FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.046.224
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Jel jebete vi sta osim sta vas Fifa jebe?! Onaj zadatak di se moze dobit Paulinho na 10loan utakmica, znaci moram prijateljsku s frendom odigrati?!
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Jel jebete vi sta osim sta vas Fifa jebe?! Onaj zadatak di se moze dobit Paulinho na 10loan utakmica, znaci moram prijateljsku s frendom odigrati?!

 Prijateljska sa online protivnicima. Daj gol sa brazilcem i ako ti se ne igra, znorom kontorler prema gore i gledaj Netflix/TV/Youtube/baci jednu sesiju relaksiranja.

12 godina
offline
FIFA 20

Ja sam otvorio tog Paulinha da ga probam prije nego ga budem radio, ali mi nekako nit smrdi nit miriše.

Stavio sam ga na CDM poziciju pa se možda tu ne snalazi, ali nemam ga kamo drugdje metnut.

Mislim da ga neću slagati.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
sexytoiletpaper kaže...


U svakoj igri ima element srece i zato kazem da je Rivals odlican sustav jer mozes igrati dovoljno utakmica da srecu svedes na nebitan faktor. U WL imas odredenu kolicinu utakmica i sreca ce ti uvijek raditi razliku jer je premali broj utakmica da bi sreca prestala biti faktor u tome. I tu naravno imas elemente koji pomazu sa time - sposobnost igraca, momcad koju furas, taktika koju igras itd.

Skoro svi primjeri koje si naveo su dokaz kako igramo pokvarene igre jer da je igra napravljena kako treba, ne bi bilo spawn rapea, ne bi bilo pucanja u prazno i slično.

Zato su se igrači svih tih igara i bunili zbog toga i bunit će se ubuduće.

Isto tako se bunimo zbog faktora "sreće" u FIFI, ali s jednom bitnom razlikom... u ostalim igrama "sreća" proizlazi zbog greške u igri, a u FIFI postoji program koji rikta te greške + sama igra je pokvarena pa kad se to dvoje zbroji ode sve uz kurac.

 Ne mozes to dokazati. Da bi to dokazao moras uci u sami kod igre, sto ne mozes ili pricati sa Lead Developerom koji, i da to postoji, ne bi ti rekao. A i u stvarnosti igre u kojima sreca nije faktor su rijetka stvar. Nogomet je prepun srece. Kosarka isto. Sah na najvisoj razini nije.

Buniti se na igre zato sto je sreca faktor u istoj je blesavo. Ako hoces igru shvatiti ozbiljno i davati sve od sebe, sjedni, prouci i nauci sve sto mozes o igri. Tako da cu jos jednom navesti da ako netko stavi cijelu tekmu za koju zeli savjet, rado cu pogledati pa makar nisam najbolji na forumu i pokusati dati savjet. Daleko radije bih gledao nekoga u D10 tko zeli nauciti nesto i odigrati bolje nego svaki dan 5 eseja o razlozima zasto upravo njih igra uvijek krade.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
Tako da cu jos jednom navesti da ako netko stavi cijelu tekmu za koju zeli savjet.

Nije cijela tekma, ali bih te molio da mi ukažeš na pogreške koje sam radio iz ovog videa.

Hvala!

 

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
sexytoiletpaper kaže...
Tako da cu jos jednom navesti da ako netko stavi cijelu tekmu za koju zeli savjet.

Nije cijela tekma, ali bih te molio da mi ukažeš na pogreške koje sam radio iz ovog videa.

Hvala!

 

 Kaj imas na Insinge-u? Koji Chem?

1. Situacija - Low Driveni su zakurac, uci ce ti rijetko i ako ih pucas, pucas ih na prvu stativu, izbaci to iz glave i biti ce ti daleko lakse. Takoder, generalno, cesto ce ti bliza stativa biti bolja opcija nego dalja. U ovoj situaciji snazan Finesse na blizu stativu bi ti gotovo sigurno usao.

2. Situacija - Pucas direktno u golmana. Opet ti je prva otvorena i ako ju zelis otvoriti dodatno, ball roll na lijevo i finesse na blizu stativu, golman se moze jebati.

3. Situacija - lopta nije trebala ni doci do Dzeke ako cemo iskreno ali umjesto da pucas sa njime, imas mjesta, mozes prestati sprintati, okrenuti malo desno i pucati, ovo je situacija gdje bi ti Finesse na dalju stativu vjerojatno usao. Alternativno, lijevo krilo ti je potpuno slobodno, golman je vec izletio, dodaj, prazan gol.

4. Situacija - Insinge lijevom, pre blizu golmanu, skinuo je, kraj price.

5. Situacija - ponovno low driven, bliza stativa ti je jednostavniji gol, imas vremena i ball roll napraviti da otvoris jos malo prostora.

6. Situacija - Dzeko je pucao iz prve, los ugao ako gledas iskreno i jebes ga, ne mozes svaku zabiti.

Po ovih 6 akcija, protiv koga god da si igrao, lik za obranu nije cuo, ali opet, nije cijela utakmica u 6 akcija.

Zakljucak - prestani pucati low drivene, pucaj cesce u blizi kut jer igraci, pogotovo iz situacija kada trcis paralelno sa aut linijom slabo pucaju u dalji kut. U visim divizijama se iz nekog razloga jos svi toga boje pa guraju golmane na dalji kut. Ne znam zasto.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 11:16 (sexytoiletpaper).
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ovo sto vam kolega sexytoletpapir veli, u nekoliko zadnjih postova, itekako ima tezinu.

 

Igra zna biti nepravedna, ali da se to desava tako cesto kao sto neki zele prikazati, ja je prvi ne bi igrao.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 11:41 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Od tri tekme... Sve tri su ovakvih statistika. Naravno da sam jednu popljugal. Jbt isus i Slot Machine igra. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
sexytoiletpaper kaže...
Tako da cu jos jednom navesti da ako netko stavi cijelu tekmu za koju zeli savjet.

Nije cijela tekma, ali bih te molio da mi ukažeš na pogreške koje sam radio iz ovog videa.

Hvala!

 

 Jos uvijek nisi skuzio da je fifa zadnje dvije godine finesse shot simulator? Moras pocet vise koristit taj finesse shot i bit ces uspjesniji. Nazalost driven shotovi su proslost iako nogometno gledajuci bi u onoj prvoj situaciji full skolski bilo driven u suprotni cosak da gadjas malu mrezicu. Msm da je finishing koji je imala fifa 18 bio top topova jer si imao pun k nacina da zabijas golove. Istina bog da je te godine bilo jako puno golova i utakmice su zavrsavale vaterpolo rezultatima, ali na ovu sad obranu iz fife 20 i napad iz fife 18 imali bi po meni najbolju fifu do sad. Zadnje 2 godine uglavnom svi igraju na isti nacin. Hrpa drop backova i finesse shot party. Skok igra kompletno izbacena iz fife sto je zalosno.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Zakljucak - prestani pucati low drivene, pucaj cesce u blizi kut jer igraci, pogotovo iz situacija kada trcis paralelno sa aut linijom slabo pucaju u dalji kut. U visim divizijama se iz nekog razloga jos svi toga boje pa guraju golmane na dalji kut. Ne znam zasto.

Na Insigneu imam Hawk chem.

Ne pucam low drivene gotovo nikad - zašto lopta ide po podu i izgleda da je low driven nemam pojma.

Ne pucam nikad pravo u golmana nego uvijek biram jednu od strana, ovisi s kim pucam i kako sam postavljen - zašto je Insigne pucao u golmana ćeš morati pitati njega.

Ne dodajem nikad igračima koji nisu u 100% situaciji ili slabije pucaju od igrača s loptom, a Džeko je u toj situaciji bio najbolja opcija jer Naingolan bi ono promašio - njegov je stigao loptu koju ustvari nije trebao stići.

 

Ajde, i da sam pogriješio u pola od ovih situacija ili bolje napravio, u redu, ali u ovom videu imamo nekih 5-6 vrlo izglednih situacija za gol i niti jedna ne uđe.

U toj utakmici sam dao jedan gol koji nije u videu, a dao sam ga sa Džekom sa 20m - to je kurac po meni.

Takvi golovi sa 20m da uđu, a sve one silne situacije koje su trebale rezultirati barem sa 3 gola nisu ušle.

 

Onda se dogodi da ja tako slažem akcije i promašujem, a lik mi dođe, opali sa 20m, golman obrani, odbije se njemu nazad na nogu i on zabije.

Ako je to sreća koju ja moram šutke trpiti onda nek ide sve u kurac.

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Cofinho kaže...
Skilledžija kaže...
sexytoiletpaper kaže...
Tako da cu jos jednom navesti da ako netko stavi cijelu tekmu za koju zeli savjet.

Nije cijela tekma, ali bih te molio da mi ukažeš na pogreške koje sam radio iz ovog videa.

Hvala!

 

 Jos uvijek nisi skuzio da je fifa zadnje dvije godine finesse shot simulator? Moras pocet vise koristit taj finesse shot i bit ces uspjesniji. Nazalost driven shotovi su proslost iako nogometno gledajuci bi u onoj prvoj situaciji full skolski bilo driven u suprotni cosak da gadjas malu mrezicu. Msm da je finishing koji je imala fifa 18 bio top topova jer si imao pun k nacina da zabijas golove. Istina bog da je te godine bilo jako puno golova i utakmice su zavrsavale vaterpolo rezultatima, ali na ovu sad obranu iz fife 20 i napad iz fife 18 imali bi po meni najbolju fifu do sad. Zadnje 2 godine uglavnom svi igraju na isti nacin. Hrpa drop backova i finesse shot party. Skok igra kompletno izbacena iz fife sto je zalosno.

 Tocno to, mogao si imati Low Driven u desno, Low Driven u lijevo i eventualno tu i tamo Low Driven koji si fulao pa si slucaju udario Finesse :P

Ajmo iskreno, od 17-19 je Low Driven bio stvarno jebeno OP. U 19 se ponovno pojavio finesse zbog PTB. Ove godine je ok finishing po mom misljenju. Dok god na golu ne stoji Ter Stegen. Ako stoji Ter Stegen, mozes se komotno poistovjetiti sa Isusom i mukama kroz koje je on prosao.

Npr. u situaciji gdje si na 45 stupnjeva na gol, u 16 metara, low driven u blizi kut je snazan. Ako si na 45 stupnjeva i van 16erca, Finesse moze posluziti. Obican sut mi je jos uvijek nekako 50-50 hoce-nece. Ali finesse na prvu stativu kada si okomito na gol je i dalje mama u 20tki.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
Cofinho kaže...

 Jos uvijek nisi skuzio da je fifa zadnje dvije godine finesse shot simulator? Moras pocet vise koristit taj finesse shot i bit ces uspjesniji. Nazalost driven shotovi su proslost iako nogometno gledajuci bi u onoj prvoj situaciji full skolski bilo driven u suprotni cosak da gadjas malu mrezicu. Msm da je finishing koji je imala fifa 18 bio top topova jer si imao pun k nacina da zabijas golove. Istina bog da je te godine bilo jako puno golova i utakmice su zavrsavale vaterpolo rezultatima, ali na ovu sad obranu iz fife 20 i napad iz fife 18 imali bi po meni najbolju fifu do sad. Zadnje 2 godine uglavnom svi igraju na isti nacin. Hrpa drop backova i finesse shot party. Skok igra kompletno izbacena iz fife sto je zalosno.

Meni je FIFA 18 bila najbolja koju sam igrao i u njoj sam bio najbolji od svih FIFA koje sam igrao.

 

Finess koristim, ali ne dovoljno jer jednostavno nisam naučen na to.

Jbga, ja sam stari konj koji je naučio par trikova dok je bio mlad i kad ti to uđe u krv, teško se prešaltati na nešto novo.

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Zakljucak - prestani pucati low drivene, pucaj cesce u blizi kut jer igraci, pogotovo iz situacija kada trcis paralelno sa aut linijom slabo pucaju u dalji kut. U visim divizijama se iz nekog razloga jos svi toga boje pa guraju golmane na dalji kut. Ne znam zasto.

Na Insigneu imam Hawk chem.

Ne pucam low drivene gotovo nikad - zašto lopta ide po podu i izgleda da je low driven nemam pojma.

Ne pucam nikad pravo u golmana nego uvijek biram jednu od strana, ovisi s kim pucam i kako sam postavljen - zašto je Insigne pucao u golmana ćeš morati pitati njega.

Ne dodajem nikad igračima koji nisu u 100% situaciji ili slabije pucaju od igrača s loptom, a Džeko je u toj situaciji bio najbolja opcija jer Naingolan bi ono promašio - njegov je stigao loptu koju ustvari nije trebao stići.

 

Ajde, i da sam pogriješio u pola od ovih situacija ili bolje napravio, u redu, ali u ovom videu imamo nekih 5-6 vrlo izglednih situacija za gol i niti jedna ne uđe.

U toj utakmici sam dao jedan gol koji nije u videu, a dao sam ga sa Džekom sa 20m - to je kurac po meni.

Takvi golovi sa 20m da uđu, a sve one silne situacije koje su trebale rezultirati barem sa 3 gola nisu ušle.

 

Onda se dogodi da ja tako slažem akcije i promašujem, a lik mi dođe, opali sa 20m, golman obrani, odbije se njemu nazad na nogu i on zabije.

Ako je to sreća koju ja moram šutke trpiti onda nek ide sve u kurac.

 Sa Hawk Chemom je na 82 finishing. To i nije bas idealno iskreno, tim vise sto igras protiv Gulacsia koji je iz nekog razloga isto jeben golman. Dodaj tome da golmani na 10/100 chema i basicom dobivaju +10 na sve statse.

Njegov je stigao na loptu jer Dzeko ima agilnost moje bake. Utjece to na hrpu stvari i jedan je od glavnih razloga zasto ekipa koristi male agilne igrace. Balans takoder.

Gle, da si pucao na blizu stativu i imao visi finishing na Insigneu, ne bi svih 6 uslo ali 2 ili 3 bi. I mos ga jebat, to su oni sitni detalji koji te prebace iz prosjecnog u iznad prosjecnog. Kako iz napdrosjecnog u stvarno kvalitetnog igraca cu ti reci kada i sam skuzim. Ali u svakoj od tih situacija si mogao donjeti bolju odluku.

Sto se tice chemova, ako igras Insigne-a, stavi mu deadeye i nabiti ces mu statse jako visoko. Sa 82 finishing sa Hawkom na 92, 99 Positioning iako to nije neka razlika sa 95 sa hawkom. Ne treba Insigne dodatne brzine toliko koliko treba biti u stanju zavrsiti akciju.

12 godina
offline
FIFA 20

Finess je ok u nekim situacijama. Samo kaj mi se redovito dogada da se lopta od stative odbije u gol. 

Steta je low drivena jer je bio efikasan i logicki da je efikasan kad udes na 10-15m od gola i spremas u kut. Neces nabijat ko divljak. 

 

Steta je da nemamo siguran gol kad udes u savrsenu poziciju, sa finisherom od igraca. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Finess je ok u nekim situacijama. Samo kaj mi se redovito dogada da se lopta od stative odbije u gol. 

Steta je low drivena jer je bio efikasan i logicki da je efikasan kad udes na 10-15m od gola i spremas u kut. Neces nabijat ko divljak. 

 

Steta je da nemamo siguran gol kad udes u savrsenu poziciju, sa finisherom od igraca. 

Postoji nova tehnika koju bi mozda valjalo nauciti. Low Driven Finesse. Punis kao standardan Finesse i dok se puni udaris i za finesse (kod mene R2). Cilj je ne drzati od pocetka nego ga ubaciti prije nego igrac ude u animaciju. Zajebano ali mozda bi moglo biti dobro.

12 godina
offline
FIFA 20

Ma nije to novo, to se guralo jos od F18. Nije komplicirano, nego pri ovom delayu jednsotavno nemas vremena to odradit. 

Cim krenem sa centra, ja probam fake shot ili ball roll. Ako ne uspije iz prve, znam na cemu sam. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

U pocetku sam cesto zabijao glavom jer sam taktiku slozio tako. Kasnije sam se odlucio, kroz malo vise kombinatorike, davat golove kroz sredinu. Sada imam dosta dobrih sutera i poceli su padati golovi sa sto vece udaljenosti.

 

Znaci, moze se sto god hoces, samo treba sloziti ekipu u skladu s onim sto zelis igrati. Tko ne vjeruje, ima moj kanal na youtubeu (Nick Maverick).

 

Nek fura tko god hoce ove OP igrace, ali ja vjerujem u statse. Imam pik na Umtitia i cim ga dovedem, Militao produzuje u ekipu za SB. Za sada mi odgovara jer sam opsjednut tim, da svi igraci moraju imati po jednu zelenu chem. poveznicu.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 12:34 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Citam i ne vjerujem. 

 

Prvo pitanje je meni sto kolega sexytoiletpaper smatra pod srecu u fifi i dal sebe smatra fifa igracem s puno srece.?

 

Drugo ovo sto ste pricali o sreci i picanju kroz dim. Cisto legitiman kill. Mozda netko je iza dima mozda nije. Mozda si vidio nekog da je utrcao u dim pa ides da pometes s strojnicom svaki centimetar dima i mozda pogodis mozda ne. Mozda ti taman nisan od recoila preskoci igraca kad pucas u desni dio dima i on ti izmakne i legne u isti dio gdje si vec zapucao i ne mislis da je desno i opet nista i jebiga. To je sreca. Ali to nema nikve veze s srecom na fifi protiv koje ja ovdje vicem. Sreca u codu, csu i ostalim se desi kad stavis mis na glavu u dimu i pogodis glavu. Za tebe je sreca za igru nije, jer igra vidi igraca i kroz dim i zna da je tamo i ti si naoravio sve sto treba da ga ubijes. Znaci stavio si nisan na njega i kliknuo. To sto je kroz dim igru ne zanima. 

E fifa ima sistem kod shoota. Pokazali si ono sranje s modelima i svim mogucim putanjama lopte kad su to popravljali. I bilo je 100 putanja lopte. I ja i dalje tvrdim da ti skripta bira najlosiju putanju kad te skripta bicuje. 

U obrani ne razumijem kako ali igraci mi se orave mutavi i ne diraju loptu. Tacke je samo tacke bez smjera i cilja, cisto da ga naoravi u prazno. Nekad kad sam ja blize lopti i punim x da odmah dodam igrac se odmakne proc i ovaj ima prazan gol pred sobom. 

Oces dalje? Nekad njegovi ili moji igraci koje upravlja AI trce za igracem koji utrcava i ne mozes mu dodat u tocka jer je ovaj spreman i radi sto treba, a nekad stoji na svojoj poziciji i njihov igrac utrcava u najbanalnije utrcavanje koje prolazi jer ovaj moj(ili njegov) razmislja o tome kako ce si pivu otvoriti kad dode doma. 

Imam dalje... mertens gradi piquea? Da tu scenu ubacis u ratove zvijezda, fanovi bi rekli da je to previse znanstvene fantastike cak i za vanzemaljce i laserske maceve. 

Fifa mora biti zakon brojeva. Ako je vrijednost 90 onda je 90. A ne da mi se u pozadini vrti jos nekva skripta koja vaze ovih 90 na jednu od 100 situacija. Dok je tako, sve je sreca. 

 

Ako je tako da je sve sreca, pa kako pobogu netko lupi 29-0? E na to nemam odgovor. 

Pozivam se jos jednom na onaj post od jucer kad sam popusio 7 golova iz znanstvene fantastike. Ne moze i ne smije gabbiadini pretrcat piquea i pucat preciznije od vardya ili kanea. Ili ne znam mozda je ovaj stiskao jace sprint od mene pa je gabbiadini dobio turbo. Al i da je to opet mi dodavanja nisu jasna. Pa ne nisanis igraca nisanis neku relativnu vrijednost prema igracu, pa me zato i ne jebe poneko neorecizno dodavanje. Ali, ali da igrac utrcava s lijeve strane u 16 a eriksen vizionar lupa loptu u kurac, e jebiga to je skripta. 

 

Zakljucak je isti koji sam donio i proslu fifu. Tvrdim da nitko nikad ne moze na kraju utakmice zakljuciti dal je bio bolji i zato pobjedio ili pak je protivnik imao pizdarije koje sam sve naveo u postovima koje pisem. 

 

 

I na kraju da ove otrovne jezike prerezem u startu. Imam cca 200 pobjeda i 120 zguba, pa da nebi bilo da pusim pak sam ljut. Dobijem ja i 10 tekmi za redom al onda popusim od gabbiadinija i gol i kurac kasnije u slacionici. Samo je razlika da kad dobijem 10 tekmi ne dobijem nalet dobre volje pa dodem ovdje solit pamet nego se pitam pitanja koja se sama namecu. Jel sam to bio ja ili skripta?

 

Eto nadam se da nisam negdje nepovezano pisao jer sam 3 puta barem zaboravio sto sam vec prosao a sto ne. 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Meni je low driven prva opcija kada uđem u 16m jer mi je to nogometno najlogičnije. U ovoj fifi uspješnost takvog udarca je 20% što nije realno. Vardy ne može tako zabiti da dubi na glavi. No kada sam skužio da s vardyem treba samo jako i u prvu stativu vardy je postao zvijer od napadača. No mene takav nogomet ne privlači niti mi je gušt nabijati kao sivonja u prvu stativu samo zato što to ulazi. Ja i dalje igram kako sam naučio i zbog toga dosta tekmi spljugam. Dosta se dobro kontroliram pa ne pizdim.

 

Ovaj sistem rivalsa mi je opuštajući jer ništa previše ne dobijam niti gubim. Žalosno mi je da su nenogometne stvari u igri normalnije nego nogometne. Igru shvaćam i pokušavam igrati kako se igra nogomet a to u većini situacija nije dobro niti završi dobro. Možda najviše gorčine kod mene izaziva činjenica da su suci teško sranje koji ne sviraju očite prekršaje a obična remplanja sviraju i zbog njih daju kartone. Kako sam rekao,neki dan lik se vrti u krug i odbije se od mene a da ja ništa nisam na gamepadu dirao i dobije penal? Pa to je smiješno. Mene lik s leđa u 16m baci da odletim 2m i ne svira ništa. Jučer iz zajebancije kupim kanea jer mu je cijena bila jako niska i mogu reći da jačeg pucača nisam imao u igri. Kod njega low draven ima smisla. Lijepo se namješta na udarac i lijepo puca. Gušt mi je igrati s njim.

 

Jučer sam konačno uhvatio RTTF Manea po za mojoj logici nekoj realnoj cijeni i to je moja najskuplja kartrica u ovoj fifi. No nakon 5 tekmi jebeno sam razočaran. Imao sam rare karticu koja je na ST bila prava zvijer, ova izgleda i igra kao da je pokvarena. Nema ga uopće u igri, niti se nudi, niti se otkriva, niti asistira, niti zabija. Ništa. Nula bodova za sada. Mislio sam ga odmah prodati no dat ću mu šansu jer sam rasprodao kompletnu momčad i glupo mi je vraćati se na isto. Neću prežaliti što sam prodao scream aguera koji je bio stvarno jako dobar, da ne kažem top kartica. najgore kaj je sada cijenom otišao gore pa bih se glupo osjećao da ga ponovno kupim za višz cijenu nego što sam ga prodao. Moje dvije najveće pogreške u ovoj igri su prodaja scream firmina i aguera. No zarada me uvijek privlačila pa nisam mogao izdržati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Meni je low driven prva opcija kada uđem u 16m jer mi je to nogometno najlogičnije. U ovoj fifi uspješnost takvog udarca je 20% što nije realno. Vardy ne može tako zabiti da dubi na glavi. No kada sam skužio da s vardyem treba samo jako i u prvu stativu vardy je postao zvijer od napadača. No mene takav nogomet ne privlači niti mi je gušt nabijati kao sivonja u prvu stativu samo zato što to ulazi. Ja i dalje igram kako sam naučio i zbog toga dosta tekmi spljugam. Dosta se dobro kontroliram pa ne pizdim.

 

Ovaj sistem rivalsa mi je opuštajući jer ništa previše ne dobijam niti gubim. Žalosno mi je da su nenogometne stvari u igri normalnije nego nogometne. Igru shvaćam i pokušavam igrati kako se igra nogomet a to u većini situacija nije dobro niti završi dobro. Možda najviše gorčine kod mene izaziva činjenica da su suci teško sranje koji ne sviraju očite prekršaje a obična remplanja sviraju i zbog njih daju kartone. Kako sam rekao,neki dan lik se vrti u krug i odbije se od mene a da ja ništa nisam na gamepadu dirao i dobije penal? Pa to je smiješno. Mene lik s leđa u 16m baci da odletim 2m i ne svira ništa. Jučer iz zajebancije kupim kanea jer mu je cijena bila jako niska i mogu reći da jačeg pucača nisam imao u igri. Kod njega low draven ima smisla. Lijepo se namješta na udarac i lijepo puca. Gušt mi je igrati s njim.

 

Jučer sam konačno uhvatio RTTF Manea po za mojoj logici nekoj realnoj cijeni i to je moja najskuplja kartrica u ovoj fifi. No nakon 5 tekmi jebeno sam razočaran. Imao sam rare karticu koja je na ST bila prava zvijer, ova izgleda i igra kao da je pokvarena. Nema ga uopće u igri, niti se nudi, niti se otkriva, niti asistira, niti zabija. Ništa. Nula bodova za sada. Mislio sam ga odmah prodati no dat ću mu šansu jer sam rasprodao kompletnu momčad i glupo mi je vraćati se na isto. Neću prežaliti što sam prodao scream aguera koji je bio stvarno jako dobar, da ne kažem top kartica. najgore kaj je sada cijenom otišao gore pa bih se glupo osjećao da ga ponovno kupim za višz cijenu nego što sam ga prodao. Moje dvije najveće pogreške u ovoj igri su prodaja scream firmina i aguera. No zarada me uvijek privlačila pa nisam mogao izdržati.

 Ako cemo iskreno, i nije. Low Driven Finesse je meni skroz fora jer je Henry tako zabijao najpoznatije golove. Ali je to Henry. Aubameyang sada zabija svakakve vrste i rijetko je kada povuce po podu. Ni Lacazette, Ni Messi na kraju krajeva.

"Seljacki" Low Driven na koji smo navikli kroz zadnjih par FIFA je u biti upravo to, nabij iz sve snage ali neka lopta nekako ide po podu tocno uz stativu. Nema tu puno toga realnoga ali je radilo i navikli smo se svi. Sada je pucanje u 16ercu balansirano na nacin da ovisno o poziciji prema golu, postoji najbolji sut koji mozes povuci i treba nauciti koji je u kojoj situaciji najbolji.

BTW, je da sam odigrao samo jednu tekmu, ali moze ti biti zao sto nisi Matu napravio :P Cijelu sam tekmu hihotao ko curica i Mata je bez rasprave bio veliki razlog u tome. Savrsena dodavanja, na Basic chemu koji ne radi nista za sut, fantastican, dribla samo tako i na kraju tekme imao malo ispod 50% stamine unatoc tome sto sam imao 65%+ lopte u nogama :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 13:44 (sexytoiletpaper).
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ma evo i video pa ti meni objasni.

 

Prva situacija: Lopta u for, mora proci i ne mora. Da je carvajal mogao bolje pokrit, mogao je ali nije. E ali on se nije ni aktivirao ovu akciju. Prati malo njegove pokrete. Ja upravljam laporteom cjelu tekmu, a pogle majstora piquea. Prvo zakasni na loptu, a onda kod odbijanca lik jos ne želi blokirati. Pogle ga kako se lijepo zaustavio ko da je u zid lupio kad je mogao i morao se bacit pred tu loptu, jer i losiji igraci su se znali bacit, ali dobro jebiga. Ajmo rec splet nesPretnih okolnosti.

 

Druga situacija: Prvo, ja sam odmah zajebao s laporteom sto sam istrcao. Promasio sam dva zicera pa mi je vec bio pun kurac svega. Ali ja ispravljam svoju gresku i dovodim jebeno ručno Rodrija na poziciju za blok. Stiscem jebeni jahački move(jockey move) i gle frajera sto napravi. On se skupi, ili kako bi Beusan reako "Smanji obujam tijela u ovoj situaciji namjerno." Recimo da je ostao u jockey moveu koji sam ja drzao on bi samom pojavom bez animacije to blokirato. A ovako kurcina. Njegovi su blokirali loptu normalno dok su se moji ponasali kao da se je boje. I još nije stetno za istaknut, pogle carvajala u ovoj drugoj situaciji. Pa jel to on prati igraca? Pa zasto ga sad prati? Zapamti ja upravljam Rodrijem, Carvajal mi nije bio ni na kraj pameti.

 

Eto konacno da sam objavio video s ocitim pomakom razine/težine/skilla AI-a koji se vidi na carvajalu. I ovim videom sam skuzio zasto nas jebu i igraci koje upravljamo kad nas jebe tezina naseg AI-a. Kad ti stave na amater ili bilo koji rank igrace, ovaj kojeg upravljas bira i takve animacije. Recimo tu je odabrao ovaj potez di se skriva umjesto nekog junackog nasrtaja na metak(znate o cem pricam).

 

Znaci glavna pitanja videa: 1. Zasto Pique bira animaciju covjeka od 100kg koji igra nogomet na svadbi nakon par gemista?

                                            2. Zasto se Rodri "boji" lopte?

 

Fun fact: Kod prve situacije kad Carvajal lovi leptire po terenu mendy na drugoj strani prati igraca, a u drugoj situaciji je obrnuto. Mendy ne sudjeluje a Carvajal prati. Dal to ne mogu oba igraca pratiti u isto vrijeme svoje igrace ili?

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 13:48 (cicek).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
movie kaže...

Meni je low driven prva opcija kada uđem u 16m jer mi je to nogometno najlogičnije. U ovoj fifi uspješnost takvog udarca je 20% što nije realno. Vardy ne može tako zabiti da dubi na glavi. No kada sam skužio da s vardyem treba samo jako i u prvu stativu vardy je postao zvijer od napadača. No mene takav nogomet ne privlači niti mi je gušt nabijati kao sivonja u prvu stativu samo zato što to ulazi. Ja i dalje igram kako sam naučio i zbog toga dosta tekmi spljugam. Dosta se dobro kontroliram pa ne pizdim.

 

Ovaj sistem rivalsa mi je opuštajući jer ništa previše ne dobijam niti gubim. Žalosno mi je da su nenogometne stvari u igri normalnije nego nogometne. Igru shvaćam i pokušavam igrati kako se igra nogomet a to u većini situacija nije dobro niti završi dobro. Možda najviše gorčine kod mene izaziva činjenica da su suci teško sranje koji ne sviraju očite prekršaje a obična remplanja sviraju i zbog njih daju kartone. Kako sam rekao,neki dan lik se vrti u krug i odbije se od mene a da ja ništa nisam na gamepadu dirao i dobije penal? Pa to je smiješno. Mene lik s leđa u 16m baci da odletim 2m i ne svira ništa. Jučer iz zajebancije kupim kanea jer mu je cijena bila jako niska i mogu reći da jačeg pucača nisam imao u igri. Kod njega low draven ima smisla. Lijepo se namješta na udarac i lijepo puca. Gušt mi je igrati s njim.

 

Jučer sam konačno uhvatio RTTF Manea po za mojoj logici nekoj realnoj cijeni i to je moja najskuplja kartrica u ovoj fifi. No nakon 5 tekmi jebeno sam razočaran. Imao sam rare karticu koja je na ST bila prava zvijer, ova izgleda i igra kao da je pokvarena. Nema ga uopće u igri, niti se nudi, niti se otkriva, niti asistira, niti zabija. Ništa. Nula bodova za sada. Mislio sam ga odmah prodati no dat ću mu šansu jer sam rasprodao kompletnu momčad i glupo mi je vraćati se na isto. Neću prežaliti što sam prodao scream aguera koji je bio stvarno jako dobar, da ne kažem top kartica. najgore kaj je sada cijenom otišao gore pa bih se glupo osjećao da ga ponovno kupim za višz cijenu nego što sam ga prodao. Moje dvije najveće pogreške u ovoj igri su prodaja scream firmina i aguera. No zarada me uvijek privlačila pa nisam mogao izdržati.

 Ako cemo iskreno, i nije. Low Driven Finesse je meni skroz fora jer je Henry tako zabijao najpoznatije golove. Ali je to Henry. Aubameyang sada zabija svakakve vrste i rijetko je kada povuce po podu. Ni Lacazette, Ni Messi na kraju krajeva.

"Seljacki" Low Driven na koji smo navikli kroz zadnjih par FIFA je u biti upravo to, nabij iz sve snage ali neka lopta nekako ide po podu tocno uz stativu. Nema tu puno toga realnoga ali je radilo i navikli smo se svi. Sada je pucanje u 16ercu balansirano na nacin da ovisno o poziciji prema golu, postoji najbolji sut koji mozes povuci i treba nauciti koji je u kojoj situaciji najbolji.

 Decko, low driven u stvarnosti se koristi jer golmanu treba duplo duze vremena do dođe do lopte po podu i oduzimas mu reflekse koje bi iskoristio da mu napucavas u zoni ruku, dakle iznad pojasa.

12 godina
offline
FIFA 20

Low drivem je najefikasniji nacin zabijanja u pravom nogometu. 70% golova u klubu su mi takvi... Nema sanse da golman stigne na pod kad ju udaris kako treba. Ako ja to mogu u znj ligi, onda to moze i jebeni Son koji ima 3 treninga dnevno. 

 

Trenutno je 13:50 i hrcak koji vrti servere je zaginul. Nema ga. Ball roll je pretvara u nista, drzanje L2 kad zelim gradit loptu kasni tocno onolko da moj demebele ode u boziju mater a lopta nastavi. Dakle, idealno vrijeme kad imam vremena za igrat. Mene sprijeci jebena igra koju sam platil 60$ i nemam normalan gameplay.

Svaka cast svima u eA kaj svake godine pljunu na svoj communiti. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Ma evo i video pa ti meni objasni.

 

Prva situacija: Lopta u for, mora proci i ne mora. Da je carvajal mogao bolje pokrit, mogao je ali nije. E ali on se nije ni aktivirao ovu akciju. Prati malo njegove pokrete. Ja upravljam laporteom cjelu tekmu, a pogle majstora piquea. Prvo zakasni na loptu, a onda kod odbijanca lik jos ne želi blokirati. Pogle ga kako se lijepo zaustavio ko da je u zid lupio kad je mogao i morao se bacit pred tu loptu, jer i losiji igraci su se znali bacit, ali dobro jebiga. Ajmo rec splet nesPretnih okolnosti.

 

Druga situacija: Prvo, ja sam odmah zajebao s laporteom sto sam istrcao. Promasio sam dva zicera pa mi je vec bio pun kurac svega. Ali ja ispravljam svoju gresku i dovodim jebeno ručno Rodrija na poziciju za blok. Stiscem jebeni jahački move(jockey move) i gle frajera sto napravi. On se skupi, ili kako bi Beusan reako "Smanji obujam tijela u ovoj situaciji namjerno." Recimo da je ostao u jockey moveu koji sam ja drzao on bi samom pojavom bez animacije to blokirato. A ovako kurcina. Njegovi su blokirali loptu normalno dok su se moji ponasali kao da se je boje. I još nije stetno za istaknut, pogle carvajala u ovoj drugoj situaciji. Pa jel to on prati igraca? Pa zasto ga sad prati? Zapamti ja upravljam Rodrijem, Carvajal mi nije bio ni na kraj pameti.

 

Eto konacno da sam objavio video s ocitim pomakom razine/težine/skilla AI-a koji se vidi na carvajalu. I ovim videom sam skuzio zasto nas jebu i igraci koje upravljamo kad nas jebe tezina naseg AI-a. Kad ti stave na amater ili bilo koji rank igrace, ovaj kojeg upravljas bira i takve animacije. Recimo tu je odabrao ovaj potez di se skriva umjesto nekog junackog nasrtaja na metak(znate o cem pricam).

 

Znaci glavna pitanja videa: 1. Zasto Pique bira animaciju covjeka od 100kg koji igra nogomet na svadbi nakon par gemista?

                                            2. Zasto se Rodri "boji" lopte?

 

Fun fact: Kod prve situacije kad Carvajal lovi leptire po terenu mendy na drugoj strani prati igraca, a u drugoj situaciji je obrnuto. Mendy ne sudjeluje a Carvajal prati. Dal to ne mogu oba igraca pratiti u isto vrijeme svoje igrace ili?

 Micko, snimi cijelu tekmu pa cu ti komentirati. Replay ne znam koga kontroliras, statistike pokazujes na kraju ali njihovo znacenje ne znaci nista. Vidim da lik ima vise lopte, vidim da si ti pogadao okvir, ali od kuda si ti pogadao okvir i gdje je on imao loptu ne bih ti znao.

Prva situacija nisi zatvorio krilnog igraca, ne znam sto koga si kontrolirao niti sto si radio, ali taj napadac je morao imati obrambenog na sebi onaj tren kada prima loptu, a kamo li onda da mu jos ostavis prostora za dodavanje. Mogao si prebaciti na RBa i pokupiti loptu, mogao si uzeti tog CBa koji je do njega i presjeci dodavanje ali po ovome sto vidim, ti si uzeo tog CBa, kliknuo X/A za player press (sto se ne radi) i frajer te pretrcao i dodao. Da je malo bolji, tu bi napravio ili fake shot, ball roll ili cak mozda uspio i lob i zabio iz te situacije.

Druga situacija, jebiga, nisi imao srece ali ponovno, do toga nije ni trebalo doci, da frajer zna igrati, samo bi nastavio dalje, na prvu i gol. Ocito je da si u pocetku napravio par gresaka - CBa si izvukao da preuzmes loptu, totalno si fulao igraca za dobrih 5 metara umjesto da ostavis CBa na miru i sa Rodriem ili kimegod odes oduzimati loptu.

Tvoja problematika u ova dva primjera je kao hrvatska vlada. HDZ sjebe ekonomiju, netko drugi dode na vlast i HDZ krene vikati "pa kako je ekonomija u ovakvim problemima, sto ste vi radili do sada". Sjebes pripremu u oba slucaja obrane, napravis blesave greske i to unatoc tome sto je frajer sa druge strane ocit ko sto je tebi ocita skripta.

6 godina
offline
Re: FIFA 20


Sime, nemoj me jebat. Evo ti 20 golova Sona, na prste jedne ruke mozes nabrojati "low driven" udarce. Jos manje onakvih kakvi su se zabijali u prijasnjim FIFAma. Ja sam nabrojao 4 koji su bili bas Fifa17/18 low driveni. Vise ima golova koje bi Cicek zvao Skriptom EPLa nego low drivena.
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
cicek kaže...

Ma evo i video pa ti meni objasni.

 

Prva situacija: Lopta u for, mora proci i ne mora. Da je carvajal mogao bolje pokrit, mogao je ali nije. E ali on se nije ni aktivirao ovu akciju. Prati malo njegove pokrete. Ja upravljam laporteom cjelu tekmu, a pogle majstora piquea. Prvo zakasni na loptu, a onda kod odbijanca lik jos ne želi blokirati. Pogle ga kako se lijepo zaustavio ko da je u zid lupio kad je mogao i morao se bacit pred tu loptu, jer i losiji igraci su se znali bacit, ali dobro jebiga. Ajmo rec splet nesPretnih okolnosti.

 

Druga situacija: Prvo, ja sam odmah zajebao s laporteom sto sam istrcao. Promasio sam dva zicera pa mi je vec bio pun kurac svega. Ali ja ispravljam svoju gresku i dovodim jebeno ručno Rodrija na poziciju za blok. Stiscem jebeni jahački move(jockey move) i gle frajera sto napravi. On se skupi, ili kako bi Beusan reako "Smanji obujam tijela u ovoj situaciji namjerno." Recimo da je ostao u jockey moveu koji sam ja drzao on bi samom pojavom bez animacije to blokirato. A ovako kurcina. Njegovi su blokirali loptu normalno dok su se moji ponasali kao da se je boje. I još nije stetno za istaknut, pogle carvajala u ovoj drugoj situaciji. Pa jel to on prati igraca? Pa zasto ga sad prati? Zapamti ja upravljam Rodrijem, Carvajal mi nije bio ni na kraj pameti.

 

Eto konacno da sam objavio video s ocitim pomakom razine/težine/skilla AI-a koji se vidi na carvajalu. I ovim videom sam skuzio zasto nas jebu i igraci koje upravljamo kad nas jebe tezina naseg AI-a. Kad ti stave na amater ili bilo koji rank igrace, ovaj kojeg upravljas bira i takve animacije. Recimo tu je odabrao ovaj potez di se skriva umjesto nekog junackog nasrtaja na metak(znate o cem pricam).

 

Znaci glavna pitanja videa: 1. Zasto Pique bira animaciju covjeka od 100kg koji igra nogomet na svadbi nakon par gemista?

                                            2. Zasto se Rodri "boji" lopte?

 

Fun fact: Kod prve situacije kad Carvajal lovi leptire po terenu mendy na drugoj strani prati igraca, a u drugoj situaciji je obrnuto. Mendy ne sudjeluje a Carvajal prati. Dal to ne mogu oba igraca pratiti u isto vrijeme svoje igrace ili?

 Micko, snimi cijelu tekmu pa cu ti komentirati. Replay ne znam koga kontroliras, statistike pokazujes na kraju ali njihovo znacenje ne znaci nista. Vidim da lik ima vise lopte, vidim da si ti pogadao okvir, ali od kuda si ti pogadao okvir i gdje je on imao loptu ne bih ti znao.

Prva situacija nisi zatvorio krilnog igraca, ne znam sto koga si kontrolirao niti sto si radio, ali taj napadac je morao imati obrambenog na sebi onaj tren kada prima loptu, a kamo li onda da mu jos ostavis prostora za dodavanje. Mogao si prebaciti na RBa i pokupiti loptu, mogao si uzeti tog CBa koji je do njega i presjeci dodavanje ali po ovome sto vidim, ti si uzeo tog CBa, kliknuo X/A za player press (sto se ne radi) i frajer te pretrcao i dodao. Da je malo bolji, tu bi napravio ili fake shot, ball roll ili cak mozda uspio i lob i zabio iz te situacije.

Druga situacija, jebiga, nisi imao srece ali ponovno, do toga nije ni trebalo doci, da frajer zna igrati, samo bi nastavio dalje, na prvu i gol. Ocito je da si u pocetku napravio par gresaka - CBa si izvukao da preuzmes loptu, totalno si fulao igraca za dobrih 5 metara umjesto da ostavis CBa na miru i sa Rodriem ili kimegod odes oduzimati loptu.

Tvoja problematika u ova dva primjera je kao hrvatska vlada. HDZ sjebe ekonomiju, netko drugi dode na vlast i HDZ krene vikati "pa kako je ekonomija u ovakvim problemima, sto ste vi radili do sada". Sjebes pripremu u oba slucaja obrane, napravis blesave greske i to unatoc tome sto je frajer sa druge strane ocit ko sto je tebi ocita skripta.

 Haha decko pa napisao sam ti. Ili ces rec da lazem. :D

 

Napisao si sve sto sam i sam napisao nisi dao objasnjenja. Statistike ne pokazujem nego gasim program za snimanje, a kako sam se gubio po owerlayu malo je potrajalo. Zasto sam se vratio na statistiku cisto zato jer mi je mozak krivo skopcao i htio sam prekinuti snimanje s krugom.

 

S x/a jaaaako rijetko skoro nikad ne igram obranu. Samo tackle krug ili sta vec je na xboxu. Vidi se po broju tackleova u statistici.I u ovoj situaciji je bio krug/takle.

 

Ocito je da sam napravio greske, ali sam ih i ispravio... Barem u drugoj situaciji. U prvoj je laporte morao blokirati ben yedera jer se mene blokira u istim situacijama. Kad me se ne blokira tad znam da me skripta gura.

 

 

I eeeeto nisi mi dao nikvi suvisli odgovor na pitanje samo si ponovio moje. Zato ja sad tebe molim da mi das snimku neke pobjede mozes i cjele tekme, ali mi stavi vrijeme golova, jer ne mislim gledati cjelu tekmu.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 14:12 (cicek).
6 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

 Haha decko pa napisao sam ti. Ili ces rec da lazem. :D

 

Napisao si sve sto sam i sam napisao nisi dao objasnjenja. Statistike ne pokazujem nego gasim program za snimanje, a kako sam se gubio po owerlayu malo je potrajalo. Zasto sam se vratio na statistiku cisto zato jer mi je mozak krivo skopcao i htio sam prekinuti snimanje s krugom.

 

S x/a jaaaako rijetko skoro nikad ne igram obranu. Samo tackle krug ili sta vec je na xboxu. Vidi se po broju tackleova u statistici.I u ovoj situaciji je bio krug/takle.

 

Ocito je da sam napravio greske, ali sam ih i ispravio... Barem u drugoj situaciji. U prvoj je laporte morao blokirati ben yedera jer se mene blokira u istim situacijama. Kad me se ne blokira tad znam da me skripta gura.

 

 

I eeeeto nisi mi dao nikvi suvisli odgovor na pitanje samo si ponovio moje. Zato ja sad tebe molim da mi das snimku neke pobjede mozes i cjele tekme, ali mi stavi vrijeme golova, jer ne mislim gledati cjelu tekmu.

 

 Stavit cu ti tu snimku do kraja vikenda, barem jednu. Tvoja logika je dakle "vidim da si objasnio nesto ali to nije objasnjenje koje sam ja trazio stoga nije vrijedno objasnjenje sto znaci da si u krivu a ja u pravu". Postoji jedan žuti lik sa druge strane bare sa identicnom logikom.

Greske nisi ispravio, samo si ih napravio. U prvom slucaju nisi nista napravio nakon sto te prosao, u drugom slucaju si mogao imati vise srece sa animacijom, ali mogao si imati i manje srece i dobiti boljeg protivnika koji se ne bi okrenuo u 1v1 situaciji.

Ovo boldano ti nemam vise kaj komentirati, ako mislis da kada tebe igrac sa druge strane ne blokira onda te zapravo "skripta" gura, onda to dovoljno govori o tome koliko ti stavljas na znanje i mogucnosti igraca. Najbolje mozda da stavis kontroler sa strane i gledas tekmu kada je ljudski igraci ne rade razliku.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
cicek kaže...

 Haha decko pa napisao sam ti. Ili ces rec da lazem. :D

 

Napisao si sve sto sam i sam napisao nisi dao objasnjenja. Statistike ne pokazujem nego gasim program za snimanje, a kako sam se gubio po owerlayu malo je potrajalo. Zasto sam se vratio na statistiku cisto zato jer mi je mozak krivo skopcao i htio sam prekinuti snimanje s krugom.

 

S x/a jaaaako rijetko skoro nikad ne igram obranu. Samo tackle krug ili sta vec je na xboxu. Vidi se po broju tackleova u statistici.I u ovoj situaciji je bio krug/takle.

 

Ocito je da sam napravio greske, ali sam ih i ispravio... Barem u drugoj situaciji. U prvoj je laporte morao blokirati ben yedera jer se mene blokira u istim situacijama. Kad me se ne blokira tad znam da me skripta gura.

 

 

I eeeeto nisi mi dao nikvi suvisli odgovor na pitanje samo si ponovio moje. Zato ja sad tebe molim da mi das snimku neke pobjede mozes i cjele tekme, ali mi stavi vrijeme golova, jer ne mislim gledati cjelu tekmu.

 

 Stavit cu ti tu snimku do kraja vikenda, barem jednu. Tvoja logika je dakle "vidim da si objasnio nesto ali to nije objasnjenje koje sam ja trazio stoga nije vrijedno objasnjenje sto znaci da si u krivu a ja u pravu". Postoji jedan žuti lik sa druge strane bare sa identicnom logikom.

Greske nisi ispravio, samo si ih napravio. U prvom slucaju nisi nista napravio nakon sto te prosao, u drugom slucaju si mogao imati vise srece sa animacijom, ali mogao si imati i manje srece i dobiti boljeg protivnika koji se ne bi okrenuo u 1v1 situaciji.

Ovo boldano ti nemam vise kaj komentirati, ako mislis da kada tebe igrac sa druge strane ne blokira onda te zapravo "skripta" gura, onda to dovoljno govori o tome koliko ti stavljas na znanje i mogucnosti igraca. Najbolje mozda da stavis kontroler sa strane i gledas tekmu kada je ljudski igraci ne rade razliku.

 Ne nego bi bilo dobro da se ti trgnes i sagledas stvari kakve jesu i konacno shvatis da skill nema veze s ovom igrom, jer ga ne mozes dokazat.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Ako cemo iskreno, i nije. Low Driven Finesse je meni skroz fora jer je Henry tako zabijao najpoznatije golove. Ali je to Henry. Aubameyang sada zabija svakakve vrste i rijetko je kada povuce po podu. Ni Lacazette, Ni Messi na kraju krajeva.


Cijeli život sam na golu i uvijek mi je bilo najdraže kada lik izađe ispred mene i opali kao sivonja poluvisoku ili visoku loptu i proslavi me. Inteligentni igrači bi izašli ispred mene i lagano po podu smjestili loptu u kut. Jednostavno a efikasno i izgleda kao umjetnost. Lopta je tu negdje a ja ne mogu do nje jer prođe neko vrijeme dok se ja spustim i posložim po travi. Prije par godina smo igrali prijateljsku s veteranima dinama. Bila je to ona sjajna genaracija 82. Mlinka izađe ispred mene i lagano je po travi spremi u kut, isto napravi cico. Nitko od njih nije silovao loptu već logično i inteligentno je pospremio u kut. Onda je na red došao jedan igrač novije generacije koji je igrao gotovo cijelu karijeru vani. Jedno vrijeme i u engleskoj prvoj ligi. Taj nabije kao konj i pogodi me. Svi bravo majstore a ja ne znam gdje je lopta. Zar me treba nabijati? Zar nije lakše napraviti ono što su napravili mlinka i cico? Moja logika u igri će uvijek biti udarac po travi u kut kada se nađem ispred golmana.

6 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Ako cemo iskreno, i nije. Low Driven Finesse je meni skroz fora jer je Henry tako zabijao najpoznatije golove. Ali je to Henry. Aubameyang sada zabija svakakve vrste i rijetko je kada povuce po podu. Ni Lacazette, Ni Messi na kraju krajeva.


Cijeli život sam na golu i uvijek mi je bilo najdraže kada lik izađe ispred mene i opali kao sivonja poluvisoku ili visoku loptu i proslavi me. Inteligentni igrači bi izašli ispred mene i lagano po podu smjestili loptu u kut. Jednostavno a efikasno i izgleda kao umjetnost. Lopta je tu negdje a ja ne mogu do nje jer prođe neko vrijeme dok se ja spustim i posložim po travi. Prije par godina smo igrali prijateljsku s veteranima dinama. Bila je to ona sjajna genaracija 82. Mlinka izađe ispred mene i lagano je po travi spremi u kut, isto napravi cico. Nitko od njih nije silovao loptu već logično i inteligentno je pospremio u kut. Onda je na red došao jedan igrač novije generacije koji je igrao gotovo cijelu karijeru vani. Jedno vrijeme i u engleskoj prvoj ligi. Taj nabije kao konj i pogodi me. Svi bravo majstore a ja ne znam gdje je lopta. Zar me treba nabijati? Zar nije lakše napraviti ono što su napravili mlinka i cico? Moja logika u igri će uvijek biti udarac po travi u kut kada se nađem ispred golmana.

 Logika i statisticki si u potpunosti u pravu. Drugi je par rukava koliki pritisak imas od obrambenih igraca oko tebe, publike na stadionu, generalno pritisak, jesi li sposoban 10/10 puta ubaciti bas uz stativu itd. Pogledaj video sto sam linkao. Skoro svaki golman se postavio nisko. Cech se postavio nisko, ovaj puknuo visoko i Cech je otisao po pomoc za mentalno nesposobne.

Sa logicke i statisticke strane, ima potpuni smisao. Kada izades na teren pod tim stresom i pritiskom koji ta ekipa svaki dan osjeca onda je drugi par rukava.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 14:48 (sexytoiletpaper).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice