igrač iako na tvom ekranu je perfektno postavljen biva registrovan na serveru koji korak nazad i igra asistira kao da si dodavao u prostor dok je još tvoj igrač bio par koraka od zadnje linije i sam assistance je odron u tim situacijama jer ti igra pomaže kao da si prijevremeno dodao, a nisi... Itd. Itd.

 

I onda kako pri takvim uvjetima igrat svoju igru koju želiš i pokazat skill koji posjeduješ. Treba imat jaku volju, izbrisat igru i završit sa njom za sva vremena jer napredak u infrastrukturi ove indie kompanije na polju servera neće nikad da se ostvare...

 

 

 

 

Ovaj tvoj komentar, donio mi je dodatnu smirenost za ovaj cirkus od nogometa.

 

Jednostavno nema smisla. Cim prije ovo shvatimo kao zajebanciju, tim prije cemo biti smireniji.

 

Kako se ozbiljno nadigravati, kad nemamo svi jednake uvijete?

The Commissioner of Football
12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...
SimeKZ kaže...

Ako ti se tp dogada, onda je do tvog neta. 

 

tp?

 

Majku im jebem, do zadnjeg updatea, igra mi nije nikad stucnula. Ni sam nisam mogao vjerovati da je sve tako stabilno.

 tp = to :D :D 

Totalno ispalo koda tp nekaj znaci, sorry. 

 

Ja sam procital na redditu, da dok se dogodi taj speed lag... da je to samo do tvog neta. Nist drugo.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
TheMaverick kaže...
SimeKZ kaže...

Ako ti se tp dogada, onda je do tvog neta. 

 

tp?

 

Majku im jebem, do zadnjeg updatea, igra mi nije nikad stucnula. Ni sam nisam mogao vjerovati da je sve tako stabilno.

 tp = to :D :D 

Totalno ispalo koda tp nekaj znaci, sorry. 

 

Ja sam procital na redditu, da dok se dogodi taj speed lag... da je to samo do tvog neta. Nist drugo.

 

Skuzio sam do cega je. Ostala mi wifi konekcija, kada sam se premjestao s PS-om u drugu sobu da igram SB, a inace sam povezan zicom u svom kucnom uredu.

 

U picku materinu, zbog toga cijeli dan nisam mogao nikog pobjediti.

 

 

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 21:59 (TheMaverick).
12 godina
offline
FIFA 20

 

Dakle, covjek se ruga. Doslovno se ruga iz ljudi... i opet uspije izgubit. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Pisalo je Flasback Paulinho.... A lika nema. Kakva firma. Jebem im majku nesposobnu u usta.

 

Edit: lik u objectivsima. 

Je loan, imaš SBC. Zahtjevi kao i za Gnabrya.

14 godina
offline
FIFA 20

Digli cijene shadowa i huntera na max 25k sad ih ima za kupiti na izobilju

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Pa jbt.e, koji je ovo kurac od firme. Ja koji imam 0 koristi od ove igre, znao sam ljudima pokloniti sesterocifreni broj coinsa.

 

Picka im materina stisnuta.

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

Pa jbt.e, koji je ovo kurac od firme. Ja koji imam 0 koristi od ove igre, znao sam ljudima pokloniti sesterocifreni broj coinsa.

 

Picka im materina stisnuta.

 Nije mi jasan kontekst ovoga iskreno.

Ali nije to nuzno lose, barem ce ih ponovno biti na marketu i cijene su vec pocele padati koliko vidim.

Ali to samo jos jednom pokazuje koliki je Pace problem u ovoj igri gdje se sve na kraju vrti oko njega. Postoji dobar razlog zasto nitko ne igra klase igraca tipa Casemiro, Kroos, Rakitic, Busquets.

6 godina
offline
FIFA 20

Crveni Onana i Leitner, prvi pack Tadic, drugi pack pimpek, treci pack Dybala.

Ajde, proci ce.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...


Ali to samo jos jednom pokazuje koliki je Pace problem u ovoj igri gdje se sve na kraju vrti oko njega. Postoji dobar razlog zasto nitko ne igra klase igraca tipa Casemiro, Kroos, Rakitic, Busquets.

Pazi do kojeg apsurda dolazi zbog pacea.

Baby van Basten je skuplji od middlea zato jer ima veći pace.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 20

To je cisto neznanje communitia, nista drugo. Ima ljudi kaj sa Suarezom, Kaneom i ostalim igracima sa niskim paceom rade cuda. Samo kaj je trski karcinom glava youtubera i ostalih njima slicnih koji sore te svoje meta pizdarije i samo truju klince u ovoj jebenoj igri. 

Ova igra da je normalna moj Red pick Parejo bi bio bogovska kartica, al ga mozes jebat. Vidal je jedan primjer low pace bogovske kartice. Tak da, pace je krucijalan u odredenim pozicijama i to je normalno. Da ti bas svugdje treba to nije istina. 

 

Ljudo su zadojeni previse gledanjem kako da sto prije dodu do pobjede, kako zajebat igru i kako exploitat sve kaj se da. Nikom, al doslovno nikom nije u stanju da igraju nogomet. 

 

Dok pogledas u ovoj fifi je dribling puno, puno bitniji nego pace... Al jbg. Hunter je mama jer su klinci oprani. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
TheMaverick kaže...

Pa jbt.e, koji je ovo kurac od firme. Ja koji imam 0 koristi od ove igre, znao sam ljudima pokloniti sesterocifreni broj coinsa.

 

Picka im materina stisnuta.

 Nije mi jasan kontekst ovoga iskreno.

Ali nije to nuzno lose, barem ce ih ponovno biti na marketu i cijene su vec pocele padati koliko vidim.

Ali to samo jos jednom pokazuje koliki je Pace problem u ovoj igri gdje se sve na kraju vrti oko njega. Postoji dobar razlog zasto nitko ne igra klase igraca tipa Casemiro, Kroos, Rakitic, Busquets.

 

Igram ja s navedenim igracima.

 

Ne znam na sto ti mislis, ali moj post je vezan za srecu u packovima.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2019 9:27 (TheMaverick).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Otvaram nagrade od fut championsa i padne mi prva ikona Blanc!

Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

To je cisto neznanje communitia, nista drugo. Ima ljudi kaj sa Suarezom, Kaneom i ostalim igracima sa niskim paceom rade cuda. Samo kaj je trski karcinom glava youtubera i ostalih njima slicnih koji sore te svoje meta pizdarije i samo truju klince u ovoj jebenoj igri. 

Ova igra da je normalna moj Red pick Parejo bi bio bogovska kartica, al ga mozes jebat. Vidal je jedan primjer low pace bogovske kartice. Tak da, pace je krucijalan u odredenim pozicijama i to je normalno. Da ti bas svugdje treba to nije istina. 

 

Ljudo su zadojeni previse gledanjem kako da sto prije dodu do pobjede, kako zajebat igru i kako exploitat sve kaj se da. Nikom, al doslovno nikom nije u stanju da igraju nogomet. 

 

Dok pogledas u ovoj fifi je dribling puno, puno bitniji nego pace... Al jbg. Hunter je mama jer su klinci oprani. 

 Gle, i ja koristim generalno Hunter i Shadow a igram neki miks tiki-take i Arsenala za vrijeme Wengera. Mos ga jebati ali ako se ekipa zaletava u tebe ko blesava i lete po terenu ko rakete, jedini nacin da to kako treba kontriras je pace sa tvoje strane. Mogu ja proci bilokoga sa Coutinhom, jedan ili dva skill move-a i dodam loptu i frajer je van igre. Problem je sto se taj isti igrac zaleti na Golovina u roku od nista jer je recovery time 0,0 sekundi i frajer je na steroidima. I onda ga mozes jebati ako ne stavis i svojim igracima Pace da kontriras njegovu mogucnost da se zaletava na tebe.

O obrani da ne pricam, WL sam igrao sa depth na 7. Pace mi je kritican na CBovima jer je potrebno da samo jednom ili dva puta frajer posalje loptu iz svojeg 16erca na par zdroksanih 99pace ST koji samo projure i imaju besplatan gol.

Mos ga jebat ali meta je drop back + fastbuild/long ball upravo zbog monstruozne razlike izmedu Pacea na ST i CB igracima. Da nije tako, drop back + FB/LB bi i dalje bili snazni na nizim razinama kod igraca koji igraju zavezanih ociju i desnim koljenom, ali bi barem najbolji igraci igrali nesto aktivniji nogomet umjesto da parkiraju bus i cekaju svoju priliku da probiju parkirani bus.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Ovaj wl sam uzeo 11 pobjeda ali nijedan igrac nije ima pace 75 ali isao sam jakim agility pokusao pa isplatilo se igrao sam svabama kombinacija agiliy i interception i svakog brzaca sam dobijao.Prvo poluvrijeme sprint nisam koristio tek od 60min i pogledaj razliku u potrosenosti igraca preko pola njegovi igraci a moji malo potroseni.Tako igram pa vidicemo sta ce biti ovaj WL
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Lukica kapetanski, a sto se tice Balea..., zasto NE kad se vec otvorilo.

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Onanu sam u fifi 19 dobio svaki drugi vikend, evo krenulo me i u 20. Mater im jebem!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Uzet Schmeichela iz swapsa ili kupit toliko famoznog Ter Stegena? Ili ima neki bolji golman?

Imam Edersona i Neto-a, Ederson je nijansu bolji i brani dosta 1na1 situacija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ja ih nisam upakiral od kad je igre. Evo on oba. Svaka cast.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Josip, nemoj ga uzeti. Igro sam protiv tipa, i ne znam jel on drko s njime toliko i izlazio, ali je popio 5 komada. Imam Ter Stegena i nisam vidio boljeg golmana od njega. Em ga ne mozes prodati, em ce ti bit rupa
 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ma i ja mislim da je najbolji golman u igri Ter Stegen, taj stvarno brani čuda.

definitivno moja sljedeća kupnja što se tiče golmana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Griezmanna zamijenio sa 86 Raulom za ovaj vikend!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Griezmanna zamijenio sa 86 Raulom za ovaj vikend!

 Kakav ti je bio griezman?jel vrijedi kaj?njega sljedeceg pikiram da ga uzmem   

6 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Griezmanna zamijenio sa 86 Raulom za ovaj vikend!

 Kakav ti je bio griezman?jel vrijedi kaj?njega sljedeceg pikiram da ga uzmem   

 Mogao bi ti biti dobar ako igras dva napadaca. Meni je smetao jer dok mu je lijeva blesavo dobra, desna mu je skoro potpuno beskorisna a kod mene je igrao CF/ST poziciju tako da su mu obe trebale biti dobre.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Griezmanna zamijenio sa 86 Raulom za ovaj vikend!

 Kakav ti je bio griezman?jel vrijedi kaj?njega sljedeceg pikiram da ga uzmem   

 

Osobno mislim da se s Griziem ne mozes zeznuti. Ja ga takodjer imam u planu i kad ga dovedem bit cu sretan kao da sam dobio ikonu.

The Commissioner of Football
14 godina
offline
FIFA 20

Napokon napravio Rio Ferdinanda do kraja i izmjesao malo squad i uspio sve na 10 chem za probu bit ce 10 kad skupe loyalty.Radja mi je untr. Pa da ga probam. Rb cu vidjeti hoce li Belerin biti dobar ako ne ide Carvajal nazad a Pepe na 8 chem. Druga je ingame slika

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2019 13:56 (CroVandal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Otvorim 4 mega packa i najbolja kartica El Shaarawy i još neki lik ratinga 82. Ok, idemo dalje. Večeras je novi marquee i nova šansa da ne dobijem ništa. Otkako je igra izašla nisam dobio IF karticu ratinga 83. Nekoliko 79 i mislim jednu 82. Gledam, neki svaka dva dana dobiju respektabilnu karticu. Više sreće u sljedećem izvlaćenju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Bio sam dns u Novskoj idem otvoriti pakete tamo mislim si mozda budem imao srece kad ono k. U player picku dobio Morena koji je 86 rating a u ostalim paketima od WL i rivalsa najbolje kaj sam dobio je Kramaric i to tri puta hahahaha

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice