Gta 4 patch zaključana tema

poruka: 34
|
čitano: 28.087
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Gta 4 patch

Ja sam danas instalirao GTA IV PATCH 1.0.2.0 jel to jdini patch ili trebam instalirati neke druge (po mogućnosti link za download)

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
3 0 hvala 3
15 godina
offline
Gta 4 patch

zna netko ?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 12:54 (Mitch).
 
3 0 hvala 3
15 godina
protjeran
offline
Gta 4 patch
Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gta 4 patch

e taj sam instalirao al neznam jel bi trebo njih još pošto su u bugu napisali da treba 5 do 6 zakrpa

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 12:58 (Mitch).
 
2 0 hvala 2
15 godina
protjeran
offline
RE: Gta 4 patch
Mitch kaže...

e taj sam instalirao al neznam jel bi trebo njih još pošto su u bugu napisali da treba 5 do 6 zakrpa

 da ali ako imas problema tokom igre, kontas?
Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
15 godina
neaktivan
offline
Gta 4 patch

Prvi patch koji su izbacili ti je najbolji, sa drugim dobiješ neke nove opcije u vezi grafičkih postavki (Water Quality, Shadow Quality i Reflection Resolution) i popravke za neke bugove, al igra je jakoo bugovita da bi im trebalo 100 patcheva da je isprave i optimiziraju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gta 4 patch

Meni radi bez beda sa 1.0.2.0.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gta 4 patch

Ej, neću otvarat neku novu temu ali jeli ima kakav novi patch? osim1.2

AMD Athlon x2 6000+ Asus M2N68 XV GeForce 9600GT 1gb sonic 4gb DDR2(800mhz) Kingmax WD 500gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gta 4 patch

mislim da ne al to uvijek možeš provjerit na njihovim stranicama...

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gta 4 patch

Neznam zašto ali na novim patchu(1.0.2.0) mi Niko nije htio ići na internet i nije mi lovio gamepad.

AMD Athlon x2 6000+ Asus M2N68 XV GeForce 9600GT 1gb sonic 4gb DDR2(800mhz) Kingmax WD 500gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Gta 4 patch
Jack Sparrow kaže...

Neznam zašto ali na novim patchu(1.0.2.0) mi Niko nije htio ići na internet i nije mi lovio gamepad.

 sta ce ti gamepad, lakse je na tasti!!!
Games playing: Left 4 Dead, GTA IV i CoD 4 Multiplayer na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
15 godina
offline
RE: Gta 4 patch
Bes7 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Neznam zašto ali na novim patchu(1.0.2.0) mi Niko nije htio ići na internet i nije mi lovio gamepad.

 sta ce ti gamepad, lakse je na tasti!!!
 Ma ljepo mi je sjesti u fotelju i ljepo lagano igrat. Inače jest na tipkovnicu lakše ciljat i još neke stvari radit, ali neda mi se na tom tvrdom stolcu više sjedit jer me boli guza... A na gamepad ionako sam cilja pa mi je sve jedno.
AMD Athlon x2 6000+ Asus M2N68 XV GeForce 9600GT 1gb sonic 4gb DDR2(800mhz) Kingmax WD 500gb
15 godina
protjeran
offline
RE: Gta 4 patch
Jack Sparrow kaže...
Bes7 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Neznam zašto ali na novim patchu(1.0.2.0) mi Niko nije htio ići na internet i nije mi lovio gamepad.

 sta ce ti gamepad, lakse je na tasti!!!
 Ma ljepo mi je sjesti u fotelju i ljepo lagano igrat. Inače jest na tipkovnicu lakše ciljat i još neke stvari radit, ali neda mi se na tom tvrdom stolcu više sjedit jer me boli guza... A na gamepad ionako sam cilja pa mi je sve jedno.
 sve to ok, ali je fazon u tome sto ja ovako govorim jer imam UDOBNU BOMBU od stolice za kompom
Games playing: Left 4 Dead, GTA IV i CoD 4 Multiplayer na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
15 godina
offline
RE: Gta 4 patch
Bes7 kaže...
Jack Sparrow kaže...
Bes7 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Neznam zašto ali na novim patchu(1.0.2.0) mi Niko nije htio ići na internet i nije mi lovio gamepad.

 sta ce ti gamepad, lakse je na tasti!!!
 Ma ljepo mi je sjesti u fotelju i ljepo lagano igrat. Inače jest na tipkovnicu lakše ciljat i još neke stvari radit, ali neda mi se na tom tvrdom stolcu više sjedit jer me boli guza... A na gamepad ionako sam cilja pa mi je sve jedno.
 sve to ok, ali je fazon u tome sto ja ovako govorim jer imam UDOBNU BOMBU od stolice za kompom
 E, lako tebi!
AMD Athlon x2 6000+ Asus M2N68 XV GeForce 9600GT 1gb sonic 4gb DDR2(800mhz) Kingmax WD 500gb
15 godina
protjeran
offline
RE: Gta 4 patch
Jack Sparrow kaže...
Bes7 kaže...
Jack Sparrow kaže...
Bes7 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Neznam zašto ali na novim patchu(1.0.2.0) mi Niko nije htio ići na internet i nije mi lovio gamepad.

 sta ce ti gamepad, lakse je na tasti!!!
 Ma ljepo mi je sjesti u fotelju i ljepo lagano igrat. Inače jest na tipkovnicu lakše ciljat i još neke stvari radit, ali neda mi se na tom tvrdom stolcu više sjedit jer me boli guza... A na gamepad ionako sam cilja pa mi je sve jedno.
 sve to ok, ali je fazon u tome sto ja ovako govorim jer imam UDOBNU BOMBU od stolice za kompom
 E, lako tebi!
 hehhehe, ja sam perfekcionista
Games playing: Left 4 Dead, GTA IV i CoD 4 Multiplayer na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
14 godina
neaktivan
offline
Gta 4 patch

jel ima ko gta4 patch za multypler ili jel znate na kojoj stranici. HVALA U NAPRED

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gta 4 patch

Da li je dosta skinuti zadnji patch za gta4 1.0.0.4 i hoce li on ispraviti greske koje su ispravili stari patchevi ili moram skinutu sve patceve.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gta 4 patch

samo taj skini nemoras ove prije

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gta 4 patch

Jel bi mi taj patch smanjio lagg?

Hvala unaprijed zakon ste! :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Gta 4 patch

da smanjit će ali u nekim segmentima igre

LINK ZA DOWNLOAD (1.0.6.0)

Da je baba muško - deda bi bio gay
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gta 4 patch
Mitch kaže...

da smanjit će ali u nekim segmentima igre

LINK ZA DOWNLOAD  (1.0.6.0)

  izašao je novi patch, 1.0.7.0, http://www.gtapur.de/dateien/GTAIVUPDATE_107.rar

14 godina
neaktivan
offline
RE: Gta 4 patch
robisierra92 kaže...
Mitch kaže...

da smanjit će ali u nekim segmentima igre

LINK ZA DOWNLOAD  (1.0.6.0)

  izašao je novi patch, 1.0.7.0, http://www.gtapur.de/dateien/GTAIVUPDATE_107.rar

ne radi link...

Dont bug me!
15 godina
neaktivan
offline
13 godina
neaktivan
offline
RE: Gta 4 patch

 

bok

 

trenutno nemam ni jedan patch instaliran, a htio bi staviti najnoviji.

dali moram sve prethodne instalirati pojedinačno ili je dosta samo taj zadnji i svi bugovi odprije će biti riješeni (ok, ne baš svi)

 

hvala

 

pozdrav.

13 godina
neaktivan
offline
Gta 4 patch

pozzz na gta 4 su mi prije nestajale teksture pa sam upadte instaliro i to  sam rijesio

igra mi lagga ima li neki patch koji smanjuje lagg

boroooo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Gta 4 patch
MR.Boro kaže...

pozzz na gta 4 su mi prije nestajale teksture pa sam upadte instaliro i to  sam rijesio

igra mi lagga ima li neki patch koji smanjuje lagg

Naravno da ima, samo skini najnoviji 1.0.7.0 patch (upiši u google ;)

http://apazinjan3d.webs.com/index.html
13 godina
neaktivan
offline
Gta 4 patch

skinuo sam 1.0.6.0 jeli taj lagg smanjuje?

boroooo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Gta 4 patch
MR.Boro kaže...

skinuo sam 1.0.6.0 jeli taj lagg smanjuje?

Smanjuje ;) ali zašto ne 1.0.7.0 :P

http://apazinjan3d.webs.com/index.html
13 godina
neaktivan
offline
RE: Gta 4 patch

ma skinuo sve samo kad sam iso pokrenit gta 4 izbrisao mi patch social club i kad sam iso igru pokrenit trazi slive ja to skinem i isto pa sam je moro reinstalirat

sad kako da patch stavi,

boroooo
15 godina
protjeran
offline
RE: Gta 4 patch
MR.Boro kaže...

ma skinuo sve samo kad sam iso pokrenit gta 4 izbrisao mi patch social club i kad sam iso igru pokrenit trazi slive ja to skinem i isto pa sam je moro reinstalirat

sad kako da patch stavi,

Skini najnoviji patch te zatim skini najnoviji games for windows live ;)

http://apazinjan3d.webs.com/index.html
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice