FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.048.379
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

E jebiga sad.

Što činiti, imam PL team, Sane mi je odigrao 500 tekmi i odličan je, jutros otvorim crvene , kita labudova, otvaram packove i u onom 24 players packu uleti čika Rash, ubojica dječjeg lica. Isprobat ću ga svakako, vrijedi 400k, baš me zanima jel toliko dobar ili će na market...

 Ako ga testiras gubi na vrijednosti  . :)

Ovako fresh vrijedit će 210k.ja ne znam gdje si ti vidio da on košta 400k..

Iskreno meni je Rashford sranje u ovoj

15 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...
jopis kaže...

E jebiga sad.

Što činiti, imam PL team, Sane mi je odigrao 500 tekmi i odličan je, jutros otvorim crvene , kita labudova, otvaram packove i u onom 24 players packu uleti čika Rash, ubojica dječjeg lica. Isprobat ću ga svakako, vrijedi 400k, baš me zanima jel toliko dobar ili će na market...

 Ako ga testiras gubi na vrijednosti  . :)

Ovako fresh vrijedit će 210k.ja ne znam gdje si ti vidio da on košta 400k..

Iskreno meni je Rashford sranje u ovoj

 Ja igram na pcu, do prije pola sata ih je bilo ravno 5 na marketu, najjeftiniji 390k.

 

Edit: evo ulogirao sam se sad, ima ih i ovdje sad po 240-250k, znači trebao sam jutros bit pametan i frknut ga odmah.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.1.2020 11:18 (jopis).
4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

Prvi put nakon Ben Yeddera iz listopada još da dobijem najbolje iz pickova

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
nul-3 kaže...

Danas odem slucajno trazit aguera na market i taman bude jedan za 700 i umjesto da probam snipeat ja se divim kartici 

 

Scream nije bio u red pickovima za razliku od ovog i nije bio u TOTW paketicima za E3 E2 E1 i top 100, tako da ce ovoga vjerovatno biti više na marketu sutra već.

Dobro da ga nisi uzeo, sada je već na 620k a vjerojatno će sutra ići i niže kada krenu ove nove boje kartica.

12 godina
offline
FIFA 20

Dubravka i Keane. 

 

2x rare gold pack, 2x rare players pack, 2x jumbo rare players pack = 0 walkouta, jedan IF ( opet Keane) i to je to. 

 

GG. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Svaka cast EA, uspio si mi ubiti volju za igrom. Stvarno mi je vise pun kurac.

 

Naslagao sam od prodaje 500k i nek ceka dok se ohladim i pozelim futa.

 

Sada malo na drugi front, zajebavat se  s Ronaldom i drugim galaktikosima.

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Ja standardno ništa. Dvije kartice ratinga 83 i to je to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ja sam danas začuđujuće dobro prošao.

Od WL silver 1 crveni Nkoulu ili kako se već zove - čak ću i probati tu karticu, čini mi se OK.

U paketima neki 84 IF i Casemiro - nakon dugo vremena walkout.

 

OD Rivalsa Griezmann untradable i još jedna jaka kartica, ali sam zaboravio koja.

Uglavom nisam walkout vidio 20-tak dana, a bogami sam se naotvarao paketa i onda danas ostanem paf kad mi ulete 3 walkouta.

 

Kako je krenulo, očekujem u marqueu neku ikonu :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

pa Arnold je bio za složit i od zadnjeg patcha je nestao ,a pisalo je da traje 20 i nešto dana i sada ga ne vraćaju, pa jesu oni normalni?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Citaj twitter. Imaju neki problem. Vratit cr ga. Makar nw znam ko normalan to ide slagat za tu cijenu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 20

Gledajte ovu ekipu. I onda lik izade u 25. min pri rezultatu 2-0 za mene.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Citaj twitter. Imaju neki problem. Vratit cr ga. Makar nw znam ko normalan to ide slagat za tu cijenu. 

kaj misliš da se ne isplati? imam nekaj igrača viška ,ali večinom su tradeable 

 

12 godina
offline
FIFA 20

Pa ne ispalti se 230k za igraca na RB koji je tehnicki RM. 

 

DR malo igram da se zagrijem za sutra. Mislim, da imam 2 pobjede 2 poraza sa jednin, DCom i 4 remia. Kakvi ljudi, samo drop back i peglaj. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
nul-3 kaže...

Danas odem slucajno trazit aguera na market i taman bude jedan za 700 i umjesto da probam snipeat ja se divim kartici 

 

Scream nije bio u red pickovima za razliku od ovog i nije bio u TOTW paketicima za E3 E2 E1 i top 100, tako da ce ovoga vjerovatno biti više na marketu sutra već.

Dobro da ga nisi uzeo, sada je već na 620k a vjerojatno će sutra ići i niže kada krenu ove nove boje kartica.

 Ma da ga bar nisam uzeo. Ujutro u 9 cekao da se krenu otvarat pakovi i uzmem ga za 715k. Bio je i 615 danas, sad je nazad na 650. Zao mi je malo sto sam se sjebao zbog novaca, mogao sam 100k uštedjeti ali nije mi toliko žao.

 

Koristio sam cijele godine njegovu 89 karticu, vrijeme je za mali upgrade :) Ionako sam imao 1100k i nisam znao šta da uzmem, a nisam fan ovih meta ekipa što svi koriste i skoro svaki protivnik je isti.  Pratim city i volim njega tako da 

 

BTW, ne planiraju vratiti moments Bernarda Silvu?

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Citaj twitter. Imaju neki problem. Vratit cr ga. Makar nw znam ko normalan to ide slagat za tu cijenu. 

Ako misliš na alexandera, zašto ne. Prodao sam SIF arnolda za 84k coinsa. Potrošio na potm arnolda oko 150k coinsa. U principu me došao samo oko 70k coinsa a dobit će nadogradnju i kartica će završiti 89/90 rating. Bolji RB mi od toga ne treba za te novce a i ovako je jako dobar. Sutra Lew dobija ovu šarenu karticu. Zbog njega sam danas prodao neke kartice i osigurao budžet. Jednostavno ga moram imati. Ovaj 92 Lew je mrak. Najdraži ST u ovoj usranoj fifi. Koliko smo usrani najbolje sam se sad uvjerio. Idem rješavati zadatak i odigrati onu dosadnu tekmu.

 

Krene tekma i pustim lika da zabije. Kako on ide ja se mičem lijevo desno da može zabiti. Zabije i gleda ponovljenu snimku puštenog gola? Krenem s centra, lik ko pušten s lanca. OK, pustim mu i drugi gol. Opet gleda. Valjda će sada pustiti. Neće, pa mu pustim treći i četvrti. I dalje gleda ponovljene snimke. Lik i dalje ne pušta. I onda počenem igrati polovicom prvog poluvremena. Da mi je pustio gol, pustio bih mu pobjedu. Ovako mi je dao motiv. Sve golove sam mu zabio iz peterca. OK, nije neki igrač ali je veliki idiot. Svaki dan pustim liku, krenem s centra pa on pusti meni i onda igramo. Svaki tjedan se nađe jedna budala koja to ne kuži. Nije valjda da je ovaj ferovac? Tužit ću ga sinu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.1.2020 22:39 (movie).
12 godina
offline
FIFA 20

Igram 4231 - naprijed RCAM - Son LCAM - Mbappe, ST - Hernandez, CAM - Bernardo Silva.

 

Sad ne znam kaj cu. Prodam Hernandeza i imam 800k. Zola mozda?

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Igram 4231 - naprijed RCAM - Son LCAM - Mbappe, ST - Hernandez, CAM - Bernardo Silva.

 

Sad ne znam kaj cu. Prodam Hernandeza i imam 800k. Zola mozda?

Kako ti je uopće palo na pamet uzimati hernandeza? Ne znam za što ti treba kartica, imao si je prošle godine, pa probaj seedorfa 91. Meni odlična kartica sredine terena. Danas sam je prodao nadajući se da će ovih dana opet pasti cijenom kada krene otvaranje packova. Uzeo ga za vrijeme totya za 710k coinsa a prodao ga danas za 860k coinsa. Prodao i maldinia 92. Narasla mu cijena pa sam iskoristio priliku da ga se riješim.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Igram 4231 - naprijed RCAM - Son LCAM - Mbappe, ST - Hernandez, CAM - Bernardo Silva.

 

Sad ne znam kaj cu. Prodam Hernandeza i imam 800k. Zola mozda?

Kako ti je uopće palo na pamet uzimati hernandeza? Ne znam za što ti treba kartica, imao si je prošle godine, pa probaj seedorfa 91. Meni odlična kartica sredine terena. Danas sam je prodao nadajući se da će ovih dana opet pasti cijenom kada krene otvaranje packova. Uzeo ga za vrijeme totya za 710k coinsa a prodao ga danas za 860k coinsa. Prodao i maldinia 92. Narasla mu cijena pa sam iskoristio priliku da ga se riješim.

 Imal sam viska coinsa a znal sam da ce im cijena ic jebacki gore. Sad ide za 430k ja sam ga uzel za 380k. Tak da ide u neka sitna zarada tu. 

 

Stvarno ne znam koga bi uzel da mi igra na LCAM, jer bi Sona vratil na ST. Mozda Salaha da uzmem. Nemam pojma. Vuce me nekak da probam Zolu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.1.2020 23:18 (SimeKZ).
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Imal sam viska coinsa a znal sam da ce im cijena ic jebacki gore. Sad ide za 430k ja sam ga uzel za 380k. Tak da ide u neka sitna zarada tu. 

 

Stvarno ne znam koga bi uzel da mi igra na LCAM, jer bi Sona vratil na ST. Mozda Salaha da uzmem. Nemam pojma. Vuce me nekak da probam Zolu. 

 To je onda ok. Tako sam i ja uzeo ove dvije icone u vrijeme totya da nekaj zaradim. Dosadio mi salah i mane i prodao bih ih ali rttf manea sam previše platio a ne volim gubiti. Treba sada čekati povratak lige prvaka. Ako frkenm salaha isto imam dilemu koga na njegovo mjesto.Uzeo bih ovog  novog aguera. Ne znam ali od 2012 uvijek moram imati aguera. Imao sam scream pa sam ga prodao pa povratak neće biti tako uzbudljiv. Po najavama ne očekujem sutra neke lude kartice i kako vidim najave samo mi je Lew interesantan.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Prvo pitanje, gdje su reprize golova? Nema ih jer je skripta sibala to je ludo bilo.

 

Lik je jednostavno isao pravocrtno prema golu ja sam mogao loptu pecnuti tu i tamo ali bi mu samo asistirao.

 

Drugo, kad mi netko krene pricat o skillu i koliko je bitan, odmah mu sad velim da ga nabijem... eto...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Prvo pitanje, gdje su reprize golova? Nema ih jer je skripta sibala to je ludo bilo.

 

Lik je jednostavno isao pravocrtno prema golu ja sam mogao loptu pecnuti tu i tamo ali bi mu samo asistirao.

 

Drugo, kad mi netko krene pricat o skillu i koliko je bitan, odmah mu sad velim da ga nabijem... eto...

 Preniski ti skill da vidis sve golove. Moras dignut skill pa otkljucas sve sazetke. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: FIFA 20

Reko idem probat rano ujutro odigrat dok nema laga i odma prva ekipa ovakva, a druga IF Mbappe, Ronaldo, Neymar i ekipa. Start sa 2 poraza, al onda sam uspio dobit iduce tri.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Prvo pitanje, gdje su reprize golova? Nema ih jer je skripta sibala to je ludo bilo.

 

Lik je jednostavno isao pravocrtno prema golu ja sam mogao loptu pecnuti tu i tamo ali bi mu samo asistirao.

 

Drugo, kad mi netko krene pricat o skillu i koliko je bitan, odmah mu sad velim da ga nabijem... eto...

 Preniski ti skill da vidis sve golove. Moras dignut skill pa otkljucas sve sazetke. 

 Piksu makovu, fakat! Moram neki lvl up lupit :D

11 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

4g exploita nema više? Vic godine .

 Vic godine je tvoje stalno laganje u ovoj temi, a kad te se zove 1vs1 da se dokaze cijeloj ekipi na forumu da si prevara, ignoriras.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

1:0 za EA :D

 

 

2. slika - ja 8 stativa, on toty mesi i de jong. Za svakog ponesto :D

Da je bio malo pametniji bi samo trcao ravno, ali on je dlucio radit finte pa je barem dva put prosao i mene i sebe. Jedini gol koji je zabio je bio u 4 min s messijem iz 25m.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.1.2020 10:58 (cicek).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
Cofinho kaže...
manipulator kaže...

4g exploita nema više? Vic godine .

 Vic godine je tvoje stalno laganje u ovoj temi, a kad te se zove 1vs1 da se dokaze cijeloj ekipi na forumu da si prevara, ignoriras.

 Vic godine je što si ti isfrustirani mamin i tatin sin koji misli da je najbolji u svemu i dobije uvijek sve što želi.

4g exploit postoji i uvijek će postojati i dan danas postoji no loss glitch...

 

Sro se tiče igranja 1vs1 ne igram sa djecom. Imaš Rivalse, wl, i ostale modove pa izvoli.

Takve sam se djece zasitio već ovih godina.

Mene tvoje mišljenje i ovakve prozivke ne tangiraju ni 2%,to rade samo djeca.. Tako da bih te sad lijepo ,još jednom zamolio, kani me se i moji postova. Imaš lijepo reko sam već sa strane dugme za ignore, kao što ću to sada ja napravit za tebe i svi sretni i zadovoljni. Ugodan dan

10 godina
offline
FIFA 20

Kao i svaku wl o ovu imam opet drugačiji tim. Maradona i Mbpabe se ne mijenjaju jer su untreadables.. 

Uzeo sam prije par dana još ronalda za 810k ,sad je oko 920k,ali sa budem iskren nisam zadovoljan sa njime. Sinoć u svakoj od 5 utakmica rivalsa po 2 do 3x stativa ili prečka, ubacim Ben Yeddera to je gol naravno. Mislim da ću prodati danas Ronalda kad odradi ovaj crveni karton od jučer i kupit možda Dalglisha opet ili Butraguena. Jel koristio netko možda Butru 90?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

Kao i svaku wl o ovu imam opet drugačiji tim. Maradona i Mbpabe se ne mijenjaju jer su untreadables.. 

Uzeo sam prije par dana još ronalda za 810k ,sad je oko 920k,ali sa budem iskren nisam zadovoljan sa njime. Sinoć u svakoj od 5 utakmica rivalsa po 2 do 3x stativa ili prečka, ubacim Ben Yeddera to je gol naravno. Mislim da ću prodati danas Ronalda kad odradi ovaj crveni karton od jučer i kupit možda Dalglisha opet ili Butraguena. Jel koristio netko možda Butru 90?

 

 

Ja imam baby Butru i odličan je tako da bi 90 trebao biti još bolji.

Što se Ronalda tiče, i moj voli stativu pogodit majku mu lopovsku, ali često zabija strašne golove pa mu oprostim za to :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 20

Kupio Zolu 87. Neka bude kakve su mu ocijene. Milina. 

 

Mbappe - Zola - Bernardo Silva i ST Son. Zola sa 4/4wf bude ok. 

Ili da prebacim Mbappea na ST i stavim Sona na LCAM kad je H/H. 

 

Budem skemijal. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Kupio Zolu 87. Neka bude kakve su mu ocijene. Milina. 

 

Mbappe - Zola - Bernardo Silva i ST Son. Zola sa 4/4wf bude ok. 

Ili da prebacim Mbappea na ST i stavim Sona na LCAM kad je H/H. 

 

Budem skemijal. 

Meni je napad Butra ST, lijevi CAM Mane, centralni CAM Bernardo Silva i desni CAM Son.

Son je nekako izgubljen na toj poziciji.

Pojavi se on povremeno na sceni, ali ostala trojica uglavnom kolo vode.

Mislim da je Son isključivo za ST, a jbga, nemam boljeg na desnoj strani, a Butra mi je bolji od Sona kao centralna špica.

[19xx] 4ntraks
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice