FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.050.372
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 20

Znas kaj je najbolje. Kaj ti sad komuniciras sa ljudima ovdje isto ko i ja unazad godinu, dvije. Samo sam ja bil malo direktniji pa sam govoril ljudima da nauce igrat. 

Posto sam vec u neku ruku veteran ove igre i FUTa mogu rec da tu nesto smrdi i to jako. 

 

Pazi sad ovo. Ova igra po meni ima tri stupa koju ju drze da bude igriva. Serveri - Gameplay - balans ( mozda balans spada u gameplay, al ja sam ga stavil kao zasebnu). 

 

Serveri - grozni, doslovno grozno iskustvo. Igras kompetrtivnu igru i doslovno vidis kako potezi kasne. Ono kaj je najbolje, vidis da protivniku ne kasne... Gubis tekmu ni kriv ni duzan jer ovo nije CoD ili BF gdje izades iz runde bez ikakve kazne.

 

Gameplay - nitko me ne moze razuvjerit da je u pocetku gameplay bio dobar, igriv i ono kaj je najbolje konzistentan. Usao sam u 16m, pravilni kut, pravilno doziranje snage i to je bio gol. Zasto je bio gol? Zato jer je bilo balansirano. Ako je igrac sa ocjenama poput Sona uletio u 16m, to znaci da 9 od 10 udaraca zavrsavaju iza golmanau golu. Tu nema price. Mi ne igramo RL mi igramo igru vjerovatnosti. Gdje se ocjene igraca, golmana i razni atributi koriste kako bi se izracunala vjerovatnost zabijanja gola. Kaj se dogodi? Ja po tekmi znam ovakvih situacija imat po 6-7 a znam ne zabit niti jednu. Vjerovatnost da ne zabijem niti jedan gol je manja nego da zabijem minimalno jedan. 

Takoder, razjebali su sve dobro napravljeno u 2 patcha. Obrana se vratila u F19 vode ( svaka budala ju moze igrat), nemas efikasan nacin zabijanka gola, nemas nista... Igras nogomet a u isto vrijeme poker sa serverima i DDA. 

 

Balans - bilo ga je u pocetku igre. Igrac sa vecim paceom je brzi od igraca sa manjim, tocka. Sad? Jedina razlika se vidi u tome kad imas igraca tipa Pique sa bjesnim ocjena a tamo gdje trebaju bit.

 

Zasto neki igraci stizu na 28,29-0? Zato jer imaju igrace poput Ronalda, Mbappea, Gullita... Kojima DDA ne moze nista. Doslovno imaju maksane ocjene na glavnim statsima. Dakle, kad i DDA djeluje na njih, to je nista. Plus naravno kaj je pro igrac pa zna iskoristit i najmanji prostor koji mu das.

 

D2 sam, G1 redovito... Prosli vikend da sam imal vremena bio bi E3 100%... Al sve to samo zato jer ekipa koju imam ima balans i upgrejdam na glavnim pozicijama. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Znas kaj je najbolje. Kaj ti sad komuniciras sa ljudima ovdje isto ko i ja unazad godinu, dvije. Samo sam ja bil malo direktniji pa sam govoril ljudima da nauce igrat. 

Posto sam vec u neku ruku veteran ove igre i FUTa mogu rec da tu nesto smrdi i to jako. 

 

Pazi sad ovo. Ova igra po meni ima tri stupa koju ju drze da bude igriva. Serveri - Gameplay - balans ( mozda balans spada u gameplay, al ja sam ga stavil kao zasebnu). 

 

Serveri - grozni, doslovno grozno iskustvo. Igras kompetrtivnu igru i doslovno vidis kako potezi kasne. Ono kaj je najbolje, vidis da protivniku ne kasne... Gubis tekmu ni kriv ni duzan jer ovo nije CoD ili BF gdje izades iz runde bez ikakve kazne.

 

Gameplay - nitko me ne moze razuvjerit da je u pocetku gameplay bio dobar, igriv i ono kaj je najbolje konzistentan. Usao sam u 16m, pravilni kut, pravilno doziranje snage i to je bio gol. Zasto je bio gol? Zato jer je bilo balansirano. Ako je igrac sa ocjenama poput Sona uletio u 16m, to znaci da 9 od 10 udaraca zavrsavaju iza golmanau golu. Tu nema price. Mi ne igramo RL mi igramo igru vjerovatnosti. Gdje se ocjene igraca, golmana i razni atributi koriste kako bi se izracunala vjerovatnost zabijanja gola. Kaj se dogodi? Ja po tekmi znam ovakvih situacija imat po 6-7 a znam ne zabit niti jednu. Vjerovatnost da ne zabijem niti jedan gol je manja nego da zabijem minimalno jedan. 

Takoder, razjebali su sve dobro napravljeno u 2 patcha. Obrana se vratila u F19 vode ( svaka budala ju moze igrat), nemas efikasan nacin zabijanka gola, nemas nista... Igras nogomet a u isto vrijeme poker sa serverima i DDA. 

 

Balans - bilo ga je u pocetku igre. Igrac sa vecim paceom je brzi od igraca sa manjim, tocka. Sad? Jedina razlika se vidi u tome kad imas igraca tipa Pique sa bjesnim ocjena a tamo gdje trebaju bit.

 

Zasto neki igraci stizu na 28,29-0? Zato jer imaju igrace poput Ronalda, Mbappea, Gullita... Kojima DDA ne moze nista. Doslovno imaju maksane ocjene na glavnim statsima. Dakle, kad i DDA djeluje na njih, to je nista. Plus naravno kaj je pro igrac pa zna iskoristit i najmanji prostor koji mu das.

 

D2 sam, G1 redovito... Prosli vikend da sam imal vremena bio bi E3 100%... Al sve to samo zato jer ekipa koju imam ima balans i upgrejdam na glavnim pozicijama. 

 Igrao sam i ja od 17 pa sam tada vjerovao u skripte, pa sam u 18 bio 50-50 na skripte, pa sam u 19 odlucio da je problem u meni ali me igra samo kostala stresa i zivaca i rekao sam da je dosta. Sada u 20 napokon igram onako kako bih htio. "skripta" je nacin da losi igraci sami sebe uvjere da je jedini razlog zasto ne pobjeduju zato sto ne daju EAu novce. A u slucaju kada daju novce onda tvrde da ih skripta kaznjava jer su kupili sa naumom da daju jos novaca.

Jesu li Ikone daleko iznad igraca kakve netko tko ne placa moze imati? Da. Da li je igra u konacnici P2W? Naravno. Je li EA govno od kompanije i umjesto da ulazu novce u kvalitetu, samo pokusavaju zgrnuti cim vise para? Naravno.

E sad, ti takoder pricas o tome kako Son treba x/x puta zabiti. Slazem se. ALI, tu imas par fakora. Golman, Composure, Finishing, Shot Power, kako je napadac pozicioniran, kako je golman pozicioniran, kako i gdje pucas, jesi li u sprintu ili ne... Ima hrpa elemenata koji su i u stvarnosti elementi i ne mozes onda traziti od Sona da zabija gol po tekmi ako igras protiv nekoga jednako kvalitetnog i imas odredeni broj sansi.

Balans je takoder u kurcu ali je to vec standardna stvar. Pace je mama, Agility je tata, Through ball je Bog. Ne znam iskreno na sto mislis kada kazes da Son ne moze pretrcati Piquea, ako mi mozes pokazati primjer, to bi bilo odlicno.

Sposobnost igraca je i dalje kriticna stvar u igri i razlike izmedu divizija su veoma ocite. Da nisu, ne bih sa UCL debilcekima (vezni red su mi bili Barkley, Ramsey i 82 Politano) tamburao ekipu u D5 sa dvije ikone, Neymarom, Mbappeom i dubinskom obranom sa Van Dijkom i Scream Pique sa shadowima i Ter Stegenom na golu.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
SimeKZ kaže...

Znas kaj je najbolje. Kaj ti sad komuniciras sa ljudima ovdje isto ko i ja unazad godinu, dvije. Samo sam ja bil malo direktniji pa sam govoril ljudima da nauce igrat. 

Posto sam vec u neku ruku veteran ove igre i FUTa mogu rec da tu nesto smrdi i to jako. 

 

Pazi sad ovo. Ova igra po meni ima tri stupa koju ju drze da bude igriva. Serveri - Gameplay - balans ( mozda balans spada u gameplay, al ja sam ga stavil kao zasebnu). 

 

Serveri - grozni, doslovno grozno iskustvo. Igras kompetrtivnu igru i doslovno vidis kako potezi kasne. Ono kaj je najbolje, vidis da protivniku ne kasne... Gubis tekmu ni kriv ni duzan jer ovo nije CoD ili BF gdje izades iz runde bez ikakve kazne.

 

Gameplay - nitko me ne moze razuvjerit da je u pocetku gameplay bio dobar, igriv i ono kaj je najbolje konzistentan. Usao sam u 16m, pravilni kut, pravilno doziranje snage i to je bio gol. Zasto je bio gol? Zato jer je bilo balansirano. Ako je igrac sa ocjenama poput Sona uletio u 16m, to znaci da 9 od 10 udaraca zavrsavaju iza golmanau golu. Tu nema price. Mi ne igramo RL mi igramo igru vjerovatnosti. Gdje se ocjene igraca, golmana i razni atributi koriste kako bi se izracunala vjerovatnost zabijanja gola. Kaj se dogodi? Ja po tekmi znam ovakvih situacija imat po 6-7 a znam ne zabit niti jednu. Vjerovatnost da ne zabijem niti jedan gol je manja nego da zabijem minimalno jedan. 

Takoder, razjebali su sve dobro napravljeno u 2 patcha. Obrana se vratila u F19 vode ( svaka budala ju moze igrat), nemas efikasan nacin zabijanka gola, nemas nista... Igras nogomet a u isto vrijeme poker sa serverima i DDA. 

 

Balans - bilo ga je u pocetku igre. Igrac sa vecim paceom je brzi od igraca sa manjim, tocka. Sad? Jedina razlika se vidi u tome kad imas igraca tipa Pique sa bjesnim ocjena a tamo gdje trebaju bit.

 

Zasto neki igraci stizu na 28,29-0? Zato jer imaju igrace poput Ronalda, Mbappea, Gullita... Kojima DDA ne moze nista. Doslovno imaju maksane ocjene na glavnim statsima. Dakle, kad i DDA djeluje na njih, to je nista. Plus naravno kaj je pro igrac pa zna iskoristit i najmanji prostor koji mu das.

 

D2 sam, G1 redovito... Prosli vikend da sam imal vremena bio bi E3 100%... Al sve to samo zato jer ekipa koju imam ima balans i upgrejdam na glavnim pozicijama. 

 Igrao sam i ja od 17 pa sam tada vjerovao u skripte, pa sam u 18 bio 50-50 na skripte, pa sam u 19 odlucio da je problem u meni ali me igra samo kostala stresa i zivaca i rekao sam da je dosta. Sada u 20 napokon igram onako kako bih htio. "skripta" je nacin da losi igraci sami sebe uvjere da je jedini razlog zasto ne pobjeduju zato sto ne daju EAu novce. A u slucaju kada daju novce onda tvrde da ih skripta kaznjava jer su kupili sa naumom da daju jos novaca.

Jesu li Ikone daleko iznad igraca kakve netko tko ne placa moze imati? Da. Da li je igra u konacnici P2W? Naravno. Je li EA govno od kompanije i umjesto da ulazu novce u kvalitetu, samo pokusavaju zgrnuti cim vise para? Naravno.

E sad, ti takoder pricas o tome kako Son treba x/x puta zabiti. Slazem se. ALI, tu imas par fakora. Golman, Composure, Finishing, Shot Power, kako je napadac pozicioniran, kako je golman pozicioniran, kako i gdje pucas, jesi li u sprintu ili ne... Ima hrpa elemenata koji su i u stvarnosti elementi i ne mozes onda traziti od Sona da zabija gol po tekmi ako igras protiv nekoga jednako kvalitetnog i imas odredeni broj sansi.

Balans je takoder u kurcu ali je to vec standardna stvar. Pace je mama, Agility je tata, Through ball je Bog. Ne znam iskreno na sto mislis kada kazes da Son ne moze pretrcati Piquea, ako mi mozes pokazati primjer, to bi bilo odlicno.

Sposobnost igraca je i dalje kriticna stvar u igri i razlike izmedu divizija su veoma ocite. Da nisu, ne bih sa UCL debilcekima (vezni red su mi bili Barkley, Ramsey i 82 Politano) tamburao ekipu u D5 sa dvije ikone, Neymarom, Mbappeom i dubinskom obranom sa Van Dijkom i Scream Pique sa shadowima i Ter Stegenom na golu.

 Koji si ti lik ja ne mogu vjerovati.

 

Znaci ti si isao cisto suprotno nego osoba koja suvislo razmislja. Kad si pocinjao igrati si krivio skriptu a ne svoj nedostatak iskustva/skilla/razumjevanja igre. I kad si to sve koliko toliko valjda dobio, ako nis drugo nabio si sate barem. E sad si ti poceo kriviti sebe. U trenucima/vremenu kad bih morao kuziti vise u igri od nekog copy/paste custom tactics igraca koji je napravio Origin acc u 2019. Meni nema logike.

 

Covjek ti spominje Sona, a ti odlazis u nekvu teoriju opcenito. Pa on ti veli da njegov son promasuje,a ne igrac neki. Nego son(vidi sliku) koji to sto si ti spomenuo ima i vise nego dovoljno da zabije u 8 od 10 situacija.

 

Nitko nikad nije spomenuo da gubi samo zato jer ne kupuje pakete. Dapace, jebe se meni za pakete jer funkcioniraju onako kako su zamisljeni, dakle kockanje. Problem je sto gameplay u istoj situaciji daje razlicite izhode. Bez pravila, bez logike, znaci cista lutrija. Kod paketica ti je lutriija ocjena igraca koji ce istrcat, a u gameplayu ti je putanja i brzina lopte. Na kraju krajeva ta sreca utjece na konacni rezultat. Odbijanac je ok, jebiga to je sreca, ali da igrac lansira loptu preko gola u 1v1 situaciji, a ima finishing 94 (i sve ostale statse zadovoljavajuce) nije normalno i tocka. Nešto je odlucilo da ce on zajebati i gotovo. O skillu se u gol sansi ne raspravlja, a pogotovo ne kod 1v1 situacije. Skill se mjeri nacinom na koji dodes do sanse, gol sansa je samo produkt akcije koju si odigrao i morala bi biti tocka na i, a ne najtezi dio(iltiga najveca lutrija) akcije.

 

Sad da se wcpapir ne primi opet da nema skilla kod realizacije 1v1 sanse, pa cu se potruditi i objasniti.

Kod passinga imas 360stupnjeva smjera. Lopta/nišan se ljepi na igraca ovisno o jacini dodavanja, jace slabije. Malo moras i promozgati dal ce gore, dole, lijevo, desno... Jasno ko dan. Ali kod gol sanse imas prakticki tri opcije ako si noob ili dvije ako si prosjecan. Zasto sad dvije pita se papir... Nema problema objasnim i to. Jer po sredini ne pucas, imas gore ili dole, ovo na pola gore ili dolje, nema pretjerano veze cim koristis shoot asistant opciju. Dakle na tebi je da odaberes stranu i pristisnes kocku(shoot). I to je to. Sad moguce je zajebat i pucat u golmana ako ga ovaj mice i ostale pizdarije. Ali u vecini slucajeva je to nebitno jer vise manje golman i ako ga ne mices brani, kad mora. Tako da realizacija bi morala biti nagrada za odigranu pametnu akciju, razigranog protivnika, koji je i sam jadan osakacen ovim delayom i ostalim pizdarijama, a ne da bacas kockice ko u Risku.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
Tako da realizacija bi morala biti nagrada za odigranu pametnu akciju

Ja mu dam video gdje imam 5-6 akcija i šuteva iz više nego idealnih prilika, a on meni pojašnjava kako sam ja nešto krivo napravio.

Ne vrijedi gubiti vrijeme i energiju.

Shvatit će on to možda do FIFE 25.

Ako je Simetu trebalo godinu dana, onda ovaj mora skužit za 2-3 da ga jebeš :P

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 20

Evo jedan primjer. 

 

Imam 2-0. Do poluvremena 2-1. Gol za 2-1 je bio na nacin da lopta ide po mojih 16m, pique dolazi do nje... Na to ja stisnem X da vratim golmanu i ispucam... Ali nekim cudom ne mogu. Od nikud doletava Hulk i sa 1m nabije u ter stegena, padne na pod, digne se u roku milisekunde i posprema loptu.

Pocinje drugo poluvrijeme, odma prvi napad 2-2. Tako stoji do negdje 75min dok nisam zabil za 3-2 pa 4-2.

Sad mene zanima. Zasto se bas u tom vremenskom, periodu ne zabija nista sa moje strane, sve dok ne dode zadnjih, 15tak minuta gdje jednostavne akcije napokon pospremim. 

Mislim da sam u ovoj tekmi, jedno 5x vratil povratnu na samog Eriksena koji udara loptu pod precku, al golman radi onu animaciju gdje paradira i samo dira vrhom rukavice. 

 

Top tekma. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Upravo odigrano.

DO 9. gola je aktivno igrao i onda je nakon tog s golmanom poceo trcat, tak da 9 aktivnih golova do 75' i onda sam jos 10 pospremio da se ljepse vidi.

Moglo je biti puno, puno vise ali sam namjerno komplicirao kod 2:0 da ne zabijem 3 gol, pa da se ne promjene strane odjednom. Kao sto su se znale kod tog famoznog rezultata 3:0 pa da se grebes za pobjedu nakon.

 

Vrlo vjerojatno necu vise zabivat golove ovu wl sad kad me skripta lupi natrag.

 

E da i zaboravih, ter stegen mu je bio na golu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 17:40 (cicek).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

sve dok ne dode zadnjih, 15tak minuta gdje jednostavne akcije napokon pospremim. 

 

I kod mene se često događa da gubim ili dobivam i to s više golova razlike upravo u zadnjem periodu igre.

Ili bude izjednačena utakmica ili netko dominira i ne može zabiti, ali zadnjih 20-tak minuta se uvijek otvori i kad krene onda ne staje do kraja.

[19xx] 4ntraks
15 godina
online
FIFA 20

Riješim kante story i ne dobijem consumables pack?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Eto sexypapir reci ti meni gdje sam ja ovdje pogrijesio

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/e014y0/highlights_of_your_typical_ht_04_ft_34/

 

 

Jedan video koji svi znamo. Zasto on ne moze prazan gol pogodit?

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 20

Gledajući ovo svatko tko igra ovu igru ima IQ veličine sobne temperature. Aj samo stisni trokut da se makne meni. Ljepše je gledati ove bisere.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Gledajući ovo svatko tko igra ovu igru ima IQ veličine sobne temperature. Aj samo stisni trokut da se makne meni. Ljepše je gledati ove bisere.

 Samo daj jos... samo jos. 30 tekmi kroz vikend, to cekam cijelo vrijeme ko i nagrade cetvrtkom. Volim mazohizam.

 

85 rated igrac... DR... 2 tekme dobit i za bit gol sa igracem iz te ekipe. ONI SE GUBE :D :D :D :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 19:04 (SimeKZ).
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

morao sam testirat, da dokažem poantu.

Tekma nakon one koju sam prije objavio, ubi bože. Okvir gola da je bio veliki kao u americkom nogometu i bez precke ja bi pogodio avion koji leti tocno iznad. I jos bi dobio crveni jer sam ljudima ugrozio zivot i ban za nesportsko ponasanje. Također pucanje u stranu mi je bilo onemoguceno do 91 minute tad sam zabio za 2:1. Da bude malo napeto...

 

Ajmo se malo igrat.

Pitanje: Koliko vratnica sam pogodio u ovoj dole tekmi?

A)Ni jednu    B)5     C)   10      D)12

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 19:11 (cicek).
 
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Kolega cicek, koliko vidim ti si neka jebena igracina, ali te igra jebe svaku tekmu. Oprosti, ali ja sam stekao takav dojam.

 

Smijem se kladiti u zivot, da bi izgubio 10 od 10 u srazu s sexytoletpapirom, jos bi kenjao ovdje kako te igra zguzila u 9 tekmi, ali nema veze, pripremili bi toalet papira.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 19:45 (TheMaverick).
 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

Kolega cicek, koliko vidim ti si neka jebena igracina, ali te igra jebe svaku tekmu. Oprosti, ali ja sam stekao takav dojam.

 

Smijem se kladiti u zivot, da bi izgubio 10 od 10 u srazu s sexytoletpapirom, jos bi kenjao ovdje kako te igra zguzila u 9 tekmi, ali nema veze, pripremili bi toalet papira.

Javlja se lik koji mijenja ekipe svakaih 15 dana kako bi napravio pobjedu više u 6. diviziji.

[19xx] 4ntraks
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
TheMaverick kaže...

Kolega cicek, koliko vidim ti si neka jebena igracina, ali te igra jebe svaku tekmu. Oprosti, ali ja sam stekao takav dojam.

 

Smijem se kladiti u zivot, da bi izgubio 10 od 10 u srazu s sexytoletpapirom, jos bi kenjao ovdje kako te igra zguzila u 9 tekmi, ali nema veze, pripremili bi toalet papira.

Javlja se lik koji mijenja ekipe svakaih 15 dana kako bi napravio pobjedu više u 6. diviziji.

 

Tebi, ciceku i slicnim, ni to ne bi pomoglo, kako stvari stoje i o cemu drobite cijelo vrijeme.

 

Moje iskustvo je takvo, da je 90% nasa krivica za poraz, a 10% kada nas igra zakine.

 

 

The Commissioner of Football
11 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...


Sime, nemoj me jebat. Evo ti 20 golova Sona, na prste jedne ruke mozes nabrojati "low driven" udarce. Jos manje onakvih kakvi su se zabijali u prijasnjim FIFAma. Ja sam nabrojao 4 koji su bili bas Fifa17/18 low driveni. Vise ima golova koje bi Cicek zvao Skriptom EPLa nego low drivena.

 Vidim u svim situacijama gdje ide 1vs1 da gurne pokraj golmana, ne maze svom snagom visoku/poluvisoku u prvi cosak. Takodjer ne vidim nigdje dragbackove i finesse shotove odmah nakon toga. O tome pricam. To je meta vec dve godine zaredom a nema nikakve slicnosti s pravim nogometom. Dok recimo u situacijama kad izigras protivnika i izadjes 1vs1 je teze zabit nego finesse izvana nakon dragbacka.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...
Skilledžija kaže...
TheMaverick kaže...

Kolega cicek, koliko vidim ti si neka jebena igracina, ali te igra jebe svaku tekmu. Oprosti, ali ja sam stekao takav dojam.

 

Smijem se kladiti u zivot, da bi izgubio 10 od 10 u srazu s sexytoletpapirom, jos bi kenjao ovdje kako te igra zguzila u 9 tekmi, ali nema veze, pripremili bi toalet papira.

Javlja se lik koji mijenja ekipe svakaih 15 dana kako bi napravio pobjedu više u 6. diviziji.

 

Tebi, ciceku i slicnim, ni to ne bi pomoglo, kako stvari stoje i o cemu drobite cijelo vrijeme.

 

Moje iskustvo je takvo, da je 90% nasa krivica za poraz, a 10% kada nas igra zakine.

 

 

 Steta je kaj ovih 10% cesto odluci o pobjedi ili porazu. Al' da... postotak je na mjestu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
TheMaverick kaže...

 

Tebi, ciceku i slicnim, ni to ne bi pomoglo, kako stvari stoje i o cemu drobite cijelo vrijeme.

 

Moje iskustvo je takvo, da je 90% nasa krivica za poraz, a 10% kada nas igra zakine.

 

 

 Steta je kaj ovih 10% cesto odluci o pobjedi ili porazu. Al' da... postotak je na mjestu.

 

Mene prati proklestvo nerjesenih rezultata, bilo da se radi o pesu ili fifi. 

The Commissioner of Football
12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

 

Tebi, ciceku i slicnim, ni to ne bi pomoglo, kako stvari stoje i o cemu drobite cijelo vrijeme.

 

Moje iskustvo je takvo, da je 90% nasa krivica za poraz, a 10% kada nas igra zakine.

 

 

Ajde onda mi objasni zašto mijenjaš ekipu svako malo ako ako to ne utječe na igru?!

 

A drugo... zašto uopće u igri postoji tih famoznih 10% gdje nas igra zakida?!

 

Treće... i sam priznaješ da nešto ima ako tvrdiš da nas igra zakida 10% i dalje kenjaš nama koji zbog toga nismo zadovoljni i žalimo se na to.

Da, meni bi smetalo i da je 1% u pitanju, a kamoli 10%.

Zamisli da tvoj poslodavac svaki mjesec s tvoje plaće skine 10% bez razloga.

Da li bi ti to prihvatio šutke i dalje nastavio raditi ili bi pitao poslodavca u čemu je problem?

[19xx] 4ntraks
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
TheMaverick kaže...

 

Tebi, ciceku i slicnim, ni to ne bi pomoglo, kako stvari stoje i o cemu drobite cijelo vrijeme.

 

Moje iskustvo je takvo, da je 90% nasa krivica za poraz, a 10% kada nas igra zakine.

 

 

Ajde onda mi objasni zašto mijenjaš ekipu svako malo ako ako to ne utječe na igru?!

 

A drugo... zašto uopće u igri postoji tih famoznih 10% gdje nas igra zakida?!

 

Treće... i sam priznaješ da nešto ima ako tvrdiš da nas igra zakida 10% i dalje kenjaš nama koji zbog toga nismo zadovoljni i žalimo se na to.

Da, meni bi smetalo i da je 1% u pitanju, a kamoli 10%.

Zamisli da tvoj poslodavac svaki mjesec s tvoje plaće skine 10% bez razloga.

Da li bi ti to prihvatio šutke i dalje nastavio raditi ili bi pitao poslodavca u čemu je problem?

 

Znas kako ja to vidim? Vidim kao finale izmedju Reala i Liverpoola i suze Kariusa.

 

 

Eto..., u najkracim crtama. Kasno je za esej.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 20:38 (TheMaverick).
12 godina
offline
FIFA 20

Momci. Samo Lucas Moura, Lozano i ekipa na CDM. Kakv mrtvi Kante i ostalo. Nema smisla... Ovo su bogovi.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...
Skilledžija kaže...
TheMaverick kaže...

 

Tebi, ciceku i slicnim, ni to ne bi pomoglo, kako stvari stoje i o cemu drobite cijelo vrijeme.

 

Moje iskustvo je takvo, da je 90% nasa krivica za poraz, a 10% kada nas igra zakine.

 

 

Ajde onda mi objasni zašto mijenjaš ekipu svako malo ako ako to ne utječe na igru?!

 

A drugo... zašto uopće u igri postoji tih famoznih 10% gdje nas igra zakida?!

 

Treće... i sam priznaješ da nešto ima ako tvrdiš da nas igra zakida 10% i dalje kenjaš nama koji zbog toga nismo zadovoljni i žalimo se na to.

Da, meni bi smetalo i da je 1% u pitanju, a kamoli 10%.

Zamisli da tvoj poslodavac svaki mjesec s tvoje plaće skine 10% bez razloga.

Da li bi ti to prihvatio šutke i dalje nastavio raditi ili bi pitao poslodavca u čemu je problem?

 

Znas kako ja to vidim? Vidim kao finale izmedju Reala i Liverpoola i suze Kariusa.

 

 

Eto..., u najkracim crtama. Kasno je za esej.

 Nije ni tebi lako, maverice.

 

Zato se takve rijetke utakmice zovu nogometni spektakli. A definicija spektakla je nesto sti se rijetko dogada i jos rijeđe ponavlja. 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

 

Znas kako ja to vidim? Vidim kao finale izmedju Reala i Liverpoola i suze Kariusa.

 

 

Nema boljeg nego s doskočicom odgovorit na konkretna pitanja.

Ustvari, tvoji odgovori me niti ne zanimaju jer očito nemaš stav niti konkretno mišljenje, a baljezganje dovoljno slušam na dnevniku.

[19xx] 4ntraks
15 godina
online
FIFA 20

Karius je svoju grešku platio tako da je najuren iz kluba a najuren je i iz turske u koju je otišao na posudbu. Tko je najuren iz EA nakon stalnih grešaka koje se ponavljaju u igri iz godine u godinu. Igra nije funkcionalna. Meniji trzaju, market je u kurcu. U svakom novom pregledu recimo salaha pojave se neke nove kartice koje nisi vidio pri prvom pregledu, ne možeš izlistati sve stranice igrača jer recimo listanje stane oko 35 minute. Preko web appa ne možeš bidati. Danas mi ne daju moj pack kojeg sam otključao u objectivesima.

 

Neki put ne možeš momčadi dati fitness karticu ili contractse već moraš izlaziti iz igre. Ne primjenjuju se nova pravila igre. Zašto kod gol auta ne mogu upeljati svoja dva igrača u 16m i dodati sigurnu loptu već je moram nasumično izbijati kako bi mi se vratila što brže i stvorila frku? Zašto suci rade samo pola radnog vremena? I šlag na kraju, strgan gameplay gdje lopta prolazi kroz igrače, gdje se događaju čudne stvari, gdje možeš pogoditi10 stativa kao u onom klipu i izgubiti od lika koji nije uputio udarac po golu. I tako to. Do kada? Kada će netko odgovarati za ovo što nam se prodaje? Naš jedini problem je što volimo nogomet i zbog njega smo spremni jesti govna. Do kada?

 

Samo bih dodao, danas sam imao prepisku s fifaficom koji mi kaže da ga moram shvatiti jer svi oni dobro žive od igranja fife i ne mogu se buniti protiv ea sportsa. Ako se bune ili bojkotiraju EA će ih zamijeniti s novih 100 pro igrača. Predlaže da se mi bunimo i za sebe i za njih. Ja mu kažem da svako stado mora imati dobrog pastira koji vodi stado. Ne mogu ja ili bilo tko od nas na bilo što utjecati ali ako utjecajni pro igrači povedu igračku zajednicu mogu se lijepe stvari dogoditi. No njih to ne interesira. Zato mi je kurt sada još draži. Svjesno je sve to odbacio i posro se po EA i zbog toga je sankcioniran kao primjer svima ostalima. I 41 su nijemci za primjer vješali ljude ali neki su i dalje organizirali ljude želeći stvoriti bolji svijet po cijenu vlastitog života. Što su pogubljeni imali od toga što ja danas slobodno živim u slobodnom svijetu? Imali su odgovornost prema generacijama koje dolaze a oni imaju samo osobni uski interes i jebe im se za boljitak cijele industrije i igrače zajednice. Fuj!

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 21:19 (movie).
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
TheMaverick kaže...

 

Znas kako ja to vidim? Vidim kao finale izmedju Reala i Liverpoola i suze Kariusa.

 

 

Nema boljeg nego s doskočicom odgovorit na konkretna pitanja.

Ustvari, tvoji odgovori me niti ne zanimaju jer očito nemaš stav niti konkretno mišljenje, a baljezganje dovoljno slušam na dnevniku.

 Ako ti se odgovori doskocicom, ne valja, ako ti se odgovori detaljno, ne valja.

Cek, stani, imam ideju. To je bila skripta. DDA! Namjesteno! Direktno protiv hrvata. Mora da su srbi, masoni i vlada na celu EA-a!

Na manje glupu stranu, Raul i Gerrard ispizde protivnike izgleda. Za sada imam 5 golova, 2 pobjede i sveukupno 35 minuta igre u WL.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
TheMaverick kaže...

 

Znas kako ja to vidim? Vidim kao finale izmedju Reala i Liverpoola i suze Kariusa.

 

 

Nema boljeg nego s doskočicom odgovorit na konkretna pitanja.

Ustvari, tvoji odgovori me niti ne zanimaju jer očito nemaš stav niti konkretno mišljenje, a baljezganje dovoljno slušam na dnevniku.

 

Zanimaju tebe moji odgovori itekako, osjetim to.

 

Zasto mjenjam ekipe? Ne mjenjam ih tako cesto kako ti mislis i to nije iskljucivo zbog toga da lovim pobjede, koliko zbog trazenje najboljih mogucih rjesenja za moju formaciju i taktiku.

 

Druga stvar, moje misljenje je da nikad nisu maknuli moral iz igre u potpunosti, kao niti ove crno-bijele kopacke koje im iskacu svake sezone.

 

Tko je igrao fut 12, mozda ce se prisjetiti kako je sljakao taj moral i ako ga uzmemo u obzir, NE nije nuzno mjenjati ekipu svakih 15 dana, samo treba ponovo poceti pobjedjivati.

 

Trece, nikad nisam tvrdio da je u igri sve cisto. Ima tu raznorazni podmetanja, ali ima i alata kako ta podmetanja izbjeci.

Nekad to izgleda nemoguce, ali sta je tu je, slicno kao i sa Kariusom. Tko je ziv mogao predvidjeti one gluposti u finalu.

 

Drzati glavu iznad vode nekad nije dovoljno za prezivjeti.

 

 

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 21:36 (TheMaverick).
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

evo jos malo komedija.

 

Moram na posao pa se nadam da ce se objaviti kak spada. Jebeni spektakl. Al greska je definitivno u meni. Prelagano sam stisnuo challenge. Morao sam jace. Mozda cak i nogom. Sta sam imao s piqueom izbivat loptu, sam sam si kriv morao sam pustit jojstick pa bi se sami dogovorili. Ko sto su me njegovi fino pritiskali kad je on bio afk na par trenutaka na pocetku drugog poluvremena.

Kod drugog gola kako rodri nema pojma sto se dogada on trci prema aut liniji. A guzva se rascisti da rashford udari po golu ko covjek.

 

Onda malo mojih golova. Ovaj drugi cista sreca.

 

I slag na kraju. Vazno je napomenuti da willian igra cjelu tekmu trci od obrane u napad jer je igrao s 5 u obrani i willian je bio RWB. Naravno obrana drop back. I krenuo willian s njegovih 16m i ide ide ide i dostigne ga moj wajnaldum(IF), al willian ima snage jos i za guranje, nema problema, trpaj. Dok je bal nek je maskenbal. Ja sam kriv sto nisam stisnuo alt+f4 jer je to bio jedini nacin za zaustaviti iscrpljenog RWB williana u 86'.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 21:41 (cicek).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...
Skilledžija kaže...
TheMaverick kaže...

 

Znas kako ja to vidim? Vidim kao finale izmedju Reala i Liverpoola i suze Kariusa.

 

 

Nema boljeg nego s doskočicom odgovorit na konkretna pitanja.

Ustvari, tvoji odgovori me niti ne zanimaju jer očito nemaš stav niti konkretno mišljenje, a baljezganje dovoljno slušam na dnevniku.

 

Zanimaju tebe moji odgovori itekako, osjetim to.

 

Zasto mjenjam ekipe? Ne mjenjam ih tako cesto kako ti mislis i to nije iskljucivo zbog toga da lovim pobjede, koliko zbog trazenje najboljih mogucih rjesenja za moju formaciju i taktiku.

 

Druga stvar, moje misljenje je da nikad nisu maknuli moral iz igre u potpunosti, kao niti ove crno-bijele kopacke koje im iskacu svake sezone.

 

Tko je igrao fut 12, mozda ce se prisjetiti kako je sljakao taj moral i ako ga uzmemo u obzir, NE nije nuzno mjenjati ekipu svakih 15 dana, samo treba ponovo poceti pobjedjivati.

 

Trece, nikad nisam tvrdio da je u igri sve cisto. Ima tu raznorazni podmetanja, ali ima i alata kako ta podmetanja izbjeci.

Nekad to izgleda nemoguce, ali sta je tu je, slicno kao i sa Kariusom. Tko je ziv mogao predvidjeti one gluposti u finalu.

 

Drzati glavu iznad vode nekad nije dovoljno za prezivjeti.

 

 

 

 

 Dokle ti usporedujes stvarni nogomet s fifom tu nemamo o cemu pricat. Eto tolko.

 

Boldano - jadni tvoji s tobom u kuci. Pa lakse je igrati s delayom nego s tobom razgovarati.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 21:40 (cicek).
12 godina
offline
FIFA 20

10-5. Trebo sam prije stat, jos dok je imalo smisla. Bpze dragi karcinoma od igraca. 

Mislim da sam u zadnja dva poraza vise puta dobio gol na svoj promaseni mrtvac nego u zadnjih 2mj igranja. 

Konstantno ulazim u 16m, opucam, ali uvijek ista animacija golmana... Zakasnjela parada i vrskom prstiju skida. 

 

Nikad losiji start. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice