Fps creator

poruka: 47
|
čitano: 18.884
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Fps creator

ee jel zna neko kako da snimim igru i stavim na stick i pokazem frendu ?!

Ima neko nokiu 5800 XM!? Ako ima nek se javi na PM. @xFire: domeee2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Fps creator
The Geek kaže...

probao sam taj program i odlučio sam napraviti kratku igru u njemu, problem je u tome što mi kada odaberem build game on na konačnom folderu izgenerira neku sasvim treću igru sa dva zombija koji stoje kao panjevi u sobi 2x2 m i ja imam sačmuIzlanuo se.... može mala pomoć?


To se i meni događa...mislim da treba odabrati igru koje ocemo napraviti prije nego sto stisnemo da napravi...ili treba svoju igru stavit u folder pa onda staviti build game.

15 godina
neaktivan
offline
Fps creator

ma taj fps creator je bolje ko neki edit sad npr da otvoris onaj sandbox u crysisu

ali kako ove vece firme (ubisoft...) rade te igre ja to nemogu ni zamislit kako se to napravi s tim kodiranje :S

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fps creator

Jel mi mozete pomoc ja sam napravio neku "igru" i sad neznam kako ju pokrenuti? 

Luka.M.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Fps creator
The Geek kaže...

probao sam taj program i odlučio sam napraviti kratku igru u njemu, problem je u tome što mi kada odaberem build game on na konačnom folderu izgenerira neku sasvim treću igru sa dva zombija koji stoje kao panjevi u sobi 2x2 m i ja imam sačmuIzlanuo se.... može mala pomoć?

Ja sam isto probao fps creator i tako mki je isto bilo kad sam isao build game trebas odabrati mapu i maknuti onu namistenu.

http://trackmill.com/free-rider-2/Tracks/796682
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fps creator
Napravite za sebe nesto bolje od toga...vrijeme koje gubite na tom mozete potrositi za ucenje nekog programskog jezika...osnove se nauce vrlo brzo...naravno ako se ima volje...
[img]http://wiipowered.com/portal/dp-progress.php[/img]
15 godina
offline
RE: Fps creator
crowap kaže...
Napravite za sebe nesto bolje od toga...vrijeme koje gubite na tom mozete potrositi za ucenje nekog programskog jezika...osnove se nauce vrlo brzo...naravno ako se ima volje...

sta se programira? mos mi mao objasnit mozda pocnem ucit

Ima neko nokiu 5800 XM!? Ako ima nek se javi na PM. @xFire: domeee2
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fps creator

Kad postavis lika stisni desni klik bilo gdje samo ne na njge, zatim stisni desni klik na njega i ljevo ce  ti se pojavit popise i tamo nadji Main (biti ce medju prvima), onda stisni ono sto pise desno od njega (od main) , pojavit ce ti se browse window udji u mapu people i tamo odaberi sta oces. ako je pomoglo reci

Luka.M.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.1.2010 15:02 (Luxy2501).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fps creator

Dodaj me na xf pa cu ti rec PP me za xf

Luka.M.
15 godina
offline
RE: Fps creator
Luxy2501 kaže...

Dodaj me na xf pa cu ti rec PP me za xf

ti to meni govoris ili? :D

Nokia 5800 XM
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fps creator

Da

Luka.M.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fps creator
e molim pomoc ako netko zna da ima za FPS creator na hrvatskom opis tog programa,tj neki ko tutorial o koristenju programa al na HR jeziku!
Izrada CLan WEB-ova (www.ubizec-hosting.tk),Ubizec Clan(www.ubizec-clan.tk),Ubizec Forum(www.ubizec-forum.tk),Ubizec Radio(www.ubizec-radio.tk)
14 godina
offline
RE: Fps creator
DommY kaže...
crowap kaže...
Napravite za sebe nesto bolje od toga...vrijeme koje gubite na tom mozete potrositi za ucenje nekog programskog jezika...osnove se nauce vrlo brzo...naravno ako se ima volje...

sta se programira? mos mi mao objasnit mozda pocnem ucit

on je mislio da počnete učit c++,c# itd...šta ti se tu ima objašnjavat

13 godina
neaktivan
offline
RE: Fps creator

Ma je besplatno i ima negde najvise 20 mb, al stim moras dosta kodirat i dost tesko je napravit 3D modele jer je game maker napravljen za 2D igre.

yay
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fps creator
Bili kaže...

Rezultati nisu zapanjujuci ko kad radis sam engine 3d modele zvukove i ostalo.Ali se brzo moze napravit

igra bez ikakvog znanja o programiranju i slicnom..

Možeš importati svoje modele i skripte,ali za skripte znam da moraju biti u njihovom .ini jeziku a i modeli,teksture moraju biti u točno određenim formatima ofc.

 

Ako   imate pitanja odite na stranice programa ili forum proizvođača,tamo imate tisuće i tisuće,ako ne i miljune podataka koji bi vam mogli pomoć.Radio sam i u FPS creatoru 1 i u Fps creatoru x10 i to pun kok stvari tako da mislim da imam neko iskustvo pa mogu možda i ja nešto odgovorit.

 

Inače,evo vam neke moje smjernice za mp mape:

-Svaki igrač treba početi na odvojenom mjestu mape gdje ga se nebu moglo spawn campati.

-Svaki igrač treba na početku imati dostupna oružja za blisku borbu,srednju udaljenost i snajper

-Osim ako ne želite neku vrstu ''tank match-a'' svi igrači moraju biti ravnopravni.

-Mora postojati barem dva načina da se može proći ''okolo mape'' u dva ili više smjera.

-Napravite barem dva tri mjesta na mapi koja bi bila dobra za kampiranje bilo sa snajperom ili sa sačmom,ali ne i prevše dobra.Tako da igrači stalno idu prema njima i da se na putu susreću.

-ako želite snajperske mape,one trebaju imati velike pustopoljine sa tek ponekim zaklonom i dva tri visoka tornja,za mape gdje bi se borili sa sačmama treba sve biti usko,vijugavo bez tornjeva ili čak hodanja po krovu i sa puno zakona, a kombinirane mape slobodno imaju koji toranj,pustopoljinu,ali moraju imati umjerenu količinu zaklona i dijelove mape gdje su uski i vijugavi prolazi(tj.gdje je snajper neiskoristiv).

-vodite računa o tome da dinamika igre bude što brža,tj. to da se igrači dovoljno kreću po mapi.

 

Kada sam razmišljao o mp mapama npr. cod-a i battlefielda zaključio sam da se oni vode po sličnim smjernicama.

Ja sam Plavi zmaj.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.5.2011 13:52 (g12356).
15 godina
offline
Fps creator

imam par pitanja u vezi programa. ja i prijatelj zelimo napravit jednu igru s nekih 5 levela.on zna napravit mape i igrace. 1. kako se rotiraju stvari u igri? 2, mi bi napravili tu igru kao da smo mi jedan tim pa bi tu bilo jos 4 covjeka koja se bore na tvojoj strani jel se to moze? 3. jel se moze nariktat kad da ubiju nekog tvog suigraca? 4. kako napravit da kad se zavrsi jedan level odma pređe ne sljedeci? 5. kako napraviti game menu? 6. kako dodati glas(mi bi snimili glas za likove) i tekst sto govore likovi? to bi bilo to za sad hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Fps creator

mene zanima kako napraviti da ovi iz tvojeg tima da te slijede.. da samo hodaju za tobom i kada vide protivnika da pucaju u njega

 

mar 123 : rotiras kuce i te stvari tako sto stisnes R

 
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice