Grand Theft Auto V PC

poruka: 8.706
|
čitano: 1.086.275
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
5 godina
neaktivan
offline
Re: Verifikacioni KOD

mob sam morao rr i sad kad sam snimio app nemam kod  moram prvo skenirati QR cod da dobijem verifikacioni al nemam Qr kod

14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Gta V je trenutno na akciji na steam-u, jel se isplati kupit 3 godine staru igru, tj jel ima igrača online, nudi li igra još uvijek sadržaja?

 

Igrao sam sigleplayer (jogurt verziju), pa si razmišljam kupit origigi za ovu cijenu, novi gta neće biti sigurno ispod 400Kn, to mi je puno za igru, rađe si ssd još jedan piknem i pričekam sniženje kao ovo sad...

Nisam baš pratio temu, al nešto sitno šta sam pročitao da ako se dobije ban na multyplayer-u, nemože se više igrati multyplayer, dal ban vrijedi samo za određeni server ili cijelu igru?

15 Da, kupi dobar deal je
1 Nemoj, ne isplati se
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC


Pozdrav, prekljuce sam uzeo Gta 5 PC novu iz prodavnice i prilikom instalacije uvek kod CD 5 izbaci ovaj error. Gledao sam po internetu sta bi to moglo da bude ali nista mi nije od pomoci ...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Oštećen DVD ili ti je čitač u banani.pokusaj malo očistiti disk i probaj ponovo. Možda proguli dalje.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Ako uvijek na istom mjestu izbaci grešku onda je DVD defektan, nisi jedini kojem se to dogodilo. Bilo je ljudi tu na temi kojima se to dogodilo kad je igra izašla. Mislim da su tražili novu kopiju igre, nisam siguran, prolistaj.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.10.2018 11:57 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
vrinho kaže...

Ako uvijek na istom mjestu izbaci grešku onda je DVD defektan, nisi jedini kojem se to dogodilo. Bilo je ljudi tu na temi kojima se to dogodilo kad je igra izašla. Mislim da su tražili novu kopiju igre, nisam siguran, prolistaj.

 Dali bi pomoglo kada bi sve cd presnimio na hard disk?

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.10.2018 12:18 (Scarfaceee).
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Probaj, možda proradi onda osim ako nije problem u fajlu.

5 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

hahahaha dakle isto pitanje. sad bas gledam na steamu i vidim ovo za 150kn.

i dal je ovo samo SP ili i MP, mislim cijela igra. sry ljudi ne pratim bas vise ove nove igre toliko a znam da je izaslo more dlc-ova za GTA5.

 

hvala

10 godina
online
Re: Grand Theft Auto V PC
SeaCucumber2 kaže...

hahahaha dakle isto pitanje. sad bas gledam na steamu i vidim ovo za 150kn.

i dal je ovo samo SP ili i MP, mislim cijela igra. sry ljudi ne pratim bas vise ove nove igre toliko a znam da je izaslo more dlc-ova za GTA5.

 

hvala

 Naravno da dobijes i SP i MP. Svaka igra (bf, cod i 99% igara koje imaju mp) koja se kupi sa sluzbene stranice ili bilo koje druge legalne web trgovine dobijes i SP i MP.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
vrinho kaže...

Probaj, možda proradi onda osim ako nije problem u fajlu.

 Probao izbaci error dok na polovini prebacivanja... Ne znam sta da radim, dali postoji neko drugo resenje? osim da disk zamenim a to trenutno ne mogu  jer sam  ga kupio u Madjarskoj pa ne znam kada cu ponovo na tu sranu ici

 

Vidim da ga na interentu ciste med alkoholom , ja sam probao sa rakijom pa cemo videti sta ce da bude

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.10.2018 17:29 (Scarfaceee).
5 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

aha ma pitam posto znam da je nije najnovija igra a 150kn samo.

a doduse nisam ni citao post koji sam citirao jer sam zurio praviti acc na steamu. ma ja sam ti jos ostao na cod2 i wot-u:D

 

koliko ima giga igra da znam koliko ce dana trajati download:D

 

e da sad malo offtopic, da li steam prima maestro kartice, mislim s tim sam placao premium acc na wot-u a vidim da ne nudi na stranici :nezz:

 

14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Ima 77.6 Giga, taman je i ja skidam da je ponove odigram sa Steama Naravno :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Scarfaceee kaže...
vrinho kaže...

Ako uvijek na istom mjestu izbaci grešku onda je DVD defektan, nisi jedini kojem se to dogodilo. Bilo je ljudi tu na temi kojima se to dogodilo kad je igra izašla. Mislim da su tražili novu kopiju igre, nisam siguran, prolistaj.

 Dali bi pomoglo kada bi sve cd presnimio na hard disk?

 Mislim da  bi moglo da skines narodnu verziju , ima ona portabilna  verzija sto se ne instalira , ubacis u folder gdje si je mislio instalirat .Naravno , ne koristis crack , aktiviras regularno kljucem sa boxa , a kad pokrenes igra bi se trebala automatski apdejtovat na najnoviju verziju  . 

5 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

glupo pitanje opet, gdje dode cd key na mail ili na steam acc?

5 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

ima ko kavu ideju zasto mi dropaju fps u fullscreenu? u windowed radi ok na 60fps ali fps nakon 5 min dropaju pa mi lagga.

 

i5 7500

gtx 1050ti

8gb ram

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Planiram kupiti ovu igru da ju imam i na PCU, ali zelim kupiti steam verziju.

Nasao sam povoljno za cca.150kn igru,ali pise da se ne moze aktivirati na steamu, vec ju trebam preuzeti sa rockstar stranice.

Koja je razlika sad izmedu steam verzije, koja je bas dosta skuplja, naspram ove rockstsar verzije, zasto je ona povoljnija.

Koja je caka,da nebi bacio pare u vjetar?

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Grand Theft Auto V PC
mp3david kaže...

Planiram kupiti ovu igru da ju imam i na PCU, ali zelim kupiti steam verziju.

Nasao sam povoljno za cca.150kn igru,ali pise da se ne moze aktivirati na steamu, vec ju trebam preuzeti sa rockstar stranice.

Koja je razlika sad izmedu steam verzije, koja je bas dosta skuplja, naspram ove rockstsar verzije, zasto je ona povoljnija.

Koja je caka,da nebi bacio pare u vjetar?

 A takorec ti je isto jedino na steamu imas bolju zastitu da ti neko ne udje u acc i ukrade ga. Na social clubu je to moguce ali isto tako jako tesko. Ja vec 2.5god imam na social clubu i jos uvijek sve super 

11 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

A dali kod skidanja sa rockstar stranice se moze napraviti pauza kao kod skidanja na steamu, igra nije mala i nema sanse da mi se nece desiti da se  ne prekine download

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Instalirao sam igru i kada hocu da udjem izbaci mi ovaj error. O cemu se tu radi?

 Ne mogu da verujem da se vec 7 dana zamlacujem oko instalacije igre za koju sam dao 50 e

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.10.2018 16:27 (Scarfaceee).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Zab si stavit sliku ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
zviznemte kaže...
Zab si stavit sliku ;)

 Evo ispravljeno . Izgleda da imaju neki bug  za prebacivanje slika sa mobilnog

5 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Scarfaceee kaže...
zviznemte kaže...
Zab si stavit sliku ;)

 Evo ispravljeno . Izgleda da imaju neki bug  za prebacivanje slika sa mobilnog

 Pa napravi što i traži. Izgleda da nešto nije prošlo s instalacijom u redu.

Ukoliko ne znaš kako. Googlaj  - GTA5 verifying.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Seronja nezauzet kaže...
Scarfaceee kaže...
zviznemte kaže...
Zab si stavit sliku ;)

 Evo ispravljeno . Izgleda da imaju neki bug  za prebacivanje slika sa mobilnog

 Pa napravi što i traži. Izgleda da nešto nije prošlo s instalacijom u redu.

Ukoliko ne znaš kako. Googlaj  - GTA5 verifying.

 Znaci moram skroz da reinstaliram igru? 

Evo verifikovao sam igricu i ponovo radi update ne verujem... Dva dana mi je radio update zbog lose internet konekcije i sada ponovo. Da sam znao da igirca nakon sto je kupim i instaliram 50 gb treba  jos dodatno da radim update  od 25 gb nikada je ne bi kupovao, ne razumem ako vec igrica toliko kosta i kao je stara i zahteva novi update zasto ne ubace jos dva cd i resen problem nego ja da preuzimam ... Pa meni brzina skidanja jedvan prelazi 200 kb 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.10.2018 20:22 (Scarfaceee).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

ako si kupio radi online, sa 200 kb/s na to ni ne pomišljaj. i da, biti će još tih update i patit ćeš se svaki put

 

i igra je na dvd-u bez ikakvih update. podrazumijeva se da se to sve skida nakon instalacije. preveliki je trošak developerima da malo-malo izbace nove dvd-ove s novom verzijom igre. to bi trebali raditi nakon svakog update

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.10.2018 4:01 (Skullscar1989).
11 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Kupljen CD key za digital download preko rockstar stranice, i kod downloada/instalacije mi stalno stoji na loading ekranu, nikako da krene skidati.

Stajao je cijelu noc i nista se nije desilo.Na starom laptopu koji mi ni ne moze pokrenuti GTA V mi krene normalno skidati igru.

U cemu je problem sto da radim?

Na starom laptopu imam windows update  1803, a na novom mi je october update.

Da niej mozda zbog toga, sta sda da opet rusam windowse?

Ovo nema smisla, uvijek mene nesto mora jeb... jbti i rockstar i njihov digtital download.Umjesto da je svaki cd key vezan za steam,svi kodovi su za rockstar download preko niih,uzas

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.10.2018 14:00 (mp3david).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Koja je fora ljudima uć u heist i odma izać, ili ovi šta hostaju heist, pa izađu, ili čekaju po 10min, pa upadne neki početnik pa ga kickaju i opet čekaju sljedećeg igrača...

Stvarno ne kužim neke ljude, pa ako neće igart heist, što su opće ulazili u njega???

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

moze mala pomoc.

kako na single modu mogu zaraditi brzo lovu?

igram offline.

igru igram onak iz gusta i neda mi se sve prelaziti jer sam sve vec prosao prije par godina ali tada sam acc prodao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

totalni noob opet ima pitanje

 

-uzeo igru na steamu, da li  mogu igrati SP i kad nemam konekciju na net?

-sto se tice online, probao jednom, kad dodem do onog dijela gdje biram gdje cu uci, ima li koji zadaci da nisu samo trke autima, tj. da izvrsavam neke druge zadatke. gledam po twitchu ali nisam uspio uci u nista. takoder jel moguce tipa da udes na mapu gdje ima puno ljudi pa recimo rokanje i to? usao prvi put na neku trku, izgubio, trebao hvatati nekog i odustao.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Dečki može pomoć oko instalacije modova? Pregledao sam valjda preko 20 tutorijala i nema šanse da mi se modovi pokažu u igri.

 

Igra je instalirana na D:\Igre\Rockstar Games\Grand Theft Auto V , a backup gdje su instalirani modovi u D:\Games\Rockstar Games\Grand Theft Auto V

 

Dakle čista instalacija igre sa zadnjim updateom (1.0.1493.0)

OpenIV je na C:\ Disku

 

Na slici 3 je prikazan Slash obrnuto od ovih ostalih, dakle ovako:

 

       <Item>dlcpacks:\NVR_carcols\</Item>
      <Item>dlcpacks:\NVR_emissive\</Item>
      <Item>dlcpacks:\NVR_textures\</Item>
      <Item>dlcpacks:\LA_ROADS\</Item>

 

To je tako bilo nakon instalacije modova, pa ne znam da li treba biti normalan Slash / ?

Niti Trainer mi se ne može uključiti unutar igre (Tipka F4).

 

Ne znam gdje je greška, pa netko tko zna, puno hvala na pomoći.

Slika 1 Slika 1
Slika 2 Slika 2
Slika 3 Slika 3
Slika 4 Slika 4
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
David87 kaže...

Dečki može pomoć oko instalacije modova? Pregledao sam valjda preko 20 tutorijala i nema šanse da mi se modovi pokažu u igri.

 

Igra je instalirana na D:\Igre\Rockstar Games\Grand Theft Auto V , a backup gdje su instalirani modovi u D:\Games\Rockstar Games\Grand Theft Auto V

 

Dakle čista instalacija igre sa zadnjim updateom (1.0.1493.0)

OpenIV je na C:\ Disku

 

Na slici 3 je prikazan Slash obrnuto od ovih ostalih, dakle ovako:

 

       <Item>dlcpacks:\NVR_carcols\</Item>
      <Item>dlcpacks:\NVR_emissive\</Item>
      <Item>dlcpacks:\NVR_textures\</Item>
      <Item>dlcpacks:\LA_ROADS\</Item>

 

To je tako bilo nakon instalacije modova, pa ne znam da li treba biti normalan Slash / ?

Niti Trainer mi se ne može uključiti unutar igre (Tipka F4).

 

Ne znam gdje je greška, pa netko tko zna, puno hvala na pomoći.

 Netko zna možda gdje je greška?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice