Grand Theft Auto vs Watch Dogs

poruka: 1
|
čitano: 1.390
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto vs Watch Dogs

Otvaram ovu temu, ali ne s razlogom niti namjerom da se dolazi pisat "GTA je najbolji, watch dogs je sranje" i tako to. Znaci otvaram ovo s ciljem da se normalno argumentirano sa objektivnoscu piše znaci ostavite fanbojizam sastrane. Hvala

 

Naime vjerujem da vecina zna za igru Watch Dogs, a i vjerujem velika vecina vas ju je igrala/probala kao i  ja kao dugogodišnji fan GTA serijala jos od GTA jedinice presao sam Watch Dogs.

 

Izprve bar ja i nisam ocekivao nesto od WD-a jer sam se prisjecao i scenarija sa Saints Row kad se isto pisalo na sva zvona kako ce SR "ubit" GTA i kako je/bit ce bolja igra al nakraju mislim da svi znamo da SR nije ni dosao blizu iako to je isto prica za sebe posto i sam SR puca vise na "bezglavu" zabavu nego neku vrstu ozbiljnosti i "realizma. Naravno igrao sam i sve igre iz SR serijala i isto tako mogu rec da je to jedna jako dobra igra u svom "štihu" i da ju je nepotrebno usporedjiat sa GTA. Al vratimo se mi na GTA i WD.

 

WD sam probao na dan izlaska same igre i dan danas povremeno ga igram ,doduse ne kao GTA 5 koji igram na dnevnoj bazi. Kao sta sam prije i naveo od WD-a nisam ocekiovao bas pretjerano, ali nakraju mogu rec da me igra ugodno iznenadila usprkos svim onim glupostima vezanim za downgrade grafike, optimiziranosti i "Ludih" system zahtjeva.

 

Nije WD bio sad ono "wow" iznenađenje al opet bilo je ugodno iznenađenje i jedan zanimljiv koncept igre koji nadam se da ce nastavit svojim smjerom jer treba nam definitivno jos ovakvim igra uz GTA.

 

Sam Ubisoft iza WD-a je rekao da se indirektno "natjecu" sa GTA, istina to moze zvucat mozda smjesno jer je WD prodao negdje 9M primjeraka dok GTA 5 biljezi preko 32M a jos treba doc na nove konzole i PC ali ne zamarajmo se sad brojkama jer WD je novi IP a GTA ima svoje korjenje vec dugo dugo. Jedna zanimljiva stavr je sta Ubistoft namjerava napravit od Watch Dogsa franšizu nesto u stilu GTA samo po njihovim rijecima oni misle radit novi watch dogs na dvogodisnjoj bazi. E sad, to moze bit i lose i dobro..jer ipak radit sandbox igru za koju kazu da se "Indirektno" natjece sa GTA u tako rec 2 godine neznam koliko moze donijet znacajnijeg napretka dok svi znamo da izrada GTA nastavaka traje 4+ godina i da si R* uzme vremena i "lagano" sklapaju igru.

 

S druge strane ovo bi mogoa bi tmozda zanimljiv pocetak "rivalstva" a i dodatni motiv i za R* da gurne granice jos i dalje, iako i ovo je bar po meni vrhunski izrađeno. Al znate kako kazu, konkurencija je uvijek zdrava i moze donijet samo bolje za krajnjeg kupca.

 

UBisoft radi trenutno prosirenje za postojeci Watch Dogs, i navodno se radi i na Watch Dogsu 2. R* radi isto prosirenje za Sp kampanju kao i dodatke za online, ali isto tako radi na GTA 6.

 

Jedna zanimljiva stvar se postavlja...a to je..dali s vremenom Watch Dogs se moze priblizit GTA-u? Ne govorimo sad odma, al kroz par nastavaka ili vise odnosno mislite li da kroz duzu stazu WD moze postat izravni i ravnopravni konkurent GTA pa cak i preči sam GTA?

 

Napisite svoje misljenje samo molio bi objektivno, normalno i sa razrađenom temom. Hvala

 

 

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
Moj PC  
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice