FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.049.646
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Citao sam nesto i o onoj delay kompezaciji sto se spominje. Al nije mi se dalo puni zezat s tim. Prvi zakljucak je da bi kod te kompenzacije delaya vise namagarcili ovog koji je blize serveru nego ovog koji je dalje, al opet mozda sam u krivu. Jer ako i postiji ta komoenzacija delaya nemamo o cem pricat dalje.

Igra je na frostbiteu rađena, a taj engine je razvijen za BF pa je vrlo vjerojatno i lag kompenzacija preuzeta od BF-a.

U BF-u su kemijali s tom kompenzacijom i koliko se sjećam mislim da si u pravu da je onaj tko je bliže serveru je popušio.

Zato jer igra računa odaziv jednog pa drugog pa onda te jebene kompenzacije i onda na kraju ispadne kurčina.

Sjećam se dok sam BF igrao, ne znam koji je točno bio nastavak, možda BF4... ako je samo jedan sa velikim pingom bio na serveru, svima je radilo loše.

Onda možeš zamisliti kako je kad te uredno spaja sa Rusima, Arapima i ostalima koji su tisućama kilometara udaljeni od tebe, a kamo je server još i to uračunaj.

 

Mada, s druge strane, ovaj lag i delay je počeo jebavat ove godine.

Lani, koliko se sjećam su tekme u WL bile bez tih problema.

Koja je ono bila FIFA 18?... kad smo divizije igrali preko matchmakinga, a WL na sererima... tada, koliko se sjećam je bio gušt igrati WL upravo iz razloga što ništa nije štekalo.

Stvarno ne razumijem da je toliki problem napraviti restrikcije po zonama i onda u tim zonama ograničiti npr. da igrači koje spaja mogu biti najviše udaljeni od servera 500km - bubam.

Tako bi spajalo nas u zapadnoj Europi međusobno, Ruse međusobno, Arape i ostale da ne nabrajam.

 

Sada se zna dogoditi da me spoji s nekim, a latencija bude jedna crvena crtica.

Mislim da je to nedopustivo u današnje vrijeme i s današnjom tehnologijom.

[19xx] 4ntraks
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
cicek kaže...

Citao sam nesto i o onoj delay kompezaciji sto se spominje. Al nije mi se dalo puni zezat s tim. Prvi zakljucak je da bi kod te kompenzacije delaya vise namagarcili ovog koji je blize serveru nego ovog koji je dalje, al opet mozda sam u krivu. Jer ako i postiji ta komoenzacija delaya nemamo o cem pricat dalje.

Igra je na frostbiteu rađena, a taj engine je razvijen za BF pa je vrlo vjerojatno i lag kompenzacija preuzeta od BF-a.

U BF-u su kemijali s tom kompenzacijom i koliko se sjećam mislim da si u pravu da je onaj tko je bliže serveru je popušio.

Zato jer igra računa odaziv jednog pa drugog pa onda te jebene kompenzacije i onda na kraju ispadne kurčina.

Sjećam se dok sam BF igrao, ne znam koji je točno bio nastavak, možda BF4... ako je samo jedan sa velikim pingom bio na serveru, svima je radilo loše.

Onda možeš zamisliti kako je kad te uredno spaja sa Rusima, Arapima i ostalima koji su tisućama kilometara udaljeni od tebe, a kamo je server još i to uračunaj.

 

Mada, s druge strane, ovaj lag i delay je počeo jebavat ove godine.

Lani, koliko se sjećam su tekme u WL bile bez tih problema.

Koja je ono bila FIFA 18?... kad smo divizije igrali preko matchmakinga, a WL na sererima... tada, koliko se sjećam je bio gušt igrati WL upravo iz razloga što ništa nije štekalo.

Stvarno ne razumijem da je toliki problem napraviti restrikcije po zonama i onda u tim zonama ograničiti npr. da igrači koje spaja mogu biti najviše udaljeni od servera 500km - bubam.

Tako bi spajalo nas u zapadnoj Europi međusobno, Ruse međusobno, Arape i ostale da ne nabrajam.

 

Sada se zna dogoditi da me spoji s nekim, a latencija bude jedna crvena crtica.

Mislim da je to nedopustivo u današnje vrijeme i s današnjom tehnologijom.

 Ja jos patim za onim double tap finishingom iz fife 18. To je bila najbanalnija i najpravednija stvar za zavrsavanje akcije. Ako je napadac bio los(citaj finishing manje od 89) taj driven low shot bi bio losiji, al ovi rasni finisheri su pospremali loptu u gol kad bi to zavrijedio akcijom. Jedino sto je moglo spasiti protivnika je bio Begovic  ili De gea na golu koji su imali saves with foot trait.

Toliko fino izbalansirani finishing je to bio da je objasnjavanje istog bilo kompliciranije nego izvedba i pozicioniranje igraca za isti. Milina.  Ovaj low driven je katastrofa u kojoj igrac s finishingom 90+ izgeda ko amater vecinu vremena.

8 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
cicek kaže...

Citao sam nesto i o onoj delay kompezaciji sto se spominje. Al nije mi se dalo puni zezat s tim. Prvi zakljucak je da bi kod te kompenzacije delaya vise namagarcili ovog koji je blize serveru nego ovog koji je dalje, al opet mozda sam u krivu. Jer ako i postiji ta komoenzacija delaya nemamo o cem pricat dalje.

Igra je na frostbiteu rađena, a taj engine je razvijen za BF pa je vrlo vjerojatno i lag kompenzacija preuzeta od BF-a.

U BF-u su kemijali s tom kompenzacijom i koliko se sjećam mislim da si u pravu da je onaj tko je bliže serveru je popušio.

Zato jer igra računa odaziv jednog pa drugog pa onda te jebene kompenzacije i onda na kraju ispadne kurčina.

Sjećam se dok sam BF igrao, ne znam koji je točno bio nastavak, možda BF4... ako je samo jedan sa velikim pingom bio na serveru, svima je radilo loše.

Onda možeš zamisliti kako je kad te uredno spaja sa Rusima, Arapima i ostalima koji su tisućama kilometara udaljeni od tebe, a kamo je server još i to uračunaj.

 

Mada, s druge strane, ovaj lag i delay je počeo jebavat ove godine.

Lani, koliko se sjećam su tekme u WL bile bez tih problema.

Koja je ono bila FIFA 18?... kad smo divizije igrali preko matchmakinga, a WL na sererima... tada, koliko se sjećam je bio gušt igrati WL upravo iz razloga što ništa nije štekalo.

Stvarno ne razumijem da je toliki problem napraviti restrikcije po zonama i onda u tim zonama ograničiti npr. da igrači koje spaja mogu biti najviše udaljeni od servera 500km - bubam.

Tako bi spajalo nas u zapadnoj Europi međusobno, Ruse međusobno, Arape i ostale da ne nabrajam.

 

Sada se zna dogoditi da me spoji s nekim, a latencija bude jedna crvena crtica.

Mislim da je to nedopustivo u današnje vrijeme i s današnjom tehnologijom.

 Tacno, tad sam bio gold 1 svaki vikend cak jednom usao u elite da ne pominjem da nikad nisam imao neku bas top ekipu. Iz godine u godinu situacija je sve gora jer ih boli tuki za igrace, bitno da se nafatiraju dobro ti klinci sto trose pare na ovo smece su gori nego sam ea. Treba kupiti onaj cit da ti stanca koinse ko ih jebe i onako je cela igra prevara.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
offline
FIFA 20

Kada dobiješ ovakav gol znaš da je vrijeme za promijenu igre. Ja ne mogu vjerovati što oni rade od ovih golmana u igri? Tekma je bila kao iz filma glup gluplji. Povedem 3-1, pa lik povede 4-3 i 5-4 da bih na kraju dobio 6-5. Ja zabijem, odmah on zabije pa onda on zabije pa odmah ja zbijem. Igra se nije mogla odlučiti koji od nas dva treba pobijediti.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Kada dobiješ ovakav gol znaš da je vrijeme za promijenu igre. Ja ne mogu vjerovati što oni rade od ovih golmana u igri? Tekma je bila kao iz filma glup gluplji . Povedem 3-1, pa lik povede 4-3 i 5-4 da bih na kraju dobio 6-5. Ja zabijem, odmah on zabije pa onda on zabije pa odmah ja zbijem. Igra se nije mogla odlučiti koji od nas dva treba pobijediti.

 

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
FIFA 20

Evo je. Zena ga otvorila ko jen, dva. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Evo i ja sam sada otvorio jedan od boljih paketa u zadnjih par godina 

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 20

Pazi sad ovo, evo pitam sve vas kako je mocuce da dodje period od tipa dva dana gde padnem za cak 3 divizije onda dodje par dana gde se vratim tamo gde sam bio. Znaci ogromne oscilacije. Cak 750 poena, ne ni 100 ni 200.

Ispada da ova dva dana zaboravim igrati pa se opet prisetim, znaci haos. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2020 20:07 (ruya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 20
C3c1l kaže...

Evo i ja sam sada otvorio jedan od boljih paketa u zadnjih par godina 

 Takav je i moj svaki, znas kad pamtim di mariju u jednoj fifi u jednom peku msm da mu je owr bio 87 tad, vredeo 70k to mi je najbolji dobitak za 5 godina igranja ovog skriptovanog smeca. Ove godine najskuplja kartica fernandinjo otisao za 20tak k

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

E da...

1. slika:

Delaaaaaaaaay, ocito jednostrani. Ja pucam lopte pokraj gola koje bi isle jace da ih son mlohavim kurcem lupi. Igraci doslovno ko na ledu i uopce ne prepoznaju loptu. Naglo se okrenem i salah mi se popikne na loptu koja odleti dalje i brze nego kad pucam s sonom unutar 16m.

2. slika:

Poruka za decke i cure iz kanade. Boli nas fifi, sta vama radi, a sta ne radi. Kod takve vrste posla, gdje zakon nesto nameće, u ovom slucaju šanse paketica, vama to mora radit. I ako je samo vizualno kao sto tvrdite. Morali ste fino zablokirat kupovanje paketa i popravljat. Kako niste fino sve do jednog igraca fife podmitit najjacim paketom u kojem je ikonica, jer samo da si netko uzme vise vremena i to prijavi morala bi po pravilu pasti kaznicaaa. Isto kao i kod nase fiskalizacije. Ako oces nesto prodat stranci i tocno u tom momentu kasa zakaže, ne mozes prodat pa se trgovac mora blamirati i reci mu da mu ne moze prodati. A ne zapisati na papir i kasnije odkucati racun. Jebiga al opet ce to sve ostat ni na zao nam je. Kako vam prolazi definiranje >1% koji može biti beskonačno tako ce valjda i to.

A ovo na kraju "should" je legendarno. Gospodo pa vi sami ne znate kako i sta "programirate".

 

 

Sve se vise hladim od ove igre. Sad sam muku mucio uopce da izdrzim da ne pritisnem alt+f4 prije kraja. Katastrofa od usluge.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2020 20:34 (cicek).
 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 20

Kako se jebeno trči u ovoj igri, KAKO?

Nevjerojatno da 5 utakmica za redom moji kao da su izašli iz logora, trka nula bodova dok protivnici tako lete po terenu da ih je milina za gledat. Svi me pretrčavaju, doslovno svatko sa svakim igračem.

 

Da li ima neka fora oko trčanja? Gurnem si u for, kao trči moj, ali protivnik ga stiže za taj čas jer je agilan ko mačka, a kad je obrnuta situacija, mojima treba koja sekunda da se okrenu i krenu trčat makar imaju bolje statse što se tiče pacea i agilitia.

 

Igra je goli kurac i sranje kada se igra fut protiv drugih igrača, a sa druge strane mi je odlična kada je offline, bilo protiv kompa ili nekog kolege. Ne mogu i dalje vjerovat da im se ponavlja iz godine u godinu dva skroz različita gameplaya.

 

BTW kolega je spomenuo u postovima ranije što se i meni dešava, ali samo usred tekme - kao da netko namjerno štela brzinu, malo je sve ubrzano, a malo usporeno i tako u intervalima.

I am over 9000!!!
 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Meni osobno ovo sto rade nije zdravo i cim sam osjetio da sam postao rob igre, jednostavno sam se iskljucio.

 

Sto vrsta kartica...Propustis jednu, imas osjecaj da zaostajes. Otvaram packove u njima obicni sut...Vremena je sve manje...hvata te panika..., a da uulozim koju kunu? Ma jebite mater...Da mi se kocka visio bi u kladionici ili sjedio za slot aparatom.

 

Zato lijepo, posvetim se staroj dobroj sezoni, koja podsjeca na stara dobra vremena.

 

Kolega Skilledzija, ovako se sutira , ali kada te igra gotivi. 

 

 

 

Ima da se naigram s vrhunskim majstorima  bez stresa. Prvo malo s Aguerom i KDB-om.

The Commissioner of Football
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

 

Ima da se naigram s vrhunskim majstorima  bez stresa. Prvo malo s Aguerom i KDB-om.

Može aguero i ovako. I onda čitam na onoj grupi kao savjetuju lika da proda ovog novog aguera jer ne valja ništa, kao spor je itd. Savršeno pozicioniranje, obje noge, skill, sve kartica ima. I na kraju ima i solidnu brzinu i koristim ga na basic che. U nekih 15 tekmi rivalsa dvadesetak golova i desetak asistencija što je za mene prva liga. Meni draga kartica od 2012 godine.

 

12 godina
offline
FIFA 20

Danas sam igrao protiv lika povedem 3-0 jer lik blage veze nama s igrom i onda kreće šou.

On je igrao taktiku drop back i svi u napad i nakon 3-0 kao da je igra poludila.

Znači lik je opalio 5 puta na gol iz različitih poluizrađenih šansi i pogodio, a ja sam za to vrijeme skupljao mrtve promašaje.

Kad je zabio 5 gol sam stisnuo pauzu i pogledao omjer udaraca da se uvjerim da je to istina i tako je bilo.

On 5/5, a ja sam imao samo 17/15 jer lik u obrani totalni propuh, a ni u napadu nije bio nešto, ali sve što je piknuo je ušlo.

A što sam ja sve promašio... majko mila.

Tu sam prelomio, boli me više kurac za sve, namjerno ću padati u 7-8 diviziju i onda ću se tamo iživljavat na totalnim početnicima jer ja očito više nisam na nivou da igram s prosječnim igračima.

Fino sam se srušio u 7. diviziju nakon toga i lagano ispeglao par njubova... još imam jednu da pobijedim i vratim se u 6. diviziju pa opet nazad.

Štos je što i u 7. diviziji znam naletit na neke s taktikama i Neymarima i pizdaijama, ali njih mogu natamburat koliko god golova mi treba za pobjedu.

Kad sam u 6. ili nedaj Bože 5. diviziji, tamo su sve profesionalci i protiv njih ne mogu, jgba, ne znam pucat na gol.

 

BTW

Batalio sam 4-3-2-1 jer je to zakurac formacija i vratio se na 4-2-2-2.

Vratio Manea na ST i preporodio se kako je to dobra kartica i kako mali rješava skoro sve što treba riješiti.

Na lijevom CAM-u ja ili ne znam s njim igrati ili on ne daje sve od sebe, ali na ST je ubojica.

 

Isto tako sam i kod Talijana vratio na 4-2-2-2 i odmah u prvoj utakmici sam baš testirao.

Poveo sam 3-0 i promijenim formaciju na 4-2-3-1 i odmah popijem dva gola.

Vratim fino nazad na 4222 i ubijem lika pošteno tako da je on taj put stisnuo ALT+TAB, a ne ja :P

 

Još nešto ... danas lag u tri pičke materine.

Ja ne znam otkud su ti ljudi sve bili jer su imali normalna imena, par znam da su Poljaci, ali ostali ne znam, a lag kao da su iz Australije.

Pogotovo, ne znam da li se to kod vas događa, kad sam pred golom i trebam opaliti pa se lag pojača, baš mi se sve uspori i naravno tu nema šanse da zabijem jer ili krivo dodam ili prejako/preslabo opalim pošto u tom času ne registrira ništa što ja stišćem.

 

I za kraj... pisao sam vam da su mi ukrali narančastu karticu neki dan, a danas su i sami to priznali sa patchom koji su izbacili.

Kurvini sinovi.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
TheMaverick kaže...

 

Ima da se naigram s vrhunskim majstorima  bez stresa. Prvo malo s Aguerom i KDB-om.

Može aguero i ovako. I onda čitam na onoj grupi kao savjetuju lika da proda ovog novog aguera jer ne valja ništa, kao spor je itd. Savršeno pozicioniranje, obje noge, skill, sve kartica ima. I na kraju ima i solidnu brzinu i koristim ga na basic che. U nekih 15 tekmi rivalsa dvadesetak golova i desetak asistencija što je za mene prva liga. Meni draga kartica od 2012 godine.

 

 Jesi vidio to :D :D :D Ekipa mu kaze da proda. Lik dobije Record breaker karticu i ovi kazu da proda makar mu pase brutalno u tim. 90% njih tamo samo zna za pace i to je to. Meda to ne zna drugacije igrat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Ne kuzim, stvarno ne kuzim. Pa nisu valjda za sve Kanadani krivi?! EA u ❤️ 😏

I da, tip je nesto tipa Auba, te visine 😅
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
ruya kaže...
C3c1l kaže...

Evo i ja sam sada otvorio jedan od boljih paketa u zadnjih par godina 

 Takav je i moj svaki, znas kad pamtim di mariju u jednoj fifi u jednom peku msm da mu je owr bio 87 tad, vredeo 70k to mi je najbolji dobitak za 5 godina igranja ovog skriptovanog smeca. Ove godine najskuplja kartica fernandinjo otisao za 20tak k

Nije mi jasno da takvi cigani i smeća moraju biti da takve kartice dijele ljudima u untredable paketima, pa majku ti jebem daj nam već kad ne možemo prodati da se bar igramo. 

Čudim se iznova svaki put tom EA-u ni sam više ne znam zašto.

Treba to bojkotirati i gotovo.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
C3c1l kaže...
ruya kaže...
C3c1l kaže...

Evo i ja sam sada otvorio jedan od boljih paketa u zadnjih par godina 

 Takav je i moj svaki, znas kad pamtim di mariju u jednoj fifi u jednom peku msm da mu je owr bio 87 tad, vredeo 70k to mi je najbolji dobitak za 5 godina igranja ovog skriptovanog smeca. Ove godine najskuplja kartica fernandinjo otisao za 20tak k

Nije mi jasno da takvi cigani i smeća moraju biti da takve kartice dijele ljudima u untredable paketima, pa majku ti jebem daj nam već kad ne možemo prodati da se bar igramo. 

Čudim se iznova svaki put tom EA-u ni sam više ne znam zašto.

Treba to bojkotirati i gotovo.

 

 Imaju srece ovi danasnji manageri EA sto fifa ima veliki legacy koji im prakticki garantira korisnike. Da sad moraju nesto radit osim lajat 3 mj prije nego izade igra jebali bi oni jeza i ne bi radilo grijanje u njihovim uredima.

11 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Batalio sam 4-3-2-1 jer je to zakurac formacija i vratio se na 4-2-2-2.

Vratio Manea na 

 

Isto tako sam i kod Talijana vratio na 4-2-2-2 i odmah u prvoj utakmici sam baš testirao.

 

 

 Moj to je savjet, postavi si  4231 (2) i 4411 i probaj na Classic match.Sa te 2 formacije ubijas 4231,4222,41212 . 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...
Skilledžija kaže...

Batalio sam 4-3-2-1 jer je to zakurac formacija i vratio se na 4-2-2-2.

Vratio Manea na 

 

Isto tako sam i kod Talijana vratio na 4-2-2-2 i odmah u prvoj utakmici sam baš testirao.

 

 

 Moj to je savjet, postavi si  4231 (2) i 4411 i probaj na Classic match.Sa te 2 formacije ubijas 4231,4222,41212 . 

Pogrešno sam napisao gore... mislio sam na 4231.

Tu formaciju sam igrao zadnjih 2-3 tjedna i ispočetka mi je bila super, ali zadnjih dana nikako pa nikako dok jučer nisam vratio 4222 koju igram zadnje dvije godine i preporodio se.

Moguće da je bilo do protivnika i njihovih formacija ili nečeg drugog, ali bolje su se moji igrači ponašali nego u zadnje vrijeme.

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
manipulator kaže...
Skilledžija kaže...

Batalio sam 4-3-2-1 jer je to zakurac formacija i vratio se na 4-2-2-2.

Vratio Manea na 

 

Isto tako sam i kod Talijana vratio na 4-2-2-2 i odmah u prvoj utakmici sam baš testirao.

 

 

 Moj to je savjet, postavi si  4231 (2) i 4411 i probaj na Classic match.Sa te 2 formacije ubijas 4231,4222,41212 . 

Pogrešno sam napisao gore... mislio sam na 4231.

Tu formaciju sam igrao zadnjih 2-3 tjedna i ispočetka mi je bila super, ali zadnjih dana nikako pa nikako dok jučer nisam vratio 4222 koju igram zadnje dvije godine i preporodio se.

Moguće da je bilo do protivnika i njihovih formacija ili nečeg drugog, ali bolje su se moji igrači ponašali nego u zadnje vrijeme.

 Bez obzira probaj 4411 perfektna formacija. 

 

Gledam ovog Lewandowskog Headliners, mislim da ću slijedeću wl sastaviti pola tima svabe samo radi njega. 

12 godina
offline
FIFA 20

4411 je ok, ali previse neutralna. Je da je dobro da se ovaj CF nalazi nekako u prelazu izmedu obrane i veze pa skoro nikad ne bude markiran. Ostalo je meh. 

 

Ono kaj sam primjetil u draftu je da 451 formacija sa dva CAMa ubojica. Tolilo imas mogucnosti naprijed i nazad da je to fenomenalno. Lm i RM se u toj formaciji pocnu ponasat kao CAMovi dok CAMovi lete siroko i na taj nacin rastezu njegovu obranu. Ovog jednog CMa stavis na stay back i to je to. Jos lo voli igrat sa bekovima na balanced, ima toliko ofenzivnu taktiku sa brdo mogucnosti u napadu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: FIFA 20

Meni sad u Diviziji 1 najviše odgovara 5-3-2. Strašno je koliko razvuče protivničku obranu, a onda se Aguero i Mane rugaju sa stoperima u 16 metara. Inače sam igrao 4-1-2-1-2 i samo išao kroz sredinu. 

15 godina
offline
FIFA 20

Netko se pitao što će biti s Gedson Fernandesom

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

4411 je ok, ali previse neutralna. Je da je dobro da se ovaj CF nalazi nekako u prelazu izmedu obrane i veze pa skoro nikad ne bude markiran. Ostalo je meh. 

 

Ono kaj sam primjetil u draftu je da 451 formacija sa dva CAMa ubojica. Tolilo imas mogucnosti naprijed i nazad da je to fenomenalno. Lm i RM se u toj formaciji pocnu ponasat kao CAMovi dok CAMovi lete siroko i na taj nacin rastezu njegovu obranu. Ovog jednog CMa stavis na stay back i to je to. Jos lo voli igrat sa bekovima na balanced, ima toliko ofenzivnu taktiku sa brdo mogucnosti u napadu. 

 Meh?

Stavis fullbacks na stay back+overlap, dva cm na Balance, cf stay forward,  rm stay forward, lm stay forward sa get into the box, neprijatelj neće znati šta ga je snašlo.  Naravno Def line na 6 i fast build up. Znači od 10 utakmica, kad se upraksas ćeš njih 8 toliko izdominirati da neće znati gdje su. Idu mu na kurac više ovi sa 4231, dosadno  jako dosadno.  

12 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...

4411 je ok, ali previse neutralna. Je da je dobro da se ovaj CF nalazi nekako u prelazu izmedu obrane i veze pa skoro nikad ne bude markiran. Ostalo je meh. 

 

Ono kaj sam primjetil u draftu je da 451 formacija sa dva CAMa ubojica. Tolilo imas mogucnosti naprijed i nazad da je to fenomenalno. Lm i RM se u toj formaciji pocnu ponasat kao CAMovi dok CAMovi lete siroko i na taj nacin rastezu njegovu obranu. Ovog jednog CMa stavis na stay back i to je to. Jos lo voli igrat sa bekovima na balanced, ima toliko ofenzivnu taktiku sa brdo mogucnosti u napadu. 

 Meh?

Stavis fullbacks na stay back+overlap, dva cm na Balance, cf stay forward,  rm stay forward, lm stay forward sa get into the box, neprijatelj neće znati šta ga je snašlo.  Naravno Def line na 6 i fast build up. Znači od 10 utakmica, kad se upraksas ćeš njih 8 toliko izdominirati da neće znati gdje su. Idu mu na kurac više ovi sa 4231, dosadno  jako dosadno.  

 Hahahahahaha... I onda mi dode zvaljo sa drop back counter i flisne dva puta na krilo loptu ode i zabije gol.

Preotvoreno je to. Meta je takva kakva je, nemres tu nista. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
offline
Re: FIFA 20
C3c1l kaže...
ruya kaže...
C3c1l kaže...

Evo i ja sam sada otvorio jedan od boljih paketa u zadnjih par godina 

 Takav je i moj svaki, znas kad pamtim di mariju u jednoj fifi u jednom peku msm da mu je owr bio 87 tad, vredeo 70k to mi je najbolji dobitak za 5 godina igranja ovog skriptovanog smeca. Ove godine najskuplja kartica fernandinjo otisao za 20tak k

Nije mi jasno da takvi cigani i smeća moraju biti da takve kartice dijele ljudima u untredable paketima, pa majku ti jebem daj nam već kad ne možemo prodati da se bar igramo. 

Čudim se iznova svaki put tom EA-u ni sam više ne znam zašto.

Treba to bojkotirati i gotovo.

 

 Ja sam krenuo sa bojkotom, poceo igrati myclub ko im jebe mater raspalu ja gubiti zivce zbog njihove razjebane igre. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
FIFA 20

Ako uspiju postici da lopta ne prolazi kroz stopala igraca i da je konekcija normalna vec su 5 puta bolji od pesa i fife

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...

4411 je ok, ali previse neutralna. Je da je dobro da se ovaj CF nalazi nekako u prelazu izmedu obrane i veze pa skoro nikad ne bude markiran. Ostalo je meh. 

 

Ono kaj sam primjetil u draftu je da 451 formacija sa dva CAMa ubojica. Tolilo imas mogucnosti naprijed i nazad da je to fenomenalno. Lm i RM se u toj formaciji pocnu ponasat kao CAMovi dok CAMovi lete siroko i na taj nacin rastezu njegovu obranu. Ovog jednog CMa stavis na stay back i to je to. Jos lo voli igrat sa bekovima na balanced, ima toliko ofenzivnu taktiku sa brdo mogucnosti u napadu. 

 Meh?

Stavis fullbacks na stay back+overlap, dva cm na Balance, cf stay forward,  rm stay forward, lm stay forward sa get into the box, neprijatelj neće znati šta ga je snašlo.  Naravno Def line na 6 i fast build up. Znači od 10 utakmica, kad se upraksas ćeš njih 8 toliko izdominirati da neće znati gdje su. Idu mu na kurac više ovi sa 4231, dosadno  jako dosadno.  

 Hahahahahaha... I onda mi dode zvaljo sa drop back counter i flisne dva puta na krilo loptu ode i zabije gol.

Preotvoreno je to. Meta je takva kakva je, nemres tu nista. 

 Ma neka dodje. I meni stalno takvi dolaze pa dobiju po par komada.

U tome je i stvar što svi igraju bezveznu i dosadnu fifu. 

4231 na Balance, 3 crte obrana i setam loptu od cam do st pa malo krilo, pa malo cb,, pa na stranu spam spam, povratna i tao in.  Znači predvidio i dosadno. Krenem odmah otvoreno, ako vidim da je na drop back još stisnem i pressing  dok se snadje 3 gola je popio.. 

10 godina
offline
FIFA 20

Kakvu sam ocajnu utakmicu odigrao kada kazem ocajnu mislim na uvjete. Pobjedio sam 3:0 ali gameplay je bio bljak, kao prvo promasio sam sa 2m udaljenosti gol sa Rebicem sa njegovom jacom nogom kao drugo imao sam par intervala po nekih 5,6 ingame minuta gdje su dodiri sa mojim igracima bili odvratni doslovno fuj bljak ne znam kako bi se drugacije izrazio moj igrac kada primi loptu ili je presjece samo stane koda nisam ni upravljao sa njime i onda se krene micati nakon jedne sekunde sve sto sam radio u tim intervalima sam ispucavao loptu jer svaki put kad sam dodao lopta je bila presjecena jer su moji skroz ukopani bili pravo cudo sto nisam primio gol, malo mi falilo da izadjem na 2:0 jer nije mi ni malo bilo zabavno igrati u tim uvjetima osjecao sam se koda me netko zajebava a ne da igram igru da se zabavim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice