Fortnite

poruka: 206
|
čitano: 113.822
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Fortnite

ja bas prije par sati aktivirao, posto je website jucer bio down najvjerovatnije zbog toga... taman reko idem isprobat skin kad ono serveri down 

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Fortnite
razermario kaže...
Kresimir4 kaže...

Dodajte Haki88

 

Za twitch prime skin moras imati prime -.-  Ali ako povezes u settings twitch, samo se logiras dobijes free ono cudo sto leti. Sto se tice battlepassa, uzmete ga za 10€ i na kraju ce te imati vise nego dovoljno (950) koliko vam treba za iducu sezonu battlepassa tj za 10€ dobijes hrpu svega. Ja sam imao drugu sezonu, skupio preko 1000 vbucks kupio 3 sezonu battlepassa i kada zavrsim ovu sezonu imat cu dovoljno za 4 sezonu battlepassa i jos ce mi ostati 850 vbucks :)

 Nparavio sam twich prime kao trial na 7 dana i nista... Povezao sam se sa twichom samo, i nista nisam dobio lool

Neki kazu da trial ne radi za skinove... ali ja govorim samo o twitchu ne o primeu, posto oni ne govore uopce kako si dobio neki item jeli zato sto si linkao twitch sa accountom ili neki njihov dar svima neznam. Otidi na https://www.epicgames.com/account/connected  i onda u igru kada serveri prorade pa ces vidit da si nakon sto si povezao twitch dobio https://d1u5p3l4wpay3k.cloudfront.net/fortnite_gamepedia/thumb/9/9d/Umbrella.jpg/800px-Umbrella.jpg?version=bced2fe6c6a494ae0563d1286f09ded9  (barem sam ja dobio nakon sto sam povezao twitch)

 

 

 

11 godina
offline
Re: Fortnite
Kresimir4 kaže...
razermario kaže...
Kresimir4 kaže...

Dodajte Haki88

 

Za twitch prime skin moras imati prime -.-  Ali ako povezes u settings twitch, samo se logiras dobijes free ono cudo sto leti. Sto se tice battlepassa, uzmete ga za 10€ i na kraju ce te imati vise nego dovoljno (950) koliko vam treba za iducu sezonu battlepassa tj za 10€ dobijes hrpu svega. Ja sam imao drugu sezonu, skupio preko 1000 vbucks kupio 3 sezonu battlepassa i kada zavrsim ovu sezonu imat cu dovoljno za 4 sezonu battlepassa i jos ce mi ostati 850 vbucks :)

 Nparavio sam twich prime kao trial na 7 dana i nista... Povezao sam se sa twichom samo, i nista nisam dobio lool

Neki kazu da trial ne radi za skinove... ali ja govorim samo o twitchu ne o primeu, posto oni ne govore uopce kako si dobio neki item jeli zato sto si linkao twitch sa accountom ili neki njihov dar svima neznam. Otidi na https://www.epicgames.com/account/connected  i onda u igru kada serveri prorade pa ces vidit da si nakon sto si povezao twitch dobio https://d1u5p3l4wpay3k.cloudfront.net/fortnite_gamepedia/thumb/9/9d/Umbrella.jpg/800px-Umbrella.jpg?version=bced2fe6c6a494ae0563d1286f09ded9  (barem sam ja dobio nakon sto sam povezao twitch)

 

 

 

 Pa cekaj to je najobicniji ? Onaj pocetni ? Nisi taj trebo dobit nego ovaj sto je sad free kao od prime sto dobijes ona 2 skina + glinder , to jest ako povezes twich trebo bi dobiti novi glinder ne taj stari

Finger Up :)
11 godina
offline
Fortnite

44 min queue :D 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Fortnite
razermario kaže...

44 min queue :D 

wot ? pa trebalo bi ti iz prve uc, nije bas neka guzva sad

Battleog - 191silvinjo
8 godina
protjeran
offline
Re: Fortnite
razermario kaže...
Kresimir4 kaže...
razermario kaže...
Kresimir4 kaže...

Dodajte Haki88

 

Za twitch prime skin moras imati prime -.-  Ali ako povezes u settings twitch, samo se logiras dobijes free ono cudo sto leti. Sto se tice battlepassa, uzmete ga za 10€ i na kraju ce te imati vise nego dovoljno (950) koliko vam treba za iducu sezonu battlepassa tj za 10€ dobijes hrpu svega. Ja sam imao drugu sezonu, skupio preko 1000 vbucks kupio 3 sezonu battlepassa i kada zavrsim ovu sezonu imat cu dovoljno za 4 sezonu battlepassa i jos ce mi ostati 850 vbucks :)

 Nparavio sam twich prime kao trial na 7 dana i nista... Povezao sam se sa twichom samo, i nista nisam dobio lool

Neki kazu da trial ne radi za skinove... ali ja govorim samo o twitchu ne o primeu, posto oni ne govore uopce kako si dobio neki item jeli zato sto si linkao twitch sa accountom ili neki njihov dar svima neznam. Otidi na https://www.epicgames.com/account/connected  i onda u igru kada serveri prorade pa ces vidit da si nakon sto si povezao twitch dobio https://d1u5p3l4wpay3k.cloudfront.net/fortnite_gamepedia/thumb/9/9d/Umbrella.jpg/800px-Umbrella.jpg?version=bced2fe6c6a494ae0563d1286f09ded9  (barem sam ja dobio nakon sto sam povezao twitch)

 

 

 

 Pa cekaj to je najobicniji ? Onaj pocetni ? Nisi taj trebo dobit nego ovaj sto je sad free kao od prime sto dobijes ona 2 skina + glinder , to jest ako povezes twich trebo bi dobiti novi glinder ne taj stari

 Ja sam dobio taj i onda mi se nakon nekog vremena stvorio isti taj ali sa snijegom tako da sada imam 2 glidera, ista samo sto ovaj neam nista, a ovaj ima snijeg.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2018 13:17 (Kresimir4).
11 godina
offline
Fortnite

Uspio sam juce, napravio sam na 7 dana trial, i samo stavio da nakon tih 7 dana prekine se membership i dobio 2 skina + glinder i onu torbu kao raketa. Sve u svemu nemoras placat

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Fortnite
razermario kaže...

Uspio sam juce, napravio sam na 7 dana trial, i samo stavio da nakon tih 7 dana prekine se membership i dobio 2 skina + glinder i onu torbu kao raketa. Sve u svemu nemoras placat

 Na koji nacin kada moras imati kreditnu iz te zemlje?

11 godina
offline
Fortnite

Napravio sam novi acc za twich povezao sa epic-om otisao na amazon napravio acc koristio isti kao na twich. Zatim uzeo 7 days free trial na twich prime... I uzeo 30 dana na amazon prime video, i nakon toga sto sam sve to napravio otisao na twich claim  free item i ok. A sto se tice kartice koristio sam svoju kreditnu 

Finger Up :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2018 10:24 (razermario).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Fortnite

Čekaj jel onda treba prekinuti membership i na amazon primu i na twich primu pa da mi ne skida nakon tih 7 dana tj 30 dana na amazon primu

11 godina
offline
Re: Fortnite
helix4 kaže...

Čekaj jel onda treba prekinuti membership i na amazon primu i na twich primu pa da mi ne skida nakon tih 7 dana tj 30 dana na amazon primu

 Yap.  Ja sam prvo pokupio skinove i onda raskinuo mebmership. I pise ti onda kad istice i da nece teretiti karticu

Finger Up :)
9 godina
neaktivan
offline
Fortnite

Koliko fps-a imate i na kojim postavkama? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Fortnite

add me da zaigramo :) itSUGARfree

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2018 19:30 (ProTeinZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Fortnite

Prije 3 dana mi je počelo bacati usred igre bad module error.

Igra se freeza i onda crasha. Zna netko do čega je to ?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Fortnite

add me, tek nedavno se počelo igrati pa sam još uvijek noob-ish :D... its_me_philip

artuditu
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Fortnite

u 20x5 squadu jedini ostao sam protiv 7 i pobijedio hahahaha predobroooooooooooooo

 

Evo druge runde, igra nije ni pocela 8 ljudi ostalo iz squada protiv 25, evo slike http://prntscr.com/ipf08btaman sam se zagrijao kad mrtav :)

Evo i trece runde, skoro cijeli squad pobio hahaha, knockao "17og" i ubili me hahahaha http://prntscr.com/ipfgt6

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.3.2018 21:07 (Kresimir4).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Fortnite

Danas kad sam se pokušao prijaviti na Twitch Prime piše mi neki error "Oh no! We can’t enable Twitch Prime on your account.

There was an error. Please try again in a moment. Click here for help.".Može li mi neko pomoć???

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Fortnite
Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Fortnite

Hej ljudi,

 

Može par informacija vezano za Fortnite u HR, ali i u Europi općenito.

Dal imamo neku CRO zajednicu za igrače Fortnite-a ili neku ozbiljniju ekipu da igra?

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Fortnite

Pozz poceo igrat nedavno pa ako ima jos koji noob nek me doda da ispeglamo koji game :)

 

Ingame acc: Labrax D.

 

 

četri tisuče četristo četrdeset i četri četnika čekaju četvrtog četnika u čakovcu čekičajući čavlima po čeki čačkajući čizmom po čmaru i čurlićući čudno i čedno četvrtkom a čavka čuči na čamovom čamcu
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Fortnite

Pozdrav ekipo,

Trazim igraca/igrace (igracice) koji su voljni igrat duo/sqvad, pomogucnosti dobrog skila, aim-a i brze gradnje.. i naravno da posjeduje mikrofon...

Vec mi je dosadila igrica kad uvijek na sqvadu dobijem najvece noobove.. 

Bio bi presretan sa igracima 18+ 

Dodajte me: zacyy  :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Fortnite
dobio iOS friend invajtove pa tko zeli nek mi se javi :)

"To participate, your friends need an internet connection and iOS 11 on iPhone 6S/SE, iPad Mini 4, iPad Pro, iPad Air 2, iPad 2017 devices or later. Each friend invite link can only be redeemed once."
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Fortnite

Pozdrav.

Kada uđem u igru u settings i isto tako u samoj igri rezolucija me zeza tj. ne znam kako da to točno obajsnim. Napravio sam screenshot.

 

http://prntscr.com/iv0nla

 

Znači kao što se vidi ove postavke mi nisu "rastegnute" do kraja. Isto tako kada mi je u loading screenu ona traka za loading mi je previše rastegnuta, tj. ide iza naslova igre pa se ne vidi dio trake. Takav slučaj je još kod nekih stvari tijekom igre, polovica stvari se ne prikazuje u skladu s rezolucijom i koju god rezoluciju da stavim ne mijenja se stvar. Imao sam dosta mali monitor, pa sam mislio da je u tome stvar i kupio veći (22 inča, 1680x1050), ali ništa se znatno nije promjenilo. Grafička kartica mi je gforce gtx 750 ti (ako to išta znači).

 

Googlao sam i vidim da su neki imali slične probleme ali na konzolama i tamo je fix da se podesi rezolucija na TV-u, ali za ovo moje nemam pojma.

 

Molim ako neko zna, help.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Fortnite

Dali netko zna u cemu je problem sa shotgun-om, tactital bilo koji nebitno, radi na blizinu 10 dmga... pa onda 2 hit u glavu 6 dmg, i onda od jednom napravi 100....  ili sa obicnim pumpom 20 , drugi hitac 220... wtf ? Oce to fixati ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Fortnite

Ako ima neko da oce igrat neka me add: ZigaZG za sad 5 wina imam

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Fortnite

Imam jedno pitanje ako kupiš v bucks u 3 sezoni dali ostaju i u 4 sazoni ako ih ne potrošiš

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fortnite
To ti ostaje sve isto kao i oprema.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Fortnite

Kaze 5 winova, a 0 winova u solo. Gospodine winovi se racunaju iz sola ne squada jer te tamo uvijek netko moze carryat i lakse je. Lp

11 godina
offline
Fortnite

Ako nades 3 lame  u jednom matchu, dali dobijes bag sa slikom od lame ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice