GTA-MP [Prvi Third-client party klijent za GTAV]

poruka: 1
|
čitano: 1.166
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
GTA-MP [Prvi Third-client party klijent za GTAV]

Pozdrav svima,

želim vam predstaviti klijent za online igranje na serverima za igricu GTAV.

 

 

Glavna Web stranica

Forum

WIKI page

Moj profil na forumu

 

Često postavljanja pitanja i odgovori, FAQ    (Napravio sam neka svoja pitanja, ukoliko imate još koja pitanja vezana za GTA-MP, slobodno me kontaktirajte preko PP)

 

Što to znači?

To znači da ćete vi igrati na nekom serveru s svojom skriptom (svojim GameModom npr. RP, Trucking, DM, FreeRoam itd.) i svojom tematikom, ili možete sami kreirati zajednicu i napraviti svoju skriptu za igranje te otvoriti server, također!

Što je to GTA-MP?

GTA-MP je besplatni Third-party client (ovjašnjeno gore), napravljen od strane Njemačkih developera i uz pomoć istih. GTA-MP zasada je u Beta-testing fazi što znači da pristup klijentu i server package-u imaju samo developeri, beta testeri i cijeli Staff tim.  

Kada izlazi GTA-MP?

GTA-MP još je u fazi izrade i testiranja (V1) te datum izlaska još nije otkriven. S verzijom 1.0 dolazi i OpenSource code besplatan za sve!

Kojim programom mogu napraviti svoj server?

Glavni jezik skritpe je JavaScript te GoogleV8 engine tako da možete koristi bilo koji edior za ove jezike. (Osobno za početnike preporučujem Atom)

Mogu li odmah početi s skriptanjem?

Naravno, nama dragi developeri izdali su testiranu pre-verziju namijenjenu skripterima, moguće je simulirati igrača (FakePlayer.exe) te testirati neke osnovne funckije skripte.

Postoje li hrvatski GTA-MP serveri? 

Zasad ne, no imam u planu otvoriti jedan. Ukoliko vas zanima projekt, kontaktirajte me preko PP.

Kako mogu postati Beta-Tester?

Zasad GTA-MP ne traži nove Beta-testere no ukoliko ste zainteresirani, budite aktivni na forumu i čekajte! (Trenutno GTA-MP traži 2x Wiki writera, 2x C++ developera te jednog Web Dizajnera PRIJAVNICA)

Mogu li koristiti modove za GTAV dok igram GTA-MP?

Naravno, GTA-MP podržava sve modifikacije.

Koliko maksimalno slotova GTA-MP može podržati.

Zasada točnog broja nema, no GTA-MP tim radi na tome da bude što više slotova za igranje.

Mogu li igrati GTA-MP s piratskom verzijom igrice?

Tehnički ne, no sve dok ste spojeni na RockstarNet-Club moći ćete se spojiti na GTA-MP servere. (uključujući Steam)

Podržava li GTA-MP CEF?

Da, GTA-MP podržava svaki dio HTML skripte osim Flash-a, tako da je moguće raditi UI preko HTML te uljepšati i dizajnirati svoj server na svoj način.

Je li moguće spojiti GTA-MP server s nekom databazom ili interakcijom s internetom?

Naravno, GTA-MP podržava Node.js te io.js. (Potrebno instalirati na server)

Hoću li dobiti nekakvu vrstu BAN-a od strane RockStar Games-a?

Naravno da ne, sigurni ste te slobodno možete igreati na bilo kojem GTA-MP serveru.

Postoji li Anti-Cheat sistem intergriran u skriptu za GTA-MP server?

Nažalost, developeri imaju samo jedan Anti-Cheat kojeg ne žele objaviti javno. Moguće je napraviti svoj.

 

Nekoliko IG slika (više slika možete pronaći na njihovoj Web stranici):

IG Slika 1

IG Slika 2

IG Slika 3

IG Slika 4

IG Slika 5

IG Slika 6

IG Slika 7

IG Slika 8

 

To je otprilike to, još informacija objavljivat i novosti obavljati ću u ovoj temi, no svakako preporučujem da se registrirate na forum i pratite novosti tamo. 

Za onaj projekt, tko želi sudjelovat u njemu, slobodno nek se javi. 

Živili!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2015 14:06 (ivanoman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice