FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.050.063
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
ruya kaže...

Evo danas uzas, gubim od svakog u dr a wl je u toku tako da ona prica da su sad losi igraci i da sam juce pobedjivao zbog toga nema smisla. Jednostavno nemam igru, igraci su mi tromi i nemam ideju u napadu. Nikad mi nije bilo jasno kako ovu igru jedan dan igram odlicno a drugi dan ko da prvi put igram. Vise ne znam da li je do mene ili do igre, ali ako je do igre kako onda neki uvek igraju dobro desi im se tu i tamo po neki poraz ali ugl svaki dan dobro igraju 🤔

 U ovo vrijeme ti je vecina ljudi vec odigrala svoje sta je imala.

 Da zato je twitch pun, hajde kad tako sve znas objasni mi zasto radnim danima kad nema wl ima dana kad sve pobedjujem?

I zasto mi se desi da imam start u wl sa 10-0,to je tako od kad igram fifu online od fife 15 ne samo u ovoj. A sutradan zaredam 5 poraza pa onda 5 pobeda i tako u krug. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.1.2020 18:31 (ruya).
12 godina
offline
FIFA 20

Ne znam zakaj raspravljate ako je ocigledno problem u konekciji odnosno u delayu. Pa ne morate stalno jedno te isto prebirat.

Igraj preko dana ili petkom opcenito i osjetit ces da ti igraci igraju slow motion nogomet. Pa imam 2 od 3 poraza radi tog sranja gdje nisam mogao probit bunker jer nisam imal kretnje igraca kak treba, a svaki pas u prostor je kasnil tolko da su mi napadaci zavrsavali u zaleđu. Dvako građenje sa L2 zavrsavalo je izgubljenom loptom jer građenja nije bilo.

Igranje obrane protiv takvih igraca je ne moguce jer vecina njih gura lopte na krila i zabija se unutra a moj igrac ima put kocenja od 30m nakon sprinta, dok njegov sa loptom promijeni smjer u roku sekunde. 

 

Ne znam od kud su ti ljudi niti kakav internet imaju, al vidim da uz takticku genijalnost imaju i relativnu prednost sa gameplayom. Ne jebe me igra kolko me jebe konekcija koja unistava gameplay. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Ne znam zakaj raspravljate ako je ocigledno problem u konekciji odnosno u delayu. Pa ne morate stalno jedno te isto prebirat.

Igraj preko dana ili petkom opcenito i osjetit ces da ti igraci igraju slow motion nogomet. Pa imam 2 od 3 poraza radi tog sranja gdje nisam mogao probit bunker jer nisam imal kretnje igraca kak treba, a svaki pas u prostor je kasnil tolko da su mi napadaci zavrsavali u zaleđu. Dvako građenje sa L2 zavrsavalo je izgubljenom loptom jer građenja nije bilo.

Igranje obrane protiv takvih igraca je ne moguce jer vecina njih gura lopte na krila i zabija se unutra a moj igrac ima put kocenja od 30m nakon sprinta, dok njegov sa loptom promijeni smjer u roku sekunde. 

 

Ne znam od kud su ti ljudi niti kakav internet imaju, al vidim da uz takticku genijalnost imaju i relativnu prednost sa gameplayom. Ne jebe me igra kolko me jebe konekcija koja unistava gameplay. 

 Jebe sve po malo ne samo delay. Uglavnom ovu igru treba igrati na sl nacin i definitivno toga cu se pridrzavati u buducnosti. Dovoljno je odigrati dve utakmice da vidis kako igra funkcionise ako je ok nastaviti igrati a ako vidis da te jebe sve i svasta i da je neigrivo ugasiti i cao trece nema. Ovo nije igra da igras kad ti se igra ako zelis da pobedjujes a niko ne igra da bi gubio naravno. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
FIFA 20

Evo end game RBa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
ruya kaže...
cicek kaže...
ruya kaže...

Evo danas uzas, gubim od svakog u dr a wl je u toku tako da ona prica da su sad losi igraci i da sam juce pobedjivao zbog toga nema smisla. Jednostavno nemam igru, igraci su mi tromi i nemam ideju u napadu. Nikad mi nije bilo jasno kako ovu igru jedan dan igram odlicno a drugi dan ko da prvi put igram. Vise ne znam da li je do mene ili do igre, ali ako je do igre kako onda neki uvek igraju dobro desi im se tu i tamo po neki poraz ali ugl svaki dan dobro igraju 🤔

 U ovo vrijeme ti je vecina ljudi vec odigrala svoje sta je imala.

 Da zato je twitch pun, hajde kad tako sve znas objasni mi zasto radnim danima kad nema wl ima dana kad sve pobedjujem?

I zasto mi se desi da imam start u wl sa 10-0,to je tako od kad igram fifu online od fife 15 ne samo u ovoj. A sutradan zaredam 5 poraza pa onda 5 pobeda i tako u krug. 

 Meni se desava identicna situacija. To se zove drzanje njekog na lagajnoj vatri. Iltiga tough love u muriki. U rivalsima san u pozitivnoj nuli, dok razliku cinim u wl. Pa 99% korisnika fife i igraca wl ne koristi twitch i ne streama(bar ne tak da bi se netko udostojio gledati).

12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Evo end game RBa. 

 Mogu ga uklopit u ekipu, samo mi treba jedan CDM/CM tipa Wijnaldum da pokrije njegovu rolu. Mora bit francuz. Jer u 433 obicnoj, mogu Kantea stavit na stranu Lale al mi treba jos jedan francuz za linkanje Mbappea. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 20

Mozda onaj iz Lyona koji je storyline player koji je na zadnjem levelu.Haem Aaoar ili kako se vec pise.

This time next year we'll be millionaires
11 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Evo end game RBa. 

 Napravio sam ga, odigrao već 3 utakmice da budem iskren nisam baš nešto zadovoljan. Nekako mi je Semedo 82 kartica bolja 

Nekako mi se čini spor i agility jbt led kao da autobus se okreće. Možda zato što nisam stavio Shadow nego sentinel. Idem mi roknit shadow pa ću onda vidjeti jer zasada nisam zadovoljan 

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Nista od elite. Prvu od 6sam odmah naletio na delay. Bar ne moram vise igrat.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Evo 4 poraz je dosel. Lagano. 3 stative i Pepe je promasio prazan gol u 106min. Vodio 2-0. Lik mi zabio sa Zidanom na zadnjem Loanu kaj je imal jednog glavom u drugog iz 360 okretaja. Bljuje mi se. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

I ja sam skupio 5 poraza...Imao sam sa sugavim squadom 15-6

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Najzesca je stvar kaj u svkaom porazu protivnikov igrac nije MoTM. Nego moj :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Imho endgame rb je ovaj narančasti walker, jedino šta i košta 400k trenutno :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 20

Znači kenny Lala je kurton zesci, pa čak i sa shadow chemistry. Nakon 10 utakmica sa sigurnošću to mogu reci  barem za mene. Semedo je za njega televizor u boji. Jednostavno kad ti dodje na njega Mbape ili Neymar ,Salah, slomije mu 3x kicmu.,dok sa Semedom to nije slučaj. Mislim da je end game RB Semedo Hedaliner.  Ključna stvar rb/lb je i agility. Kenny Lala ima 75 a Semedo 88 tako da se tu nema šta pričati više. Moj prijateljski savjet je da ga izbjegavate. Glupan nisam vidio to prije nego sam ga išao radit a i ponijela me euforija jer sam ga prošle godine koristio kao rb i bio je fantastičan 

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.1.2020 21:22 (manipulator).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
FIFA 20

Vidi ko zabiie dva komada. Jedan je sa WF... A ima 2*. Top. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 20

7 poraza u nizu...Kako je ovo smjesna igra

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
FIFA 20

7 poraza za redom nisu, do igre frende. I to je valjda svima jasno. Evo moj 5. Poraz. Fino.

 

3 kontrice i opaaaa... Zezanje. Ja cu imat 800 dodavanja a meni ce njegov golman sve obranit. Bernardo Silva na cistoj lijevoj se frce i udara loptu desnom. Umirem od smijeh. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 2 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20

Odradio te covjek takticki...

 

Dabudes se kurcio s tri stopera. 

The Commissioner of Football
12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

Odradio te covjek takticki...

 

Dabudes se kurcio s tri stopera. 

 Ma to mi je kad ganjam rezultat taktika. Inace sam u 4411 ili u 4231.

 

Edit: 6 poraz DC. Top. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.1.2020 22:58 (SimeKZ).
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 20

nije ni ovaj tvoj do igre nego do skilla.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

Znao sam da je kraj mojim pobjedama kad sa Raulom lijevom pogodim 2 stative sa 10 metara.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
FIFA 20

Ne znam ja kako vi imate volje i kako stignete odigrati svih 30 utakmica. Ja sam ove vikend lige stao na 14-1. Jednu izgubio nakon penala u kojoj sam pogodio najmanje 3 stative gdje je u jednoj šansi 3/4 gola bilo prazno i to sa nekih 7-8 metara. Kad se protivnik zaustavi, tj. ne daje input nakon stative jer je i on siguran da taj šut mora da uđe onda mi sve bude jasno.

 

Ovim updateom nisu ništa specijalno promjenili što se tiče šuteva.

 

Da EA ima zrno razumjevanja i pameti, stavili bi i ponedeljak da se može igrat WL. Znam ja da mene svrbi da ganjam veće rankove, ali više cijenim sebe i svoje vrijeme pa se ovako doziram da ostvarujem sedmični profit koliko toliko jer samo kroz divizije zarada je nenormalno mala, a nemam ni vremena ni živaca da visim na marketu kojeg je EA ubio do te mjere da odbije što je veći broj ljudi za neku kako takvu ozbiljniju zaradu.

 

 

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Boixus Nois PS kaže...

nije ni ovaj tvoj do igre nego do skilla.

 Los ti podjeb. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: FIFA 20

Imam ovaj tim i planiram uzet Barnesa 87 na LW, ali nemam ideju kako ga uklopit u ovaj sastav. Benzema i De Jong bi mogli van.

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=bFzzinJSnSICR:FFA20PCC

15 godina
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...

 Dosta vježbati, rekao bih. Prvi udarac je trebao ići snažno u prvu stativu. Drugi nije trebao biti finesse, a treći je trebao ili biti finta ili pokušati opet prvu stativu. 

Jednostavno reci ako želiš zabiti gol moraš uvijek pucati snažno u prvu stativu jer je to nešto kao finesse simulator od prošle sezone. Svake godine imamo neki OP nerealan udarac. Počeo mi se gaditi nogomet u kojem svi pucaju snažno na prvu stativu jer to uvijek ulazi zbog govna od igre ma koliko to nerealno bilo u nekim situacijama. Inteligentni udarci su u ovoj igri predmet sprdnje. Onako kako messi u stvarnosti puca u ovoj igri bi to sve odreda bili lako obranjivi udarci. Ne volim nabijati, volim lagano puknuti po travi u kut ili volim zabiti glavom. No u ovoj fifi su mi i to uzeli pa mi golovi glavom spadaju u statističku pogrešku. Golmani će ti 1x1 braniti čuda a onda će jednostavni centaršut u svoja tri metra nespretnom reakcijom pospremiti u vlastiti gol ili će loptu spustiti protivniku na noge. Ovu igru je radio debil koji nikada nije potrčao za loptom. I da, rađe fulam gol nego da snažno nabijam u prvu stativu samo zato što to svi rade. Nisam niti prošle godine koristio finesse simulator jer su ga svi koristili jer im je neki debil na jubitou objasnio da će tako najlakše zabiti gol.

8 godina
offline
FIFA 20

Pricao sam o skilu i ok sve je u redu sa tim ali niko od nas na forumu sem onog decka ga nema mislim u toj meri da je dosta superiorniji na druge pa da pobedi i kad ga igra jebe. Evo danas gameplay igraci su mi mrtvi, ne otkrivaju se uvek stoje iza protivnickog igraca, tackle se uvek njemu odbija, tacno ko da imam bronzane kartice koliko su tromi i kako reaguju dok suparnicki jedu moje za dorucak sa agresivnoscu i svim ostalim ma uzas pre tesko je za igrati dok juce bila druga prica, milina. Probao opet sad koju ma kakvi isto sve kao danas. Dok ce se sutra verovatno probuditi i poceti igrati. Muci mi se kad vidim kakvi me panjevi pobedjuju, vidim da nemaju pojma a ja pored njih ispadam jos veci panj 😂. 

Jbs ti igru koju si kupio i ne mozes ko covek igrati kad ti se igra nego kad ea to dozvoli. I sto sime kaze 5 poraza nije do igre, jeste i 10 jer jednostavno igra ti ne dopusta da igras samo sto mi ugl pre prestanemo da igramo. Kako je moguce evo npr u istoj diviziji sa istom ekipom i sa istom taktikom nekad imam omer tipa 10-2 ajde a sutradan je 2-10... Izgleda preko noci zaboravio da igram. Ma smesna igrica a mi jos smesniji sto se nerviramo oko gluposti. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
3 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: FIFA 20
ruya kaže...

Pricao sam o skilu i ok sve je u redu sa tim ali niko od nas na forumu sem onog decka ga nema mislim u toj meri da je dosta superiorniji na druge pa da pobedi i kad ga igra jebe. Evo danas gameplay igraci su mi mrtvi, ne otkrivaju se uvek stoje iza protivnickog igraca, tackle se uvek njemu odbija, tacno ko da imam bronzane kartice koliko su tromi i kako reaguju dok suparnicki jedu moje za dorucak sa agresivnoscu i svim ostalim ma uzas pre tesko je za igrati dok juce bila druga prica, milina. Probao opet sad koju ma kakvi isto sve kao danas. Dok ce se sutra verovatno probuditi i poceti igrati. Muci mi se kad vidim kakvi me panjevi pobedjuju, vidim da nemaju pojma a ja pored njih ispadam jos veci panj 😂. 

Jbs ti igru koju si kupio i ne mozes ko covek igrati kad ti se igra nego kad ea to dozvoli. I sto sime kaze 5 poraza nije do igre, jeste i 10 jer jednostavno igra ti ne dopusta da igras samo sto mi ugl pre prestanemo da igramo. Kako je moguce evo npr u istoj diviziji sa istom ekipom i sa istom taktikom nekad imam omer tipa 10-2 ajde a sutradan je 2-10... Izgleda preko noci zaboravio da igram. Ma smesna igrica a mi jos smesniji sto se nerviramo oko gluposti. 

 Ja sam jedan od onih sto pobjedi kad ga igra jebe i ovo ti je moj savjet ja cim vidim da me igra ide jebat. Ja stisnem alt+tab ili alt+f4, zavisi o raspolozenju i ja izlazim kao pobjednik jer se nisam zivcirao radi smeca. 

12 godina
offline
FIFA 20

Da sam znao da cu morat odigrat svih 30 tekmi za G1, odustal bi na G3. 

 

Kroz sva tri dana me prati nevjerovatan delay. Stvarno je nestvarno da igru koju kupis za 60e ne mozes normalno igrat. 

 

Ehm... Danas sam shvatio da se neke stvari malo moraju poslozit jer ovo nema smisla. Volim igrat FIFAu, volim nogomet, al ne volim kad mi nesto upravlja za zivotom. Od sljedeceg vikenda ako ne odigram sve, ne odigram. 10 tekmi na dan ako stignem petak, subota, nedjelja super. Ako ne, naguram do G3 i gotovo. Svejedno su nagrade ruglo i nemaju smisla. Ajde, jedino ovaj G1 dobijes 2x jumbo rare players, al' opet niej vrijedno utrosenog vremena. 

Druga stvar, kolicina emocija koja se ugura u ovu sugu od igre je nevjerovatna. Da sam upola ovoliko uporan na faksu, bio bi gotov sa ovih 5g u godinu i pol. Ko mene tjera da ja igram 30 tekmi vikendom i to da si, onako sa strane, unistavam zdravlje. 
Ova igra bi bila top, ali doslovno top samo da se makne taj delay, da nam daju normalne servere da imamo normalan gameplay... a ne da guram igrace kroz mulj u 27 od 30 tekmi. 

 

Ajmo sad na WL. 20-10. Nakon 7-1, pa 11-2. Dodem na 20-10. Ok, izgubio sam 3 tekme na penale. Tekme koje sam vodio po 2-3 gola razlike. Nisam bio dovoljno koncentriran da se uz borbu protiv drop back morona, borim i protiv nekog sranja gdje moj Varane Militau ne moze dodat tocan pas, nego direktno dodaje protivnickom Adami u noge. Fasciniran sam time. 

Moja niti jedna tekma ne izgleda statisticki nadmocna za protivnika. Ovakve slike koje tu stavljam gdje ja imam po 10-15 udaraca a protivnik 2-3. Ako se to dogodi onda ja i protivnik imamo 2-3 udarca na gol. Nije mi to jasno, bolji si... al ne mozes... Nece uc da se jebes.

 

Mislim da cu od sljedeceg vikenda odigrat do G3 i to je to. Malo odmora od ove nakarade koju nazivamo nogometom. Preko tjedna ju necu ni upalit. DR nema smisla igrat. Icon swaps su smijurija za sirotinju i ljude debelih zivaca. Slozit paketic od SBCa kaj nam dode i to je to. U cetvrtak sve skupa otvorit pa kud puklo. 

 

 

Nabijem ih kolektivno na kurac tamo u EAu. I to brzinom njihovih servera, fino, polako...

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Decki moji, ne isplati vam se FIFA zivaca. Sad sam u 2. ili 3. tjednu neigranja. Ugodni mirni vikendi bez da moram gledati kako da kombiniram vrijeme i odigram WL, nema zivciranja sa tim teskim smecem od enginea i delaya... Upalim OW kada mi se igra nesto kompetitivno, FM kada mi se igra nesto nogometno i nema jebanja sa P2W govnima i razmatranjem jesam li ja debil pa los ili je igra totalno u kurcu.

Ako ista, drzim fige da za 2021 ne budem debil i ne kupim igru kao ove godine.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ja sam ispočetka lagano dolazio do gold 3 i svaki put bi mi ostalo 5 ili više utakmica za odigrat.

Zadnja dva tjedna ja se grčevito borim da uzmem silver 1.

Da li sam prestar pa se gubim, koji kurac mi se događa??

Umjesto da napredujem kako igram i pojačavam ekipu, ja nazadujem - nije mi to baš jasno.

 

Ovo s pucanjem na gol... ja vrlo često u početku utakmice stvorim nekoliko 100% šansi i sve ih promašim.

Da je istina što EA piše u patch notesima (da popravljaju pucanje iz šesnaesterca) ja bih likove natrpao 2-3 komada u prvih 15 minuta i oni bi kvitali.

Ovako, ja ispromašim to što imam promašit, onda on zabije gol i ode sve u tri pičke materine.

Da ne govorim kako gubim partije gdje povedem 2-0 i imam mrtvaca za treći gol, ali ne, bude stativa ili golman brani čudo i nakon toga odmah popijem gol i na kraju vrlo često i partiju ispušim.

U prijašnjim FIFAMA sam mogao kontrolirati igru, tj. onemogućiavati protivnika u njegovim naumima, a u ovoj FIFI ja jednostavno to ne mogu.

Znam svaki potez 3 sekunde prije njega što će napraviti, postavljam igrače, namještam sve, ali ne, ne mogu ništa.

Likovi protiv kojih igram su poluretardi... dodaju se šablonski i nakon 5 minuta ja znam kako igraju i opet ja mu ne mogu kontrirat jer postavm igrača na putanju lopte, ali lopta svaki put nađe neki put mimo mog igrača da dođe do njegovog.

Imao bih još štošta pisati, al nema smisla, sve sam već napisao, a i mnogi ovdje isto proživljavaju što i ja.

Neki više, a neki sa skillom manje jer to mogu kompenzirati skillom jbga.

 

BTW

Netko je već napisao, ovaj zadnji patch bolje da ne stavljaju na PS nego neka ga maknu s PC-a jer pucanje iz blizine je lošije nego prije.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice