Football Manager 2012

poruka: 341
|
čitano: 172.595
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Eh da vas čujem, da li igrate ovu legendarnu igru, koja vam je verzija najdraža, možete i okačiti neki SS.. :)

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Football Manager 2012

meni je Football Manger 2011 dosad najbolja u serijalu i još je imam instaliranu,ima li kakvih novosti o FM 2012?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Football Manager 2012

Mislim da je još malo pre rano

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Football Manager 2012
CoKsA kaže...

Mislim da je još malo pre rano

nebi rekao,pa već je 8.mjesec a FM obično izlazi u 11.mjesecu tako da su ostala još 3 mjeseca do izlaska igre,a još se gotovo ništa nezna o igri.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Početkom 11og mjeseca je očekuj kao i sve serijale do sada,negdje u inozemstvu izađu već krajem 10og. Što se tiče same igre i engine-a od CM 03/04 nema značajnih promjena jer se tada raspao tim programera. Ova frakcija koja je nastavila izdavati FM donijela je samo neka vizualna poboljšanja(skinev,3D i sl. ). Transferi su tek od 2010 počeli napredovati u 2011 su malo popravljeni eto to je jedini segment u kojem ima nekih značajnih promjena.Zadnjih godina se radi na taktici al osobno sam sve isprobao i nema tu baš nekog napretka istina ima više opcija al u konačnici ne vidi se razlika.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Football Manager 2012
GMlabs kaže...

Početkom 11og mjeseca je očekuj kao i sve serijale do sada,negdje u inozemstvu izađu već krajem 10og. Što se tiče same igre i engine-a od CM 03/04 nema značajnih promjena jer se tada raspao tim programera. Ova frakcija koja je nastavila izdavati FM donijela je samo neka vizualna poboljšanja(skinev,3D i sl. ). Transferi su tek od 2010 počeli napredovati u 2011 su malo popravljeni eto to je jedini segment u kojem ima nekih značajnih promjena.Zadnjih godina se radi na taktici al osobno sam sve isprobao i nema tu baš nekog napretka istina ima više opcija al u konačnici ne vidi se razlika.

ali ne vidim što bi se trebalo poboljšati u Manager igri,ima dosta opcija,zabavno je igrati,meni je super,možda da dodaju još licenci za klubove i igrače,ali to se može naknadno riješiti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2011 23:03 (antimadridista).
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Npr. unaprijediti treninge,affilate control, kreiranje priprema,povećanje komunikacije i odlučivanja u upravi, kontrola treninga B momčadi,malo još "urediti" transfere  i raskide ugovora ima tu još stvari koje su dobrodošle. Al ne kažem da treba nešto mijenjat u samoj "srži" igre

 

@antimadridista poz od gaming_mastera ;)

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2011 23:06 (GMlabs).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Football Manager 2012
GMlabs kaže...

Npr. unaprijediti treninge,affilate control, kreiranje priprema,povećanje komunikacije i odlučivanja u upravi, kontrola treninga B momčadi,malo još "urediti" transfere  i raskide ugovora ima tu još stvari koje su dobrodošle. Al ne kažem da treba nešto mijenjat u samoj "srži" igre

da,"srž" igre ne treba mijenjati,slažem se,a ostale promjene su svakako dobrodošle,pogotovo što se tiče treninga i nekih drugih sitnica.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
protjeran
offline
Football Manager 2012

Kakva je to uopće igra?

neš kao pes i fifa ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Football Manager 2012
borna666 kaže...

Kakva je to uopće igra?

neš kao pes i fifa ili?

Manager igra,samo ti ime govori,izabereš tim i ti si mu trener,izabireš ekipu,kupuješ igrače koje poželiš i tako to.Jako je zanimljiva igra,barem meni kojem je nogomet najvažnija sporedna stvar na svijetu.Savjetujem ti da svakako probaš ako te zanima nogomet.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2012
antimadridista kaže...
borna666 kaže...

Kakva je to uopće igra?

neš kao pes i fifa ili?

Manager igra,samo ti ime govori,izabereš tim i ti si mu trener,izabireš ekipu,kupuješ igrače koje poželiš i tako to.Jako je zanimljiva igra,barem meni kojem je nogomet najvažnija sporedna stvar na svijetu.Savjetujem ti da svakako probaš ako te zanima nogomet.

 Nisam baš fan nogometa:(

14 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012

Pa SI ne daje baš detalje iz igre, jedino što se zna da demo izlazi dva tjedna prije pune igre, tu će se moći igrati pola sezone, save će biti kompatibilan s boxed verzijom. Uskoro će biti izdane i beta verzije za testere (možda upadnem preko rođaka  ;) ). Zanima me da li ste registrirani na neki forum o FM-u i da li imate neku poziciju tu. Ja jesam na jednom (regionalnom) i tu sam moderator. xD

13 godina
offline
Football Manager 2012

Bilo bi dobro da omoguće vođenje U20 reprezentacija

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012

Pa moguće je. Samo trebaš imati dovoljan broj igrača u toj repki i da ona nema trenera. :)

13 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012
Moj PC  
1 0 hvala 2
16 godina
online
Football Manager 2012

Zvuči super. Najviše mi se sviđa to kaj budu se lige mogle dodavat i izbacivat tjekom igre..

FOR THE HORDE
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

ja cu zasad ostat na fm2011 dok mi ide s dinamom....1. sezona odma proso u cetvrtfinale LP {#}

ivanko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Jedan od najboljih managera je ovaj.Fifa manager mu nemože uopće konkurirat.

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Njabolja igra iz tog serijala mi je Championship manager 4,on mi je i bio prva igra tog tipa.Dali se zna kakav datum izlaska?
Nogomet mi već par godina nije najvažnija sporedna stvar ali rado bih ovo zaigra.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012

Fm 2012 izlazi par dana prije Bozica 2011

12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
13 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
Ja sam očekivao više iskreno da kažem,nisam još detaljno igrao no zasad mi se ne čini toliko unapređen no naravno da ću izgubiti koji tjedan života na toj igrici jer ipak je to FM.
Bolje živiti sto godina u bogastvu nego jedan dan u bjedi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Jučer sam je skinuo i odmah pokrenuo...moram priznati da ni mene nije pretjerano očarala...ali činjenica je da je bolja od prošlogodišnje i vjerujem da će do izlaska biti još bolja. ;)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

dali možda več sada postoji fm 2012 full verzija vani ne netu ili se mora ćekati do datuma izlaska  ... pitam ??

 
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Football Manager 2012

Upravo otključana prije par sati na Steamu, dajem najviše 24 sata za krek.......legendarna igra, ove godine puno novih lipih stvari.......:)))

Dinamo živi vječno
 
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2012
M_dipl. kaže...

Evo demo FM2012 je vani! Klasična priča, imate desetak liga u quick start modu, demo je težak 2.7 gb na Steamu i dobar je! Malo je teža sada igra, primjerice, u protekloj iteraciji FM-a mogli ste, ako dobro posložite taktiku, igrati sa jednom te istom formacijom protiv svih protivnika i imati dobre rezultate. Sada su stvari drukčije, nema šanse da igrate konstantno dobro ako nemate barem dvije taktike uvježbane (do tri se može isplanirati). Također, GUI je bitno dorađen i nudi mnogo više informacija nego prije (što je većini super, ali meni još nije do kraja leglo, valjda se treba naviknuti). Mimo toga, igra donosi pregršt sitnih dorada, update rostera i sve klasične stvari.

 

Vrijedi li 50 eura? Mislim da ne, iako su developeri rekli da je ovaj demo raniji build i da će se dodatno polirati do izlaska. Vidjet ćemo! Sačuvani fajlovi se mogu prenijeti u punu igru kad izađe (kao i uvijek), s tim da sada to nije limitirajući faktor jer po novome možete izravno u izborniku izabrati playable lige a možda i database size!

 

U svakom slučaju, preporučam ljudima da probaju pa vide sami, meni se zasada sviđa iako ima svojih mana...

Ajd ne seri.............{#}

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Football Manager 2012
M_dipl. kaže...
Kora kaže...

Ajd ne seri.............{#}

Šta bi to trebalo značiti? Otključala mi se noćas na steamu i igram je danas cijeli dan, i fakat ima mana i nelogičnosti, ispoliranija je od dema, ali i dalje neke stvari bodu u oči.

Kakve stvari bodu u oči? Daj malo detalja da vidim isplati li se kupit igru, a i dobro mi ide u FM11, dogura sam s Šibenikom do lige prvaka pa da znam dal da nastavljam il na novoj igrici krenit iz početka

...I think I've discovered the secret of life - you just hang around until you get used to it...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Joj već vidim kako će letit bežični miš kad mi se dignu živci... {#}

A life? Cool! Where do I download one of those?
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
leo_819 kaže...

Joj već vidim kako će letit bežični miš kad mi se dignu živci... {#}

 

 

a šamaranje monitora i psovanje po kući...

antonio
14 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
M_dipl. kaže...

Prvo, izmijenili su sučelje tako da je sada mnogo više informacija na njemu. Nekima se to sviđa ali meni djeluje prenatrpano, posebno kad klikneš na igrača i dobiješ nekakvu suženu sliku njegovih karakteristika i s desne strane sezonsku statistiku. Da bi dobio punu sliku onih njegovih bodova moraš kliknuti na njega i stisnuti tab "attributes".

 

E ovo je i mene u demo verziji živciralo. Hoće li se to kako moći maknuti, da odma čim klikneš na igrača ti otvori "attributes" tab?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice