FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.045.010
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 20

Ma nece tak. Al d abudu trazili 85 rated Barca tim, argentina 86, 87 i 88, budu. 

 

U svakom po 1 ili 2 IFa, cisto dovoljno da vecini ljudi unutar FUTa kartica bude nedostizna. 

Nepenthez ju bude riejsil unutar 15min od izlaska, AA9 bude naoravil 4 videa prije da uopce se odluci, MattHD bude napravil, Casteo bude istu minutu napravil. I tak. Mi ostali samo mozemo gledat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

S obzirom da je igrao samo za dva kluba za svaki slučaj pripremio sam se pa pokupovao 50 igrača tog drugog kluba i to sve po početnoj cijeni. Mogu ih poslije obrisati ako ne budu trebali i neću previše izgubiti, a mogu ih probati prodati po isto početnoj cijeni. No ako budu trebali tu sam, nema ih previše na marketu. Pogotovo na nekim pozicijma. Stoga, moja preporuka pokupujte te argentince za svaki slučaj. Jebeš parsto coinsa a ako budu trebali na konju ste.

 

Radi se o Newells Old Boys klubu. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 13:34 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Ma nece tak. Al d abudu trazili 85 rated Barca tim, argentina 86, 87 i 88, budu. 

 

Možda nas iznenade kao s Vardyjem.... NOOOOOOT :P

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Ma nece tak. Al d abudu trazili 85 rated Barca tim, argentina 86, 87 i 88, budu. 

 

U svakom po 1 ili 2 IFa, cisto dovoljno da vecini ljudi unutar FUTa kartica bude nedostizna. 

Nepenthez ju bude riejsil unutar 15min od izlaska, AA9 bude naoravil 4 videa prije da uopce se odluci, MattHD bude napravil, Casteo bude istu minutu napravil. I tak. Mi ostali samo mozemo gledat. 

 Nema sanse da nece staviti takvo nesto. Napravili su to prosle godine za Aubu a to je bila daleko slabija kartica. Ovo sto si ti sugerirao je mozda 1mil a to ti za 96 karticu nece nikada dati.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Kad bi se taj Messi trebao pojavit za slaganje?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
SimeKZ kaže...

Ma nece tak. Al d abudu trazili 85 rated Barca tim, argentina 86, 87 i 88, budu. 

 

U svakom po 1 ili 2 IFa, cisto dovoljno da vecini ljudi unutar FUTa kartica bude nedostizna. 

Nepenthez ju bude riejsil unutar 15min od izlaska, AA9 bude naoravil 4 videa prije da uopce se odluci, MattHD bude napravil, Casteo bude istu minutu napravil. I tak. Mi ostali samo mozemo gledat. 

 Nema sanse da nece staviti takvo nesto. Napravili su to prosle godine za Aubu a to je bila daleko slabija kartica. Ovo sto si ti sugerirao je mozda 1mil a to ti za 96 karticu nece nikada dati.

 Ako to naprave, ravno 1% populacije FUTa bude moglo imat tu karticu. Jednostavno ce SBC biti skuplji nego da lupis obicnu karticu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
sexytoiletpaper kaže...
SimeKZ kaže...

Ma nece tak. Al d abudu trazili 85 rated Barca tim, argentina 86, 87 i 88, budu. 

 

U svakom po 1 ili 2 IFa, cisto dovoljno da vecini ljudi unutar FUTa kartica bude nedostizna. 

Nepenthez ju bude riejsil unutar 15min od izlaska, AA9 bude naoravil 4 videa prije da uopce se odluci, MattHD bude napravil, Casteo bude istu minutu napravil. I tak. Mi ostali samo mozemo gledat. 

 Nema sanse da nece staviti takvo nesto. Napravili su to prosle godine za Aubu a to je bila daleko slabija kartica. Ovo sto si ti sugerirao je mozda 1mil a to ti za 96 karticu nece nikada dati.

 Ako to naprave, ravno 1% populacije FUTa bude moglo imat tu karticu. Jednostavno ce SBC biti skuplji nego da lupis obicnu karticu. 

  Papu Gomez RTTF je bio skuplji od IFa a istovremeno u tom trenu ogroman rizik. O Liverpoolovom Gomezu nema smisla ni pricati, 300k za solidnu karticu koju radis zbog potencijala?

Base Icon SBC je kolko 500-700k? Za sansu da dobijes Lehmanna.

15 godina
offline
FIFA 20

Po meni nema šanse da messi SBC bude ispod 2 milje. Nema šanse. Može biti samo skuplji. To će biti ili bi trebala biti kartica ratinga 97. Isti tren bi pljunuli usta svima koji su kupili TOTTG karticu po cijeni većoj od 2.2 milje kada bi jaču karticu dali po manjoj cijeni. Stoga, sve ovo što smo radili pa nakupovali kartica za po pola milje ili milju je veliki rizik. Neće biti previše igrača koji će moći složiti ovaj SBC. Ono što želite prodati morate prodati u prvih sat vremena po izlasku SBC. Nakon toga market će biti zartpan karticama jer su svi imali istu ideju, zaraditi na messi SBC a mnogima će se to pretvoriti u noću moru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
FIFA 20

Za POTM Messia ne znam kako EA razmišlja, ali ja bih jedno od zahtjeva stavio da se treba ubacit Icona. Trenutno najjeftinije idu za 150k ili nešto niže. Baby Icone su u packovima još 11 dana, isto toliko traje ovaj Base Icon Upgrade. To im je prilika da im dignu cijenu. Cijene Icona bi mnogo skočile, a kad bi dostigle cijenu koja je približna cijeni Base Icon Upgrade onda bi ljudi krenuli sa razmišljanjem zašto ne bih uradio Upgrade za tipa istu cijenu ili nekih 100k više, a imam mogućnost dobit Eusebia, Maradonu i slične igrače. Ako dobijem neku očajnu ikonu proslijedim je dalje u SBC za Messia. Na taj način bi high rated kartice držale cijenu ili išle gore. U tom periodu biće i FUTMAS, gdje ako EA izbaci poželjne igrače koji nisu top tier, koji će imat zahtjeve kao što su 83-84-85-86, digli bi cijenu tih kartica. Tako bi cijeli market mogo ići gore. Plus one Icone koje su igrači izgrindali bi bile upitne jer bi velik broj igrača razmišljo da ih ubaci u taj SBC.

 

Jer cilj EA je da valjda što je prije moguće očiste coinse sa što više igrača jer bi ovaj Messiev SBC trebo bit aktivan i u momentu kada TOTY izađe. A valjda i to nešta igra ulogu.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

TOTY starta poslije nove godine. Vrlo vjerojatno tamo negdje kada završava messi SBC jer teško da će biti aktivan i SBC i toty messi kartica u packovima. Mogao bi ovo biti kraći sbc nego obično. Recimo 3 tjedna. Prošlih godina su kod ovako jakih sbc uvijek tražili rare karticu igrača, tako da me ne bi čudilo da se i sada traži rare kartica messia. Ta mi je vatijanta realnija od zahtijeva za iconom. Vrlo vjerojatno će krenuti kasnije opet sa sbc prime icona karticama pa ćemo moći utopiti ove base icon kartice. No opet mi se to čini preoptimističnim jer nije EA firma koja izlazi u susret igračima. Tu su da uzmu novce a ne da daju zadovoljstvo i budu fer.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ostaje slagat SBCeve i nadat se ikonama da se nekaj zaradi. Ostalo nista nema smisla radit. Igrace svejedno moras cuvat radi first owner sranja, SBCa i takvih stvari. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Po meni nema šanse da messi SBC bude ispod 2 milje. Nema šanse. Može biti samo skuplji. To će biti ili bi trebala biti kartica ratinga 97. Isti tren bi pljunuli usta svima koji su kupili TOTTG karticu po cijeni većoj od 2.2 milje kada bi jaču karticu dali po manjoj cijeni. Stoga, sve ovo što smo radili pa nakupovali kartica za po pola milje ili milju je veliki rizik. Neće biti previše igrača koji će moći složiti ovaj SBC. Ono što želite prodati morate prodati u prvih sat vremena po izlasku SBC. Nakon toga market će biti zartpan karticama jer su svi imali istu ideju, zaraditi na messi SBC a mnogima će se to pretvoriti u noću moru.

 Rating ce biti 96, stoga ce cijena biti izmedu inform i tradeable verzije 96. Tj. tolika ce cijena SBC-a biti na startu, tko zna gdje ce se kretati kasnije.

 

https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/1203013545308221441 (objave gdje pise da je 96 rated)

15 godina
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...

 Rating ce biti 96, stoga ce cijena biti izmedu inform i tradeable verzije 96. Tj. tolika ce cijena SBC-a biti na startu, tko zna gdje ce se kretati kasnije.

 

https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/1203013545308221441 (objave gdje pise da je 96 rated)

To nema smisla. Do prošle godine POTM kartica je dobijala za dvije ocjene veći rating od zadnje kartice igrača. Ove godine su to smanjili za jednu ocjenu više od zadnje kartice igrača. Naravno ako je rating te kartice 85+ a ako je manji onda su dizali za više. Zašto bi netko potrošio 2 milje za karticu istog ratinga kao što je ona na marketu kada s njom može poslije obrisati dupe? Ovu s marketa kada ti dosadi možeš prodati. Mislim da su to napravili prije ovog TOTTG. Ne mogu vjerovati da će izaći ista kartica?

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
zagid3 kaže...

 Rating ce biti 96, stoga ce cijena biti izmedu inform i tradeable verzije 96. Tj. tolika ce cijena SBC-a biti na startu, tko zna gdje ce se kretati kasnije.

 

https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/1203013545308221441 (objave gdje pise da je 96 rated)

To nema smisla. Do prošle godine POTM kartica je dobijala za dvije ocjene veći rating od zadnje kartice igrača. Ove godine su to smanjili za jednu ocjenu više od zadnje kartice igrača. Naravno ako je rating te kartice 85+ a ako je manji onda su dizali za više. Zašto bi netko potrošio 2 milje za karticu istog ratinga kao što je ona na marketu kada s njom može poslije obrisati dupe? Ovu s marketa kada ti dosadi možeš prodati. Mislim da su to napravili prije ovog TOTTG. Ne mogu vjerovati da će izaći ista kartica?

 Samo prenosim sto su oni objavili, kod EA logike bas i nema. Mozda misle da bi 97 kartica bila preblizu TOTY 99 i manje bi packova prodali.

Ljudi vole Messija i ako sbc kartica bude cca 1,5mil, a treadable 96 je 2,2mil ljudi ce slagati to je neupitno 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 16:29 (zagid3).
11 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
SimeKZ kaže...

Ma nece tak. Al d abudu trazili 85 rated Barca tim, argentina 86, 87 i 88, budu. 

 

U svakom po 1 ili 2 IFa, cisto dovoljno da vecini ljudi unutar FUTa kartica bude nedostizna. 

Nepenthez ju bude riejsil unutar 15min od izlaska, AA9 bude naoravil 4 videa prije da uopce se odluci, MattHD bude napravil, Casteo bude istu minutu napravil. I tak. Mi ostali samo mozemo gledat. 

 Nema sanse da nece staviti takvo nesto. Napravili su to prosle godine za Aubu a to je bila daleko slabija kartica. Ovo sto si ti sugerirao je mozda 1mil a to ti za 96 karticu nece nikada dati.

 Nema sanse da bude milju. To znaci da obican Messi onda ide ispod milju coinsa, a obican Messi diktira cijeli market ove godine. To bi bio najveci market crash u povijesti FUT-a. Msm meni bi dobro dosao jer nemam niti jednog tradeable igraca trenutno. Trenutno i dalje traje panic i market nastavlja svoj decline. Mane iz prvog  totw danas pao ispod 600k na ps4.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Evoga ja sam zavrsio do cet i ako ne dobijem barem milju coinsa iz paketica necu vise igrat. Ko im jebe mater. Da moji igraci udaraju loptu ko da ima 10kg a njegovi mi zabiju iz prilika koja se ne bi smjela ni desiti jer bi i branic od 20owr ocjene zaustavio loptu koja mu ide pokraj noge. Stvarno su kreteni u pm. Nemam snimke golova jer sam prekinuo odmah po poluvremenu kad mi je aubamejang opet puknuo ko jebivjetar. I nije mi jasno kako njegovi branici drkaju svaku jebenu loptu koja meni dode na šut. Mogu se setkarat po rubu 16m koliko ocu ali cim idem u sut odmah ulazi u mene i ne da blokira udarac nego mi oduzme loptu tocno kad trebam zapucati i ide u kontru. Kak velim ispod milje nemam vise sta igrati. Pa jebem se iz vikenda u vikend, gledam takva sranja da je to strasno, a dobivam govno na govno.

 

A ovome decku sto je rekao da nema delaya preporucijem da posjeti doktora jer nes s glavom ni dobro. Ili je spojen direktno na EA server ispod stola pa se u tom slucaju ispricavam.

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Dolazi vrijeme sbc-a, u cetvrtak Messi, u petak EPL Potm i FUTmas(3 SBC-a za igraca svaki dan, bar je prije tako bilo). Uskoro izlaze i Bundesliga i Ligue1 Potm. Ja sam se naoruzao svim 83-86 karticama ako izade neki sbc tokom futmasa sto mi se svidi da ga mogu sloziti bez da preplatim,a ako sbc fodder postane skuplji sve cu prodati.

Slozio si i cijelu EPL(120k) i Eredivisie(57k) ako izađe ovaj tjedan league sbc za njih, jos sam razmisljao i la ligu ali nisam imao volje.

Jedino sto nisam kupio su 87+ kartice buduci da ih je vec zahvatila inflacija.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Ne vjerujem da će dati Messija za sbc to nije ea.  

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

4 utakmice danas, 8 golova iz odbijanaca primam, i to toliko se puta odbija lopta dok ne završi u mom golu. I onda se nađe neki kreten koji kaže da treba poradit na svojoj igri da adjustment ne postoji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Hoce Messi sbc je vec potvrden tako da. Jucer WL i danas oko podne nebo i zemlja ovaj plavi Mertens kida obrane. Finessa mu je op cim dode delay nevalja vise nista.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
FIFA 20

FriendlY, jel. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

Ne vjerujem da će dati Messija za sbc to nije ea.  

U kojem paralernom svemiru igraš ovu igru kada si tako neupućen ili samo trolaš? Imamo svaki mjesec igrača mjeseca iz engleske, njemačke, francuske i španjolske lige. Messi je proglašen za igrača mjeseca i nakon Toko Ekambia koji je bio igrač mjeseca za listopad dolazi igrač mjeseca za studeni a to je messi. Nema što ea dati ili ne dati.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
manipulator kaže...

Ne vjerujem da će dati Messija za sbc to nije ea.  

U kojem paralernom svemiru igraš ovu igru kada si tako neupućen ili samo trolaš? Imamo svaki mjesec igrača mjeseca iz engleske, njemačke, francuske i španjolske lige. Messi je proglašen za igrača mjeseca i nakon Toko Ekambia koji je bio igrač mjeseca za listopad dolazi igrač mjeseca za studeni a to je messi. Nema što ea dati ili ne dati.

 Nije mi jasno kak dode do elite 2 sa ostatkom tekmi, osnove igre koju igra ne zna, niti kaj se dogada oko nje. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

Ma nece tak. Al d abudu trazili 85 rated Barca tim, argentina 86, 87 i 88, budu. 

 

Možda nas iznenade kao s Vardyjem.... NOOOOOOT :P

 Da al zato je vardy bunar za sanse. :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
movie kaže...
manipulator kaže...

Ne vjerujem da će dati Messija za sbc to nije ea.  

U kojem paralernom svemiru igraš ovu igru kada si tako neupućen ili samo trolaš? Imamo svaki mjesec igrača mjeseca iz engleske, njemačke, francuske i španjolske lige. Messi je proglašen za igrača mjeseca i nakon Toko Ekambia koji je bio igrač mjeseca za listopad dolazi igrač mjeseca za studeni a to je messi. Nema što ea dati ili ne dati.

 Nije mi jasno kak dode do elite 2 sa ostatkom tekmi, osnove igre koju igra ne zna, niti kaj se dogada oko nje. 

 Neka uslika tu elitu2....pise pizdarije ali cudi me da povirujes u ta sranja. Samo jedan lik je na forumu posla slike od elite3 a ovi ostali mogu lajat na misec

14 godina
offline
Re: FIFA 20

Prosle godine je netko usao u elite 1 i bio u top 100 ako se nevaram.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
6 godina
offline
FIFA 20

Ajde polagano decki, decko je iskocio od nikuda, da melje gluposti - melje i da ga ne treba slusati previse - ne treba, ali nema potrebe da ga se napada. White noise i dovidenja.

Pepe ide u TOTW! Jucer sam gledao prvi Arsenal da sam se nastavio smjesiti nakon sto je tekma zavrsila :D

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
movie kaže...
manipulator kaže...

 

 Nije mi jasno kak dode do elite 2 sa ostatkom tekmi, osnove igre koju igra ne zna, niti kaj se dogada oko nje. 

 Htio sam ga i ja pitat da stavi neku sliku više tog elite2 ili milijuna koje okreće na marketu no reko nema smisla. Nedavno se netko hvalio sa Messiem i De Bruyneom iz paketa dok ta verzija De Bruynea nije bila u paketima.

Sad ovaj melje gluposti i stavlja ekipe slozene na Futwizu ili Futbinu, sve to djeluje prozirno. Ako je istina svaka čast i kapa dole, no nesto mi tu smrdi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2019 9:48 (zagid3).
11 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
movie kaže...
manipulator kaže...

Ne vjerujem da će dati Messija za sbc to nije ea.  

U kojem paralernom svemiru igraš ovu igru kada si tako neupućen ili samo trolaš? Imamo svaki mjesec igrača mjeseca iz engleske, njemačke, francuske i španjolske lige. Messi je proglašen za igrača mjeseca i nakon Toko Ekambia koji je bio igrač mjeseca za listopad dolazi igrač mjeseca za studeni a to je messi. Nema što ea dati ili ne dati.

 Nije mi jasno kak dode do elite 2 sa ostatkom tekmi, osnove igre koju igra ne zna, niti kaj se dogada oko nje. 

 Ma seronja mali lazljivi, kakav elite 2 on

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
10 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
manipulator kaže...

Ne vjerujem da će dati Messija za sbc to nije ea.  

U kojem paralernom svemiru igraš ovu igru kada si tako neupućen ili samo trolaš? Imamo svaki mjesec igrača mjeseca iz engleske, njemačke, francuske i španjolske lige. Messi je proglašen za igrača mjeseca i nakon Toko Ekambia koji je bio igrač mjeseca za listopad dolazi igrač mjeseca za studeni a to je messi. Nema što ea dati ili ne dati.

 Pa jednostavno se ne mogu sa time pomiriti da će Messija stavit . :)

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice