Igra slicna world of warcraftu zaključana tema

poruka: 9
|
čitano: 2.380
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Igra slicna world of warcraftu

Nekada davno igro sam igru slicnu wowu. E sad bi ponovo zelio da je igram ali sam zaboravio ime. Sjecam se da se radnja odvijala na snijegu. Ima nekih medvjeda, vjestica na metlama itd.  Ako mi neko moze pomoci

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Igra slicna world of warcraftu
Gama007 kaže...

Nekada davno igro sam igru slicnu wowu. E sad bi ponovo zelio da je igram ali sam zaboravio ime. Sjecam se da se radnja odvijala na snijegu. Ima nekih medvjeda, vjestica na metlama itd.  Ako mi neko moze pomoci

Da nije guild wars?

\/\/ F1des911 \/\/ Champion of the Underworld
11 godina
neaktivan
offline
Re: Igra slicna world of warcraftu
AbeDomeNuS kaže...
Gama007 kaže...

Nekada davno igro sam igru slicnu wowu. E sad bi ponovo zelio da je igram ali sam zaboravio ime. Sjecam se da se radnja odvijala na snijegu. Ima nekih medvjeda, vjestica na metlama itd.  Ako mi neko moze pomoci

Da nije guild wars?

nije ali ipak hvala na pomoci.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Igra slicna world of warcraftu
Gama007 kaže...
AbeDomeNuS kaže...
Gama007 kaže...

Nekada davno igro sam igru slicnu wowu. E sad bi ponovo zelio da je igram ali sam zaboravio ime. Sjecam se da se radnja odvijala na snijegu. Ima nekih medvjeda, vjestica na metlama itd.  Ako mi neko moze pomoci

Da nije guild wars?

nije ali ipak hvala na pomoci.

Daj malo više detalja....

\/\/ F1des911 \/\/ Champion of the Underworld
12 godina
offline
Igra slicna world of warcraftu
Errando discimus...Disce parvo esse contentus....Qualis vita, finis ita
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2012 17:49 (Johnny4286).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Igra slicna world of warcraftu

nesjecam se mnogo detalja. Znam da je na kuli protivnika bio neki covjek sa plavom kosom ali je samo stajao. Imao je i zmaj izlegao bi se iz jajeta. Medvjedi su bili kao onaj iz filma Kompas. Cijela mapa je bila prekrivena snijegom.  Ako se jos necega sjetim napisat cu.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Igra slicna world of warcraftu
Gama007 kaže...

nesjecam se mnogo detalja. Znam da je na kuli protivnika bio neki covjek sa plavom kosom ali je samo stajao. Imao je i zmaj izlegao bi se iz jajeta. Medvjedi su bili kao onaj iz filma Kompas. Cijela mapa je bila prekrivena snijegom.  Ako se jos necega sjetim napisat cu.

lololololo trolling?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Igra slicna world of warcraftu
acca kaže...
Gama007 kaže...

nesjecam se mnogo detalja. Znam da je na kuli protivnika bio neki covjek sa plavom kosom ali je samo stajao. Imao je i zmaj izlegao bi se iz jajeta. Medvjedi su bili kao onaj iz filma Kompas. Cijela mapa je bila prekrivena snijegom.  Ako se jos necega sjetim napisat cu.

lololololo trolling?

nikakav troll.

14 godina
neaktivan
offline
Igra slicna world of warcraftu

Cabal Online, Forsaken world, Dragon Nest, Dungeons and Dragons online, lotr online, vindictus, runes of magic, aion?
To su sve kojih se sad mog sjetit

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice