Grand Theft Auto V (PC) zaključana tema

poruka: 32
|
čitano: 11.040
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

PS4,XONE AND PC FALL 2014 

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | You are a Faraday cage dreaming of being a man. Break your path to ground and learn to float.
Moj PC  
10 1 hvala 5
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Grafika u nekim scenama ixgleda puno bolje nego na PS3/X360.

Zanima me jel se i na starim konzolama micu kazaljke u autima kao na 0:56?

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // 4820K@4.6GHz // 6GB DDR3 // R9 280X // Ereboss // Silencio 652
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

3rd....

Sada kada sam vec vidio cijeli SP i cijeli MP na youtubu...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

Pa toooooo {#}

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto V

fala bogu, a ja ga vec imam preordanog xD (g2play)

For everything you gain, You lose something else.
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
Strider-X kaže...

fala bogu, a ja ga vec imam preordanog xD (g2play)

 I ja bih ga preorderao istog trena da znam kak će mi radit na kompu.

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
11 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

opasno je preorderat posle fijaska sa gtaiv

Moj PC  
7 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V

Sacekajte release pa kupite ako valja (biće review pc porta)

 

preorder je za one koji su pali doktoru iz ruku kad su bili mali

11 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

pa napokoooon wuhu :))

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

ne da ga se ne isplati preorderat nego ni davat punu cijenu igre.... 

Ipak je to igra stara godinu dana, i dolazi od predhodnika koji se nije mogao pohvaliti sa optimizacijom....

 

Ako se  moze cekat godinu dana onda cu moc jos malo do neke dobre akcije... Taman ce se izgladit svi problemi kad je uzmem...

Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Imam GTA V na PS3 i najviše me smeta što igra nema anti-aliasing.Navikne se oko s vremenom,ali svaki puta kad nakon nekog vremena upalim

igru to jednostavno bode oči.Uz bolju grafiku,kontrole i modove na PC-ju će biti epic.Samo da bude dobro optimizirano.

Ja za PC ipak ne bih prednaručio jer mi je GTA IV ostao u lošem sjećanju,kad su iz R* rekli da treba imati PC iz budućnosti.:)

Tada najjača računala nisu mogla izvoditi igru na najvećim postavkama,a sjene su izgledale očajno.

Normalno nije sve u grafici pogotovo kod igre kao GTA,ali i to je po meni važan segment.Glupo mi je kad ljudi kažu da je grafika nevažna.

 

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V
Abomb kaže...

ne da ga se ne isplati preorderat nego ni davat punu cijenu igre.... 

Ipak je to igra stara godinu dana, i dolazi od predhodnika koji se nije mogao pohvaliti sa optimizacijom....

 

Ako se  moze cekat godinu dana onda cu moc jos malo do neke dobre akcije... Taman ce se izgladit svi problemi kad je uzmem...

al ces je prije sigurno "posudit" {#}

 

 

NFSPredator0010 kaže...

Imam GTA V na PS3 i najviše me smeta što igra nema anti-aliasing.Navikne se oko s vremenom,ali svaki puta kad nakon nekog vremena upalim

igru to jednostavno bode oči.Uz bolju grafiku,kontrole i modove na PC-ju će biti epic.Samo da bude dobro optimizirano.

Ja za PC ipak ne bih prednaručio jer mi je GTA IV ostao u lošem sjećanju,kad su iz R* rekli da treba imati PC iz budućnosti.:)

Tada najjača računala nisu mogla izvoditi igru na najvećim postavkama,a sjene su izgledale očajno.

Normalno nije sve u grafici pogotovo kod igre kao GTA,ali i to je po meni važan segment.Glupo mi je kad ljudi kažu da je grafika nevažna.

 

pa nevazna je dok god igra izgleda pristojno

http://www.snabbox.org/
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.6.2014 13:22 (Arnold Layne).
12 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

ja sljedeči tjedan dobivam ps3 na posudbu samo da napokon mogu zaigrat gta 5...ali kada stigne na pc kupujem ga obavezno ali nakon mjesec-dva kad malo splasne hype i kada se vide prve recenzije o optimizaciji...samo se nadam da će novi pc biti na stolu do tada

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V

Gameplay >> grafika

 

barem kod mene,za svaku igru vrijedi.

Đaba mi grafika ak je igra više qTE neg igra,i handholding sa glupim A.I itd.

 

Neke stvari se mogu oprostiti,kao lošije texture itd. Bitnije mi je da je igra igra. As in,ne da sve ona za mene odradjuje,to pobjedjuje svrhu igranja. Idem okolo po gradu i stisnem jednu tipku da hackam sve po gradu kao u WD recimo. Ili combat u assasins creedu,igra se sam...

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.6.2014 13:28 (Rocinante2112).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V

Rockstar nas je upravo putem maila obavijestio o novostima koje next-gen inačice Grand Theft Auta 5 donose.

Prije svega, GTA 5 za PC, PS4 i Xbox One donosi "grafička i tehnička poboljšanja kako bi dostavio zapanjujuću razinu detalja". Očekujte povećani draw distance, više detalja u teksturama, gušći promet i "povećane rezolucije" (način pisanja ovdje daje do znanja da vjerojatno neće sve verzije biti u 1080p).

Za PC i ostala next-gen izdanja obećavaju nam "najdublje i najbogatije iskustvo otvorena svijeta do sada" uz poboljšanja u igrivom svijetu koja uključuju nove divlje životinje, nadograđeni sustav vremenskih prilika i efekte oštećivanja (pri čemu nije jasno misli li se samo na automobile ili i na okolne objekte) te "niz novih detalja za otkriti".

Next-gen poboljšanja dobiti će i multiplayer komponenta Grand Theft Auto Online i to kroz nove poslove, arsenal novog oružja te nekoliko novih vozila, lokacija za kupiti i vizualnih nadogradnji za vašeg online lika. Ukoliko ste dosad igrali GTA Online na Xboxu 360 ili PlayStationu 3, moći ćete prebaciti svog lika i napredak u tom online svijetu u PlayStation 4, Xbox One ili PC verziju igre kada budu dostupne.

Na kraju e-maila jednom rečenicom su spomenuli kako će PC verzija (pri čemu ostale next-gen inačice nisu spominjane) sadržavati i video editor dizajniran za "napredno stvaranje filmova".

 

http://www.hcl.hr/vijesti-video-gta-5-napokon-najavljen-za-pc-ps4-i-xbox-one-11121-27.html

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
12 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Pa to je Rockstar objavio na svojoj stranici. Eto njima su poslali mail. Joj provale. {#}

 

I još odmah ubacuju neke svje glupe zaključke, kako neče sve biti u 1080p. {#}

 

Gledam trailer Forze Horizon 2, i grafika je savršena. E ako ono može u 1080p na Xboxu one, onda kod onih igara koje ne mogu su developeri jednostavno odradili loš posao.

 
3 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Bilal kaže...

Pa to je Rockstar objavio na svojoj stranici. Eto njima su poslali mail. Joj provale. {#}

 

I još odmah ubacuju neke svje glupe zaključke, kako neče sve biti u 1080p. {#}

 

Gledam trailer Forze Horizon 2, i grafika je savršena. E ako ono može u 1080p na Xboxu one, onda kod onih igara koje ne mogu su developeri jednostavno odradili loš posao.

Nije isto jedno forzu imat u 1080p i GTA5. Razlika je dosta velika, samo se ne vidi jer je "ispod" haube. Naime dok na forzi se strema svijet i ceste kojim ase brzo vozis uz pokoj civilni auto i jos 7 onih koji se trkaju s tobom, u GTA5 stremas cestu punu auta, pjesaka, fizika ljudi, pa onda ako i policija te hvata uracunaj i engine koji odrađuje policiju, pa sve ukupni AI kojim si okruzen u obliku pjesaka, prometa, policije, zvukova okolnih ljudi koji pricaju, zvukova drugih auta itd itd.

 

Kad sve to zbrojis racunica nimalo nije ista u odnosu na forzu. Jer za resurse koje forza koristi u svrhu ljepse grafike GTA5 koristi za AI i ostale stvari, zanci negdje se treba srezat da bi se dobila optimalna igrivost sa normalnim FPS-om i to nastupa u ovom slucaju grafika od GTA5 koja je "ruznija".

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
12 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V
TheDarkSide kaže...

Nije isto jedno forzu imat u 1080p i GTA5. Razlika je dosta velika, samo se ne vidi jer je "ispod" haube. Naime dok na forzi se strema svijet i ceste kojim ase brzo vozis uz pokoj civilni auto i jos 7 onih koji se trkaju s tobom, u GTA5 stremas cestu punu auta, pjesaka, fizika ljudi, pa onda ako i policija te hvata uracunaj i engine koji odrađuje policiju, pa sve ukupni AI kojim si okruzen u obliku pjesaka, prometa, policije, zvukova okolnih ljudi koji pricaju, zvukova drugih auta itd itd.

 

Kad sve to zbrojis racunica nimalo nije ista u odnosu na forzu. Jer za resurse koje forza koristi u svrhu ljepse grafike GTA5 koristi za AI i ostale stvari, zanci negdje se treba srezat da bi se dobila optimalna igrivost sa normalnim FPS-om i to nastupa u ovom slucaju grafika od GTA5 koja je "ruznija".

lol, sry koliko je tebi godina? jer ovo je necitljivo??{#} (hvala moderatoru na promjeni imena teme)!{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.6.2014 0:35 (Stjepanj).
13 godina
odjavljen
offline
Grand Theft Auto V (PC)

Napokon da postam u PC topic od GTA V,gledajući trailer sam skužio da povlačim ono što sam rekao u onoj drugoj temi, da neću nikad kupit, vrlo vjerojatno kupujem čim budem mogao.

 
1 4 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V (PC)
footballer kaže...

Napokon da postam u PC topic od GTA V,gledajući trailer sam skužio da povlačim ono što sam rekao u onoj drugoj temi, da neću nikad kupit, vrlo vjerojatno kupujem čim budem mogao.

 

Neznam za ostale kaj misle no meni su neke scene doslovno "nevideno zapanjujuce" u traileru! Kak ce to bolesno zgledati na pc-u! a da ne govorim na 4k rezi! Ufff!
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
15 godina
offline
Grand Theft Auto V (PC)
Prilicno sam uvjeren da nije bas mali broj nas koji cemo za GTA V kupit nove kantice :D
Moj PC  
6 0 hvala 1
13 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V (PC)
DarioGTI kaže...
Prilicno sam uvjeren da nije bas mali broj nas koji cemo za GTA V kupit nove kantice :D

Ja planiram CPU + GPU, combo upgrade :D Naravno, htio bih još 2 ili 4 giga rama na ovih 6, dobro bi mi došlo :D

10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V (PC)

   Malo su zakasnili, kome treba GTA V na pc kad se moze play Watch Dogs, nextgen igru...

 
2 23 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto V (PC)

Ja planiram kupit jos samo neki quad core i to je to vise necu nista kupovat dok se nesto ne pokvari. Valjda cu moc na medium igrat.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V (PC)
Mquany kaže...

   Malo su zakasnili, kome treba GTA V na pc kad se moze play Watch Dogs, nextgen igru...

moze bit i futuregen igra kaj se mene tice no nece bit nit do koljena GTA 5

 

grafika je zadnja stvar kaj cini dobru igru

http://www.snabbox.org/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V (PC)
macgyver 53 kaže...

Ja planiram kupit jos samo neki quad core i to je to vise necu nista kupovat dok se nesto ne pokvari. Valjda cu moc na medium igrat.

Bez jos 4 gb rama neces moci na medium

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
14 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V (PC)
drakula789 kaže...
macgyver 53 kaže...

Ja planiram kupit jos samo neki quad core i to je to vise necu nista kupovat dok se nesto ne pokvari. Valjda cu moc na medium igrat.

Bez jos 4 gb rama neces moci na medium

Sumnjam, GTA4 se mogao na 4GB na very high a 5 je na istom engineu...

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // 4820K@4.6GHz // 6GB DDR3 // R9 280X // Ereboss // Silencio 652
12 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V (PC)
Mquany kaže...

   Malo su zakasnili, kome treba GTA V na pc kad se moze play Watch Dogs, nextgen igru...

po cemu je wd next gen?next gen je dosadna ili? takve spike prolaze za konzole.. za pc malo teze.. 

xfact
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V (PC)
8ax kaže...
drakula789 kaže...
macgyver 53 kaže...

Ja planiram kupit jos samo neki quad core i to je to vise necu nista kupovat dok se nesto ne pokvari. Valjda cu moc na medium igrat.

Bez jos 4 gb rama neces moci na medium

Sumnjam, GTA4 se mogao na 4GB na very high a 5 je na istom engineu...

 

engine je poboljsan za next gen konzole + svijet je najveci dosad od bilo koje GTA igre

 

sigurno nece biti isti zahtjevi kao i za gta4

 

btw gta4 se mogao na very high sa 4gb rama uz negdje 15~FPSa igrati..

12 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V (PC)
Fanu kaže...
8ax kaže...
drakula789 kaže...
macgyver 53 kaže...

Ja planiram kupit jos samo neki quad core i to je to vise necu nista kupovat dok se nesto ne pokvari. Valjda cu moc na medium igrat.

Bez jos 4 gb rama neces moci na medium

Sumnjam, GTA4 se mogao na 4GB na very high a 5 je na istom engineu...

 

engine je poboljsan za next gen konzole + svijet je najveci dosad od bilo koje GTA igre

 

sigurno nece biti isti zahtjevi kao i za gta4

 

btw gta4 se mogao na very high sa 4gb rama uz negdje 15~FPSa igrati..

15fps-a nije igranje to je mucnje ( slicno bicevanju)

http://www.snabbox.org/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice