FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.049.415
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ja sam završio na 17 pobjeda, ali me dočekalo malo iznenađenje kad sam se ulogirao  

 

imam 600k za potrošit na obrambenog igrača , da idem sa Van Dijkom, Sol Campbell ili Cannavaro?

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.1.2020 9:17 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Meni je takodjer prekipjelo i doslovno sam preko noci pregorio, kao mojoj zeni delimano blender neki dan.

 

Jebes igru u kojoj nikad nisam bio u prilici igrati s Messiem, Ronaldom ili ne daj Boze toty igracem ili prime iconom.

 

Cak je sama igra na terenu postala drkava.

 

Ekipi zelim sve najbolje dok se lagano odjavljujem od futa.

 

The Commissioner of Football
 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

To je TO.

 

Pijem lagano kavicu i skuzim nagrade od SB i dobijem "DICK-a" nekog crnca,  kao zahvalnicu sto igram igru.

 

Lik se stvarno tako zove, ali heey...,koja simbolika. E pa nabijem vas na kurac do te mjere, da cu preko svog mestra da se rjesim igre.

 

The Commissioner of Football
 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Ja sam ispočetka lagano dolazio do gold 3 i svaki put bi mi ostalo 5 ili više utakmica za odigrat.

Zadnja dva tjedna ja se grčevito borim da uzmem silver 1.

Da li sam prestar pa se gubim, koji kurac mi se događa??

Umjesto da napredujem kako igram i pojačavam ekipu, ja nazadujem - nije mi to baš jasno.

 

Ovo s pucanjem na gol... ja vrlo često u početku utakmice stvorim nekoliko 100% šansi i sve ih promašim.

Da je istina što EA piše u patch notesima (da popravljaju pucanje iz šesnaesterca) ja bih likove natrpao 2-3 komada u prvih 15 minuta i oni bi kvitali.

Ovako, ja ispromašim to što imam promašit, onda on zabije gol i ode sve u tri pičke materine.

Da ne govorim kako gubim partije gdje povedem 2-0 i imam mrtvaca za treći gol, ali ne, bude stativa ili golman brani čudo i nakon toga odmah popijem gol i na kraju vrlo često i partiju ispušim.

U prijašnjim FIFAMA sam mogao kontrolirati igru, tj. onemogućiavati protivnika u njegovim naumima, a u ovoj FIFI ja jednostavno to ne mogu.

Znam svaki potez 3 sekunde prije njega što će napraviti, postavljam igrače, namještam sve, ali ne, ne mogu ništa.

Likovi protiv kojih igram su poluretardi... dodaju se šablonski i nakon 5 minuta ja znam kako igraju i opet ja mu ne mogu kontrirat jer postavm igrača na putanju lopte, ali lopta svaki put nađe neki put mimo mog igrača da dođe do njegovog.

Imao bih još štošta pisati, al nema smisla, sve sam već napisao, a i mnogi ovdje isto proživljavaju što i ja.

Neki više, a neki sa skillom manje jer to mogu kompenzirati skillom jbga.

 

BTW

Netko je već napisao, ovaj zadnji patch bolje da ne stavljaju na PS nego neka ga maknu s PC-a jer pucanje iz blizine je lošije nego prije.

 Kako pucaš, Silver 1 ti je i previše. 

11 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
Arminho kaže...
manipulator kaže...
Cofinho kaže...
manipulator kaže...

4g exploita nema više? Vic godine .

 Vic godine je tvoje stalno laganje u ovoj temi, a kad te se zove 1vs1 da se dokaze cijeloj ekipi na forumu da si prevara, ignoriras.

 Vic godine je što si ti isfrustirani mamin i tatin sin koji misli da je najbolji u svemu i dobije uvijek sve što želi.

4g exploit postoji i uvijek će postojati i dan danas postoji no loss glitch...

 

Sro se tiče igranja 1vs1 ne igram sa djecom. Imaš Rivalse, wl, i ostale modove pa izvoli.

Takve sam se djece zasitio već ovih godina.

Mene tvoje mišljenje i ovakve prozivke ne tangiraju ni 2%,to rade samo djeca.. Tako da bih te sad lijepo ,još jednom zamolio, kani me se i moji postova. Imaš lijepo reko sam već sa strane dugme za ignore, kao što ću to sada ja napravit za tebe i svi sretni i zadovoljni. Ugodan dan

 Kako ja u dvije godoine nisam naletio na no loss glitch, a igrao 1500 sati FIFA-e? 

Zato jer no loss glitch funkcionira na taj nacin da tebi ne nasteti, tebi vrati gejm ili da win, a njemu ne da poraz i to ti je to. Tak da ako netko prekine nakon 3 pauze i cudno se ponasa ti radi taj no loss glitch. Ako ne razmislis o svakom rq ne mozes ni znat da li si dozivio no loss glitch ili ne. Ako ga zelis dozivjeti, a na pcu si odi odigraj jedan draft pa javi. :D

 To na PC-u nije no loss glitch nego trainer i toga ce uvijek bit na PC-u, zato sam i pobjegao na konzolu.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
11 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Ja sam ispočetka lagano dolazio do gold 3 i svaki put bi mi ostalo 5 ili više utakmica za odigrat.

Zadnja dva tjedna ja se grčevito borim da uzmem silver 1.

Da li sam prestar pa se gubim, koji kurac mi se događa??

Umjesto da napredujem kako igram i pojačavam ekipu, ja nazadujem - nije mi to baš jasno.

 

Ovo s pucanjem na gol... ja vrlo često u početku utakmice stvorim nekoliko 100% šansi i sve ih promašim.

Da je istina što EA piše u patch notesima (da popravljaju pucanje iz šesnaesterca) ja bih likove natrpao 2-3 komada u prvih 15 minuta i oni bi kvitali.

Ovako, ja ispromašim to što imam promašit, onda on zabije gol i ode sve u tri pičke materine.

Da ne govorim kako gubim partije gdje povedem 2-0 i imam mrtvaca za treći gol, ali ne, bude stativa ili golman brani čudo i nakon toga odmah popijem gol i na kraju vrlo često i partiju ispušim.

U prijašnjim FIFAMA sam mogao kontrolirati igru, tj. onemogućiavati protivnika u njegovim naumima, a u ovoj FIFI ja jednostavno to ne mogu.

Znam svaki potez 3 sekunde prije njega što će napraviti, postavljam igrače, namještam sve, ali ne, ne mogu ništa.

Likovi protiv kojih igram su poluretardi... dodaju se šablonski i nakon 5 minuta ja znam kako igraju i opet ja mu ne mogu kontrirat jer postavm igrača na putanju lopte, ali lopta svaki put nađe neki put mimo mog igrača da dođe do njegovog.

Imao bih još štošta pisati, al nema smisla, sve sam već napisao, a i mnogi ovdje isto proživljavaju što i ja.

Neki više, a neki sa skillom manje jer to mogu kompenzirati skillom jbga.

 

BTW

Netko je već napisao, ovaj zadnji patch bolje da ne stavljaju na PS nego neka ga maknu s PC-a jer pucanje iz blizine je lošije nego prije.

 Moj prijateljski savjet ti je da prodaš sve tradable igrače i kupiš druge i uklopis ih sa ovim što imaš sad u prvome timu untreadables.. 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

 Moj prijateljski savjet ti je da prodaš sve tradable igrače i kupiš druge i uklopis ih sa ovim što imaš sad u prvome timu untreadables.. 

Skoro svi igrači s kojima igram su untradable :)

Jedina dvojica koja su tradable, a da nešto vrijede su Ronaldo i Butragueno.

Mislio sam Ronalda utopit jučer jer mi ide na kurac što je počeo promašivati jako, ali opet koga god da uzmem, sumnjam da će biti bolji od njega.

 

Al mogao bih baš probati idući vikend složiti neku glupu rare ekipu pa s njima igrat.

Isti mi je kurac kad ne znam pucat, pucao ja s Ronaldom ili Vardyjem.

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
manipulator kaže...

 Moj prijateljski savjet ti je da prodaš sve tradable igrače i kupiš druge i uklopis ih sa ovim što imaš sad u prvome timu untreadables.. 

Skoro svi igrači s kojima igram su untradable :)

Jedina dvojica koja su tradable, a da nešto vrijede su Ronaldo i Butragueno.

Mislio sam Ronalda utopit jučer jer mi ide na kurac što je počeo promašivati jako, ali opet koga god da uzmem, sumnjam da će biti bolji od njega.

 

Al mogao bih baš probati idući vikend složiti neku glupu rare ekipu pa s njima igrat.

Isti mi je kurac kad ne znam pucat, pucao ja s Ronaldom ili Vardyjem.

 Scream Inisgne, Mertens RTF, Mertens Hedaliner .  Hehe 

12 godina
offline
FIFA 20

Ja bi cak ostavio Ronalda. To kaj se poklopilo par losih rezultata ne znaci da je Ronaldo los. Dogodit ce se jedna tekma gdje ce puknut 4 udarca i 4 gola.

 

Meni u WL se dogodilo da Zola nije htio ulazit u prostor. Doslovno je lik stajal u mjestu i bio ko mantinela. Utakmicu prije ga je bilo svugdje. Covjek ubijal dodavanjina i zabil 3 komada. Utakmicu poslije isti scenarij. Opet ga ima svugdje. Jednostavno ne mozes znat kad ce ti kojeg igraca izjebat nesto. Mozda kd najboljr to primjetit pa napravit izmjenu. Ja sam zato pripremil Demebela koji ude umjesto njega pa samo prebacim Bernarda Silvu na CAM a demebele na LCAM. 

 

Najvjerovatnije postoji forma ko u PESu. Samo kaj mi za to ne znamo. Jer mi nema druge logike da 5 tekmi svi rade prema svojim statstima, a onda tu drugu tekmu patnja isusova sa njima.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Ja bi cak ostavio Ronalda. To kaj se poklopilo par losih rezultata ne znaci da je Ronaldo los. Dogodit ce se jedna tekma gdje ce puknut 4 udarca i 4 gola.

 

 

Ma znam, zato ga i nisam prodao.

Ali imao je takvih par utakmica gdje je promašivao čuda i popizdio sam skroz.

Mislim da čak ima u onim videima što sam stavljao ovaj vikend nekih njegovih promašaja.

 

Inače, dobar je on, sviđa mi se jer se baš trudi i daje sve od sebe u svakoj utakmici.

Pogotovo na izgubljene lopte trči sam bez ikakvih uputstava da je agresivan i da napada zadnju liniju.

 

Ovo za ponašanje igrača je stvarno čudna stvar u ovoj igri.

Mislim da se nikad ovako nisu ponašali, niti u jednoj FIFI.

E sad, što je uzrok tome?

Može biti forma, može biti lag/delay, može biti do protivničke formacije/pritiska... svašta.

[19xx] 4ntraks
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Dajte pomozite jer se Van Dijku nešto diže cijena i sad sam popušio najjeftinijeg na bidanju.

Kog da uzmem za obrambenog i da li je itko koristio navedene da mu zna dat savjet , znači obrambeni do 600k koliko imam za potrošit

 

4 Van Dijk
1 Sol Campbell
0 Fabio Cannavaro
0 Netko drugi
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Dajte pomozite jer se Van Dijku nešto diže cijena i sad sam popušio najjeftinijeg na bidanju.

Kog da uzmem za obrambenog i da li je itko koristio navedene da mu zna dat savjet , znači obrambeni do 600k koliko imam za potrošit

 

 A zavisi od tvoga tima. Ja sam ih imao sve vjeruj. Od ovih nabrojanih Van Dijk je najbolji. Po meni još uvijek najbolji Eder Militao RTF i u kombinaciji sa Van Dijk ili Varane if je win win.  

12 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Dajte pomozite jer se Van Dijku nešto diže cijena i sad sam popušio najjeftinijeg na bidanju.

Kog da uzmem za obrambenog i da li je itko koristio navedene da mu zna dat savjet , znači obrambeni do 600k koliko imam za potrošit

 

Nisam koristio niti jednog pa ne znam, ali mislim da ne možeš pogriješiti niti s jednim.

Uzmi onoga tko ti odgovara u ekipi pa probaj, ako ne valja frkneš ga lako na bubanj i kupiš drugoga.

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

Ja bi cak ostavio Ronalda. To kaj se poklopilo par losih rezultata ne znaci da je Ronaldo los. Dogodit ce se jedna tekma gdje ce puknut 4 udarca i 4 gola.

 

 

Ma znam, zato ga i nisam prodao.

Ali imao je takvih par utakmica gdje je promašivao čuda i popizdio sam skroz.

Mislim da čak ima u onim videima što sam stavljao ovaj vikend nekih njegovih promašaja.

 

Inače, dobar je on, sviđa mi se jer se baš trudi i daje sve od sebe u svakoj utakmici.

Pogotovo na izgubljene lopte trči sam bez ikakvih uputstava da je agresivan i da napada zadnju liniju.

 

Ovo za ponašanje igrača je stvarno čudna stvar u ovoj igri.

Mislim da se nikad ovako nisu ponašali, niti u jednoj FIFI.

E sad, što je uzrok tome?

Može biti forma, može biti lag/delay, može biti do protivničke formacije/pritiska... svašta.

 Ček? Kojeg Ronalda? R9 ili Cristiano ? 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

 Ček? Kojeg Ronalda? R9 ili Cristiano ? 

Kiki.

Kakav debeli Ronaldo, nemam ja para za njega :)

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
FIFA 20

Ovaj vikend sam furao cijelu wl scream Insigne i zadovoljan sam. U 30 utakmica zabio je 43 gola. Insigne prodan uz malu zaradu. 

Upravo kupljena druga zvijer iz Napolija, Mertens Hedaliner, kupljen za 760k sa hunter chemistry, sad vidim da je već mu cijena na 800k . Idem ga probati danas u rivalsima pa ako se pokaže dobar ostaje ako ne ide na market opet uz profit. Dečki kupujte danas tko želi šta kupovati dok.je market low. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ovo mi je team ali brijem da ću se riješit de Bruynea jer mi je lik užas, pa bi tu ubacio Van Dijka , LLorisa kao golmana i možda Fabinha umjesto tog de Bruynea ili ću već nekog nać ali sad mi je bitan obrambeni jer Ramos me počeo nervirati :)

Sol Campbell mi se čini kao ubojica sa 84 paceom...i za Cannavara dosta ljudi ga hvali koliko čitam, isto za Militao nemam dosta keša

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.1.2020 14:39 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
manipulator kaže...

 Ček? Kojeg Ronalda? R9 ili Cristiano ? 

Kiki.

Kakav debeli Ronaldo, nemam ja para za njega :)

 Jbg sad zavisi koliko imaš coinsa na raspolaganju.

Jer kad prodaš Butru i Kikija imaš oko 1,920 mil coinsa na raspolaganju. 

E sad zavisi kakav tim imaš, zaboravio sam, jer za 1, 9 mil coinsa se mogu dobri igrači da kupe. 

Zola 86 je 780k,Mertens evo 800k,Scream Insigne pala mi cijena za 760k,

Mbape 750 k, Neymar 750k..

11 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Ovo mi je team ali brijem da ću se riješit de Bruynea jer mi je lik užas, pa bi tu ubacio Van Dijka , LLorisa kao golmana i možda Fabinha umjesto tog de Bruynea ili ću već nekog nać ali sad mi je bitan obrambeni jer Ramos me počeo nervirati :)

Sol Campbell mi se čini kao ubojica sa 84 paceom...i za Cannavara dosta ljudi ga hvali koliko čitam, isto za Militao nemam dosta keša

 Ao prodaš De Bruyne onda Hazard puši chemistry i moraš i njega prodati 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

Mbape 750 k, Neymar 750k..

Svaka šuša ima Neymara i Mbapea pa ih baš iz tog razloga ne želim kupovati :P

Radije ću Messija uzet ako budem mijenjao ovu dvojicu.

 

Gledao sam bio Mertensa kad sam Ronalda kupovao, ali sam se ipak za Ronalda odlučio iz nekog razloga.

 

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
manipulator kaže...

Mbape 750 k, Neymar 750k..

Svaka šuša ima Neymara i Mbapea pa ih baš iz tog razloga ne želim kupovati :P

Radije ću Messija uzet ako budem mijenjao ovu dvojicu.

 

Gledao sam bio Mertensa kad sam Ronalda kupovao, ali sam se ipak za Ronalda odlučio iz nekog razloga.

 

 Ja mislim na Mertens Hedaliner ne na RTF  .

12 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

 

 Ja mislim na Mertens Hedaliner ne na RTF  .

Imam mjesto za njega u ekipi pošto igram s Talijanima.

Aj javi kad ga probaš jel bolji od Ronalda pa možda napravim zamjenu.

[19xx] 4ntraks
15 godina
online
FIFA 20

Ja sam odradio kaj sam imao za odraditi i ne mislim se više zamarati oko igre. Igrat ću po malo i probat što manje pičkarati i dizati si tlak. Prva momčad i fitness momčad.

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Ja sam odradio kaj sam imao za odraditi i ne mislim se više zamarati oko igre. Igrat ću po malo i probat što manje pičkarati i dizati si tlak. Prva momčad i fitness momčad.

 Odlična momčad.Ja osobno bi samo umjesto Hierra stavio baby Rio Ferdinand i to je to .

8 godina
offline
FIFA 20

Ja se malo bacio na market kupio 11 Ramosa po ceni izmedju 45-47000 sad kad propadnem k'o grcka 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
ruya kaže...

Ja se malo bacio na market kupio 11 Ramosa po ceni izmedju 45-47000 sad kad propadnem k'o grcka 

 Vec sad ide po 64k. Odbij porez i dobar si. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
ruya kaže...

Ja se malo bacio na market kupio 11 Ramosa po ceni izmedju 45-47000 sad kad propadnem k'o grcka 

 Vec sad ide po 64k. Odbij porez i dobar si. 

 Na xboxu sam za sad je oko 55k, cekam cetvrtak tad bude oko 60k. Racunao sam negde 10k po kartici otprilike.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Vidim serveri su opet na nivou. Nejde vise od 2 crtice. Alt+f4.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

 Odlična momčad.Ja osobno bi samo umjesto Hierra stavio baby Rio Ferdinand i to je to .

Ne paše mi. Ovako mogu kombinirati piquea i ter stegena s hierrom. Nisam primjetio da nešto nedostaje hierru. Bar ne na mom nivou igranja. Ne mislim dugo imati van dijka tako da će stoperski par biti hierro i pique.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Vidim serveri su opet na nivou. Nejde vise od 2 crtice. Alt+f4.

 Ugasi i upali fifu. Mene je isto to pocelo jebat. Pocne te spajat sa imbecilima iz piizde materine. Valjda kad ugasis i upalis fifu, resetira se matchmaking, odnosno, spajanje na odredeni server. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice