Fortnite

poruka: 206
|
čitano: 113.827
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Re: Fortnite

Povezao sam svoj Epic račun s PSNom i imam sve skinove i sve samo statsi su resetirani

6 godina
offline
Re: Fortnite
Dex.pwn kaže...

Povezao sam svoj Epic račun s PSNom i imam sve skinove i sve samo statsi su resetirani

 Mozda se nesto promijenilo? Znam da je nedavno bio skandal u gamingu da je PSN accounte registrirane na sebi odbio povezati sa XBOX/PC/Switch/Mobile accountima.

11 godina
offline
Fortnite

danas mi je ženica instalirala ovu igru i svako malo joj se sruši igra uz poruku "out of video memory"

grafa je gtx 1070 s 8gb vrama, ima li tko pojma u čemu je problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Fortnite

probaj ovo klik

Trust nobody, become the best !
11 godina
offline
Re: Fortnite
Probat cu, hvala... trenutno igra i sad odjednom ne rusi igru, a ranije je rusilo svakih par minuta
6 godina
protjeran
offline
Fortnite

Nisam igrao fortnite 2 mjeseca, sada skidam ovaj novi update od 7gb, ako ima koja ekipa dodaj me na Haki88

http://www.aocsource.com/
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Fortnite

Dodajte me Codex Plebku, imam 24 godine i solidno igram.

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Fortnite

Tu sam ja uzimao prije 2 mj. Pošteni su ali samo što čekaš kod 1-2 sata. Ali pošteni su.

 
0 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Lazne stranice

Ako mislite kupovati igrice po jeftino nemoj te ici na palicbuy tamo ce vas pokrasti i prevariti!!!!

 
1 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Fortnite

Mene su pokrali 150 kn i jos traze 350 kn a kupovo sam fortnite save the world a na epic gamesu kosta 300kn tako da je fake!!

 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Fortnite

Za palicbuy, iz prve ruke znam da nisu pošteni, cd key ne radi a onda slijede izmotavanja tipa žao nam je niste čitali to je za deluxe edition, nije key za igricu nego za neke iteme, pare ne vraćamo jer je prošlo 20 minuta od transakcije.....

Mislim koji će mi ... , cdkey ako već imam Deluxe edition, u Delux editionu nemate uopće kamo ukucati nikakav key za iteme itd....

Uglavnom klonite se stranice jer su čista prijevara.

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Fortnite

Imam 2 accounta jedan je na PC a jedan na PS4 i imam razlicite kupljenje skinove na tim accountima, dali je moguce nekako spojiti ta 2 accounta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Fortnite
Ne vjerujem
13 godina
offline
Re: Fortnite
UNKOW SOLIDER 45 kaže...

Imam 2 accounta jedan je na PC a jedan na PS4 i imam razlicite kupljenje skinove na tim accountima, dali je moguce nekako spojiti ta 2 accounta?

 Otvoris oba accountta  istovremeno , priblizis monitor od kompa  TV-u , uzmes duck tape i povezes ih .Sad imas spojene accounte ! 

Eire
10 godina
offline
Re: Fortnite
DukeOs kaže...
UNKOW SOLIDER 45 kaže...

Imam 2 accounta jedan je na PC a jedan na PS4 i imam razlicite kupljenje skinove na tim accountima, dali je moguce nekako spojiti ta 2 accounta?

 Otvoris oba accountta  istovremeno , priblizis monitor od kompa  TV-u , uzmes duck tape i povezes ih .Sad imas spojene accounte ! 

 Genije

13 godina
neaktivan
offline
Fortnite

Kad mi mali igra Fortnite prilikom pomicanja misa pojavljuju se one crte na TV-u (neznam kako se to naziva) pa me zanima je li moj komp. los ili treba nesto nastimat.

Na PS4 nema tih problema.

 

INTEL Core i5 4460 BOX, s. 1150, 3.2GHz, 6MB cache, GPU, Quad Core 
550W, ANTEC VPF550, ATX v2.4, 120mm vent, 80+ Bronze 
PCI-E PALIT GeForce GTX 1070 GameRock, 8GB, DDR5, DVI, HDMI, DP
PC-12800, 16 GB (2x8GB), G.SKILL Ripjaws X series, F3-12800CL10D-16GBXL, DDR3 1600MHz,

SSD 275.0 GB CRUCIAL MX300, CT275MX300SSD1, SATA3, 2.5", maks do 530/500 MB/s

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Fortnite
Kabal koji spaja tv i komp?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fortnite
HDMI kabel
12 godina
odjavljen
offline
Re: Fortnite

 

Jel taj isti kabal koristiš i za plejku?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Fortnite
Evo maloprije sam zaminija kabel onim sa ps4 ali opet ima crta po ekranu
12 godina
odjavljen
offline
Re: Fortnite

Može kakva slika/video?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Fortnite
Evo je...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fortnite
Evo sad sam stavio fortnite u windows mode i sad je u redu...cim prebacim u full screen nevalja??
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Fortnite
U postavkama imap vsync, pokušaj s njime.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fortnite
U windows modu mi valja a zasto ne valja na full screen neznam.
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Fortnite

Pozdrav, ne kužim se baš najbolje u hardver pa bih molio pomoć. Uglavnom, kad odem na fortnite troubleshooter piše mi pod "recommended requirements" da bi trebo imat CPU: 4 cores i kao da nemam cpu s 4 jezgre, a imam fx 6300. Koliko znam taj procesor ima 6 jezgri pa ako bi neko mogao reć u čemu je problem. Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Fortnite
labo12345 kaže...

Pozdrav, ne kužim se baš najbolje u hardver pa bih molio pomoć. Uglavnom, kad odem na fortnite troubleshooter piše mi pod "recommended requirements" da bi trebo imat CPU: 4 cores i kao da nemam cpu s 4 jezgre, a imam fx 6300. Koliko znam taj procesor ima 6 jezgri pa ako bi neko mogao reć u čemu je problem. Hvala

 

Radit će ti igra kako treba. Meni na Q9400 radi bez problema.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Fortnite

Ma radi al dobijam puno manji fps nego što bi trebao, i nekad mi se ispod 30 spušta jedva igram, a gledam s mojim specifikacijama ne bi se trebo spuštat ispod 60.

 

12 godina
offline
Fortnite

ima li netko od vas da igra na xboxu?

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Fortnite

Jel itko dobio od epica da mu se pokušalo ulogirati u acc?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice