GTA IV zaključana tema

poruka: 657
|
čitano: 194.738
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: GTA IV
mar123 kaže...
Isprobo sam mod na najnovijem patchu i mogu rec da radi savrseno. Da je igra odma ovako izgledala bila bi najbolji sandbox ikad.

Ma da se i stoputa bolje vrti nebi pretekla ( pravog ) prethodnika, zna se tko je, no neću se previše uplitati da nebi flejmali bez veze.

Isprike za OT.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTA IV
mar123 kaže...
Isprobo sam mod na najnovijem patchu i mogu rec da radi savrseno. Da je igra odma ovako izgledala bila bi najbolji sandbox ikad.

Meni se crasha gta kad ga instaliram.

15 godina
offline
Re: GTA IV
mar123 kaže...
Isprobo sam mod na najnovijem patchu i mogu rec da radi savrseno. Da je igra odma ovako izgledala bila bi najbolji sandbox ikad.

Dobra grafika bas i nije glavna odlika najbolje igre ikad ili nesto tome slicno...

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
14 godina
offline
GTA IV

ja imam najvecih problema s tom igrom cak sam ju jucer uspio proci, ali samo glavnu pricu

 

igra se crasha random, nakon nekog vremena igranja ekran potamni pa moram brightness stavit na max da bar jedva nesto vidim, auti su svi isti ponekad, sve nakon sto sam stavio ovaj mod i par auti

Dirt 3 -> Dino Bzik
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: GTA IV
lovac82 kaže...
mar123 kaže...
Isprobo sam mod na najnovijem patchu i mogu rec da radi savrseno. Da je igra odma ovako izgledala bila bi najbolji sandbox ikad.

Dobra grafika bas i nije glavna odlika najbolje igre ikad ili nesto tome slicno...

 pa gledaj kod gta iv je jedino to stvaralo probleme ostalo je odlicno urađen posao.

15 godina
offline
GTA IV

Probao ovaj mod ali jednostavno presvjetlo izgleda.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: GTA IV
BORG kaže...

Probao ovaj mod ali jednostavno presvjetlo izgleda.

ja sam smanjio brightness i contrast do kraja u display opcijama u igri a saturation na malo vise od pola i super je dok mi slika ne potamni T_T

Dirt 3 -> Dino Bzik
15 godina
offline
Re: GTA IV

Probao sam i to al nepomaze gotovo nista :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
GTA IV

Ljudi,koje modove to koristite?

I jedno pitanje, imam sa one poljske stranice key, ocu moc igrati samo na onim serverima, ili na svima, posto imam ra+zorovu verziju, a drugu mi se ne da skidati

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
GTA IV

Koja minimalna konfa mi treba da mogu pokrenut GTA IV

missilim koji processor ,ram,brzina,Grafička,............

pomagajte do 1500 kn....znam da postoji tema za to al nemogu nac...

 

xd

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: GTA IV
Bepo19 kaže...

Koja minimalna konfa mi treba da mogu pokrenut GTA IV

missilim koji processor ,ram,brzina,Grafička,............

pomagajte do 1500 kn....znam da postoji tema za to al nemogu nac...

 

xd

imas na prvoj stranici ove teme minimalnu konfiguraciju

14 godina
neaktivan
offline
Re: GTA IV
Bepo19 kaže...

missilim koji processor ,ram,brzina,Grafička,............

pomagajte do 1500 kn....znam da postoji tema za to al nemogu nac...

Evo tema nek ti tu nesto sloze.

13 godina
neaktivan
offline
Re: GTA IV
XYomegaYX kaže...

Ljudi,koje modove to koristite?

I jedno pitanje, imam sa one poljske stranice key, ocu moc igrati samo na onim serverima, ili na svima, posto imam ra+zorovu verziju, a drugu mi se ne da skidati

 

da igram ja

14 godina
protjeran
offline
GTA IV

Jel postoji neki mod manager za GTA 4 i dal se nova vozila mogu dodavati, a ne da zamijenjuju stara?

Error! The signature row can't display the awesomness of this signature!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
GTA IV

meni se čini da je crysis ipak zahtjevniji (konfa je pod moj pc).gta iv igram na 1920x1080 (high/very high) prosječno 30fps, a crysis na 1280x1024 (very high) prosječno 35fps, a čim malo dignem rezoluciju odmah počne štekati.barem je tako u mom slučaju.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTA IV
MARKOZD15 kaže...

meni se čini da je crysis ipak zahtjevniji (konfa je pod moj pc).gta iv igram na 1920x1080 (high/very high) prosječno 30fps, a crysis na 1280x1024 (very high) prosječno 35fps, a čim malo dignem rezoluciju odmah počne štekati.barem je tako u mom slučaju.

koji ti je patch na gta ?

13 godina
odjavljen
offline
Re: GTA IV

ja mislim 1.0.4 ili tako nešto..

14 godina
neaktivan
offline
Re: GTA IV
MARKOZD15 kaže...

ja mislim 1.0.4 ili tako nešto..

Meni je 1.0.7.0 bolji patch.

12 godina
offline
Re: GTA IV
trackmanijak kaže...

Jel postoji neki mod manager za GTA 4 i dal se nova vozila mogu dodavati, a ne da zamijenjuju stara?

Mogu se dodavati bez da zamjenjuješ stara, ima guide negdje na netu. Nisam probao.

12 godina
offline
Re: GTA IV
mario1990 kaže...
MARKOZD15 kaže...

ja mislim 1.0.4 ili tako nešto..

Meni je 1.0.7.0 bolji patch.

To je najbolji patch što se tiče performansa, ali za grafičke modove najbolji patch je 1.0.4.0 zato jer se kasnije mijenjaju shader itd. pa nije baš kompatibilno sa večinom modova.

12 godina
offline
GTA IV

Evo GUIDE za sve kojima je presvijetao mod, pažljivo ga slijedite i dobijete super grafiku.

 

Instaliraj GTA IV, zatim patch 1.0.4.0 jer sa ovim drugima ne rade modovi.

Zatim skini ovo

http://www.gta4-mods.com/misc/icenhancer-12---enb-graphic-mod-f9236

i samo ekstraktiraj u mapu igre.

Zatim ovo http://www.mediafire.com/?tb55k01y7iszah9 isto samo ekstraktiraj.

Ovo su ceste http://www.4shared.com/file/lcC-Caj9/GTA_IV_Road_Textures_by_Fonias.html (piše u readme kako instalirati)

Zatim skini ovo http://extratorrent.com/torrent_download/2165980/GTA+4+MOD+%282009%29+PC+%7C+RealizmIV+v6.2+%2B+Ultimate+Textures+v2.0+%7Brussian%7D.torrent

I samo zamjeni mapu maps sa originalnom (naći ćeš ju negdje u data), ostalo iz realizm rar-a ne prebacuj.

Aute sam našao po netu.

I skini još i ovo i samo ekstraktiraj u mapu igre

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=388658

ali pazi, jer ovo će ti pobrisati save, tj promjeni mu lokaciju pa ti stari save više ne pronalazi.

 
2 0 hvala 3
14 godina
offline
GTA IV

taj PP mi je poznat odnekud xD

 

hvala ti za ovo puno radi ko urica :D

Dirt 3 -> Dino Bzik
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
GTA IV

ja stalno imam nekih problema...non stop mi se crasha igra,a nisam ni do izbornika dosao...na samom startu ona se ugasi....pomoc?

 

sniper only
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: GTA IV
Ja nisam siguran dal imam problem. O.o
Kad ulazim u igru izbaci mi neodređeni runtime error, ali igra radi =D
Error! The signature row can't display the awesomness of this signature!
14 godina
neaktivan
offline
Re: GTA IV
Zippo_bj kaže...

ja stalno imam nekih problema...non stop mi se crasha igra,a nisam ni do izbornika dosao...na samom startu ona se ugasi....pomoc?

 

Koji patch koristis?

14 godina
offline
Re: GTA IV
Zippo_bj kaže...

ja stalno imam nekih problema...non stop mi se crasha igra,a nisam ni do izbornika dosao...na samom startu ona se ugasi....pomoc?

 

 ugasi xfire, ili obrisi d3d9.dll iz mape igre

Dirt 3 -> Dino Bzik
15 godina
moderator
offline
GTA IV
سمندری ڈاکو
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice