Fps creator

poruka: 47
|
čitano: 18.885
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Fps creator

Ovim programom možete praviti fps-ove lako i zabavno ja sam vec nesto napravio.

http://www.fpscreator.com/

HD 2400pro 256mb,1.81GHz,512mb of ram
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
Fps creator

bas je super, thx

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign marka2308@hotmail.com - MSN
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Fps creator

Mozes napraviti sto god hoces a full je lako.

Ja samo imam Trial verziju ali nabavit cu cijelu.

HD 2400pro 256mb,1.81GHz,512mb of ram
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fps creator

Stvarno je lako? ja sam pokusavao nesto prije god dana (odprilike) i nije mi bas islo :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fps creator

Rezultati nisu zapanjujuci ko kad radis sam engine 3d modele zvukove i ostalo.Ali se brzo moze napravit

igra bez ikakvog znanja o programiranju i slicnom..

[IMG]http://i41.tinypic.com/dz7zmt.jpg[/IMG]
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Fps creator

lloll nevjerujem :D

16 godina
offline
Fps creator

Imam full verziju s par model packova, napravio sam igru, samo što je program užasno pun bugova. Probao sam i FPS creator X10, ali je neoptimiziran do bola i bez značajnjih promjena tako da mi je ovaj običan puno bolji.

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fps creator

ja ne kuzim kako se to radi?

jel mi moze neko to obijasnit volio bi stavit neke ljude a ne cudovista (ako moze i normalna oruzija)a ne neka ultra svemirska

 

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Fps creator

imate i game maker uzivajte :)

 

Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fps creator
Bes7 kaže...

imate i game maker uzivajte :)

 

  Jel to besplatno,ako je onda koliko je MB?
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
15 godina
offline
RE: Fps creator
Dinjo kaže...

Ovim programom možete praviti fps-ove lako i zabavno ja sam vec nesto napravio.

http://www.fpscreator.com/

 podijeli to s nama...


evo još jedna slična tema: Kako napraviti igru
16 godina
offline
RE: Fps creator
Jebasu123 kaže...

ja ne kuzim kako se to radi?

jel mi moze neko to obijasnit volio bi stavit neke ljude a ne cudovista (ako moze i normalna oruzija)a ne neka ultra svemirska

 

 Najlakše će ti biti ako koji dan bzvz slažeš nivo i sve isprobavaš. Oružja i neprijatelje mjenjaš pod "entities", samo dodaš novi, i onda ti se otvori prozor gdje su ti likovi oružja i ostalo raspoređeni po kategorijama (WWII, SF i sl.). Tu također imaš i razne poluge koje možeš spojiti sa remote vratima, pa da se otvaraju kad aktiviraš određenu polugu unutar igre. Isprobavaj malo.
...something diabolic
15 godina
protjeran
offline
RE: Fps creator
schemso kaže...
Bes7 kaže...

imate i game maker uzivajte :)

 

  Jel to besplatno,ako je onda koliko je MB?
 to ti je na neki nacin kao demo verzija, tj ti imas tutorijale, sve u tome, ali nemas neke opcije tj za profesionalce kojirade u tome, to sto ti je locked jer je "demo" to ti i ne treba, to su ti kao specijalni efekti itd...


program tezak 4 mb (instalacija), a evo slika jedne igre radjene u game makeru:


evo jedna slika evo jedna slika
Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.2.2009 12:00 (Bes7).
15 godina
neaktivan
offline
Fps creator

isuse ja se gubim s ovim game makerom neznam nista radit nisam ni jedan sugavi zid napravio ne kontam se ja u to

lol prepustit cu ja to activisionu,ubisoftu itd neda se meni s time zamarat

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Fps creator
Jebasu123 kaže...

isuse ja se gubim s ovim game makerom neznam nista radit nisam ni jedan sugavi zid napravio ne kontam se ja u to

lol prepustit cu ja to activisionu,ubisoftu itd neda se meni s time zamarat

 sve u svoje vrijeme :D
Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fps creator

Koji port trebam otvorit za igricu radenu u FPSC-u ?

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.7.2009 1:17 (UBIZEC cORPORATION).
15 godina
offline
RE: Fps creator
Bili kaže...

Rezultati nisu zapanjujuci ko kad radis sam engine 3d modele zvukove i ostalo.Ali se brzo moze napravit

igra bez ikakvog znanja o programiranju i slicnom..

moze me neko naucit radit u tome??

Koja je razlika izmedu ludnice i skole? - Broj Telefona
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fps creator
prvo nabavi program pa instaliraj i vidit ces kak je lagan :D ak ne imas na yutubu slikovito :D
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
protjeran
offline
Fps creator

Evo jedan link za video na youtube-u. U descriptionu su vam linkovi za sve model packove za Fps Creator. Nema virusa a ima i sprite pack koji služi za stavljati efekte npr.vatre,dima i tako.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Fps creator

Imas na youtubu tutoriale kako se radi s tim programom.






itd.

15 godina
offline
RE: Fps creator
UDK je najbolji a jos i besplatan
LINK: http://www.udk.com/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fps creator

Da dobro je no to ti nece pomoci ako zelis napraviti nesto ozbiljnije...Ogranicen si...

[img]http://wiipowered.com/portal/dp-progress.php[/img]
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fps creator

probao sam taj program i odlučio sam napraviti kratku igru u njemu, problem je u tome što mi kada odaberem build game on na konačnom folderu izgenerira neku sasvim treću igru sa dva zombija koji stoje kao panjevi u sobi 2x2 m i ja imam sačmuIzlanuo se.... može mala pomoć?

Life taker and heart breaker
15 godina
neaktivan
offline
Fps creator

kladim se da je taj program ko neki editor ako netreba kodiranje sve ti je vec tu ti samo stavis neke glupe likove, oruzja,zidove i to je onda koda si napravio igru

 

EDIT:u vezi UDK da lako je napravit igru ako imaš engine i takav editor nemate pojma kako je to komplicirano ustvari, ovi programi su napravljeni za nobove ne kazem da ste nobovi ali naprema ea,ubisoft itd.... jeste

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2010 23:07 (xnight_hunterx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Fps creator

Yeah, nemogu se kretat

Kada nesto ne trebas doc ce kada trebas nece doc....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fps creator

Recommended for Content Development:

  • Windows Vista 64 SP2
  • 2.0+ GHz multi-core processor
  • 8 GB System RAM
  • NVIDIA 8000 series or higher graphics card
  • Plenty of HDD space

holy macramony!!!

 

 

ovo je za UDK

 

 

 

EDIT:sad cu ja napravit crysis 3 pa kad izađe 2 je nece kupovat jer ce imat moju 3-ku haha ma kakav haha BUAHAHAAH!!

hebes cry engine imas unreal engine XD

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2010 23:19 (xnight_hunterx).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Fps creator
xnight_hunterx kaže...

Recommended for Content Development:

  • Windows Vista 64 SP2
  • 2.0+ GHz multi-core processor
  • 8 GB System RAM
  • NVIDIA 8000 series or higher graphics card
  • Plenty of HDD space

holy macramony!!!

 

 

ovo je za UDK

 

 

 

EDIT:sad cu ja napravit crysis 3 pa kad izađe 2 je nece kupovat jer ce imat moju 3-ku haha ma kakav haha BUAHAHAAH!!

hebes cry engine imas unreal engine XD

trebas pomoc?

Kada nesto ne trebas doc ce kada trebas nece doc....
15 godina
offline
Fps creator

Ja ga skinio prije jedno godinu dana i tada sam probao i stvarno je  jednostavan ako imaš volje i vremena.

 

Ja bi rado radio nešto u njemu ali nemam vremenaPlač, a mogao bi probati i UDK, ali nikako da se uhvati vremena.

 

A što se tiče učenja skoro sve se ima na youtubeu ili na njihovoj stranici, prvo neka se tamo pogleda pa da se onda pita.Namigiva

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fps creator

Lol za taj program netrebas ni mozak, kakav youtube(dobro za sami pocetak, uvod), odlican za pocetnike.
Ja sam prije skinio dosta dodataka ubacivao svoje predmete napravio dosta tih zanimljivi stvari ali me uvjek smeta ona cudna inteligencija i preglupave animacije likova.

Za pocetnike je odlican za zabavu u uvjek nakon par promjena testirajte mapu da nebiste radili mapu sa misa.
U njemu samo sastrane odaberete sta radite prvo odete gdje su oni kao zidovi i radite prostorije, zatim ostavite mjesta za vrata i na istom mjestu odaberete treba svijetlit zeleno da bi funkcioniralo, zatim odete gdje su kao one stvari i dodajete neprijatelje, municiju, i ukrasavate mapu.

Without signature
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Fps creator
markoal kaže...

Lol za taj program netrebas ni mozak, kakav youtube(dobro za sami pocetak, uvod)

Pa ja nemam mozakBelji se.Namigiva

 

Šalu nastranu, i mislio sam na početku dok se nesnađe, tj. neskonta gdje je što.

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice