FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.046.390
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...
SimeKZ kaže...
movie kaže...
manipulator kaže...

 

 Nije mi jasno kak dode do elite 2 sa ostatkom tekmi, osnove igre koju igra ne zna, niti kaj se dogada oko nje. 

 Htio sam ga i ja pitat da stavi neku sliku više tog elite2 ili milijuna koje okreće na marketu no reko nema smisla. Nedavno se netko hvalio sa Messiem i De Bruyneom iz paketa dok ta verzija De Bruynea nije bila u paketima.

Sad ovaj melje gluposti i stavlja ekipe slozene na Futwizu ili Futbinu, sve to djeluje prozirno. Ako je istina svaka čast i kapa dole, no nesto mi tu smrdi.

 Ako vratiš nazad malo stranice, sve moje timove što sam stavio su iz moje aplikacije conpanion a ne futwiz i sl.. 

15 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

 Pa jednostavno se ne mogu sa time pomiriti da će Messija stavit . :)

 

Pa neće staviti messia zato što je to messi već će staviti igrača mjeseca studeni koji je igrom slučaja messi. Prošli mjesec je to bio netko drugi, sljedeći mjesec će biti opet netko. Imaš i ti pravo glasa pa možeš glasovati. Ja uredno glasujem za engleze jer me to interesira.

10 godina
offline
FIFA 20

Dečki vi ako ne vjerujete to je vaš problem ja se nemam šta ovdje kome dokazivati i stavljati dokaze .. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
manipulator kaže...

 Pa jednostavno se ne mogu sa time pomiriti da će Messija stavit . :)

 

Pa neće staviti messia zato što je to messi već će staviti igrača mjeseca studeni koji je igrom slučaja messi. Prošli mjesec je to bio netko drugi, sljedeći mjesec će biti opet netko. Imaš i ti pravo glasa pa možeš glasovati. Ja uredno glasujem za engleze jer me to interesira.

 Ma znam to jbt ali kažem nemos vjerovati da će Messi biti u sbc hahahah.

Vec sam se ja pripremio jer sam kupio Busqetsa, piquea, oblaka.. Po 10 od svakoga pa ćemo vidjet hoću li u četvrtak profitirati ili ne.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Čekam još da se proda Desaily da mogu da dovršim Base Icon pack onaj još jedan ,to će bit treći.. Nadam se da će da bude nešto dobro.. Umjesto Desaillya i Cancela sam u tim vratio Militao gold i Semedo .Ali ću kupit militao RTF..

Odradio sam Benzemu i mogu reći da sam jako zadovoljan sa njime. Ramosa sam dobio u onome 50 k paketu promo i mislim da je trenutno najbolji stoper u igri . Meni je bolji od van dijyka a pošto navijam za Real Madrid to je novi kapiten momčadi. Jedino me jebe Mane jer sam ga platio prošli tjedan oko 760 k a pao je za 100 k ovih 3 dana  ali šta ćeš negdje dobiješ, negdje izgubis

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2019 11:25 (manipulator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

Čekam još da se proda Desaily da mogu da dovršim Base Icon pack onaj još jedan ,to će bit treći.. Nadam se da će da bude nešto dobro.. Umjesto Desaillya i Cancela sam u tim vratio Militao gold i Semedo .Ali ću kupit militao RTF..

Odradio sam Benzemu i mogu reći da sam jako zadovoljan sa njime. Ramosa sam dobio u onome 50 k paketu promo i mislim da je trenutno najbolji stoper u igri . Meni je bolji od van dijyka 

 Ti radis toliko ne logicne poteze da uopce nemam ideje kaj da ti covjek kaze. Imas vrh ekipu koju prodajes radi kocke. Nema mi to nikakve logike.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

Dečki vi ako ne vjerujete to je vaš problem ja se nemam šta ovdje kome dokazivati i stavljati dokaze .. 

 Gle, ekipa sa foruma generalno ima ostatak na friend listovima na PSNu ili Originu i to je ekipa koja je ovdje vec par godina i prica/sere/druzi se dnevno generalno.

Kada netko novi uskoci i pocne pricati o E2 da udara bez problema postane sumnjivo. Kada isti taj pocne pricati o "frendu" koji je nasao nekoga i zaradio puno coinsa, da bi se na kraju okrenuo i rekao da nece to napraviti jer unatoc tome sto je njegov "frend" tako dobio puno coinsa jer se lik cini kao scammer, sto bez rasprave i je, e onda ljudi skuze da bez problema seres kada otvoris usta i nece ti vise nitko vjerovati.

Mi se tu mozemo posvadati o postojanju skripte, dvije strane smo nedavno posvetili tome, i nastaviti dalje kao da se nista nije desilo. Svi mozemo pohvaliti Cofinha jer je udario Elite bez bacanja para u igru jer je lik bio iskren, bacio sliku, a i da nije, imamo ga na PSNu pa mozemo vidjeti. Sve to dovede do toga da ljudi postuju jedni druge jer smo relativno sigurni da nitko ne laze jedni drugima. Pricamo gluposti, da, ali se ne laze.

I onda ti uskocis sa pricom za koju ni Uwe Boll ne bi odvojio pare da snimi i ocekujes da ti svi naivno vjeruju? Tesko.

10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...

Čekam još da se proda Desaily da mogu da dovršim Base Icon pack onaj još jedan ,to će bit treći.. Nadam se da će da bude nešto dobro.. Umjesto Desaillya i Cancela sam u tim vratio Militao gold i Semedo .Ali ću kupit militao RTF..

Odradio sam Benzemu i mogu reći da sam jako zadovoljan sa njime. Ramosa sam dobio u onome 50 k paketu promo i mislim da je trenutno najbolji stoper u igri . Meni je bolji od van dijyka 

 Ti radis toliko ne logicne poteze da uopce nemam ideje kaj da ti covjek kaze. Imas vrh ekipu koju prodajes radi kocke. Nema mi to nikakve logike.

 Ne paše mi Desaily jednostavno vjerovao ili ne.  Stavim njega protivnik mi prolazi lagano kroz obranu, stavim Militao gold karticu ako dobijem 1 gol po utakmici  znači kao da sam dosegao taj tim rejting i igra me kaznjava ako stavim nekoga jačeg. Mislio sam da je slučajnost ali nije. 20 utakmica na rivals mi je to pokazalo da sam u pravu.. Inače ne volim furati isti tim. Stalno nešto mijenjam  osim Maradone i Mbape i mendy koji su untreadable.  

Prodat cu Desailya  kupit militao RTF a ostatak ću ulozit u base Icon pack i oštat ce mi još coinsa za daljnja ulaganja.  Iskreno mislim da je Militao RTF bolji od Desailya tako da sigurno ne griješim  

 

10 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
manipulator kaže...

Dečki vi ako ne vjerujete to je vaš problem ja se nemam šta ovdje kome dokazivati i stavljati dokaze .. 

 Gle, ekipa sa foruma generalno ima ostatak na friend listovima na PSNu ili Originu i to je ekipa koja je ovdje vec par godina i prica/sere/druzi se dnevno generalno.

Kada netko novi uskoci i pocne pricati o E2 da udara bez problema postane sumnjivo. Kada isti taj pocne pricati o "frendu" koji je nasao nekoga i zaradio puno coinsa, da bi se na kraju okrenuo i rekao da nece to napraviti jer unatoc tome sto je njegov "frend" tako dobio puno coinsa jer se lik cini kao scammer, sto bez rasprave i je, e onda ljudi skuze da bez problema seres kada otvoris usta i nece ti vise nitko vjerovati.

Mi se tu mozemo posvadati o postojanju skripte, dvije strane smo nedavno posvetili tome, i nastaviti dalje kao da se nista nije desilo. Svi mozemo pohvaliti Cofinha jer je udario Elite bez bacanja para u igru jer je lik bio iskren, bacio sliku, a i da nije, imamo ga na PSNu pa mozemo vidjeti. Sve to dovede do toga da ljudi postuju jedni druge jer smo relativno sigurni da nitko ne laze jedni drugima. Pricamo gluposti, da, ali se ne laze.

I onda ti uskocis sa pricom za koju ni Uwe Boll ne bi odvojio pare da snimi i ocekujes da ti svi naivno vjeruju? Tesko.

 Moj frend  Nijemac je toliki serator jer je utukao preko 50 000 fifa poinsta a meni pokušao slagati pricu da je odradio onaj glitch sa onim likom..sva sreća pa nisam naivan pa mogao sam ispusit 200 k ili ne ne znam, ali sam prijavio tog lika za pokušaj scamma a toga prijatelja blokirao na ps4. .Ja nisam reqko da nisam ubacio pare u igru  jesam sigurno oko 300 eura ubacio na fifa points nemam šta lagati. 

I kao što rekoh, hoćeš ti meni vjerovati ili ne iskreno me boli ona stvar. Postam i postat ću ovdje, kome smetam imate lagano sa strane opciju da ne vidiš moje postove i svi sretni. 

Probao sam skoro sve igrače u igri  promijenio mali milijun timova jer je u početku bilo lagano kupiš nagon wl igrace jeftino furas ih do slijedeće wl kad im cijena skoči  prodaš  zaradiš i ideš dalje.

Ako netko treba pomoć ili savjet oko pozicije ili nadogradnje tima neka mi se slobodno javi u tome sam specijalist. 

9 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

Čekam još da se proda Desaily da mogu da dovršim Base Icon pack onaj još jedan ,to će bit treći.. Nadam se da će da bude nešto dobro.. Umjesto Desaillya i Cancela sam u tim vratio Militao gold i Semedo .Ali ću kupit militao RTF..

Odradio sam Benzemu i mogu reći da sam jako zadovoljan sa njime. Ramosa sam dobio u onome 50 k paketu promo i mislim da je trenutno najbolji stoper u igri . Meni je bolji od van dijyka a pošto navijam za Real Madrid to je novi kapiten momčadi. Jedino me jebe Mane jer sam ga platio prošli tjedan oko 760 k a pao je za 100 k ovih 3 dana  ali šta ćeš negdje dobiješ, negdje izgubis

 

Netko tko zavrsava u elitu sigurno nece ici radit sbc benzemu i bit zadovoljan s njim. Znamo da igraci takvog tipa nisu najbolji izbor. 

Kad vec ovaj kenja o elitu, evo da se je pohvalim sa svojim.

15 godina
offline
Re: FIFA 20

Svi imaju neke isplative metode. Da mu ja otvorim tih 50 packova ne bih nazad dobio 100k i u startu bih mu srušio teoriju. Moja teorija je vrlo jednostavna, ili imaš sreće ili nemaš.

12 godina
offline
FIFA 20

Ovo je sve na svijetu. Sve! 

 

EDIT: Hocu si malo Rivalse odigrat. Udem u igru, svih 5 zelenih. Reko super, top konekcija. Cim sam procital DynamoKiev, znal sam da je neka vucibatina sa istoka. Ljudi moji, kaj je to bilo. Sane, Demebel, Son... koda su u mulju do pasa i pokusavaju se izvuc van. Jedva ga dobijem 2-1. Ugasim igru i za danas dosta.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2019 15:32 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...
sexytoiletpaper kaže...
manipulator kaže...

Dečki vi ako ne vjerujete to je vaš problem ja se nemam šta ovdje kome dokazivati i stavljati dokaze .. 

 Gle, ekipa sa foruma generalno ima ostatak na friend listovima na PSNu ili Originu i to je ekipa koja je ovdje vec par godina i prica/sere/druzi se dnevno generalno.

Kada netko novi uskoci i pocne pricati o E2 da udara bez problema postane sumnjivo. Kada isti taj pocne pricati o "frendu" koji je nasao nekoga i zaradio puno coinsa, da bi se na kraju okrenuo i rekao da nece to napraviti jer unatoc tome sto je njegov "frend" tako dobio puno coinsa jer se lik cini kao scammer, sto bez rasprave i je, e onda ljudi skuze da bez problema seres kada otvoris usta i nece ti vise nitko vjerovati.

Mi se tu mozemo posvadati o postojanju skripte, dvije strane smo nedavno posvetili tome, i nastaviti dalje kao da se nista nije desilo. Svi mozemo pohvaliti Cofinha jer je udario Elite bez bacanja para u igru jer je lik bio iskren, bacio sliku, a i da nije, imamo ga na PSNu pa mozemo vidjeti. Sve to dovede do toga da ljudi postuju jedni druge jer smo relativno sigurni da nitko ne laze jedni drugima. Pricamo gluposti, da, ali se ne laze.

I onda ti uskocis sa pricom za koju ni Uwe Boll ne bi odvojio pare da snimi i ocekujes da ti svi naivno vjeruju? Tesko.

 Moj frend  Nijemac je toliki serator jer je utukao preko 50 000 fifa poinsta a meni pokušao slagati pricu da je odradio onaj glitch sa onim likom..sva sreća pa nisam naivan pa mogao sam ispusit 200 k ili ne ne znam, ali sam prijavio tog lika za pokušaj scamma a toga prijatelja blokirao na ps4. .Ja nisam reqko da nisam ubacio pare u igru  jesam sigurno oko 300 eura ubacio na fifa points nemam šta lagati. 

I kao što rekoh, hoćeš ti meni vjerovati ili ne iskreno me boli ona stvar. Postam i postat ću ovdje, kome smetam imate lagano sa strane opciju da ne vidiš moje postove i svi sretni. 

Probao sam skoro sve igrače u igri  promijenio mali milijun timova jer je u početku bilo lagano kupiš nagon wl igrace jeftino furas ih do slijedeće wl kad im cijena skoči  prodaš  zaradiš i ideš dalje.

Ako netko treba pomoć ili savjet oko pozicije ili nadogradnje tima neka mi se slobodno javi u tome sam specijalist. 

 Aj friendly da ti izmazem te ikone sa crvenim Ayoze Perezom i Chilwelom

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Svi imaju neke isplative metode. Da mu ja otvorim tih 50 packova ne bih nazad dobio 100k i u startu bih mu srušio teoriju. Moja teorija je vrlo jednostavna, ili imaš sreće ili nemaš.

 Ma brijem da lik nekaj sere jer da ga baš tak u obični packovima sere sa igračima od 86 i 97 ratingom dok sam ja eto čum su izašli ti novi promo packovi kupio coinsa za jedno cca 250kn i nisam jebeno ništa dobio,čak niti šugavi walkout a packovi su od 75k ,100k i 125k. Ja neznam kaj je s tim ali više nikad ništa ne kupujem,a to sam i zadnji put rekao ali mi vrag nije dao mira čim sam vidio nove kartice.

ovaj vikend nisam odigrao fut chamipons jer sam bio na putu i nisam stigao.

sad čekam tog messija da vidimo koliko bu to koštalo i kaj će se sve tražit,ali brijem da će bit zajebano za složit.

složio sam jučer Cuadrada i Benzemu ali su šljuke i mislim da se neće naigrati.

15 godina
offline
FIFA 20

Ja sam završio slaganje momčadi. Jučer su pale cijene TOTTGS kartica pa sam si neke priuštio. Sada me jedino strah da Liverpool ne ispadne iz lige prvaka jer sam onda lakši bar za 700k coinsa na Maneu. Nadam se da će proći i da će mi kartica ostati na životu bar još dva kruga. Uzeo sam i Lewa, ono za moj nivo igre strašna kartica. Još kada dobije nadogradnju jer nema šanse da Lew ne bude u zimskim transferima nadograđen bit će top kartica. Ima sjajnu sezonu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
ValentinoKr kaže...
manipulator kaže...

Čekam još da se proda Desaily da mogu da dovršim Base Icon pack onaj još jedan ,to će bit treći.. Nadam se da će da bude nešto dobro.. Umjesto Desaillya i Cancela sam u tim vratio Militao gold i Semedo .Ali ću kupit militao RTF..

Odradio sam Benzemu i mogu reći da sam jako zadovoljan sa njime. Ramosa sam dobio u onome 50 k paketu promo i mislim da je trenutno najbolji stoper u igri . Meni je bolji od van dijyka a pošto navijam za Real Madrid to je novi kapiten momčadi. Jedino me jebe Mane jer sam ga platio prošli tjedan oko 760 k a pao je za 100 k ovih 3 dana  ali šta ćeš negdje dobiješ, negdje izgubis

 

Netko tko zavrsava u elitu sigurno nece ici radit sbc benzemu i bit zadovoljan s njim. Znamo da igraci takvog tipa nisu najbolji izbor. 

Kad vec ovaj kenja o elitu, evo da se je pohvalim sa svojim.

 Ja sam Realovac i svaku fifu završavam sa punim sastavom Real Madrida.

Benzema i Ramos su za mene svetinja, kao i Ademi I Dilaver u Dinamu. 

A i kad imaš preko 2300 igrača u klubu zašto ne  

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2019 16:56 (manipulator).
10 godina
offline
FIFA 20

Tim spreman za nadogradnju. Očekuje se još Militao RTF umjesto Desailya, čekam da cijena se vrate na svoje i još jedna ikona u timu

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Ja sam završio slaganje momčadi. Jučer su pale cijene TOTTGS kartica pa sam si neke priuštio. Sada me jedino strah da Liverpool ne ispadne iz lige prvaka jer sam onda lakši bar za 700k coinsa na Maneu. Nadam se da će proći i da će mi kartica ostati na životu bar još dva kruga. Uzeo sam i Lewa, ono za moj nivo igre strašna kartica. Još kada dobije nadogradnju jer nema šanse da Lew ne bude u zimskim transferima nadograđen bit će top kartica. Ima sjajnu sezonu.

 Daj istestiraj kanea pa javi kakav je. Ja razmisljam da aubu zamjenim kaneom i na aubino mjesti stavim lacazeta ili ovog nesretnog vardya.

14 godina
offline
FIFA 20

Mislim da je ovo zadnji tjedan to jest vikend da igram puno nema smisla dobije 3 gola iz glitcha lik pretrci rio ferdinanda sa lewom obicnim znaci i samo ide nabaci i werner skoci vise nego scream pique i zabije 2x 3. gol lik sa gnabryem samo trci radim tacklove ali nista i tako stalno moj mertenes nemoze nekad jeftine stopere pretrcati bez obzira na nacin igre. Izgubio sam volju opcenito da me spomenem da otvoris 100 paketa i ako i je veliki rating kartica ili je golman ili neko smece koje mozes samo u SBC ubaciti.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

 Daj istestiraj kanea pa javi kakav je. Ja razmisljam da aubu zamjenim kaneom i na aubino mjesti stavim lacazeta ili ovog nesretnog vardya.

Nevjerojatno ali u par tekmi danas i on i ter stegen su mi lošiji od prijašnjih kartica a imao sam SIF Kanea i UCL Ter Stegena. Nisam još gol s njim zabio ali zato ima dvije asistencije po tekmi. Meni igra na CAM kada se prebacim u 4-1-2-1-2 (2), ne koristim ga na ST poziciji.

11 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
movie kaže...

Ja sam završio slaganje momčadi. Jučer su pale cijene TOTTGS kartica pa sam si neke priuštio. Sada me jedino strah da Liverpool ne ispadne iz lige prvaka jer sam onda lakši bar za 700k coinsa na Maneu. Nadam se da će proći i da će mi kartica ostati na životu bar još dva kruga. Uzeo sam i Lewa, ono za moj nivo igre strašna kartica. Još kada dobije nadogradnju jer nema šanse da Lew ne bude u zimskim transferima nadograđen bit će top kartica. Ima sjajnu sezonu.

 Daj istestiraj kanea pa javi kakav je. Ja razmisljam da aubu zamjenim kaneom i na aubino mjesti stavim lacazeta ili ovog nesretnog vardya.

 Mogao bi ti Auba sad u ovaj totw. Gol i asistencija + igrac utakmice u ovoj zadnjoj pobjedi Arsenala.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
14 godina
offline
FIFA 20

U DE otvoreni portovi 100mbit veza preko telekoma koji inace ima najmanji ping. Spaja me sa rusima i turcima probao sve tehnike da igrom Home nema sanse u 9 od 10 tekmi igram Away nije igrivo nikako. Kad gledam na youtubu kad netko sa mertensom napravi neki trik izgleda tako glatko i brzo a moj sve u slow motion onda naravno dode par tekmi gdje radi kako treba i onda opet sve zglitchano doslovno nema smisla nikakvog.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Cofinho kaže...
cicek kaže...
movie kaže...

Ja sam završio slaganje momčadi. Jučer su pale cijene TOTTGS kartica pa sam si neke priuštio. Sada me jedino strah da Liverpool ne ispadne iz lige prvaka jer sam onda lakši bar za 700k coinsa na Maneu. Nadam se da će proći i da će mi kartica ostati na životu bar još dva kruga. Uzeo sam i Lewa, ono za moj nivo igre strašna kartica. Još kada dobije nadogradnju jer nema šanse da Lew ne bude u zimskim transferima nadograđen bit će top kartica. Ima sjajnu sezonu.

 Daj istestiraj kanea pa javi kakav je. Ja razmisljam da aubu zamjenim kaneom i na aubino mjesti stavim lacazeta ili ovog nesretnog vardya.

 Mogao bi ti Auba sad u ovaj totw. Gol i asistencija + igrac utakmice u ovoj zadnjoj pobjedi Arsenala.

 Pepe je bio sluzbeni igrac utakmice.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Pepe je bio sluzbeni igrac utakmice.

 Auba prodaje packove.. a i tekma je u ponedjeljak bila. Ako ima dosta kandidata od vikenda znaju preskočiti tekmu u ponedjeljak pa možda niti jedan ne bude unutra.

12 godina
offline
FIFA 20

Napravio sve osim ovaj SBC za glupi UCL common igrace. 

1 board - Mandzukic og 6 paketa. 

 

Paketi su stvarno kvalitetni. Al jbg, sreca mi je u kurcu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Ja sam napravio sve ove sad sbc 7 paketa najveća kartica 83 golman finske iz njemačke lige . I onda me netko pita zašto prodati sve igrače iz kluba? Pa zato što 171 sbc možda nešto dobiješ i to će biti isco koji vrijedi 20k a ti uložio 300k...

Stvarno nema više poante radit ove sbc i nečemu se nadati...

Beki dan sam bio sretan kad sam složio Benzemu .  Ono jeeee, dobio sam Benzemu iz sbc .. Ajd u pm

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Sjecate se da sam rekao da ispod milje coinsa vise ne igram? I danas napravim ove matchupe i dobim ovo...

Idemo dalje za iste pare.

 

Odmah sam ga puknuo u transfer, mozda se zaljepi netko tko voli fresh kartice pa se malo jace isprsi od pocetne cijene.

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

150k 92 Kane, 91 rated je radio dar mar kad sam ga imao nisam mogao propustiti ovu karticu za te coinse.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...

150k 92 Kane, 91 rated je radio dar mar kad sam ga imao nisam mogao propustiti ovu karticu za te coinse.

 Ja ga isto sad kupujem pa makar na klupi sjedio. Sad samo ne znam sta jos da ulupam u tim, al nes cu nac. Samo znam da pogbe i neymari ne dolaze u obzir. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice